Steven Davis vs Callum McGregor - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
173 cm
72 kg
41 lat (1985-01-01)
N. Ireland N. Ireland
Profil zawodnika
42
Midfield
178 cm
67 kg
32 lat (1993-06-14)
Scotland Scotland
Statystyki Steven Davis, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Narodów Dywizja C Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Callum McGregor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Szkocji Puchar Ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Steven Davis
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   35 3 0 1 2588' 16 9 8 2 0 4 2 5 5 246 89% 1
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 6 0 0 1 707' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 15 1 0 0 633' 3 1 5 1 0 4 2 5 5 246 89% 1
Puchar Ligi Rangers 2 1 0 0 257' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 10 0 0 0 777' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 2 1 0 0 214' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   55 1 0 1 4252' 32 10 8 1 0 6 2 8 3 854 88% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 27 0 0 1 1865' 13 5 5 0 0 5 2 8 3 826 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 15 0 0 0 1030' 7 3 2 1 0 1 0 0 0 28 86% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 8 720' 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 0 0 0 457' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   55 1 0 2 5512' 44 12 8 4 0 6 2 23 13 1978 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 12 0 0 0 1065' 10 2 0 1 0 3 0 3 4 414 87% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 36 0 0 2 3606' 29 8 6 3 0 3 2 20 9 1564 88% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 5 0 0 0 511' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 2 1 0 0 330' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   44 1 0 4 3981' 35 6 5 1 0 3 1 7 3 368 82% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 163' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 15 1 0 2 1326' 14 1 0 1 0 3 1 7 3 368 82% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 27 0 0 2 2492' 20 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 0 0 2 3101' 18 7 11 2 0 0 0 2 0 64 94% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 10 264' 1 0 2 0 0 2 0 64 94% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 16 0 0 1 1705' 10 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 0 0 0 600' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0 0 0 296' 1 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 0 0 1 236' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
2017/2018   31 3 0 0 2587' 19 6 6 0 0 14 4 9 9 935 84% 3
Premier League Premier League Premier League Southampton 28 3 0 0 2407' 17 6 6 0 0 14 4 9 9 935 84% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   58 2 2 5 4969' 46 5 6 4 0 31 6 18 13 1784 86% 1
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 0 0 4 3029' 29 3 3 3 0 30 6 18 13 1708 86% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 5 328' 1 0 3 1 0 0 0 76 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 5 0 0 0 532' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia Północna 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 10 2 2 1 900' 10 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   42 5 0 3 4533' 34 18 4 4 0 21 10 17 18 1435 83% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 4 0 0 0 249' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 5 0 3 3913' 31 14 3 4 0 21 10 17 18 1435 83% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0 0 0 235' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   51 2 0 2 5433' 44 12 10 3 0 29 5 16 15 1693 85% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 226' 2 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 0 0 0 180' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 9 2 0 0 856' 9 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 36 0 0 2 4171' 32 10 9 3 0 29 5 16 15 1693 85% 4
2013/2014   40 4 1 6 4157' 30 8 12 4 0 30 6 25 17 1801 84% 2
Premier League Premier League Premier League Southampton 38 2 0 6 3907' 28 7 12 3 0 30 6 25 17 1801 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 2 1 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   47 3 0 1 4420' 32 12 10 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 37 2 0 1 3520' 22 12 10 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 10 1 0 0 900' 10 0 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   33 5 0 2 2978' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 33 5 0 2 2978' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
2010/2011   57 7 0 0 4666' 50 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 8 2 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 37 4 0 0 3466' 37 2 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   46 5 0 0 4086' 44 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 37 4 0 0 3321' 36 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 1 0 0 225' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2008/2009   47 8 0 0 4080' 45 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 34 6 0 0 3060' 34 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 8 1 0 0 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2007/2008   48 1 0 0 4656' 41 9 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 9 1 0 0 741' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 22 0 0 0 2391' 22 6 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 2 182' 0 0 2 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 14 0 0 0 1222' 11 2 1 0 0 - - - - - - -
2006/2007   47 0 0 0 3438' 23 8 10 1 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 12 0 0 0 619' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 0 0 0 2819' 17 7 10 1 0 - - - - - - -
2005/2006   35 8 0 0 3488' 34 5 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 4 0 0 3488' 34 5 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   33 2 0 0 2344' 19 0 9 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 32 1 0 0 2277' 19 0 8 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Callum McGregor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   57 3 0 2 5888' 57 0 9 11 0 56 16 0 19 3395 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 3 1 0 2 148 91% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 490' 3 0 2 0 0 0 3 48 94% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 4 1 0 0 449' 4 0 1 1 0 1 1 0 0 71 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 10 0 0 0 900' 10 0 0 1 0 2 0 0 3 565 92% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 35 2 0 2 3435' 35 0 4 8 0 50 14 0 11 2442 93% 0
Club Friendlies Celtic Glasgow 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 2 314' 2 0 2 0 0 0 0 121 0% 0
2024/2025   53 10 0 3 5430' 53 0 9 4 0 46 12 0 25 3583 92% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 5 2 0 0 620' 5 0 2 0 0 3 0 0 0 145 94% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 34 8 0 3 3520' 34 0 7 3 0 39 10 0 21 2737 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 10 900' 10 0 0 4 2 0 4 617 94% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 4 0 0 0 390' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 84 0% 0
2023/2024   43 2 0 6 4707' 43 0 11 8 0 38 11 0 29 2716 84% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 0 0 0 362' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 33 2 0 6 3644' 33 0 9 5 0 34 9 0 27 2387 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 0 0 0 611' 6 0 1 1 0 4 2 0 2 329 89% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   47 5 0 2 4496' 47 4 0 5 1 22 8 18 16 2699 92% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 0 0 1 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 31 4 0 1 2943' 31 2 0 3 1 21 8 13 14 2266 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 3 0 0 0 307' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 1 0 5 2 433 92% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 1 0 0 346' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   58 5 0 4 6017' 53 12 4 6 0 37 14 33 22 2587 90% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 33 2 0 2 3571' 33 8 0 4 0 31 11 31 16 2209 90% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 9 0 0 1 935' 8 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 1 0 1 297' 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 10 0 0 0 914' 7 1 3 0 0 5 2 1 6 348 92% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szkocja 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 1 0 30 90% 0
2020/2021   54 4 1 7 5072' 51 4 2 6 1 26 11 24 21 2173 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 0 0 0 504' 3 1 2 0 0 0 0 0 0 13 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 8 1 1 0 720' 8 0 0 0 0 3 3 4 3 310 90% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 37 3 0 7 3578' 37 3 0 6 1 23 8 20 18 1850 89% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   47 12 2 7 4414' 47 2 0 5 0 5 0 6 6 347 90% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 1 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 30 9 2 6 2854' 30 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 9 0 0 1 810' 9 0 0 2 0 5 0 6 6 347 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 5 2 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   60 6 0 13 5563' 58 2 2 2 0 7 0 1 2 375 86% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 6 0 0 1 679' 6 1 0 1 0 2 0 1 2 121 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 2 0 1 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 10 1 0 1 900' 10 0 0 1 0 5 0 0 0 254 85% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 35 3 0 10 3174' 33 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   56 11 0 3 4791' 39 8 11 2 0 2 2 4 5 163 91% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 2 0 0 328' 2 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 38 7 0 3 3423' 29 5 7 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 2 1 0 0 242' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 12 1 0 0 798' 6 2 2 0 0 2 2 4 5 163 91% 0
2016/2017   58 7 0 6 4372' 28 11 16 3 1 4 2 3 3 83 89% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 166' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 1 0 1 321' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 12 0 0 0 932' 5 4 3 0 0 4 2 3 3 83 89% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 37 6 0 5 2953' 20 6 11 3 1 - - - - - - -
2015/2016   45 6 0 7 2951' 20 4 13 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 0 0 1 260' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 1 0 0 191' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 36 4 0 6 2320' 15 2 12 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 4 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   45 5 0 0 2981' 21 7 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 3 0 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 6 0 0 0 636' 5 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 26 2 0 0 1477' 8 2 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 0 0 0 298' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   44 13 0 0 4059' 33 10 5 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Notts County 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 42 12 0 0 3969' 32 10 5 3 0 - - - - - - -
2012/2013   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Clyde 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2