Celtic Glasgow

Witamy w Celtic Glasgow (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Celtic Glasgow logo Celtic Glasgow Staty

Forma drużyny:
L
D
L
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 13

    Gole

  • 2.17

    na mecz

  • 5

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 70

    Meczów

  • 126

    Gole

  • 1.80

    na mecz

  • 44

    Wygrane

  • 8

    Remisy

  • 18

    Przegrane

  • 41.4%

    Over 2.5

  • 74.3%

    Over 1.5

  • 50.00%

    CS

  • 28.57%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Celtic Glasgow
Szkocja - Liga szkocka Premiership
dzisiaj 14:00
Nierozpoczęty
Szkocja - Puchar Ligi
25 wrz
Nierozpoczęty
Szkocja - Liga szkocka Premiership
28 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Fort William 0
    Bo'ness United 4
  •  
  • Lossiemouth 1
    Auchinleck Talbot 2
  •  
  • Edinburgh City 3
    Brora Rangers 0
  •  
  • Culter 4
    Burntisland Shipyard 0
  •  
  • Fraserburgh 4
    Civil Service Strollers 3
  •  
  • Rothes 0
    Clachnacuddin 3
  •  
  • Wick Academy 9
    Coldstream 1
  •  
  • Glasgow University 0
    Cove Rangers 4
  •  
  • Dalbeattie Star 1
    Inverurie Loco Works 6
  •  
  • Edinburgh University 0
    Whitehill 3
  •  
  • Forres Mechanics 23
    Irvine Meadow 26
    24-09-2011 Forres Mechanics
    2 - 2
    Irvine Meadow
    01-10-2011 Irvine Meadow
    6 - 3
    Forres Mechanics
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 8
    Hawick Royal Albert 1
  •  
  • Vale of Leithen 1
    Girvan 0
  •  
  • Huntly 6
    Newton Stewart 1
  •  
  • St Cuthbert Wanderers 0
    Keith 2
  •  
  • Nairn County 2
    Selkirk 1
  •  
  • Wigtown & Bladnoch 2
    Preston 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • East Stirlingshire 14
    Buckie Thistle 12
    23-10-2011 East Stirlingshire
    1 - 1
    Buckie Thistle
    29-10-2011 Buckie Thistle
    2 - 4
    East Stirlingshire
  •  
  • Culter 0
    Spartans FC 2
  •  
  • Alloa Athletic 20
    Annan Athletic 22
    22-10-2011 Alloa Athletic
    2 - 2
    Annan Athletic
    29-10-2011 Annan Athletic
    2 - 0
    Alloa Athletic
  •  
  • Auchinleck Talbot 8
    Threave Rovers 1
  •  
  • Deveronvale 4
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Clachnacuddin 12
    Inverurie Loco Works 13
    22-10-2011 Clachnacuddin
    1 - 1
    Inverurie Loco Works
    29-10-2011 Inverurie Loco Works
    3 - 2
    Clachnacuddin
  •  
  • Montrose 2
    Clyde 1
  •  
  • Vale of Leithen 3
    Cove Rangers 2
  •  
  • Edinburgh City 0
    Irvine Meadow 1
  •  
  • Fraserburgh 02
    Elgin City 05
    22-10-2011 Fraserburgh
    0 - 0
    Elgin City
    29-10-2011 Elgin City
    5 - 2
    Fraserburgh
  •  
  • Gala Fairydean Rovers 5
    Golspie Sutherland 2
  •  
  • Huntly 0
    Queen's Park 3
  •  
  • Wick Academy 0
    Keith 1
  •  
  • Peterhead 2
    Nairn County 0
  •  
  • Bo'ness United 2
    Whitehill 1
  •  
  • Wigtown & Bladnoch 0
    Stranraer 9
  •  
  • Round 3
  •  
  • Airdrieonians 11
    Gala Fairydean Rovers 0
  •  
  • Ross County 4
    Albion Rovers 0
  •  
  • Stenhousemuir 4
    Annan Athletic 0
  •  
  • Keith 0
    Arbroath 1
  •  
  • Ayr United 22
    Montrose 21
    19-11-2011 Ayr United
    2 - 2
    Montrose
    22-11-2011 Montrose
    1 - 2
    Ayr United
  •  
  • Brechin City 3
    Dumbarton 0
  •  
  • Greenock Morton 5
    Deveronvale 1
  •  
  • Stirling Albion 1
    Dundee FC 2
  •  
  • East Fife 5
    East Stirlingshire 0
  •  
  • Elgin City 11
    Queen's Park 13
    19-11-2011 Elgin City
    1 - 1
    Queen's Park
    26-11-2011 Queen's Park
    3 - 1
    Elgin City
  •  
  • Stranraer 10
    Forfar Athletic 13
    19-11-2011 Stranraer
    1 - 1
    Forfar Athletic
    26-11-2011 Forfar Athletic
    3 - 0
    Stranraer
  •  
  • Inverurie Loco Works 2
    Peterhead 4
  •  
  • Auchinleck Talbot 3
    Vale of Leithen 1
  •  
  • Irvine Meadow 0
    Livingston 6
  •  
  • Bo'ness United 0
    Cowdenbeath 3
  •  
  • Culter 10
    Partick Thistle 14
    19-11-2011 Culter
    1 - 1
    Partick Thistle
    26-11-2011 Partick Thistle
    4 - 0
    Culter
  •  
  • Round 4
  •  
  • Peterhead 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Arbroath 0
    Rangers 4
  •  
  • Livingston 1
    Ayr United 2
  •  
  • Forfar Athletic 0
    Aberdeen 4
  •  
  • Airdrieonians 2
    Dundee United 6
  •  
  • Hearts 1
    Auchinleck Talbot 0
  •  
  • St.Johnstone 2
    Brechin City 1
  •  
  • Cowdenbeath 2
    Hibernian 3
  •  
  • Inverness CT 13
    Dunfermline Athletic 11
    07-01-2012 Inverness CT
    1 - 1
    Dunfermline Athletic
    18-01-2012 Dunfermline Athletic
    1 - 3
    Inverness CT
  •  
  • Falkirk 2
    East Fife 0
  •  
  • Raith Rovers 1
    Greenock Morton 2
  •  
  • St. Mirren 01
    Hamilton Academical 00
    07-01-2012 St. Mirren
    0 - 0
    Hamilton Academical
    17-01-2012 Hamilton Academical
    0 - 1
    St. Mirren
  •  
  • Motherwell 4
    Queen's Park 0
  •  
  • Partick Thistle 0
    Queen of South 1
  •  
  • Ross County 7
    Stenhousemuir 0
  •  
  • Dundee FC 11
    Kilmarnock 12
    07-01-2012 Dundee FC
    1 - 1
    Kilmarnock
    17-01-2012 Kilmarnock
    2 - 1
    Dundee FC
  •  
  • Round 5
  •  
  • Ayr United 2
    Falkirk 1
  •  
  • Hearts 12
    St.Johnstone 11
    05-02-2012 Hearts
    1 - 1
    St.Johnstone
    14-02-2012 St.Johnstone
    1 - 2
    Hearts
  •  
  • Rangers 0
    Dundee United 2
  •  
  • Aberdeen 12
    Queen of South 11
    04-02-2012 Aberdeen
    1 - 1
    Queen of South
    14-02-2012 Queen of South
    1 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Motherwell 6
    Greenock Morton 0
  •  
  • Hibernian 1
    Kilmarnock 0
  •  
  • St. Mirren 12
    Ross County 11
    04-02-2012 St. Mirren
    1 - 1
    Ross County
    14-02-2012 Ross County
    1 - 2
    St. Mirren
  •  
  • Inverness CT 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Motherwell 1
    Aberdeen 2
  •  
  • Dundee United 0
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Ayr United 0
    Hibernian 2
  •  
  • Hearts 22
    St. Mirren 20
    10-03-2012 Hearts
    2 - 2
    St. Mirren
    21-03-2012 St. Mirren
    0 - 2
    Hearts
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celtic Glasgow 1
    Hearts 2
  •  
  • Aberdeen 1
    Hibernian 2
  •  
  • final
  •  
  • Hibernian 1
    Hearts 5
  •  
  •  
  • Winner

    Hearts
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Budućnost Podgorica 12
    Flamurtari 31
    30-06-2011 Budućnost Podgorica
    1 - 3
    Flamurtari
    07-07-2011 Flamurtari
    1 - 2
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Koper 11
    Szachtior Karaganda 12
    30-06-2011 Koper
    1 - 1
    Szachtior Karaganda
    07-07-2011 Szachtior Karaganda
    2 - 1
    Koper
  •  
  • Siroki Brijeg 00
    Olimpija Lublana 03
    30-06-2011 Siroki Brijeg
    0 - 0
    Olimpija Lublana
    07-07-2011 Olimpija Lublana
    3 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Birkirkara 01
    Vllaznia Szkodra 11
    30-06-2011 Birkirkara
    0 - 1
    Vllaznia Szkodra
    07-07-2011 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    Birkirkara
  •  
  • Fulham 30
    NSI Runavik 00
    30-06-2011 Fulham
    3 - 0
    NSI Runavik
    07-07-2011 NSI Runavik
    0 - 0
    Fulham
  •  
  • Renova 21
    Glentoran 12
    30-06-2011 Renova
    2 - 1
    Glentoran
    07-07-2011 Glentoran
    2 - 1
    Renova
  •  
  • Jagiellonia Białystok 10
    Irtysz Pawłodar 02
    30-06-2011 Jagiellonia Białystok
    1 - 0
    Irtysz Pawłodar
    07-07-2011 Irtysz Pawłodar
    2 - 0
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • TNS 11
    Cliftonville 10
    30-06-2011 TNS
    1 - 1
    Cliftonville
    07-07-2011 Cliftonville
    0 - 1
    TNS
  •  
  • Fuglafjoerdur 11
    KR Reykjavik 35
    30-06-2011 Fuglafjoerdur
    1 - 3
    KR Reykjavik
    07-07-2011 KR Reykjavik
    5 - 1
    Fuglafjoerdur
  •  
  • UN Kaerjeng 97 11
    Haecken 15
    30-06-2011 UN Kaerjeng 97
    1 - 1
    Haecken
    07-07-2011 Haecken
    5 - 1
    UN Kaerjeng 97
  •  
  • ÍB Vestmannaeyja 10
    St. Patrick's Athletic 02
    30-06-2011 ÍB Vestmannaeyja
    1 - 0
    St. Patrick's Athletic
    07-07-2011 St. Patrick's Athletic
    2 - 0
    ÍB Vestmannaeyja
  •  
  • Aalesund 42
    Neath Athletic 10
    30-06-2011 Aalesund
    4 - 1
    Neath Athletic
    07-07-2011 Neath Athletic
    0 - 2
    Aalesund
  •  
  • Dinamo Tbilisi 23
    Milsami Orgiejów 01
    30-06-2011 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Milsami Orgiejów
    07-07-2011 Milsami Orgiejów
    1 - 3
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Ferencvaros 32
    Ulisses 00
    30-06-2011 Ferencvaros
    3 - 0
    Ulisses
    07-07-2011 Ulisses
    0 - 2
    Ferencvaros
  •  
  • NK Varaždin 51
    Lusitanos 10
    30-06-2011 NK Varaždin
    5 - 1
    Lusitanos
    07-07-2011 Lusitanos
    0 - 1
    NK Varaždin
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Paksi SE 14
    30-06-2011 UE Santa Coloma
    0 - 1
    Paksi SE
    07-07-2011 Paksi SE
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Spartak Trnawa 31
    Zeta 02
    30-06-2011 Spartak Trnawa
    3 - 0
    Zeta
    07-07-2011 Zeta
    2 - 1
    Spartak Trnawa
  •  
  • Elfsborg 41
    CS Fola Esch 01
    30-06-2011 Elfsborg
    4 - 0
    CS Fola Esch
    07-07-2011 CS Fola Esch
    1 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Daugava Ryga 01
    Tromsoe 52
    30-06-2011 Daugava Ryga
    0 - 5
    Tromsoe
    07-07-2011 Tromsoe
    2 - 1
    Daugava Ryga
  •  
  • Honka 02
    Nomme JK Kalju 00
    30-06-2011 Honka
    0 - 0
    Nomme JK Kalju
    07-07-2011 Nomme JK Kalju
    0 - 2
    Honka
  •  
  • Banga Gargzdai 00
    FK Karabach 43
    30-06-2011 Banga Gargzdai
    0 - 4
    FK Karabach
    07-07-2011 FK Karabach
    3 - 0
    Banga Gargzdai
  •  
  • Trans Narva 10
    Rabotnicki Skopje 43
    30-06-2011 Trans Narva
    1 - 4
    Rabotnicki Skopje
    07-07-2011 Rabotnicki Skopje
    3 - 0
    Trans Narva
  •  
  • Rad Beograd 63
    Tre Penne Galazzano 01
    30-06-2011 Rad Beograd
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
    07-07-2011 Tre Penne Galazzano
    1 - 3
    Rad Beograd
  •  
  • AZAL PFC Baku 11
    FK Mińsk 12
    30-06-2011 AZAL PFC Baku
    1 - 1
    FK Mińsk
    07-07-2011 FK Mińsk
    2 - 1
    AZAL PFC Baku
  •  
  • FC Banants 01
    FS Rustavi 11
    30-06-2011 FC Banants
    0 - 1
    FS Rustavi
    07-07-2011 FS Rustavi
    1 - 1
    FC Banants
  •  
  • Round 2
  •  
  • FH Hafnarfjordur 10
    Nacional 12
    14-07-2011 FH Hafnarfjordur
    1 - 1
    Nacional
    21-07-2011 Nacional
    2 - 0
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • KR Reykjavik 30
    MSK Zilina 02
    14-07-2011 KR Reykjavik
    3 - 0
    MSK Zilina
    21-07-2011 MSK Zilina
    2 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Crusaders 10
    Fulham 34
    14-07-2011 Crusaders
    1 - 3
    Fulham
    21-07-2011 Fulham
    4 - 0
    Crusaders
  •  
  • NK Domżale 11
    RNK Split 23
    14-07-2011 NK Domżale
    1 - 2
    RNK Split
    21-07-2011 RNK Split
    3 - 1
    NK Domżale
  •  
  • FK Metalurg Skopje 02
    Lokomotiw Sofia 03
    14-07-2011 FK Metalurg Skopje
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
    21-07-2011 Lokomotiw Sofia
    3 - 2
    FK Metalurg Skopje
  •  
  • Glentoran 00
    Vorskla 23
    14-07-2011 Glentoran
    0 - 2
    Vorskla
    21-07-2011 Vorskla
    3 - 0
    Glentoran
  •  
  • Zeljeznicar 10
    Sheriff Tyraspol 00
    14-07-2011 Zeljeznicar
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    21-07-2011 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • FK Liepaja 10
    Red Bull Salzburg 40
    14-07-2011 FK Liepaja
    1 - 4
    Red Bull Salzburg
    21-07-2011 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Juvenes/Dogana 00
    Rabotnicki Skopje 13
    14-07-2011 Juvenes/Dogana
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    21-07-2011 Rabotnicki Skopje
    3 - 0
    Juvenes/Dogana
  •  
  • Vllaznia Szkodra 01
    Thun 02
    14-07-2011 Vllaznia Szkodra
    0 - 0
    Thun
    21-07-2011 Thun
    2 - 1
    Vllaznia Szkodra
  •  
  • Kecskemeti TE 10
    Aktobe 10
    14-07-2011 Kecskemeti TE
    1 - 1
    Aktobe
    21-07-2011 Aktobe
    0 - 0
    Kecskemeti TE
  •  
  • Olimpija Lublana 21
    Bohemian FC 01
    14-07-2011 Olimpija Lublana
    2 - 0
    Bohemian FC
    21-07-2011 Bohemian FC
    1 - 1
    Olimpija Lublana
  •  
  • EB/Streymur 10
    FK Karabach 10
    14-07-2011 EB/Streymur
    1 - 1
    FK Karabach
    21-07-2011 FK Karabach
    0 - 0
    EB/Streymur
  •  
  • Suduva 10
    Elfsborg 13
    14-07-2011 Suduva
    1 - 1
    Elfsborg
    21-07-2011 Elfsborg
    3 - 0
    Suduva
  •  
  • Differdange 03 01
    Levadia Maardu 00
    14-07-2011 Differdange 03
    0 - 0
    Levadia Maardu
    21-07-2011 Levadia Maardu
    0 - 1
    Differdange 03
  •  
  • TNS 12
    FC Midtjylland 35
    14-07-2011 TNS
    1 - 3
    FC Midtjylland
    21-07-2011 FC Midtjylland
    5 - 2
    TNS
  •  
  • FC Vaduz 03
    Vojvodina 21
    14-07-2011 FC Vaduz
    0 - 2
    Vojvodina
    21-07-2011 Vojvodina
    1 - 3
    FC Vaduz
  •  
  • KF Tirana 01
    Spartak Trnawa 03
    14-07-2011 KF Tirana
    0 - 0
    Spartak Trnawa
    21-07-2011 Spartak Trnawa
    3 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Paksi SE 13
    Tromsoe 10
    14-07-2011 Paksi SE
    1 - 1
    Tromsoe
    21-07-2011 Tromsoe
    0 - 3
    Paksi SE
  •  
  • Llanelli 20
    Dinamo Tbilisi 15
    14-07-2011 Llanelli
    2 - 1
    Dinamo Tbilisi
    21-07-2011 Dinamo Tbilisi
    5 - 0
    Llanelli
  •  
  • Floriana 00
    AEK Larnaca 81
    14-07-2011 Floriana
    0 - 8
    AEK Larnaca
    21-07-2011 AEK Larnaca
    1 - 0
    Floriana
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 30
    Chazar Lenkoran 10
    14-07-2011 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    Chazar Lenkoran
    21-07-2011 Chazar Lenkoran
    0 - 0
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Ferencvaros 21
    Aalesund 13
    14-07-2011 Ferencvaros
    2 - 1
    Aalesund
    21-07-2011 Aalesund
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Anorthosis 30
    FC Gagra 02
    14-07-2011 Anorthosis
    3 - 0
    FC Gagra
    21-07-2011 FC Gagra
    2 - 0
    Anorthosis
  •  
  • Vaalerenga 11
    FC Mika 00
    14-07-2011 Vaalerenga
    1 - 0
    FC Mika
    21-07-2011 FC Mika
    0 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • FK Mińsk 11
    Gaziantepspor 14
    14-07-2011 FK Mińsk
    1 - 1
    Gaziantepspor
    21-07-2011 Gaziantepspor
    4 - 1
    FK Mińsk
  •  
  • Oerebro 00
    FK Sarajevo 02
    14-07-2011 Oerebro
    0 - 0
    FK Sarajevo
    21-07-2011 FK Sarajevo
    2 - 0
    Oerebro
  •  
  • Haecken 12
    Honka 00
    14-07-2011 Haecken
    1 - 0
    Honka
    21-07-2011 Honka
    0 - 2
    Haecken
  •  
  • Szachcior Soligorsk 02
    Ventspils 13
    14-07-2011 Szachcior Soligorsk
    0 - 1
    Ventspils
    21-07-2011 Ventspils
    3 - 2
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Sant Julia 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 22
    14-07-2011 Sant Julia
    0 - 2
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    21-07-2011 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    Sant Julia
  •  
  • FK Tauras Taurage 20
    ADO Den Haag 32
    14-07-2011 FK Tauras Taurage
    2 - 3
    ADO Den Haag
    21-07-2011 ADO Den Haag
    2 - 0
    FK Tauras Taurage
  •  
  • Rudar Pljevlja 00
    Austria Wiedeń 32
    14-07-2011 Rudar Pljevlja
    0 - 3
    Austria Wiedeń
    21-07-2011 Austria Wiedeń
    2 - 0
    Rudar Pljevlja
  •  
  • Iskra-Stal Rybnitsa 11
    NK Varaždin 13
    14-07-2011 Iskra-Stal Rybnitsa
    1 - 1
    NK Varaždin
    21-07-2011 NK Varaždin
    3 - 1
    Iskra-Stal Rybnitsa
  •  
  • TPS 00
    Westerlo 10
    14-07-2011 TPS
    0 - 1
    Westerlo
    21-07-2011 Westerlo
    0 - 0
    TPS
  •  
  • Flamurtari 01
    Jablonec 25
    14-07-2011 Flamurtari
    0 - 2
    Jablonec
    21-07-2011 Jablonec
    5 - 1
    Flamurtari
  •  
  • KuPS 10
    Gaz Metan Medias 02
    14-07-2011 KuPS
    1 - 0
    Gaz Metan Medias
    21-07-2011 Gaz Metan Medias
    2 - 0
    KuPS
  •  
  • Rad Beograd 01
    Olympiacos Volou 11
    14-07-2011 Rad Beograd
    0 - 1
    Olympiacos Volou
    21-07-2011 Olympiacos Volou
    1 - 1
    Rad Beograd
  •  
  • Śląsk Wrocław 12
    Dundee United 03
    14-07-2011 Śląsk Wrocław
    1 - 0
    Dundee United
    21-07-2011 Dundee United
    3 - 2
    Śląsk Wrocław
  •  
  • FS Rustavi 12
    Irtysz Pawłodar 10
    14-07-2011 FS Rustavi
    1 - 1
    Irtysz Pawłodar
    21-07-2011 Irtysz Pawłodar
    0 - 2
    FS Rustavi
  •  
  • Szachtior Karaganda 20
    St. Patrick's Athletic 12
    14-07-2011 Szachtior Karaganda
    2 - 1
    St. Patrick's Athletic
    21-07-2011 St. Patrick's Athletic
    2 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Round 3
  •  
  • KR Reykjavik 10
    Dinamo Tbilisi 42
    28-07-2011 KR Reykjavik
    1 - 4
    Dinamo Tbilisi
    04-08-2011 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    KR Reykjavik
  •  
  • Ried 22
    Broendby IF 04
    28-07-2011 Ried
    2 - 0
    Broendby IF
    04-08-2011 Broendby IF
    4 - 2
    Ried
  •  
  • Atletico Madryt 22
    Stroemsgodset 10
    28-07-2011 Atletico Madryt
    2 - 1
    Stroemsgodset
    04-08-2011 Stroemsgodset
    0 - 2
    Atletico Madryt
  •  
  • FC Midtjylland 01
    Vitoria Guimaraes 02
    28-07-2011 FC Midtjylland
    0 - 0
    Vitoria Guimaraes
    04-08-2011 Vitoria Guimaraes
    2 - 1
    FC Midtjylland
  •  
  • Nacional 31
    Haecken 02
    28-07-2011 Nacional
    3 - 0
    Haecken
    04-08-2011 Haecken
    2 - 1
    Nacional
  •  
  • Stoke City 11
    Hajduk Split 00
    28-07-2011 Stoke City
    1 - 0
    Hajduk Split
    04-08-2011 Hajduk Split
    0 - 1
    Stoke City
  •  
  • Palermo 21
    Thun 21
    28-07-2011 Palermo
    2 - 2
    Thun
    04-08-2011 Thun
    1 - 1
    Palermo
  •  
  • Club Brugge 40
    FK Karabach 11
    28-07-2011 Club Brugge
    4 - 1
    FK Karabach
    04-08-2011 FK Karabach
    1 - 0
    Club Brugge
  •  
  • FSV Mainz 05 11
    Gaz Metan Medias 11
    28-07-2011 FSV Mainz 05
    1 - 1
    Gaz Metan Medias
    04-08-2011 Gaz Metan Medias
    1 - 1
    FSV Mainz 05
  •  
  • Zeljeznicar 00
    Maccabi Tel Awiw 26
    28-07-2011 Zeljeznicar
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
    04-08-2011 Maccabi Tel Awiw
    6 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • AZ Alkmaar 21
    Jablonec 01
    28-07-2011 AZ Alkmaar
    2 - 0
    Jablonec
    04-08-2011 Jablonec
    1 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Dinamo Bukareszt 22
    NK Varaždin 21
    28-07-2011 Dinamo Bukareszt
    2 - 2
    NK Varaždin
    04-08-2011 NK Varaždin
    1 - 2
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Differdange 03 00
    Olympiacos Volou 33
    28-07-2011 Differdange 03
    0 - 3
    Olympiacos Volou
    04-08-2011 Olympiacos Volou
    3 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Gaziantepspor 00
    Legia Warszawa 10
    28-07-2011 Gaziantepspor
    0 - 1
    Legia Warszawa
    04-08-2011 Legia Warszawa
    0 - 0
    Gaziantepspor
  •  
  • Paksi SE 11
    Hearts 14
    28-07-2011 Paksi SE
    1 - 1
    Hearts
    04-08-2011 Hearts
    4 - 1
    Paksi SE
  •  
  • Lewski Sofia 21
    Spartak Trnawa 12
    28-07-2011 Lewski Sofia
    2 - 1
    Spartak Trnawa
    04-08-2011 Spartak Trnawa
    2 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • Omonia Nikozja 30
    ADO Den Haag 01
    28-07-2011 Omonia Nikozja
    3 - 0
    ADO Den Haag
    04-08-2011 ADO Den Haag
    1 - 0
    Omonia Nikozja
  •  
  • Bursaspor 23
    Gomel 11
    28-07-2011 Bursaspor
    2 - 1
    Gomel
    04-08-2011 Gomel
    1 - 3
    Bursaspor
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 41
    FC Vaduz 02
    28-07-2011 Hapoel Tel Awiw
    4 - 0
    FC Vaduz
    04-08-2011 FC Vaduz
    2 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • RNK Split 00
    Fulham 02
    28-07-2011 RNK Split
    0 - 0
    Fulham
    04-08-2011 Fulham
    2 - 0
    RNK Split
  •  
  • Young Boys Berno 32
    Westerlo 10
    28-07-2011 Young Boys Berno
    3 - 1
    Westerlo
    04-08-2011 Westerlo
    0 - 2
    Young Boys Berno
  •  
  • Aalesund 41
    Elfsborg 01
    28-07-2011 Aalesund
    4 - 0
    Elfsborg
    04-08-2011 Elfsborg
    1 - 1
    Aalesund
  •  
  • Anorthosis 02
    Rabotnicki Skopje 21
    28-07-2011 Anorthosis
    0 - 2
    Rabotnicki Skopje
    04-08-2011 Rabotnicki Skopje
    1 - 2
    Anorthosis
  •  
  • Olimpija Lublana 12
    Austria Wiedeń 13
    28-07-2011 Olimpija Lublana
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    04-08-2011 Austria Wiedeń
    3 - 2
    Olimpija Lublana
  •  
  • Sparta Praga 52
    FK Sarajevo 00
    28-07-2011 Sparta Praga
    5 - 0
    FK Sarajevo
    04-08-2011 FK Sarajevo
    0 - 2
    Sparta Praga
  •  
  • Red Bull Salzburg 13
    FK Senica 00
    28-07-2011 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    FK Senica
    04-08-2011 FK Senica
    0 - 3
    Red Bull Salzburg
  •  
  • FS Rustavi 20
    Rennes 52
    28-07-2011 FS Rustavi
    2 - 5
    Rennes
    04-08-2011 Rennes
    2 - 0
    FS Rustavi
  •  
  • Vaalerenga 00
    PAOK Saloniki 23
    28-07-2011 Vaalerenga
    0 - 2
    PAOK Saloniki
    04-08-2011 PAOK Saloniki
    3 - 0
    Vaalerenga
  •  
  • Vorskla 02
    Sligo Rovers 00
    28-07-2011 Vorskla
    0 - 0
    Sligo Rovers
    04-08-2011 Sligo Rovers
    0 - 2
    Vorskla
  •  
  • Karpaty Lwów 23
    St. Patrick's Athletic 01
    28-07-2011 Karpaty Lwów
    2 - 0
    St. Patrick's Athletic
    04-08-2011 St. Patrick's Athletic
    1 - 3
    Karpaty Lwów
  •  
  • Ałania Władykawkaz 11
    Aktobe 11
    28-07-2011 Ałania Władykawkaz
    1 - 1
    Aktobe
    04-08-2011 Aktobe
    1 - 1
    Ałania Władykawkaz
  •  
  • Ventspils 10
    Crvena Zvezda Belgrad 27
    28-07-2011 Ventspils
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    04-08-2011 Crvena Zvezda Belgrad
    7 - 0
    Ventspils
  •  
  • AEK Larnaca 32
    Mlada Boleslav 02
    28-07-2011 AEK Larnaca
    3 - 0
    Mlada Boleslav
    04-08-2011 Mlada Boleslav
    2 - 2
    AEK Larnaca
  •  
  • Śląsk Wrocław 00
    Lokomotiw Sofia 00
    28-07-2011 Śląsk Wrocław
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
    04-08-2011 Lokomotiw Sofia
    0 - 0
    Śląsk Wrocław
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 10
    Helsingborg 03
    26-07-2011 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Helsingborg
    04-08-2011 Helsingborg
    3 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Madryt 24
    Vitoria Guimaraes 00
    18-08-2011 Atletico Madryt
    2 - 0
    Vitoria Guimaraes
    25-08-2011 Vitoria Guimaraes
    0 - 4
    Atletico Madryt
  •  
  • Braga 02
    Young Boys Berno 02
    18-08-2011 Braga
    0 - 0
    Young Boys Berno
    25-08-2011 Young Boys Berno
    2 - 2
    Braga
  •  
  • Celtic Glasgow 33
    Sion 00
    18-08-2011 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Sion
    25-08-2011 Sion
    0 - 3
    Celtic Glasgow
  •  
  • Ried 00
    PSV Eindhoven 05
    18-08-2011 Ried
    0 - 0
    PSV Eindhoven
    25-08-2011 PSV Eindhoven
    5 - 0
    Ried
  •  
  • Athletic Bilbao 0
    Trabzonspor 0
    18-08-2011 Athletic Bilbao
    0 - 0
    Trabzonspor
    25-08-2011 Trabzonspor
    -
    Athletic Bilbao
  •  
  • Lazio Rzym 63
    Rabotnicki Skopje 01
    18-08-2011 Lazio Rzym
    6 - 0
    Rabotnicki Skopje
    25-08-2011 Rabotnicki Skopje
    1 - 3
    Lazio Rzym
  •  
  • AEK Ateny 11
    Dinamo Tbilisi 01
    18-08-2011 AEK Ateny
    1 - 0
    Dinamo Tbilisi
    25-08-2011 Dinamo Tbilisi
    1 - 1
    AEK Ateny
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    AEK Larnaca 02
    18-08-2011 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    AEK Larnaca
    25-08-2011 AEK Larnaca
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Nacional 00
    Birmingham City 03
    18-08-2011 Nacional
    0 - 0
    Birmingham City
    25-08-2011 Birmingham City
    3 - 0
    Nacional
  •  
  • Differdange 03 00
    PSG 42
    18-08-2011 Differdange 03
    0 - 4
    PSG
    25-08-2011 PSG
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Hearts 00
    Tottenham Hotspur 50
    18-08-2011 Hearts
    0 - 5
    Tottenham Hotspur
    25-08-2011 Tottenham Hotspur
    0 - 0
    Hearts
  •  
  • NK Maribor 21
    Rangers 11
    18-08-2011 NK Maribor
    2 - 1
    Rangers
    25-08-2011 Rangers
    1 - 1
    NK Maribor
  •  
  • Shamrock Rovers 12
    Partizan Belgrad 11
    18-08-2011 Shamrock Rovers
    1 - 1
    Partizan Belgrad
    25-08-2011 Partizan Belgrad
    1 - 2
    Shamrock Rovers
  •  
  • Slovan Bratysława 11
    AS Roma 01
    18-08-2011 Slovan Bratysława
    1 - 0
    AS Roma
    25-08-2011 AS Roma
    1 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Fulham 30
    Dnipro Dniepropietrowsk 01
    18-08-2011 Fulham
    3 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    25-08-2011 Dnipro Dniepropietrowsk
    1 - 0
    Fulham
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 10
    Rennes 24
    18-08-2011 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Rennes
    25-08-2011 Rennes
    4 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Hannover 96 21
    Sevilla FC 11
    18-08-2011 Hannover 96
    2 - 1
    Sevilla FC
    25-08-2011 Sevilla FC
    1 - 1
    Hannover 96
  •  
  • Metalist Charków 04
    Sochaux 00
    18-08-2011 Metalist Charków
    0 - 0
    Sochaux
    25-08-2011 Sochaux
    0 - 4
    Metalist Charków
  •  
  • Standard Liege 13
    Helsingborg 01
    18-08-2011 Standard Liege
    1 - 0
    Helsingborg
    25-08-2011 Helsingborg
    1 - 3
    Standard Liege
  •  
  • Besiktas Stambuł 30
    Ałania Władykawkaz 02
    18-08-2011 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Ałania Władykawkaz
    25-08-2011 Ałania Władykawkaz
    2 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Bursaspor 12
    Anderlecht Bruksela 22
    18-08-2011 Bursaspor
    1 - 2
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2011 Anderlecht Bruksela
    2 - 2
    Bursaspor
  •  
  • FC Nordsjaelland 01
    Sporting Lizbona 02
    18-08-2011 FC Nordsjaelland
    0 - 0
    Sporting Lizbona
    25-08-2011 Sporting Lizbona
    2 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • PAOK Saloniki 21
    Karpaty Lwów 01
    18-08-2011 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Karpaty Lwów
    25-08-2011 Karpaty Lwów
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Śląsk Wrocław 11
    Rapid Bukareszt 31
    18-08-2011 Śląsk Wrocław
    1 - 3
    Rapid Bukareszt
    25-08-2011 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    Śląsk Wrocław
  •  
  • Steaua Bukareszt 21
    CSKA Sofia 01
    18-08-2011 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    CSKA Sofia
    25-08-2011 CSKA Sofia
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 31
    Panathinaikos Ateny 02
    18-08-2011 Maccabi Tel Awiw
    3 - 0
    Panathinaikos Ateny
    25-08-2011 Panathinaikos Ateny
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Thun 01
    Stoke City 14
    18-08-2011 Thun
    0 - 1
    Stoke City
    25-08-2011 Stoke City
    4 - 1
    Thun
  •  
  • Aalesund 20
    AZ Alkmaar 16
    18-08-2011 Aalesund
    2 - 1
    AZ Alkmaar
    25-08-2011 AZ Alkmaar
    6 - 0
    Aalesund
  •  
  • Austria Wiedeń 30
    Gaz Metan Medias 11
    18-08-2011 Austria Wiedeń
    3 - 1
    Gaz Metan Medias
    25-08-2011 Gaz Metan Medias
    1 - 0
    Austria Wiedeń
  •  
  • Vorskla 23
    Dinamo Bukareszt 12
    18-08-2011 Vorskla
    2 - 1
    Dinamo Bukareszt
    25-08-2011 Dinamo Bukareszt
    2 - 3
    Vorskla
  •  
  • Omonia Nikozja 20
    Red Bull Salzburg 11
    18-08-2011 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Red Bull Salzburg
    25-08-2011 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    Omonia Nikozja
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Dynamo Kijów 21
    18-08-2011 Liteks Łowecz
    1 - 2
    Dynamo Kijów
    25-08-2011 Dynamo Kijów
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Zestafoni 30
    Club Brugge 32
    18-08-2011 Zestafoni
    3 - 3
    Club Brugge
    25-08-2011 Club Brugge
    2 - 0
    Zestafoni
  •  
  • HJK Helsinki 21
    Schalke 04 06
    18-08-2011 HJK Helsinki
    2 - 0
    Schalke 04
    25-08-2011 Schalke 04
    6 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • Ekranas 10
    Hapoel Tel Awiw 04
    18-08-2011 Ekranas
    1 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    25-08-2011 Hapoel Tel Awiw
    4 - 0
    Ekranas
  •  
  • FC Vaslui 20
    Sparta Praga 01
    18-08-2011 FC Vaslui
    2 - 0
    Sparta Praga
    25-08-2011 Sparta Praga
    1 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • Legia Warszawa 23
    Spartak Moskwa 22
    18-08-2011 Legia Warszawa
    2 - 2
    Spartak Moskwa
    25-08-2011 Spartak Moskwa
    2 - 3
    Legia Warszawa
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 21
    Spartak Trnawa 01
    18-08-2011 Lokomotiw Moskwa
    2 - 0
    Spartak Trnawa
    25-08-2011 Spartak Trnawa
    1 - 1
    Lokomotiw Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Airdrieonians 5
    Stirling Albion 0
  •  
  • Albion Rovers 2
    Falkirk 4
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Greenock Morton 3
  •  
  • Annan Athletic 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Livingston 6
    Arbroath 0
  •  
  • East Stirlingshire 0
    Ayr United 3
  •  
  • Partick Thistle 1
    Berwick Rangers 3
  •  
  • Brechin City 2
    Clyde 4
  •  
  • Cowdenbeath 2
    Stenhousemuir 2
  •  
  • Dumbarton 0
    Dundee FC 4
  •  
  • East Fife 2
    Elgin City 1
  •  
  • Forfar Athletic 2
    Peterhead 0
  •  
  • Montrose 1
    Raith Rovers 4
  •  
  • Queen of South 2
    Stranraer 1
  •  
  • Ross County 2
    Queen's Park 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Clyde 0
    Motherwell 4
  •  
  • St.Johnstone 3
    Livingston 0
  •  
  • Ayr United 1
    Inverness CT 0
  •  
  • Falkirk 3
    Stenhousemuir 1
  •  
  • Aberdeen 1
    Dundee FC 0
  •  
  • Airdrieonians 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Hibernian 5
    Berwick Rangers 0
  •  
  • East Fife 2
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Queen of South 3
    Forfar Athletic 0
  •  
  • Hamilton Academical 1
    Ross County 2
  •  
  • Greenock Morton 3
    St. Mirren 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Ayr United 1
    Hearts 1
  •  
  • Falkirk 3
    Rangers 2
  •  
  • Ross County 0
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Aberdeen 3
    East Fife 3
  •  
  • Airdrieonians 0
    Dundee United 2
  •  
  • Motherwell 2
    Hibernian 2
  •  
  • Kilmarnock 5
    Queen of South 0
  •  
  • St.Johnstone 0
    St. Mirren 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Hibernian 1
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • St. Mirren 0
    Ayr United 1
  •  
  • Dundee United 2
    Falkirk 2
  •  
  • Kilmarnock 2
    East Fife 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Falkirk 1
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Ayr United 0
    Kilmarnock 1
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Kilmarnock 1
  •  
  •  
  • Winner

    Kilmarnock
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 93 30 3 5 84 21 63
W
L
W
W
W
2 Rangers Rangers 38 83 26 5 7 77 28 49
W
D
W
L
W
3 Motherwell Motherwell 38 62 18 8 12 49 44 5
L
D
W
W
L
4 Dundee United Dundee United 38 59 16 11 11 62 50 12
W
W
L
D
W
5 Hearts Hearts 38 52 15 7 16 45 43 2
L
W
L
D
L
6 St.Johnstone St.Johnstone 38 50 14 8 16 43 50 -7
L
L
L
L
L
7 Kilmarnock Kilmarnock 38 47 11 14 13 44 61 -17
W
D
L
W
W
8 St. Mirren St. Mirren 38 43 9 16 13 39 51 -12
D
L
W
W
D
9 Aberdeen Aberdeen 38 41 9 14 15 36 44 -8
D
D
L
L
W
10 Inverness CT Inverness CT 38 39 10 9 19 42 60 -18
W
W
D
L
L
11 Hibernian Hibernian 38 33 8 9 21 40 67 -27
L
W
W
L
L
12 Dunfermline Athletic 38 25 5 10 23 40 82 -42
L
L
D
W
D
  • Round 1
  •  
  • Real Madryt 25
    Celtic Glasgow 01
    11-08-2012 Real Madryt
    2 - 0
    Celtic Glasgow
    03-08-2012 Celtic Glasgow
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • Real Madryt 55
    AC Milan 11
    09-08-2012 Real Madryt
    5 - 1
    AC Milan
    03-08-2012 AC Milan
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • Real Madryt 25
    Santos 11
    06-08-2012 Real Madryt
    2 - 1
    Santos
    03-08-2012 Santos
    1 - 5
    Real Madryt
  •  
  • LA Galaxy 1
    Real Madryt 5
  •  
  • DC United 1
    PSG 1
    29-07-2012 DC United
    1 - 1
    PSG
    29-07-2012 PSG
    -
    DC United
  •  
  • Chelsea 04
    AC Milan 12
    29-07-2012 Chelsea
    0 - 1
    AC Milan
    19-07-2012 AC Milan
    2 - 4
    Chelsea
  •  
  • DC United 1
    Juventus Turyn 1
    29-07-2012 DC United
    -
    Juventus Turyn
    29-07-2012 Juventus Turyn
    1 - 1
    DC United
  •  
  • Chelsea 14
    PSG 12
    23-07-2012 Chelsea
    1 - 1
    PSG
    19-07-2012 PSG
    2 - 4
    Chelsea
  •  
  • Toronto FC 1
    Liverpool FC 1
  •  
  • Seattle Sounders FC 2
    Chelsea 4
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Celtic Glasgow Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy Celtic Glasgow
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Gary Hooper Hooper
31
0.6
2 Anthony Stokes Stokes
23
0.6
3 Charles Mulgrew Mulgrew
10
0.6
4 James Forrest Forrest
10
0.5
5 Ledley
9
0.5
6 Scott Brown Brown
7
0.4
7 Sung-Yueng Ki Ki
7
0.4
8 Georgios Samaras Samaras
6
0.4
9 Victor Wanyama Wanyama
4
0.3
10 Kris Commons Commons
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 126 na mecz: 1.80
Straconych bramek 53 na mecz: 0.76
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 20
28.57%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 35
50.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.56
Wygranych meczów do zera (WTN) 33
47.14%
Przegranych meczów do zera (LTN) 15
21.43%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Celtic Glasgow wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 15 13 8 8
Przegranych 9 8 0 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 5
17.9%
0-1 4
14.3%
2-1 4
14.3%
2-0 3
10.7%
3-0 2
7.1%
1-1 2
7.1%
5-0 2
7.1%
0-2 1
3.6%
5-1 1
3.6%
0-0 1
3.6%
3-1 1
3.6%
1-2 1
3.6%
4-0 1
3.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics