HT/FT Trzecia liga rosyjska

Tabela Russia 3-PFL Zone Ural-Povolzhye »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Zenit Izhevsk 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
2 Tyumen Tyumen 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
3 Volga Ulyanovsk 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
4 KamAZ KamAZ 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
5 NoSta 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
6 FC Ufa II 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
7 Lada SOK 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
8 Zvezda Perm 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0%
9 Ural II 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
10 Lada Togliati 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
11 Akron Tolyatti 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
12 FC Chelyabinsk 1 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Tabela PFL Zone Center »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Dinamo Briansk 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
2 Metalurg Lypetsk 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
3 Strogino 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
4 Salyut Belgorod 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
5 Zvezda Ryazan 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
6 Kvant Obninsk 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
7 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
8 Khimik Novomoskovsk 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
9 Zorky Krasnogorsk 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
10 Khimki 2 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
11 Kaluga 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
12 Ararat Moscow 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
13 FC Rotor Volgograd II 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
14 Sokol Saratov Sokol Saratov 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
Tabela PFL Zone West »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 FC Dolgoprudny 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
2 Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
3 Veles Moscow 0 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
4 Lokomotiv Moscow 2 0 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
5 Murom 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
6 Zvezda Saint Petersburg 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
7 Torpedo Vladimir 0 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
8 Znamya 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
9 Pskov 747 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
10 Luki-Energiya 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
11 Rodina 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
12 Leningradets 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
13 Olimp Khimki 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
14 Kolomna 0 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Tabela PFL Zone South »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Dinamo Stavropol 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
2 SKA Rostov 1 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
3 Mashuk-KMV 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
4 Spartak Vladikavkaz 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
5 Czernomorec 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
6 FC Alania Vladikavkaz 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
7 Inter Cherkessk 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100%
8 Kubań Krasnodar Kubań Krasnodar 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
9 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
10 Krasnodar 3 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
11 Druzhba 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
12 FC Volgar FC Volgar 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
13 FK Makhachkala 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
14 Legion Dynamo 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
15 Biolog Novokubansk 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
16 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%