Rangers

Witamy w Rangers (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Rangers logo Rangers Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 2/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 61

    Meczów

  • 116

    Gole

  • 1.90

    na mecz

  • 41

    Wygrane

  • 10

    Remisy

  • 10

    Przegrane

  • 54.1%

    Over 2.5

  • 72.1%

    Over 1.5

  • 47.54%

    CS

  • 39.34%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rangers Rangers 38 86 26 8 4 77 28 49
W
W
D
W
W
2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 82 24 10 4 80 33 47
D
D
W
L
W
3 Hearts Hearts 38 59 16 11 11 40 37 3
D
W
D
L
L
4 Aberdeen Aberdeen 38 53 14 11 13 41 40 1
W
L
D
D
L
5 Dundee United Dundee United 38 53 13 14 11 47 50 -3
L
L
L
D
W
6 Motherwell Motherwell 38 48 13 9 16 46 51 -5
L
W
D
W
L
7 Hibernian Hibernian 38 47 11 14 13 42 46 -4
L
D
D
W
L
8 Kilmarnock Kilmarnock 38 44 12 8 18 38 48 -10
W
W
W
D
L
9 Hamilton Academical Hamilton Academical 38 41 12 5 21 30 53 -23
W
L
L
D
W
10 Falkirk Falkirk 38 38 9 11 18 37 52 -15
W
L
W
D
W
11 St. Mirren St. Mirren 38 37 9 10 19 33 52 -19
L
W
L
L
L
12 Inverness CT Inverness CT 38 37 10 7 21 37 58 -21
L
L
D
D
W
  • Round 1
  •  
  • Banks O'Dee 10
    Fort William 0
  •  
  • Newton Stewart 11
    Brora Rangers 12
    27-09-2008 Newton Stewart
    1 - 1
    Brora Rangers
    04-10-2008 Brora Rangers
    2 - 1
    Newton Stewart
  •  
  • Rothes 1
    Buckie Thistle 3
  •  
  • Clachnacuddin 4
    Burntisland Shipyard 0
  •  
  • Edinburgh University 1
    Civil Service Strollers 2
  •  
  • Selkirk 10
    Coldstream 10
    27-09-2008 Selkirk
    1 - 1
    Coldstream
    04-10-2008 Coldstream
    0 - 0
    Selkirk
  •  
  • Dalbeattie Star 5
    Lossiemouth 1
  •  
  • Inverurie Loco Works 5
    Deveronvale 2
  •  
  • Edinburgh City 2
    Nairn County 0
  •  
  • Wigtown & Bladnoch 20
    Forres Mechanics 22
    27-09-2008 Wigtown & Bladnoch
    2 - 2
    Forres Mechanics
    04-10-2008 Forres Mechanics
    2 - 0
    Wigtown & Bladnoch
  •  
  • Fraserburgh 6
    Hawick Royal Albert 3
  •  
  • Preston 3
    Gala Fairydean Rovers 1
  •  
  • Huntly 1
    Girvan 0
  •  
  • Glasgow University 1
    Vale of Leithen 0
  •  
  • Golspie Sutherland 0
    Threave Rovers 3
  •  
  • Pollok 10
    Spartans FC 11
    27-09-2008 Pollok
    1 - 1
    Spartans FC
    04-10-2008 Spartans FC
    1 - 0
    Pollok
  •  
  • St Cuthbert Wanderers 0
    Wick Academy 3
  •  
  • Lochee United 3
    Bathgate Thistle 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Annan Athletic 1
    Spartans FC 2
  •  
  • Civil Service Strollers 0
    Vale of Leithen 1
  •  
  • East Stirlingshire 4
    Preston 2
  •  
  • Berwick Rangers 1
    Albion Rovers 2
  •  
  • Inverurie Loco Works 5
    Banks O'Dee 1
  •  
  • Brora Rangers 1
    Forfar Athletic 3
  •  
  • Clachnacuddin 1
    Crichton 0
  •  
  • Cove Rangers 1
    Whitehill 0
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Elgin City 2
  •  
  • Dalbeattie Star 6
    Selkirk 0
  •  
  • Fraserburgh 0
    Dumbarton 1
  •  
  • Edinburgh City 04
    Wick Academy 01
    25-10-2008 Edinburgh City
    0 - 0
    Wick Academy
    01-11-2008 Wick Academy
    1 - 4
    Edinburgh City
  •  
  • Forres Mechanics 11
    Keith 11
    25-10-2008 Forres Mechanics
    1 - 1
    Keith
    01-11-2008 Keith
    1 - 1
    Forres Mechanics
  •  
  • Montrose 2
    Huntly 0
  •  
  • Stenhousemuir 5
    Threave Rovers 0
  •  
  • Lochee United 3
    Buckie Thistle 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Lochee United 11
    Ayr United 13
    17-12-2008 Lochee United
    1 - 1
    Ayr United
    23-12-2008 Ayr United
    3 - 1
    Lochee United
  •  
  • Elgin City 1
    Spartans FC 2
  •  
  • Forfar Athletic 2
    Stranraer 0
  •  
  • Inverurie Loco Works 4
    Vale of Leithen 0
  •  
  • Edinburgh City 0
    Brechin City 3
  •  
  • Forres Mechanics 24
    Dalbeattie Star 22
    06-12-2008 Forres Mechanics
    2 - 2
    Dalbeattie Star
    15-12-2008 Dalbeattie Star
    2 - 4
    Forres Mechanics
  •  
  • Airdrieonians 3
    Cove Rangers 0
  •  
  • Albion Rovers 1
    Queen's Park 2
  •  
  • Raith Rovers 01
    Alloa Athletic 02
    29-11-2008 Raith Rovers
    0 - 0
    Alloa Athletic
    09-12-2008 Alloa Athletic
    2 - 1
    Raith Rovers
  •  
  • East Fife 2
    Arbroath 0
  •  
  • Clachnacuddin 0
    Stenhousemuir 5
  •  
  • Clyde 2
    Montrose 0
  •  
  • Ross County 22
    Dumbarton 21
    29-11-2008 Ross County
    2 - 2
    Dumbarton
    15-12-2008 Dumbarton
    1 - 2
    Ross County
  •  
  • East Stirlingshire 2
    Livingston 1
  •  
  • Peterhead 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Stirling Albion 2
    Partick Thistle 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Inverurie Loco Works 0
    Motherwell 3
  •  
  • St.Johnstone 0
    Rangers 2
  •  
  • Brechin City 1
    St. Mirren 3
  •  
  • Forfar Athletic 6
    Forres Mechanics 1
  •  
  • East Stirlingshire 0
    Dundee United 4
  •  
  • Hibernian 0
    Hearts 2
  •  
  • Alloa Athletic 1
    Aberdeen 2
  •  
  • Airdrieonians 2
    Spartans FC 1
  •  
  • Ayr United 21
    Kilmarnock 23
    10-01-2009 Ayr United
    2 - 2
    Kilmarnock
    22-01-2009 Kilmarnock
    3 - 1
    Ayr United
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Dundee FC 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Clyde 0
  •  
  • Stenhousemuir 0
    East Fife 1
  •  
  • Falkirk 4
    Queen of South 2
  •  
  • Ross County 0
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Inverness CT 3
    Partick Thistle 0
  •  
  • Peterhead 20
    Queen's Park 21
    10-01-2009 Peterhead
    2 - 2
    Queen's Park
    20-01-2009 Queen's Park
    1 - 0
    Peterhead
  •  
  • Round 5
  •  
  • Forfar Athletic 0
    Rangers 4
  •  
  • Aberdeen 5
    East Fife 0
  •  
  • Airdrieonians 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Queen's Park 1
  •  
  • Hamilton Academical 2
    Dundee United 1
  •  
  • Hearts 0
    Falkirk 1
  •  
  • Inverness CT 2
    Kilmarnock 0
  •  
  • Motherwell 10
    St. Mirren 11
    07-02-2009 Motherwell
    1 - 1
    St. Mirren
    19-02-2009 St. Mirren
    1 - 0
    Motherwell
  •  
  • Round 6
  •  
  • Rangers 5
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Dunfermline Athletic 10
    Aberdeen 10
    07-03-2009 Dunfermline Athletic
    1 - 1
    Aberdeen
    18-03-2009 Aberdeen
    0 - 0
    Dunfermline Athletic
  •  
  • Inverness CT 0
    Falkirk 1
  •  
  • St. Mirren 1
    Celtic Glasgow 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Falkirk 2
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Rangers 3
    St. Mirren 0
  •  
  • final
  •  
  • Rangers 1
    Falkirk 0
  •  
  •  
  • Winner

    Rangers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Linfield 01
    Dinamo Zagrzeb 21
    16-07-2008 Linfield
    0 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    23-07-2008 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Linfield
  •  
  • Drogheda United 21
    Levadia Maardu 10
    16-07-2008 Drogheda United
    2 - 1
    Levadia Maardu
    23-07-2008 Levadia Maardu
    0 - 1
    Drogheda United
  •  
  • Aktobe 10
    Sheriff Tyraspol 04
    16-07-2008 Aktobe
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    22-07-2008 Sheriff Tyraspol
    4 - 0
    Aktobe
  •  
  • Dinamo Tbilisi 30
    NSI Runavik 01
    16-07-2008 Dinamo Tbilisi
    3 - 0
    NSI Runavik
    22-07-2008 NSI Runavik
    1 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FC Santa Coloma 11
    Kaunas 43
    15-07-2008 FC Santa Coloma
    1 - 4
    Kaunas
    22-07-2008 Kaunas
    3 - 1
    FC Santa Coloma
  •  
  • S.S. Murata 00
    IFK Goeteborg 54
    15-07-2008 S.S. Murata
    0 - 5
    IFK Goeteborg
    23-07-2008 IFK Goeteborg
    4 - 0
    S.S. Murata
  •  
  • Dinamo Tirana 01
    FK Modrica 22
    15-07-2008 Dinamo Tirana
    0 - 2
    FK Modrica
    23-07-2008 FK Modrica
    2 - 1
    Dinamo Tirana
  •  
  • Valletta 00
    FC Petrzalka 1898 21
    15-07-2008 Valletta
    0 - 2
    FC Petrzalka 1898
    23-07-2008 FC Petrzalka 1898
    1 - 0
    Valletta
  •  
  • Llanelli 10
    Ventspils 04
    15-07-2008 Llanelli
    1 - 0
    Ventspils
    22-07-2008 Ventspils
    4 - 0
    Llanelli
  •  
  • Anorthosis 12
    Pjunik 00
    15-07-2008 Anorthosis
    1 - 0
    Pjunik
    23-07-2008 Pjunik
    0 - 2
    Anorthosis
  •  
  • F91 Dudelange 00
    NK Domżale 12
    15-07-2008 F91 Dudelange
    0 - 1
    NK Domżale
    23-07-2008 NK Domżale
    2 - 0
    F91 Dudelange
  •  
  • BATE Borysów 21
    Valur 00
    15-07-2008 BATE Borysów
    2 - 0
    Valur
    23-07-2008 Valur
    0 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • Tampere 21
    Budućnost Podgorica 11
    15-07-2008 Tampere
    2 - 1
    Budućnost Podgorica
    23-07-2008 Budućnost Podgorica
    1 - 1
    Tampere
  •  
  • Keshla 01
    Rabotnicki Skopje 01
    15-07-2008 Keshla
    0 - 0
    Rabotnicki Skopje
    22-07-2008 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 2
  •  
  • Panathinaikos Ateny 30
    Dinamo Tbilisi 00
    30-07-2008 Panathinaikos Ateny
    3 - 0
    Dinamo Tbilisi
    06-08-2008 Dinamo Tbilisi
    0 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • NK Domżale 02
    Dinamo Zagrzeb 33
    30-07-2008 NK Domżale
    0 - 3
    Dinamo Zagrzeb
    06-08-2008 Dinamo Zagrzeb
    3 - 2
    NK Domżale
  •  
  • Rangers 01
    Kaunas 02
    30-07-2008 Rangers
    0 - 0
    Kaunas
    05-08-2008 Kaunas
    2 - 1
    Rangers
  •  
  • Anderlecht Bruksela 12
    BATE Borysów 22
    30-07-2008 Anderlecht Bruksela
    1 - 2
    BATE Borysów
    06-08-2008 BATE Borysów
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Anorthosis 31
    Rapid Wiedeń 03
    30-07-2008 Anorthosis
    3 - 0
    Rapid Wiedeń
    06-08-2008 Rapid Wiedeń
    3 - 1
    Anorthosis
  •  
  • IFK Goeteborg 12
    FC Basel 14
    30-07-2008 IFK Goeteborg
    1 - 1
    FC Basel
    06-08-2008 FC Basel
    4 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • AaB 52
    FK Modrica 01
    30-07-2008 AaB
    5 - 0
    FK Modrica
    06-08-2008 FK Modrica
    1 - 2
    AaB
  •  
  • Beitar Jerozolima 20
    Wisła Kraków 15
    30-07-2008 Beitar Jerozolima
    2 - 1
    Wisła Kraków
    06-08-2008 Wisła Kraków
    5 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Fenerbahce 25
    MTK Budapeszt 00
    30-07-2008 Fenerbahce
    2 - 0
    MTK Budapeszt
    06-08-2008 MTK Budapeszt
    0 - 5
    Fenerbahce
  •  
  • Sheriff Tyraspol 00
    Sparta Praga 12
    30-07-2008 Sheriff Tyraspol
    0 - 1
    Sparta Praga
    06-08-2008 Sparta Praga
    2 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Tampere 12
    FC Petrzalka 1898 34
    30-07-2008 Tampere
    1 - 3
    FC Petrzalka 1898
    06-08-2008 FC Petrzalka 1898
    4 - 2
    Tampere
  •  
  • Brann 11
    Ventspils 02
    29-07-2008 Brann
    1 - 0
    Ventspils
    05-08-2008 Ventspils
    2 - 1
    Brann
  •  
  • Drogheda United 12
    Dynamo Kijów 22
    29-07-2008 Drogheda United
    1 - 2
    Dynamo Kijów
    06-08-2008 Dynamo Kijów
    2 - 2
    Drogheda United
  •  
  • Keshla 10
    Partizan Belgrad 12
    29-07-2008 Keshla
    1 - 1
    Partizan Belgrad
    06-08-2008 Partizan Belgrad
    2 - 0
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • FC Barcelona 40
    Wisła Kraków 01
    13-08-2008 FC Barcelona
    4 - 0
    Wisła Kraków
    26-08-2008 Wisła Kraków
    1 - 0
    FC Barcelona
  •  
  • Vitoria Guimaraes 01
    FC Basel 02
    13-08-2008 Vitoria Guimaraes
    0 - 0
    FC Basel
    27-08-2008 FC Basel
    2 - 1
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • Standard Liege 00
    Liverpool FC 01
    13-08-2008 Standard Liege
    0 - 0
    Liverpool FC
    27-08-2008 Liverpool FC
    1 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    Fenerbahce 22
    13-08-2008 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Fenerbahce
    27-08-2008 Fenerbahce
    2 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Twente 00
    Arsenal 24
    13-08-2008 FC Twente
    0 - 2
    Arsenal
    27-08-2008 Arsenal
    4 - 0
    FC Twente
  •  
  • Schalke 04 10
    Atletico Madryt 04
    13-08-2008 Schalke 04
    1 - 0
    Atletico Madryt
    27-08-2008 Atletico Madryt
    4 - 0
    Schalke 04
  •  
  • Brann 01
    Olympique Marsylia 12
    13-08-2008 Brann
    0 - 1
    Olympique Marsylia
    27-08-2008 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Brann
  •  
  • Juventus Turyn 41
    FC Petrzalka 1898 01
    13-08-2008 Juventus Turyn
    4 - 0
    FC Petrzalka 1898
    26-08-2008 FC Petrzalka 1898
    1 - 1
    Juventus Turyn
  •  
  • Sparta Praga 10
    Panathinaikos Ateny 21
    13-08-2008 Sparta Praga
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
    26-08-2008 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Galatasaray Stambuł 20
    Steaua Bukareszt 21
    13-08-2008 Galatasaray Stambuł
    2 - 2
    Steaua Bukareszt
    27-08-2008 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • AaB 22
    Kaunas 00
    13-08-2008 AaB
    2 - 0
    Kaunas
    27-08-2008 Kaunas
    0 - 2
    AaB
  •  
  • Anorthosis 30
    Olympiakos Pireus 01
    13-08-2008 Anorthosis
    3 - 0
    Olympiakos Pireus
    27-08-2008 Olympiakos Pireus
    1 - 0
    Anorthosis
  •  
  • Lewski Sofia 01
    BATE Borysów 11
    13-08-2008 Lewski Sofia
    0 - 1
    BATE Borysów
    27-08-2008 BATE Borysów
    1 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • Szachtar Donieck 23
    Dinamo Zagrzeb 01
    13-08-2008 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Dinamo Zagrzeb
    27-08-2008 Dinamo Zagrzeb
    1 - 3
    Szachtar Donieck
  •  
  • Spartak Moskwa 11
    Dynamo Kijów 44
    13-08-2008 Spartak Moskwa
    1 - 4
    Dynamo Kijów
    27-08-2008 Dynamo Kijów
    4 - 1
    Spartak Moskwa
  •  
  • Fiorentina 20
    Slavia Praga 00
    12-08-2008 Fiorentina
    2 - 0
    Slavia Praga
    27-08-2008 Slavia Praga
    0 - 0
    Fiorentina
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Arbroath 3
    Stirling Albion 2
  •  
  • Ayr United 2
    Berwick Rangers 1
  •  
  • East Fife 0
    Brechin City 3
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Livingston 2
  •  
  • Ross County 2
    Airdrieonians 3
  •  
  • Albion Rovers 0
    Raith Rovers 0
  •  
  • Alloa Athletic 2
    Elgin City 0
  •  
  • Clyde 4
    Queen's Park 1
  •  
  • Montrose 0
    Cowdenbeath 2
  •  
  • Peterhead 0
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Stranraer 3
    Greenock Morton 6
  •  
  • Dumbarton 1
    Annan Athletic 1
  •  
  • Partick Thistle 4
    Forfar Athletic 3
  •  
  • Stenhousemuir 1
    St.Johnstone 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • Ayr United 0
    Aberdeen 1
  •  
  • Hearts 0
    Airdrieonians 0
  •  
  • Arbroath 2
    Inverness CT 2
  •  
  • Brechin City 0
    Kilmarnock 2
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Hamilton Academical 3
    Clyde 1
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Dundee United 5
  •  
  • St. Mirren 7
    Dumbarton 0
  •  
  • Dundee FC 1
    Partick Thistle 2
  •  
  • Raith Rovers 1
    Falkirk 3
  •  
  • Hibernian 3
    Greenock Morton 4
  •  
  • Livingston 2
    St.Johnstone 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Kilmarnock 4
    Aberdeen 2
  •  
  • Motherwell 1
    Hamilton Academical 2
  •  
  • Partick Thistle 1
    Rangers 2
  •  
  • Dundee United 2
    Airdrieonians 0
  •  
  • Celtic Glasgow 4
    Livingston 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    St. Mirren 0
  •  
  • Falkirk 2
    Queen of South 1
  •  
  • Greenock Morton 1
    Inverness CT 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Kilmarnock 1
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • Dundee United 1
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Falkirk 1
    Inverness CT 0
  •  
  • Rangers 2
    Hamilton Academical 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Dundee United 0
  •  
  • Rangers 3
    Falkirk 0
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Rangers 0
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Rangers Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Najlepsi strzelcy Rangers
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Kris Boyd Boyd
31
0.6
2 Kenny Miller Miller
14
0.5
3 Novo
13
0.7
4 Kyle Lafferty Lafferty
9
0.4
5 Steven Davis Davis
7
0.9
6 Andrius Velicka Velicka
5
0.5
7 Mendes
4
0.3
8 David Weir Weir
3
0.3
9 Sasa Papac Papac
3
0.2
10 Steven Whittaker Whittaker
3
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 116 na mecz: 1.90
Straconych bramek 49 na mecz: 0.80
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 24
39.34%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 29
47.54%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.70
Wygranych meczów do zera (WTN) 25
40.98%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
13.11%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Rangers wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 18 12 5 6
Przegranych 6 2 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 5
17.2%
1-0 4
13.8%
2-1 4
13.8%
3-1 3
10.3%
0-1 2
6.9%
3-0 2
6.9%
2-2 2
6.9%
0-0 1
3.4%
0-4 1
3.4%
3-3 1
3.4%
5-1 1
3.4%
5-0 1
3.4%
3-2 1
3.4%
7-1 1
3.4%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics