Liga Europy 2010/2011

Na tej stronie w prosty sposób znajdziesz wyniki ostatnich meczów oraz statystyki Liga Europy. Pamiętaj, że nasze wyniki oraz tabele są aktualizowane w czasie rzeczywistym

Liga EuropyLiga Europy

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
Liga Europejska Tabela Liga Europejska »
LIVE
  • 1/16
  •  
  • FC Basel 21
    Spartak Moskwa 31
    17-02-2011 FC Basel
    2 - 3
    Spartak Moskwa
    24-02-2011 Spartak Moskwa
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    CSKA Moskwa 11
    17-02-2011 PAOK Saloniki
    0 - 1
    CSKA Moskwa
    22-02-2011 CSKA Moskwa
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Sevilla FC 11
    FC Porto 20
    17-02-2011 Sevilla FC
    1 - 2
    FC Porto
    23-02-2011 FC Porto
    0 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • Lille 21
    PSV Eindhoven 23
    17-02-2011 Lille
    2 - 2
    PSV Eindhoven
    24-02-2011 PSV Eindhoven
    3 - 1
    Lille
  •  
  • Sparta Praga 00
    Liverpool FC 01
    17-02-2011 Sparta Praga
    0 - 0
    Liverpool FC
    24-02-2011 Liverpool FC
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Rangers 12
    Sporting Lizbona 12
    17-02-2011 Rangers
    1 - 1
    Sporting Lizbona
    24-02-2011 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Rangers
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Zenit St Petersburg 13
    17-02-2011 Young Boys Berno
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    24-02-2011 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Anderlecht Bruksela 00
    Ajax Amsterdam 32
    17-02-2011 Anderlecht Bruksela
    0 - 3
    Ajax Amsterdam
    24-02-2011 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • BATE Borysów 20
    PSG 20
    17-02-2011 BATE Borysów
    2 - 2
    PSG
    24-02-2011 PSG
    0 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Benfica Lizbona 22
    VfB Stuttgart 10
    17-02-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    VfB Stuttgart
    24-02-2011 VfB Stuttgart
    0 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Besiktas Stambuł 10
    Dynamo Kijów 44
    17-02-2011 Besiktas Stambuł
    1 - 4
    Dynamo Kijów
    24-02-2011 Dynamo Kijów
    4 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Lech Poznań 10
    Braga 02
    17-02-2011 Lech Poznań
    1 - 0
    Braga
    24-02-2011 Braga
    2 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • SSC Napoli 01
    Villarreal 02
    17-02-2011 SSC Napoli
    0 - 0
    Villarreal
    24-02-2011 Villarreal
    2 - 1
    SSC Napoli
  •  
  • Metalist Charków 00
    Bayer Leverkusen 42
    17-02-2011 Metalist Charków
    0 - 4
    Bayer Leverkusen
    24-02-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 0
    Metalist Charków
  •  
  • Rubin Kazań 02
    FC Twente 22
    17-02-2011 Rubin Kazań
    0 - 2
    FC Twente
    24-02-2011 FC Twente
    2 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 00
    Manchester City 03
    15-02-2011 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    Manchester City
    24-02-2011 Manchester City
    3 - 0
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • 1/8
  •  
  • Ajax Amsterdam 00
    Spartak Moskwa 13
    10-03-2011 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Spartak Moskwa
    17-03-2011 Spartak Moskwa
    3 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 21
    PSG 11
    10-03-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    PSG
    17-03-2011 PSG
    1 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 20
    Manchester City 01
    10-03-2011 Dynamo Kijów
    2 - 0
    Manchester City
    17-03-2011 Manchester City
    1 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Twente 30
    Zenit St Petersburg 02
    10-03-2011 FC Twente
    3 - 0
    Zenit St Petersburg
    17-03-2011 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Twente
  •  
  • Bayer Leverkusen 21
    Villarreal 32
    10-03-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 3
    Villarreal
    17-03-2011 Villarreal
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Braga 10
    Liverpool FC 00
    10-03-2011 Braga
    1 - 0
    Liverpool FC
    17-03-2011 Liverpool FC
    0 - 0
    Braga
  •  
  • CSKA Moskwa 01
    FC Porto 12
    10-03-2011 CSKA Moskwa
    0 - 1
    FC Porto
    17-03-2011 FC Porto
    2 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
  • PSV Eindhoven 01
    Rangers 00
    10-03-2011 PSV Eindhoven
    0 - 0
    Rangers
    17-03-2011 Rangers
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Benfica Lizbona 42
    PSV Eindhoven 12
    07-04-2011 Benfica Lizbona
    4 - 1
    PSV Eindhoven
    14-04-2011 PSV Eindhoven
    2 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 10
    Braga 10
    07-04-2011 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Braga
    14-04-2011 Braga
    0 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Porto 55
    Spartak Moskwa 12
    07-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Spartak Moskwa
    14-04-2011 Spartak Moskwa
    2 - 5
    FC Porto
  •  
  • Villarreal 53
    FC Twente 11
    07-04-2011 Villarreal
    5 - 1
    FC Twente
    14-04-2011 FC Twente
    1 - 3
    Villarreal
  •  
  • semifinal
  •  
  • Benfica Lizbona 20
    Braga 11
    28-04-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    Braga
    05-05-2011 Braga
    1 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • FC Porto 52
    Villarreal 13
    28-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Villarreal
    05-05-2011 Villarreal
    3 - 2
    FC Porto
  •  
  • final
  •  
  • FC Porto 1
    Braga 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Porto
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Liga Europejska, kwalifikacje Tabela Liga Europejska, kwalifikacje »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 32
    Glentoran 02
    01-07-2010 KR Reykjavik
    3 - 0
    Glentoran
    08-07-2010 Glentoran
    2 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Kalmar FF 13
    EB/Streymur 00
    01-07-2010 Kalmar FF
    1 - 0
    EB/Streymur
    08-07-2010 EB/Streymur
    0 - 3
    Kalmar FF
  •  
  • Olimpija Lublana 00
    Siroki Brijeg 23
    01-07-2010 Olimpija Lublana
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    08-07-2010 Siroki Brijeg
    3 - 0
    Olimpija Lublana
  •  
  • Llanelli 22
    FK Tauras Taurage 23
    01-07-2010 Llanelli
    2 - 2
    FK Tauras Taurage
    08-07-2010 FK Tauras Taurage
    3 - 2
    Llanelli
  •  
  • NSI Runavik 01
    Gefle 22
    01-07-2010 NSI Runavik
    0 - 2
    Gefle
    08-07-2010 Gefle
    2 - 1
    NSI Runavik
  •  
  • CS Grevenmacher 31
    Dundalk 32
    01-07-2010 CS Grevenmacher
    3 - 3
    Dundalk
    08-07-2010 Dundalk
    2 - 1
    CS Grevenmacher
  •  
  • Portadown 11
    Skonto Ryga 10
    01-07-2010 Portadown
    1 - 1
    Skonto Ryga
    08-07-2010 Skonto Ryga
    0 - 1
    Portadown
  •  
  • Anorthosis 31
    FC Banants 00
    01-07-2010 Anorthosis
    3 - 0
    FC Banants
    08-07-2010 FC Banants
    0 - 1
    Anorthosis
  •  
  • Randers FC 61
    F91 Dudelange 12
    01-07-2010 Randers FC
    6 - 1
    F91 Dudelange
    08-07-2010 F91 Dudelange
    2 - 1
    Randers FC
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Mogren 32
    01-07-2010 UE Santa Coloma
    0 - 3
    Mogren
    08-07-2010 Mogren
    2 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Sibenik 03
    Sliema Wanderers 00
    01-07-2010 Sibenik
    0 - 0
    Sliema Wanderers
    08-07-2010 Sliema Wanderers
    0 - 3
    Sibenik
  •  
  • Zestafoni 50
    Faetano 00
    01-07-2010 Zestafoni
    5 - 0
    Faetano
    08-07-2010 Faetano
    0 - 0
    Zestafoni
  •  
  • FC Zaria 01
    Chazar Lenkoran 01
    01-07-2010 FC Zaria
    0 - 0
    Chazar Lenkoran
    08-07-2010 Chazar Lenkoran
    1 - 1
    FC Zaria
  •  
  • FK Karabach 41
    FK Metalurg Skopje 11
    01-07-2010 FK Karabach
    4 - 1
    FK Metalurg Skopje
    08-07-2010 FK Metalurg Skopje
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Nitra 21
    Gyori ETO 23
    01-07-2010 Nitra
    2 - 2
    Gyori ETO
    08-07-2010 Gyori ETO
    3 - 1
    Nitra
  •  
  • TPS 34
    Port Talbot 10
    01-07-2010 TPS
    3 - 1
    Port Talbot
    08-07-2010 Port Talbot
    0 - 4
    TPS
  •  
  • Zeta 10
    Dacia Kiszyniów 10
    01-07-2010 Zeta
    1 - 1
    Dacia Kiszyniów
    08-07-2010 Dacia Kiszyniów
    0 - 0
    Zeta
  •  
  • Tarpieda-BiełAZ Żodzino 33
    Fylkir 01
    01-07-2010 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    3 - 0
    Fylkir
    08-07-2010 Fylkir
    1 - 3
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
  •  
  • KF Tirana 01
    Zalaegerszeg 00
    01-07-2010 KF Tirana
    0 - 0
    Zalaegerszeg
    08-07-2010 Zalaegerszeg
    0 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Rabotnicki Skopje 56
    Lusitanos 00
    01-07-2010 Rabotnicki Skopje
    5 - 0
    Lusitanos
    08-07-2010 Lusitanos
    0 - 6
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Trans Narva 00
    MYPA 25
    01-07-2010 Trans Narva
    0 - 2
    MYPA
    08-07-2010 MYPA
    5 - 0
    Trans Narva
  •  
  • Szachtior Karaganda 10
    Ruch Chorzów 21
    01-07-2010 Szachtior Karaganda
    1 - 2
    Ruch Chorzów
    08-07-2010 Ruch Chorzów
    1 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Laci 11
    FC Dnepr Mogilev 17
    01-07-2010 Laci
    1 - 1
    FC Dnepr Mogilev
    08-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    7 - 1
    Laci
  •  
  • Ulisses 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    01-07-2010 Ulisses
    0 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    08-07-2010 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Ulisses
  •  
  • Dinamo Tbilisi 20
    Flora Tallinn 10
    01-07-2010 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Flora Tallinn
    08-07-2010 Flora Tallinn
    0 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Tobył Kostanaj 11
    Zrinjski Mostar 22
    01-07-2010 Tobył Kostanaj
    1 - 2
    Zrinjski Mostar
    08-07-2010 Zrinjski Mostar
    2 - 1
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Karpaty Lwów 33
    15-07-2010 KR Reykjavik
    0 - 3
    Karpaty Lwów
    22-07-2010 Karpaty Lwów
    3 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Shamrock Rovers 11
    Bnei Yehuda Tel Awiw 10
    15-07-2010 Shamrock Rovers
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    22-07-2010 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • Motherwell 11
    Breidablik 00
    15-07-2010 Motherwell
    1 - 0
    Breidablik
    22-07-2010 Breidablik
    0 - 1
    Motherwell
  •  
  • Cliftonville 10
    Cibalia 00
    15-07-2010 Cliftonville
    1 - 0
    Cibalia
    22-07-2010 Cibalia
    0 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Maritimo 33
    Sporting Fingal 22
    15-07-2010 Maritimo
    3 - 2
    Sporting Fingal
    22-07-2010 Sporting Fingal
    2 - 3
    Maritimo
  •  
  • Portadown 11
    FK Karabach 21
    15-07-2010 Portadown
    1 - 2
    FK Karabach
    22-07-2010 FK Karabach
    1 - 1
    Portadown
  •  
  • Besa 01
    Olympiakos Pireus 56
    15-07-2010 Besa
    0 - 5
    Olympiakos Pireus
    22-07-2010 Olympiakos Pireus
    6 - 1
    Besa
  •  
  • Videoton FC 10
    NK Maribor 12
    15-07-2010 Videoton FC
    1 - 1
    NK Maribor
    22-07-2010 NK Maribor
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Suduva 02
    Rapid Wiedeń 24
    15-07-2010 Suduva
    0 - 2
    Rapid Wiedeń
    22-07-2010 Rapid Wiedeń
    4 - 2
    Suduva
  •  
  • Besiktas Stambuł 34
    Vikingur 00
    15-07-2010 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Vikingur
    22-07-2010 Vikingur
    0 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Broendby IF 30
    FC Vaduz 00
    15-07-2010 Broendby IF
    3 - 0
    FC Vaduz
    22-07-2010 FC Vaduz
    0 - 0
    Broendby IF
  •  
  • FC Utrecht 41
    KF Tirana 01
    15-07-2010 FC Utrecht
    4 - 0
    KF Tirana
    22-07-2010 KF Tirana
    1 - 1
    FC Utrecht
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 21
    Mogren 02
    15-07-2010 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    Mogren
    22-07-2010 Mogren
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • FK Szawle 00
    Wisła Kraków 25
    15-07-2010 FK Szawle
    0 - 2
    Wisła Kraków
    22-07-2010 Wisła Kraków
    5 - 0
    FK Szawle
  •  
  • Zrinjski Mostar 49
    Tre Penne Galazzano 12
    15-07-2010 Zrinjski Mostar
    4 - 1
    Tre Penne Galazzano
    22-07-2010 Tre Penne Galazzano
    2 - 9
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Cercle Bruges 02
    TPS 11
    15-07-2010 Cercle Bruges
    0 - 1
    TPS
    22-07-2010 TPS
    1 - 2
    Cercle Bruges
  •  
  • Lewski Sofia 62
    Dundalk 00
    15-07-2010 Lewski Sofia
    6 - 0
    Dundalk
    22-07-2010 Dundalk
    0 - 2
    Lewski Sofia
  •  
  • Lausanne 11
    Borac Banja Luka 01
    15-07-2010 Lausanne
    1 - 0
    Borac Banja Luka
    22-07-2010 Borac Banja Luka
    1 - 1
    Lausanne
  •  
  • Kalmar FF 02
    Dacia Kiszyniów 00
    15-07-2010 Kalmar FF
    0 - 0
    Dacia Kiszyniów
    22-07-2010 Dacia Kiszyniów
    0 - 2
    Kalmar FF
  •  
  • Differdange 03 30
    FK Spartak Subotica 32
    15-07-2010 Differdange 03
    3 - 3
    FK Spartak Subotica
    22-07-2010 FK Spartak Subotica
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Anorthosis 03
    Sibenik 20
    15-07-2010 Anorthosis
    0 - 2
    Sibenik
    22-07-2010 Sibenik
    0 - 3
    Anorthosis
  •  
  • Gefle 11
    Dinamo Tbilisi 22
    15-07-2010 Gefle
    1 - 2
    Dinamo Tbilisi
    22-07-2010 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Gefle
  •  
  • Stabaek 21
    FC Dnepr Mogilev 21
    15-07-2010 Stabaek
    2 - 2
    FC Dnepr Mogilev
    22-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 1
    Stabaek
  •  
  • Molde 11
    FK Jelgava 02
    15-07-2010 Molde
    1 - 0
    FK Jelgava
    22-07-2010 FK Jelgava
    2 - 1
    Molde
  •  
  • Austria Wiedeń 21
    Siroki Brijeg 20
    15-07-2010 Austria Wiedeń
    2 - 2
    Siroki Brijeg
    22-07-2010 Siroki Brijeg
    0 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • Honka 11
    Bangor City 12
    15-07-2010 Honka
    1 - 1
    Bangor City
    22-07-2010 Bangor City
    2 - 1
    Honka
  •  
  • FK Baku 02
    Budućnost Podgorica 31
    15-07-2010 FK Baku
    0 - 3
    Budućnost Podgorica
    22-07-2010 Budućnost Podgorica
    1 - 2
    FK Baku
  •  
  • FC Zaria 01
    Dinamo Bukareszt 25
    15-07-2010 FC Zaria
    0 - 2
    Dinamo Bukareszt
    22-07-2010 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Dynamo Mińsk 55
    JK Sillamae Kalev 10
    15-07-2010 Dynamo Mińsk
    5 - 1
    JK Sillamae Kalev
    22-07-2010 JK Sillamae Kalev
    0 - 5
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Zestafoni 30
    Dukla Bańska Bystrzyca 01
    15-07-2010 Zestafoni
    3 - 0
    Dukla Bańska Bystrzyca
    22-07-2010 Dukla Bańska Bystrzyca
    1 - 0
    Zestafoni
  •  
  • Elfsborg 21
    Iskra-Stal Rybnitsa 10
    15-07-2010 Elfsborg
    2 - 1
    Iskra-Stal Rybnitsa
    22-07-2010 Iskra-Stal Rybnitsa
    0 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Gorica 01
    Randers FC 31
    15-07-2010 Gorica
    0 - 3
    Randers FC
    22-07-2010 Randers FC
    1 - 1
    Gorica
  •  
  • MYPA 35
    Sant Julia 00
    15-07-2010 MYPA
    3 - 0
    Sant Julia
    23-07-2010 Sant Julia
    0 - 5
    MYPA
  •  
  • Ventspils 01
    Teteks 03
    15-07-2010 Ventspils
    0 - 0
    Teteks
    22-07-2010 Teteks
    3 - 1
    Ventspils
  •  
  • OFK Beograd 21
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino 20
    15-07-2010 OFK Beograd
    2 - 2
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    22-07-2010 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    0 - 1
    OFK Beograd
  •  
  • FK Tauras Taurage 01
    APOEL Nikozja 33
    15-07-2010 FK Tauras Taurage
    0 - 3
    APOEL Nikozja
    22-07-2010 APOEL Nikozja
    3 - 1
    FK Tauras Taurage
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    FC Mika 00
    15-07-2010 Rabotnicki Skopje
    1 - 0
    FC Mika
    22-07-2010 FC Mika
    0 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Valletta 10
    Ruch Chorzów 10
    15-07-2010 Valletta
    1 - 1
    Ruch Chorzów
    22-07-2010 Ruch Chorzów
    0 - 0
    Valletta
  •  
  • Atyrau 00
    Gyori ETO 32
    15-07-2010 Atyrau
    0 - 3
    Gyori ETO
    22-07-2010 Gyori ETO
    2 - 0
    Atyrau
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 00
    Banik Ostrawa 60
    15-07-2010 WIT Georgia Tbilisi
    0 - 6
    Banik Ostrawa
    22-07-2010 Banik Ostrawa
    0 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • Round 3
  •  
  • Budućnost Podgorica 10
    Broendby IF 21
    29-07-2010 Budućnost Podgorica
    1 - 2
    Broendby IF
    05-08-2010 Broendby IF
    1 - 0
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Jagiellonia Białystok 12
    Aris Thessaloniki FC 22
    29-07-2010 Jagiellonia Białystok
    1 - 2
    Aris Thessaloniki FC
    05-08-2010 Aris Thessaloniki FC
    2 - 2
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • AZ Alkmaar 20
    IFK Goeteborg 01
    29-07-2010 AZ Alkmaar
    2 - 0
    IFK Goeteborg
    05-08-2010 IFK Goeteborg
    1 - 0
    AZ Alkmaar
  •  
  • Maritimo 82
    Bangor City 21
    29-07-2010 Maritimo
    8 - 2
    Bangor City
    05-08-2010 Bangor City
    1 - 2
    Maritimo
  •  
  • Shamrock Rovers 00
    Juventus Turyn 21
    29-07-2010 Shamrock Rovers
    0 - 2
    Juventus Turyn
    05-08-2010 Juventus Turyn
    1 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Rabotnicki Skopje 00
    Liverpool FC 22
    29-07-2010 Rabotnicki Skopje
    0 - 2
    Liverpool FC
    05-08-2010 Liverpool FC
    2 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Viktoria Pilzno 10
    Besiktas Stambuł 13
    29-07-2010 Viktoria Pilzno
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    05-08-2010 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • Sturm Graz 21
    Dinamo Tbilisi 01
    29-07-2010 Sturm Graz
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
    05-08-2010 Dinamo Tbilisi
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • FC Nordsjaelland 01
    Sporting Lizbona 12
    29-07-2010 FC Nordsjaelland
    0 - 1
    Sporting Lizbona
    05-08-2010 Sporting Lizbona
    2 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 11
    Slovan Bratysława 21
    29-07-2010 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Slovan Bratysława
    05-08-2010 Slovan Bratysława
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Gyori ETO 01
    Montpellier 10
    29-07-2010 Gyori ETO
    0 - 1
    Montpellier
    05-08-2010 Montpellier
    0 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • NK Maribor 33
    Hibernian 02
    29-07-2010 NK Maribor
    3 - 0
    Hibernian
    05-08-2010 Hibernian
    2 - 3
    NK Maribor
  •  
  • Olympiakos Pireus 20
    Maccabi Tel Awiw 11
    29-07-2010 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    05-08-2010 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Cercle Bruges 11
    Anorthosis 03
    29-07-2010 Cercle Bruges
    1 - 0
    Anorthosis
    05-08-2010 Anorthosis
    3 - 1
    Cercle Bruges
  •  
  • Dinamo Bukareszt 30
    Hajduk Split 13
    29-07-2010 Dinamo Bukareszt
    3 - 1
    Hajduk Split
    05-08-2010 Hajduk Split
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Galatasaray Stambuł 25
    OFK Beograd 21
    29-07-2010 Galatasaray Stambuł
    2 - 2
    OFK Beograd
    05-08-2010 OFK Beograd
    1 - 5
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Wisła Kraków 02
    FK Karabach 13
    29-07-2010 Wisła Kraków
    0 - 1
    FK Karabach
    05-08-2010 FK Karabach
    3 - 2
    Wisła Kraków
  •  
  • Maccabi Hajfa 11
    Dynamo Mińsk 03
    29-07-2010 Maccabi Hajfa
    1 - 0
    Dynamo Mińsk
    05-08-2010 Dynamo Mińsk
    3 - 1
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Kalmar FF 12
    Lewski Sofia 15
    29-07-2010 Kalmar FF
    1 - 1
    Lewski Sofia
    05-08-2010 Lewski Sofia
    5 - 2
    Kalmar FF
  •  
  • Odense 50
    Zrinjski Mostar 30
    29-07-2010 Odense
    5 - 3
    Zrinjski Mostar
    05-08-2010 Zrinjski Mostar
    0 - 0
    Odense
  •  
  • Aalesund 10
    Motherwell 13
    29-07-2010 Aalesund
    1 - 1
    Motherwell
    05-08-2010 Motherwell
    3 - 0
    Aalesund
  •  
  • APOEL Nikozja 13
    Jablonec 01
    29-07-2010 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Jablonec
    05-08-2010 Jablonec
    1 - 3
    APOEL Nikozja
  •  
  • Randers FC 21
    Lausanne 31
    29-07-2010 Randers FC
    2 - 3
    Lausanne
    05-08-2010 Lausanne
    1 - 1
    Randers FC
  •  
  • FC Utrecht 13
    FC Luzern 01
    29-07-2010 FC Utrecht
    1 - 0
    FC Luzern
    05-08-2010 FC Luzern
    1 - 3
    FC Utrecht
  •  
  • Elfsborg 52
    Teteks 01
    29-07-2010 Elfsborg
    5 - 0
    Teteks
    05-08-2010 Teteks
    1 - 2
    Elfsborg
  •  
  • Molde 22
    VfB Stuttgart 32
    29-07-2010 Molde
    2 - 3
    VfB Stuttgart
    05-08-2010 VfB Stuttgart
    2 - 2
    Molde
  •  
  • Karpaty Lwów 11
    Zestafoni 00
    29-07-2010 Karpaty Lwów
    1 - 0
    Zestafoni
    05-08-2010 Zestafoni
    0 - 1
    Karpaty Lwów
  •  
  • Ruch Chorzów 10
    Austria Wiedeń 33
    29-07-2010 Ruch Chorzów
    1 - 3
    Austria Wiedeń
    05-08-2010 Austria Wiedeń
    3 - 0
    Ruch Chorzów
  •  
  • FC Dnepr Mogilev 12
    Banik Ostrawa 01
    29-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 0
    Banik Ostrawa
    05-08-2010 Banik Ostrawa
    1 - 2
    FC Dnepr Mogilev
  •  
  • Beroe 10
    Rapid Wiedeń 13
    29-07-2010 Beroe
    1 - 1
    Rapid Wiedeń
    03-08-2010 Rapid Wiedeń
    3 - 0
    Beroe
  •  
  • FC Inter 12
    Genk 53
    29-07-2010 FC Inter
    1 - 5
    Genk
    05-08-2010 Genk
    3 - 2
    FC Inter
  •  
  • MYPA 13
    FC Timisoara 23
    29-07-2010 MYPA
    1 - 2
    FC Timisoara
    05-08-2010 FC Timisoara
    3 - 3
    MYPA
  •  
  • FK Spartak Subotica 20
    Dnipro Dniepropietrowsk 12
    29-07-2010 FK Spartak Subotica
    2 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
    05-08-2010 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 11
    Apollon Limassol 02
    29-07-2010 Sybir Nowosybirsk
    1 - 0
    Apollon Limassol
    05-08-2010 Apollon Limassol
    2 - 1
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • CSKA Sofia 32
    Cliftonville 01
    27-07-2010 CSKA Sofia
    3 - 0
    Cliftonville
    05-08-2010 Cliftonville
    1 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • final
  •  
  • Villarreal 52
    FC Dnepr Mogilev 01
    19-08-2010 Villarreal
    5 - 0
    FC Dnepr Mogilev
    26-08-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 2
    Villarreal
  •  
  • Sporting Lizbona 03
    Broendby IF 20
    19-08-2010 Sporting Lizbona
    0 - 2
    Broendby IF
    26-08-2010 Broendby IF
    0 - 3
    Sporting Lizbona
  •  
  • Borussia Dortmund 41
    FK Karabach 00
    19-08-2010 Borussia Dortmund
    4 - 0
    FK Karabach
    26-08-2010 FK Karabach
    0 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Sturm Graz 10
    Juventus Turyn 21
    19-08-2010 Sturm Graz
    1 - 2
    Juventus Turyn
    26-08-2010 Juventus Turyn
    1 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Dundee United 01
    AEK Ateny 11
    19-08-2010 Dundee United
    0 - 1
    AEK Ateny
    26-08-2010 AEK Ateny
    1 - 1
    Dundee United
  •  
  • AZ Alkmaar 21
    Aktobe 02
    19-08-2010 AZ Alkmaar
    2 - 0
    Aktobe
    26-08-2010 Aktobe
    2 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Getafe 11
    APOEL Nikozja 01
    19-08-2010 Getafe
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    26-08-2010 APOEL Nikozja
    1 - 1
    Getafe
  •  
  • Gyori ETO 01
    Dinamo Zagrzeb 22
    19-08-2010 Gyori ETO
    0 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    26-08-2010 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • SSC Napoli 12
    Elfsborg 00
    19-08-2010 SSC Napoli
    1 - 0
    Elfsborg
    26-08-2010 Elfsborg
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • FC Timisoara 00
    Manchester City 12
    19-08-2010 FC Timisoara
    0 - 1
    Manchester City
    26-08-2010 Manchester City
    2 - 0
    FC Timisoara
  •  
  • Celtic Glasgow 20
    FC Utrecht 04
    19-08-2010 Celtic Glasgow
    2 - 0
    FC Utrecht
    26-08-2010 FC Utrecht
    4 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Liverpool FC 12
    Trabzonspor 01
    19-08-2010 Liverpool FC
    1 - 0
    Trabzonspor
    26-08-2010 Trabzonspor
    1 - 2
    Liverpool FC
  •  
  • Club Brugge 23
    Dynamo Mińsk 12
    19-08-2010 Club Brugge
    2 - 1
    Dynamo Mińsk
    26-08-2010 Dynamo Mińsk
    2 - 3
    Club Brugge
  •  
  • CSKA Sofia 32
    TNS 02
    19-08-2010 CSKA Sofia
    3 - 0
    TNS
    26-08-2010 TNS
    2 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • Genk 02
    FC Porto 34
    19-08-2010 Genk
    0 - 3
    FC Porto
    26-08-2010 FC Porto
    4 - 2
    Genk
  •  
  • PAOK Saloniki 11
    Fenerbahce 01
    19-08-2010 PAOK Saloniki
    1 - 0
    Fenerbahce
    26-08-2010 Fenerbahce
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Hajduk Split 41
    Unirea Urziceni 11
    19-08-2010 Hajduk Split
    4 - 1
    Unirea Urziceni
    26-08-2010 Unirea Urziceni
    1 - 1
    Hajduk Split
  •  
  • Lausanne 11
    Lokomotiw Moskwa 11
    19-08-2010 Lausanne
    1 - 1
    Lokomotiw Moskwa
    26-08-2010 Lokomotiw Moskwa
    1 - 1
    Lausanne
  •  
  • Palermo 32
    NK Maribor 03
    19-08-2010 Palermo
    3 - 0
    NK Maribor
    26-08-2010 NK Maribor
    3 - 2
    Palermo
  •  
  • Galatasaray Stambuł 21
    Karpaty Lwów 21
    19-08-2010 Galatasaray Stambuł
    2 - 2
    Karpaty Lwów
    26-08-2010 Karpaty Lwów
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Steaua Bukareszt 10
    Grasshopper 01
    19-08-2010 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Grasshopper
    26-08-2010 Grasshopper
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 10
    Gent 02
    19-08-2010 Feyenoord Rotterdam
    1 - 0
    Gent
    26-08-2010 Gent
    2 - 0
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Odense 21
    Motherwell 10
    19-08-2010 Odense
    2 - 1
    Motherwell
    26-08-2010 Motherwell
    0 - 1
    Odense
  •  
  • AIK Sztokholm 01
    Lewski Sofia 02
    19-08-2010 AIK Sztokholm
    0 - 0
    Lewski Sofia
    26-08-2010 Lewski Sofia
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Debreceni VSC 22
    Liteks Łowecz 01
    19-08-2010 Debreceni VSC
    2 - 0
    Liteks Łowecz
    26-08-2010 Liteks Łowecz
    1 - 2
    Debreceni VSC
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 00
    Lech Poznań 10
    19-08-2010 Dnipro Dniepropietrowsk
    0 - 1
    Lech Poznań
    26-08-2010 Lech Poznań
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • FC Vaslui 00
    Lille 02
    19-08-2010 FC Vaslui
    0 - 0
    Lille
    26-08-2010 Lille
    2 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • Omonia Nikozja 02
    Metalist Charków 12
    19-08-2010 Omonia Nikozja
    0 - 1
    Metalist Charków
    26-08-2010 Metalist Charków
    2 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Rapid Wiedeń 13
    Aston Villa 12
    19-08-2010 Rapid Wiedeń
    1 - 1
    Aston Villa
    26-08-2010 Aston Villa
    2 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Slovan Bratysława 02
    VfB Stuttgart 12
    19-08-2010 Slovan Bratysława
    0 - 1
    VfB Stuttgart
    26-08-2010 VfB Stuttgart
    2 - 2
    Slovan Bratysława
  •  
  • CSKA Moskwa 42
    Anorthosis 01
    19-08-2010 CSKA Moskwa
    4 - 0
    Anorthosis
    24-08-2010 Anorthosis
    1 - 2
    CSKA Moskwa
  •  
  • Bayer Leverkusen 33
    Tavriia 01
    19-08-2010 Bayer Leverkusen
    3 - 0
    Tavriia
    26-08-2010 Tavriia
    1 - 3
    Bayer Leverkusen
  •  
  • PSG 23
    Maccabi Tel Awiw 04
    19-08-2010 PSG
    2 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    26-08-2010 Maccabi Tel Awiw
    4 - 3
    PSG
  •  
  • BATE Borysów 32
    Maritimo 01
    19-08-2010 BATE Borysów
    3 - 0
    Maritimo
    26-08-2010 Maritimo
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 10
    PSV Eindhoven 05
    19-08-2010 Sybir Nowosybirsk
    1 - 0
    PSV Eindhoven
    26-08-2010 PSV Eindhoven
    5 - 0
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 11
    Austria Wiedeń 01
    17-08-2010 Aris Thessaloniki FC
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    26-08-2010 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • Besiktas Stambuł 24
    HJK Helsinki 00
    17-08-2010 Besiktas Stambuł
    2 - 0
    HJK Helsinki
    26-08-2010 HJK Helsinki
    0 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Tabela Liga Europy. Na tej stronie w prosty sposób sprawdzisz wyniki aktualnych meczów. Pamiętaj, że wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Poprzez kliknięcie w ikonkę zostaniesz powiadomiony o zmianie wyniku lub statusu meczu.

Możesz także dodać do powiadomień całą ligę Liga Europy. Wtedy będziesz informowany o wynikach wszystkich meczów ligi: Liga Europy.
W prosty sposób możesz także przejść do terminarza Liga Europy.

Nie ograniczamy się do prezentowania wyłącznie wynikó. Na tej stronie znajdziesz także bogate tabele ligi, która również jest aktualizowana na żywo. Nie musisz odświezać strony, aby zobaczyć aktualną pozycję swojej ulubionej drużyny. Nasz system umożliwa proste przełączenie typu tabeli. Korzystająć z zakładek tabel, dane zostaną posortowane według: Under/Over, handicap, HT-FT, margines goli, rzuty rożne, strzały, posiadanie piłki i wiele innych. Zakładki tabel podzielone są na sekcje: Tabela, Kursy, Forma, Gole i Meczowe

Każda tabelę ze statystykami można podzielić na mecze home i away

Poprzez kliknięcie w ikonkę w prosty sposób udostępnisz stronę Liga Europy swoim przyjaciołom na facebook, twitter lub wyślesz emaila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-

Najlepsi strzelcy Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Radamel Falcao Falcao
Galatasaray Stambuł
18
44
0.7
2 Giuseppe Rossi Rossi
Genoa
11
34
0.6
3 Hulk Hulk
Shanghai SIPG FC
8
44
0.5
4 Garra Dembele Dembele
Freiburg
8
22
0.8
5 Ricky van Wolfswinkel Wolfswinkel
FC Basel
8
18
0.7
6 Nilmar Nilmar
Santos FC
7
34
0.6
7 Edinson Cavani Cavani
PSG
7
12
0.8
8 Seydou Doumbia Doumbia
Sion
7
27
0.6
9 Balazs Dzsudzsak Dzsudzsak
Al Ittihad Kalba
6
24
0.5
10 Utaka
6
16
0.5
Najlepiej asystujący Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Asyst zawodnik/drużyna
1 Nuri Sahin Sahin
Werder Brema Wer
4
4
2 James Rodriguez Rodriguez
Real Madryt Rea
4
21
3 Joao Pereira Pereira
Trabzonspor Tra
4
13
4 Giuseppe Rossi Rossi
Genoa Gen
3
20
5 Hulk Hulk
Shanghai SIPG FC Sha
3
21
6 Fredy Guarin Guarin
Vasco da Gama Vas
3
21
7 Helder Postiga Postiga
Atletico de Kolkata Atl
3
13
8 Ola Toivonen Toivonen
Melbourne Victory Mel
3
10
9 Alessandro Del Piero Piero
Delhi Dynamos FC Del
3
5
10 Alex Alex
Internacional Int
3
8
Kartki Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Katz Winterthur Win
5
1
2 Espen Ruud Ruud Odds Ballklubb Odd
5
1
3 Jewhen Chaczeridi Chaczeridi PAOK Saloniki PAO
5
0
4 Cristian Rodriguez Rodriguez Club Atletico Penarol Clu
4
2
5 Daniel Carrico Carrico Sevilla FC Sev
4
0
6 Kaka Kaka Varzim Var
4
0
7 Fernando Navarro Navarro Deportivo La Coruna Dep
4
0
8 Victor Anino Anino Cartagena Car
4
1
9 Christoph Spycher Spycher Young Boys Berno You
4
0
10 Andriy Shevchenko Shevchenko Dynamo Kijów Dyn
4
1
Klasyfikacja kanadyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole Asysty KK
1 Radamel Falcao Falcao
Galatasaray Stambuł Galatasaray Stambuł 18 2
20
2 Giuseppe Rossi Rossi
Genoa Genoa 11 3
14
3 Hulk Hulk
Shanghai SIPG FC Shanghai SIPG FC 8 3
11
4 Garra Dembele Dembele
Freiburg Freiburg 8 1
9
5 Nilmar Nilmar
Santos FC Santos FC 7 2
9
6 Ricky van Wolfswinkel Wolfswinkel
FC Basel FC Basel 8 0
8
7 Edinson Cavani Cavani
PSG PSG 7 1
8
8 Balazs Dzsudzsak Dzsudzsak
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba 6 2
8
9 Fredy Guarin Guarin
Vasco da Gama Vasco da Gama 5 3
8
10 Seydou Doumbia Doumbia
Sion Sion 7 0
7

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 FC Porto
44
2.59
2 Villarreal
34
2.13
3 Besiktas Stambuł
27
1.93
4 CSKA Moskwa
27
2.25
5 VfB Stuttgart
25
2.08
6 Zenit St Petersburg
24
2.40
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Lausanne
22
1.83
2 Karpaty Lwów
20
1.67
3 Villarreal
19
1.19
4 Hajduk Split
18
1.80
5 Odense
18
1.80
6 Rapid Wiedeń
18
1.50
Top possesion
Overall Home Away
# Drużyna Średnia posiadania piłki
1 Besiktas Stambuł
61.00%
2 Sporting Lizbona
59.50%
3 Manchester City
58.00%
4 Bayer Leverkusen
58.00%
5 Ajax Amsterdam
55.75%
6 Sevilla FC
55.50%
Drużyny z największą ilość kartek
Overall Home Away
# Drużyna Suma kartek/Średnia na mecz
1 Villarreal
34/2.13
2/0.13
2 SSC Napoli
32/3.20
2/0.20
3 Dynamo Kijów
28/2.33
2/0.17
4 PAOK Saloniki
28/2.80
1/0.10
5 FC Porto
24/1.41
5/0.29
6 Braga
24/2.67
1/0.11
Średnia strzałów w meczu
Overall Home Away
# Drużyna Strzałów Na bramkę
1 Villarreal
41.0/5.13
45.0/5.63
2 Benfica Lizbona
32.0/4.00
54.0/6.75
3 FC Porto
29.0/3.22
52.0/5.78
4 Bayer Leverkusen
17.0/4.25
32.0/8.00
5 PSG
14.0/3.50
22.0/5.50
6 Spartak Moskwa
11.0/1.83
25.0/4.17
Spalonych
Overall Home Away
# Drużyna Drużyna Przeciwnik
1 Liverpool FC
28.0/7.00
13.0/3.25
2 PSV Eindhoven
19.0/3.17
35.0/5.83
3 Villarreal
18.0/2.25
45.0/5.63
4 Braga
17.0/2.13
43.0/5.38
5 Spartak Moskwa
17.0/2.83
48.0/8.00
6 Dynamo Kijów
16.0/2.67
33.0/5.50
Top rzuty rożne
Overall Home Away
# Drużyna Rożnych na mecz Drużyna Przeciwnik
1 Sporting Lizbona
24.0/12.00
10.0/5.00
14.0/7.00
2 Benfica Lizbona
92.0/11.50
59.0/7.38
33.0/4.13
3 FC Basel
23.0/11.50
18.0/9.00
5.0/2.50
4 Bayer Leverkusen
40.0/10.00
29.0/7.25
11.0/2.75
5 Manchester City
39.0/9.75
30.0/7.50
9.0/2.25
6 Anderlecht Bruksela
19.0/9.50
10.0/5.00
9.0/4.50

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 54
13%
1-0 52
12.6%
0-0 36
8.7%
0-1 35
8.5%
2-0 34
8.2%
3-0 33
8%
2-1 32
7.7%
1-2 31
7.5%
2-2 22
5.3%
0-2 20
4.8%
3-1 19
4.6%
0-3 16
3.9%
1-3 11
2.7%
2-3 10
2.4%
3-2 9
2.2%

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 136
28.5%
1-0 101
21.1%
0-1 89
18.6%
1-1 51
10.7%
2-0 37
7.7%
0-2 16
3.3%
3-0 13
2.7%
1-2 10
2.1%
2-1 7
1.5%
0-3 6
1.3%
4-1 3
0.6%
3-1 3
0.6%
2-2 2
0.4%
4-0 2
0.4%
3-2 2
0.4%

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 14
19.7%
0-0 10
14.1%
2-1 7
9.9%
0-1 6
8.5%
0-3 6
8.5%
1-1 5
7%
0-2 5
7%
2-0 4
5.6%
1-2 4
5.6%
3-0 3
4.2%
2-2 3
4.2%
3-1 1
1.4%
6-2 1
1.4%
3-2 1
1.4%
5-0 1
1.4%
Terminarz Liga Europejska, gr. D
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. D » Round 6
FT
Koniec
'
19:00
Terminarz Liga Europejska, gr. E
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. E » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. F
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. F » Round 6
FT
Koniec
'
19:00
Terminarz Liga Europejska, gr. A
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. A » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. B
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. B » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. G
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. G » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. H
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. H » Round 6
FT
Koniec
'
21:05
Terminarz Liga Europejska, gr. I
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. I » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. J
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. J » Round 6
FT
Koniec
'
21:05
Terminarz Liga Europejska, gr. K
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. K » Round 6
Terminarz Liga Europejska, gr. L
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. L » Round 6
FT
Koniec
'
21:05
Terminarz Liga Europejska, gr. C
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. C » Round 6
FT
Koniec
'
19:00
Terminarz Liga Europejska
Międzynarodowe Liga Europejska » final
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, kwalifikacje
Międzynarodowe Liga Europejska, kwalifikacje » final
FT
Koniec
'
21:30
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:45
FT
Koniec
'
20:35
FT
Koniec
'
20:00
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
19:00
FT
Koniec
'
18:45