Handicap Trzecia liga rosyjska

Tabela PFL Group 2 »
LIVE
Wszystkie Home Away

Tabela meczów drużyn z podziałem na zakład Handicap (drużyna rozpoczyna mecz z przewagą lub stratą 1,2 lub 3 bramek). Domyślnie sortuje tabele według wygranych meczów z Handicap+1

Drużyna Hand. -1 Hand. -2 Hand. -3 Hand. +1 Hand. +2 Hand. +3 H2H
# Team GP W D L W D L W D L W D L W D L W D L H2H
1 FC Dolgoprudny 30 33% 40% 27% 13% 20% 67% 3% 10% 87% 93% 0% 7% 93% 3% 3% 97% 3% 0%
2 Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 30 37% 20% 43% 20% 17% 63% 7% 13% 80% 83% 10% 7% 93% 3% 3% 97% 3% 0%
3 Dinamo Moscow II 30 27% 30% 43% 23% 3% 73% 3% 20% 77% 80% 10% 10% 90% 10% 0% 100% 0% 0%
4 Tver FC 30 43% 17% 40% 27% 17% 57% 0% 27% 73% 77% 17% 7% 93% 3% 3% 97% 3% 0%
5 Zvezda Saint Petersburg 30 23% 13% 63% 17% 7% 77% 3% 13% 83% 77% 17% 7% 93% 3% 3% 97% 3% 0%
6 Leningradets 30 27% 27% 47% 20% 7% 73% 13% 7% 80% 73% 17% 10% 90% 7% 3% 97% 3% 0%
7 Lokomotiv Moscow 2 30 30% 13% 57% 13% 17% 70% 7% 7% 87% 73% 17% 10% 90% 3% 7% 93% 3% 3%
8 Rodina 30 27% 13% 60% 20% 7% 73% 3% 17% 80% 70% 23% 7% 93% 0% 7% 93% 3% 3%
9 Znamya 30 20% 7% 73% 13% 7% 80% 0% 13% 87% 57% 20% 23% 77% 10% 13% 87% 10% 3%
10 Murom 30 10% 13% 77% 3% 7% 90% 0% 3% 97% 53% 30% 17% 83% 10% 7% 93% 7% 0%
11 Torpedo Vladimir 30 23% 17% 60% 13% 10% 77% 0% 13% 87% 50% 33% 17% 83% 10% 7% 93% 3% 3%
12 Smolensk 30 7% 20% 73% 7% 0% 93% 0% 7% 93% 50% 17% 33% 67% 17% 17% 83% 10% 7%
13 Luki-Energiya 30 20% 10% 70% 17% 3% 80% 3% 13% 83% 40% 17% 43% 57% 17% 27% 73% 13% 13%
14 Kolomna 30 13% 3% 83% 3% 10% 87% 0% 3% 97% 40% 30% 30% 70% 10% 20% 80% 13% 7%
15 FC Chita 30 3% 20% 77% 3% 0% 97% 0% 3% 97% 37% 10% 53% 47% 13% 40% 60% 37% 3%
16 Zenit Irkutsk 30 7% 10% 83% 7% 0% 93% 3% 3% 93% 23% 7% 70% 30% 10% 60% 40% 57% 3%
Tabela PFL Group 4 »
LIVE
Wszystkie Home Away

Tabela meczów drużyn z podziałem na zakład Handicap (drużyna rozpoczyna mecz z przewagą lub stratą 1,2 lub 3 bramek). Domyślnie sortuje tabele według wygranych meczów z Handicap+1

Drużyna Hand. -1 Hand. -2 Hand. -3 Hand. +1 Hand. +2 Hand. +3 H2H
# Team GP W D L W D L W D L W D L W D L W D L H2H
1 Tyumen Tyumen 28 36% 32% 32% 11% 25% 64% 7% 4% 89% 89% 7% 4% 96% 0% 4% 96% 4% 0%
2 Novosibirsk FK 28 25% 36% 39% 21% 4% 75% 11% 11% 79% 86% 7% 7% 93% 4% 4% 96% 0% 4%
3 Volga Ulyanovsk 28 39% 25% 36% 18% 21% 61% 7% 11% 82% 82% 11% 7% 93% 7% 0% 100% 0% 0%
4 KamAZ KamAZ 28 61% 14% 25% 43% 18% 39% 21% 21% 57% 79% 14% 7% 93% 4% 4% 96% 0% 4%
5 FC Chelyabinsk 28 43% 25% 32% 32% 11% 57% 14% 18% 68% 75% 18% 7% 93% 4% 4% 96% 4% 0%
6 Zvezda Perm 28 29% 32% 39% 18% 11% 71% 11% 7% 82% 75% 14% 11% 89% 0% 11% 89% 7% 4%
7 Ural II 28 14% 18% 68% 7% 7% 86% 7% 0% 93% 61% 18% 21% 79% 11% 11% 89% 11% 0%
8 Dinamo Barnaul 28 25% 25% 50% 14% 11% 75% 4% 11% 86% 57% 14% 29% 71% 7% 21% 79% 11% 11%
9 NoSta 28 21% 14% 64% 14% 7% 79% 7% 7% 86% 57% 14% 29% 71% 14% 14% 86% 11% 4%
10 Volna Nizhny Novgorod 28 7% 29% 64% 0% 7% 93% 0% 0% 100% 54% 29% 18% 82% 14% 4% 96% 4% 0%
11 Lada SOK 28 18% 4% 79% 11% 7% 82% 7% 4% 89% 54% 32% 14% 86% 4% 11% 89% 7% 4%
12 Zenit Izhevsk 28 18% 0% 82% 14% 4% 82% 11% 4% 86% 43% 18% 39% 61% 25% 14% 86% 14% 0%
13 Lada Togliati 28 4% 7% 89% 4% 0% 96% 0% 4% 96% 25% 11% 64% 36% 7% 57% 43% 14% 43%
14 FC Orenburg II 28 7% 4% 89% 0% 7% 93% 0% 0% 100% 21% 18% 61% 39% 21% 39% 61% 18% 21%
15 Krylya Sovetov Samara II 28 11% 0% 89% 7% 4% 89% 0% 7% 93% 21% 39% 39% 61% 21% 18% 82% 4% 14%
Tabela PFL Group 1 »
LIVE
Wszystkie Home Away

Tabela meczów drużyn z podziałem na zakład Handicap (drużyna rozpoczyna mecz z przewagą lub stratą 1,2 lub 3 bramek). Domyślnie sortuje tabele według wygranych meczów z Handicap+1

Drużyna Hand. -1 Hand. -2 Hand. -3 Hand. +1 Hand. +2 Hand. +3 H2H
# Team GP W D L W D L W D L W D L W D L W D L H2H
1 Kuban Kholding 32 34% 41% 25% 16% 19% 66% 6% 9% 84% 91% 9% 0% 100% 0% 0% 100% 0% 0%
2 Legion Dynamo 32 34% 16% 50% 25% 9% 66% 9% 16% 75% 91% 6% 3% 97% 0% 3% 97% 3% 0%
3 Urozhay 32 53% 28% 19% 38% 16% 47% 25% 13% 63% 88% 6% 6% 94% 6% 0% 100% 0% 0%
4 Czernomorec 32 31% 38% 31% 22% 9% 69% 6% 16% 78% 88% 9% 3% 97% 3% 0% 100% 0% 0%
5 SKA Rostov 32 38% 19% 44% 25% 13% 63% 13% 13% 75% 72% 22% 6% 94% 6% 0% 100% 0% 0%
6 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 32 22% 22% 56% 22% 0% 78% 13% 9% 78% 72% 16% 13% 88% 3% 9% 91% 6% 3%
7 FK Makhachkala 32 22% 19% 59% 13% 9% 78% 6% 6% 88% 66% 16% 19% 81% 3% 16% 84% 16% 0%
8 Forte Taganrog 32 25% 16% 59% 19% 6% 75% 13% 6% 81% 66% 28% 6% 94% 3% 3% 97% 3% 0%
9 Dinamo Stavropol 32 25% 19% 56% 9% 16% 75% 3% 6% 91% 63% 19% 19% 81% 13% 6% 94% 0% 6%
10 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 32 22% 13% 66% 9% 13% 78% 6% 3% 91% 63% 25% 13% 88% 6% 6% 94% 6% 0%
11 Krasnodar 3 32 16% 16% 69% 6% 9% 84% 0% 6% 94% 50% 16% 34% 66% 19% 16% 84% 9% 6%
12 Mashuk-KMV 32 19% 9% 72% 13% 6% 81% 0% 13% 88% 50% 19% 31% 69% 9% 22% 78% 16% 6%
13 Biolog Novokubansk 32 31% 6% 63% 25% 6% 69% 19% 6% 75% 47% 34% 19% 81% 13% 6% 94% 0% 6%
14 Druzhba 32 0% 22% 78% 0% 0% 100% 0% 0% 100% 34% 9% 56% 44% 19% 38% 63% 22% 16%
15 Inter Cherkessk 32 3% 9% 88% 0% 3% 97% 0% 0% 100% 31% 16% 53% 47% 19% 34% 66% 9% 25%
16 Tuapse 32 6% 6% 88% 0% 6% 94% 0% 0% 100% 22% 19% 59% 41% 9% 50% 50% 16% 34%
17 Yessentuki 32 6% 3% 91% 3% 3% 94% 0% 3% 97% 22% 31% 47% 53% 13% 34% 66% 19% 16%
Tabela PFL Group 3 »
LIVE
Wszystkie Home Away

Tabela meczów drużyn z podziałem na zakład Handicap (drużyna rozpoczyna mecz z przewagą lub stratą 1,2 lub 3 bramek). Domyślnie sortuje tabele według wygranych meczów z Handicap+1

Drużyna Hand. -1 Hand. -2 Hand. -3 Hand. +1 Hand. +2 Hand. +3 H2H
# Team GP W D L W D L W D L W D L W D L W D L H2H
1 Metalurg Lypetsk 30 30% 33% 37% 13% 17% 70% 10% 3% 87% 83% 10% 7% 93% 3% 3% 97% 3% 0%
2 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 40% 17% 43% 23% 17% 60% 13% 10% 77% 80% 17% 3% 97% 3% 0% 100% 0% 0%
3 Salyut Belgorod 30 33% 20% 47% 20% 13% 67% 10% 10% 80% 80% 17% 3% 97% 3% 0% 100% 0% 0%
4 Sokol Saratov Sokol Saratov 30 20% 33% 47% 17% 3% 80% 13% 3% 83% 77% 13% 10% 90% 10% 0% 100% 0% 0%
5 Zvezda Ryazan 30 43% 20% 37% 10% 33% 57% 7% 3% 90% 70% 20% 10% 90% 7% 3% 97% 3% 0%
6 Znamya Noginsk 30 17% 20% 63% 7% 10% 83% 0% 7% 93% 70% 20% 10% 90% 10% 0% 100% 0% 0%
7 Khimik Novomoskovsk 30 20% 17% 63% 3% 17% 80% 3% 0% 97% 70% 10% 20% 80% 10% 10% 90% 7% 3%
8 Kaluga 30 30% 17% 53% 10% 20% 70% 7% 3% 90% 63% 20% 17% 83% 17% 0% 100% 0% 0%
9 Strogino 30 20% 30% 50% 13% 7% 80% 13% 0% 87% 60% 10% 30% 70% 27% 3% 97% 3% 0%
10 Krasny 30 17% 20% 63% 10% 7% 83% 0% 10% 90% 60% 23% 17% 83% 0% 17% 83% 3% 13%
11 Avangard Kursk 30 13% 17% 70% 7% 7% 87% 0% 7% 93% 60% 23% 17% 83% 10% 7% 93% 3% 3%
12 Kvant Obninsk 30 3% 20% 77% 0% 3% 97% 0% 0% 100% 47% 33% 20% 80% 7% 13% 87% 3% 10%
13 Khimki 2 30 17% 17% 67% 3% 13% 83% 3% 0% 97% 40% 20% 40% 60% 23% 17% 83% 7% 10%
14 Sakhalin Sakhalin 30 7% 7% 87% 7% 0% 93% 7% 0% 93% 37% 23% 40% 60% 23% 17% 83% 10% 7%
15 Fakel-M Voronezh 30 0% 17% 83% 0% 0% 100% 0% 0% 100% 33% 30% 37% 63% 10% 27% 73% 13% 13%
16 Metalurg Vidnoe 30 13% 13% 73% 7% 7% 87% 0% 7% 93% 30% 27% 43% 57% 10% 33% 67% 7% 27%