West Ham United

Witamy w West Ham United (England - Premier League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

West Ham United logo West Ham United Staty

Forma drużyny:
L
W
W
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 9

    Gole

  • 1.50

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 18

    Meczów

  • 23

    Gole

  • 1.28

    na mecz

  • 7

    Wygrane

  • 5

    Remisy

  • 6

    Przegrane

  • 38.9%

    Over 2.5

  • 77.8%

    Over 1.5

  • 22.22%

    CS

  • 55.56%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz West Ham United
Anglia - Premier League
01 paź
Nierozpoczęty
Europa Conference League
06 paź
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
09 paź
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Ostatnie mecze
Następne mecze
West Ham United aktualnie zajmuje 18 miejsce w tabeli Premier League. Ostatni mecz zagrali z Everton, który zakończył się wynikiem: Win Everton 1:0.Najlepsi zawodnicy West Ham United w wszystkie ligi, którzy strzelili najwięcej bramek dla klubu: Tomas Soucek 4 goli, Michail Antonio 3 goli, Gianluca Scamacca 3 goli, Jarrod Bowen 2 goli, Said Benrahma 2 goli, Craig Dawson 1 goli, Emerson 1 goli, Kurt Zouma 1 goli, Manuel Lanzini 1 goli, Nikola Vlasic 1 goli.

Łącznie rozegrali 18 w tym sezonie. Wygrał 7 meczów, 5 zakończyło się remisem. 6 zostali pokonani. W 38.89% meczach suma bramek w meczu wyniosła ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek była większa niż 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach West Ham United nie stracił bramki. W 10 spotkaniach każda drużyna w meczu strzeliła bramkę (both teams to score). Średnia bramek: 1.28 na mecz
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Arsenal Arsenal 7 18 6 0 1 17 7 10
W
L
W
W
W
2 Manchester City Manchester City 7 17 5 2 0 23 6 17
W
D
W
W
D
3 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 7 17 5 2 0 18 7 11
W
W
D
W
W
4 Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 6 13 4 1 1 11 5 6
W
L
W
W
D
5 Manchester United Manchester United 6 12 4 0 2 8 8 0
W
W
W
W
L
6 Fulham Fulham 7 11 3 2 2 12 10 2
W
L
W
L
W
7 Chelsea Chelsea 6 10 3 1 2 8 9 -1
W
L
W
L
D
8 Liverpool FC Liverpool FC 6 9 2 3 1 15 6 9
D
W
W
L
D
9 Brentford Brentford 7 9 2 3 2 15 12 3
L
W
D
D
L
10 Newcastle United Newcastle United 7 8 1 5 1 8 7 1
D
D
L
D
D
11 Leeds United Leeds United 6 8 2 2 2 10 10 0
L
D
L
W
D
12 AFC Bournemouth AFC Bournemouth 7 8 2 2 3 6 19 -13
D
W
D
L
L
13 Everton Everton 7 7 1 4 2 5 6 -1
W
D
D
D
D
14 Southampton Southampton 7 7 2 1 4 7 11 -4
L
L
W
L
W
15 Aston Villa Aston Villa 7 7 2 1 4 6 10 -4
W
D
L
L
L
16 Crystal Palace Crystal Palace 6 6 1 3 2 7 9 -2
D
D
L
W
D
17 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 7 6 1 3 3 3 7 -4
L
W
D
D
L
18 West Ham United West Ham United 7 4 1 1 5 3 9 -6
L
L
D
W
L
19 Nottingham Forest Nottingham Forest 7 4 1 1 5 5 17 -12
L
L
L
L
D
20 Leicester City Leicester City 7 1 0 1 6 10 22 -12
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Sheffield United 0
  •  
  • Middlesbrough 0
    Barnsley 1
  •  
  • Blackburn Rovers 4
    Hartlepool United 0
  •  
  • Coventry City 1
    Bristol City 4
  •  
  • Plymouth Argyle 0
    Peterborough United 2
  •  
  • Port Vale 1
    Rotherham United 2
  •  
  • Sheffield Wednesday 2
    Sunderland 0
  •  
  • Reading 1
    Stevenage 2
  •  
  • Accrington Stanley 2
    Tranmere Rovers 2
  •  
  • AFC Wimbledon 0
    Gillingham 2
  •  
  • Blackpool 0
    Barrow 0
  •  
  • Norwich City 2
    Birmingham City 2
  •  
  • Bolton Wanderers 5
    Salford City 1
  •  
  • Bradford City 2
    Hull City 1
  •  
  • Crawley Town 1
    Bristol Rovers 0
  •  
  • Rochdale 2
    Burton Albion 0
  •  
  • Cardiff City 0
    Portsmouth 3
  •  
  • Charlton Athletic 1
    Queens Park Rangers 1
  •  
  • Cheltenham Town 0
    Exeter City 7
  •  
  • Ipswich Town 0
    Colchester United 1
  •  
  • Grimsby Town 4
    Crewe Alexandra 0
  •  
  • Mansfield Town 1
    Derby County 2
  •  
  • Doncaster Rovers 0
    Lincoln 3
  •  
  • Fleetwood Town 1
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Forest Green Rovers 2
    Leyton Orient 0
  •  
  • Harrogate 0
    Stockport 1
  •  
  • Huddersfield Town 1
    Preston North End 4
  •  
  • Luton Town 2
    Newport County 3
  •  
  • Milton Keynes Dons 1
    Sutton United 0
  •  
  • Morecambe 0
    Stoke City 0
  •  
  • Northampton Town 1
    Wycombe Wanderers 2
  •  
  • Oxford United 2
    Swansea City 2
  •  
  • Walsall 2
    Swindon Town 0
  •  
  • Shrewsbury Town 3
    Carlisle United 2
  •  
  • Cambridge United 1
    Millwall 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Leeds United 3
    Barnsley 1
  •  
  • Forest Green Rovers 0
    Brighton & Hove Albion 3
  •  
  • Wycombe Wanderers 1
    Bristol City 3
  •  
  • Tranmere Rovers 1
    Newcastle United 2
  •  
  • Norwich City 2
    AFC Bournemouth 2
  •  
  • Bolton Wanderers 1
    Aston Villa 4
  •  
  • Barrow 2
    Lincoln 2
  •  
  • Bradford City 1
    Blackburn Rovers 2
  •  
  • Colchester United 0
    Brentford 2
  •  
  • Cambridge United 0
    Southampton 3
  •  
  • Crawley Town 2
    Fulham 0
  •  
  • Oxford United 0
    Crystal Palace 2
  •  
  • Derby County 1
    West Bromwich Albion 0
  •  
  • Fleetwood Town 0
    Everton 1
  •  
  • Gillingham 0
    Exeter City 0
  •  
  • Grimsby Town 0
    Nottingham Forest 3
  •  
  • Stockport 0
    Leicester City 0
  •  
  • Watford 0
    Milton Keynes Dons 2
  •  
  • Rotherham United 0
    Morecambe 1
  •  
  • Newport County 3
    Portsmouth 2
  •  
  • Stevenage 1
    Peterborough United 0
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 2
    Preston North End 1
  •  
  • Shrewsbury Town 0
    Burnley 1
  •  
  • Sheffield Wednesday 3
    Rochdale 0
  •  
  • Walsall 0
    Charlton Athletic 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Manchester United -
    Aston Villa -
  •  
  • Manchester City -
    Chelsea -
  •  
  • Liverpool FC -
    Derby County -
  •  
  • Arsenal -
    Brighton & Hove Albion -
  •  
  • West Ham United -
    Blackburn Rovers -
  •  
  • Newcastle United -
    Crystal Palace -
  •  
  • Wolverhampton Wanderers -
    Leeds United -
  •  
  • Nottingham Forest -
    Tottenham Hotspur -
  •  
  • Southampton -
    Sheffield Wednesday -
  •  
  • AFC Bournemouth -
    Everton -
  •  
  • Brentford -
    Gillingham -
  •  
  • Bristol City -
    Lincoln -
  •  
  • Burnley -
    Crawley Town -
  •  
  • Stevenage -
    Charlton Athletic -
  •  
  • Leicester City -
    Newport County -
  •  
  • Milton Keynes Dons -
    Morecambe -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Derry City 00
    Riga FC 22
    07-07-2022 Derry City
    0 - 2
    Riga FC
    14-07-2022 Riga FC
    2 - 0
    Derry City
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    FK Sloga Simin Han 26
    07-07-2022 Tre Penne Galazzano
    0 - 2
    FK Sloga Simin Han
    14-07-2022 FK Sloga Simin Han
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • Budućnost Podgorica 22
    Llapi 02
    07-07-2022 Budućnost Podgorica
    2 - 0
    Llapi
    14-07-2022 Llapi
    2 - 2
    Budućnost Podgorica
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 23
    Cliftonville 10
    07-07-2022 DAC 1904 Dunajska Streda
    2 - 1
    Cliftonville
    14-07-2022 Cliftonville
    0 - 3
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Lechia Gdańsk 42
    FC Academy Pandev 11
    07-07-2022 Lechia Gdańsk
    4 - 1
    FC Academy Pandev
    14-07-2022 FC Academy Pandev
    1 - 2
    Lechia Gdańsk
  •  
  • Shkendija Tetowo 22
    Ararat 02
    07-07-2022 Shkendija Tetowo
    2 - 0
    Ararat
    14-07-2022 Ararat
    2 - 2
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Bala Town 11
    Sligo Rovers 20
    07-07-2022 Bala Town
    1 - 2
    Sligo Rovers
    14-07-2022 Sligo Rovers
    0 - 1
    Bala Town
  •  
  • CS Fola Esch 01
    Tre Fiori 13
    07-07-2022 CS Fola Esch
    0 - 1
    Tre Fiori
    14-07-2022 Tre Fiori
    3 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • Dynamo Mińsk 12
    Decic Tuzi 11
    07-07-2022 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    Decic Tuzi
    14-07-2022 Decic Tuzi
    1 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Laci 01
    FK Iskra 00
    07-07-2022 Laci
    0 - 0
    FK Iskra
    14-07-2022 FK Iskra
    0 - 1
    Laci
  •  
  • Gjilani 11
    FK Liepaja 03
    07-07-2022 Gjilani
    1 - 0
    FK Liepaja
    14-07-2022 FK Liepaja
    3 - 1
    Gjilani
  •  
  • HB Torshavn 11
    Newtown 02
    07-07-2022 HB Torshavn
    1 - 0
    Newtown
    14-07-2022 Newtown
    2 - 1
    HB Torshavn
  •  
  • Floriana 00
    CS Petrocub 01
    07-07-2022 Floriana
    0 - 0
    CS Petrocub
    14-07-2022 CS Petrocub
    1 - 0
    Floriana
  •  
  • Dinamo Tbilisi 22
    Paide Linnameeskond 31
    07-07-2022 Dinamo Tbilisi
    2 - 3
    Paide Linnameeskond
    14-07-2022 Paide Linnameeskond
    1 - 2
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Olimpija Lublana 12
    Differdange 03 11
    07-07-2022 Olimpija Lublana
    1 - 1
    Differdange 03
    14-07-2022 Differdange 03
    1 - 2
    Olimpija Lublana
  •  
  • FC Sfintul Gheorghe 11
    Mura 22
    07-07-2022 FC Sfintul Gheorghe
    1 - 2
    Mura
    14-07-2022 Mura
    2 - 1
    FC Sfintul Gheorghe
  •  
  • Rużomberk 20
    FK Kauno Zalgiris 00
    07-07-2022 Rużomberk
    2 - 0
    FK Kauno Zalgiris
    14-07-2022 FK Kauno Zalgiris
    0 - 0
    Rużomberk
  •  
  • Borac Banja Luka 21
    B36 Torshavn 03
    07-07-2022 Borac Banja Luka
    2 - 0
    B36 Torshavn
    14-07-2022 B36 Torshavn
    3 - 1
    Borac Banja Luka
  •  
  • Bruno's Magpies 21
    Crusaders 13
    07-07-2022 Bruno's Magpies
    2 - 1
    Crusaders
    14-07-2022 Crusaders
    3 - 1
    Bruno's Magpies
  •  
  • KuPS 20
    Dila Gori 00
    07-07-2022 KuPS
    2 - 0
    Dila Gori
    14-07-2022 Dila Gori
    0 - 0
    KuPS
  •  
  • FK Panevezys 00
    Milsami Orgiejów 02
    07-07-2022 FK Panevezys
    0 - 0
    Milsami Orgiejów
    14-07-2022 Milsami Orgiejów
    2 - 0
    FK Panevezys
  •  
  • Flora Tallinn 12
    Seinaejoen JK 04
    07-07-2022 Flora Tallinn
    1 - 0
    Seinaejoen JK
    14-07-2022 Seinaejoen JK
    4 - 2
    Flora Tallinn
  •  
  • Pogoń Szczecin 40
    KR Reykjavik 11
    07-07-2022 Pogoń Szczecin
    4 - 1
    KR Reykjavik
    14-07-2022 KR Reykjavik
    1 - 0
    Pogoń Szczecin
  •  
  • Saburtalo 01
    Partizani 10
    07-07-2022 Saburtalo
    0 - 1
    Partizani
    14-07-2022 Partizani
    0 - 1
    Saburtalo
  •  
  • Alashkert FC 11
    Hamrun Spartans 04
    07-07-2022 Alashkert FC
    1 - 0
    Hamrun Spartans
    14-07-2022 Hamrun Spartans
    4 - 1
    Alashkert FC
  •  
  • UE Santa Coloma 01
    Breidablik 14
    07-07-2022 UE Santa Coloma
    0 - 1
    Breidablik
    14-07-2022 Breidablik
    4 - 1
    UE Santa Coloma
  •  
  • Vikingur 12
    Europa FC 01
    06-07-2022 Vikingur
    1 - 0
    Europa FC
    14-07-2022 Europa FC
    1 - 2
    Vikingur
  •  
  • FC Inter 10
    Drita 03
    06-07-2022 FC Inter
    1 - 0
    Drita
    12-07-2022 Drita
    3 - 0
    FC Inter
  •  
  • Gzira United 11
    Atletic Escaldes 10
    05-07-2022 Gzira United
    1 - 1
    Atletic Escaldes
    14-07-2022 Atletic Escaldes
    0 - 1
    Gzira United
  •  
  • St Joseph's 01
    Larne 00
    05-07-2022 St Joseph's
    0 - 0
    Larne
    14-07-2022 Larne
    0 - 1
    St Joseph's
  •  
  • Round 2
  •  
  • Vitoria Guimaraes 30
    Puskas FC Academy 00
    21-07-2022 Vitoria Guimaraes
    3 - 0
    Puskas FC Academy
    28-07-2022 Puskas FC Academy
    0 - 0
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • Vikingur Reykjavik 20
    TNS 00
    21-07-2022 Vikingur Reykjavik
    2 - 0
    TNS
    26-07-2022 TNS
    0 - 0
    Vikingur Reykjavik
  •  
  • Breidablik 21
    Budućnost Podgorica 02
    21-07-2022 Breidablik
    2 - 0
    Budućnost Podgorica
    28-07-2022 Budućnost Podgorica
    2 - 1
    Breidablik
  •  
  • BATE Borysów 00
    Konyaspor 32
    21-07-2022 BATE Borysów
    0 - 3
    Konyaspor
    28-07-2022 Konyaspor
    2 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Vllaznia Szkodra 10
    CS Universitatea Craiova 13
    21-07-2022 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    CS Universitatea Craiova
    28-07-2022 CS Universitatea Craiova
    3 - 0
    Vllaznia Szkodra
  •  
  • Raków Częstochowa 51
    FK Astana 00
    21-07-2022 Raków Częstochowa
    5 - 0
    FK Astana
    28-07-2022 FK Astana
    0 - 1
    Raków Częstochowa
  •  
  • Motherwell 00
    Sligo Rovers 12
    21-07-2022 Motherwell
    0 - 1
    Sligo Rovers
    28-07-2022 Sligo Rovers
    2 - 0
    Motherwell
  •  
  • St. Patrick's Athletic 10
    Mura 10
    21-07-2022 St. Patrick's Athletic
    1 - 1
    Mura
    28-07-2022 Mura
    0 - 0
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • AZ Alkmaar 14
    FK Sloga Simin Han 00
    21-07-2022 AZ Alkmaar
    1 - 0
    FK Sloga Simin Han
    28-07-2022 FK Sloga Simin Han
    0 - 4
    AZ Alkmaar
  •  
  • Rijeka 10
    Djurgaarden 22
    21-07-2022 Rijeka
    1 - 2
    Djurgaarden
    28-07-2022 Djurgaarden
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • FK Velez Mostar 00
    Hamrun Spartans 11
    21-07-2022 FK Velez Mostar
    0 - 1
    Hamrun Spartans
    28-07-2022 Hamrun Spartans
    1 - 0
    FK Velez Mostar
  •  
  • Spartak Trnawa 42
    Newtown 11
    21-07-2022 Spartak Trnawa
    4 - 1
    Newtown
    28-07-2022 Newtown
    1 - 2
    Spartak Trnawa
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 52
    Gomel 11
    21-07-2022 Aris Thessaloniki FC
    5 - 1
    Gomel
    27-07-2022 Gomel
    1 - 2
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • Racing FC Union Luxembourg 10
    Cukaricki 44
    21-07-2022 Racing FC Union Luxembourg
    1 - 4
    Cukaricki
    28-07-2022 Cukaricki
    4 - 0
    Racing FC Union Luxembourg
  •  
  • Sepsi OSK 30
    Olimpija Lublana 12
    21-07-2022 Sepsi OSK
    3 - 1
    Olimpija Lublana
    28-07-2022 Olimpija Lublana
    2 - 0
    Sepsi OSK
  •  
  • Istanbul Basaksehir 11
    Maccabi Netanja 10
    21-07-2022 Istanbul Basaksehir
    1 - 1
    Maccabi Netanja
    28-07-2022 Maccabi Netanja
    0 - 1
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Aris Limassol 20
    FK Neftczi 03
    21-07-2022 Aris Limassol
    2 - 0
    FK Neftczi
    28-07-2022 FK Neftczi
    3 - 0
    Aris Limassol
  •  
  • CFR Cluj 31
    Inter Club d'Escaldes 01
    21-07-2022 CFR Cluj
    3 - 0
    Inter Club d'Escaldes
    27-07-2022 Inter Club d'Escaldes
    1 - 1
    CFR Cluj
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    Dynamo Mińsk 10
    21-07-2022 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 1
    Dynamo Mińsk
    28-07-2022 Dynamo Mińsk
    0 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Vorskla 30
    AIK Sztokholm 22
    21-07-2022 Vorskla
    3 - 2
    AIK Sztokholm
    27-07-2022 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Vorskla
  •  
  • Antwerp 02
    Drita 00
    21-07-2022 Antwerp
    0 - 0
    Drita
    28-07-2022 Drita
    0 - 2
    Antwerp
  •  
  • B36 Torshavn 10
    Tre Fiori 00
    21-07-2022 B36 Torshavn
    1 - 0
    Tre Fiori
    28-07-2022 Tre Fiori
    0 - 0
    B36 Torshavn
  •  
  • FC Basel 21
    Crusaders 01
    21-07-2022 FC Basel
    2 - 0
    Crusaders
    28-07-2022 Crusaders
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • CS Petrocub 04
    Laci 01
    21-07-2022 CS Petrocub
    0 - 0
    Laci
    28-07-2022 Laci
    1 - 4
    CS Petrocub
  •  
  • Videoton FC 41
    FK Gabala 12
    21-07-2022 Videoton FC
    4 - 1
    FK Gabala
    28-07-2022 FK Gabala
    2 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Gzira United 23
    Radnicki Nis 23
    21-07-2022 Gzira United
    2 - 2
    Radnicki Nis
    28-07-2022 Radnicki Nis
    3 - 3
    Gzira United
  •  
  • Rapid Wiedeń 02
    Lechia Gdańsk 01
    21-07-2022 Rapid Wiedeń
    0 - 0
    Lechia Gdańsk
    28-07-2022 Lechia Gdańsk
    1 - 2
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Lewski Sofia 21
    PAOK Saloniki 01
    21-07-2022 Lewski Sofia
    2 - 0
    PAOK Saloniki
    28-07-2022 PAOK Saloniki
    1 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • St Joseph's 00
    Slavia Praga 47
    21-07-2022 St Joseph's
    0 - 4
    Slavia Praga
    28-07-2022 Slavia Praga
    7 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Sparta Praga 01
    Viking 02
    21-07-2022 Sparta Praga
    0 - 0
    Viking
    28-07-2022 Viking
    2 - 1
    Sparta Praga
  •  
  • Pogoń Szczecin 10
    Broendby IF 14
    21-07-2022 Pogoń Szczecin
    1 - 1
    Broendby IF
    28-07-2022 Broendby IF
    4 - 0
    Pogoń Szczecin
  •  
  • Rużomberk 01
    Riga FC 32
    21-07-2022 Rużomberk
    0 - 3
    Riga FC
    28-07-2022 Riga FC
    2 - 1
    Rużomberk
  •  
  • Suduva -0
    Viborg -1
    21-07-2022 Suduva
    0 - 0
    Viborg
    21-07-2022 Viborg
    1 - 0
    Suduva
  •  
  • Lech Poznań 51
    Dinamo Batumi 01
    21-07-2022 Lech Poznań
    5 - 0
    Dinamo Batumi
    28-07-2022 Dinamo Batumi
    1 - 1
    Lech Poznań
  •  
  • Molde 42
    Elfsborg 11
    21-07-2022 Molde
    4 - 1
    Elfsborg
    28-07-2022 Elfsborg
    1 - 2
    Molde
  •  
  • KuPS 24
    Milsami Orgiejów 21
    21-07-2022 KuPS
    2 - 2
    Milsami Orgiejów
    28-07-2022 Milsami Orgiejów
    1 - 4
    KuPS
  •  
  • Koper 01
    FC Vaduz 11
    21-07-2022 Koper
    0 - 1
    FC Vaduz
    28-07-2022 FC Vaduz
    1 - 1
    Koper
  •  
  • Seinaejoen JK 02
    Lillestroem 15
    21-07-2022 Seinaejoen JK
    0 - 1
    Lillestroem
    28-07-2022 Lillestroem
    5 - 2
    Seinaejoen JK
  •  
  • Zira 00
    Maccabi Tel Awiw 30
    21-07-2022 Zira
    0 - 3
    Maccabi Tel Awiw
    28-07-2022 Maccabi Tel Awiw
    0 - 0
    Zira
  •  
  • Saburtalo 12
    Steaua Bukareszt 04
    21-07-2022 Saburtalo
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
    28-07-2022 Steaua Bukareszt
    4 - 2
    Saburtalo
  •  
  • Makedonija GjP 00
    Liteks Łowecz 04
    21-07-2022 Makedonija GjP
    0 - 0
    Liteks Łowecz
    28-07-2022 Liteks Łowecz
    4 - 0
    Makedonija GjP
  •  
  • Valmieras FK 11
    Shkendija Tetowo 23
    21-07-2022 Valmieras FK
    1 - 2
    Shkendija Tetowo
    28-07-2022 Shkendija Tetowo
    3 - 1
    Valmieras FK
  •  
  • Avan Academy 00
    Paide Linnameeskond 00
    21-07-2022 Avan Academy
    0 - 0
    Paide Linnameeskond
    28-07-2022 Paide Linnameeskond
    0 - 0
    Avan Academy
  •  
  • FK Liepaja 00
    Young Boys Berno 13
    21-07-2022 FK Liepaja
    0 - 1
    Young Boys Berno
    28-07-2022 Young Boys Berno
    3 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Kajrat Ałmaty 00
    Varda SE 11
    21-07-2022 Kajrat Ałmaty
    0 - 1
    Varda SE
    28-07-2022 Varda SE
    1 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Tobył Kostanaj 21
    Lincoln Red Imps FC 00
    21-07-2022 Tobył Kostanaj
    2 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    26-07-2022 Lincoln Red Imps FC
    0 - 1
    Tobył Kostanaj
  •  
  • FC Kyzylzhar Petropavlovsk 12
    Osijek 20
    21-07-2022 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
    1 - 2
    Osijek
    28-07-2022 Osijek
    0 - 2
    FC Kyzylzhar Petropavlovsk
  •  
  • Sutjeska 00
    Klaksvik 01
    20-07-2022 Sutjeska
    0 - 0
    Klaksvik
    27-07-2022 Klaksvik
    1 - 0
    Sutjeska
  •  
  • Botew Płowdiw 00
    APOEL Nikozja 02
    20-07-2022 Botew Płowdiw
    0 - 0
    APOEL Nikozja
    28-07-2022 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • Vikingur 00
    DAC 1904 Dunajska Streda 22
    20-07-2022 Vikingur
    0 - 2
    DAC 1904 Dunajska Streda
    28-07-2022 DAC 1904 Dunajska Streda
    2 - 0
    Vikingur
  •  
  • La Fiorita Montegiardino 00
    Ballkani 46
    19-07-2022 La Fiorita Montegiardino
    0 - 4
    Ballkani
    26-07-2022 Ballkani
    6 - 0
    La Fiorita Montegiardino
  •  
  • Hibernians 31
    Levadia Maardu 21
    19-07-2022 Hibernians
    3 - 2
    Levadia Maardu
    28-07-2022 Levadia Maardu
    1 - 1
    Hibernians
  •  
  • KF Tirana 02
    Zrinjski Mostar 13
    19-07-2022 KF Tirana
    0 - 1
    Zrinjski Mostar
    28-07-2022 Zrinjski Mostar
    3 - 2
    KF Tirana
  •  
  • Round 3
  •  
  • Dundee United 10
    AZ Alkmaar 07
    04-08-2022 Dundee United
    1 - 0
    AZ Alkmaar
    11-08-2022 AZ Alkmaar
    7 - 0
    Dundee United
  •  
  • Hajduk Split 30
    Vitoria Guimaraes 11
    04-08-2022 Hajduk Split
    3 - 1
    Vitoria Guimaraes
    10-08-2022 Vitoria Guimaraes
    1 - 0
    Hajduk Split
  •  
  • Zrinjski Mostar 11
    Tobył Kostanaj 01
    04-08-2022 Zrinjski Mostar
    1 - 0
    Tobył Kostanaj
    11-08-2022 Tobył Kostanaj
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Videoton FC 52
    CS Petrocub 01
    04-08-2022 Videoton FC
    5 - 0
    CS Petrocub
    11-08-2022 CS Petrocub
    1 - 2
    Videoton FC
  •  
  • Breidablik 10
    Istanbul Basaksehir 33
    04-08-2022 Breidablik
    1 - 3
    Istanbul Basaksehir
    11-08-2022 Istanbul Basaksehir
    3 - 0
    Breidablik
  •  
  • Vikingur Reykjavik 11
    Lech Poznań 04
    04-08-2022 Vikingur Reykjavik
    1 - 0
    Lech Poznań
    11-08-2022 Lech Poznań
    4 - 1
    Vikingur Reykjavik
  •  
  • Broendby IF 11
    FC Basel 02
    04-08-2022 Broendby IF
    1 - 0
    FC Basel
    11-08-2022 FC Basel
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Cukaricki 11
    FC Twente 34
    04-08-2022 Cukaricki
    1 - 3
    FC Twente
    11-08-2022 FC Twente
    4 - 1
    Cukaricki
  •  
  • Sepsi OSK 11
    Djurgaarden 33
    04-08-2022 Sepsi OSK
    1 - 3
    Djurgaarden
    11-08-2022 Djurgaarden
    3 - 1
    Sepsi OSK
  •  
  • FC Vaduz 14
    Konyaspor 12
    04-08-2022 FC Vaduz
    1 - 1
    Konyaspor
    11-08-2022 Konyaspor
    2 - 4
    FC Vaduz
  •  
  • Lugano 01
    Hapoel Be'er Szewa 23
    04-08-2022 Lugano
    0 - 2
    Hapoel Be'er Szewa
    11-08-2022 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 1
    Lugano
  •  
  • Ballkani 31
    Klaksvik 22
    04-08-2022 Ballkani
    3 - 2
    Klaksvik
    11-08-2022 Klaksvik
    2 - 1
    Ballkani
  •  
  • Zoria Ługańsk 10
    CS Universitatea Craiova 03
    04-08-2022 Zoria Ługańsk
    1 - 0
    CS Universitatea Craiova
    11-08-2022 CS Universitatea Craiova
    3 - 0
    Zoria Ługańsk
  •  
  • Hamrun Spartans 02
    Lewski Sofia 11
    04-08-2022 Hamrun Spartans
    0 - 1
    Lewski Sofia
    11-08-2022 Lewski Sofia
    1 - 2
    Hamrun Spartans
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Shkendija Tetowo 11
    04-08-2022 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
    11-08-2022 Shkendija Tetowo
    1 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Lillestroem 10
    Antwerp 32
    04-08-2022 Lillestroem
    1 - 3
    Antwerp
    11-08-2022 Antwerp
    2 - 0
    Lillestroem
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    FC Kyzylzhar Petropavlovsk 00
    04-08-2022 APOEL Nikozja
    1 - 0
    FC Kyzylzhar Petropavlovsk
    11-08-2022 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
    0 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 21
    Aris Thessaloniki FC 02
    04-08-2022 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    Aris Thessaloniki FC
    11-08-2022 Aris Thessaloniki FC
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Szachcior Soligorsk 00
    CFR Cluj 01
    04-08-2022 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    CFR Cluj
    11-08-2022 CFR Cluj
    1 - 0
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • FK Neftczi 20
    Rapid Wiedeń 12
    04-08-2022 FK Neftczi
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
    11-08-2022 Rapid Wiedeń
    2 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Liteks Łowecz 02
    St. Patrick's Athletic 10
    04-08-2022 Liteks Łowecz
    0 - 1
    St. Patrick's Athletic
    11-08-2022 St. Patrick's Athletic
    0 - 2
    Liteks Łowecz
  •  
  • Molde 31
    Varda SE 02
    04-08-2022 Molde
    3 - 0
    Varda SE
    11-08-2022 Varda SE
    2 - 1
    Molde
  •  
  • Slavia Praga 21
    Panathinaikos Ateny 01
    04-08-2022 Slavia Praga
    2 - 0
    Panathinaikos Ateny
    11-08-2022 Panathinaikos Ateny
    1 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Viking 50
    Sligo Rovers 11
    04-08-2022 Viking
    5 - 1
    Sligo Rovers
    11-08-2022 Sligo Rovers
    1 - 0
    Viking
  •  
  • Paide Linnameeskond 00
    Anderlecht Bruksela 23
    04-08-2022 Paide Linnameeskond
    0 - 2
    Anderlecht Bruksela
    11-08-2022 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    Paide Linnameeskond
  •  
  • Spartak Trnawa 00
    Raków Częstochowa 21
    04-08-2022 Spartak Trnawa
    0 - 2
    Raków Częstochowa
    11-08-2022 Raków Częstochowa
    1 - 0
    Spartak Trnawa
  •  
  • Rigas Futbola skola 13
    Hibernians 11
    04-08-2022 Rigas Futbola skola
    1 - 1
    Hibernians
    11-08-2022 Hibernians
    1 - 3
    Rigas Futbola skola
  •  
  • KuPS 00
    Young Boys Berno 23
    04-08-2022 KuPS
    0 - 2
    Young Boys Berno
    11-08-2022 Young Boys Berno
    3 - 0
    KuPS
  •  
  • DAC 1904 Dunajska Streda 00
    Steaua Bukareszt 11
    03-08-2022 DAC 1904 Dunajska Streda
    0 - 1
    Steaua Bukareszt
    11-08-2022 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    DAC 1904 Dunajska Streda
  •  
  • Wolfsberger AC 04
    Gzira United 00
    03-08-2022 Wolfsberger AC
    0 - 0
    Gzira United
    09-08-2022 Gzira United
    0 - 4
    Wolfsberger AC
  •  
  • Viborg 32
    B36 Torshavn 01
    03-08-2022 Viborg
    3 - 0
    B36 Torshavn
    09-08-2022 B36 Torshavn
    1 - 2
    Viborg
  •  
  • Riga FC 10
    Gil Vicente 14
    03-08-2022 Riga FC
    1 - 1
    Gil Vicente
    11-08-2022 Gil Vicente
    4 - 0
    Riga FC
  •  
  • final
  •  
  • AZ Alkmaar 42
    Gil Vicente 01
    18-08-2022 AZ Alkmaar
    4 - 0
    Gil Vicente
    25-08-2022 Gil Vicente
    1 - 2
    AZ Alkmaar
  •  
  • Fiorentina 20
    FC Twente 10
    18-08-2022 Fiorentina
    2 - 1
    FC Twente
    25-08-2022 FC Twente
    0 - 0
    Fiorentina
  •  
  • Partizan Belgrad 43
    Hamrun Spartans 13
    18-08-2022 Partizan Belgrad
    4 - 1
    Hamrun Spartans
    25-08-2022 Hamrun Spartans
    3 - 3
    Partizan Belgrad
  •  
  • Shkupi Skopje 10
    Ballkani 21
    18-08-2022 Shkupi Skopje
    1 - 2
    Ballkani
    25-08-2022 Ballkani
    1 - 0
    Shkupi Skopje
  •  
  • Villarreal 42
    Hajduk Split 20
    18-08-2022 Villarreal
    4 - 2
    Hajduk Split
    25-08-2022 Hajduk Split
    0 - 2
    Villarreal
  •  
  • West Ham United 33
    Viborg 10
    18-08-2022 West Ham United
    3 - 1
    Viborg
    25-08-2022 Viborg
    0 - 3
    West Ham United
  •  
  • Lech Poznań 21
    F91 Dudelange 01
    18-08-2022 Lech Poznań
    2 - 0
    F91 Dudelange
    25-08-2022 F91 Dudelange
    1 - 1
    Lech Poznań
  •  
  • FC Köln 13
    Videoton FC 20
    18-08-2022 FC Köln
    1 - 2
    Videoton FC
    25-08-2022 Videoton FC
    0 - 3
    FC Köln
  •  
  • Steaua Bukareszt 13
    Viking 21
    18-08-2022 Steaua Bukareszt
    1 - 2
    Viking
    25-08-2022 Viking
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • NK Maribor 00
    CFR Cluj 01
    18-08-2022 NK Maribor
    0 - 0
    CFR Cluj
    25-08-2022 CFR Cluj
    1 - 0
    NK Maribor
  •  
  • FC Vaduz 11
    Rapid Wiedeń 10
    18-08-2022 FC Vaduz
    1 - 1
    Rapid Wiedeń
    25-08-2022 Rapid Wiedeń
    0 - 1
    FC Vaduz
  •  
  • Zrinjski Mostar 11
    Slovan Bratysława 02
    18-08-2022 Zrinjski Mostar
    1 - 0
    Slovan Bratysława
    25-08-2022 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Istanbul Basaksehir 13
    Antwerp 11
    18-08-2022 Istanbul Basaksehir
    1 - 1
    Antwerp
    25-08-2022 Antwerp
    1 - 3
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • CS Universitatea Craiova 11
    Hapoel Be'er Szewa 11
    18-08-2022 CS Universitatea Craiova
    1 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
    25-08-2022 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 1
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Slovacko 31
    AIK Sztokholm 00
    18-08-2022 Slovacko
    3 - 0
    AIK Sztokholm
    25-08-2022 AIK Sztokholm
    0 - 1
    Slovacko
  •  
  • Young Boys Berno 01
    Anderlecht Bruksela 10
    18-08-2022 Young Boys Berno
    0 - 1
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2022 Anderlecht Bruksela
    0 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Liteks Łowecz 10
    FC Basel 02
    18-08-2022 Liteks Łowecz
    1 - 0
    FC Basel
    25-08-2022 FC Basel
    2 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • Rigas Futbola skola 21
    Linfield 21
    18-08-2022 Rigas Futbola skola
    2 - 2
    Linfield
    25-08-2022 Linfield
    1 - 1
    Rigas Futbola skola
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 10
    Nice 02
    18-08-2022 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Nice
    25-08-2022 Nice
    2 - 0
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Molde 04
    Wolfsberger AC 10
    18-08-2022 Molde
    0 - 1
    Wolfsberger AC
    25-08-2022 Wolfsberger AC
    0 - 4
    Molde
  •  
  • Raków Częstochowa 20
    Slavia Praga 12
    18-08-2022 Raków Częstochowa
    2 - 1
    Slavia Praga
    25-08-2022 Slavia Praga
    2 - 0
    Raków Częstochowa
  •  
  • Djurgaarden 32
    APOEL Nikozja 03
    17-08-2022 Djurgaarden
    3 - 0
    APOEL Nikozja
    23-08-2022 APOEL Nikozja
    3 - 2
    Djurgaarden
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

West Ham United Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2
Najlepsi strzelcy West Ham United
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Tomas Soucek Soucek
4
1.0
2 Michail Antonio Antonio
3
0.3
3 Scamacca
3
0.6
4 Jarrod Bowen Bowen
2
0.5
5 Said Benrahma Benrahma
2
0.5
6 Craig Dawson Dawson
1
1.0
7 Emerson
1
0.3
8 Kurt Zouma Zouma
1
1.0
9 Manuel Lanzini Lanzini
1
0.5
10 Nikola Vlasic Vlasic
1
1.0

Serie

Seria dla wszystkich meczów Premier League jest niepokonana od 35 meczów.
od 36 meczów nie może wygrać spotkania.
zremisowała ostatnie 35 mecze z rzędu.
w ostatnich 36 meczach z rzędu obie drużyny nie strzeliły gola no BBTS
w ostatnich 36 meczach suma bramek była poniżej 2.5
w ostatnich 36 meczach suma bramek była poniżej 1.5
Seria meczów rozgrywanych u siebie w Premier League jest niepokonana od 21 meczów.
od 19 meczów nie może wygrać spotkania.
zremisowała ostatnie 19 mecze z rzędu.
w ostatnich 19 meczach z rzędu obie drużyny nie strzeliły gola no BBTS
w ostatnich 19 meczach suma bramek była poniżej 2.5
w ostatnich 19 meczach suma bramek była poniżej 1.5
Seria meczów rozgrywanych na wyjeźzie w Premier League jest niepokonana od 17 meczów.
od 18 meczów nie może wygrać spotkania.
zremisowała ostatnie 17 mecze z rzędu.
w ostatnich 18 meczach z rzędu obie drużyny nie strzeliły gola no BBTS
w ostatnich 18 meczach suma bramek była poniżej 2.5
w ostatnich 18 meczach suma bramek była poniżej 1.5

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 23 na mecz: 1.28
Straconych bramek 20 na mecz: 1.11
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 10
55.56%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 4
22.22%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.39
Wygranych meczów do zera (WTN) 3
16.67%
Przegranych meczów do zera (LTN) 4
22.22%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
22.22%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 3
16.67%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna West Ham United wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 3 3 1 0
Przegranych 3 3 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-2 2
40%
3-1 2
40%
1-1 1
20%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics