Rosja Trzecia liga rosyjska 2020/2021

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Rosja Trzecia liga rosyjska, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Rosja Trzecia liga rosyjskaTrzecia liga rosyjska

Dzisiejsze mecze
FT
Koniec
90'
11:00
2.25
3.40
2.70
FT
Koniec
90'
11:00
2.75
3.30
2.25
FT
Koniec
90'
12:00
3.25
3.60
1.92
FT
Koniec
90'
12:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
12:00
1.42
4.35
5.50
2H
2. połowa
90'
13:00
-
-
-
2H
2. połowa
87'
13:00
1.62
4.00
4.00
2H
2. połowa
60'
13:30
-
-
-
2H
2. połowa
61'
13:30
4.98
4.95
1.46
1H
1. połowa
42'
14:00
1.80
3.95
3.57
1H
1. połowa
45'
14:00
1.60
4.40
3.80
1H
1. połowa
43'
14:00
1.10
7.50
14.00
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Tabela PFL Group 2 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2020/2021 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Dolgoprudny 13 31 10 1 2 20 11 9
W
W
L
D
W
W
2 Tver FC 13 27 8 3 2 28 15 13
D
L
W
W
W
D
3 Leningradets 13 25 8 1 4 20 13 7
L
W
W
W
W
W
4 Dinamo Moscow II
1-1
13 24 7 3 3 30 18 12
W
W
W
D
L
W
5 Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 13 23 7 2 4 27 13 14
W
W
W
W
W
L
6 Torpedo Vladimir 12 23 7 2 3 20 11 9
W
W
W
W
W
W
7 Rodina 12 19 5 4 3 22 20 2
L
L
W
D
D
D
8 Lokomotiv Moscow 2 12 17 4 5 3 21 23 -2
D
W
D
L
L
D
9 Murom
0-0
13 15 4 3 6 13 15 -2
L
L
L
L
D
L
10 Zenit Irkutsk 12 14 4 2 6 12 17 -5
W
L
L
L
W
L
11 Luki-Energiya
0-0
12 13 4 1 7 13 19 -6
L
L
L
L
W
L
12 Zvezda Saint Petersburg
1-1
12 13 3 4 5 14 13 1
L
D
W
W
D
L
13 Znamya 13 12 2 6 5 10 13 -3
L
L
D
L
D
D
14 Smolensk 12 10 2 4 6 11 21 -10
L
L
L
D
D
D
15 Kolomna 13 6 1 3 9 14 31 -17
D
W
L
L
L
L
16 FC Chita 12 5 1 2 9 9 31 -22
D
W
L
L
L
L
Tabela PFL Group 4 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2020/2021 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Tyumen Tyumen
0-0
12 29 9 2 1 17 6 11
W
L
W
W
W
W
2 Novosibirsk FK 13 29 8 5 0 20 8 12
W
W
D
W
W
D
3 Volga Ulyanovsk 12 24 7 3 2 15 5 10
W
L
D
D
L
W
4 Dinamo Barnaul 13 23 7 2 4 20 14 6
W
W
D
W
L
W
5 Volna Nizhny Novgorod 12 23 7 2 3 17 12 5
W
L
W
D
L
D
6 KamAZ KamAZ 12 22 7 1 4 32 13 19
L
L
L
W
D
L
7 Zvezda Perm
6-0
12 21 6 3 3 25 16 9
W
D
W
L
L
D
8 FC Chelyabinsk 11 19 6 1 4 21 8 13
D
W
W
W
L
W
9 Ural II 11 16 4 4 3 15 16 -1
D
W
W
L
D
D
10 NoSta
6-0
12 13 4 1 7 18 25 -7
W
W
W
D
L
L
11 Lada SOK 12 9 2 3 7 9 15 -6
D
L
L
L
W
D
12 Zenit Izhevsk 13 8 2 2 9 10 23 -13
L
D
L
L
L
L
13 FC Orenburg II
0-0
12 8 2 2 8 8 23 -15
L
W
L
L
L
L
14 Krylya Sovetov Samara II 12 7 2 1 9 14 28 -14
W
L
L
L
D
L
15 Lada Togliati 11 3 1 0 10 6 35 -29
L
L
L
L
W
L
Tabela PFL Group 1 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2020/2021 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Kuban Kholding 11 28 9 1 1 25 7 18
W
W
W
W
W
W
2 Legion Dynamo 12 26 7 5 0 26 7 19
D
W
D
W
W
W
3 Urozhay 11 24 8 0 3 30 12 18
W
W
W
L
W
L
4 SKA Rostov 11 22 7 1 3 22 14 8
D
W
W
L
W
W
5 Czernomorec
0-4
11 20 6 2 3 16 9 7
L
W
W
D
L
W
6 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 11 19 5 4 2 18 13 5
L
W
D
D
D
W
7 Mashuk-KMV
0-2
11 17 5 2 4 18 16 2
L
W
L
W
D
D
8 Dinamo Stavropol 11 16 5 1 5 17 15 2
L
W
L
W
L
L
9 Forte Taganrog 10 14 4 2 4 20 12 8
W
D
L
L
D
W
10 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 10 14 4 2 4 14 15 -1
W
L
D
W
W
W
11 Krasnodar 3
0-2
12 14 4 2 6 17 22 -5
W
L
L
D
L
L
12 FK Makhachkala 12 14 4 2 6 15 22 -7
W
L
L
W
D
L
13 Druzhba
0-2
11 11 3 2 6 11 24 -13
L
L
W
D
W
D
14 Yessentuki
0-2
11 8 2 2 7 13 23 -10
D
L
L
D
W
L
15 Inter Cherkessk
0-4
11 8 2 2 7 13 29 -16
L
W
L
D
L
L
16 Biolog Novokubansk 11 7 2 1 8 14 24 -10
L
W
L
L
L
D
17 Tuapse 11 4 1 1 9 16 41 -25
W
L
D
L
L
L
Tabela PFL Group 3 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2020/2021 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 12 26 8 2 2 26 7 19
W
W
W
W
W
D
2 Metalurg Lypetsk 12 24 7 3 2 26 12 14
W
W
W
W
D
W
3 Sokol Saratov Sokol Saratov 12 24 7 3 2 22 8 14
L
W
D
W
W
D
4 Zvezda Ryazan 12 22 7 1 4 21 15 6
W
W
W
L
L
L
5 Salyut Belgorod 12 20 5 5 2 19 8 11
D
L
L
W
W
D
6 Krasny 12 19 5 4 3 14 11 3
L
W
W
W
W
D
7 Kaluga 12 17 5 2 5 16 12 4
D
W
L
D
L
W
8 Strogino 12 17 5 2 5 15 20 -5
W
L
W
L
D
L
9 Khimik Novomoskovsk 12 17 4 5 3 13 14 -1
D
L
L
L
D
W
10 Kvant Obninsk 12 15 4 3 5 13 21 -8
D
L
L
L
D
D
11 Znamya Noginsk 12 15 3 6 3 16 14 2
D
D
D
W
D
W
12 Metalurg Vidnoe 12 12 4 0 8 15 26 -11
L
W
W
L
L
L
13 Khimki 2 12 12 4 0 8 15 29 -14
L
L
L
W
L
L
14 Avangard Kursk 12 12 2 6 4 13 18 -5
D
D
L
D
L
D
15 Sakhalin Sakhalin 12 8 2 2 8 10 21 -11
W
L
L
L
D
W
16 Fakel-M Voronezh 12 6 2 0 10 9 27 -18
L
L
W
L
W
L
Witamy w Trzecia liga rosyjska. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Rosja Trzecia liga rosyjska. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Trzecia liga rosyjska. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Trzecia liga rosyjska, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
10:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
09:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
11:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
12:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
12:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
12:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Dinamo Barnaul 13 11 +67% -74% -8% 0% -47% -100%
2 Tyumen 11 9 +39% -70% +7% -70% +22% -100%
3 Strogino 12 8 +35% -72% -31% -42% -35% -100%
4 Volga Ulyanovsk 12 9 +27% -46% -12% -69% -7% -100%
5 Dinamo Stavropol 11 8 +17% -69% -22% -3% -81% -100%
6 Saturn Ramenskoye 12 8 +16% -66% -18% -24% -50% -100%
7 Ural II 11 9 +9% +48% +13% -26% -31% -100%
8 Torpedo Vladimir 12 8 +3% -44% -15% -31% -41% -100%
9 Murom 12 9 -9% -100% -48% -25% -29% -100%
10 Zvezda Ryazan 12 9 -12% -73% -35% 1% -70% -100%
11 Legion Dynamo 12 9 -14% +15% -5% -49% -57% -100%
12 Dinamo Moscow II 12 7 -17% -67% -37% -44% -40% -100%
13 SKA Rostov 11 8 -19% -69% -38% -23% -65% -100%
14 Metalurg Lypetsk 12 8 -23% -37% -29% -13% -68% -100%
15 FC Dolgoprudny 13 7 -24% -71% -49% -54% -87% -100%
16 Spartak Nalchik 10 7 -25% -65% -45% -63% -17% -100%
17 Zenit St. Petersburg 2 13 9 -27% -73% -37% -39% -51% -100%
18 FC Chelyabinsk 11 8 -30% -100% -48% -23% -50% -100%
19 FK Makhachkala 12 9 -31% -71% -45% -24% -69% -100%
20 Khimki 2 12 7 -33% -100% -63% -48% -50% -100%
21 Mashuk-KMV 10 6 -34% -64% -39% -11% -79% -100%
22 Salyut Belgorod 12 8 -39% +16% -21% -53% -28% -100%
23 FC Chita 12 8 -40% -37% -66% -34% -42% -100%
24 FC Orenburg II 11 8 -41% -58% -44% -20% -61% -100%
25 Sokol Saratov 12 9 -41% -29% -36% -31% -37% -100%
26 Novosibirsk FK 13 9 -42% +38% -14% -26% -46% -100%
27 Luki-Energiya 11 6 -47% -100% -66% -35% -68% -100%
28 Krasnodar 3 11 8 -48% -33% -40% -35% -19% -100%
29 NoSta 11 5 -49% -100% -66% -24% -100% -100%
30 Leningradets 13 8 -49% -75% -54% -100% +12% -100%
31 Zenit Irkutsk 12 9 -50% -70% -59% -38% -39% -100%
32 Chernomorets Novorossiysk 10 6 -51% -69% -52% -56% -14% -100%
33 Druzhba 10 5 -59% -64% -66% -62% -58% -100%
34 Znamya 13 9 -59% -17% -35% -55% -27% -100%
35 Anzhi Makhachkala 11 7 -60% -11% -37% -39% -51% -100%
36 KamAZ 12 8 -65% -73% -71% -35% -85% -100%
37 Lada Togliati 11 9 -65% -100% -83% -25% -49% -100%
38 Khimik Novomoskovsk 12 9 -66% +55% -8% -55% -6% -100%
39 Lokomotiv Moscow 2 12 7 -68% -5% -51% -32% -83% -100%
40 Zvezda Perm 11 6 -71% +2% -42% -52% -49% -100%
41 Kvant Obninsk 12 8 -72% -9% -37% -43% -34% -100%
42 Krylya Sovetov Samara II 12 8 -77% -100% -86% -21% -55% -100%
43 Kaluga 12 8 -78% -72% -69% -55% -16% -100%
44 Biolog Novokubansk 11 6 -83% -71% -75% -52% -44% -100%
45 Avangard Kursk 12 9 -85% +88% -20% -41% -13% -100%
46 Zenit Izhevsk 13 9 -90% -37% -62% -75% -8% -100%
47 Inter Cherkessk 10 5 -100% -62% -87% -35% -75% -100%
48 Kolomna 13 9 -100% -75% -89% -16% -44% -100%
49 Tver FC 13 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
50 Sakhalin 12 7 -100% -40% -65% -74% -13% -100%
51 Forte Taganrog 10 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
52 Volna Nizhny Novgorod 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
53 Urozhay 11 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
54 Zvezda Saint Petersburg 11 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
55 Metalurg Vidnoe 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
56 Fakel-M Voronezh 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
57 Krasny 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
58 Yessentuki 10 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
59 Rodina 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
60 Tuapse 11 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
61 Lada SOK 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
62 Kuban Kholding 11 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
63 Smolensk 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
64 Znamya Noginsk 12 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Najlepsi strzelcy Trzecia liga rosyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Korzh
Staurn Ramieńskoje
13
26
1.0
2 Krapukhin
Zenit St. Petersburg 2
12
27
1.0
3 Pavel Solomatin Solomatin
9
11
1.0
4 Degtev
9
19
1.0
5 Evgeni Tyukalov Tyukalov
8
19
1.0
6 Galiakberov
KamAZ
8
32
1.0
7 Faskhutdinov
8
21
0.9
8 Zakharyan
Dynamo Moskwa
8
29
1.0
9 Aleksandr Kutyin Kutyin
7
26
1.0
10 Vagidov
7
25
1.0
Kartki Trzecia liga rosyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Zorin Dynamo Moskwa Dyn
2
2
2 Mukhin Lok
2
2
3 Volkov Rod
2
2
4 Sergey Morozov Morozov Vol
2
2
5 Ferapontov NoS
2
2
6 Shurygin Zna
2
2
7 Malykhin Khi
2
2
8 Osipov Din
2
2
9 Levin Zenit St. Petersburg 2 Zen
2
2
10 Chizhikov NoS
2
2

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 KamAZ
32
1.14
2 Dinamo Moscow II
30
1.00
3 Urozhay
30
0.94
4 Tver FC
28
0.93
5 Zenit St. Petersburg 2
27
0.90
6 Staurn Ramieńskoje
26
0.87
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Tuapse
41
1.28
2 Lada Togliati
35
1.25
3 FC Chita
31
1.03
4 Kolomna
31
1.03
5 Inter Cherkessk
29
0.91
6 Khimki 2
29
0.97

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 42
13.3%
1-2 38
12%
1-0 38
12%
0-1 25
7.9%
2-0 25
7.9%
3-0 22
7%
2-1 21
6.6%
0-0 18
5.7%
0-2 15
4.7%
4-1 14
4.4%
3-1 14
4.4%
4-0 12
3.8%
0-3 11
3.5%
1-3 11
3.5%
2-2 10
3.2%

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 100
27.6%
1-0 78
21.5%
0-1 47
13%
1-1 44
12.2%
2-0 25
6.9%
0-2 18
5%
1-2 13
3.6%
3-0 8
2.2%
2-1 8
2.2%
4-0 6
1.7%
0-3 4
1.1%
1-3 4
1.1%
3-1 3
0.8%
2-2 3
0.8%
4-1 1
0.3%

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 71
19.9%
0-0 64
17.9%
0-1 57
16%
1-1 48
13.4%
2-0 29
8.1%
3-0 21
5.9%
0-2 21
5.9%
1-2 12
3.4%
2-1 11
3.1%
2-2 7
2%
3-1 7
2%
0-3 4
1.1%
1-3 2
0.6%
3-2 2
0.6%
3-3 1
0.3%
Terminarz PFL Group 2
Rosja PFL Group 2 » Round 13
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
11:00
Nierozpoczęty
'
15:00
1H
1. połowa
45'
14:00
FT
Koniec
90'
11:00
FT
Koniec
90'
11:00
Terminarz PFL Group 4
Rosja PFL Group 4 » Round 13
1H
1. połowa
43'
14:00
2H
2. połowa
87'
13:00
FT
Koniec
90'
12:00
FT
Koniec
90'
11:00
Post
Przełożone
'
11:00
Terminarz PFL Group 1
Rosja PFL Group 1 » Round 12
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
15:00
1H
1. połowa
42'
14:00
2H
2. połowa
60'
13:30
2H
2. połowa
61'
13:30
FT
Koniec
90'
12:00
FT
Koniec
90'
11:00
Terminarz PFL Group 3
Rosja PFL Group 3 » Round 12
FT
Koniec
90'
15:00
FT
Koniec
90'
13:00
FT
Koniec
90'
08:00
FT
Koniec
90'
12:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics