Wolverhampton Wanderers

Witamy w Wolverhampton Wanderers (England - Premier League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Wolverhampton Wanderers logo Wolverhampton Wanderers Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 1/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 61

    Meczów

  • 95

    Gole

  • 1.56

    na mecz

  • 28

    Wygrane

  • 19

    Remisy

  • 14

    Przegrane

  • 42.6%

    Over 2.5

  • 73.8%

    Over 1.5

  • 39.34%

    CS

  • 49.18%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Wolverhampton Wanderers
Anglia - Premier League
jutro 20:15
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
12 gru
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
15 gru
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Millwall 2
  •  
  • Accrington Stanley 1
    Sunderland 3
  •  
  • AFC Wimbledon 2
    Milton Keynes Dons 2
  •  
  • Barnsley 0
    Carlisle United 3
  •  
  • Blackburn Rovers 3
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Blackpool 2
    Macclesfield Town 2
  •  
  • Rochdale 5
    Bolton Wanderers 2
  •  
  • Bradford City 0
    Preston North End 4
  •  
  • Brentford 1
    Cambridge United 1
  •  
  • Queens Park Rangers 3
    Bristol City 3
  •  
  • Bristol Rovers 3
    Cheltenham Town 0
  •  
  • Port Vale 1
    Burton Albion 2
  •  
  • Sheffield Wednesday 3
    Bury 0
  •  
  • Charlton Athletic 0
    Forest Green Rovers 0
  •  
  • Colchester United 3
    Swindon Town 0
  •  
  • Coventry City 4
    Exeter City 1
  •  
  • Walsall 2
    Crawley Town 3
  •  
  • Middlesbrough 2
    Crewe Alexandra 2
  •  
  • Scunthorpe United 0
    Derby County 1
  •  
  • Grimsby Town 1
    Doncaster Rovers 0
  •  
  • Nottingham Forest 1
    Fleetwood Town 0
  •  
  • Gillingham 2
    Newport County 2
  •  
  • Huddersfield Town 0
    Lincoln 1
  •  
  • Tranmere Rovers 0
    Hull City 3
  •  
  • Luton Town 3
    Ipswich Town 1
  •  
  • Salford City 0
    Leeds United 3
  •  
  • Plymouth Argyle 2
    Leyton Orient 0
  •  
  • Mansfield Town 2
    Morecambe 2
  •  
  • Swansea City 3
    Northampton Town 1
  •  
  • Oxford United 1
    Peterborough United 0
  •  
  • Wycombe Wanderers 1
    Reading 1
  •  
  • Shrewsbury Town 0
    Rotherham United 4
  •  
  • Stevenage 1
    Southend United 2
  •  
  • Wigan Athletic 0
    Stoke City 1
  •  
  • Portsmouth 3
    Birmingham City 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • AFC Bournemouth 0
    Forest Green Rovers 0
  •  
  • Burnley 1
    Sunderland 3
  •  
  • Swansea City 6
    Cambridge United 0
  •  
  • Lincoln 2
    Everton 4
  •  
  • Newcastle United 1
    Leicester City 1
  •  
  • Queens Park Rangers 0
    Portsmouth 2
  •  
  • Rotherham United 0
    Sheffield Wednesday 1
  •  
  • Crewe Alexandra 1
    Aston Villa 6
  •  
  • Sheffield United 2
    Blackburn Rovers 1
  •  
  • Bristol Rovers 1
    Brighton & Hove Albion 2
  •  
  • Burton Albion 4
    Morecambe 0
  •  
  • Cardiff City 0
    Luton Town 3
  •  
  • Rochdale 2
    Carlisle United 1
  •  
  • Crystal Palace 0
    Colchester United 0
  •  
  • Watford 3
    Coventry City 0
  •  
  • Crawley Town 1
    Norwich City 0
  •  
  • Nottingham Forest 3
    Derby County 0
  •  
  • Fulham 0
    Southampton 1
  •  
  • Grimsby Town 00
    Macclesfield Town 00
    27-08-2019 Grimsby Town
    0 - 0
    Macclesfield Town
    10-09-2019 Macclesfield Town
    0 - 0
    Grimsby Town
  •  
  • Preston North End 2
    Hull City 2
  •  
  • Leeds United 2
    Stoke City 2
  •  
  • Oxford United 2
    Millwall 2
  •  
  • Southend United 1
    Milton Keynes Dons 4
  •  
  • Newport County 0
    West Ham United 2
  •  
  • Plymouth Argyle 2
    Reading 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Manchester United 1
    Rochdale 1
  •  
  • Burton Albion 2
    AFC Bournemouth 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 1
    Aston Villa 3
  •  
  • Chelsea 7
    Grimsby Town 1
  •  
  • Milton Keynes Dons 0
    Liverpool FC 2
  •  
  • Oxford United 4
    West Ham United 0
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 1
    Reading 1
  •  
  • Sheffield United 0
    Sunderland 1
  •  
  • Arsenal 5
    Nottingham Forest 0
  •  
  • Colchester United 0
    Tottenham Hotspur 0
  •  
  • Crawley Town 1
    Stoke City 1
  •  
  • Sheffield Wednesday 0
    Everton 2
  •  
  • Luton Town 0
    Leicester City 4
  •  
  • Preston North End 0
    Manchester City 3
  •  
  • Portsmouth 0
    Southampton 4
  •  
  • Watford 2
    Swansea City 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Chelsea 1
    Manchester United 2
  •  
  • Aston Villa 2
    Wolverhampton Wanderers 1
  •  
  • Liverpool FC 5
    Arsenal 5
  •  
  • Burton Albion 1
    Leicester City 3
  •  
  • Crawley Town 1
    Colchester United 3
  •  
  • Everton 2
    Watford 0
  •  
  • Manchester City 3
    Southampton 1
  •  
  • Oxford United 1
    Sunderland 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Manchester United 3
    Colchester United 0
  •  
  • Everton 2
    Leicester City 2
  •  
  • Oxford United 1
    Manchester City 3
  •  
  • Aston Villa 5
    Liverpool FC 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Leicester City 11
    Aston Villa 12
    08-01-2020 Leicester City
    1 - 1
    Aston Villa
    28-01-2020 Aston Villa
    2 - 1
    Leicester City
  •  
  • Manchester United 11
    Manchester City 30
    07-01-2020 Manchester United
    1 - 3
    Manchester City
    29-01-2020 Manchester City
    0 - 1
    Manchester United
  •  
  • final
  •  
  • Aston Villa 1
    Manchester City 2
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester City
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Liverpool FC Liverpool FC 38 99 32 3 3 85 33 52
W
W
L
D
W
2 Manchester City Manchester City 38 81 26 3 9 101 35 66
W
W
W
W
W
3 Manchester United Manchester United 38 66 18 12 8 66 36 30
W
D
W
D
W
4 Chelsea Chelsea 38 66 20 6 12 69 54 15
W
L
W
L
W
5 Leicester City Leicester City 38 62 18 8 12 67 41 26
L
L
W
L
D
6 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 38 59 16 11 11 61 47 14
D
W
W
W
D
7 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 38 59 15 14 9 51 40 11
L
W
D
W
L
8 Arsenal Arsenal 38 56 14 14 10 56 48 8
W
L
W
L
D
9 Sheffield United Sheffield United 38 54 14 12 12 39 39 0
L
L
L
W
W
10 Burnley Burnley 38 54 15 9 14 43 49 -6
L
W
D
D
W
11 Southampton Southampton 38 52 15 7 16 51 60 -9
W
W
D
D
D
12 Everton Everton 38 49 13 10 15 44 56 -12
L
W
D
L
D
13 Newcastle United Newcastle United 38 44 11 11 16 38 58 -20
L
D
L
L
L
14 Crystal Palace Crystal Palace 38 43 11 10 17 31 50 -19
D
L
L
L
L
15 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 38 41 9 14 15 39 54 -15
W
D
D
L
L
16 West Ham United West Ham United 38 39 10 9 19 49 62 -13
D
D
W
W
L
17 Aston Villa Aston Villa 38 35 9 8 21 41 67 -26
D
W
D
W
L
18 AFC Bournemouth AFC Bournemouth 38 34 9 7 22 40 65 -25
W
L
L
W
D
19 Watford Watford 38 34 8 10 20 36 64 -28
L
L
L
W
W
20 Norwich City Norwich City 38 21 5 6 27 26 75 -49
L
L
L
L
L
  • 1/16
  •  
  • APOEL Nikozja 00
    FC Basel 31
    20-02-2020 APOEL Nikozja
    0 - 3
    FC Basel
    27-02-2020 FC Basel
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Olympiakos Pireus 02
    Arsenal 11
    20-02-2020 Olympiakos Pireus
    0 - 1
    Arsenal
    27-02-2020 Arsenal
    1 - 2
    Olympiakos Pireus
  •  
  • AZ Alkmaar 10
    LASK Linz 12
    20-02-2020 AZ Alkmaar
    1 - 1
    LASK Linz
    27-02-2020 LASK Linz
    2 - 0
    AZ Alkmaar
  •  
  • Bayer Leverkusen 23
    FC Porto 11
    20-02-2020 Bayer Leverkusen
    2 - 1
    FC Porto
    27-02-2020 FC Porto
    1 - 3
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Rangers 31
    Braga 20
    20-02-2020 Rangers
    3 - 2
    Braga
    26-02-2020 Braga
    0 - 1
    Rangers
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 42
    Espanyol 03
    20-02-2020 Wolverhampton Wanderers
    4 - 0
    Espanyol
    27-02-2020 Espanyol
    3 - 2
    Wolverhampton Wanderers
  •  
  • AS Roma 11
    Gent 01
    20-02-2020 AS Roma
    1 - 0
    Gent
    27-02-2020 Gent
    1 - 1
    AS Roma
  •  
  • VfL Wolfsburg 23
    Malmoe FF 10
    20-02-2020 VfL Wolfsburg
    2 - 1
    Malmoe FF
    27-02-2020 Malmoe FF
    0 - 3
    VfL Wolfsburg
  •  
  • CFR Cluj 10
    Sevilla FC 10
    20-02-2020 CFR Cluj
    1 - 1
    Sevilla FC
    27-02-2020 Sevilla FC
    0 - 0
    CFR Cluj
  •  
  • Getafe 21
    Ajax Amsterdam 02
    20-02-2020 Getafe
    2 - 0
    Ajax Amsterdam
    27-02-2020 Ajax Amsterdam
    2 - 1
    Getafe
  •  
  • Szachtar Donieck 23
    Benfica Lizbona 13
    20-02-2020 Szachtar Donieck
    2 - 1
    Benfica Lizbona
    27-02-2020 Benfica Lizbona
    3 - 3
    Szachtar Donieck
  •  
  • FC Kopenhaga 13
    Celtic Glasgow 11
    20-02-2020 FC Kopenhaga
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    27-02-2020 Celtic Glasgow
    1 - 3
    FC Kopenhaga
  •  
  • Club Brugge 10
    Manchester United 15
    20-02-2020 Club Brugge
    1 - 1
    Manchester United
    27-02-2020 Manchester United
    5 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Eintracht Frankfurt 42
    Red Bull Salzburg 12
    20-02-2020 Eintracht Frankfurt
    4 - 1
    Red Bull Salzburg
    28-02-2020 Red Bull Salzburg
    2 - 2
    Eintracht Frankfurt
  •  
  • Łudogorec Razgrad 01
    Inter Mediolan 22
    20-02-2020 Łudogorec Razgrad
    0 - 2
    Inter Mediolan
    27-02-2020 Inter Mediolan
    2 - 1
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Sporting Lizbona 31
    Istanbul Basaksehir 14
    20-02-2020 Sporting Lizbona
    3 - 1
    Istanbul Basaksehir
    27-02-2020 Istanbul Basaksehir
    4 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • 1/8
  •  
  • Rangers 10
    Bayer Leverkusen 31
    12-03-2020 Rangers
    1 - 3
    Bayer Leverkusen
    06-08-2020 Bayer Leverkusen
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • Inter Mediolan 02
    Getafe 00
    12-03-2020 Inter Mediolan
    0 - 0
    Getafe
    05-08-2020 Getafe
    0 - 2
    Inter Mediolan
  •  
  • Olympiakos Pireus 10
    Wolverhampton Wanderers 11
    12-03-2020 Olympiakos Pireus
    1 - 1
    Wolverhampton Wanderers
    06-08-2020 Wolverhampton Wanderers
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • VfL Wolfsburg 10
    Szachtar Donieck 23
    12-03-2020 VfL Wolfsburg
    1 - 2
    Szachtar Donieck
    05-08-2020 Szachtar Donieck
    3 - 0
    VfL Wolfsburg
  •  
  • Eintracht Frankfurt 00
    FC Basel 31
    12-03-2020 Eintracht Frankfurt
    0 - 3
    FC Basel
    06-08-2020 FC Basel
    1 - 0
    Eintracht Frankfurt
  •  
  • Istanbul Basaksehir 10
    FC Kopenhaga 03
    12-03-2020 Istanbul Basaksehir
    1 - 0
    FC Kopenhaga
    05-08-2020 FC Kopenhaga
    3 - 0
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • LASK Linz 01
    Manchester United 52
    12-03-2020 LASK Linz
    0 - 5
    Manchester United
    05-08-2020 Manchester United
    2 - 1
    LASK Linz
  •  
  • Sevilla FC 02
    AS Roma 00
    12-03-2020 Sevilla FC
    0 - 0
    AS Roma
    06-08-2020 AS Roma
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Szachtar Donieck 4
    FC Basel 1
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 0
    Sevilla FC 1
  •  
  • Inter Mediolan 2
    Bayer Leverkusen 1
  •  
  • Manchester United 1
    FC Kopenhaga 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Inter Mediolan 5
    Szachtar Donieck 0
  •  
  • Sevilla FC 2
    Manchester United 1
  •  
  • final
  •  
  • Sevilla FC 3
    Inter Mediolan 2
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Breidablik 01
    FC Vaduz 02
    11-07-2019 Breidablik
    0 - 0
    FC Vaduz
    18-07-2019 FC Vaduz
    2 - 1
    Breidablik
  •  
  • Stjarnan 22
    Levadia Maardu 13
    11-07-2019 Stjarnan
    2 - 1
    Levadia Maardu
    18-07-2019 Levadia Maardu
    3 - 2
    Stjarnan
  •  
  • Budapest Honved 31
    Żalgiris Wilno 11
    11-07-2019 Budapest Honved
    3 - 1
    Żalgiris Wilno
    18-07-2019 Żalgiris Wilno
    1 - 1
    Budapest Honved
  •  
  • Siroki Brijeg 11
    Kajrat Ałmaty 22
    11-07-2019 Siroki Brijeg
    1 - 2
    Kajrat Ałmaty
    18-07-2019 Kajrat Ałmaty
    2 - 1
    Siroki Brijeg
  •  
  • Aberdeen 22
    RoPS 11
    11-07-2019 Aberdeen
    2 - 1
    RoPS
    18-07-2019 RoPS
    1 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Cliftonville 01
    FK Haugesund 15
    11-07-2019 Cliftonville
    0 - 1
    FK Haugesund
    18-07-2019 FK Haugesund
    5 - 1
    Cliftonville
  •  
  • Cork City 02
    FC Progres Niedercorn 21
    11-07-2019 Cork City
    0 - 2
    FC Progres Niedercorn
    18-07-2019 FC Progres Niedercorn
    1 - 2
    Cork City
  •  
  • St. Patrick's Athletic 01
    IFK Norrkoeping 22
    11-07-2019 St. Patrick's Athletic
    0 - 2
    IFK Norrkoeping
    18-07-2019 IFK Norrkoeping
    2 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 12
    Cracovia 12
    11-07-2019 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 1
    Cracovia
    18-07-2019 Cracovia
    2 - 2
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Cukaricki 35
    FC Banants 00
    11-07-2019 Cukaricki
    3 - 0
    FC Banants
    16-07-2019 FC Banants
    0 - 5
    Cukaricki
  •  
  • Europa FC 00
    Legia Warszawa 03
    11-07-2019 Europa FC
    0 - 0
    Legia Warszawa
    18-07-2019 Legia Warszawa
    3 - 0
    Europa FC
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    Milsami Orgiejów 01
    11-07-2019 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Milsami Orgiejów
    18-07-2019 Milsami Orgiejów
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Zeta 10
    Videoton FC 50
    11-07-2019 Zeta
    1 - 5
    Videoton FC
    18-07-2019 Videoton FC
    0 - 0
    Zeta
  •  
  • Connah's Quay 12
    Kilmarnock 20
    11-07-2019 Connah's Quay
    1 - 2
    Kilmarnock
    18-07-2019 Kilmarnock
    0 - 2
    Connah's Quay
  •  
  • Olimpija Lublana 22
    Rigas Futbola skola 30
    11-07-2019 Olimpija Lublana
    2 - 3
    Rigas Futbola skola
    18-07-2019 Rigas Futbola skola
    0 - 2
    Olimpija Lublana
  •  
  • CS Fola Esch 11
    Czichura 22
    11-07-2019 CS Fola Esch
    1 - 2
    Czichura
    17-07-2019 Czichura
    2 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • FK Kauno Zalgiris 00
    Apollon Limassol 24
    11-07-2019 FK Kauno Zalgiris
    0 - 2
    Apollon Limassol
    18-07-2019 Apollon Limassol
    4 - 0
    FK Kauno Zalgiris
  •  
  • Crusaders 23
    B36 Torshavn 02
    11-07-2019 Crusaders
    2 - 0
    B36 Torshavn
    18-07-2019 B36 Torshavn
    2 - 3
    Crusaders
  •  
  • Malmoe FF 74
    Ballymena United 00
    11-07-2019 Malmoe FF
    7 - 0
    Ballymena United
    18-07-2019 Ballymena United
    0 - 4
    Malmoe FF
  •  
  • Brann 21
    Shamrock Rovers 22
    11-07-2019 Brann
    2 - 2
    Shamrock Rovers
    18-07-2019 Shamrock Rovers
    2 - 1
    Brann
  •  
  • Broendby IF 40
    FC Inter 12
    11-07-2019 Broendby IF
    4 - 1
    FC Inter
    18-07-2019 FC Inter
    2 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Debreceni VSC 31
    Kukesi 01
    11-07-2019 Debreceni VSC
    3 - 0
    Kukesi
    18-07-2019 Kukesi
    1 - 1
    Debreceni VSC
  •  
  • FK Liepaja 12
    Dynamo Mińsk 11
    11-07-2019 FK Liepaja
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    18-07-2019 Dynamo Mińsk
    1 - 2
    FK Liepaja
  •  
  • Dinamo Tbilisi 61
    UE Engordany 00
    11-07-2019 Dinamo Tbilisi
    6 - 0
    UE Engordany
    18-07-2019 UE Engordany
    0 - 1
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Speranta 00
    FK Neftczi 36
    11-07-2019 Speranta
    0 - 3
    FK Neftczi
    18-07-2019 FK Neftczi
    6 - 0
    Speranta
  •  
  • Szachcior Soligorsk 11
    Hibernians 00
    11-07-2019 Szachcior Soligorsk
    1 - 0
    Hibernians
    18-07-2019 Hibernians
    0 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Molde 70
    KR Reykjavik 10
    11-07-2019 Molde
    7 - 1
    KR Reykjavik
    18-07-2019 KR Reykjavik
    0 - 0
    Molde
  •  
  • Maccabi Hajfa 23
    Mura 02
    11-07-2019 Maccabi Hajfa
    2 - 0
    Mura
    18-07-2019 Mura
    2 - 3
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Radnik Bijeljina 20
    Spartak Trnawa 02
    11-07-2019 Radnik Bijeljina
    2 - 0
    Spartak Trnawa
    18-07-2019 Spartak Trnawa
    2 - 0
    Radnik Bijeljina
  •  
  • FC Academy Pandev 00
    Zrinjski Mostar 33
    11-07-2019 FC Academy Pandev
    0 - 3
    Zrinjski Mostar
    18-07-2019 Zrinjski Mostar
    3 - 0
    FC Academy Pandev
  •  
  • Balzan FC 30
    NK Domżale 41
    11-07-2019 Balzan FC
    3 - 4
    NK Domżale
    18-07-2019 NK Domżale
    1 - 0
    Balzan FC
  •  
  • Traku FK 10
    Klaksvik 10
    11-07-2019 Traku FK
    1 - 1
    Klaksvik
    16-07-2019 Klaksvik
    0 - 0
    Traku FK
  •  
  • Rużomberk 00
    Lewski Sofia 22
    11-07-2019 Rużomberk
    0 - 2
    Lewski Sofia
    18-07-2019 Lewski Sofia
    2 - 0
    Rużomberk
  •  
  • Sabail 22
    CS Universitatea Craiova 33
    11-07-2019 Sabail
    2 - 3
    CS Universitatea Craiova
    18-07-2019 CS Universitatea Craiova
    3 - 2
    Sabail
  •  
  • KuPS 21
    FK Vitebsk 01
    11-07-2019 KuPS
    2 - 0
    FK Vitebsk
    18-07-2019 FK Vitebsk
    1 - 1
    KuPS
  •  
  • Flora Tallinn 22
    Radnicki Nis 02
    11-07-2019 Flora Tallinn
    2 - 0
    Radnicki Nis
    18-07-2019 Radnicki Nis
    2 - 2
    Flora Tallinn
  •  
  • AEK Larnaca 11
    CS Petrocub 00
    11-07-2019 AEK Larnaca
    1 - 0
    CS Petrocub
    18-07-2019 CS Petrocub
    0 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • Trans Narva 01
    Budućnost Podgorica 24
    11-07-2019 Trans Narva
    0 - 2
    Budućnost Podgorica
    18-07-2019 Budućnost Podgorica
    4 - 1
    Trans Narva
  •  
  • Laci 10
    Hapoel Be'er Szewa 11
    11-07-2019 Laci
    1 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
    18-07-2019 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 0
    Laci
  •  
  • Alashkert FC 33
    Makedonija GjP 10
    11-07-2019 Alashkert FC
    3 - 1
    Makedonija GjP
    18-07-2019 Makedonija GjP
    0 - 3
    Alashkert FC
  •  
  • Ventspils 30
    Teuta Durres 01
    11-07-2019 Ventspils
    3 - 0
    Teuta Durres
    18-07-2019 Teuta Durres
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • Ordabasy Szymkent 12
    Torpedo Kutaisi 00
    11-07-2019 Ordabasy Szymkent
    1 - 0
    Torpedo Kutaisi
    18-07-2019 Torpedo Kutaisi
    0 - 2
    Ordabasy Szymkent
  •  
  • Pjunik 32
    Shkupi Skopje 31
    11-07-2019 Pjunik
    3 - 3
    Shkupi Skopje
    18-07-2019 Shkupi Skopje
    1 - 2
    Pjunik
  •  
  • AS Jeunesse Esch 01
    Tobył Kostanaj 01
    10-07-2019 AS Jeunesse Esch
    0 - 0
    Tobył Kostanaj
    18-07-2019 Tobył Kostanaj
    1 - 1
    AS Jeunesse Esch
  •  
  • Liteks Łowecz 40
    Mladost Podgorica 00
    09-07-2019 Liteks Łowecz
    4 - 0
    Mladost Podgorica
    16-07-2019 Mladost Podgorica
    0 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Gzira United 03
    Hajduk Split 21
    09-07-2019 Gzira United
    0 - 2
    Hajduk Split
    18-07-2019 Hajduk Split
    1 - 3
    Gzira United
  •  
  • St Joseph's 00
    Rangers 46
    09-07-2019 St Joseph's
    0 - 4
    Rangers
    18-07-2019 Rangers
    6 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Round 2
  •  
  • Shamrock Rovers 21
    Apollon Limassol 13
    25-07-2019 Shamrock Rovers
    2 - 1
    Apollon Limassol
    01-08-2019 Apollon Limassol
    3 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • Torino 34
    Debreceni VSC 01
    25-07-2019 Torino
    3 - 0
    Debreceni VSC
    01-08-2019 Debreceni VSC
    1 - 4
    Torino
  •  
  • Espanyol 43
    Stjarnan 01
    25-07-2019 Espanyol
    4 - 0
    Stjarnan
    01-08-2019 Stjarnan
    1 - 3
    Espanyol
  •  
  • Legia Warszawa 10
    KuPS 00
    25-07-2019 Legia Warszawa
    1 - 0
    KuPS
    01-08-2019 KuPS
    0 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • Valur 10
    Łudogorec Razgrad 14
    25-07-2019 Valur
    1 - 1
    Łudogorec Razgrad
    01-08-2019 Łudogorec Razgrad
    4 - 0
    Valur
  •  
  • Budućnost Podgorica 10
    Zoria Ługańsk 31
    25-07-2019 Budućnost Podgorica
    1 - 3
    Zoria Ługańsk
    01-08-2019 Zoria Ługańsk
    1 - 0
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 24
    Crusaders 01
    25-07-2019 Wolverhampton Wanderers
    2 - 0
    Crusaders
    01-08-2019 Crusaders
    1 - 4
    Wolverhampton Wanderers
  •  
  • NK Domżale 22
    Malmoe FF 23
    25-07-2019 NK Domżale
    2 - 2
    Malmoe FF
    01-08-2019 Malmoe FF
    3 - 2
    NK Domżale
  •  
  • Rangers 20
    FC Progres Niedercorn 00
    25-07-2019 Rangers
    2 - 0
    FC Progres Niedercorn
    01-08-2019 FC Progres Niedercorn
    0 - 0
    Rangers
  •  
  • Strasbourg 31
    Maccabi Hajfa 12
    25-07-2019 Strasbourg
    3 - 1
    Maccabi Hajfa
    01-08-2019 Maccabi Hajfa
    2 - 1
    Strasbourg
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 01
    AEL Limassol 00
    25-07-2019 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    AEL Limassol
    01-08-2019 AEL Limassol
    0 - 1
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • AS Jeunesse Esch 00
    Vitoria Guimaraes 14
    25-07-2019 AS Jeunesse Esch
    0 - 1
    Vitoria Guimaraes
    01-08-2019 Vitoria Guimaraes
    4 - 0
    AS Jeunesse Esch
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 12
    Atromitos 23
    25-07-2019 DAC 1904 Dunajska Streda
    1 - 2
    Atromitos
    01-08-2019 Atromitos
    3 - 2
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • AZ Alkmaar 03
    Haecken 00
    25-07-2019 AZ Alkmaar
    0 - 0
    Haecken
    01-08-2019 Haecken
    0 - 3
    AZ Alkmaar
  •  
  • Gent 61
    FC Viitorul Constanta 32
    25-07-2019 Gent
    6 - 3
    FC Viitorul Constanta
    01-08-2019 FC Viitorul Constanta
    2 - 1
    Gent
  •  
  • FC Luzern 11
    Klaksvik 00
    25-07-2019 FC Luzern
    1 - 0
    Klaksvik
    01-08-2019 Klaksvik
    0 - 1
    FC Luzern
  •  
  • Videoton FC 10
    FC Vaduz 02
    25-07-2019 Videoton FC
    1 - 0
    FC Vaduz
    01-08-2019 FC Vaduz
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • IFK Norrkoeping 21
    FK Liepaja 00
    25-07-2019 IFK Norrkoeping
    2 - 0
    FK Liepaja
    01-08-2019 FK Liepaja
    0 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • Piast Gliwice 31
    Riga FC 22
    25-07-2019 Piast Gliwice
    3 - 2
    Riga FC
    01-08-2019 Riga FC
    2 - 1
    Piast Gliwice
  •  
  • Connah's Quay 00
    Partizan Belgrad 13
    25-07-2019 Connah's Quay
    0 - 1
    Partizan Belgrad
    01-08-2019 Partizan Belgrad
    3 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    Kajrat Ałmaty 01
    25-07-2019 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
    01-08-2019 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Osijek 01
    25-07-2019 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Osijek
    01-08-2019 Osijek
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Łokomotiw Płowdiw 21
    Spartak Trnawa 03
    25-07-2019 Łokomotiw Płowdiw
    2 - 0
    Spartak Trnawa
    01-08-2019 Spartak Trnawa
    3 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
  •  
  • Alashkert FC 03
    Steaua Bukareszt 32
    25-07-2019 Alashkert FC
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
    01-08-2019 Steaua Bukareszt
    2 - 3
    Alashkert FC
  •  
  • Arsenal Tula 00
    FK Neftczi 13
    25-07-2019 Arsenal Tula
    0 - 1
    FK Neftczi
    01-08-2019 FK Neftczi
    3 - 0
    Arsenal Tula
  •  
  • Lechia Gdańsk 21
    Broendby IF 14
    25-07-2019 Lechia Gdańsk
    2 - 1
    Broendby IF
    01-08-2019 Broendby IF
    4 - 1
    Lechia Gdańsk
  •  
  • Molde 03
    Cukaricki 01
    25-07-2019 Molde
    0 - 0
    Cukaricki
    31-07-2019 Cukaricki
    1 - 3
    Molde
  •  
  • Flora Tallinn 11
    Eintracht Frankfurt 22
    25-07-2019 Flora Tallinn
    1 - 2
    Eintracht Frankfurt
    01-08-2019 Eintracht Frankfurt
    2 - 1
    Flora Tallinn
  •  
  • Szachcior Soligorsk 20
    Esbjerg fB 00
    25-07-2019 Szachcior Soligorsk
    2 - 0
    Esbjerg fB
    01-08-2019 Esbjerg fB
    0 - 0
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • FK Haugesund 21
    Sturm Graz 02
    25-07-2019 FK Haugesund
    2 - 0
    Sturm Graz
    01-08-2019 Sturm Graz
    2 - 1
    FK Haugesund
  •  
  • Mlada Boleslav 13
    Ordabasy Szymkent 12
    25-07-2019 Mlada Boleslav
    1 - 1
    Ordabasy Szymkent
    01-08-2019 Ordabasy Szymkent
    2 - 3
    Mlada Boleslav
  •  
  • Yeni Malatyaspor 21
    Olimpija Lublana 20
    25-07-2019 Yeni Malatyaspor
    2 - 2
    Olimpija Lublana
    01-08-2019 Olimpija Lublana
    0 - 1
    Yeni Malatyaspor
  •  
  • Budapest Honved 00
    CS Universitatea Craiova 00
    25-07-2019 Budapest Honved
    0 - 0
    CS Universitatea Craiova
    01-08-2019 CS Universitatea Craiova
    0 - 0
    Budapest Honved
  •  
  • Czichura 10
    Aberdeen 15
    25-07-2019 Czichura
    1 - 1
    Aberdeen
    01-08-2019 Aberdeen
    5 - 0
    Czichura
  •  
  • FC Utrecht 11
    Zrinjski Mostar 12
    25-07-2019 FC Utrecht
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
    01-08-2019 Zrinjski Mostar
    2 - 1
    FC Utrecht
  •  
  • AEK Larnaca 34
    Lewski Sofia 00
    25-07-2019 AEK Larnaca
    3 - 0
    Lewski Sofia
    01-08-2019 Lewski Sofia
    0 - 4
    AEK Larnaca
  •  
  • Partizani 01
    Sheriff Tyraspol 11
    25-07-2019 Partizani
    0 - 1
    Sheriff Tyraspol
    01-08-2019 Sheriff Tyraspol
    1 - 1
    Partizani
  •  
  • AS Roma 00
    Debrecen/Kukesi 00
    25-07-2019 AS Roma
    0 - 0
    Debrecen/Kukesi
    01-08-2019 Debrecen/Kukesi
    0 - 0
    AS Roma
  •  
  • FK Gabala 00
    Dinamo Tbilisi 23
    25-07-2019 FK Gabala
    0 - 2
    Dinamo Tbilisi
    01-08-2019 Dinamo Tbilisi
    3 - 0
    FK Gabala
  •  
  • Ventspils 42
    Gzira United 02
    25-07-2019 Ventspils
    4 - 0
    Gzira United
    01-08-2019 Gzira United
    2 - 2
    Ventspils
  •  
  • Pjunik 20
    Jablonec 10
    25-07-2019 Pjunik
    2 - 1
    Jablonec
    01-08-2019 Jablonec
    0 - 0
    Pjunik
  •  
  • Slovan Bratysława 22
    Feronikeli 10
    24-07-2019 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Feronikeli
    30-07-2019 Feronikeli
    0 - 2
    Slovan Bratysława
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    Suduva 55
    23-07-2019 Tre Penne Galazzano
    0 - 5
    Suduva
    30-07-2019 Suduva
    5 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • FC Santa Coloma 01
    FK Astana 04
    23-07-2019 FC Santa Coloma
    0 - 0
    FK Astana
    01-08-2019 FK Astana
    4 - 1
    FC Santa Coloma
  •  
  • Shkendija Tetowo 11
    F91 Dudelange 21
    23-07-2019 Shkendija Tetowo
    1 - 2
    F91 Dudelange
    30-07-2019 F91 Dudelange
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
  •  
  • HB Torshavn 20
    Linfield 21
    23-07-2019 HB Torshavn
    2 - 2
    Linfield
    01-08-2019 Linfield
    1 - 0
    HB Torshavn
  •  
  • Avan Academy 22
    Lincoln Red Imps FC 01
    23-07-2019 Avan Academy
    2 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    30-07-2019 Lincoln Red Imps FC
    1 - 2
    Avan Academy
  •  
  • Round 3
  •  
  • Legia Warszawa 02
    Atromitos 00
    08-08-2019 Legia Warszawa
    0 - 0
    Atromitos
    14-08-2019 Atromitos
    0 - 2
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Luzern 00
    Espanyol 33
    08-08-2019 FC Luzern
    0 - 3
    Espanyol
    15-08-2019 Espanyol
    3 - 0
    FC Luzern
  •  
  • Partizan Belgrad 30
    Yeni Malatyaspor 11
    08-08-2019 Partizan Belgrad
    3 - 1
    Yeni Malatyaspor
    15-08-2019 Yeni Malatyaspor
    1 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Torino 51
    Szachcior Soligorsk 01
    08-08-2019 Torino
    5 - 0
    Szachcior Soligorsk
    15-08-2019 Szachcior Soligorsk
    1 - 1
    Torino
  •  
  • Austria Wiedeń 11
    Apollon Limassol 23
    08-08-2019 Austria Wiedeń
    1 - 2
    Apollon Limassol
    15-08-2019 Apollon Limassol
    3 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • FC Vaduz 00
    Eintracht Frankfurt 51
    08-08-2019 FC Vaduz
    0 - 5
    Eintracht Frankfurt
    15-08-2019 Eintracht Frankfurt
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • Steaua Bukareszt 01
    Mlada Boleslav 00
    08-08-2019 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Mlada Boleslav
    15-08-2019 Mlada Boleslav
    0 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rijeka 22
    Aberdeen 00
    08-08-2019 Rijeka
    2 - 0
    Aberdeen
    15-08-2019 Aberdeen
    0 - 2
    Rijeka
  •  
  • F91 Dudelange 31
    Nomme JK Kalju 10
    08-08-2019 F91 Dudelange
    3 - 1
    Nomme JK Kalju
    13-08-2019 Nomme JK Kalju
    0 - 1
    F91 Dudelange
  •  
  • FC Midtjylland 21
    Rangers 43
    08-08-2019 FC Midtjylland
    2 - 4
    Rangers
    15-08-2019 Rangers
    3 - 1
    FC Midtjylland
  •  
  • IFK Norrkoeping 11
    Hapoel Be'er Szewa 13
    08-08-2019 IFK Norrkoeping
    1 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
    15-08-2019 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • FK Sarajevo 10
    BATE Borysów 20
    08-08-2019 FK Sarajevo
    1 - 2
    BATE Borysów
    15-08-2019 BATE Borysów
    0 - 0
    FK Sarajevo
  •  
  • Antwerp 11
    Viktoria Pilzno 02
    08-08-2019 Antwerp
    1 - 0
    Viktoria Pilzno
    15-08-2019 Viktoria Pilzno
    2 - 1
    Antwerp
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 41
    Dinamo Tbilisi 01
    08-08-2019 Feyenoord Rotterdam
    4 - 0
    Dinamo Tbilisi
    15-08-2019 Dinamo Tbilisi
    1 - 1
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    Zoria Ługańsk 11
    08-08-2019 Liteks Łowecz
    1 - 1
    Zoria Ługańsk
    15-08-2019 Zoria Ługańsk
    1 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Łokomotiw Płowdiw 00
    Strasbourg 11
    08-08-2019 Łokomotiw Płowdiw
    0 - 1
    Strasbourg
    15-08-2019 Strasbourg
    1 - 0
    Łokomotiw Płowdiw
  •  
  • Łudogorec Razgrad 54
    TNS 00
    08-08-2019 Łudogorec Razgrad
    5 - 0
    TNS
    15-08-2019 TNS
    0 - 4
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Suduva 22
    08-08-2019 Maccabi Tel Awiw
    1 - 2
    Suduva
    15-08-2019 Suduva
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    AIK Sztokholm 21
    08-08-2019 Sheriff Tyraspol
    1 - 2
    AIK Sztokholm
    15-08-2019 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Molde 31
    Aris Thessaloniki FC 03
    08-08-2019 Molde
    3 - 0
    Aris Thessaloniki FC
    15-08-2019 Aris Thessaloniki FC
    3 - 1
    Molde
  •  
  • Illichivets 00
    AZ Alkmaar 04
    08-08-2019 Illichivets
    0 - 0
    AZ Alkmaar
    15-08-2019 AZ Alkmaar
    4 - 0
    Illichivets
  •  
  • FK Neftczi 21
    Bnei Yehuda Tel Awiw 22
    08-08-2019 FK Neftczi
    2 - 2
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    15-08-2019 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 1
    FK Neftczi
  •  
  • FK Haugesund 00
    PSV Eindhoven 10
    08-08-2019 FK Haugesund
    0 - 1
    PSV Eindhoven
    15-08-2019 PSV Eindhoven
    0 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • Malmoe FF 30
    Zrinjski Mostar 01
    08-08-2019 Malmoe FF
    3 - 0
    Zrinjski Mostar
    15-08-2019 Zrinjski Mostar
    1 - 0
    Malmoe FF
  •  
  • Thun 21
    Spartak Moskwa 32
    08-08-2019 Thun
    2 - 3
    Spartak Moskwa
    15-08-2019 Spartak Moskwa
    2 - 1
    Thun
  •  
  • Ventspils 00
    Vitoria Guimaraes 36
    08-08-2019 Ventspils
    0 - 3
    Vitoria Guimaraes
    14-08-2019 Vitoria Guimaraes
    6 - 0
    Ventspils
  •  
  • Broendby IF 21
    Braga 43
    08-08-2019 Broendby IF
    2 - 4
    Braga
    15-08-2019 Braga
    3 - 1
    Broendby IF
  •  
  • CS Universitatea Craiova 01
    AEK Ateny 21
    08-08-2019 CS Universitatea Craiova
    0 - 2
    AEK Ateny
    15-08-2019 AEK Ateny
    1 - 1
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Pjunik 00
    Wolverhampton Wanderers 44
    08-08-2019 Pjunik
    0 - 4
    Wolverhampton Wanderers
    15-08-2019 Wolverhampton Wanderers
    4 - 0
    Pjunik
  •  
  • Sparta Praga 21
    Trabzonspor 22
    08-08-2019 Sparta Praga
    2 - 2
    Trabzonspor
    15-08-2019 Trabzonspor
    2 - 1
    Sparta Praga
  •  
  • AEK Larnaca 10
    Gent 13
    08-08-2019 AEK Larnaca
    1 - 1
    Gent
    15-08-2019 Gent
    3 - 0
    AEK Larnaca
  •  
  • FK Astana 54
    Valletta 10
    08-08-2019 FK Astana
    5 - 1
    Valletta
    15-08-2019 Valletta
    0 - 4
    FK Astana
  •  
  • Slovan Bratysława 13
    Dundalk 01
    07-08-2019 Slovan Bratysława
    1 - 0
    Dundalk
    13-08-2019 Dundalk
    1 - 3
    Slovan Bratysława
  •  
  • Sutjeska 12
    Linfield 23
    06-08-2019 Sutjeska
    1 - 2
    Linfield
    13-08-2019 Linfield
    3 - 2
    Sutjeska
  •  
  • Riga FC 12
    HJK Helsinki 12
    06-08-2019 Riga FC
    1 - 1
    HJK Helsinki
    15-08-2019 HJK Helsinki
    2 - 2
    Riga FC
  •  
  • Avan Academy 12
    Saburtalo 20
    06-08-2019 Avan Academy
    1 - 2
    Saburtalo
    14-08-2019 Saburtalo
    0 - 2
    Avan Academy
  •  
  • final
  •  
  • Torino 21
    Wolverhampton Wanderers 32
    22-08-2019 Torino
    2 - 3
    Wolverhampton Wanderers
    29-08-2019 Wolverhampton Wanderers
    2 - 1
    Torino
  •  
  • Espanyol 32
    Zoria Ługańsk 12
    22-08-2019 Espanyol
    3 - 1
    Zoria Ługańsk
    29-08-2019 Zoria Ługańsk
    2 - 2
    Espanyol
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    Molde 11
    22-08-2019 Partizan Belgrad
    2 - 1
    Molde
    29-08-2019 Molde
    1 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • Slovan Bratysława 12
    PAOK Saloniki 03
    22-08-2019 Slovan Bratysława
    1 - 0
    PAOK Saloniki
    29-08-2019 PAOK Saloniki
    3 - 2
    Slovan Bratysława
  •  
  • Celtic Glasgow 24
    AIK Sztokholm 01
    22-08-2019 Celtic Glasgow
    2 - 0
    AIK Sztokholm
    29-08-2019 AIK Sztokholm
    1 - 4
    Celtic Glasgow
  •  
  • Braga 12
    Spartak Moskwa 01
    22-08-2019 Braga
    1 - 0
    Spartak Moskwa
    29-08-2019 Spartak Moskwa
    1 - 2
    Braga
  •  
  • Linfield 31
    FK Karabach 22
    22-08-2019 Linfield
    3 - 2
    FK Karabach
    29-08-2019 FK Karabach
    2 - 1
    Linfield
  •  
  • AZ Alkmaar 14
    Antwerp 11
    22-08-2019 AZ Alkmaar
    1 - 1
    Antwerp
    29-08-2019 Antwerp
    1 - 4
    AZ Alkmaar
  •  
  • PSV Eindhoven 34
    Apollon Limassol 00
    22-08-2019 PSV Eindhoven
    3 - 0
    Apollon Limassol
    29-08-2019 Apollon Limassol
    0 - 4
    PSV Eindhoven
  •  
  • Strasbourg 10
    Eintracht Frankfurt 03
    22-08-2019 Strasbourg
    1 - 0
    Eintracht Frankfurt
    29-08-2019 Eintracht Frankfurt
    3 - 0
    Strasbourg
  •  
  • Gent 21
    Rijeka 11
    22-08-2019 Gent
    2 - 1
    Rijeka
    29-08-2019 Rijeka
    1 - 1
    Gent
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Vitoria Guimaraes 01
    22-08-2019 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Vitoria Guimaraes
    29-08-2019 Vitoria Guimaraes
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • AEK Ateny 12
    Trabzonspor 30
    22-08-2019 AEK Ateny
    1 - 3
    Trabzonspor
    29-08-2019 Trabzonspor
    0 - 2
    AEK Ateny
  •  
  • Legia Warszawa 00
    Rangers 01
    22-08-2019 Legia Warszawa
    0 - 0
    Rangers
    29-08-2019 Rangers
    1 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Kopenhaga 30
    Riga FC 11
    22-08-2019 FC Kopenhaga
    3 - 1
    Riga FC
    29-08-2019 Riga FC
    1 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 33
    Hapoel Be'er Szewa 00
    22-08-2019 Feyenoord Rotterdam
    3 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
    29-08-2019 Hapoel Be'er Szewa
    0 - 3
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Łudogorec Razgrad 02
    NK Maribor 02
    22-08-2019 Łudogorec Razgrad
    0 - 0
    NK Maribor
    29-08-2019 NK Maribor
    2 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Malmoe FF 31
    Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    22-08-2019 Malmoe FF
    3 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    29-08-2019 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    Malmoe FF
  •  
  • Suduva 02
    Ferencvaros 04
    22-08-2019 Suduva
    0 - 0
    Ferencvaros
    29-08-2019 Ferencvaros
    4 - 2
    Suduva
  •  
  • Avan Academy 21
    F91 Dudelange 12
    22-08-2019 Avan Academy
    2 - 1
    F91 Dudelange
    29-08-2019 F91 Dudelange
    2 - 1
    Avan Academy
  •  
  • FK Astana 30
    BATE Borysów 02
    22-08-2019 FK Astana
    3 - 0
    BATE Borysów
    29-08-2019 BATE Borysów
    2 - 0
    FK Astana
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Manchester City 4
    West Ham United 1
  •  
  • Newcastle United 0
    Wolverhampton Wanderers 4
  •  
  • final
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 0
    Manchester City 0
  •  
  •  
  • Winner

    Wolverhampton Wanderers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Yeovil Town 1
    Hartlepool United 4
  •  
  • Harrogate 1
    Portsmouth 2
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Oxford United 2
  •  
  • York City 0
    Altrincham 1
  •  
  • Barnet 0
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Bristol Rovers 11
    Bromley 10
    10-11-2019 Bristol Rovers
    1 - 1
    Bromley
    19-11-2019 Bromley
    0 - 1
    Bristol Rovers
  •  
  • Chippenham Town 0
    Northampton Town 3
  •  
  • Gateshead FC 1
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Macclesfield Town 0
    Kingstonian 4
  •  
  • Leyton Orient 1
    Maldon & Tiptree 2
  •  
  • Wrexham 00
    Rochdale 01
    10-11-2019 Wrexham
    0 - 0
    Rochdale
    19-11-2019 Rochdale
    1 - 0
    Wrexham
  •  
  • Dover 1
    Southend United 0
  •  
  • Ipswich Town 11
    Lincoln 10
    09-11-2019 Ipswich Town
    1 - 1
    Lincoln
    20-11-2019 Lincoln
    0 - 1
    Ipswich Town
  •  
  • Accrington Stanley 0
    Crewe Alexandra 2
  •  
  • Nantwich Town 0
    AFC Fylde 1
  •  
  • AFC Wimbledon 10
    Doncaster Rovers 12
    09-11-2019 AFC Wimbledon
    1 - 1
    Doncaster Rovers
    19-11-2019 Doncaster Rovers
    2 - 0
    AFC Wimbledon
  •  
  • Forest Green Rovers 4
    Billericay 0
  •  
  • Blackpool 4
    Morecambe 1
  •  
  • Bolton Wanderers 0
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • Carshalton Athletic 1
    Boston United 4
  •  
  • Shrewsbury Town 11
    Bradford City 10
    09-11-2019 Shrewsbury Town
    1 - 1
    Bradford City
    19-11-2019 Bradford City
    0 - 1
    Shrewsbury Town
  •  
  • Salford City 11
    Burton Albion 14
    09-11-2019 Salford City
    1 - 1
    Burton Albion
    19-11-2019 Burton Albion
    4 - 1
    Salford City
  •  
  • Cambridge United 10
    Exeter City 11
    09-11-2019 Cambridge United
    1 - 1
    Exeter City
    19-11-2019 Exeter City
    1 - 0
    Cambridge United
  •  
  • Cheltenham Town 11
    Swindon Town 10
    09-11-2019 Cheltenham Town
    1 - 1
    Swindon Town
    19-11-2019 Swindon Town
    0 - 1
    Cheltenham Town
  •  
  • Mansfield Town 1
    Chorley 0
  •  
  • Colchester United 0
    Coventry City 2
  •  
  • Crawley Town 4
    Scunthorpe United 1
  •  
  • Walsall 21
    Darlington 1883 20
    09-11-2019 Walsall
    2 - 2
    Darlington 1883
    20-11-2019 Darlington 1883
    0 - 1
    Walsall
  •  
  • Stourbridge 20
    Eastleigh 23
    09-11-2019 Stourbridge
    2 - 2
    Eastleigh
    19-11-2019 Eastleigh
    3 - 0
    Stourbridge
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Notts County 3
  •  
  • Grimsby Town 10
    Newport County 12
    09-11-2019 Grimsby Town
    1 - 1
    Newport County
    20-11-2019 Newport County
    2 - 0
    Grimsby Town
  •  
  • Maidenhead United 1
    Rotherham United 3
  •  
  • Maidstone 1
    Torquay United 0
  •  
  • Milton Keynes Dons 0
    Port Vale 1
  •  
  • Oxford City 1
    Solihull Moors 5
  •  
  • Stevenage 10
    Peterborough United 12
    09-11-2019 Stevenage
    1 - 1
    Peterborough United
    19-11-2019 Peterborough United
    2 - 0
    Stevenage
  •  
  • Tranmere Rovers 22
    Wycombe Wanderers 21
    09-11-2019 Tranmere Rovers
    2 - 2
    Wycombe Wanderers
    20-11-2019 Wycombe Wanderers
    1 - 2
    Tranmere Rovers
  •  
  • Sunderland 10
    Gillingham 11
    09-11-2019 Sunderland
    1 - 1
    Gillingham
    19-11-2019 Gillingham
    1 - 0
    Sunderland
  •  
  • Dulwich Hamlet 1
    Carlisle United 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Solihull Moors 3
    Rotherham United 4
  •  
  • Tranmere Rovers 5
    Chichester City FC 1
  •  
  • Blackpool 3
    Maidstone 1
  •  
  • Rochdale 02
    Boston United 01
    01-12-2019 Rochdale
    0 - 0
    Boston United
    16-12-2019 Boston United
    1 - 2
    Rochdale
  •  
  • Bristol Rovers 11
    Plymouth Argyle 10
    01-12-2019 Bristol Rovers
    1 - 1
    Plymouth Argyle
    17-12-2019 Plymouth Argyle
    0 - 1
    Bristol Rovers
  •  
  • Coventry City 12
    Ipswich Town 11
    01-12-2019 Coventry City
    1 - 1
    Ipswich Town
    10-12-2019 Ipswich Town
    1 - 2
    Coventry City
  •  
  • Crawley Town 1
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Gillingham 3
    Doncaster Rovers 0
  •  
  • Peterborough United 3
    Dover 0
  •  
  • Exeter City 20
    Hartlepool United 21
    01-12-2019 Exeter City
    2 - 2
    Hartlepool United
    10-12-2019 Hartlepool United
    1 - 0
    Exeter City
  •  
  • Northampton Town 3
    Notts County 1
  •  
  • Eastleigh 11
    Crewe Alexandra 13
    30-11-2019 Eastleigh
    1 - 1
    Crewe Alexandra
    10-12-2019 Crewe Alexandra
    3 - 1
    Eastleigh
  •  
  • Kingstonian 0
    AFC Fylde 2
  •  
  • Portsmouth 2
    Altrincham 1
  •  
  • Oldham Athletic 0
    Burton Albion 1
  •  
  • Forest Green Rovers 20
    Carlisle United 21
    30-11-2019 Forest Green Rovers
    2 - 2
    Carlisle United
    10-12-2019 Carlisle United
    1 - 0
    Forest Green Rovers
  •  
  • Cheltenham Town 1
    Port Vale 3
  •  
  • Shrewsbury Town 2
    Mansfield Town 0
  •  
  • Walsall 0
    Oxford United 1
  •  
  • Maldon & Tiptree 0
    Newport County 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Arsenal 1
    Leeds United 0
  •  
  • Gillingham 0
    West Ham United 2
  •  
  • Liverpool FC 1
    Everton 0
  •  
  • Sheffield United 2
    AFC Fylde 1
  •  
  • Crewe Alexandra 1
    Barnsley 3
  •  
  • Bristol Rovers 20
    Coventry City 23
    05-01-2020 Bristol Rovers
    2 - 2
    Coventry City
    14-01-2020 Coventry City
    3 - 0
    Bristol Rovers
  •  
  • Burton Albion 2
    Northampton Town 4
  •  
  • Charlton Athletic 0
    West Bromwich Albion 1
  •  
  • Chelsea 2
    Nottingham Forest 0
  •  
  • Crystal Palace 0
    Derby County 1
  •  
  • Middlesbrough 11
    Tottenham Hotspur 12
    05-01-2020 Middlesbrough
    1 - 1
    Tottenham Hotspur
    14-01-2020 Tottenham Hotspur
    2 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Queens Park Rangers 5
    Swansea City 1
  •  
  • AFC Bournemouth 4
    Luton Town 0
  •  
  • Fleetwood Town 1
    Portsmouth 2
  •  
  • Leicester City 2
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Manchester City 4
    Port Vale 1
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 00
    Manchester United 01
    04-01-2020 Wolverhampton Wanderers
    0 - 0
    Manchester United
    15-01-2020 Manchester United
    1 - 0
    Wolverhampton Wanderers
  •  
  • Fulham 2
    Aston Villa 1
  •  
  • Reading 22
    Blackpool 20
    04-01-2020 Reading
    2 - 2
    Blackpool
    14-01-2020 Blackpool
    0 - 2
    Reading
  •  
  • Brentford 1
    Stoke City 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 0
    Sheffield Wednesday 1
  •  
  • Cardiff City 24
    Carlisle United 23
    04-01-2020 Cardiff City
    2 - 2
    Carlisle United
    15-01-2020 Carlisle United
    3 - 4
    Cardiff City
  •  
  • Oxford United 4
    Hartlepool United 1
  •  
  • Southampton 2
    Huddersfield Town 0
  •  
  • Preston North End 2
    Norwich City 4
  •  
  • Watford 31
    Tranmere Rovers 32
    04-01-2020 Watford
    3 - 3
    Tranmere Rovers
    23-01-2020 Tranmere Rovers
    2 - 1
    Watford
  •  
  • Birmingham City 2
    Blackburn Rovers 1
  •  
  • Bristol City 10
    Shrewsbury Town 11
    04-01-2020 Bristol City
    1 - 1
    Shrewsbury Town
    14-01-2020 Shrewsbury Town
    1 - 0
    Bristol City
  •  
  • Burnley 4
    Peterborough United 2
  •  
  • Rotherham United 2
    Hull City 3
  •  
  • Millwall 3
    Newport County 0
  •  
  • Rochdale 11
    Newcastle United 14
    04-01-2020 Rochdale
    1 - 1
    Newcastle United
    14-01-2020 Newcastle United
    4 - 1
    Rochdale
  •  
  • Round 4
  •  
  • AFC Bournemouth 1
    Arsenal 2
  •  
  • Shrewsbury Town 20
    Liverpool FC 21
    26-01-2020 Shrewsbury Town
    2 - 2
    Liverpool FC
    04-02-2020 Liverpool FC
    1 - 0
    Shrewsbury Town
  •  
  • Tranmere Rovers 0
    Manchester United 6
  •  
  • Manchester City 4
    Fulham 0
  •  
  • Hull City 1
    Chelsea 2
  •  
  • Portsmouth 4
    Barnsley 2
  •  
  • Coventry City 02
    Birmingham City 02
    25-01-2020 Coventry City
    0 - 0
    Birmingham City
    04-02-2020 Birmingham City
    2 - 2
    Coventry City
  •  
  • Burnley 1
    Norwich City 2
  •  
  • Reading 13
    Cardiff City 13
    25-01-2020 Reading
    1 - 1
    Cardiff City
    04-02-2020 Cardiff City
    3 - 3
    Reading
  •  
  • Millwall 0
    Sheffield United 2
  •  
  • Newcastle United 03
    Oxford United 02
    25-01-2020 Newcastle United
    0 - 0
    Oxford United
    04-02-2020 Oxford United
    2 - 3
    Newcastle United
  •  
  • Southampton 12
    Tottenham Hotspur 13
    25-01-2020 Southampton
    1 - 1
    Tottenham Hotspur
    05-02-2020 Tottenham Hotspur
    3 - 2
    Southampton
  •  
  • West Ham United 0
    West Bromwich Albion 1
  •  
  • Brentford 0
    Leicester City 1
  •  
  • Northampton Town 02
    Derby County 04
    24-01-2020 Northampton Town
    0 - 0
    Derby County
    04-02-2020 Derby County
    4 - 2
    Northampton Town
  •  
  • Queens Park Rangers 1
    Sheffield Wednesday 2
  •  
  • Round 5
  •  
  • Derby County 0
    Manchester United 3
  •  
  • Leicester City 1
    Birmingham City 0
  •  
  • Sheffield Wednesday 0
    Manchester City 1
  •  
  • Tottenham Hotspur 1
    Norwich City 1
  •  
  • West Bromwich Albion 2
    Newcastle United 3
  •  
  • Reading 1
    Sheffield United 2
  •  
  • Chelsea 2
    Liverpool FC 0
  •  
  • Portsmouth 0
    Arsenal 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Newcastle United 0
    Manchester City 2
  •  
  • Leicester City 0
    Chelsea 1
  •  
  • Sheffield United 1
    Arsenal 2
  •  
  • Norwich City 1
    Manchester United 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Manchester United 1
    Chelsea 3
  •  
  • Arsenal 2
    Manchester City 0
  •  
  • final
  •  
  • Arsenal 2
    Chelsea 1
  •  
  •  
  • Winner

    Arsenal
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Wolverhampton Wanderers Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
30
31
1
3
Najlepsi strzelcy Wolverhampton Wanderers
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Raul Jimenez Jimenez
27
0.5
2 Diogo Jota Jota
18
0.3
3 Matt Doherty Doherty
7
0.4
4 Adama Traore Traore
6
0.2
5 Leander Dendoncker Dendoncker
6
0.3
6 Neto
5
0.2
7 Ruben Neves Neves
4
0.2
8 Cutrone
3
0.3
9 Romain Saiss Saiss
3
0.1
10 Johny Johny
2
0.1

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 95 na mecz: 1.56
Straconych bramek 58 na mecz: 0.95
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 30
49.18%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 24
39.34%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.51
Wygranych meczów do zera (WTN) 18
29.51%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
11.48%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 16
26.23%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 10
16.39%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Wolverhampton Wanderers wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 14 6 3 5
Przegranych 11 2 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 6
19.4%
2-0 4
12.9%
0-0 4
12.9%
1-0 3
9.7%
4-0 3
9.7%
3-0 2
6.5%
2-1 2
6.5%
1-2 2
6.5%
0-1 2
6.5%
0-2 1
3.2%
3-2 1
3.2%
2-5 1
3.2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics