Patrick McNair vs James Bree - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
37
Defence
183 cm
72 kg
31 lat (1995-04-27)
N. Ireland N. Ireland
Profil zawodnika
14
Defence
178 cm
74 kg
28 lat (1997-10-11)
England England
Statystyki Patrick McNair, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Puchar Anglii Liga amerykańska MLS Mecze towarzyskie Reprezentacje Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki James Bree, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick McNair
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 0 0 2 3560' 33 0 9 3 0 13 7 0 32 2067 91% 2
Championship Championship Championship Hull City 6 0 0 1 768' 6 0 3 2 0 3 2 0 12 379 80% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 22 77% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS San Diego 23 0 0 1 2432' 23 0 6 1 0 10 5 0 19 1614 93% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 52 87% 0
Leagues Cup San Diego 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   7 1 0 0 768' 7 0 3 1 0 2 1 0 4 333 92% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 2 184' 2 0 1 0 0 0 0 66 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 4 1 0 0 433' 4 0 1 1 0 2 1 0 4 174 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup West Bromwich Albion 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 93 97% 0
2023/2024   24 0 0 0 2359' 24 0 3 2 0 15 4 0 24 1548 74% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 4 360' 4 0 0 5 1 0 3 311 57% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 20 0 0 0 1999' 20 0 3 2 0 10 3 0 21 1237 79% 1
2022/2023   50 2 0 0 3941' 34 8 5 7 0 11 4 19 33 1485 83% 3
Championship Championship Championship Middlesbrough 44 1 0 0 3401' 28 8 5 6 0 11 4 19 33 1485 83% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   51 6 3 3 4809' 51 2 0 13 1 23 12 35 72 2124 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 489' 3 2 0 1 0 0 0 0 2 65 72% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 6 1 1 0 540' 6 0 0 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 5 2 3 3780' 42 0 0 10 1 23 12 35 70 2059 79% 0
2020/2021   53 3 0 8 4918' 51 3 2 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 46 2 0 7 4279' 46 2 0 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 1 0 1 593' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   45 6 2 2 4287' 38 6 6 6 1 53 12 42 85 1051 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 29 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 6 2 2 4031' 36 6 5 6 1 52 12 42 82 1022 78% 3
2018/2019   55 0 0 2 2894' 17 6 11 1 0 6 1 6 7 188 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 420' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 0 0 0 773' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 1 298' 2 1 1 0 0 1 0 1 1 6 50% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 41 0 0 1 1403' 7 2 9 1 0 5 1 5 6 182 74% 1
2017/2018   16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
Championship Championship Championship Sunderland 16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
2016/2017   20 2 0 0 1881' 9 6 8 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Premier League Premier League Premier League Sunderland 11 0 0 0 1122' 5 5 4 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 4 320' 1 0 3 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 2 0 0 357' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia Północna 2 82' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 0 861' 4 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 23 0 0 0 771' 3 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 2196' 16 6 5 2 0 4 2 8 5 684 86% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 1622' 12 4 4 2 0 4 2 8 5 684 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 7 0 0 0 394' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki James Bree
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   45 5 0 6 5282' 45 0 16 8 0 31 12 0 14 1331 79% 2
Championship Championship Championship Charlton Athletic 20 2 0 3 2331' 20 0 7 7 0 13 4 0 8 476 70% 1
Championship Championship Championship Southampton 19 2 0 2 2268' 19 0 7 1 0 16 7 0 6 753 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 24 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 1 0 1 359' 3 0 1 0 0 1 1 0 0 78 78% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Southampton 1 144' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 2 0 1 2282' 20 0 7 2 0 6 3 0 13 964 90% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 3 123 93% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 14 0 0 1 1651' 14 0 6 0 0 4 1 0 5 532 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 4 2 0 0 451' 4 0 1 1 0 2 2 0 5 309 94% 1
2023/2024   16 0 0 1 1924' 16 0 8 0 1 5 2 0 11 909 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 148' 1 0 1 0 0 0 1 41 83% 0
Premier Reserve League Southampton U21 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 79 0% 0
Championship Championship Championship Southampton 13 0 0 1 1550' 13 0 6 0 1 4 2 0 8 789 91% 1
2022/2023   35 0 0 4 3366' 34 2 2 4 0 15 4 23 11 898 70% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 5 0 0 0 576' 4 1 2 1 0 1 1 0 0 137 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 27 0 0 4 2430' 27 0 0 3 0 14 3 23 11 761 69% 0
2021/2022   47 1 0 6 4122' 44 2 0 5 0 22 9 37 21 1296 66% 6
Championship Championship Championship Luton Town 44 1 0 6 4092' 44 2 0 5 0 22 9 37 21 1296 66% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 1 0 2 2703' 19 7 8 0 0 5 1 6 10 444 69% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 2 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 0 0 2 299' 2 2 0 0 0 0 0 1 1 57 63% 0
Championship Championship Championship Luton Town 29 1 0 0 2229' 16 4 8 0 0 5 1 5 9 387 70% 1
2019/2020   49 0 0 5 4103' 36 7 6 2 0 10 4 23 28 813 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 3 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 45 0 0 5 3800' 34 6 5 2 0 10 4 23 28 813 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   34 0 0 1 2207' 21 1 4 1 0 6 0 11 9 604 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Aston Villa 14 682' 6 0 2 2 0 3 3 207 82% 0
Championship Championship Championship Ipswich Town 17 0 0 1 1262' 13 1 1 1 0 4 0 8 6 397 75% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 173' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   22 766' 7 0 3 3 1 5 2 115 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 18 496' 4 0 3 3 1 5 2 115 77% 0
2016/2017   41 0 0 2 3106' 27 6 2 0 0 11 2 6 22 770 67% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 16 0 0 0 747' 6 2 1 0 0 5 2 1 12 172 76% 0
Championship Championship Championship Barnsley 22 0 0 2 1934' 18 3 1 0 0 6 0 5 10 598 64% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 0 0 0 215' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   44 0 0 0 2431' 18 5 5 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 35 0 0 0 2047' 17 5 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 7 264' 0 0 3 - - - - - - -
2014/2015   23 0 0 1 1152' 6 3 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 0 0 0 112' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 19 0 0 1 1040' 6 2 5 0 0 - - - - - - -
2013/2014   1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 1 73' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2