FC Porto

Witamy w FC Porto (Portugal - Liga portugalska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

FC Porto logo FC Porto Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 15

    Gole

  • 2.50

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 5/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 70

    Meczów

  • 161

    Gole

  • 2.30

    na mecz

  • 55

    Wygrane

  • 7

    Remisy

  • 8

    Przegrane

  • 58.6%

    Over 2.5

  • 80.0%

    Over 1.5

  • 45.71%

    CS

  • 48.57%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz FC Porto
Portugalia - Liga portugalska
wczoraj
Koniec
90'
Liga Europy
19 wrz
Nierozpoczęty
Portugalia - Liga portugalska
22 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 32
    Glentoran 02
    01-07-2010 KR Reykjavik
    3 - 0
    Glentoran
    08-07-2010 Glentoran
    2 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Kalmar FF 13
    EB/Streymur 00
    01-07-2010 Kalmar FF
    1 - 0
    EB/Streymur
    08-07-2010 EB/Streymur
    0 - 3
    Kalmar FF
  •  
  • Olimpija Lublana 00
    Siroki Brijeg 23
    01-07-2010 Olimpija Lublana
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    08-07-2010 Siroki Brijeg
    3 - 0
    Olimpija Lublana
  •  
  • Llanelli 22
    FK Tauras Taurage 23
    01-07-2010 Llanelli
    2 - 2
    FK Tauras Taurage
    08-07-2010 FK Tauras Taurage
    3 - 2
    Llanelli
  •  
  • NSI Runavik 01
    Gefle 22
    01-07-2010 NSI Runavik
    0 - 2
    Gefle
    08-07-2010 Gefle
    2 - 1
    NSI Runavik
  •  
  • CS Grevenmacher 31
    Dundalk 32
    01-07-2010 CS Grevenmacher
    3 - 3
    Dundalk
    08-07-2010 Dundalk
    2 - 1
    CS Grevenmacher
  •  
  • Portadown 11
    Skonto Ryga 10
    01-07-2010 Portadown
    1 - 1
    Skonto Ryga
    08-07-2010 Skonto Ryga
    0 - 1
    Portadown
  •  
  • Anorthosis 31
    FC Banants 00
    01-07-2010 Anorthosis
    3 - 0
    FC Banants
    08-07-2010 FC Banants
    0 - 1
    Anorthosis
  •  
  • Randers FC 61
    F91 Dudelange 12
    01-07-2010 Randers FC
    6 - 1
    F91 Dudelange
    08-07-2010 F91 Dudelange
    2 - 1
    Randers FC
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Mogren 32
    01-07-2010 UE Santa Coloma
    0 - 3
    Mogren
    08-07-2010 Mogren
    2 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Sibenik 03
    Sliema Wanderers 00
    01-07-2010 Sibenik
    0 - 0
    Sliema Wanderers
    08-07-2010 Sliema Wanderers
    0 - 3
    Sibenik
  •  
  • Zestafoni 50
    Faetano 00
    01-07-2010 Zestafoni
    5 - 0
    Faetano
    08-07-2010 Faetano
    0 - 0
    Zestafoni
  •  
  • FC Zaria 01
    Chazar Lenkoran 01
    01-07-2010 FC Zaria
    0 - 0
    Chazar Lenkoran
    08-07-2010 Chazar Lenkoran
    1 - 1
    FC Zaria
  •  
  • FK Karabach 41
    FK Metalurg Skopje 11
    01-07-2010 FK Karabach
    4 - 1
    FK Metalurg Skopje
    08-07-2010 FK Metalurg Skopje
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Nitra 21
    Gyori ETO 23
    01-07-2010 Nitra
    2 - 2
    Gyori ETO
    08-07-2010 Gyori ETO
    3 - 1
    Nitra
  •  
  • TPS 34
    Port Talbot 10
    01-07-2010 TPS
    3 - 1
    Port Talbot
    08-07-2010 Port Talbot
    0 - 4
    TPS
  •  
  • Zeta 10
    Dacia Kiszyniów 10
    01-07-2010 Zeta
    1 - 1
    Dacia Kiszyniów
    08-07-2010 Dacia Kiszyniów
    0 - 0
    Zeta
  •  
  • Tarpieda-BiełAZ Żodzino 33
    Fylkir 01
    01-07-2010 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    3 - 0
    Fylkir
    08-07-2010 Fylkir
    1 - 3
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
  •  
  • KF Tirana 01
    Zalaegerszeg 00
    01-07-2010 KF Tirana
    0 - 0
    Zalaegerszeg
    08-07-2010 Zalaegerszeg
    0 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Rabotnicki Skopje 56
    Lusitanos 00
    01-07-2010 Rabotnicki Skopje
    5 - 0
    Lusitanos
    08-07-2010 Lusitanos
    0 - 6
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Trans Narva 00
    MYPA 25
    01-07-2010 Trans Narva
    0 - 2
    MYPA
    08-07-2010 MYPA
    5 - 0
    Trans Narva
  •  
  • Szachtior Karaganda 10
    Ruch Chorzów 21
    01-07-2010 Szachtior Karaganda
    1 - 2
    Ruch Chorzów
    08-07-2010 Ruch Chorzów
    1 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Laci 11
    FC Dnepr Mogilev 17
    01-07-2010 Laci
    1 - 1
    FC Dnepr Mogilev
    08-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    7 - 1
    Laci
  •  
  • Ulisses 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    01-07-2010 Ulisses
    0 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    08-07-2010 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Ulisses
  •  
  • Dinamo Tbilisi 20
    Flora Tallinn 10
    01-07-2010 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Flora Tallinn
    08-07-2010 Flora Tallinn
    0 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Tobył Kostanaj 11
    Zrinjski Mostar 22
    01-07-2010 Tobył Kostanaj
    1 - 2
    Zrinjski Mostar
    08-07-2010 Zrinjski Mostar
    2 - 1
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Karpaty Lwów 33
    15-07-2010 KR Reykjavik
    0 - 3
    Karpaty Lwów
    22-07-2010 Karpaty Lwów
    3 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Shamrock Rovers 11
    Bnei Yehuda Tel Awiw 10
    15-07-2010 Shamrock Rovers
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    22-07-2010 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • Motherwell 11
    Breidablik 00
    15-07-2010 Motherwell
    1 - 0
    Breidablik
    22-07-2010 Breidablik
    0 - 1
    Motherwell
  •  
  • Cliftonville 10
    Cibalia 00
    15-07-2010 Cliftonville
    1 - 0
    Cibalia
    22-07-2010 Cibalia
    0 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Maritimo 33
    Sporting Fingal 22
    15-07-2010 Maritimo
    3 - 2
    Sporting Fingal
    22-07-2010 Sporting Fingal
    2 - 3
    Maritimo
  •  
  • Portadown 11
    FK Karabach 21
    15-07-2010 Portadown
    1 - 2
    FK Karabach
    22-07-2010 FK Karabach
    1 - 1
    Portadown
  •  
  • Besa 01
    Olympiakos Pireus 56
    15-07-2010 Besa
    0 - 5
    Olympiakos Pireus
    22-07-2010 Olympiakos Pireus
    6 - 1
    Besa
  •  
  • Videoton FC 10
    NK Maribor 12
    15-07-2010 Videoton FC
    1 - 1
    NK Maribor
    22-07-2010 NK Maribor
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Suduva 02
    Rapid Wiedeń 24
    15-07-2010 Suduva
    0 - 2
    Rapid Wiedeń
    22-07-2010 Rapid Wiedeń
    4 - 2
    Suduva
  •  
  • Besiktas Stambuł 34
    Vikingur 00
    15-07-2010 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Vikingur
    22-07-2010 Vikingur
    0 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Broendby IF 30
    FC Vaduz 00
    15-07-2010 Broendby IF
    3 - 0
    FC Vaduz
    22-07-2010 FC Vaduz
    0 - 0
    Broendby IF
  •  
  • FC Utrecht 41
    KF Tirana 01
    15-07-2010 FC Utrecht
    4 - 0
    KF Tirana
    22-07-2010 KF Tirana
    1 - 1
    FC Utrecht
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 21
    Mogren 02
    15-07-2010 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    Mogren
    22-07-2010 Mogren
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • FK Szawle 00
    Wisła Kraków 25
    15-07-2010 FK Szawle
    0 - 2
    Wisła Kraków
    22-07-2010 Wisła Kraków
    5 - 0
    FK Szawle
  •  
  • Zrinjski Mostar 49
    Tre Penne Galazzano 12
    15-07-2010 Zrinjski Mostar
    4 - 1
    Tre Penne Galazzano
    22-07-2010 Tre Penne Galazzano
    2 - 9
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Cercle Bruges 02
    TPS 11
    15-07-2010 Cercle Bruges
    0 - 1
    TPS
    22-07-2010 TPS
    1 - 2
    Cercle Bruges
  •  
  • Lewski Sofia 62
    Dundalk 00
    15-07-2010 Lewski Sofia
    6 - 0
    Dundalk
    22-07-2010 Dundalk
    0 - 2
    Lewski Sofia
  •  
  • Lausanne 11
    Borac Banja Luka 01
    15-07-2010 Lausanne
    1 - 0
    Borac Banja Luka
    22-07-2010 Borac Banja Luka
    1 - 1
    Lausanne
  •  
  • Kalmar FF 02
    Dacia Kiszyniów 00
    15-07-2010 Kalmar FF
    0 - 0
    Dacia Kiszyniów
    22-07-2010 Dacia Kiszyniów
    0 - 2
    Kalmar FF
  •  
  • Differdange 03 30
    FK Spartak Subotica 32
    15-07-2010 Differdange 03
    3 - 3
    FK Spartak Subotica
    22-07-2010 FK Spartak Subotica
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Anorthosis 03
    Sibenik 20
    15-07-2010 Anorthosis
    0 - 2
    Sibenik
    22-07-2010 Sibenik
    0 - 3
    Anorthosis
  •  
  • Gefle 11
    Dinamo Tbilisi 22
    15-07-2010 Gefle
    1 - 2
    Dinamo Tbilisi
    22-07-2010 Dinamo Tbilisi
    2 - 1
    Gefle
  •  
  • Stabaek 21
    FC Dnepr Mogilev 21
    15-07-2010 Stabaek
    2 - 2
    FC Dnepr Mogilev
    22-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 1
    Stabaek
  •  
  • Molde 11
    FK Jelgava 02
    15-07-2010 Molde
    1 - 0
    FK Jelgava
    22-07-2010 FK Jelgava
    2 - 1
    Molde
  •  
  • Austria Wiedeń 21
    Siroki Brijeg 20
    15-07-2010 Austria Wiedeń
    2 - 2
    Siroki Brijeg
    22-07-2010 Siroki Brijeg
    0 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • Honka 11
    Bangor City 12
    15-07-2010 Honka
    1 - 1
    Bangor City
    22-07-2010 Bangor City
    2 - 1
    Honka
  •  
  • FK Baku 02
    Budućnost Podgorica 31
    15-07-2010 FK Baku
    0 - 3
    Budućnost Podgorica
    22-07-2010 Budućnost Podgorica
    1 - 2
    FK Baku
  •  
  • FC Zaria 01
    Dinamo Bukareszt 25
    15-07-2010 FC Zaria
    0 - 2
    Dinamo Bukareszt
    22-07-2010 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Dynamo Mińsk 55
    JK Sillamae Kalev 10
    15-07-2010 Dynamo Mińsk
    5 - 1
    JK Sillamae Kalev
    22-07-2010 JK Sillamae Kalev
    0 - 5
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Zestafoni 30
    Dukla Bańska Bystrzyca 01
    15-07-2010 Zestafoni
    3 - 0
    Dukla Bańska Bystrzyca
    22-07-2010 Dukla Bańska Bystrzyca
    1 - 0
    Zestafoni
  •  
  • Elfsborg 21
    Iskra-Stal Rybnitsa 10
    15-07-2010 Elfsborg
    2 - 1
    Iskra-Stal Rybnitsa
    22-07-2010 Iskra-Stal Rybnitsa
    0 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Gorica 01
    Randers FC 31
    15-07-2010 Gorica
    0 - 3
    Randers FC
    22-07-2010 Randers FC
    1 - 1
    Gorica
  •  
  • MYPA 35
    Sant Julia 00
    15-07-2010 MYPA
    3 - 0
    Sant Julia
    23-07-2010 Sant Julia
    0 - 5
    MYPA
  •  
  • Ventspils 01
    Teteks 03
    15-07-2010 Ventspils
    0 - 0
    Teteks
    22-07-2010 Teteks
    3 - 1
    Ventspils
  •  
  • OFK Beograd 21
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino 20
    15-07-2010 OFK Beograd
    2 - 2
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    22-07-2010 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    0 - 1
    OFK Beograd
  •  
  • FK Tauras Taurage 01
    APOEL Nikozja 33
    15-07-2010 FK Tauras Taurage
    0 - 3
    APOEL Nikozja
    22-07-2010 APOEL Nikozja
    3 - 1
    FK Tauras Taurage
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    FC Mika 00
    15-07-2010 Rabotnicki Skopje
    1 - 0
    FC Mika
    22-07-2010 FC Mika
    0 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Valletta 10
    Ruch Chorzów 10
    15-07-2010 Valletta
    1 - 1
    Ruch Chorzów
    22-07-2010 Ruch Chorzów
    0 - 0
    Valletta
  •  
  • Atyrau 00
    Gyori ETO 32
    15-07-2010 Atyrau
    0 - 3
    Gyori ETO
    22-07-2010 Gyori ETO
    2 - 0
    Atyrau
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 00
    Banik Ostrawa 60
    15-07-2010 WIT Georgia Tbilisi
    0 - 6
    Banik Ostrawa
    22-07-2010 Banik Ostrawa
    0 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • Round 3
  •  
  • Budućnost Podgorica 10
    Broendby IF 21
    29-07-2010 Budućnost Podgorica
    1 - 2
    Broendby IF
    05-08-2010 Broendby IF
    1 - 0
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Jagiellonia Białystok 12
    Aris Thessaloniki FC 22
    29-07-2010 Jagiellonia Białystok
    1 - 2
    Aris Thessaloniki FC
    05-08-2010 Aris Thessaloniki FC
    2 - 2
    Jagiellonia Białystok
  •  
  • AZ Alkmaar 20
    IFK Goeteborg 01
    29-07-2010 AZ Alkmaar
    2 - 0
    IFK Goeteborg
    05-08-2010 IFK Goeteborg
    1 - 0
    AZ Alkmaar
  •  
  • Maritimo 82
    Bangor City 21
    29-07-2010 Maritimo
    8 - 2
    Bangor City
    05-08-2010 Bangor City
    1 - 2
    Maritimo
  •  
  • Shamrock Rovers 00
    Juventus Turyn 21
    29-07-2010 Shamrock Rovers
    0 - 2
    Juventus Turyn
    05-08-2010 Juventus Turyn
    1 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Rabotnicki Skopje 00
    Liverpool FC 22
    29-07-2010 Rabotnicki Skopje
    0 - 2
    Liverpool FC
    05-08-2010 Liverpool FC
    2 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Viktoria Pilzno 10
    Besiktas Stambuł 13
    29-07-2010 Viktoria Pilzno
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    05-08-2010 Besiktas Stambuł
    3 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • Sturm Graz 21
    Dinamo Tbilisi 01
    29-07-2010 Sturm Graz
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
    05-08-2010 Dinamo Tbilisi
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • FC Nordsjaelland 01
    Sporting Lizbona 12
    29-07-2010 FC Nordsjaelland
    0 - 1
    Sporting Lizbona
    05-08-2010 Sporting Lizbona
    2 - 1
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 11
    Slovan Bratysława 21
    29-07-2010 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Slovan Bratysława
    05-08-2010 Slovan Bratysława
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Gyori ETO 01
    Montpellier 10
    29-07-2010 Gyori ETO
    0 - 1
    Montpellier
    05-08-2010 Montpellier
    0 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • NK Maribor 33
    Hibernian 02
    29-07-2010 NK Maribor
    3 - 0
    Hibernian
    05-08-2010 Hibernian
    2 - 3
    NK Maribor
  •  
  • Olympiakos Pireus 20
    Maccabi Tel Awiw 11
    29-07-2010 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    05-08-2010 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Cercle Bruges 11
    Anorthosis 03
    29-07-2010 Cercle Bruges
    1 - 0
    Anorthosis
    05-08-2010 Anorthosis
    3 - 1
    Cercle Bruges
  •  
  • Dinamo Bukareszt 30
    Hajduk Split 13
    29-07-2010 Dinamo Bukareszt
    3 - 1
    Hajduk Split
    05-08-2010 Hajduk Split
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Galatasaray Stambuł 25
    OFK Beograd 21
    29-07-2010 Galatasaray Stambuł
    2 - 2
    OFK Beograd
    05-08-2010 OFK Beograd
    1 - 5
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Wisła Kraków 02
    FK Karabach 13
    29-07-2010 Wisła Kraków
    0 - 1
    FK Karabach
    05-08-2010 FK Karabach
    3 - 2
    Wisła Kraków
  •  
  • Maccabi Hajfa 11
    Dynamo Mińsk 03
    29-07-2010 Maccabi Hajfa
    1 - 0
    Dynamo Mińsk
    05-08-2010 Dynamo Mińsk
    3 - 1
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Kalmar FF 12
    Lewski Sofia 15
    29-07-2010 Kalmar FF
    1 - 1
    Lewski Sofia
    05-08-2010 Lewski Sofia
    5 - 2
    Kalmar FF
  •  
  • Odense 50
    Zrinjski Mostar 30
    29-07-2010 Odense
    5 - 3
    Zrinjski Mostar
    05-08-2010 Zrinjski Mostar
    0 - 0
    Odense
  •  
  • Aalesund 10
    Motherwell 13
    29-07-2010 Aalesund
    1 - 1
    Motherwell
    05-08-2010 Motherwell
    3 - 0
    Aalesund
  •  
  • APOEL Nikozja 13
    Jablonec 01
    29-07-2010 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Jablonec
    05-08-2010 Jablonec
    1 - 3
    APOEL Nikozja
  •  
  • Randers FC 21
    Lausanne 31
    29-07-2010 Randers FC
    2 - 3
    Lausanne
    05-08-2010 Lausanne
    1 - 1
    Randers FC
  •  
  • FC Utrecht 13
    FC Luzern 01
    29-07-2010 FC Utrecht
    1 - 0
    FC Luzern
    05-08-2010 FC Luzern
    1 - 3
    FC Utrecht
  •  
  • Elfsborg 52
    Teteks 01
    29-07-2010 Elfsborg
    5 - 0
    Teteks
    05-08-2010 Teteks
    1 - 2
    Elfsborg
  •  
  • Molde 22
    VfB Stuttgart 32
    29-07-2010 Molde
    2 - 3
    VfB Stuttgart
    05-08-2010 VfB Stuttgart
    2 - 2
    Molde
  •  
  • Karpaty Lwów 11
    Zestafoni 00
    29-07-2010 Karpaty Lwów
    1 - 0
    Zestafoni
    05-08-2010 Zestafoni
    0 - 1
    Karpaty Lwów
  •  
  • Ruch Chorzów 10
    Austria Wiedeń 33
    29-07-2010 Ruch Chorzów
    1 - 3
    Austria Wiedeń
    05-08-2010 Austria Wiedeń
    3 - 0
    Ruch Chorzów
  •  
  • FC Dnepr Mogilev 12
    Banik Ostrawa 01
    29-07-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 0
    Banik Ostrawa
    05-08-2010 Banik Ostrawa
    1 - 2
    FC Dnepr Mogilev
  •  
  • Beroe 10
    Rapid Wiedeń 13
    29-07-2010 Beroe
    1 - 1
    Rapid Wiedeń
    03-08-2010 Rapid Wiedeń
    3 - 0
    Beroe
  •  
  • FC Inter 12
    Genk 53
    29-07-2010 FC Inter
    1 - 5
    Genk
    05-08-2010 Genk
    3 - 2
    FC Inter
  •  
  • MYPA 13
    FC Timisoara 23
    29-07-2010 MYPA
    1 - 2
    FC Timisoara
    05-08-2010 FC Timisoara
    3 - 3
    MYPA
  •  
  • FK Spartak Subotica 20
    Dnipro Dniepropietrowsk 12
    29-07-2010 FK Spartak Subotica
    2 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
    05-08-2010 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    FK Spartak Subotica
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 11
    Apollon Limassol 02
    29-07-2010 Sybir Nowosybirsk
    1 - 0
    Apollon Limassol
    05-08-2010 Apollon Limassol
    2 - 1
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • CSKA Sofia 32
    Cliftonville 01
    27-07-2010 CSKA Sofia
    3 - 0
    Cliftonville
    05-08-2010 Cliftonville
    1 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • final
  •  
  • Villarreal 52
    FC Dnepr Mogilev 01
    19-08-2010 Villarreal
    5 - 0
    FC Dnepr Mogilev
    26-08-2010 FC Dnepr Mogilev
    1 - 2
    Villarreal
  •  
  • Sporting Lizbona 03
    Broendby IF 20
    19-08-2010 Sporting Lizbona
    0 - 2
    Broendby IF
    26-08-2010 Broendby IF
    0 - 3
    Sporting Lizbona
  •  
  • Borussia Dortmund 41
    FK Karabach 00
    19-08-2010 Borussia Dortmund
    4 - 0
    FK Karabach
    26-08-2010 FK Karabach
    0 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Sturm Graz 10
    Juventus Turyn 21
    19-08-2010 Sturm Graz
    1 - 2
    Juventus Turyn
    26-08-2010 Juventus Turyn
    1 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Dundee United 01
    AEK Ateny 11
    19-08-2010 Dundee United
    0 - 1
    AEK Ateny
    26-08-2010 AEK Ateny
    1 - 1
    Dundee United
  •  
  • AZ Alkmaar 21
    Aktobe 02
    19-08-2010 AZ Alkmaar
    2 - 0
    Aktobe
    26-08-2010 Aktobe
    2 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Getafe 11
    APOEL Nikozja 01
    19-08-2010 Getafe
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    26-08-2010 APOEL Nikozja
    1 - 1
    Getafe
  •  
  • Gyori ETO 01
    Dinamo Zagrzeb 22
    19-08-2010 Gyori ETO
    0 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    26-08-2010 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • SSC Napoli 12
    Elfsborg 00
    19-08-2010 SSC Napoli
    1 - 0
    Elfsborg
    26-08-2010 Elfsborg
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • FC Timisoara 00
    Manchester City 12
    19-08-2010 FC Timisoara
    0 - 1
    Manchester City
    26-08-2010 Manchester City
    2 - 0
    FC Timisoara
  •  
  • Celtic Glasgow 20
    FC Utrecht 04
    19-08-2010 Celtic Glasgow
    2 - 0
    FC Utrecht
    26-08-2010 FC Utrecht
    4 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Liverpool FC 12
    Trabzonspor 01
    19-08-2010 Liverpool FC
    1 - 0
    Trabzonspor
    26-08-2010 Trabzonspor
    1 - 2
    Liverpool FC
  •  
  • Club Brugge 23
    Dynamo Mińsk 12
    19-08-2010 Club Brugge
    2 - 1
    Dynamo Mińsk
    26-08-2010 Dynamo Mińsk
    2 - 3
    Club Brugge
  •  
  • CSKA Sofia 32
    TNS 02
    19-08-2010 CSKA Sofia
    3 - 0
    TNS
    26-08-2010 TNS
    2 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • Genk 02
    FC Porto 34
    19-08-2010 Genk
    0 - 3
    FC Porto
    26-08-2010 FC Porto
    4 - 2
    Genk
  •  
  • PAOK Saloniki 11
    Fenerbahce 01
    19-08-2010 PAOK Saloniki
    1 - 0
    Fenerbahce
    26-08-2010 Fenerbahce
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Hajduk Split 41
    Unirea Urziceni 11
    19-08-2010 Hajduk Split
    4 - 1
    Unirea Urziceni
    26-08-2010 Unirea Urziceni
    1 - 1
    Hajduk Split
  •  
  • Lausanne 11
    Lokomotiw Moskwa 11
    19-08-2010 Lausanne
    1 - 1
    Lokomotiw Moskwa
    26-08-2010 Lokomotiw Moskwa
    1 - 1
    Lausanne
  •  
  • Palermo 32
    NK Maribor 03
    19-08-2010 Palermo
    3 - 0
    NK Maribor
    26-08-2010 NK Maribor
    3 - 2
    Palermo
  •  
  • Galatasaray Stambuł 21
    Karpaty Lwów 21
    19-08-2010 Galatasaray Stambuł
    2 - 2
    Karpaty Lwów
    26-08-2010 Karpaty Lwów
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Steaua Bukareszt 10
    Grasshopper 01
    19-08-2010 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Grasshopper
    26-08-2010 Grasshopper
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 10
    Gent 02
    19-08-2010 Feyenoord Rotterdam
    1 - 0
    Gent
    26-08-2010 Gent
    2 - 0
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Odense 21
    Motherwell 10
    19-08-2010 Odense
    2 - 1
    Motherwell
    26-08-2010 Motherwell
    0 - 1
    Odense
  •  
  • AIK Sztokholm 01
    Lewski Sofia 02
    19-08-2010 AIK Sztokholm
    0 - 0
    Lewski Sofia
    26-08-2010 Lewski Sofia
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Debreceni VSC 22
    Liteks Łowecz 01
    19-08-2010 Debreceni VSC
    2 - 0
    Liteks Łowecz
    26-08-2010 Liteks Łowecz
    1 - 2
    Debreceni VSC
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 00
    Lech Poznań 10
    19-08-2010 Dnipro Dniepropietrowsk
    0 - 1
    Lech Poznań
    26-08-2010 Lech Poznań
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • FC Vaslui 00
    Lille 02
    19-08-2010 FC Vaslui
    0 - 0
    Lille
    26-08-2010 Lille
    2 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • Omonia Nikozja 02
    Metalist Charków 12
    19-08-2010 Omonia Nikozja
    0 - 1
    Metalist Charków
    26-08-2010 Metalist Charków
    2 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Rapid Wiedeń 13
    Aston Villa 12
    19-08-2010 Rapid Wiedeń
    1 - 1
    Aston Villa
    26-08-2010 Aston Villa
    2 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Slovan Bratysława 02
    VfB Stuttgart 12
    19-08-2010 Slovan Bratysława
    0 - 1
    VfB Stuttgart
    26-08-2010 VfB Stuttgart
    2 - 2
    Slovan Bratysława
  •  
  • CSKA Moskwa 42
    Anorthosis 01
    19-08-2010 CSKA Moskwa
    4 - 0
    Anorthosis
    24-08-2010 Anorthosis
    1 - 2
    CSKA Moskwa
  •  
  • Bayer Leverkusen 33
    Tavriia 01
    19-08-2010 Bayer Leverkusen
    3 - 0
    Tavriia
    26-08-2010 Tavriia
    1 - 3
    Bayer Leverkusen
  •  
  • PSG 23
    Maccabi Tel Awiw 04
    19-08-2010 PSG
    2 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    26-08-2010 Maccabi Tel Awiw
    4 - 3
    PSG
  •  
  • BATE Borysów 32
    Maritimo 01
    19-08-2010 BATE Borysów
    3 - 0
    Maritimo
    26-08-2010 Maritimo
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 10
    PSV Eindhoven 05
    19-08-2010 Sybir Nowosybirsk
    1 - 0
    PSV Eindhoven
    26-08-2010 PSV Eindhoven
    5 - 0
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 11
    Austria Wiedeń 01
    17-08-2010 Aris Thessaloniki FC
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    26-08-2010 Austria Wiedeń
    1 - 1
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • Besiktas Stambuł 24
    HJK Helsinki 00
    17-08-2010 Besiktas Stambuł
    2 - 0
    HJK Helsinki
    26-08-2010 HJK Helsinki
    0 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • FC Porto 1
    Nacional 2
  •  
  • Gil Vicente 2
    Beira-Mar 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • FC Porto 3
    Beira-Mar 0
  •  
  • Nacional 4
    Gil Vicente 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Beira-Mar 1
    Nacional 2
  •  
  • Gil Vicente 2
    FC Porto 2
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • FC Barcelona 2
    FC Porto 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Barcelona
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • FC Porto 2
    Vitoria Guimaraes 1
  •  
  •  
  • Winner

    FC Porto
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Porto FC Porto 30 84 27 3 0 73 16 57
W
D
W
W
W
2 Benfica Lizbona Benfica Lizbona 30 63 20 3 7 61 31 30
D
W
D
W
L
3 Sporting Lizbona Sporting Lizbona 30 48 13 9 8 41 31 10
W
L
W
L
W
4 Braga Braga 30 46 13 7 10 45 33 12
L
D
D
D
W
5 Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes 30 43 12 7 11 36 37 -1
W
W
L
W
L
6 Nacional Nacional 30 42 11 9 10 28 31 -3
W
L
W
D
D
7 Pacos Ferreira Pacos Ferreira 30 41 10 11 9 35 42 -7
W
D
W
D
L
8 Rio Ave Rio Ave 30 38 10 8 12 35 33 2
D
L
D
W
W
9 Maritimo Maritimo 30 35 9 8 13 33 32 1
L
L
W
L
D
10 Uniao Leiria Uniao Leiria 30 35 9 8 13 25 38 -13
D
W
D
L
L
11 Olhanense Olhanense 30 34 7 13 10 24 34 -10
D
W
D
D
L
12 Vitoria Setubal Vitoria Setubal 30 34 8 10 12 29 42 -13
W
W
L
D
W
13 Beira-Mar Beira-Mar 30 33 7 12 11 32 36 -4
L
L
D
L
W
14 Academica Academica 30 30 7 9 14 32 48 -16
L
D
L
D
L
15 Portimonense Portimonense 30 25 6 7 17 29 49 -20
L
W
L
W
L
16 Naval Naval 30 23 5 8 17 26 51 -25
L
L
L
L
W
  • Round 3
  •  
  • Varzim 0
    Gondomar 0
  •  
  • FC Cesarense 1
    Academica 2
  •  
  • Pinhalnovense 3
    AD Fafe 0
  •  
  • Tourizense 2
    Aliados Lordelo 1
  •  
  • Atletico 3
    Macedo de Cavaleiros 1
  •  
  • SC Mirandela 1
    Beira-Mar 1
  •  
  • Ribeirao 2
    Belenenses 0
  •  
  • Bombarralense 2
    Louletano 1
  •  
  • Carregado 0
    Fatima 0
  •  
  • Portimonense 2
    Cinfaes 0
  •  
  • Espinho 4
    Pontassolense 1
  •  
  • Merelinense 2
    Farense 1
  •  
  • Lagoa 0
    Torreense 0
  •  
  • Operario 0
    Moreirense 2
  •  
  • Sertanense 0
    Olhanense 0
  •  
  • Santa Maria FC 1
    Penalva do Castelo 0
  •  
  • Tirsense 5
    Ud Sampedrense 1
  •  
  • Benfica Lizbona 5
    Arouca 1
  •  
  • FC Porto 4
    AD Limianos 1
  •  
  • Rio Ave 4
    Estrela de Vendas Novas 1
  •  
  • Estoril 1
    Sporting Lizbona 2
  •  
  • Gil Vicente 5
    Vitoria Setubal 1
  •  
  • Uniao Leiria 1
    Uniao da Madeira 2
  •  
  • S.U. 1º de Dezembro 1
    Braga 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Varzim 4
    Ribeirao 3
  •  
  • Benfica Lizbona 2
    Braga 0
  •  
  • Bombarralense
    Uniao da Madeira
  •  
  • Sporting Lizbona 1
    Pacos Ferreira 0
  •  
  • Moreirense 0
    FC Porto 1
  •  
  • Rio Ave 3
    Feirense 0
  •  
  • Maritimo 1
    Vitoria Setubal 2
  •  
  • Beira-Mar 0
    Academica 2
  •  
  • Juventude Evora 3
    Santa Maria FC 0
  •  
  • Olhanense 1
    Nacional 0
  •  
  • Portimonense 1
    Vitoria Guimaraes 2
  •  
  • Atletico 2
    Tourizense 2
  •  
  • Merelinense 2
    Carregado 0
  •  
  • Espinho 1
    Leixoes 2
  •  
  • Mondinense FC 1
    Torreense 2
  •  
  • Pinhalnovense 2
    Tirsense 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • Varzim 1
    Merelinense 2
  •  
  • Benfica Lizbona 5
    Olhanense 0
  •  
  • Academica 3
    Uniao da Madeira 1
  •  
  • Vitoria Guimaraes 2
    Torreense 0
  •  
  • Rio Ave 4
    Atletico 1
  •  
  • Leixoes 1
    Pinhalnovense 1
  •  
  • Vitoria Setubal 2
    Sporting Lizbona 1
  •  
  • FC Porto 4
    Juventude Evora 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Academica 3
    Vitoria Setubal 2
  •  
  • Merelinense 0
    Vitoria Guimaraes 2
  •  
  • Rio Ave 0
    Benfica Lizbona 2
  •  
  • FC Porto 2
    Pinhalnovense 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Vitoria Guimaraes 10
    Academica 00
    03-02-2011 Vitoria Guimaraes
    1 - 0
    Academica
    27-03-2011 Academica
    0 - 0
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • FC Porto 03
    Benfica Lizbona 21
    02-02-2011 FC Porto
    0 - 2
    Benfica Lizbona
    20-04-2011 Benfica Lizbona
    1 - 3
    FC Porto
  •  
  • final
  •  
  • Vitoria Guimaraes 2
    FC Porto 6
  •  
  •  
  • Winner

    FC Porto
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • FC Basel 21
    Spartak Moskwa 31
    17-02-2011 FC Basel
    2 - 3
    Spartak Moskwa
    24-02-2011 Spartak Moskwa
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    CSKA Moskwa 11
    17-02-2011 PAOK Saloniki
    0 - 1
    CSKA Moskwa
    22-02-2011 CSKA Moskwa
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Sevilla FC 11
    FC Porto 20
    17-02-2011 Sevilla FC
    1 - 2
    FC Porto
    23-02-2011 FC Porto
    0 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • Lille 21
    PSV Eindhoven 23
    17-02-2011 Lille
    2 - 2
    PSV Eindhoven
    24-02-2011 PSV Eindhoven
    3 - 1
    Lille
  •  
  • Sparta Praga 00
    Liverpool FC 01
    17-02-2011 Sparta Praga
    0 - 0
    Liverpool FC
    24-02-2011 Liverpool FC
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Rangers 12
    Sporting Lizbona 12
    17-02-2011 Rangers
    1 - 1
    Sporting Lizbona
    24-02-2011 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Rangers
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Zenit St Petersburg 13
    17-02-2011 Young Boys Berno
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    24-02-2011 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Anderlecht Bruksela 00
    Ajax Amsterdam 32
    17-02-2011 Anderlecht Bruksela
    0 - 3
    Ajax Amsterdam
    24-02-2011 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • BATE Borysów 20
    PSG 20
    17-02-2011 BATE Borysów
    2 - 2
    PSG
    24-02-2011 PSG
    0 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Benfica Lizbona 22
    VfB Stuttgart 10
    17-02-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    VfB Stuttgart
    24-02-2011 VfB Stuttgart
    0 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Besiktas Stambuł 10
    Dynamo Kijów 44
    17-02-2011 Besiktas Stambuł
    1 - 4
    Dynamo Kijów
    24-02-2011 Dynamo Kijów
    4 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Lech Poznań 10
    Braga 02
    17-02-2011 Lech Poznań
    1 - 0
    Braga
    24-02-2011 Braga
    2 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • SSC Napoli 01
    Villarreal 02
    17-02-2011 SSC Napoli
    0 - 0
    Villarreal
    24-02-2011 Villarreal
    2 - 1
    SSC Napoli
  •  
  • Metalist Charków 00
    Bayer Leverkusen 42
    17-02-2011 Metalist Charków
    0 - 4
    Bayer Leverkusen
    24-02-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 0
    Metalist Charków
  •  
  • Rubin Kazań 02
    FC Twente 22
    17-02-2011 Rubin Kazań
    0 - 2
    FC Twente
    24-02-2011 FC Twente
    2 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 00
    Manchester City 03
    15-02-2011 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    Manchester City
    24-02-2011 Manchester City
    3 - 0
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • 1/8
  •  
  • Ajax Amsterdam 00
    Spartak Moskwa 13
    10-03-2011 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Spartak Moskwa
    17-03-2011 Spartak Moskwa
    3 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 21
    PSG 11
    10-03-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    PSG
    17-03-2011 PSG
    1 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 20
    Manchester City 01
    10-03-2011 Dynamo Kijów
    2 - 0
    Manchester City
    17-03-2011 Manchester City
    1 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Twente 30
    Zenit St Petersburg 02
    10-03-2011 FC Twente
    3 - 0
    Zenit St Petersburg
    17-03-2011 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Twente
  •  
  • Bayer Leverkusen 21
    Villarreal 32
    10-03-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 3
    Villarreal
    17-03-2011 Villarreal
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Braga 10
    Liverpool FC 00
    10-03-2011 Braga
    1 - 0
    Liverpool FC
    17-03-2011 Liverpool FC
    0 - 0
    Braga
  •  
  • CSKA Moskwa 01
    FC Porto 12
    10-03-2011 CSKA Moskwa
    0 - 1
    FC Porto
    17-03-2011 FC Porto
    2 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
  • PSV Eindhoven 01
    Rangers 00
    10-03-2011 PSV Eindhoven
    0 - 0
    Rangers
    17-03-2011 Rangers
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Benfica Lizbona 42
    PSV Eindhoven 12
    07-04-2011 Benfica Lizbona
    4 - 1
    PSV Eindhoven
    14-04-2011 PSV Eindhoven
    2 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 10
    Braga 10
    07-04-2011 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Braga
    14-04-2011 Braga
    0 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Porto 55
    Spartak Moskwa 12
    07-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Spartak Moskwa
    14-04-2011 Spartak Moskwa
    2 - 5
    FC Porto
  •  
  • Villarreal 53
    FC Twente 11
    07-04-2011 Villarreal
    5 - 1
    FC Twente
    14-04-2011 FC Twente
    1 - 3
    Villarreal
  •  
  • semifinal
  •  
  • Benfica Lizbona 20
    Braga 11
    28-04-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    Braga
    05-05-2011 Braga
    1 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • FC Porto 52
    Villarreal 13
    28-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Villarreal
    05-05-2011 Villarreal
    3 - 2
    FC Porto
  •  
  • final
  •  
  • FC Porto 1
    Braga 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Porto
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

FC Porto Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
4
5
6
Najlepsi strzelcy FC Porto
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Hulk Hulk
41
0.7
2 Radamel Falcao Falcao
37
0.6
3 Silvestre Varela Varela
12
0.3
4 Fredy Guarin Guarin
10
0.4
5 Walter Walter
9
0.7
6 James Rodriguez Rodriguez
6
0.4
7 Nicolas Otamendi Otamendi
6
0.4
8 Rolando Rolando
5
0.4
9 Ruben Micael Micael
5
0.4
10 Kleber Pinheiro Pinheiro
4
0.8

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 161 na mecz: 2.30
Straconych bramek 54 na mecz: 0.77
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 34
48.57%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 32
45.71%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.07
Wygranych meczów do zera (WTN) 31
44.29%
Przegranych meczów do zera (LTN) 4
5.71%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 11
15.71%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 3
4.29%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna FC Porto wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 19 18 11 7
Przegranych 6 2 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
3-0 5
14.3%
1-0 5
14.3%
2-0 4
11.4%
3-1 3
8.6%
2-1 3
8.6%
5-1 3
8.6%
1-2 2
5.7%
4-1 2
5.7%
3-2 2
5.7%
1-1 1
2.9%
0-1 1
2.9%
5-0 1
2.9%
0-2 1
2.9%
4-0 1
2.9%
4-2 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics