Top piłkarzy z kartkami(żółte i czerwone) na świecie

Top 100 zawodników, ktrzy otrzymali największą liczbę kartek. Ranking najbrutalniejszych piłkarzy uwzględnia zółte i czerwone kartki. Lista odświeżana jest codziennie. Zapraszamy także do zapoznania się z rankingiem: najlepsi zawodnicy na świecie lub Najlepsi bramkarz na świecie

Ostatnia aktualizacja rankingu: 15-10-2021 21:27
Kartki
Świat Europa Azja Ameryka Pół Ameryka Poł Afryka Oceania
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Dmitri Barinov Barinov Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
8
3
2 Petrovic Łokomotiw Płowdiw Łokomotiw Płowdiw
8
0
3 Popadiyn FC Tsarsko Selo Sofia 2015
7
1
4 Spiriak FK Pohronie
7
3
5 Filip Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt
6
1
6 Belu Rapid Bukareszt Rapid Bukareszt
6
1
7 Matus Bero Bero Vitesse Vitesse
6
1
8 Eric Cosmin Bicfalvi Bicfalvi Urał Jekaterynburg Urał Jekaterynburg
6
2
9 Alexander Djiku Djiku Strasbourg Strasbourg
6
1
10 Fiola Videoton FC Videoton FC
6
2
11 Chernikov FC Krasnodar II
6
1
12 Morais Rapid Bukareszt Rapid Bukareszt
6
0
13 Batha UTA Batrana Doamna
5
1
14 Baurenski Botev Vratsa
5
2
15 Smet KFCO Beerschot-Wilrijk
4
2
16 Lavrincik AS Trenczyn AS Trenczyn
5
2
17 Albu Rapid Bukareszt Rapid Bukareszt
5
0
18 Geoffrey Kondogbia Kondogbia Atletico Madryt Atletico Madryt
5
0
19 Zoran Nizic Nizic Terek Grozny Terek Grozny
5
1
20 Amir Abrashi Abrashi Grasshopper Grasshopper
5
1
21 Vidigal Maritimo Maritimo
5
1
22 Thorsteinsson AGF AGF
5
0
23 Davit Khocholava Khocholava FC Kopenhaga FC Kopenhaga
5
0
24 Janusz Gol Gol Górnik Łęczna Górnik Łęczna
5
1
25 Kuliiev FC Minaj
5
2
26 Cascini FC Academica Clinceni
5
0
27 Alvarez Czerno More Warna Czerno More Warna
5
0
28 Youan St. Gallen St. Gallen
5
1
29 Peter Pawlett Pawlett Dundee United Dundee United
5
1
30 Sorescu Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt
5
0
31 Bronn Metz Metz
5
1
32 Umarbaev Łokomotiw Płowdiw Łokomotiw Płowdiw
5
0
33 Svetoslav Dyakov Dyakov Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
5
0
34 Custodio Lugano Lugano
5
0
35 Denis Kolinger Kolinger Vejle Boldklub Vejle Boldklub
5
0
36 Nicolai Poulsen Poulsen AGF AGF
5
0
37 Zeke Gyirmot Gyirmot
5
0
38 Shaparenko Dynamo Kijów Dynamo Kijów
5
0
39 Gabriel Tamas Tamas FC Voluntari FC Voluntari
5
0
40 Diomande FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
5
0
41 Baboglo FC Olexandria FC Olexandria
5
0
42 Agbadou Eupen Eupen
5
0
43 Famara Diedhiou Diedhiou Alanyaspor Alanyaspor
5
2
44 Ivan Balliu Balliu Rayo Vallecano Rayo Vallecano
5
0
45 Oliveira Estoril Estoril
5
0
46 Lucas Rougeaux Rougeaux Kortrijk Kortrijk
5
0
47 Gonzalo Elche Elche
5
0
48 Sos Debreceni VSC Debreceni VSC
5
0
49 Lavelee St.Truiden St.Truiden
5
0
50 Bykov Łokomotiw Płowdiw Łokomotiw Płowdiw
5
0
51 Alderete Valencia CF Valencia CF
5
0
52 Daler Kuzyaev Kuzyaev Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
5
1
53 Francisco Di Franco Franco SC Dnipro-1
5
1
54 Viyachki Slavia Sofia Slavia Sofia
5
0
55 Mampasi Illichivets Illichivets
5
0
56 Liam Craig Craig St.Johnstone St.Johnstone
5
0
57 Urma Hradec Kralove Hradec Kralove
5
1
58 Nyarko Veres Rivne
5
0
59 Ugrinic FC Luzern FC Luzern
5
0
60 Kouao Vizela Vizela
5
0
61 Hugo Mallo Mallo Celta Vigo Celta Vigo
4
2
62 Porteous Hibernian Hibernian
4
1
63 Valchev Slavia Sofia Slavia Sofia
4
1
64 Carles Alena Alena Getafe Getafe
4
1
65 Jorge Moreirense Moreirense
4
1
66 Pasalidis OFI Kreta OFI Kreta
4
0
67 Koffi Djidji Djidji Torino Torino
4
1
68 Diaby Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
4
0
69 Figueira Estoril Estoril
4
0
70 Cretu Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt
4
0
71 Paun Sepsi OSK Sepsi OSK
4
0
72 Mucolli Vejle Boldklub Vejle Boldklub
4
0
73 Simcak FK Senica FK Senica
4
1
74 Adam Nemec Nemec FC Voluntari FC Voluntari
4
0
75 Conde Zlin Zlin
4
0
76 Minkov Botew Płowdiw Botew Płowdiw
4
0
77 Theodor Gebre Selassie Selassie Slovan Liberec Slovan Liberec
4
2
78 Sobolev Spartak Moskwa Spartak Moskwa
4
0
79 Posignolo Portimonense Portimonense
4
0
80 Kucherov Veres Rivne
4
0
81 Sven Kums Kums Gent Gent
4
0
82 Ruben Duarte Duarte Alaves Alaves
4
1
83 Masoero Olimpiec Nizhny
4
1
84 Klemenz Budapest Honved Budapest Honved
4
1
85 Amallah Standard Liege Standard Liege
4
0
86 Gerasimov Urał Jekaterynburg Urał Jekaterynburg
4
0
87 Calum Butcher Butcher Dundee United Dundee United
4
0
88 Jeremy Huyghebaert Huyghebaert U Craiova 1948
4
0
89 Dovgiy Veres Rivne
4
0
90 Damian Jakubik Jakubik Radomiak Radomiak
4
0
91 Farkas Mezokovesd SE Mezokovesd SE
4
0
92 Holm SoenderjyskE SoenderjyskE
4
0
93 Athanasios Petsos Petsos Wattens Wattens
4
0
94 Kramer Viborg Viborg
4
0
95 Husic Lausanne Lausanne
4
0
96 Moura Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
4
0
97 Giacomo Bonaventura Bonaventura Fiorentina Fiorentina
4
0
98 Nono Nono Budapest Honved Budapest Honved
4
1
99 Boudjemaa Hatayspor Hatayspor
4
0
100 Egert FK Senica FK Senica
4
2