Rolando vs Bright Arrey-Mbi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
189 cm
77 kg
40 lat (1985-08-31)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
26
Defence
Germany Germany
Statystyki Rolando, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Bright Arrey-Mbi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga Europy Mecze towarzyskie U-21 Club Friendlies EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rolando
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   28 1 0 0 1230' 8 2 5 0 0 1 0 7 2 300 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 6 90' 1 0 0 1 0 0 2 80 95% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 19 0 0 0 978' 6 2 4 0 0 0 0 7 0 220 90% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 2 1 0 0 162' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   5 0 0 0 350' 1 1 2 0 1 0 0 2 0 60 92% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 5 0 0 0 350' 1 1 2 0 1 0 0 2 0 60 92% 0
2018/2019   22 0 0 0 1234' 11 1 2 2 0 8 1 8 2 375 87% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 3 61' 0 0 1 0 0 0 0 12 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 17 0 0 0 963' 9 1 1 2 0 8 1 8 2 363 87% 0
2017/2018   54 2 0 0 4354' 42 3 4 6 0 19 3 21 18 1593 89% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 16 1 0 0 1121' 11 0 1 1 0 2 0 3 4 314 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 4 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 33 1 0 0 2903' 28 3 3 5 0 17 3 18 14 1279 90% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 4 0 0 3263' 34 0 1 2 0 14 5 20 15 1513 91% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 36 4 0 0 2693' 29 0 1 2 0 14 5 20 15 1513 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 3 360' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   42 1 0 0 2659' 25 2 3 6 0 7 4 17 16 913 87% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 28 1 0 0 1736' 18 1 1 4 0 7 4 17 16 913 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 6 0 0 0 274' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 7 0 0 0 529' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   14 0 0 0 823' 7 2 2 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anderlecht Bruksela 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 10 0 0 0 586' 5 2 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 2 57' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   38 4 0 0 2557' 28 0 1 4 0 14 7 31 18 1299 87% 1
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 4 0 0 2557' 28 0 1 4 0 14 7 31 18 1299 87% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   22 0 0 0 865' 6 0 4 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 16 0 0 0 599' 4 0 3 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   38 1 0 0 3080' 31 2 2 10 2 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 29 1 0 0 2450' 24 2 2 7 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   58 5 0 0 4410' 49 0 0 8 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 30 0 0 0 2610' 29 0 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy FC Porto 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 8 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 14 2 0 0 1170' 13 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   42 7 0 0 3690' 41 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 29 3 0 0 2520' 28 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Naval 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 7 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   51 4 0 0 2835' 31 0 1 3 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 7 45' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 1 0 0 900' 10 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 29 3 0 0 1620' 18 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2007/2008   15 2 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 14 2 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
2006/2007   0 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 0 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2005/2006   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Belenenses 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bright Arrey-Mbi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   50 0 0 0 4771' 50 0 4 4 0 1 0 0 5 2455 90% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 137 90% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 22 0 0 0 2171' 22 0 3 3 0 1 0 0 5 1197 91% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 87 95% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 14 0 0 0 1280' 14 0 1 1 0 0 0 0 0 553 88% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Niemcy U21 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 143 86% 0
Club Friendlies Braga 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 5 0 0 0 510' 5 0 0 0 0 0 0 0 0 338 93% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Czechy U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 0 0 0 2162' 23 0 2 4 1 3 2 0 3 1141 93% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 2 1 0 0 230 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 26 96% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 13 0 0 0 1216' 13 0 1 3 1 1 1 0 3 878 94% 0
2023/2024   35 1 0 0 3509' 35 0 5 4 0 8 2 0 9 1794 52% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 120' 1 0 0 1 0 0 0 49 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 6 1 0 0 586' 6 0 1 1 0 2 1 0 1 546 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 28 0 0 0 2803' 28 0 4 3 0 5 1 0 8 1199 78% 0
2022/2023   25 0 0 0 1544' 15 2 1 1 0 1 1 1 0 241 90% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 24 0 0 0 1454' 14 2 1 1 0 1 1 1 0 241 90% 0
2021/2022   5 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayern Munich II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 0 1498' 14 2 2 5 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Bayern Munich II 24 0 0 0 1347' 13 1 2 5 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 3 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2