Top piłkarzy z kartkami(żółte i czerwone) na świecie

Top 100 zawodników, ktrzy otrzymali największą liczbę kartek. Ranking najbrutalniejszych piłkarzy uwzględnia zółte i czerwone kartki. Lista odświeżana jest codziennie. Zapraszamy także do zapoznania się z rankingiem: najlepsi zawodnicy na świecie lub Najlepsi bramkarz na świecie

Ostatnia aktualizacja rankingu: 04-03-2021 00:48
Kartki
Świat Europa Azja Ameryka Pół Ameryka Poł Afryka Oceania
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Iain Vigurs Vigurs Ross County Ross County
12
1
2 Denis Duga Duga FC Zlate Moravce FC Zlate Moravce
12
2
3 Maartensson Oerebro Oerebro
12
2
4 Fatjon Apollon Smirnis Apollon Smirnis
12
0
5 Power Kilmarnock Kilmarnock
12
0
6 Bataille Oostende Oostende
11
3
7 Siergiej Kisliak Kisliak Dinamo Brest Dinamo Brest
11
0
8 Karlstroem Lech Poznań Lech Poznań
11
0
9 Nenad Krsticic Krsticic AEK Ateny AEK Ateny
11
0
10 Aytac Kara Kara Kasimpasa Kasimpasa
11
2
11 Damian Suarez Suarez Getafe Getafe
11
1
12 Michał Nalepa Nalepa Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
11
2
13 Bashilov Zvezda-BGU
11
0
14 Faes Reims Reims
10
1
15 Malinov Oud-Heverlee Oud-Heverlee
10
2
16 Filip Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt
10
1
17 Riera AEL Limassol AEL Limassol
10
0
18 Matveenko FK Vitebsk FK Vitebsk
10
0
19 Renato Tapia Tapia Celta Vigo Celta Vigo
10
0
20 Kozlov FK Slutsk FK Slutsk
10
2
21 Haugen Aalesund Aalesund
10
1
22 Juan Angel Neira Neira OFI Kreta OFI Kreta
10
1
23 Anders Christiansen Christiansen Malmoe FF Malmoe FF
10
1
24 Stefan Savić Savić Atletico Madryt Atletico Madryt
10
0
25 Trajcevski Doxa Katokopia Doxa Katokopia
10
1
26 Niakhate FSV Mainz 05 FSV Mainz 05
10
1
27 Grechikho Rukh Brest
10
0
28 Julius Szoke Szoke Szachcior Soligorsk Szachcior Soligorsk
10
0
29 Kardona MTK Budapeszt MTK Budapeszt
10
0
30 Tonelli Sampdoria Sampdoria
10
0
31 Parshivlyuk Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
10
3
32 Abdellaoui Sion Sion
9
2
33 Cassama Reims Reims
8
2
34 Aaron Tshibola Tshibola Kilmarnock Kilmarnock
9
0
35 Tomas Pina Pina Alaves Alaves
9
0
36 Bartley Livingston Livingston
9
0
37 Ferguson Aberdeen Aberdeen
9
1
38 Nicolas Otamendi Otamendi Benfica Lizbona Benfica Lizbona
9
0
39 Posch Hoffenheim Hoffenheim
9
1
40 Tweh Dinamo Brest Dinamo Brest
9
0
41 Radosław Murawski Murawski Denizlispor Denizlispor
9
1
42 Sarlija Ankaragucu Ankaragucu
9
0
43 Calum Butcher Butcher Dundee United Dundee United
9
0
44 Allan Nyom Nyom Getafe Getafe
9
0
45 Chabot Spezia Spezia
9
1
46 Jeppe Andersen Andersen Hammarby Hammarby
9
0
47 Omolo Erzurum BB Erzurum BB
9
0
48 Dening Enosis Paralimni Enosis Paralimni
9
0
49 Dino Islamovic Islamovic Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim
9
1
50 Lorenzo SSC Napoli SSC Napoli
9
0
51 Evgenjev Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
9
4
52 Palsson Sandefjord Sandefjord
9
1
53 Yakhshibaev Legia Warszawa Legia Warszawa
9
0
54 Mellado OFI Kreta OFI Kreta
9
1
55 Ruben Ribeiro Ribeiro Hatayspor Hatayspor
9
3
56 Gueye Olympique Marsylia Olympique Marsylia
9
1
57 Jean Barrientos Barrientos NFC Volos
9
0
58 Liam Craig Craig St.Johnstone St.Johnstone
9
2
59 Fidan Aliti Aliti FC Zuerich FC Zuerich
9
0
60 Gunnarsson Stroemsgodset Stroemsgodset
9
0
61 Vukotic Waasland-Beveren Waasland-Beveren
9
1
62 Mohammed Abubakari Abubakari Helsingborg Helsingborg
9
0
63 Bushue Haka Haka
9
0
64 Imerekov Desna Desna
9
3
65 Volkov BATE Borysów BATE Borysów
9
0
66 Rauta Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt
9
1
67 Jeronimo Barrales Barrales Asteras Tripolis Asteras Tripolis
9
0
68 Larry Azouni Azouni Nacional Nacional
9
0
69 Alvaro Gonzalez Soberon Soberon Olympique Marsylia Olympique Marsylia
9
0
70 Nenakhov Terek Grozny Terek Grozny
9
1
71 N'Diaye Botev Vratsa
9
2
72 Ciranni Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
9
0
73 Zhevnerov Smolevichy
8
1
74 Pasquale Schiattarella Schiattarella Benevento Benevento
8
1
75 Ilaimaharitra Sporting Charleroi Sporting Charleroi
8
2
76 Shvets Terek Grozny Terek Grozny
8
3
77 Dakonam Djene Djene Getafe Getafe
8
2
78 Danilo Danilo AEL Limassol AEL Limassol
8
2
79 Elias Andersson Andersson Sirius Sirius
8
0
80 Jean Maritimo Maritimo
8
1
81 Cabaco Getafe Getafe
8
0
82 Afriyie Acquah Acquah Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
8
0
83 Romario Pereira Sipiao Sipiao Kalmar FF Kalmar FF
8
2
84 Jhon Mosquera Mosquera Slovan Liberec Slovan Liberec
8
1
85 Sergey Terekhov Terekhov FC Sochi FC Sochi
8
1
86 Piris Genclerbirligi Genclerbirligi
8
0
87 Tolgay Arslan Arslan Udinese Udinese
8
0
88 Szolnoki Puskas FC Academy Puskas FC Academy
8
0
89 Bright Addae Addae Hermannstadt Hermannstadt
8
0
90 Pablo Hatayspor Hatayspor
8
0
91 Kantaria Neman Grodno Neman Grodno
8
0
92 Kabak Liverpool FC Liverpool FC
8
1
93 Roman Potocny Potocny Zlin Zlin
8
0
94 Khouma Babacar Babacar Alanyaspor Alanyaspor
8
2
95 Perea NFC Volos
8
0
96 Florian Lejeune Lejeune Alaves Alaves
8
0
97 Henrique Henrique Belenenses Belenenses
8
1
98 Ousmane Viera Diarrassouba Diarrassouba Hermannstadt Hermannstadt
8
0
99 Lovric Budapest Honved Budapest Honved
8
0
100 Anuar APOEL Nikozja APOEL Nikozja
8
0