Blair Spittal vs Benjamin Nygren - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
183 cm
65 kg
30 lat (1995-12-19)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
8
Midfield
Sweden Sweden
Statystyki Blair Spittal, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Nygren, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga szwedzka Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Blair Spittal
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 3 2084' 14 0 11 3 0 21 6 0 15 626 73% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 12 2 0 2 1904' 12 0 11 3 0 21 6 0 15 626 73% 0
Puchar Ligi Hearts 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   37 6 0 4 5021' 37 0 23 0 0 61 16 0 18 1553 77% 1
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 1 371' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Hearts 1 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 4 2 0 0 433' 4 0 1 0 0 7 2 0 2 216 80% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 30 4 0 3 4063' 30 0 19 0 0 54 14 0 16 1337 76% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   44 13 1 11 4327' 44 0 4 5 0 74 26 0 33 1584 67% 1
Puchar Szkocji Motherwell 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 9 1 11 3589' 37 0 3 5 0 74 26 0 33 1584 67% 1
Puchar Ligi Motherwell 5 2 0 0 558' 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   40 6 0 7 5239' 39 23 1 3 0 32 10 12 20 971 66% 7
Puchar Ligi Motherwell 2 0 0 0 316' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 6 0 7 4751' 36 20 1 2 0 32 10 12 20 971 66% 7
Puchar Szkocji Motherwell 1 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 5 0 3 3423' 27 8 7 6 0 26 14 16 20 850 65% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 34 5 0 3 3423' 27 8 7 6 0 26 14 16 20 850 65% 0
2020/2021   14 2 0 1 1592' 10 7 3 1 0 6 3 3 2 139 64% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 10 1 0 1 1196' 7 6 2 1 0 6 3 3 2 139 64% 1
Szkocja 3 Partick Thistle 4 1 0 0 396' 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 2 0 0 2027' 10 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 28 2 0 0 2027' 10 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   39 8 0 4 4182' 35 10 4 4 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 36 7 0 4 3779' 33 8 3 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 3 1 0 0 403' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 4 0 3 3831' 26 11 10 0 0 - - - - - - -
Baraże Partick Thistle 2 157' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 36 4 0 3 3584' 24 11 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 5 0 3 3415' 27 8 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Baraże Dundee United 6 3 0 2 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dundee United 29 2 0 1 2605' 18 8 6 3 0 - - - - - - -
Challenge Cup Dundee United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   39 7 0 5 3800' 31 6 7 2 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 1 0 2 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 2 1 0 0 181' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 34 5 0 3 3319' 27 6 6 2 1 - - - - - - -
2014/2015   44 2 0 0 3052' 16 10 14 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 38 2 0 0 2495' 13 8 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 0 0 0 238' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Dundee United 3 0 0 0 319' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 12 1 0 3150' 35 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Queen's Park 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 36 8 1 0 3150' 35 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   19 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Queen's Park 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Queen's Park 17 1 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Benjamin Nygren
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 27 1 10 5976' 46 0 24 4 0 130 60 0 64 1778 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 7 4 0 2 884' 7 0 4 0 0 16 11 0 10 190 83% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 29 16 0 5 3695' 29 0 15 4 0 92 38 0 43 1269 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 287' 2 0 1 4 2 0 2 93 74% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 1 0 0 240' 2 0 0 0 0 3 2 0 3 55 87% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 0 0 2 352' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 1 0 0 0 162' 1 0 1 0 0 4 2 0 2 67 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Nordsjaelland 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szwecja 3 2 0 1 356' 3 0 1 0 0 11 5 0 4 104 81% 0
2024/2025   28 15 0 2 3113' 28 0 7 1 0 82 40 0 24 1285 87% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 28 15 0 2 3113' 28 0 7 1 0 82 40 0 24 1285 87% 0
2023/2024   14 11 0 1 1838' 14 0 9 3 0 31 16 0 16 554 87% 2
Europa Conference League FC Nordsjaelland 6 5 0 0 737' 6 0 3 1 0 12 6 0 9 167 90% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 8 6 0 1 1101' 8 0 6 2 0 19 10 0 7 387 86% 2
2022/2023   37 6 0 1 2597' 7 1 27 2 0 21 9 10 11 237 81% 3
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Nordsjaelland 5 3 0 0 343' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 32 3 0 1 2254' 5 0 25 2 0 21 9 10 11 237 81% 3
2021/2022   35 3 0 1 3093' 12 10 18 3 0 17 10 18 16 462 81% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 20 80% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 14 1 0 0 1472' 8 6 4 3 0 10 5 10 8 241 84% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 20 0 0 1 1485' 3 3 14 0 0 7 5 8 8 201 77% 2
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwecja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 6 0 2 3644' 16 15 17 1 0 20 10 17 14 411 78% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 30 4 0 2 3214' 15 14 13 1 0 19 9 17 13 384 78% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 4 0 0 0 315' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 2 2 0 0 115' 0 0 2 0 0 1 1 0 1 27 85% 0
2019/2020   15 1 0 0 449' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 14 1 0 0 300' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Genk 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2