Celtic Glasgow

Witamy w Celtic Glasgow (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Celtic Glasgow logo Celtic Glasgow Staty

Forma drużyny:
W
W
W
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 14

    Gole

  • 2.33

    na mecz

  • 6

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 78

    Meczów

  • 163

    Gole

  • 2.09

    na mecz

  • 48

    Wygrane

  • 14

    Remisy

  • 16

    Przegrane

  • 52.6%

    Over 2.5

  • 75.6%

    Over 1.5

  • 48.72%

    CS

  • 42.31%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Celtic Glasgow
Liga Europy
jutro 18:55
Nierozpoczęty
Liga Europy
19 wrz
Nierozpoczęty
Szkocja - Liga szkocka Premiership
22 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Auchinleck Talbot 5
    Buckie Thistle 0
  •  
  • Rothes 0
    Banks O'Dee 4
  •  
  • Selkirk 0
    Bo'ness United 4
  •  
  • Forres Mechanics 4
    Civil Service Strollers 1
  •  
  • Clachnacuddin 1
    Hurlford United 7
  •  
  • Edinburgh City 2
    Coldstream 1
  •  
  • Cove Rangers 9
    Hawick Royal Albert 0
  •  
  • Culter 4
    Strathspey Thistle 2
  •  
  • Golspie Sutherland 1
    Dalbeattie Star 4
  •  
  • Deveronvale 0
    Nairn County 1
  •  
  • Lothian Thistle Hutchison Vale 0
    East Kilbride 1
  •  
  • Keith 1
    Formartine Utd 3
  •  
  • Fraserburgh 01
    Linlithgow Rose 02
    13-09-2014 Fraserburgh
    0 - 0
    Linlithgow Rose
    20-09-2014 Linlithgow Rose
    2 - 1
    Fraserburgh
  •  
  • Gretna FC 2008 2
    Gala Fairydean Rovers 1
  •  
  • Whitehill 3
    Girvan 1
  •  
  • Huntly 2
    Wick Academy 1
  •  
  • Lossiemouth 0
    Turriff United 4
  •  
  • Preston 1
    Threave Rovers 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Stirling University FC 1
    Albion Rovers 4
  •  
  • Cove Rangers 1
    Annan Athletic 2
  •  
  • Arbroath 23
    Montrose 21
    04-10-2014 Arbroath
    2 - 2
    Montrose
    11-10-2014 Montrose
    1 - 3
    Arbroath
  •  
  • Edinburgh City 2
    Auchinleck Talbot 1
  •  
  • Brora Rangers 5
    Banks O'Dee 0
  •  
  • Berwick Rangers 2
    Formartine Utd 0
  •  
  • Turriff United 0
    Clyde 3
  •  
  • Linlithgow Rose 5
    Dalbeattie Star 1
  •  
  • East Fife 7
    Threave Rovers 0
  •  
  • Spartans FC 35
    East Kilbride 31
    04-10-2014 Spartans FC
    3 - 3
    East Kilbride
    11-10-2014 East Kilbride
    1 - 5
    Spartans FC
  •  
  • Whitehill 0
    East Stirlingshire 1
  •  
  • Elgin City 03
    Forres Mechanics 01
    04-10-2014 Elgin City
    0 - 0
    Forres Mechanics
    11-10-2014 Forres Mechanics
    1 - 3
    Elgin City
  •  
  • Gretna FC 2008 0
    Queen's Park 1
  •  
  • Nairn County 2
    Huntly 1
  •  
  • Inverurie Loco Works 0
    Hurlford United 3
  •  
  • Bo'ness United 7
    Culter 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Dunfermline Athletic 4
  •  
  • Greenock Morton 02
    Airdrieonians 00
    01-11-2014 Greenock Morton
    0 - 0
    Airdrieonians
    11-11-2014 Airdrieonians
    0 - 2
    Greenock Morton
  •  
  • Queen's Park 1
    Albion Rovers 2
  •  
  • Ayr United 10
    Alloa Athletic 14
    01-11-2014 Ayr United
    1 - 1
    Alloa Athletic
    11-11-2014 Alloa Athletic
    4 - 0
    Ayr United
  •  
  • Annan Athletic 3
    Livingston 2
  •  
  • Arbroath 2
    Nairn County 1
  •  
  • East Fife 2
    Berwick Rangers 3
  •  
  • Elgin City 44
    Bo'ness United 45
    01-11-2014 Elgin City
    4 - 4
    Bo'ness United
    08-11-2014 Bo'ness United
    5 - 4
    Elgin City
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Brechin City 2
  •  
  • Edinburgh City 2
    Brora Rangers 3
  •  
  • Spartans FC 2
    Clyde 0
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Cowdenbeath 3
  •  
  • Dumbarton 0
    Rangers 1
  •  
  • Peterhead 0
    Stranraer 1
  •  
  • Hurlford United 12
    Stirling Albion 12
    01-11-2014 Hurlford United
    1 - 1
    Stirling Albion
    08-11-2014 Stirling Albion
    2 - 2
    Hurlford United
  •  
  • Linlithgow Rose 0
    Raith Rovers 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Hearts 0
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Rangers 3
    Kilmarnock 0
  •  
  • Annan Athletic 12
    Brechin City 14
    29-11-2014 Annan Athletic
    1 - 1
    Brechin City
    09-12-2014 Brechin City
    4 - 2
    Annan Athletic
  •  
  • Berwick Rangers 11
    Albion Rovers 10
    29-11-2014 Berwick Rangers
    1 - 1
    Albion Rovers
    09-12-2014 Albion Rovers
    0 - 1
    Berwick Rangers
  •  
  • Alloa Athletic 1
    Hibernian 2
  •  
  • Queen of South 4
    Brora Rangers 1
  •  
  • Falkirk 1
    Cowdenbeath 0
  •  
  • Motherwell 1
    Dundee United 2
  •  
  • Stranraer 23
    Dunfermline Athletic 21
    29-11-2014 Stranraer
    2 - 2
    Dunfermline Athletic
    09-12-2014 Dunfermline Athletic
    1 - 3
    Stranraer
  •  
  • Spartans FC 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Partick Thistle 2
    Hamilton Academical 0
  •  
  • St. Mirren 10
    Inverness CT 14
    29-11-2014 St. Mirren
    1 - 1
    Inverness CT
    02-12-2014 Inverness CT
    4 - 0
    St. Mirren
  •  
  • Stirling Albion 0
    Raith Rovers 2
  •  
  • St.Johnstone 2
    Ross County 1
  •  
  • Bo'ness United 0
    Arbroath 5
  •  
  • Dundee FC 2
    Aberdeen 1
  •  
  • Round 5
  •  
  • Rangers 1
    Raith Rovers 2
  •  
  • Stranraer 0
    Dundee United 3
  •  
  • Hibernian 3
    Arbroath 1
  •  
  • Spartans FC 10
    Berwick Rangers 11
    07-02-2015 Spartans FC
    1 - 1
    Berwick Rangers
    17-02-2015 Berwick Rangers
    1 - 0
    Spartans FC
  •  
  • Falkirk 2
    Brechin City 1
  •  
  • Partick Thistle 1
    Inverness CT 2
  •  
  • Queen of South 2
    St.Johnstone 0
  •  
  • Dundee FC 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Round 6
  •  
  • Inverness CT 1
    Raith Rovers 0
  •  
  • Dundee United 10
    Celtic Glasgow 14
    08-03-2015 Dundee United
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    18-03-2015 Celtic Glasgow
    4 - 0
    Dundee United
  •  
  • Hibernian 4
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Queen of South 0
    Falkirk 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Inverness CT 3
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Hibernian 0
    Falkirk 1
  •  
  • final
  •  
  • Inverness CT 2
    Falkirk 1
  •  
  •  
  • Winner

    Inverness CT
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 12
    HB Torshavn 15
    02-07-2014 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    HB Torshavn
    08-07-2014 HB Torshavn
    5 - 2
    Lincoln Red Imps FC
  •  
  • La Fiorita Montegiardino 00
    Levadia Maardu 17
    01-07-2014 La Fiorita Montegiardino
    0 - 1
    Levadia Maardu
    08-07-2014 Levadia Maardu
    7 - 0
    La Fiorita Montegiardino
  •  
  • FC Santa Coloma 12
    FC Banants 03
    01-07-2014 FC Santa Coloma
    1 - 0
    FC Banants
    08-07-2014 FC Banants
    3 - 2
    FC Santa Coloma
  •  
  • Round 2
  •  
  • Legia Warszawa 15
    St. Patrick's Athletic 10
    16-07-2014 Legia Warszawa
    1 - 1
    St. Patrick's Athletic
    23-07-2014 St. Patrick's Athletic
    0 - 5
    Legia Warszawa
  •  
  • Stroemsgodset 00
    Steaua Bukareszt 12
    16-07-2014 Stroemsgodset
    0 - 1
    Steaua Bukareszt
    23-07-2014 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Stroemsgodset
  •  
  • Dinamo Tbilisi 00
    Aktobe 13
    16-07-2014 Dinamo Tbilisi
    0 - 1
    Aktobe
    23-07-2014 Aktobe
    3 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Łudogorec Razgrad 41
    F91 Dudelange 01
    16-07-2014 Łudogorec Razgrad
    4 - 0
    F91 Dudelange
    22-07-2014 F91 Dudelange
    1 - 1
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Malmoe FF 01
    Ventspils 00
    16-07-2014 Malmoe FF
    0 - 0
    Ventspils
    23-07-2014 Ventspils
    0 - 1
    Malmoe FF
  •  
  • KR Reykjavik 00
    Celtic Glasgow 14
    15-07-2014 KR Reykjavik
    0 - 1
    Celtic Glasgow
    22-07-2014 Celtic Glasgow
    4 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Cliftonville 00
    Debreceni VSC 02
    15-07-2014 Cliftonville
    0 - 0
    Debreceni VSC
    22-07-2014 Debreceni VSC
    2 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 22
    Żalgiris Wilno 00
    15-07-2014 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Żalgiris Wilno
    22-07-2014 Żalgiris Wilno
    0 - 2
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Partizan Belgrad 33
    HB Torshavn 01
    15-07-2014 Partizan Belgrad
    3 - 0
    HB Torshavn
    22-07-2014 HB Torshavn
    1 - 3
    Partizan Belgrad
  •  
  • Sparta Praga 71
    Levadia Maardu 01
    15-07-2014 Sparta Praga
    7 - 0
    Levadia Maardu
    22-07-2014 Levadia Maardu
    1 - 1
    Sparta Praga
  •  
  • FC Santa Coloma 00
    Maccabi Tel Awiw 12
    15-07-2014 FC Santa Coloma
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    22-07-2014 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • Rabotnicki Skopje 01
    HJK Helsinki 02
    15-07-2014 Rabotnicki Skopje
    0 - 0
    HJK Helsinki
    23-07-2014 HJK Helsinki
    2 - 1
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Zrinjski Mostar 00
    NK Maribor 02
    15-07-2014 Zrinjski Mostar
    0 - 0
    NK Maribor
    23-07-2014 NK Maribor
    2 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • BATE Borysów 01
    Skenderbeu 01
    15-07-2014 BATE Borysów
    0 - 0
    Skenderbeu
    22-07-2014 Skenderbeu
    1 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • Sheriff Tyraspol 23
    Sutjeska 00
    15-07-2014 Sheriff Tyraspol
    2 - 0
    Sutjeska
    22-07-2014 Sutjeska
    0 - 3
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Slovan Bratysława 12
    TNS 00
    15-07-2014 Slovan Bratysława
    1 - 0
    TNS
    22-07-2014 TNS
    0 - 2
    Slovan Bratysława
  •  
  • Valletta 00
    FK Karabach 14
    15-07-2014 Valletta
    0 - 1
    FK Karabach
    22-07-2014 FK Karabach
    4 - 0
    Valletta
  •  
  • Round 3
  •  
  • Legia Warszawa 40
    Celtic Glasgow 13
    30-07-2014 Legia Warszawa
    4 - 1
    Celtic Glasgow
    06-08-2014 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • NK Maribor 12
    Maccabi Tel Awiw 02
    30-07-2014 NK Maribor
    1 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    05-08-2014 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    NK Maribor
  •  
  • AaB 02
    Dinamo Zagrzeb 10
    30-07-2014 AaB
    0 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    06-08-2014 Dinamo Zagrzeb
    0 - 2
    AaB
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 11
    Besiktas Stambuł 23
    30-07-2014 Feyenoord Rotterdam
    1 - 2
    Besiktas Stambuł
    06-08-2014 Besiktas Stambuł
    3 - 1
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Łudogorec Razgrad 02
    Partizan Belgrad 02
    30-07-2014 Łudogorec Razgrad
    0 - 0
    Partizan Belgrad
    06-08-2014 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Standard Liege 02
    Panathinaikos Ateny 01
    30-07-2014 Standard Liege
    0 - 0
    Panathinaikos Ateny
    05-08-2014 Panathinaikos Ateny
    1 - 2
    Standard Liege
  •  
  • Grasshopper 01
    Lille 21
    30-07-2014 Grasshopper
    0 - 2
    Lille
    05-08-2014 Lille
    1 - 1
    Grasshopper
  •  
  • AEL Limassol 10
    Zenit St Petersburg 03
    30-07-2014 AEL Limassol
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    06-08-2014 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    AEL Limassol
  •  
  • HJK Helsinki 20
    APOEL Nikozja 22
    30-07-2014 HJK Helsinki
    2 - 2
    APOEL Nikozja
    06-08-2014 APOEL Nikozja
    2 - 0
    HJK Helsinki
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 00
    FC Kopenhaga 02
    30-07-2014 Dnipro Dniepropietrowsk
    0 - 0
    FC Kopenhaga
    06-08-2014 FC Kopenhaga
    2 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • FK Karabach 20
    Red Bull Salzburg 12
    30-07-2014 FK Karabach
    2 - 1
    Red Bull Salzburg
    06-08-2014 Red Bull Salzburg
    2 - 0
    FK Karabach
  •  
  • Aktobe 21
    Steaua Bukareszt 22
    30-07-2014 Aktobe
    2 - 2
    Steaua Bukareszt
    06-08-2014 Steaua Bukareszt
    2 - 1
    Aktobe
  •  
  • Debreceni VSC 11
    BATE Borysów 03
    29-07-2014 Debreceni VSC
    1 - 0
    BATE Borysów
    05-08-2014 BATE Borysów
    3 - 1
    Debreceni VSC
  •  
  • Slovan Bratysława 20
    Sheriff Tyraspol 10
    29-07-2014 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
    06-08-2014 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Sparta Praga 40
    Malmoe FF 22
    29-07-2014 Sparta Praga
    4 - 2
    Malmoe FF
    06-08-2014 Malmoe FF
    2 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • final
  •  
  • AaB 10
    APOEL Nikozja 14
    20-08-2014 AaB
    1 - 1
    APOEL Nikozja
    26-08-2014 APOEL Nikozja
    4 - 0
    AaB
  •  
  • Slovan Bratysława 10
    BATE Borysów 13
    20-08-2014 Slovan Bratysława
    1 - 1
    BATE Borysów
    26-08-2014 BATE Borysów
    3 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • NK Maribor 11
    Celtic Glasgow 10
    20-08-2014 NK Maribor
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    26-08-2014 Celtic Glasgow
    0 - 1
    NK Maribor
  •  
  • Lille 00
    FC Porto 12
    20-08-2014 Lille
    0 - 1
    FC Porto
    26-08-2014 FC Porto
    2 - 0
    Lille
  •  
  • Standard Liege 00
    Zenit St Petersburg 13
    20-08-2014 Standard Liege
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    26-08-2014 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Besiktas Stambuł 00
    Arsenal 01
    19-08-2014 Besiktas Stambuł
    0 - 0
    Arsenal
    27-08-2014 Arsenal
    1 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • SSC Napoli 11
    Athletic Bilbao 13
    19-08-2014 SSC Napoli
    1 - 1
    Athletic Bilbao
    27-08-2014 Athletic Bilbao
    3 - 1
    SSC Napoli
  •  
  • FC Kopenhaga 20
    Bayer Leverkusen 34
    19-08-2014 FC Kopenhaga
    2 - 3
    Bayer Leverkusen
    27-08-2014 Bayer Leverkusen
    4 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Steaua Bukareszt 10
    Łudogorec Razgrad 01
    19-08-2014 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Łudogorec Razgrad
    27-08-2014 Łudogorec Razgrad
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Red Bull Salzburg 20
    Malmoe FF 13
    19-08-2014 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Malmoe FF
    27-08-2014 Malmoe FF
    3 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Queen's Park 1
    Rangers 2
  •  
  • Airdrieonians 1
    Stenhousemuir 3
  •  
  • Albion Rovers 0
    Livingston 0
  •  
  • Alloa Athletic 1
    Stirling Albion 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 5
    Annan Athletic 1
  •  
  • Hamilton Academical 2
    Arbroath 1
  •  
  • East Stirlingshire 0
    Ayr United 4
  •  
  • Greenock Morton 2
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Brechin City 0
    Dumbarton 1
  •  
  • Clyde 1
    Cowdenbeath 2
  •  
  • Dundee FC 4
    Peterhead 0
  •  
  • Stranraer 1
    East Fife 0
  •  
  • Queen of South 5
    Elgin City 0
  •  
  • Montrose 1
    Falkirk 3
  •  
  • Raith Rovers 4
    Forfar Athletic 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Rangers 1
    Inverness CT 0
  •  
  • Hamilton Academical 4
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Falkirk 0
    Cowdenbeath 0
  •  
  • Hibernian 3
    Dumbarton 2
  •  
  • Kilmarnock 1
    Ayr United 0
  •  
  • Dundee FC 4
    Raith Rovers 0
  •  
  • St. Mirren 2
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Livingston 1
    Queen of South 0
  •  
  • Stranraer 1
    Ross County 2
  •  
  • Greenock Morton 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Hearts 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Dundee United 1
    Dundee FC 0
  •  
  • Hamilton Academical 0
    Motherwell 0
  •  
  • Celtic Glasgow 3
    Hearts 0
  •  
  • Partick Thistle 1
    St. Mirren 0
  •  
  • Aberdeen 4
    Livingston 0
  •  
  • Falkirk 1
    Rangers 3
  •  
  • Ross County 0
    Hibernian 2
  •  
  • Kilmarnock 0
    St.Johnstone 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Aberdeen 1
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Celtic Glasgow 6
    Partick Thistle 0
  •  
  • Hibernian 3
    Dundee United 3
  •  
  • Rangers 1
    St.Johnstone 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Rangers 0
  •  
  • Dundee United 2
    Aberdeen 1
  •  
  • final
  •  
  • Dundee United 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • Ajax Amsterdam 13
    Legia Warszawa 00
    19-02-2015 Ajax Amsterdam
    1 - 0
    Legia Warszawa
    26-02-2015 Legia Warszawa
    0 - 3
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Anderlecht Bruksela 01
    Dynamo Moskwa 03
    19-02-2015 Anderlecht Bruksela
    0 - 0
    Dynamo Moskwa
    26-02-2015 Dynamo Moskwa
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Liverpool FC 10
    Besiktas Stambuł 01
    19-02-2015 Liverpool FC
    1 - 0
    Besiktas Stambuł
    26-02-2015 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    Liverpool FC
  •  
  • Sevilla FC 13
    Borussia M'gladbach 02
    19-02-2015 Sevilla FC
    1 - 0
    Borussia M'gladbach
    26-02-2015 Borussia M'gladbach
    2 - 3
    Sevilla FC
  •  
  • Celtic Glasgow 30
    Inter Mediolan 31
    19-02-2015 Celtic Glasgow
    3 - 3
    Inter Mediolan
    26-02-2015 Inter Mediolan
    1 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Guingamp 21
    Dynamo Kijów 13
    19-02-2015 Guingamp
    2 - 1
    Dynamo Kijów
    26-02-2015 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Guingamp
  •  
  • Tottenham Hotspur 10
    Fiorentina 12
    19-02-2015 Tottenham Hotspur
    1 - 1
    Fiorentina
    26-02-2015 Fiorentina
    2 - 0
    Tottenham Hotspur
  •  
  • Villarreal 23
    Red Bull Salzburg 11
    19-02-2015 Villarreal
    2 - 1
    Red Bull Salzburg
    26-02-2015 Red Bull Salzburg
    1 - 3
    Villarreal
  •  
  • AaB 10
    Club Brugge 33
    19-02-2015 AaB
    1 - 3
    Club Brugge
    26-02-2015 Club Brugge
    3 - 0
    AaB
  •  
  • Torino 23
    Athletic Bilbao 22
    19-02-2015 Torino
    2 - 2
    Athletic Bilbao
    26-02-2015 Athletic Bilbao
    2 - 3
    Torino
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 22
    Olympiakos Pireus 02
    19-02-2015 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    Olympiakos Pireus
    26-02-2015 Olympiakos Pireus
    2 - 2
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • Young Boys Berno 11
    Everton 43
    19-02-2015 Young Boys Berno
    1 - 4
    Everton
    26-02-2015 Everton
    3 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • AS Roma 12
    Feyenoord Rotterdam 11
    19-02-2015 AS Roma
    1 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    26-02-2015 Feyenoord Rotterdam
    1 - 2
    AS Roma
  •  
  • PSV Eindhoven 00
    Zenit St Petersburg 13
    19-02-2015 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    26-02-2015 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • VfL Wolfsburg 20
    Sporting Lizbona 00
    19-02-2015 VfL Wolfsburg
    2 - 0
    Sporting Lizbona
    26-02-2015 Sporting Lizbona
    0 - 0
    VfL Wolfsburg
  •  
  • Trabzonspor 00
    SSC Napoli 41
    19-02-2015 Trabzonspor
    0 - 4
    SSC Napoli
    26-02-2015 SSC Napoli
    1 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • 1/8
  •  
  • SSC Napoli 30
    Dynamo Moskwa 10
    12-03-2015 SSC Napoli
    3 - 1
    Dynamo Moskwa
    19-03-2015 Dynamo Moskwa
    0 - 0
    SSC Napoli
  •  
  • Everton 22
    Dynamo Kijów 15
    12-03-2015 Everton
    2 - 1
    Dynamo Kijów
    19-03-2015 Dynamo Kijów
    5 - 2
    Everton
  •  
  • Fiorentina 13
    AS Roma 10
    12-03-2015 Fiorentina
    1 - 1
    AS Roma
    19-03-2015 AS Roma
    0 - 3
    Fiorentina
  •  
  • Villarreal 11
    Sevilla FC 32
    12-03-2015 Villarreal
    1 - 3
    Sevilla FC
    19-03-2015 Sevilla FC
    2 - 1
    Villarreal
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 11
    Ajax Amsterdam 02
    12-03-2015 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 0
    Ajax Amsterdam
    19-03-2015 Ajax Amsterdam
    2 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • Club Brugge 23
    Besiktas Stambuł 11
    12-03-2015 Club Brugge
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
    19-03-2015 Besiktas Stambuł
    1 - 3
    Club Brugge
  •  
  • VfL Wolfsburg 32
    Inter Mediolan 11
    12-03-2015 VfL Wolfsburg
    3 - 1
    Inter Mediolan
    19-03-2015 Inter Mediolan
    1 - 2
    VfL Wolfsburg
  •  
  • Zenit St Petersburg 20
    Torino 01
    12-03-2015 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    Torino
    19-03-2015 Torino
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Club Brugge 00
    Dnipro Dniepropietrowsk 01
    16-04-2015 Club Brugge
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    23-04-2015 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Dynamo Kijów 10
    Fiorentina 12
    16-04-2015 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Fiorentina
    23-04-2015 Fiorentina
    2 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • Sevilla FC 22
    Zenit St Petersburg 12
    16-04-2015 Sevilla FC
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    23-04-2015 Zenit St Petersburg
    2 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • VfL Wolfsburg 12
    SSC Napoli 42
    16-04-2015 VfL Wolfsburg
    1 - 4
    SSC Napoli
    23-04-2015 SSC Napoli
    2 - 2
    VfL Wolfsburg
  •  
  • semifinal
  •  
  • SSC Napoli 10
    Dnipro Dniepropietrowsk 11
    07-05-2015 SSC Napoli
    1 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
    14-05-2015 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 0
    SSC Napoli
  •  
  • Sevilla FC 32
    Fiorentina 00
    07-05-2015 Sevilla FC
    3 - 0
    Fiorentina
    14-05-2015 Fiorentina
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • final
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 2
    Sevilla FC 3
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Celtic Glasgow Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy Celtic Glasgow
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Leigh Griffiths Griffiths
27
0.6
2 Kris Commons Commons
16
0.4
3 John Guidetti Guidetti
15
0.5
4 Stefan Johansen Johansen
14
0.5
5 Virgil van Dijk Dijk
11
0.6
6 Anthony Stokes Stokes
9
0.3
7 Gary Mackay-Steven Mackay-Steven
8
0.6
8 Teemu Pukki Pukki
7
0.7
9 Callum McGregor McGregor
6
0.5
10 Jason Denayer Denayer
6
0.5

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 163 na mecz: 2.09
Straconych bramek 69 na mecz: 0.88
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 33
42.31%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 38
48.72%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.97
Wygranych meczów do zera (WTN) 34
43.59%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
8.97%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 12
15.38%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 1
1.28%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Celtic Glasgow wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 15 12 10 11
Przegranych 11 3 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
4-0 5
14.7%
2-0 5
14.7%
1-0 4
11.8%
2-1 3
8.8%
0-1 3
8.8%
3-0 3
8.8%
4-1 2
5.9%
5-0 2
5.9%
3-1 1
2.9%
6-1 1
2.9%
1-3 1
2.9%
0-0 1
2.9%
6-0 1
2.9%
1-1 1
2.9%
3-3 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics