Szkocja Puchar Szkocji 2018/2019

Na tej stronie w prosty sposób znajdziesz wyniki ostatnich meczów oraz statystyki Szkocja Puchar Szkocji. Pamiętaj, że nasze wyniki oraz tabele są aktualizowane w czasie rzeczywistym

Szkocja Puchar SzkocjiPuchar Szkocji

Tabela
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Stirling University FC 2
    Keith 1
  •  
  • Wick Academy 1
    Auchinleck Talbot 2
  •  
  • Deveronvale 2
    Bonnyrigg Rose Athletic 1
  •  
  • Brora Rangers 4
    Turriff United 3
  •  
  • Edusport Academy 3
    Buckie Thistle 1
  •  
  • Burntisland Shipyard 1
    Cumbernauld Colts 4
  •  
  • Forres Mechanics 21
    Civil Service Strollers 22
    22-09-2018 Forres Mechanics
    2 - 2
    Civil Service Strollers
    29-09-2018 Civil Service Strollers
    2 - 1
    Forres Mechanics
  •  
  • Rothes 4
    Clachnacuddin 0
  •  
  • Strathspey Thistle 0
    Coldstream 2
  •  
  • Dalbeattie Star 01
    Kelty Hearts 03
    22-09-2018 Dalbeattie Star
    0 - 0
    Kelty Hearts
    29-09-2018 Kelty Hearts
    3 - 1
    Dalbeattie Star
  •  
  • Huntly 1
    East Stirlingshire 4
  •  
  • Whitehill 1
    Edinburgh University 0
  •  
  • Linlithgow Rose 3
    Fort William 0
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 6
    Lossiemouth 0
  •  
  • Gretna FC 2008 3
    Vale of Leithen 2
  •  
  • Nairn County 1
    Beith Juniors 3
  •  
  • Inverurie Loco Works 3
    Fraserburgh 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Albion Rovers 0
    Formartine Utd 2
  •  
  • Rothes 0
    Annan Athletic 1
  •  
  • Cove Rangers 11
    Auchinleck Talbot 12
    20-10-2018 Cove Rangers
    1 - 1
    Auchinleck Talbot
    27-10-2018 Auchinleck Talbot
    2 - 1
    Cove Rangers
  •  
  • Berwick Rangers 3
    Gretna FC 2008 1
  •  
  • Brora Rangers 6
    Coldstream 0
  •  
  • Cumbernauld Colts 1
    BSC Glasgow 4
  •  
  • Edinburgh City 1
    Civil Service Strollers 0
  •  
  • Cowdenbeath 2
    Clyde 1
  •  
  • Deveronvale 1
    Stirling University FC 2
  •  
  • East Kilbride 3
    Spartans FC 1
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 2
    East Stirlingshire 0
  •  
  • Elgin City 2
    Whitehill 0
  •  
  • Edusport Academy 1
    Fraserburgh 2
  •  
  • Peterhead 3
    Kelty Hearts 2
  •  
  • Beith Juniors 4
    Linlithgow Rose 0
  •  
  • Stirling Albion 1
    Queen's Park 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Edinburgh City 11
    Inverness CT 16
    25-11-2018 Edinburgh City
    1 - 1
    Inverness CT
    04-12-2018 Inverness CT
    6 - 1
    Edinburgh City
  •  
  • Airdrieonians 3
    Dumbarton 0
  •  
  • Alloa Athletic 3
    Brechin City 0
  •  
  • Montrose 00
    Annan Athletic 00
    24-11-2018 Montrose
    0 - 0
    Annan Athletic
    27-11-2018 Annan Athletic
    0 - 0
    Montrose
  •  
  • Arbroath 0
    Stranraer 1
  •  
  • Fraserburgh 0
    Auchinleck Talbot 1
  •  
  • Berwick Rangers 1
    East Fife 2
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Brora Rangers 0
  •  
  • Forfar Athletic 2
    BSC Glasgow 0
  •  
  • East Kilbride 1
    Gala Fairydean Rovers 0
  •  
  • Stirling University FC 0
    Elgin City 4
  •  
  • Stenhousemuir 4
    Falkirk 2
  •  
  • Queen of South 4
    Formartine Utd 1
  •  
  • Greenock Morton 10
    Peterhead 10
    24-11-2018 Greenock Morton
    1 - 1
    Peterhead
    27-11-2018 Peterhead
    0 - 0
    Greenock Morton
  •  
  • Queen's Park 0
    Raith Rovers 3
  •  
  • Beith Juniors 0
    Ayr United 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Rangers 3
  •  
  • Hearts 1
    Livingston 0
  •  
  • Celtic Glasgow 3
    Airdrieonians 0
  •  
  • Aberdeen 01
    Stenhousemuir 01
    19-01-2019 Aberdeen
    0 - 0
    Stenhousemuir
    19-01-2019 Stenhousemuir
    1 - 1
    Aberdeen
  •  
  • St. Mirren 3
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Dundee FC 10
    Queen of South 13
    19-01-2019 Dundee FC
    1 - 1
    Queen of South
    29-01-2019 Queen of South
    3 - 0
    Dundee FC
  •  
  • Montrose 0
    Dundee United 4
  •  
  • Raith Rovers 3
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • East Fife 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 4
    East Kilbride 0
  •  
  • Hibernian 4
    Elgin City 0
  •  
  • Kilmarnock 2
    Forfar Athletic 0
  •  
  • St.Johnstone 2
    Hamilton Academical 0
  •  
  • Motherwell 1
    Ross County 2
  •  
  • Partick Thistle 4
    Stranraer 1
  •  
  • Auchinleck Talbot 1
    Ayr United 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Ross County 22
    Inverness CT 22
    11-02-2019 Ross County
    2 - 2
    Inverness CT
    19-02-2019 Inverness CT
    2 - 2
    Ross County
  •  
  • Aberdeen 4
    Queen of South 1
  •  
  • Hearts 4
    Auchinleck Talbot 0
  •  
  • Celtic Glasgow 5
    St.Johnstone 0
  •  
  • Kilmarnock 00
    Rangers 05
    09-02-2019 Kilmarnock
    0 - 0
    Rangers
    20-02-2019 Rangers
    5 - 0
    Kilmarnock
  •  
  • St. Mirren 1
    Dundee United 2
  •  
  • East Fife 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Hibernian 3
    Raith Rovers 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Partick Thistle 11
    Hearts 12
    04-03-2019 Partick Thistle
    1 - 1
    Hearts
    12-03-2019 Hearts
    2 - 1
    Partick Thistle
  •  
  • Dundee United 1
    Inverness CT 2
  •  
  • Aberdeen 12
    Rangers 10
    03-03-2019 Aberdeen
    1 - 1
    Rangers
    12-03-2019 Rangers
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Hibernian 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Aberdeen 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Hearts 3
    Inverness CT 0
  •  
  • final
  •  
  • Hearts 0
    Celtic Glasgow 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Tabela Szkocja Puchar Szkocji. Na tej stronie w prosty sposób sprawdzisz wyniki aktualnych meczów. Pamiętaj, że wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Poprzez kliknięcie w ikonkę zostaniesz powiadomiony o zmianie wyniku lub statusu meczu.

Możesz także dodać do powiadomień całą ligę Puchar Szkocji. Wtedy będziesz informowany o wynikach wszystkich meczów ligi: Puchar Szkocji.
W prosty sposób możesz także przejść do terminarza Puchar Szkocji.

Nie ograniczamy się do prezentowania wyłącznie wynikó. Na tej stronie znajdziesz także bogate tabele ligi, która również jest aktualizowana na żywo. Nie musisz odświezać strony, aby zobaczyć aktualną pozycję swojej ulubionej drużyny. Nasz system umożliwa proste przełączenie typu tabeli. Korzystająć z zakładek tabel, dane zostaną posortowane według: Under/Over, handicap, HT-FT, margines goli, rzuty rożne, strzały, posiadanie piłki i wiele innych. Zakładki tabel podzielone są na sekcje: Tabela, Kursy, Forma, Gole i Meczowe

Każda tabelę ze statystykami można podzielić na mecze home i away

Poprzez kliknięcie w ikonkę w prosty sposób udostępnisz stronę Puchar Szkocji swoim przyjaciołom na facebook, twitter lub wyślesz emaila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT
Koniec
90'
15:00
7.25
4.15
1.49
FT
Koniec
90'
13:15
1.81
3.57
4.60
FT
Koniec
90'
20:45
1.49
3.87
6.15
FT
Koniec
90'
20:45
1.47
3.98
6.25
FT
Koniec
90'
20:05
3.95
3.25
1.89
FT
Koniec
90'
16:35
2.06
3.27
3.35
FT
Koniec
90'
14:30
4.23
3.53
1.75
FT
Koniec
90'
18:15
6.35
4.15
1.45
FT
Koniec
90'
20:45
1.43
3.98
7.25
FT (P)
Po karnych
120'
20:45
3.23
3.32
2.09
FT
Koniec
90'
20:15
2.09
3.40
3.15
FT
Koniec
90'
16:30
1.26
4.95
10.50
FT
Koniec
90'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
14:30
1.16
6.40
14.50
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Stranraer 2 2 +305% -100% +73% -20% +37% -100%
2 Cowdenbeath 3 3 +187% -100% +38% -5% -9% -100%
3 Raith Rovers 3 3 +91% -100% +5% 61% -100% -100%
4 East Fife 3 3 +83% -100% +3% 17% -33% -100%
5 Stenhousemuir 3 2 +68% -100% -21% 2% -100% %
6 BSC Glasgow 2 2 +50% -100% -17% -24% +75% -27%
7 Aberdeen 6 5 +45% -41% +10% -13% -39% -100%
8 Queen's Park 2 2 +43% -100% -20% 66% -100% -100%
9 Celtic 4 4 +28% -100% +7% 18% -52% -100%
10 Ross County 3 3 +23% +124% +46% 91% -100% %
11 Dundee United 3 3 +20% -100% -18% 85% -100% -100%
12 Airdrieonians 2 2 +3% -100% -34% 53% -100% -100%
13 Hearts 5 4 +2% -35% -5% -24% -33% -100%
14 St. Mirren 2 2 -10% -100% -40% 106% -100% %
15 Elgin City 3 3 -18% -100% -31% -12% +40% -100%
16 Gala Fairydean Rovers 3 1 -19% -100% -51% -100% +5% -100%
17 Hibernian 3 3 -20% -100% -30% -10% -36% -100%
18 Berwick Rangers 2 2 -24% -100% -43% 52% -100% -27%
19 Partick Thistle 4 4 -24% -19% +3% -13% -8% -100%
20 Alloa Athletic 2 2 -25% -100% -45% 83% -100% -100%
21 St.Johnstone 2 2 -26% -100% -44% -27% -14% -100%
22 Inverness CT 7 6 -36% +64% +1% 25% -64% -75%
23 Forfar Athletic 2 2 -40% -100% -48% -100% +202% -100%
24 Queen of South 4 3 -40% -18% -23% -11% -53% -100%
25 Annan Athletic 3 2 -43% +28% +10% -100% +72% -100%
26 Rangers 5 5 -51% +48% -10% -38% +10% -100%
27 Peterhead 3 2 -58% +24% +4% -57% -32% -48%
28 Kilmarnock 3 3 -62% +28% +9% -37% +44% -100%
29 Arbroath 1 1 -100% -100% -100% -100% +173% -100%
30 Lossiemouth 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
31 Edinburgh City 3 1 -100% +58% -4% -100% -17% -43%
32 East Stirlingshire 2 1 -100% -100% -100% -100% +58% -100%
33 Civil Service Strollers 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
34 Clachnacuddin 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
35 Inverurie Loco Works 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
36 Albion Rovers 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
37 Wick Academy 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
38 Strathspey Thistle 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
39 Linlithgow Rose 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
40 Greenock Morton 3 2 -100% +24% -60% -37% -32% -100%
41 Motherwell 1 1 -100% -100% -100% 120% -100% %
42 Dalbeattie Star 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
43 Dunfermline Athletic 1 1 -100% -100% -100% 67% -100% -100%
44 Whitehill 2 1 -100% -100% -100% -100% +110% -100%
45 Coldstream 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
46 Beith Juniors 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
47 Burntisland Shipyard 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
48 Livingston 1 1 -100% -100% -100% -100% +69% -100%
49 Fraserburgh 3 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
50 Dundee FC 2 2 -100% +64% -35% -9% -6% -100%
51 Turriff United 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
52 Ayr United 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
53 Stirling University FC 3 1 -100% -100% -100% -52% -100% -100%
54 Deveronvale 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
55 Edinburgh University 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
56 Formartine Utd 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
57 Cumbernauld Colts 2 1 -100% -100% -100% -24% -100% -27%
58 Brora Rangers 3 1 -100% -100% -100% -100% -9% -100%
59 Auchinleck Talbot 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
60 Keith 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
61 Clyde 1 1 -100% -100% -100% 65% -100% %
62 Bonnyrigg Rose Athletic 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
63 Montrose 3 2 -100% +28% -60% -45% -30% -100%
64 Fort William 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
65 Vale of Leithen 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
66 Brechin City 1 1 -100% -100% -100% 50% -100% -100%
67 Edusport Academy 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
68 Rothes 2 1 -100% -100% -100% -100% +53% -100%
69 Hamilton Academical 1 1 -100% -100% -100% -100% +72% -100%
70 Stirling Albion 1 1 -100% -100% -100% 67% -100% %
71 East Kilbride 3 1 -100% -100% -100% -53% -100% -100%
72 Buckie Thistle 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
73 Spartans FC 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
74 Kelty Hearts 3 1 -100% -100% -100% -57% -100% -48%
75 Forres Mechanics 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
76 Dumbarton 1 1 -100% -100% -100% 85% -100% -100%
77 Nairn County 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
78 Huntly 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
79 Falkirk 1 1 -100% -100% -100% 64% -100% %
80 Gretna FC 2008 2 1 -100% -100% -100% -30% -100% -27%
81 Cove Rangers 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% %

Najlepsi strzelcy Puchar Szkocji
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Stephen Dobbie Dobbie
Queen of South
7
9
1.0
2 White
Inverness CT
6
17
0.8
3 Scott Sinclair Sinclair
Celtic Glasgow
5
13
0.8
4 Aaron Doran Doran
Inverness CT
4
17
0.6
5 Morelo
Rangers
4
9
0.7
6 Cosgrove
Aberdeen
4
12
0.6
7 Niall McGinn McGinn
Aberdeen
3
12
0.6
8 Daryl Horgan Horgan
Hibernian
3
7
0.6
9 Cox
3
4
1.0
10 James Forrest Forrest
Celtic Glasgow
3
13
0.6
Najlepiej asystujący Puchar Szkocji
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Asyst zawodnik/drużyna
1 Liam Polworth Polworth
Inverness CT Inv
3
6
2 Candeias
Rangers Ran
3
6
3 Niall McGinn McGinn
Aberdeen Abe
2
3
4 Michael Gardyne Gardyne
Ross County Ros
2
4
5 Mitchell
Hearts Hea
2
5
6 Craig Slater Slater
Partick Thistle Par
2
2
7 Oliver Burke Burke
Celtic Glasgow Cel
2
6
8 Ryan Kent Kent
Rangers Ran
2
6
9 White
Inverness CT Inv
1
6
10 Daryl Horgan Horgan
Hibernian Hib
1
3
Kartki Puchar Szkocji
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Dominic Ball Ball Aberdeen Abe
3
1
2 Lowe Aberdeen Abe
2
0
3 Graeme Shinnie Shinnie Aberdeen Abe
2
0
4 Rooney Inverness CT Inv
2
0
5 Morelo Rangers Ran
2
0
6 Coll Donaldson Donaldson Inverness CT Inv
2
0
7 Andrew Considine Considine Aberdeen Abe
2
0
8 Cosgrove Aberdeen Abe
2
0
9 Ferguson Aberdeen Abe
1
1
10 Niall McGinn McGinn Aberdeen Abe
1
0
Klasyfikacja kanadyjska
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole Asysty KK
1 Stephen Dobbie Dobbie
Queen of South Queen of South 7 0
7
2 White
Inverness CT Inverness CT 6 1
7
3 Scott Sinclair Sinclair
Celtic Glasgow Celtic Glasgow 5 0
5
4 Niall McGinn McGinn
Aberdeen Aberdeen 3 2
5
5 Morelo
Rangers Rangers 4 0
4
6 Aaron Doran Doran
Inverness CT Inverness CT 4 0
4
7 Cosgrove
Aberdeen Aberdeen 4 0
4
8 Daryl Horgan Horgan
Hibernian Hibernian 3 1
4
9 Liam Polworth Polworth
Inverness CT Inverness CT 1 3
4
10 Cox
Cowdenbeath 3 0
3

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Inverness CT
17
2.13
2 Celtic Glasgow
13
2.60
3 Aberdeen
12
1.71
4 Hearts
11
1.83
5 Brora Rangers
10
3.33
6 Rangers
9
1.80
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Inverness CT
10
1.25
2 Edinburgh City
7
1.75
3 Montrose
7
1.75
4 Stenhousemuir
7
1.75
5 Auchinleck Talbot
7
1.17
6 Aberdeen
7
1.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz Scotland Cup 1-FA Cup
Szkocja Scotland Cup 1-FA Cup » semifinal
FT
Koniec
90'
15:00
FT
Koniec
90'
13:15
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics