Najlepsi bramkarze na świecie

Najlepsi bramkarze(Top 100). Ranking najlepszych bramkarzy uwzględnia mecze, w których zawodnik zachował czyste konto. Lista TOP 100 generowana jest każdego dnia. Ranking najlepszych bramkarzy sortowany według liczby meczów bez straty gola. Rating generowany jest codziennie. Ranking możesz podzielić także na kontynenty. Zapraszamy także do zapoznania się z rankingiem: najlepiej asystyujący zawodnicy lub Najlepsi bramkarz na świecie

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18-09-2018 22:53
Najlepsi bramkarze
Świat Europa Azja Ameryka Pół Ameryka Poł Afryka Oceania
# Zawodnik Drużyna CS Puszczonych bramek Meczów
1 Andrij Pjatow Andrij Pjatow Szachtar Donieck  Szach
5
4/4
8
2 Daniel Kajzer Botew Płowdiw Botew
5
4/4
8
3 David Grof Budapest Honved Budap
5
6/6
8
4 Dusan Kuciak Dusan Kuciak Lechia Gdańsk Lechi
5
8/8
8
5 Florin Nita Sparta Praga Spart
5
4/4
8
6 Jan Lastuvka Jan Lastuvka Banik Ostrawa Banik
5
4/4
8
7 Matus Kozacik Matus Kozacik Viktoria Pilzno Vikto
5
6/6
8
8 Vytautas Cerniauskas Vytautas Cerniauskas Liteks Łowecz Litek
5
3/3
8
9 Yukihiko Sato Slavia Praga Slavi
5
4/4
8
10 Yuri Pankiv Yuri Pankiv FC Olexandria FC Ol
5
5/5
8
11 Roland Niczuly Sepsi
5
4/4
8
12 Aleksandar Maksimenko Spartak Moskwa Spart
5
3/3
7
13 Andrey Lunev Andrey Lunev Zenit St Petersburg Zenit
5
2/2
7
14 Martin Lukov Łokomotiw Płowdiw Łoko
5
6/8
7
15 Jacob Rinne Jacob Rinne AaB AaB
4
9/9
9
16 Jeppe Hoejbjerg Jeppe Hoejbjerg Esbjerg fB Esbje
4
12/12
9
17 Dusan Pernis Dusan Pernis Beroe Beroe
4
4/4
8
18 Martin Polacek Martin Polacek Lewski Sofia Lewsk
4
5/5
8
19 Stanislav Dostal Stanislav Dostal Zlin Zlin
4
5/5
8
20 Aleksandar Jovanovic Aleksandar Jovanovic Huesca Huesc
4
3/7
7
21 Alexander Schlager Alexander Schlager LASK Linz LASK
4
5/5
7
22 Christoph Riegler Christoph Riegler SKN St. Poelten SKN S
4
7/7
7
23 Denys Bojko Denys Bojko Dynamo Kijów Dynam
4
4/4
7
24 Guillermo Ochoa Guillermo Ochoa Standard Liege Stand
4
6/6
7
25 Igor Akinfiejew Igor Akinfiejew CSKA Moskwa CSKA
4
3/3
7
26 Ilja Abajew Ilja Abajew FK Rostów FK Ro
4
3/3
7
27 Sinan Bolat Sinan Bolat Antwe
4
3/3
7
28 David von Ballmoos Young Boys Berno Young
4
4/4
6
29 Jesse Joronen Jesse Joronen FC Kopenhaga FC Ko
4
4/9
6
30 Andre Onana Andre Onana Ajax Amsterdam Ajax
4
1/1
5
31 Georgi Petkov Georgi Petkov Slavia Sofia Slavi
4
0/7
4
32 Jesper Hansen Jesper Hansen FC Midtjylland FC Mi
3
8/8
9
33 Nicolai Larsen Nicolai Larsen FC Nordsjaelland FC No
3
7/7
9
34 Patrik Carlgren Patrik Carlgren Randers FC Rande
3
15/15
9
35 Blagoy Makendzhiev Blagoy Makendzhiev Czerno More Warna Czern
3
12/12
8
36 Catalin Straton FC Du
3
8/8
8
37 Denes Dibusz Ferencvaros Feren
3
6/6
8
38 Marian Kelemen Marian Kelemen Jagiellonia Białystok Jagie
3
7/7
8
39 Matus Macik Matus Macik Rużomberk Rużo
3
7/7
8
40 Zauri Makharadze Zauri Makharadze Zoria Ługańsk Zoria
3
6/6
8
41 Volodymyr Krynsky Olimpik Donetsk Olimp
3
13/13
8
42 Guilherme Guilherme Lokomotiw Moskwa Lokom
3
5/5
7
43 Anton Shunin Anton Shunin Dynamo Moskwa Dynam
3
5/5
7
44 Danny Vukovic Danny Vukovic Genk Genk
3
7/7
7
45 Matej Delac Matej Delac AC Horsens AC Ho
3
8/11
7
46 Patrick Pentz Patrick Pentz Austria Wiedeń Austr
3
5/5
7
47 Alexander Kofler Alexander Kofler Wolfsberger AC Wolfs
3
6/8
6
48 Cican Stankovic Cican Stankovic Red Bull Salzburg Red B
3
4/5
6
49 Dobrivoj Rusov Dobrivoj Rusov Spartak Trnawa Spart
3
3/5
6
50 Filip Pajovic Ujpest Ujpes
3
4/6
6
51 Alisson Becker Alisson Becker Liverpool FC Liver
3
2/2
5
52 Craig Gordon Craig Gordon Celtic Glasgow Celti
3
2/2
5
53 Jamie MacDonald Jamie MacDonald Kilmarnock Kilma
3
4/4
5
54 Liam Kelly Livingston Livin
3
4/4
5
55 Mert Gunok Mert Gunok Istanbul Basaksehir Istan
3
3/3
5
56 Silviu Lung Jr Kayserispor Kayse
3
4/4
5
57 Zdenek Zlamal Zdenek Zlamal Hearts Heart
3
2/2
5
58 Edouard Mendy Reims Reims
3
5/5
5
59 Alfred Gomis Alfred Gomis SPAL 2013 SPAL
3
1/1
4
60 David Soria David Soria Getafe Getaf
3
2/2
4
61 Emil Audero Emil Audero Sampdoria Sampd
3
1/1
4
62 Pau Sabata Pau Sabata Real Betis Real
3
3/3
4
63 Marvin Schwabe Marvin Schwabe Broendby IF Broen
2
13/13
9
64 Sten Michael Grytebust Odense Odens
2
13/13
9
65 Aleksandr Bandura Aleksandr Bandura Veres
2
9/9
8
66 Aleksandr Nad Aleksandr Nad Debreceni VSC Debre
2
10/10
8
67 Artem Kychak Artem Kychak MTK Budapeszt MTK B
2
13/13
8
68 Bohdan Szust Bohdan Szust Vorskla Vorsk
2
10/10
8
69 Dominik Hładun Dominik Hładun Zagłębie Lubin Zagł
2
9/9
8
70 Eduard Pap Botosani Botos
2
11/11
8
71 Georgi Georgiev Vereya Verey
2
13/13
8
72 Hristo Ivanov Etar
2
10/10
8
73 Maciej Gostomski Maciej Gostomski Cracovia Craco
2
13/13
8
74 Martin Kuciak Martin Kuciak Podbrezova Podbr
2
11/11
8
75 Milan Svenger Milan Svenger Pribram Pribr
2
14/14
8
76 Mirko Pigliacelli Mirko Pigliacelli CS Universitatea Craiova CS Un
2
9/9
8
77 Pavels Steinbors Pavels Steinbors Arka Gdynia Arka
2
9/9
8
78 Vaclav Hladky Vaclav Hladky Slovan Liberec Slova
2
8/8
8
79 Vlastimil Hruby Vlastimil Hruby Jablonec Jablo
2
10/10
8
80 Gergely Nagy Paksi SE Paksi
2
9/9
8
81 Catalin Cabuz Herma
2
9/9
8
82 Andreas Leitner Andreas Leitner Admira Moedling Admir
2
14/14
7
83 Botond Antal Diosgyori VTK Diosg
2
10/14
7
84 Cristian Balgradean Steaua Bukareszt Steau
2
7/9
7
85 David Yurchenko David Yurchenko FC Yenisey Krasnoyarsk FC Ye
2
9/9
7
86 Davy Roef Davy Roef Waasland-Beveren Waasl
2
12/12
7
87 Evgeni Frolov Evgeni Frolov Gazovik Orenburg Gazov
2
7/7
7
88 Hendrik van Crombrugge Hendrik van Crombrugge Eupen Eupen
2
17/17
7
89 Igor Semrinec Igor Semrinec AS Trenczyn AS Tr
2
13/13
7
90 Karlo Letica Club Brugge Club
2
7/7
7
91 Kenny Steppe Kenny Steppe St.Truiden St.Tr
2
8/8
7
92 Maksym Kuchynsky Karpaty Lwów Karpa
2
9/10
7
93 Paul Nardi Paul Nardi Cercle Bruges Cercl
2
8/8
7
94 Richard Strebinger Richard Strebinger Rapid Wiedeń Rapid
2
6/6
7
95 Stanislav Kritsyuk Stanislav Kritsyuk FK Krasnodar FK Kr
2
6/6
7
96 Adam Kovacsik Videoton FC Video
2
6/6
6
97 Aleksandr Belenov Aleksandr Belenov FC Ufa FC Uf
2
9/11
6
98 Alessandro Caparco Concordia Chiajna Conco
2
8/14
6
99 Dominik Greif Slovan Bratysława Slova
2
7/8
6
100 Martin Jedlicka DAC 1904 Dunajska Streda DAC 1
2
10/12
6