Typy bukmacherskie dzisiaj

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Poniżej prezentujemy listę meczów rozgrywanych w danym dniu. Spotkania piłki nożnej sortowane są według prawdopodobieństwa. Im wyższy procent tym masz większość pewność, że dany typ zostanie trafiony. Dodatkowo zaznaczamy, który zakład jest trafiony.
L Date Match 1X2 % U/O % BBTS % TFI
1 X 2 O2.5 YES NO TFI HA TFI O

SE 1
15:00 AIK Sztokholm - Brommapojkarna 76 17 6 56 37 63

RS 1
20:00 Radnicki Nis - Proleter 73 15 10 67 43 57

TH 2
14:00 Chiangmai FC - Krabi FC 73 16 10 68 - - 3.91 4.08
21:00 SSC Napoli - Carpi 73 16 10 69 51 49

DK 1
18:00 Broendby IF - Vejle Boldklub 72 17 10 61 46 54

NO 4
15:00 Lyn - Skjervoey 71 14 12 79 56 44

PE 1
23:00 Alianza Lima - Comerciantes Unidos 71 19 9 55 39 61

NO 4
18:00 Lysekloster - Stord 71 15 13 85 - -

SE 3
16:00 Syrianska - Team TG FF 71 17 11 69 - -

TH 1
13:00 Prachuap FC - Air Force Central FC 69 18 11 68 52 48 5.47 1.38

HU 1
17:30 Ferencvaros - Diosgyori VTK 69 20 11 68 54 46

AU Reserve
08:00 Brisbane Strikers U20 - SWQ Thunder U20 68 16 14 83 65 35 0.88 3.56

FI 3
16:00 SalPa - KaePa 68 18 13 72 - -

AR cup
20:00 Atletico Tucuman - Tristan Suarez 68 20 12 46 34 66

US 1
02:15 Columbus Crew 3-2 Orlando City 67 19 13 69 - -
17:30 Portugalia U19 - Finlandia U19 67 19 13 66 - -

UY 1
00:00 Nacional - Club Atletico Torque 66 21 12 56 - -

IS 2
18:00 Vikingur Olafsvik - IR Reykjavik 66 20 13 67 - -

SI 1
20:15 NK Domżale - Krsko Posavje 66 20 12 61 49 51

EC 1
00:30 Barcelona SC - El Nacional 66 20 13 60 49 51

CO 1
00:15 Millonarios - Chico FC 65 24 10 41 34 66

JP 1
12:00 Kawasaki Frontale - V-Varen Nagasaki 65 20 14 61 - - -0.54 1.40

CR 1
04:05 Club Sport Herediano - Universidad de Costa Rica 65 22 12 53 - -

FI 1
16:00 Ilves - PS Kemi 65 21 13 50 41 59

NO 2
18:00 Mjoendalen - Levanger 64 21 14 64 56 44

CH 1
16:00 Young Boys Berno - Grasshopper 64 22 14 64 55 45

SG 1
11:30 Warriors FC - Young Lions 64 20 15 69 - -

NO 2
18:00 Aalesund - Sandnes 64 21 14 62 54 46

BR 1
00:00 Cruzeiro - Atletico PR 63 23 13 49 - -

CR 1
00:00 Deportivo Saprissa - Santos de Guapiles 62 23 14 63 - -

RO 1
20:00 Dinamo Bukareszt - FC Voluntari 62 23 15 48 41 59

RO 1
17:00 FC Viitorul Constanta - FC Dunarea Calarasi 62 24 14 47 41 59

UA 1
13:00 Zoria Ługańsk - Illichivets 62 24 13 48 - -

VE 1
23:00 Mineros De Guayana - Deportivo Anzoategui 61 23 14 52 46 54

CN 1
13:35 Guangzhou R&F F.C. - Guizhou Hengfeng Zhicheng 61 21 17 74 65 35

MX 1
04:00 Tigres - Leon 60 23 16 57 50 50

ID 1
13:30 Barito Putera - Persib Bandung 60 23 16 60 - -

BR 1
21:00 Palmeiras - Atletico MG 60 24 16 50 - -

CL 2
21:30 Cobresal - Deportes Valdivia 59 23 16 59 - - 4.01 2.89

US 1
05:00 Portland Timbers - Impact De Montreal 58 23 19 66 - -

US 1
04:05 Real Salt Lake - Colorado Rapids 58 23 18 63 - -

BO 1
23:15 The Strongest - San Jose 57 24 18 71 - -

IS 1
18:00 Valur - Vikingur Reykjavik 57 22 20 69 - -

NO 2
18:00 Sogndal - Hamarkameratene 57 22 20 56 50 50

CN 1
13:35 Beijing Guoan - Tianjin Quanjian 57 22 20 62 56 44

BO 1
01:30 Guabira - Nacional Potosi 56 24 19 69 - -

CL 1
23:30 Universidad de Chile - Huachipato 56 24 19 58 - - 2.91 0.15

NO 2
18:00 Viking - Jerv 56 23 20 65 60 40

NO 2
18:00 Ull/Kisa - Nest Sotra 56 22 21 76 70 30

JP 1
11:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare 55 25 20 56 - - -0.08 1.12

CZ 2
10:15 Zizkov - MFK Chrudim 55 24 20 59 - -

JP 3
12:00 Kagoshima United - Thespakusatsu Gunma 55 25 18 55 53 47

MX 1
19:00 Toluca - Monarcas Morelia 55 24 19 56 50 50

KZ 1
15:00 Tobył Kostanaj - Irtysz Pawłodar 54 25 20 50 - -

NO 4
14:00 Finnsnes - Frigg 54 19 25 76 65 35

US 3
02:00 Colorado Springs Switchbacks FC 4-2 Tulsa Roughnecks FC 54 24 20 54 50 50

TH 2
13:00 Sisaket FC - Samut Sakhon FC 53 25 21 58 55 45 3.17 3.76

BE supercup
20:00 Club Brugge - Standard Liege 53 25 22 60 59 41
17:30 Włochy U19 - Norwegia U19 53 24 22 67 - -

CL 2
18:00 Cobreloa - Deportes Copiapo 53 26 20 56 - -

NO 2
18:00 Aasane - Notodden 53 24 22 65 61 39

FI 1
16:00 FC Lahti - IFK Mariehamn 52 28 20 50 51 49

CH 1
16:00 FC Zuerich - Thun 52 26 21 60 58 42

BR 3
22:00 Luverdense - Tupi 52 27 20 45 - -

RU 2
18:00 FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok 52 27 19 43 - -
14:00 Arsenal Tula - Anży Machaczkała 52 24 24 58 54 46
12:00 Vitoria Guimaraes - Santa Clara 52 26 21 57 55 45

CR 1
23:05 Limon - Deportiva San Carlos 52 27 20 62 - -

BR 1
21:00 Bahia - Vitoria 51 27 22 49 - -

PE 1
18:00 Sporting Cristal - FBC Melgar 51 27 21 58 - -

SE 3
15:00 Umeaa - Akropolis IF 51 24 24 72 67 33

CR 1
23:00 Municipal Perez Zeledon - Guadalupe FC 51 27 21 60 - -

MX 1
01:00 Santos - Lobos de la BUAP 51 25 23 58 56 44

UY 1
20:00 Danubio - Club Atletico Progreso 51 27 21 52 52 48

US 3
05:00 Sacramento Republic FC - OKC Energy FC 51 25 22 54 52 48

CL 1
18:00 Curico Unido - San Luis 50 26 23 53 - - 1.88 0.32

BR 3
00:00 Confianca - Remo 49 27 23 50 - -

CO 2
22:00 Union Magdalena - Valledupar 49 27 22 50 51 49 2.12 -1.47

US 3
23:00 Swope Park Rangers - Rio Grande Valley FC 49 25 24 51 49 51

MY 1
15:00 Kuala Lumpur FA - Negeri Sembilan 49 24 26 71 67 33 4.17 2.89
16:00 Lokeren - NK Lokomotiva Zagrzeb 49 22 27 63 - -

PE 1
03:00 Sport Huancayo - Universitario de Deportes 49 28 22 53 - -

CZ 2
17:00 Budejovice - Trinec 48 27 23 53 - -

FI 1
16:00 KuPS - VPS 48 28 24 48 51 49

VE 1
23:00 Academia Puerto Cabello - Metropolitanos FC 48 28 23 45 46 54

LV 1
16:00 FK Spartaks - FK Jelgava 48 28 23 46 47 53

SCOTLAND Leag. Cup
16:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic 48 26 25 62 - -

SCOTLAND Leag. Cup
16:00 East Fife - Forfar Athletic 48 25 26 63 - -

SE 1
15:00 Djurgaarden - Haecken 48 27 25 52 54 46

TH 1
14:00 Suphanburi FC - Pattaya United 48 25 25 60 - - 3.57 2.17

PE 1
20:30 Deportivo Municipal - Real Garcilaso 48 26 25 56 56 44

IS 1
19:00 KA Akureyri - Fylkir 47 26 27 60 59 41

CL 1
02:00 Union Espanola 2-4 Audax Italiano 47 27 25 56 - - 4.21 4.04

CZ 1
15:00 Bohemians 1905 - Slovacko 47 28 24 43 45 55
22:05 Liverpool FC - Borussia Dortmund 46 26 28 61 61 39

DK 1
16:00 AGF - FC Nordsjaelland 46 26 28 54 55 45

BY 1
17:30 Szachcior Soligorsk - FK Vitebsk 46 28 25 49 - -

NO 2
18:00 Tromsdalen - Stroemmen 46 26 27 63 - -

AU 2
08:00 South Melbourne - Hume City FC 46 25 28 65 - -

HU 1
19:30 Ujpest - MTK Budapeszt 46 28 25 53 55 45

IS 1
16:00 Fjolnir - ÍB Vestmannaeyja 46 26 27 62 61 39
16:00 Antwerp - Panathinaikos Ateny 45 25 29 61 60 40

AU 2
06:30 Adamstown Rosebud FC - Weston Workers 45 24 29 69 - -

MY 1
15:00 Perak - Kedah 45 24 30 65 61 39

AU 2
08:00 Heidelberg United - Bentleigh Greens 45 25 28 63 - -

CL 2
21:00 Santiago Morning - Barnechea 45 28 26 54 - - 1.11 0.48

CO 2
01:00 Real Santander - Universitario Popayan 45 28 25 48 50 50 4.37 3.02

RU 2
17:00 Baltika - FC Tambov 45 28 25 44 46 54

BR 1
02:00 Sao Paulo 3-1 Corinthians 45 31 23 40 - -

BR 1
21:00 Sport - Fluminense 45 28 25 48 - -

CO 2
23:00 Orsomarso - Real Cartagena 45 28 25 46 48 52 4.32 1.37

DK 1
14:00 Odense - SoenderjyskE 45 28 27 48 51 49

KR 1
12:00 Ulsan Hyundai - Daegu FC 45 28 26 48 - -

CO 2
22:00 Atletico FC - Bogota FC 44 28 26 50 51 49 4.24 1.52

BR 1
21:00 Parana Clube - America MG 44 31 24 39 - -

EC 1
22:00 Aucas - Deportivo Cuenca 44 29 25 47 - -

CL 2
21:00 Magallanes - La Serena 44 29 25 56 - - 1.66 1.88

MX 2
02:00 Celaya 1-1 Dorados 44 27 27 49 50 50

CH 1
16:00 Sion - Lugano 44 28 27 54 56 44

VE 1
01:30 Zamora FC - Deportivo La Guaira 44 28 26 48 51 49

JP 1
12:00 FC Tokyo - Yokohama F.Marinos 43 27 29 57 - - 2.92 2.46

AU 2
09:00 Rockdale City Suns - Marconi Stallions 43 24 32 70 - -

JP 1
12:00 Sagan Tosu - Vegalta Sendai 42 28 30 50 - - -0.75 -3.49

CZ 2
18:00 Brno - Jihlava 42 28 29 49 - -

RU 2
15:00 Chimki Moskwa - Tom Tomsk 42 29 27 42 45 55
21:00 FC Porto - Everton 42 27 30 62 - -

SE 3
18:00 FC Linkoeping City - Carlstad United 42 23 34 74 - -

BO 1
23:15 Real Potosi - Universitario 42 26 31 74 - -

AU Reserve
07:00 Perth U20 - Bayswater City U20 42 22 34 80 73 27

JP 1
12:00 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds 42 28 30 53 - - 3.93 1.75

AU 2
09:00 Perth - Bayswater City 42 25 32 68 - -

MX 1
04:05 Tijuana - CD Guadalajara 41 31 26 43 49 51

NO 4
18:00 Kolstad - Steinkjer 41 20 37 77 68 32

DK 1
12:00 AC Horsens - Randers FC 41 29 29 43 47 53

JP 1
11:30 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol 41 28 30 53 - - 1.07 1.92

RU 2
17:00 Olimpiec Nizhny - Tyumen 41 29 28 44 47 53

PL 1
15:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 41 29 30 50 53 47

ID 1
08:30 Perseru Serui - Persipura Jayapura 40 27 31 48 - -

VN 1
12:00 Khanh Hoa Nha Trang - Hai Phong 40 27 32 52 53 47

UA 1
16:00 Karpaty Lwów - FC Olexandria 40 29 29 43 - -

CN 1
13:35 Hebei CFFC - Jiangsu Suning FC 40 28 31 56 - -

MX 2
04:00 FC Juarez - Alebrijes Oaxaca 40 26 32 58 58 42

CM 1
16:30 New Stars - Dragon 39 32 28 39 - - 2.32 -0.01

JP 1
12:00 Consadole Sapporo - Jubilo Iwata 39 29 32 49 - - 0.50 0.49

TH 2
14:00 Ang Thong FC - Rayong FC 39 28 32 47 49 51 0.51 -0.24

IS 1
21:15 Breidablik - FH Hafnarfjordur 39 28 33 57 - -

PY 1
01:00 Luqueno - Sol de America 39 26 33 56 - -

CR 1
21:30 Deportiva Carmelita - C.S. Cartagines 38 29 32 58 - -

CO 1
00:00 CD Jaguares - Once Caldas 38 33 29 36 44 56

NO 3
18:00 Bryne - Skeid 38 25 36 65 63 37

AU 2
06:00 Hobart Zebras - South Hobart 37 22 40 82 - -

IRELAND 1
16:00 Waterford United - Shamrock Rovers 37 30 33 47 - - 5.21 1.24

JP 3
10:00 Nagano Parceiro - Blaublitz Akita 37 30 32 47 - -

VE 1
00:00 Zulia - Tachira 37 29 32 48 52 48

CN 1
13:35 Henan Jianye - Shanghai Shenhua 37 29 33 53 - -

UY 1
20:00 Rampla Juniors - Fenix 37 28 34 53 - -

BR 1
00:00 Chapecoense AF - Santos FC 37 30 32 43 - -

JP 3
08:00 Grulla Morioka - Gamba Osaka U23 36 26 37 63 61 39

JP 1
12:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 36 28 34 53 - - 1.89 0.95

RU 2
18:00 Torpedo Armavir - Mordowija Sarańsk 36 31 32 43 - -

VN 1
14:00 CLB TP Ho Chi Minh - Than Quang Ninh 36 26 37 61 - -

DE 5
15:00 FSV Erlangen-Bruck - TSV Grossbardorf 35 24 39 70 66 34

RU 2
16:00 Zenit St. Petersburg 2 - Chertanovo Moscow 35 28 36 48 50 50

VE 1
21:30 Atletico Venezuela - Deportivo Lara 35 29 33 46 50 50

IS 1
19:00 KR Reykjavik - Stjarnan 34 27 38 61 61 39

CZ 2
17:00 FK MAS Taborsko - Hradec Kralove 34 29 36 49 52 48

NO 4
18:00 Ottestad - Brumunddal 33 19 46 77 67 33

PL 1
18:00 Wisła Płock - Lech Poznań 33 29 37 48 51 49

CM 1
16:30 Union Douala - Eding Sport FC 33 34 32 37 - - -0.19 1.18

SE 3
16:00 Husqvarna FF - Tvaaaakers IF 33 26 39 62 - -

CO 1
22:00 Patriotas - Santa Fe 33 33 33 34 41 59

CO 1
02:45 Envigado - Deportivo Cali 32 31 36 35 42 58

MX 1
02:00 Pachuca 0-1 Monterrey 32 28 39 51 53 47

US 1
01:00 Minnesota United - Los Angeles FC 32 26 42 72 70 30
15:00 Darmstadt - Huddersfield Town 32 24 43 61 59 41

UA 2
17:00 Zirka - Volyn 31 28 40 51 - -

VE 1
22:00 Estudiantes Merida - Carabobo FC 31 28 39 48 51 49

KE 1
14:00 AFC Leopards - Gor Mahia 30 30 40 54 57 43 -0.77 -1.72

AU 2
06:30 Hamilton Olympic - Maitland 30 24 45 70 - -

SE 1
17:30 Sirius - IFK Goeteborg 30 27 43 56 58 42

US 3
02:30 Saint Louis FC 2-2 Orange County Blues FC 30 27 42 54 55 45

SK 1
19:00 Podbrezova - DAC 1904 Dunajska Streda 29 28 42 49 - -

PT Leag. Cup
17:00 Famalicao - Arouca 29 32 38 45 - -
15:00 Southend United - Leeds United 29 25 45 60 59 41

UY 1
20:00 Atenas - Defensor Sporting 29 28 42 53 - -

CN 2
13:35 Nei Mongol Zhongyou FC - Qingdao Huanghai 29 25 44 65 62 38

KR 1
11:00 Incheon United - FC Seoul 28 26 45 58 - - -1.82 -4.17

US 3
02:30 San Antonio FC 4-2 Real Monarchs SLC 28 27 44 48 49 51

TH 1
13:00 Siam Navy FC - Ratchaburi FC 28 24 47 67 - - 1.72 -5.42

CH 2
16:00 Chiasso - FC Vaduz 27 24 47 65 - -

KR 2
12:00 Ansan Greeners - Busan I'Park 27 29 43 45 - -

BR 3
20:30 Joinville - Botafogo SP 27 27 44 50 - -

BR 1
21:00 Vasco da Gama - Gremio 27 31 42 40 - -

CR 1
19:05 Grecia - LD Alajuelense 26 28 44 61 - -

BG 1
17:30 Slavia Sofia - Beroe 26 29 44 44 - -

CZ 1
18:00 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 26 29 44 45 - -

AU 2
07:30 West Torrens Birkalla - Adelaide United Youth 26 24 48 65 - -

BA 1
17:30 Radnik Bijeljina - FK Sarajevo 22 26 51 49 - -

NO 4
18:00 Sortland IL - Harstad 22 19 57 85 73 27

KR 2
12:00 Daejeon Citizen - Seongnam FC 21 23 55 53 49 51

KZ 1
16:00 Ordabasy Szymkent - Kajrat Ałmaty 21 26 51 53 - -

SK 1
19:00 FC Zlate Moravce - Slovan Bratysława 21 25 53 59 - -

JP 1
11:00 Nagoya Grampus Eight - Sanfrecce Hiroshima 21 24 54 60 - - -4.15 -4.78

EE 1
18:00 Trans Narva - Nomme JK Kalju 21 25 52 64 60 40 -0.50 -1.53
23:00 San Jose Earthquakes - Manchester United 20 20 59 70 - -

CN 2
13:00 Dalian Transcendence - Wuhan Zall 19 25 56 57 - -

TH 1
14:00 Chonburi - Buriram United 18 22 58 62 - - 0.23 -0.92

PH 1
09:00 JP Voltes FC - Davao Aguilas 18 21 59 86 78 22

AU 2
06:30 Charlestown City Blues - Edgeworth Eagles 17 20 62 69 - -

CN 2
13:30 Zhejiang Yiteng - Shenzhen FC 17 23 58 63 56 44

RU 2
18:00 FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk 17 26 56 47 - -
16:00 KSK Heist - Genk 16 18 65 72 60 40

KR 1
12:30 Sangju Sangmu - Jeonbuk FC 16 22 60 60 53 47

SI 1
18:15 Rudar Velenje - NK Maribor 16 24 60 59 - -

BY 1
15:30 Isloch - Dynamo Mińsk 14 21 64 43 - -

DE 5
15:00 TuS Holzkirchen - TSV Rain/Lech 14 16 68 77 57 43

IRELAND 1
20:00 Sligo Rovers - Dundalk 14 21 63 56 - - -1.02 -0.54

EE 1
18:00 Parnu JK Vaprus - Tammeka 12 22 64 65 54 46 -3.19 -2.85

AT cup
16:30 Parndorf - Altach 12 16 71 69 - -

AU 2
06:30 Valentine Phoenix - Broadmeadow Magic 11 17 70 67 48 52

RS 1
19:00 FK Radnik Surdulica - Partizan Belgrad 10 18 71 62 - -

LV 1
18:00 FS Metta/LU - Rigas Futbola skola 8 16 75 61 - -