Drużyny bez przegranej

Poniższa tabela przedstawia listę drużyn, które mają najwęszką serie meczów bez porażki. Tabela zawiera także kolumnę z informacją kiedy miała miejsce ostatani porażka i jaki jest następny mecz danej drużyny. Jeśli są dostępne kursy na Double Chance również będą prezentowane.
Świat Europa Azja Ameryka Pół Ameryka Poł Afryka Oceania
Wszystkie Home Away
Ranking wygenerowano: 21 sierpień 2017 01:19
L Drużyna MP
Dalian Yifang 17
Hudiksvalls FF 17
Nairobi Stima 17
Torns IF 17
Vihiga United 17
Canberra Olympic 16
Skellefteaa 16
South Hobart 15
Fulgencio Yegros 14
Szachcior Soligorsk 14
Yokohama F.Marinos 13
Bolivar 12
Buriram United 12
FC Miami City Champions 12
Husqvarna FF 12
Kajrat Ałmaty 12
Urena SC 12
Chainat FC 11
CSD Macara 11
Eidsvold TF 11
Marconi Stallions 11
Mjaellby 11
Piteaa 11
Traku FK 11
Air Force Central FC 10
Manaus FC 10
Nacional 10
Orlando City II 10
Sport Boys 10
Sunshine George Cross 10
AC Kajaani 9
AD Cabofriense 9
Bayswater City 9
Bodoe/Glimt 9
FC Luch Minsk 9
Grebbestads IF 9
Gyeongju H & N 9
Ilves 9
Mjoelner 9
Muang Thong United 9
Naryn Hakkulabad 9
Peninsula Power 9
Persipura Jayapura 9
Resistencia 9
Saigon FC 9
Santos AP 9
Start 9
Tianjin Quanjian 9
Western Pride 9
Western Strikers 9
Afogados da Ingazeira 9
Stade Renard 9
Bangkok United 8
Dalkurd FF 8
Falkenbergs FF 8
FK Astana 8
General Diaz 8
Guabira 8
Haessleholms IF 8
Johor Darul Ta'zim II 8
Nomme JK Kalju 8
Oakleigh Cannons 8
Samtredia 8
Seattle Sounders FC 8
Ulsan Hyundai 8
Umeaa 8
Żalgiris Wilno 8
Charlotte Eagles 7
Clube Sociedade Esportiva 7
Deportivo Lara 7
Eding Sport FC 7
Haukar 7
IFK Berga 7
Kasetsart 7
Leones 7
Mathare United 7
Nest Sotra 7
New Stars 7
Rynninge 7
Sandnes 7
Sport Huancayo 7
Stjarnan 7
Terengganu 7
The Villages SC 7
Toronto FC 7
TSV Aubstadt 7
Waterford United 7
Koralas 7
Azul Claro Numazu 6
Banga Gargzdai 6
Biełszyna Bobrujsk 6
CD UT Cajamarca 6
Club Martin Ledesma 6
Delfin 6
Milsami Orgiejów 6
FLC Thanh Hoa 6
Fujieda MYFC 6
General Caballero 6
Haecken 6
Haka 6
Jeju United 6
Landskrona BoIS 6
Lions FC 6
Long Island Rough Riders 6
Moss 6
Noarlunga United 6
North Shore Mariners 6
Olimpia 6
Olympia FC Warriors 6
Orol Nukus 6
Oskarshamns AIK 6
Pattaya United 6
Perth 6
Rakvere JK Tarvas 6
Sarpsborg 08 6
Sligo Rovers 6
Young Sports Academy 6
Shamrock Rovers Darwin 6
Atlanta United 6
Adelaide Raiders 5