Rosja Trzecia liga rosyjska 2022/2023

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Rosja Trzecia liga rosyjska, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Rosja Trzecia liga rosyjskaTrzecia liga rosyjska

Tabela Second League Grp. 2 Subgroup 2 »
LIVE
Tabela Russia 3-Second League Grp. 3 Subgroup 2 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2022/2023 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Kaluga 5 15 5 0 0 11 3 8
W
W
W
W
W
2 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 5 12 4 0 1 12 5 7
W
W
W
W
L
3 Dinamo Vladivostok 5 10 3 1 1 11 4 7
D
W
L
W
W
4 Salyut Belgorod 5 10 3 1 1 7 5 2
D
W
W
L
W
5 Sokol Saratov Sokol Saratov 5 10 3 1 1 5 4 1
W
D
W
W
L
6 SKA-Khabarovsk II 5 7 2 1 2 8 5 3
L
D
W
W
L
7 FC Kosmos Dolgoprudny 5 6 2 0 3 11 5 6
L
L
L
W
W
8 Kolomna 5 6 2 0 3 3 8 -5
W
W
L
L
L
9 Khimki 2 5 4 1 1 3 5 8 -3
D
L
L
L
W
10 Znamya Noginsk 5 4 1 1 3 3 7 -4
L
L
D
L
W
11 Zenit Penza 5 1 0 1 4 2 12 -10
D
L
L
L
L
12 Balashikha 5 1 0 1 4 0 12 -12
L
L
D
L
L
Tabela Second League Grp. 3 Subgroup 1 »
LIVE
Wszystkie Home Away
Trzecia liga rosyjska 2022/2023 - Tabela
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Avangard Kursk 5 13 4 1 0 13 1 12
D
W
W
W
W
2 Dinamo Briansk 5 9 2 3 0 7 1 6
D
D
W
D
W
3 Strogino 5 9 2 3 0 7 4 3
W
D
D
W
D
4 FC Sakhalinets 5 9 3 0 2 9 9 0
W
L
L
W
W
5 Zvezda Ryazan 5 8 2 2 1 6 3 3
D
D
W
W
L
6 Metalurg Lypetsk 5 8 2 2 1 5 5 0
W
D
D
L
W
7 Arsenal Tula II 5 7 2 1 2 10 9 1
W
W
D
L
L
8 Kvant Obninsk 5 5 1 2 2 6 8 -2
L
W
D
L
D
9 Spartak Tambov 5 4 1 1 3 5 10 -5
L
L
D
W
L
10 Peresvet Domodedovo 4 3 1 0 3 5 9 -4
L
W
L
L
11 Rodina 2 5 3 0 3 2 2 7 -5
D
L
D
D
L
12 Sakhalin Sakhalin 4 0 0 0 4 2 11 -9
L
L
L
L
Tabela Russia 3-Second League Grp. 1 »
LIVE
Tabela Russia 3-Second League Grp. 4 »
LIVE
Witamy w Trzecia liga rosyjska. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Rosja Trzecia liga rosyjska. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Trzecia liga rosyjska. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Trzecia liga rosyjska, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
45'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:30
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:30
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
16:00
-
-
-
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
03:30
-
-
-
Nierozpoczęty
'
09:30
-
-
-
Nierozpoczęty
'
10:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
12:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:30
-
-
-
Nierozpoczęty
'
11:30
-
-
-
Nierozpoczęty
'
12:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
13:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
15:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Tyumen 3 0 % -100% % % -100% -100%
2 Kaluga 5 0 % -100% % -100% -100% -100%
3 FC Rotor Volgograd 3 0 % -100% % -100% -100% -100%
4 Kuban Kholding 3 0 % -100% % -100% -100% -100%
5 FC Yenisey Krasnoyarsk II 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
6 Rodina-M 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
7 FC Kosmos Dolgoprudny 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
8 Sakhalin 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
9 Chernomorets Novorossiysk 2 0 -100% -100% % -100% % -100%
10 Velikiy Novgorod 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
11 Strogino 5 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
12 Leningradets 4 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
13 Sokol Saratov 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
14 Torpedo Miass 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
15 FC Alania Vladikavkaz II 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
16 Dinamo Moscow II 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
17 Amkar 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
18 Tekstilshchik 4 0 -100% -100% % % -100% -100%
19 Spartak Tambov 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
20 Kolomna 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
21 Ural II 3 0 -100% -100% -100% % -100% %
22 Novosibirsk FK 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
23 Torpedo Vladimir 5 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
24 Khimki 2 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
25 Znamya 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
26 Zorky Krasnogorsk 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
27 Balashikha 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
28 Zenit Izhevsk 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
29 SKA Rostov 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
30 Tver FC 5 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
31 Biolog Novokubansk 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
32 Dinamo Vologda 4 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
33 Spartak Nalchik 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
34 Spartak Kostroma 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
35 FC Orenburg II 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
36 Arsenal Tula II 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
37 Irtysh 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
38 NoSta 3 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
39 Forte Taganrog 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
40 Zvezda Ryazan 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
41 Torpedo Moscow 2 4 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
42 Mashuk-KMV 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
43 Khimik Dzerzhinsk 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
44 Dinamo Barnaul 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
45 Chayka 3 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
46 Avangard Kursk 5 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
47 Baltika-BFU Kaliningrad 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
48 SKA-Khabarovsk II 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
49 FC Yadro 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
50 Peresvet Domodedovo 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
51 Luki-Energiya 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
52 Druzhba 3 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
53 Rodina 2 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
54 Murom 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
55 FC Chelyabinsk 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
56 Dinamo Stavropol 3 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
57 FC Sakhalinets 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
58 Legion Dynamo 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
59 Dinamo Briansk 5 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
60 Yessentuki 3 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
61 Metalurg Lypetsk 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
62 FC Khimik August 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
63 Kvant Obninsk 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
64 Zvezda Saint Petersburg 4 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
65 Salyut Belgorod 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
66 Chertanovo Moscow 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
67 Dinamo Vladivostok 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
68 Zenit St. Petersburg 2 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
69 Saturn Ramenskoye 5 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
70 Znamya Noginsk 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
71 Dynamo Saint Petersburg 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
72 Zenit Penza 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Najlepsi strzelcy Trzecia liga rosyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Mikhail Markin Markin
7
13
1.0
2 Zemskov
6
13
1.0
3 Anton Kobyalko Kobyalko
Tyumen
5
9
1.0
4 Vasichenko
5
9
1.0
5 Rogov
4
11
0.8
6 Bugaenko
4
7
1.0
7 Karpuk
4
11
1.0
8 Konev
4
12
1.0
9 Ilyin
4
9
1.0
10 Alshanskiy
3
11
1.0
Kartki Trzecia liga rosyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Prutov Tor
1
1
2 Troyanov Zenit St. Petersburg 2 Zen
1
1
3 Sokolov FC
1
1
4 Zamyatin Tor
1
1
5 Danilyants Bal
1
1
6 Frolov Khimik Dzerzhinsk Khi
1
1
7 Egorov Zen
1
1
8 Agakhanov Tor
1
1
9 Gigolaev Din
1
1
10 Dolgov Din
1
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Leningradets
13
0.65
2 Avangard Kursk
13
0.59
3 Staurn Ramieńskoje
12
0.55
4 Chertanovo Moscow
12
0.60
5 Kaluga
11
0.50
6 Dinamo Vladivostok
11
0.50
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Torpedo Vladimir
13
0.65
2 Balashikha
12
0.55
3 Zenit Penza
12
0.55
4 Luki-Energiya
12
0.60
5 Znamya
11
0.55
6 Sakhalin
11
0.50

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 17
12.9%
0-1 13
9.8%
1-2 12
9.1%
1-1 12
9.1%
2-0 11
8.3%
2-1 10
7.6%
3-0 10
7.6%
1-0 9
6.8%
0-2 8
6.1%
2-2 7
5.3%
0-3 7
5.3%
4-0 6
4.5%
1-3 4
3%
2-4 3
2.3%
3-2 3
2.3%

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 51
34.7%
0-1 29
19.7%
1-0 20
13.6%
2-0 11
7.5%
1-1 9
6.1%
0-2 8
5.4%
1-2 7
4.8%
3-0 5
3.4%
2-1 2
1.4%
3-1 2
1.4%
1-3 2
1.4%
2-2 1
0.7%

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 36
24.8%
0-1 24
16.6%
1-0 23
15.9%
2-0 13
9%
0-2 12
8.3%
1-1 11
7.6%
3-0 8
5.5%
2-1 5
3.4%
1-2 4
2.8%
0-4 2
1.4%
4-0 2
1.4%
1-3 2
1.4%
3-1 1
0.7%
1-4 1
0.7%
-1-0 1
0.7%
Terminarz Second League Grp. 2 Subgroup 2
Rosja Second League Grp. 2 Subgroup 2 » Round 6
Nierozpoczęty
'
17:00
Nierozpoczęty
'
15:00
Nierozpoczęty
'
15:00
Terminarz Second League Grp. 2 Subgroup 1
Rosja Second League Grp. 2 Subgroup 1 » Round 6
Nierozpoczęty
'
15:00
Terminarz Russia 3-Second League Grp. 3 Subgroup 2
Rosja Russia 3-Second League Grp. 3 Subgroup 2 » Round 6
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
15:30
Nierozpoczęty
'
12:00
Nierozpoczęty
'
12:00
Terminarz Second League Grp. 3 Subgroup 1
Rosja Second League Grp. 3 Subgroup 1 » Round 6
Nierozpoczęty
'
18:00
Nierozpoczęty
'
17:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
15:00
Terminarz Russia 3-Second League Grp. 1
Rosja Russia 3-Second League Grp. 1 » Round 4
Nierozpoczęty
'
18:30
Nierozpoczęty
'
17:00
Nierozpoczęty
'
16:30
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:30
Terminarz Russia 3-Second League Grp. 4
Rosja Russia 3-Second League Grp. 4 » Round 4
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
15:00
Nierozpoczęty
'
13:00
Nierozpoczęty
'
11:30
Nierozpoczęty
'
10:00
Nierozpoczęty
'
09:30
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics