Top piłkarzy z kartkami(żółte i czerwone) na świecie

Top 100 zawodników, ktrzy otrzymali największą liczbę kartek. Ranking najbrutalniejszych piłkarzy uwzględnia zółte i czerwone kartki. Lista odświeżana jest codziennie. Zapraszamy także do zapoznania się z rankingiem: najlepsi zawodnicy na świecie lub Najlepsi bramkarz na świecie

Ostatnia aktualizacja rankingu: 22-09-2020 20:52
Kartki
Świat Europa Azja Ameryka Pół Ameryka Poł Afryka Oceania
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Liam Craig Craig St.Johnstone St.Johnstone
6
2
2 Uremovic Rubin Kazań Rubin Kazań
5
0
3 Spiriak FK Pohronie
5
0
4 Parshivlyuk Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
5
1
5 Omolo Cercle Bruges Cercle Bruges
5
0
6 Mikhail Merkulov Merkulov Rubin Kazań Rubin Kazań
5
2
7 Bataille Oostende Oostende
5
2
8 Chribik FK Pohronie
5
0
9 Khlusevich Arsenal Tula Arsenal Tula
5
1
10 Tsvetanov Łokomotiw Płowdiw Łokomotiw Płowdiw
4
0
11 Nicolas Gavory Gavory Standard Liege Standard Liege
4
2
12 Nenakhov Terek Grozny Terek Grozny
4
1
13 Power Kilmarnock Kilmarnock
4
0
14 Timofey Margasov Margasov FC Sochi FC Sochi
4
0
15 Grzegorz Krychowiak Krychowiak Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
4
0
16 Bozhenov Chimki Moskwa Chimki Moskwa
4
1
17 Barrios Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
4
1
18 Andriej Siemionow Siemionow Terek Grozny Terek Grozny
4
0
19 Scott Brown Brown Celtic Glasgow Celtic Glasgow
4
0
20 Balaj FC Zlate Moravce FC Zlate Moravce
4
0
21 Kangwa Arsenal Tula Arsenal Tula
4
1
22 In-Beom Hwang Hwang Rubin Kazań Rubin Kazań
4
2
23 Gogoua FC Rotor Volgograd
4
1
24 Duranski SKF Sered
4
0
25 Aralica Łokomotiw Płowdiw Łokomotiw Płowdiw
4
0
26 Alexander Troshechkin Troshechkin Chimki Moskwa Chimki Moskwa
4
0
27 Iain Vigurs Vigurs Ross County Ross County
4
0
28 Maslov Spartak Moskwa Spartak Moskwa
4
1
29 Phillips Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
4
0
30 Damme KV Mechelen KV Mechelen
4
0
31 Dimov Czerno More Warna Czerno More Warna
4
1
32 Gueye Oostende Oostende
4
0
33 Plamen Krachunov Krachunov Etar
4
1
34 Maradishvili CSKA Moskwa CSKA Moskwa
4
0
35 Batubinsika Antwerp Antwerp
4
1
36 Radunovic Astra Giurgiu Astra Giurgiu
4
0
37 Shvets Terek Grozny Terek Grozny
3
1
38 Richard Tait Tait St. Mirren St. Mirren
3
1
39 MacPherson St. Mirren St. Mirren
3
0
40 Ignatenko Illichivets Illichivets
3
1
41 Prosek Pardubice
3
1
42 Antov Liteks Łowecz Liteks Łowecz
3
0
43 Jhon Mosquera Mosquera Slovan Liberec Slovan Liberec
3
0
44 Reid Ross County Ross County
3
0
45 Sokol Arsenal Tula Arsenal Tula
3
0
46 Robert Bauer Bauer Arsenal Tula Arsenal Tula
3
0
47 Maciej Wilusz Wilusz Raków Częstochowa Raków Częstochowa
3
1
48 Romic Budafok
3
0
49 Szelpal Paksi SE Paksi SE
3
1
50 Petr Pavlik Pavlik FK Pohronie
3
0
51 Lima Terek Grozny Terek Grozny
3
0
52 Kazantsev Chimki Moskwa Chimki Moskwa
3
2
53 Bernard Berisha Berisha Terek Grozny Terek Grozny
3
0
54 Rifat Zhemaletdinov Zhemaletdinov Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
3
0
55 Otavio Otavio Bordeaux Bordeaux
3
0
56 Antonio Vutov Vutov Botew Płowdiw Botew Płowdiw
3
1
57 Hubert Matynia Matynia Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
3
0
58 Brian Idowu Idowu Chimki Moskwa Chimki Moskwa
3
1
59 Jewhen Makarenko Makarenko Kortrijk Kortrijk
3
0
60 Makarov Rubin Kazań Rubin Kazań
3
0
61 Maksimenko Spartak Moskwa Spartak Moskwa
3
0
62 Gregorio Botosani Botosani
3
0
63 D'Arpino Oostende Oostende
3
0
64 Bystrov Terek Grozny Terek Grozny
3
2
65 Sergey Terekhov Terekhov FC Sochi FC Sochi
3
0
66 Hocko Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
3
1
67 Karol Mondek Mondek Opava Opava
3
0
68 Kryeziu FC Zuerich FC Zuerich
3
2
69 N'Diaye Botev Vratsa
3
1
70 Vasilev CSKA 1948
3
0
71 Rodriguez Botosani Botosani
3
1
72 Aytov Montana Montana
3
1
73 Kozhemyakin FC Rotor Volgograd
3
0
74 Campbell Motherwell Motherwell
3
0
75 Niko Datkovic Datkovic Varda SE Varda SE
3
0
76 Timofeev Terek Grozny Terek Grozny
3
0
77 Michael Heylen Heylen Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
3
1
78 Jens Cools Cools Eupen Eupen
3
0
79 Tomas Dubek Dubek FC Zlate Moravce FC Zlate Moravce
3
0
80 Genov Botev Vratsa
3
0
81 Sagutkin Illichivets Illichivets
3
1
82 Igor Bezdenezhnykh Bezdenezhnykh FC Ufa FC Ufa
3
0
83 Milen Gamakov Gamakov Slavia Sofia Slavia Sofia
3
0
84 Calum Butcher Butcher Dundee United Dundee United
3
0
85 Michał Nalepa Nalepa Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
3
1
86 Paul Hanlon Hanlon Hibernian Hibernian
3
0
87 Baltanov Botew Płowdiw Botew Płowdiw
3
0
88 Cosmin Iosef Moti Moti Łudogorec Razgrad Łudogorec Razgrad
3
0
89 Bogosavac Terek Grozny Terek Grozny
3
1
90 Ryan Sanusi Sanusi KFCO Beerschot-Wilrijk
3
0
91 Coll Donaldson Donaldson Ross County Ross County
3
0
92 Artem Polyarus Polyarus Chimki Moskwa Chimki Moskwa
3
0
93 Mihoubi Veres Rivne
3
1
94 Ferguson Aberdeen Aberdeen
3
0
95 Goran Causic Causic Arsenal Tula Arsenal Tula
3
0
96 Tasev Montana Montana
3
0
97 Charles Kabore Kabore Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
3
0
98 Busi Sporting Charleroi Sporting Charleroi
3
0
99 Matej Kochan Kochan Rużomberk Rużomberk
3
0
100 Jarosław Rakickij Rakickij Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
3
2