Szwecja Szwecja 4 2018

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Szwecja Szwecja 4, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Szwecja Szwecja 4Szwecja 4

Witamy w Szwecja 4. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Szwecja Szwecja 4. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Szwecja 4. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Nie ograniczamy się wyłącznie do czystych tabel piłkarskich. Udostepniamy swoim użytkownikom tabele i statystyki rzutów rożnych dla ligi Szwecja 4, które zawierjaą także wyścig rzutów rożynch, liczbę rożnych pomiędzy 37-34 minutą i 80-90 minutą. Sprawdź tabelę rożnyh, wybierz zakładkę: Meczowe->rzuty rożne. Menu ligi umożliwia wybranie również innych statystyk takich jak: faule, spalone, strzały i posiadanie piłki Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Szwecja 4, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
'
14:00
1.65
4.20
3.35
FT
Koniec
88'
13:00
2.65
3.60
2.19
FT
Koniec
'
14:00
2.85
4.30
1.92
FT
Koniec
87'
16:00
1.70
3.95
3.35
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
91'
16:00
4.20
4.30
1.57
FT
Koniec
'
16:00
1.60
4.20
3.55
FT
Koniec
'
16:00
1.26
5.40
7.60
FT
Koniec
93'
17:00
1.30
5.20
7.00
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
17:00
1.61
4.20
3.95
FT
Koniec
'
16:00
2.44
3.80
2.29
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
19:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
19:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
19:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
14:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Asarums IF FK 3 2 +100% +32% +37% -100% +97% -100%
2 Nosaby IF 3 2 +100% -100% +16% -11% -100% -8%
3 Saevedalens IF 3 3 +88% +33% +61% -2% -2% %
4 Stenungsunds IF 3 2 +63% -100% +1% 2% -100% -100%
5 IFK Haninge BRB 3 3 +62% +47% +45% -8% -12% -100%
6 IFK Lidingoe 3 3 +57% +43% +37% -49% +77% -100%
7 IK Gauthiod 3 3 +34% -100% +12% -8% +15% -100%
8 IFK Uddevalla 3 3 +33% -100% -10% -6% -5% -100%
9 KSF Prespa Birlik 3 3 +30% -100% -30% -9% -13% -100%
10 IFK Malmoe FK 3 3 +24% +23% +37% -100% +183% -100%
11 IFK Timraa 3 2 +22% -100% -13% -12% -100% %
12 Skiljebo SK 3 3 +21% -100% -15% 1% -15% -100%
13 Sundbybergs IK 3 2 +20% -100% -37% -47% -17% -100%
14 Kvarnby IK 3 2 +20% +43% +42% -100% +92% -100%
15 Varbergs GIF FK 3 3 +20% -100% -32% -5% -2% -50%
16 Piteaa 3 2 +19% -100% -16% -4% -100% -100%
17 Ytterhogdals IK 3 1 +18% -100% -30% -55% -100% -52%
18 Vaermdoe IF 3 2 +12% -100% -35% -53% -12% -51%
19 IFK Aspudden-Tellus 3 2 +12% -100% -17% -8% -100% %
20 Vaenersborgs IF 3 2 +10% -100% -35% -100% +122% -100%
21 Vasalunds IF 3 2 +4% -100% -22% -52% -17% -100%
22 IFK Haessleholm 3 2 +4% -100% -21% -56% -12% -100%
23 Enskede IK 3 2 0% +30% +7% -56% -8% -100%
24 FC Trollhaettan 3 3 -3% +58% +13% 35% -100% -100%
25 Oerebro Syrianska IF 3 2 -10% +40% -4% -54% -8% -100%
26 Karlstad BK 3 2 -11% -100% -26% -58% -5% -100%
27 Hittarps IK 3 3 -11% +37% +20% -11% -12% -100%
28 Taeby FK 3 1 -17% -100% -48% -45% -100% -100%
29 Gamla Upsala 3 3 -18% +43% +30% -45% +58% -100%
30 BK Olympic 3 3 -19% +75% +49% -54% +82% -100%
31 Vaermbols FC 3 3 -28% +173% +61% -100% +192% -100%
32 FC Rosengaard 3 3 -35% +183% +33% -53% +83% %
33 BKV Norrtaelje 3 3 -38% +43% +20% -3% -12% -52%
34 Lindome GIF 3 3 -44% +177% +37% -56% +92% -100%
35 Vaenersborgs FK 3 2 -45% +47% -19% -4% -100% -100%
36 Hoegaborgs BK 3 2 -45% -100% -59% -52% +3% -50%
37 IF Sylvia 3 2 -47% -100% -60% -8% -100% %
38 Soedertaelje FK 3 2 -49% +47% +7% -9% -100% -100%
39 IFK Oestersund 3 3 -51% +30% -19% -6% -3% -100%
40 IFK Luleaa 3 2 -52% +30% -4% -12% -100% -100%
41 IFK Mora FK 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
42 Gaellivare Malmbergets FF 3 1 -100% -100% -100% -100% -3% -100%
43 Raaslaetts SK 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
44 Bollnaes GIF FF 3 2 -100% +27% -57% -3% -100% -52%
45 Bodens BK 3 3 -100% +160% +12% 37% -100% %
46 Eskilstuna City 2 2 -100% -100% -100% -30% +60% -100%
47 Soelvesborgs GOIF 3 1 -100% +18% -44% -100% -2% -55%
48 Torslanda IK 3 3 -100% -100% -100% 46% -100% %
49 Ullareds IK 3 3 -100% +60% -19% -57% +90% -100%
50 Huddinge IF 3 2 -100% -100% -100% -9% -100% -100%
51 IFK Umeaa 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
52 IK Sleipner 3 2 -100% -100% -100% -7% -100% -51%
53 Motala AIF FK 3 2 -100% +43% -54% -56% -7% -100%
54 Halmia 3 3 -100% -100% -100% -52% +87% -100%
55 Nora-Pershyttan BK 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
56 Kramfors-Alliansen 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
57 Vinbergs IF 3 3 -100% +345% +57% -100% +172% -100%
58 Newroz FC 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
59 IFK Berga 3 2 -100% +25% -57% -56% -8% -55%
60 Nordvaermland FF 3 3 -100% +40% -31% 36% -100% -100%
61 Ifoe Bromoella IF 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
62 Karlbergs BK 3 2 -100% +197% -26% -100% +51% -37%
63 Oesterlen FF 3 1 -100% +18% -56% -100% -2% -55%
64 Vaargaarda IK 3 3 -100% +47% -25% 36% -100% -100%
65 Haessleholms IF 3 1 -100% +25% -41% -100% -8% -100%
66 AFK Linkoeping 3 0 -100% % % -100% -100% -100%
67 Hisingsbacka FC 3 0 -100% -100% % -100% -100% %
68 Lindsdals IF 3 2 -100% -100% -100% -11% -100% -53%
69 Dalstorps IF 3 2 -100% -100% -100% -100% +92% -100%
70 Valbo FF 3 2 -100% +53% 0% -47% -24% -37%
71 IFK Stocksund 3 0 -100% -100% % -100% % -100%
72 Friska Viljor 3 2 -100% -100% -100% -12% -100% -100%
73 Assyriska BK 3 3 -100% +33% -58% -4% -12% -100%
74 Gottne IF 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
75 Assyriska IK 3 0 -100% -100% % % -100% -100%
76 Skoftebyns IF 3 3 -100% +58% -10% -4% -8% -100%
77 Naessjoe FF 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
78 FBK Karlstad 3 3 -100% -100% -100% -8% +7% -100%
79 Haernoesands FF 3 2 -100% +30% -37% -8% -100% -100%
80 Raeppe GOIF 3 1 -100% +32% -48% -100% -7% -100%
81 FC Gute 3 2 -100% -100% -100% -52% -15% -100%
82 Taefteaa IK 3 1 -100% -100% -100% -55% -100% -52%
83 Hudiksvalls FF 3 1 -100% +30% -59% -52% -100% -100%
84 Stroemsbergs IF 3 3 -100% +27% -41% -50% +72% -100%


Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 IFK Timraa
11
0.39
2 IF Sylvia
10
0.38
3 Vaenersborgs FK
10
0.38
4 Karlstad BK
9
0.35
5 Hittarps IK
8
0.31
6 Hisingsbacka FC
8
0.31
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Skoftebyns IF
10
0.38
2 Huddinge IF
10
0.38
3 Torslanda IK
10
0.38
4 Vaargaarda IK
10
0.38
5 Lindsdals IF
9
0.35
6 IF Sylvia
9
0.35
Top possesion
Overall Home Away
# Drużyna Średnia posiadania piłki
1 IF Sylvia
57.00%
2 IFK Haninge BRB
56.00%
3 Eskilstuna City
56.00%
4 Karlbergs BK
55.00%
5 Assyriska BK
55.00%
6 Raeppe GOIF
55.00%
Drużyny z największą ilość kartek
Overall Home Away
# Drużyna Suma kartek/Średnia na mecz
1 Skoftebyns IF
0/0.00
0/0.00
2 Skiljebo SK
0/0.00
0/0.00
3 Saevedalens IF
0/0.00
0/0.00
4 Raeppe GOIF
0/0.00
0/0.00
5 Soedertaelje FK
0/0.00
0/0.00
6 Soelvesborgs GOIF
0/0.00
0/0.00
Średnia strzałów w meczu
Overall Home Away
# Drużyna Strzałów Na bramkę
1 Skoftebyns IF
0.0/0.00
5.0/5.00
2 Skiljebo SK
0.0/0.00
4.0/2.00
3 Saevedalens IF
0.0/0.00
1.0/1.00
4 Raeppe GOIF
0.0/0.00
5.0/5.00
5 Soedertaelje FK
0.0/0.00
0.0/0.00
6 Soelvesborgs GOIF
0.0/0.00
0.0/0.00
Spalonych
Overall Home Away
# Drużyna Drużyna Przeciwnik
1 Skoftebyns IF
0.0/0.00
1.0/1.00
2 Skiljebo SK
0.0/0.00
9.0/4.50
3 Saevedalens IF
0.0/0.00
6.0/6.00
4 Raeppe GOIF
0.0/0.00
7.0/7.00
5 Soedertaelje FK
0.0/0.00
0.0/0.00
6 Soelvesborgs GOIF
0.0/0.00
0.0/0.00
Top rzuty rożne
Overall Home Away
# Drużyna Rożnych na mecz Drużyna Przeciwnik
1 IK Sleipner
10.0/10.00
10.0/10.00
0.0/0.00
2 Raeppe GOIF
9.0/9.00
9.0/9.00
0.0/0.00
3 IFK Malmoe FK
9.0/9.00
9.0/9.00
0.0/0.00
4 IFK Haninge BRB
9.0/9.00
9.0/9.00
0.0/0.00
5 Lindome GIF
23.0/7.67
23.0/7.67
0.0/0.00
6 Karlbergs BK
15.0/7.50
15.0/7.50
0.0/0.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 14
13.2%
0-1 13
12.3%
0-0 11
10.4%
1-0 9
8.5%
2-2 8
7.5%
1-2 7
6.6%
2-3 7
6.6%
2-0 6
5.7%
3-1 6
5.7%
3-0 5
4.7%
3-2 5
4.7%
1-3 4
3.8%
2-1 4
3.8%
0-2 4
3.8%
0-3 3
2.8%

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 46
36.8%
1-0 16
12.8%
1-1 14
11.2%
0-1 13
10.4%
0-2 10
8%
2-0 9
7.2%
3-1 4
3.2%
2-1 4
3.2%
1-2 3
2.4%
2-2 2
1.6%
4-0 1
0.8%
2-3 1
0.8%
1-3 1
0.8%
3-0 1
0.8%

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 22
17.9%
0-1 21
17.1%
1-0 19
15.4%
1-1 16
13%
2-0 9
7.3%
0-2 8
6.5%
1-2 8
6.5%
2-1 5
4.1%
0-3 4
3.3%
3-0 4
3.3%
1-3 3
2.4%
4-1 1
0.8%
2-3 1
0.8%
4-0 1
0.8%
3-1 1
0.8%
Terminarz 2. Division Norrland
Szwecja 2. Division Norrland » Round 3
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
14:00
Terminarz 2. Division Vaestra Goetaland
Szwecja 2. Division Vaestra Goetaland » Round 3
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
14:00
FT
Koniec
84'
13:00
Terminarz 2. Division Norra Goetaland
Szwecja 2. Division Norra Goetaland » Round 3
Nierozpoczęty
'
16:00
Terminarz 2. Division Soedra Svealand
Szwecja 2. Division Soedra Svealand » Round 3
FT
Koniec
87'
16:00
FT
Koniec
'
14:00
Terminarz 2. Division Norra Svealand
Szwecja 2. Division Norra Svealand » Round 3
FT
Koniec
88'
13:00
FT
Koniec
90'
14:00
FT
Koniec
'
14:00
FT
Koniec
'
12:00
Terminarz 2. Division Oestra Goetaland
Szwecja 2. Division Oestra Goetaland » Round 3
FT
Koniec
'
15:00
FT
Koniec
88'
15:00
FT
Koniec
'
13:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)