Patrick McNair vs Jack Stephens - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
37
Defence
183 cm
72 kg
31 lat (1995-04-27)
N. Ireland N. Ireland
Profil zawodnika
5
Defence
188 cm
78 kg
32 lat (1994-01-27)
England England
Statystyki Patrick McNair, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Championship Mecze towarzyskie Reprezentacje Leagues Cup Liga amerykańska MLS Euro Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jack Stephens, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Puchar Anglii Championship Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick McNair
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 0 0 2 3560' 33 0 9 3 0 13 7 0 32 2067 91% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 22 77% 0
Championship Championship Championship Hull City 6 0 0 1 768' 6 0 3 2 0 3 2 0 12 379 80% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 52 87% 0
Leagues Cup San Diego 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS San Diego 23 0 0 1 2432' 23 0 6 1 0 10 5 0 19 1614 93% 2
2024/2025   7 1 0 0 768' 7 0 3 1 0 2 1 0 4 333 92% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup West Bromwich Albion 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 93 97% 0
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 2 184' 2 0 1 0 0 0 0 66 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 4 1 0 0 433' 4 0 1 1 0 2 1 0 4 174 89% 0
2023/2024   24 0 0 0 2359' 24 0 3 2 0 15 4 0 24 1548 74% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 4 360' 4 0 0 5 1 0 3 311 57% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 20 0 0 0 1999' 20 0 3 2 0 10 3 0 21 1237 79% 1
2022/2023   50 2 0 0 3941' 34 8 5 7 0 11 4 19 33 1485 83% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Irlandia Północna 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 44 1 0 0 3401' 28 8 5 6 0 11 4 19 33 1485 83% 3
2021/2022   51 6 3 3 4809' 51 2 0 13 1 23 12 35 72 2124 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 489' 3 2 0 1 0 0 0 0 2 65 72% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 6 1 1 0 540' 6 0 0 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 5 2 3 3780' 42 0 0 10 1 23 12 35 70 2059 79% 0
2020/2021   53 3 0 8 4918' 51 3 2 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 46 2 0 7 4279' 46 2 0 7 1 13 5 24 72 1459 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 1 0 1 593' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   45 6 2 2 4287' 38 6 6 6 1 53 12 42 85 1051 78% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 42 6 2 2 4031' 36 6 5 6 1 52 12 42 82 1022 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 29 79% 0
2018/2019   55 0 0 2 2894' 17 6 11 1 0 6 1 6 7 188 73% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 41 0 0 1 1403' 7 2 9 1 0 5 1 5 6 182 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 420' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia Północna 6 0 0 0 773' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 1 298' 2 1 1 0 0 1 0 1 1 6 50% 0
2017/2018   16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
Championship Championship Championship Sunderland 16 5 0 0 1685' 12 5 4 1 0 8 4 12 5 147 77% 0
2016/2017   20 2 0 0 1881' 9 6 8 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Premier League Premier League Premier League Sunderland 11 0 0 0 1122' 5 5 4 0 0 1 0 5 3 116 76% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 3 2 0 0 357' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia Północna 2 82' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia Północna 4 320' 1 0 3 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 0 861' 4 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 23 0 0 0 771' 3 2 5 0 0 3 1 4 2 176 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 2196' 16 6 5 2 0 4 2 8 5 684 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Irlandia Północna 7 0 0 0 394' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 1622' 12 4 4 2 0 4 2 8 5 684 86% 1
Statystyki Jack Stephens
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 0 3134' 34 0 1 5 0 13 5 0 16 1893 91% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Southampton 30 2 0 0 2774' 30 0 1 5 0 13 5 0 16 1893 91% 6
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 1 0 0 1805' 18 0 3 2 2 4 2 0 4 930 93% 1
Premier League Premier League Premier League Southampton 18 1 0 0 1805' 18 0 3 2 2 4 2 0 4 930 93% 1
2023/2024   24 0 0 1 2400' 24 0 4 6 0 10 3 0 4 1864 77% 4
Championship Championship Championship Southampton 20 0 0 1 2040' 20 0 4 6 0 10 3 0 3 1639 75% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 360' 4 0 0 0 0 0 1 225 93% 0
2022/2023   30 0 0 0 1665' 15 0 4 4 0 2 1 9 2 511 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 26 0 0 0 1349' 13 0 2 3 0 2 1 8 2 486 82% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 2 136' 0 0 2 0 0 1 0 25 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   27 0 0 0 1364' 13 1 2 3 0 0 0 8 3 662 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 23 0 0 0 974' 9 1 2 3 0 0 0 8 2 444 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 218 85% 0
2020/2021   43 0 0 0 1990' 20 2 1 3 0 2 1 5 6 695 81% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 38 0 0 0 1720' 17 2 1 2 0 2 1 5 6 664 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 31 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   40 2 0 3 2819' 30 1 1 4 1 7 2 14 13 1062 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 180' 2 0 0 1 0 1 0 98 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 1 0 3 2549' 27 1 1 4 1 6 2 13 13 964 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 1 0 0 2717' 24 2 5 4 0 9 5 11 8 654 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 32 1 0 0 2177' 19 2 5 4 0 7 5 11 7 574 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 210' 2 0 0 2 0 0 1 80 70% 0
2017/2018   32 3 0 0 2430' 27 0 0 6 1 11 4 13 11 700 77% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 27 2 0 0 1980' 22 0 0 6 1 11 4 13 11 700 77% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   33 0 0 1 1981' 21 0 2 2 0 4 0 15 5 732 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 20 0 0 1 1411' 15 0 2 1 0 4 0 15 5 732 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Southampton Academy 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 6 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   36 0 0 0 1903' 17 2 2 3 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 15 79' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 16 0 0 0 1440' 16 0 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 5 0 0 0 384' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2014/2015   44 1 0 5 3618' 39 1 1 9 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swindon Town 1 0 0 0 62' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 40 1 0 5 3556' 39 0 1 9 1 - - - - - - -
2013/2014   11 0 0 0 900' 10 0 0 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 10 0 0 0 900' 10 0 0 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   23 0 0 0 524' 2 2 3 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 23 0 0 0 524' 2 2 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2