Ryan Giles vs Patrick McNair - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Midfield
England England
Profil zawodnika
37
Defence
183 cm
72 kg
31 lat (1995-04-27)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Ryan Giles, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Championship Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick McNair, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Championship Mecze towarzyskie Reprezentacje Leagues Cup Liga amerykańska MLS Euro Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Giles
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 0 0 8 3975' 36 0 11 7 0 13 4 0 3 831 77% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 90' 1 0 0 2 2 0 0 23 70% 0
Championship Championship Championship Hull City 32 0 0 8 3449' 32 0 9 7 0 11 2 0 3 751 76% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Hull City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 57 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hull City 2 316' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 0 0 0 2012' 16 0 9 1 0 8 2 0 3 679 81% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Hull City 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 66 86% 0
Championship Championship Championship Hull City 11 0 0 0 1425' 11 0 7 0 0 5 2 0 2 475 83% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 3 0 0 0 316' 3 0 1 0 0 2 0 0 0 138 72% 0
Championship Championship Championship Sunderland 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 0 0 0 181' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   17 0 0 1 1890' 17 0 5 2 0 6 2 0 5 707 79% 6
Premier League Premier League Premier League Luton Town 5 0 0 0 677' 5 0 3 0 0 2 2 0 1 127 72% 0
Championship Championship Championship Hull City 11 0 0 1 1123' 11 0 2 2 0 4 0 0 3 559 81% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Luton Town 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 21 81% 1
2022/2023   48 0 0 13 4763' 46 7 2 3 0 14 4 13 14 1711 79% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0 0 1 171' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 47 0 0 12 4592' 45 6 2 2 0 14 4 13 14 1711 79% 8
Championship Championship Championship Sheffield United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 0 0 10 2966' 27 3 5 2 0 19 10 11 17 643 69% 3
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 13 0 0 1 1075' 8 2 3 0 0 5 4 2 5 190 69% 0
Championship Championship Championship Cardiff City 21 0 0 9 1891' 19 1 2 2 0 14 6 9 12 453 69% 3
2020/2021   49 2 0 1 4353' 29 9 15 0 0 15 6 5 10 596 74% 1
Championship Championship Championship Coventry City 23 0 0 1 1973' 15 4 4 0 0 10 5 2 8 409 78% 1
Championship Championship Championship Rotherham United 24 2 0 0 2200' 12 5 11 0 0 4 1 3 2 159 61% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 28 93% 0
2019/2020   39 1 0 2 2489' 19 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 5 0 0 0 417' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Coventry City 7 89' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 22 1 0 2 1695' 15 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Shrewsbury Town 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   9 1 0 0 522' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 14 64% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wolverhampton Wanderers Academy 3 1 0 0 330' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 14 64% 0
2017/2018   2 0 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Telford 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Patrick McNair
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 0 0 2 3560' 33 0 9 3 0 13 7 0 32 2067 91% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 22 77% 0
Championship Championship Championship Hull City 6 0 0 1 768' 6 0 3 2 0 3 2 0 12 379 80% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 52 87% 0
Leagues Cup San Diego 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS San Diego 23 0 0 1 2432' 23 0 6 1 0 10 5 0 19 1614 93% 2
2024/2025   7 1 0 0 768' 7 0 3 1 0 2 1 0 4 333 92% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup West Bromwich Albion 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 93 97% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 2 184' 2 0 1 0 0 0 0 66 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 4 1 0 0 433' 4 0 1 1 0 2 1 0 4 174 89% 0
2023/2024   24 0 0 0 2359' 24 0 3 2 0 15 4 0 24 1548 74% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 20 0 0 0 1999' 20 0 3 2 0 10 3 0 21 1237 79% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 4 360' 4 0 0 5 1 0 3 311 57% 0
2022/2023   50 2 0 0 3941' 34 8 5 7 0 11 4 19 33 1485 83% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 44 1 0 0 3401' 28 8 5 6 0 11 4 19 33 1485 83% 3
2021/2022   51 6 3 3 4809' 51 2 0 13 1 23 12 35 72 2124 79% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 6 1 1 0 540' 6 0 0 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 5 2 3 3780' 42 0 0 10 1 23 12 35 70 2059 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 489' 3 2 0 1 0 0 0 0 2 65 72% 0
2020/2021   53 3 0 8 4918' 51 3 2 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 46 2 0 7 4279' 46 2 0 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 1 0 1 593' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   45 6 2 2 4287' 38 6 6 6 1 53 12 42 85 1051 78% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 6 2 2 4031' 36 6 5 6 1 52 12 42 82 1022 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 29 79% 0
2018/2019   55 0 0 2 2894' 17 6 11 1 0 6 1 6 7 188 73% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 41 0 0 1 1403' 7 2 9 1 0 5 1 5 6 182 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 420' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 0 0 0 773' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 1 298' 2 1 1 0 0 1 0 1 1 6 50% 0
2017/2018   16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
Championship Championship Championship Sunderland 16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
2016/2017   20 2 0 0 1881' 9 6 8 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 2 0 0 357' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia Północna 2 82' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 11 0 0 0 1122' 5 5 4 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 4 320' 1 0 3 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 0 861' 4 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 23 0 0 0 771' 3 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 2196' 16 6 5 2 0 4 2 8 5 684 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 7 0 0 0 394' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 1622' 12 4 4 2 0 4 2 8 5 684 86% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2