Steven Naismith vs Benjamin Nygren - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
178 cm
71 kg
39 lat (1986-09-14)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
8
Midfield
Sweden Sweden
Statystyki Steven Naismith, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Benjamin Nygren, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga szwedzka Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Steven Naismith
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   23 6 1 1 1877' 11 4 9 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hearts 23 6 1 1 1877' 11 4 9 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   21 5 0 3 2041' 17 4 4 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 17 4 0 3 1593' 14 3 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 4 1 0 0 448' 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   22 11 3 3 2328' 22 5 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 19 10 3 3 1906' 19 3 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 2 1 0 0 256' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   20 4 0 2 1741' 16 2 2 4 0 2 0 4 3 85 81% 0
Championship Championship Championship Norwich City 4 0 0 0 330' 2 2 0 0 0 2 0 4 3 85 81% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 14 4 0 2 1231' 12 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hearts 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   44 7 0 3 3377' 23 8 10 4 1 38 17 40 47 944 80% 7
Championship Championship Championship Norwich City 34 5 0 3 3027' 20 8 9 4 1 38 17 40 47 944 80% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 6 50' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   35 5 0 1 3080' 15 13 10 3 0 22 9 27 38 450 74% 9
Premier League Premier League Premier League Everton 17 3 0 0 934' 4 3 6 1 0 6 4 14 15 125 73% 3
Premier League Premier League Premier League Norwich City 14 1 0 1 1902' 11 10 2 2 0 16 5 13 23 325 74% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 4 1 0 0 244' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   53 11 0 2 5519' 38 16 11 11 0 33 11 39 58 968 75% 9
Euro Euro Euro Szkocja 10 3 0 1 1314' 8 7 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 34 6 0 0 3228' 22 6 10 8 0 33 11 39 58 968 75% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Everton 7 2 0 1 767' 6 3 0 2 0 - - - - - - -
2013/2014   39 8 0 2 2732' 13 14 8 1 0 35 13 27 30 563 71% 1
Premier League Premier League Premier League Everton 37 4 0 2 2672' 13 14 7 1 0 35 13 27 30 563 71% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 3 0 0 60' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   48 5 0 1 3854' 17 11 21 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 8 1 0 0 500' 4 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 3 84' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 37 4 0 1 3270' 13 11 18 0 0 - - - - - - -
2011/2012   11 9 0 0 1014' 11 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 11 9 0 0 1014' 11 1 0 1 0 - - - - - - -
2010/2011   50 17 0 0 4277' 40 6 5 11 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 6 1 0 0 611' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 2 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 31 11 0 0 2897' 28 4 3 9 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 3 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 8 2 0 0 423' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 4 0 0 2552' 24 6 0 6 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 29 3 0 0 2192' 20 6 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   15 0 0 0 704' 2 0 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 1 85' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 11 0 0 0 529' 1 0 6 1 0 - - - - - - -
2007/2008   44 6 0 0 2845' 16 7 12 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 27 5 0 0 2252' 12 7 9 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 5 173' 0 0 3 - - - - - - -
2006/2007   38 19 5 0 3673' 35 4 3 3 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Kilmarnock 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 37 15 4 0 3590' 35 4 2 3 0 - - - - - - -
2005/2006   37 13 3 0 4021' 32 12 4 9 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 37 13 3 0 4021' 32 12 4 9 0 - - - - - - -
2004/2005   30 2 0 0 2951' 17 12 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 1 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 29 1 0 0 2784' 16 11 7 2 0 - - - - - - -
Statystyki Benjamin Nygren
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 27 1 10 5976' 46 0 24 4 0 130 60 0 64 1778 80% 1
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 0 0 2 352' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 7 4 0 2 884' 7 0 4 0 0 16 11 0 10 190 83% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 29 16 0 5 3695' 29 0 15 4 0 92 38 0 43 1269 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 287' 2 0 1 4 2 0 2 93 74% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 1 0 0 240' 2 0 0 0 0 3 2 0 3 55 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 1 0 0 0 162' 1 0 1 0 0 4 2 0 2 67 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Nordsjaelland 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwecja 3 2 0 1 356' 3 0 1 0 0 11 5 0 4 104 81% 0
2024/2025   28 15 0 2 3113' 28 0 7 1 0 82 40 0 24 1285 87% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 28 15 0 2 3113' 28 0 7 1 0 82 40 0 24 1285 87% 0
2023/2024   14 11 0 1 1838' 14 0 9 3 0 31 16 0 16 554 87% 2
Europa Conference League FC Nordsjaelland 6 5 0 0 737' 6 0 3 1 0 12 6 0 9 167 90% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 8 6 0 1 1101' 8 0 6 2 0 19 10 0 7 387 86% 2
2022/2023   37 6 0 1 2597' 7 1 27 2 0 21 9 10 11 237 81% 3
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 32 3 0 1 2254' 5 0 25 2 0 21 9 10 11 237 81% 3
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Nordsjaelland 5 3 0 0 343' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   35 3 0 1 3093' 12 10 18 3 0 17 10 18 16 462 81% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 20 80% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 14 1 0 0 1472' 8 6 4 3 0 10 5 10 8 241 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 20 0 0 1 1485' 3 3 14 0 0 7 5 8 8 201 77% 2
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwecja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 6 0 2 3644' 16 15 17 1 0 20 10 17 14 411 78% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 2 2 0 0 115' 0 0 2 0 0 1 1 0 1 27 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 30 4 0 2 3214' 15 14 13 1 0 19 9 17 13 384 78% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 4 0 0 0 315' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2019/2020   15 1 0 0 449' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 14 1 0 0 300' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Genk 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2