Typy bukmacherskie dzisiaj

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Poniżej prezentujemy listę meczów rozgrywanych w danym dniu. Spotkania piłki nożnej sortowane są według prawdopodobieństwa. Im wyższy procent tym masz większość pewność, że dany typ zostanie trafiony. Dodatkowo zaznaczamy, który zakład jest trafiony.
L Date Match 1X2 % U/O % BBTS % TFI
1 X 2 O2.5 YES NO TFI HA TFI O
13:35 Chiny - Mjanma 86 10 3 78 - -

AU Reserve
08:30 Brisbane City U20 - Moreton Bay United U20 86 8 5 91 - -

EE 1
18:00 Nomme JK Kalju - Paide Linnameeskond 78 14 7 82 - -

CZ 1
16:00 Banik Ostrawa - Brno 77 16 6 61 - - 3.06 4.66

FI 1
14:00 KuPS - PS Kemi 77 15 7 65 43 57

CZ 1
16:00 Jablonec - Slovacko 75 17 7 63 44 56 4.24 0.51

TH 1
15:00 Bangkok United - Chainat FC 74 15 10 77 - - 1.61 2.00

SE 4
14:00 IFK Haninge BRB - IK Sleipner 73 14 11 81 - -

AU 2
09:00 Edgeworth Eagles - Valentine Phoenix 73 15 10 74 51 49

AU 2
07:30 North Eastern Metro Stars - West Torrens Birkalla 72 17 10 69 - -

AU 2
06:30 Lambton Jaffas FC - Lake Macquarie 71 16 12 78 - -

BR 1
00:00 Palmeiras - Sport 69 20 11 56 - -

FI 1
14:00 HJK Helsinki - Honka 67 22 10 53 44 56

PE 1
03:00 FBC Melgar - Ayacucho FC 67 19 12 65 - -

SE 4
14:00 Haessleholms IF - Lindsdals IF 66 19 14 69 - -

TH 1
12:45 Chiangrai United - Nakhon Ratchasima FC 64 21 14 54 - - 2.42 0.44

US 1
01:00 New York Red Bulls - Philadelphia Union 63 21 15 68 59 41

NO 4
16:00 Oern-Horten - Donn 61 18 18 86 74 26

SE 4
14:00 Huddinge IF - Eskilstuna City 61 18 19 76 - -

US 1
23:00 Seattle Sounders FC - Real Salt Lake 61 23 16 62 57 43

DK 3
14:00 Hvidovre - Avarta 60 22 17 70 - -

NO 3
16:00 Raufoss - Moss 59 21 19 65 - -

BR 1
21:00 Fluminense - Chapecoense AF 59 24 16 50 - -

SE 4
15:00 Soedertaelje FK - Vaermbols FC 59 20 20 72 - -

US 1
05:00 LA Galaxy - San Jose Earthquakes 58 23 19 67 61 39

PY 1
01:30 Libertad - Deportivo Capiata 58 24 17 58 - - 0.51 -1.25

DK 3
15:00 Hilleroed - Odder IGF 58 22 18 69 - - -0.83 -1.16

SE 3
15:00 Umeaa - Karlslunds IF HFK 57 22 19 65 58 42

DK 3
15:00 Jammerbugt FC - Skovshoved 57 24 19 59 - -

NO 4
18:00 Molde 2 - Rilindja 57 19 22 80 69 31

BR 2
21:30 Goias - Boa Esporte Clube 57 26 16 44 - -

KR 2
12:00 Seongnam FC - Daejeon Citizen 57 25 17 52 - - 1.17 3.69

CZ 1
16:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 57 24 18 58 55 45 2.04 0.61

SE 1
18:00 Oestersunds FK - Haecken 56 25 19 51 49 51

SE 1
16:00 AIK Sztokholm - IFK Norrkoeping 56 24 19 50 47 53

PE 1
00:45 Deportivo Municipal - Sport Rosario 56 25 18 61 - -

FI 2
16:00 FF Jaro - AC Kajaani 56 23 20 63 - -

DK 3
14:00 Marienlyst - FC Sydvest 05 56 23 20 71 - -

US 1
01:30 Orlando City - Chicago Fire 55 24 21 65 62 38

RU 3
16:00 Ararat Moscow - Zorky Krasnogorsk 55 23 20 61 - - 5.20 2.21

NO 4
15:00 Loerenskog - Oestsiden 54 20 24 78 68 32

AU 2
10:30 Adelaide Olympic - Para Hills Knights 54 23 22 67 - -

RO 2
11:30 FC Dunarea Calarasi - Chindia Targoviste 54 26 19 57 - - 2.55 2.02

EE 1
12:00 Tulevik Viljandi - FC Kuressaare 54 24 21 68 - - -0.22 -1.76

FI 1
14:00 FC Lahti - VPS 53 27 19 41 42 58

ES 3
18:50 Villarreal B - Athletic Bilbao B 53 27 19 47 - -

NL 3
15:30 Lisse - Jong Sparta Rotterdam 52 23 23 77 70 30 2.07 -2.52

BO 1
01:30 Sport Boys Warnes - Guabira 51 26 21 60 - -

AU 2
07:30 Croydon Kings - South Adelaide 51 23 24 70 65 35

AR cup
18:10 Arsenal Sarandi - Club Cipolletti 51 27 21 43 - -

SE 4
15:00 IK Gauthiod - Vaenersborgs FK 51 22 27 70 - -

JP 2
09:00 Tokyo Verdy - Ehime FC 51 27 22 48 48 52 1.64 -0.38

IT 3
17:00 Paganese - Fondi 50 28 21 - -

MY 1
16:00 Kelantan - Negeri Sembilan 50 24 25 64 - - 2.30 1.65

US 1
23:30 Vancouver Whitecaps - New England Rev. 49 26 24 64 64 36

RO 2
10:00 AS Stiinta Miroslava - Luceafarul Oradea 49 25 24 61 - - -1.89 -0.58

AU Reserve
07:00 Stirling Lions U20 - Inglewood United U20 49 22 27 83 74 26

PE 1
22:30 CD UT Cajamarca - Universitario de Deportes 49 27 22 52 - -

FI 3
16:00 Mikkelin Palloilijat - FCV 49 24 25 65 61 39

FI 1
14:00 Ilves - TPS 48 30 22 40 45 55

FI 1
14:00 Seinaejoen JK - IFK Mariehamn 48 28 24 46 48 52

SE 3
16:00 Tvaaaakers IF - Aengelholms FF 48 27 23 51 - -

BR 2
21:30 Sao Bento - Juventude 48 29 22 40 - -

NO 3
16:00 Baerum - Hoenefoss 48 21 30 68 - -

ES 3
17:30 Elche - Real Murcia 47 29 23 41 - -

ES 3
18:00 Sporting Gijon B - UD Cornella 47 29 23 44 - -

PL 3
17:00 MKS Kluczbork - Błękitni Stargard 47 25 27 50 - - -0.09 1.83

AU 2
07:30 Adelaide City - Campbelltown City 46 24 29 68 - -

BR 2
21:30 Brasil de Pelotas - Londrina EC 46 29 24 43 - -

NO 1
17:00 Vaalerenga - Lillestroem 46 27 27 58 59 41

CZ 1
16:00 Jihlava - Karvina 46 27 27 53 54 46 3.76 3.11

AU 2
10:00 Olympic F.C. - Western Pride 46 24 29 84 - - -1.16 -1.86

ES 3
17:00 Real Sociedad B - Fuenlabrada 46 29 24 41 - -

AR 3
01:10 CA Defensores de Belgrano - CD UAI Urquiza 45 31 23 38 - -

CL 1
23:30 O'Higgins - Deportes Iquique 45 28 26 56 57 43

DK 3
15:00 Broenshoej - Naesby 45 25 28 68 - -
20:45 Real Madryt - Liverpool FC 45 25 30 69 67 33

SG 1
14:30 Home United FC - Brunei DPMM 45 24 30 71 - -

SE 4
16:00 Nordvaermland FF - Skoftebyns IF 44 23 32 69 - -

VN 1
12:00 Hoang Anh Gia Lai - Song Lam Nghe An 44 26 28 58 - -

KE 1
12:00 Chemelil Sugar - SoNy Sugar 44 32 22 36 - - 3.19 0.95

BY 1
16:30 FK Mińsk - FC Torpedo Minsk 44 31 23 38 - -

PL 3
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 44 27 27 53 - - -1.13 1.02

IT 3
18:00 US Gavorrano - Cuneo 43 29 27 45 - -

ES 3
19:00 Coruxo F.C. - Merida 43 29 27 41 - -

TH 1
13:00 Sukhothai FC - Ratchaburi FC 43 24 32 65 - - 3.42 -3.53

AU 2
09:00 Perth Glory Youth - Perth 43 25 31 71 - - -1.24 1.16

SE 4
14:00 Vaenersborgs IF - Vaargaarda IK 43 23 33 68 - -

SE 4
15:00 Raeppe GOIF - Dalstorps IF 43 26 30 62 - -

SE 3
16:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK 43 25 31 64 62 38

CZ 1
16:00 Zlin - Slovan Liberec 43 27 29 57 - - 1.27 1.56

NL 3
15:30 Kozakken Boys - Katwijk 43 25 30 65 62 38 0.36 -0.61

US 1
02:55 Houston Dynamo - New York City FC 43 26 31 65 65 35

AU 2
10:30 Sutherland Sharks - Rockdale City Suns 42 24 32 70 - - -0.39 0.84

NO 4
16:00 Halsen - Vindbjart 42 21 36 81 72 28

UY 1
20:00 Racing - Rampla Juniors 42 28 29 51 - -

FI 1
14:00 FC Inter - RoPS 42 30 28 44 49 51

CN 2
09:30 Heilongjiang Lava Spring FC - Shanghai Shenxin 41 25 33 63 - -

NO 4
13:00 Sola - Pors Grenland 41 20 37 76 - -

IT 3
18:00 Santarcangelo - Vicenza 41 29 29 47 - -

SE 4
14:00 Skiljebo SK - Karlbergs BK 41 24 34 61 - -

NO 3
16:00 Elverum - Asker 40 23 36 69 - -

AT 3
16:30 FC Stadlau - Parndorf 40 26 33 63 - - 3.82 3.02

NL 3
15:30 TEC - HHC 40 23 35 77 71 29 4.16 0.59

VE 1
01:30 Deportivo La Guaira - Mineros De Guayana 40 28 30 51 53 47

NL 3
15:30 Koninklijke HFC - Rijnsburgse Boys 40 25 33 69 66 34 1.26 0.33

PL 3
17:00 Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 39 32 28 47 - - 0.11 -0.10

JP 2
07:00 Ventforet Kofu - Oita Trinita 39 29 31 45 48 52 0.14 -1.06

BR 3
21:00 Bragantino - Luverdense 39 28 31 48 - -

JP 2
09:00 Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga 39 28 32 50 52 48

FI 3
17:30 JS Hercules - TPV Tampere 39 23 36 69 64 36

NL 3
15:30 GVVV Veenendaal - VVSB 39 25 34 65 62 38 0.53 -2.10

AU 2
10:30 Brisbane City - Moreton Bay United 39 25 35 82 - - -1.76 -2.71

SE 4
15:00 Piteaa - IFK Luleaa 39 24 36 69 - -

RO 1
16:30 FC Voluntari - Concordia Chiajna 39 30 30 45 - -

BR 3
20:30 Tombense FC - Volta Redonda 39 29 31 45 - -

PL 3
17:00 Garbarnia Kraków - Warta Poznań 38 28 33 45 - - 2.79 0.84

NO 3
16:00 Brattvaag - Hoedd 38 22 38 70 64 36

US 3
23:00 Portland Timbers II - Real Monarchs SLC 38 26 34 60 - -

BR 2
02:30 Coritiba - Vila Nova 37 32 30 38 - -

KR 2
11:00 Suwon City - Gwangju FC 37 29 32 49 - -

PE 1
20:00 Comerciantes Unidos - Sport Huancayo 37 28 34 62 - -

IS 2
18:00 Thor Akureyri - Fram Reykjavík 37 25 37 63 - -

CL 1
21:00 Huachipato - Universidad de Chile 37 27 34 56 - - 0.22 -0.15

ES 3
17:00 Deportivo La Coruna B - Extremadura 36 30 32 41 45 55

US 3
23:00 Swope Park Rangers - Arizona United SC 36 26 37 60 - -

LV 1
18:30 FK Liepaja - Ventspils 35 29 35 50 - -

SE 4
16:00 Stenungsunds IF - Oerebro Syrianska IF 35 23 41 66 - -

TH 1
14:00 Chonburi - Port FC 34 25 41 65 - - 1.74 1.14

SE 2
16:00 IK Brage - Oergryte FF 34 27 39 56 57 43

ZA 1
20:15 Platinum Stars - Black Leopards 34 31 33 43 - -

AU 2
11:00 Hume City FC - Pascoe Vale SC 34 26 39 63 - - -3.73 -4.80

AU 2
10:00 Port Melbourne Sharks SC - South Melbourne 34 25 40 65 - -

SE 3
16:00 BK Forward - Akropolis IF 33 24 42 63 60 40

SE 4
14:00 Ullareds IK - BK Olympic 33 22 43 64 - -

CL 1
18:00 San Luis - Universidad de Concepcion 33 28 39 51 - -

AU 2
09:00 Stirling Lions - Inglewood United 33 24 41 75 - -

MY 1
16:00 Selangor - Kedah 32 25 41 65 - -

SE 4
16:00 IFK Uddevalla - FC Trollhaettan 32 23 44 72 - -

CZ 1
16:00 Dukla Praha - Viktoria Pilzno 32 26 42 65 - - -0.54 0.09

NO 4
18:00 Oeystese - Fana 32 18 48 82 71 29

JP 2
08:00 FC Gifu - Albirex Niigata 32 29 39 48 52 48

UY 1
20:00 Fenix - Danubio 31 27 40 59 - -

RO 2
10:00 CS Afumati - FC Metaloglobus Bucuresti 31 26 42 56 - - 4.00 1.54

AU 2
11:00 Sorrento - ECU Joondalup 31 24 44 70 - -

JP 2
08:00 Kyoto Sanga FC - Yokohama FC 31 30 38 45 50 50

SE 4
14:00 Vaermdoe IF - IFK Aspudden-Tellus 30 21 48 68 - -

SE 3
16:00 Nykoepings BIS - Syrianska 30 24 44 69 - -

AU Reserve
07:00 Subiaco U20 - Cockburn City U20 30 22 47 79 71 29 -2.08 1.33

AU 2
07:30 Sturt Lions - West Adelaide 29 24 45 70 67 33

FI 2
16:00 EIF - HIFK 29 27 42 53 - -

SG 1
14:30 Young Lions - Warriors FC 28 25 46 63 - -

PL 3
17:00 Energetyk ROW Rybnik - GKS Jastrzębie 28 27 44 54 - - 0.46 1.36

PL 3
17:00 Rozwój Katowice - Łódzki KS 28 27 44 50 - - 1.70 0.05

EN 2
18:00 Aston Villa - Fulham 28 32 40 40 47 53

AU 2
09:00 Subiaco - Cockburn City 27 24 48 70 - - -1.01 -0.93

NO 3
16:00 Fram Larvik - Fredrikstad 26 22 51 67 - -

TH 1
14:00 Ubon UMT FC - Bangkok Glass 25 25 48 57 - - -1.75 -0.58

PL 3
17:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 24 23 51 58 - - -0.03 -2.44

TH 1
14:00 Pattaya United - Muang Thong United 24 24 51 66 - - 2.86 -0.51

AU 2
09:00 Joondalup United FC - Armadale 24 22 53 78 - - -1.37 -3.81

DK 3
13:00 VSK Aarhus - HIK 23 24 52 67 - -

AU Reserve
08:15 Hume City FC U20 - Pascoe Vale SC U20 22 22 55 72 64 36 0.02 -2.14

EE 1
15:00 Trans Narva - Flora Tallinn 20 24 55 58 - - 0.85 -0.26

AU 2
06:30 Kingborough Lions - Launceston City 19 19 60 81 70 30

AU 2
11:00 Bonnyrigg White Eagles - Sydney Olympic 19 22 58 67 - -

CZ 1
16:00 Teplice - Slavia Praga 18 25 56 55 - - 1.12 -0.86

DK 3
14:00 IF Lyseng - B 93 17 22 59 68 - -

CZ 1
16:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga 17 24 58 52 - - 2.84 -1.20

NL 3
15:30 ASV de Dijk - De Treffers 16 23 59 74 67 33 -2.64 -2.64

AU Reserve
08:00 Port Melbourne Sharks SC U20 - South Melbourne FC U20 16 19 63 77 65 35

AU 2
09:00 Balcatta - Bayswater City 15 20 64 70 - - -1.34 0.14

SE 4
13:00 Gaellivare Malmbergets FF - Hudiksvalls FF 15 17 67 78 - -

AU 2
06:00 Clarence United - Devonport City 7 11 81 88 - -