Olympique Marsylia

Witamy w Olympique Marsylia (France - Liga francuska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Olympique Marsylia logo Olympique Marsylia Staty

Forma drużyny:
L
D
L
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 12

    Gole

  • 2.00

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 75

    Meczów

  • 144

    Gole

  • 1.92

    na mecz

  • 40

    Wygrane

  • 19

    Remisy

  • 16

    Przegrane

  • 56.0%

    Over 2.5

  • 80.0%

    Over 1.5

  • 33.33%

    CS

  • 54.67%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Olympique Marsylia
Francja - Liga francuska
wczoraj
Koniec
90'
Francja - Liga francuska
28 sie
Nierozpoczęty
Francja - Liga francuska
01 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • KR Reykjavik 02
    Seinaejoen JK 00
    29-06-2017 KR Reykjavik
    0 - 0
    Seinaejoen JK
    06-07-2017 Seinaejoen JK
    0 - 2
    KR Reykjavik
  •  
  • Stjarnan 00
    Shamrock Rovers 11
    29-06-2017 Stjarnan
    0 - 1
    Shamrock Rovers
    06-07-2017 Shamrock Rovers
    1 - 0
    Stjarnan
  •  
  • St Joseph's 00
    AEL Limassol 46
    29-06-2017 St Joseph's
    0 - 4
    AEL Limassol
    06-07-2017 AEL Limassol
    6 - 0
    St Joseph's
  •  
  • Videoton FC 23
    Balzan FC 03
    29-06-2017 Videoton FC
    2 - 0
    Balzan FC
    04-07-2017 Balzan FC
    3 - 3
    Videoton FC
  •  
  • Crusaders 30
    FK Liepaja 12
    29-06-2017 Crusaders
    3 - 1
    FK Liepaja
    06-07-2017 FK Liepaja
    2 - 0
    Crusaders
  •  
  • Rangers 10
    FC Progres Niedercorn 02
    29-06-2017 Rangers
    1 - 0
    FC Progres Niedercorn
    04-07-2017 FC Progres Niedercorn
    2 - 0
    Rangers
  •  
  • Valletta 21
    Folgore 00
    29-06-2017 Valletta
    2 - 0
    Folgore
    06-07-2017 Folgore
    0 - 1
    Valletta
  •  
  • Lech Poznań 43
    Pelister 00
    29-06-2017 Lech Poznań
    4 - 0
    Pelister
    06-07-2017 Pelister
    0 - 3
    Lech Poznań
  •  
  • St.Johnstone 10
    Traku FK 21
    29-06-2017 St.Johnstone
    1 - 2
    Traku FK
    06-07-2017 Traku FK
    1 - 0
    St.Johnstone
  •  
  • Zeljeznicar 12
    Zeta 02
    29-06-2017 Zeljeznicar
    1 - 0
    Zeta
    06-07-2017 Zeta
    2 - 2
    Zeljeznicar
  •  
  • NK Domżale 23
    Flora Tallinn 02
    29-06-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Flora Tallinn
    06-07-2017 Flora Tallinn
    2 - 3
    NK Domżale
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 33
    Floriana 03
    29-06-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 0
    Floriana
    06-07-2017 Floriana
    3 - 3
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Mladost Podgorica 13
    Gandzasar 00
    29-06-2017 Mladost Podgorica
    1 - 0
    Gandzasar
    06-07-2017 Gandzasar
    0 - 3
    Mladost Podgorica
  •  
  • Mladost Lucani 00
    Keshla 32
    29-06-2017 Mladost Lucani
    0 - 3
    Keshla
    06-07-2017 Keshla
    2 - 0
    Mladost Lucani
  •  
  • Siroki Brijeg 20
    Ordabasy Szymkent 00
    29-06-2017 Siroki Brijeg
    2 - 0
    Ordabasy Szymkent
    06-07-2017 Ordabasy Szymkent
    0 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Tre Penne Galazzano 00
    Rabotnicki Skopje 16
    29-06-2017 Tre Penne Galazzano
    0 - 1
    Rabotnicki Skopje
    06-07-2017 Rabotnicki Skopje
    6 - 0
    Tre Penne Galazzano
  •  
  • Klaksvik 00
    AIK Sztokholm 05
    29-06-2017 Klaksvik
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    06-07-2017 AIK Sztokholm
    5 - 0
    Klaksvik
  •  
  • Bala Town 10
    FC Vaduz 23
    29-06-2017 Bala Town
    1 - 2
    FC Vaduz
    06-07-2017 FC Vaduz
    3 - 0
    Bala Town
  •  
  • Connah's Quay 10
    HJK Helsinki 03
    29-06-2017 Connah's Quay
    1 - 0
    HJK Helsinki
    06-07-2017 HJK Helsinki
    3 - 0
    Connah's Quay
  •  
  • FC Midtjylland 64
    Derry City 11
    29-06-2017 FC Midtjylland
    6 - 1
    Derry City
    06-07-2017 Derry City
    1 - 4
    FC Midtjylland
  •  
  • IFK Norrkoeping 51
    FC Prishtina 00
    29-06-2017 IFK Norrkoeping
    5 - 0
    FC Prishtina
    06-07-2017 FC Prishtina
    0 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 23
    KF Tirana 00
    29-06-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 0
    KF Tirana
    06-07-2017 KF Tirana
    0 - 3
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Vojvodina 20
    Rużomberk 12
    29-06-2017 Vojvodina
    2 - 1
    Rużomberk
    06-07-2017 Rużomberk
    2 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Skenderbeu 15
    Sant Julia 00
    29-06-2017 Skenderbeu
    1 - 0
    Sant Julia
    06-07-2017 Sant Julia
    0 - 5
    Skenderbeu
  •  
  • CS Fola Esch 21
    Milsami Orgiejów 11
    29-06-2017 CS Fola Esch
    2 - 1
    Milsami Orgiejów
    06-07-2017 Milsami Orgiejów
    1 - 1
    CS Fola Esch
  •  
  • AEK Larnaca 51
    Lincoln Red Imps FC 01
    29-06-2017 AEK Larnaca
    5 - 0
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2017 Lincoln Red Imps FC
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • Odds Ballklubb 32
    Ballymena United 00
    29-06-2017 Odds Ballklubb
    3 - 0
    Ballymena United
    06-07-2017 Ballymena United
    0 - 2
    Odds Ballklubb
  •  
  • FK Haugesund 70
    Coleraine 00
    29-06-2017 FK Haugesund
    7 - 0
    Coleraine
    06-07-2017 Coleraine
    0 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • Zira 22
    Differdange 03 01
    29-06-2017 Zira
    2 - 0
    Differdange 03
    06-07-2017 Differdange 03
    1 - 2
    Zira
  •  
  • FC Zaria 21
    FK Sarajevo 12
    29-06-2017 FC Zaria
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-07-2017 FK Sarajevo
    2 - 1
    FC Zaria
  •  
  • Lewski Sofia 30
    Sutjeska 10
    29-06-2017 Lewski Sofia
    3 - 1
    Sutjeska
    06-07-2017 Sutjeska
    0 - 0
    Lewski Sofia
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    Osijek 24
    29-06-2017 UE Santa Coloma
    0 - 2
    Osijek
    06-07-2017 Osijek
    4 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Beitar Jerozolima 43
    Vasas Budapeszt 30
    29-06-2017 Beitar Jerozolima
    4 - 3
    Vasas Budapeszt
    06-07-2017 Vasas Budapeszt
    0 - 3
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Ferencvaros 21
    FK Jelgava 00
    29-06-2017 Ferencvaros
    2 - 0
    FK Jelgava
    06-07-2017 FK Jelgava
    0 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Nomme JK Kalju 22
    B36 Torshavn 11
    29-06-2017 Nomme JK Kalju
    2 - 1
    B36 Torshavn
    06-07-2017 B36 Torshavn
    1 - 2
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Lyngby 13
    Bangor City 00
    29-06-2017 Lyngby
    1 - 0
    Bangor City
    06-07-2017 Bangor City
    0 - 3
    Lyngby
  •  
  • Czichura 01
    Altach 11
    29-06-2017 Czichura
    0 - 1
    Altach
    06-07-2017 Altach
    1 - 1
    Czichura
  •  
  • Shkendija Tetowo 34
    Dacia Kiszyniów 00
    29-06-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Dacia Kiszyniów
    06-07-2017 Dacia Kiszyniów
    0 - 4
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Dinamo Batumi 00
    Jagiellonia Białystok 14
    29-06-2017 Dinamo Batumi
    0 - 1
    Jagiellonia Białystok
    06-07-2017 Jagiellonia Białystok
    4 - 0
    Dinamo Batumi
  •  
  • VPS 11
    Olimpija Lublana 00
    29-06-2017 VPS
    1 - 0
    Olimpija Lublana
    06-07-2017 Olimpija Lublana
    0 - 1
    VPS
  •  
  • Szachcior Soligorsk 01
    Suduva 02
    29-06-2017 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Suduva
    06-07-2017 Suduva
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Levadia Maardu 02
    Cork City 24
    29-06-2017 Levadia Maardu
    0 - 2
    Cork City
    06-07-2017 Cork City
    4 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    NSI Runavik 10
    29-06-2017 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    NSI Runavik
    06-07-2017 NSI Runavik
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 53
    Torpedo Kutaisi 10
    29-06-2017 AS Trenczyn
    5 - 1
    Torpedo Kutaisi
    06-07-2017 Torpedo Kutaisi
    0 - 3
    AS Trenczyn
  •  
  • Partizani 10
    Botew Płowdiw 31
    29-06-2017 Partizani
    1 - 3
    Botew Płowdiw
    06-07-2017 Botew Płowdiw
    1 - 0
    Partizani
  •  
  • Pjunik 10
    Slovan Bratysława 45
    29-06-2017 Pjunik
    1 - 4
    Slovan Bratysława
    06-07-2017 Slovan Bratysława
    5 - 0
    Pjunik
  •  
  • Ventspils 00
    Valur 01
    29-06-2017 Ventspils
    0 - 0
    Valur
    06-07-2017 Valur
    1 - 0
    Ventspils
  •  
  • Kajrat Ałmaty 62
    Atlantas Kłajpeda 01
    29-06-2017 Kajrat Ałmaty
    6 - 0
    Atlantas Kłajpeda
    06-07-2017 Atlantas Kłajpeda
    1 - 2
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 12
    Dunav Ruse 00
    29-06-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 0
    Dunav Ruse
    06-07-2017 Dunav Ruse
    0 - 2
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Szirak 02
    Gorica 22
    29-06-2017 Szirak
    0 - 2
    Gorica
    06-07-2017 Gorica
    2 - 2
    Szirak
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valur 12
    NK Domżale 23
    13-07-2017 Valur
    1 - 2
    NK Domżale
    20-07-2017 NK Domżale
    3 - 2
    Valur
  •  
  • Ferencvaros 21
    FC Midtjylland 43
    13-07-2017 Ferencvaros
    2 - 4
    FC Midtjylland
    20-07-2017 FC Midtjylland
    3 - 1
    Ferencvaros
  •  
  • Panionios 23
    Gorica 02
    13-07-2017 Panionios
    2 - 0
    Gorica
    20-07-2017 Gorica
    2 - 3
    Panionios
  •  
  • Shamrock Rovers 20
    Mlada Boleslav 32
    13-07-2017 Shamrock Rovers
    2 - 3
    Mlada Boleslav
    20-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 0
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 12
    Siroki Brijeg 10
    13-07-2017 Aberdeen
    1 - 1
    Siroki Brijeg
    20-07-2017 Siroki Brijeg
    0 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Cork City 00
    AEK Larnaca 11
    13-07-2017 Cork City
    0 - 1
    AEK Larnaca
    20-07-2017 AEK Larnaca
    1 - 0
    Cork City
  •  
  • Zeljeznicar 00
    AIK Sztokholm 02
    13-07-2017 Zeljeznicar
    0 - 0
    AIK Sztokholm
    20-07-2017 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Zeljeznicar
  •  
  • Osijek 21
    FC Luzern 02
    13-07-2017 Osijek
    2 - 0
    FC Luzern
    20-07-2017 FC Luzern
    2 - 1
    Osijek
  •  
  • AS Trenczyn 10
    Bnei Yehuda Tel Awiw 12
    13-07-2017 AS Trenczyn
    1 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    20-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    2 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Hajduk Split 12
    Lewski Sofia 01
    13-07-2017 Hajduk Split
    1 - 0
    Lewski Sofia
    20-07-2017 Lewski Sofia
    1 - 2
    Hajduk Split
  •  
  • Sturm Graz 03
    Mladost Podgorica 10
    13-07-2017 Sturm Graz
    0 - 1
    Mladost Podgorica
    20-07-2017 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Sturm Graz
  •  
  • Slovan Bratysława 01
    Lyngby 12
    13-07-2017 Slovan Bratysława
    0 - 1
    Lyngby
    20-07-2017 Lyngby
    2 - 1
    Slovan Bratysława
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Botew Płowdiw 14
    13-07-2017 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Botew Płowdiw
    20-07-2017 Botew Płowdiw
    4 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
  • IFK Norrkoeping 21
    Traku FK 12
    13-07-2017 IFK Norrkoeping
    2 - 1
    Traku FK
    20-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    IFK Norrkoeping
  •  
  • FC Progres Niedercorn 01
    AEL Limassol 12
    13-07-2017 FC Progres Niedercorn
    0 - 1
    AEL Limassol
    20-07-2017 AEL Limassol
    2 - 1
    FC Progres Niedercorn
  •  
  • Astra Giurgiu 30
    Zira 10
    13-07-2017 Astra Giurgiu
    3 - 1
    Zira
    20-07-2017 Zira
    0 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Valletta 01
    FC Utrecht 03
    13-07-2017 Valletta
    0 - 0
    FC Utrecht
    20-07-2017 FC Utrecht
    3 - 1
    Valletta
  •  
  • Apollon Limassol 32
    FC Zaria 01
    13-07-2017 Apollon Limassol
    3 - 0
    FC Zaria
    20-07-2017 FC Zaria
    1 - 2
    Apollon Limassol
  •  
  • FC Vaduz 00
    Odds Ballklubb 11
    13-07-2017 FC Vaduz
    0 - 1
    Odds Ballklubb
    20-07-2017 Odds Ballklubb
    1 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • FK Haugesund 30
    Lech Poznań 22
    13-07-2017 FK Haugesund
    3 - 2
    Lech Poznań
    20-07-2017 Lech Poznań
    2 - 0
    FK Haugesund
  •  
  • FK Gabala 12
    Jagiellonia Białystok 10
    13-07-2017 FK Gabala
    1 - 1
    Jagiellonia Białystok
    20-07-2017 Jagiellonia Białystok
    0 - 2
    FK Gabala
  •  
  • Oestersunds FK 21
    Galatasaray Stambuł 01
    13-07-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    Galatasaray Stambuł
    20-07-2017 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Liepaja 01
    Suduva 20
    13-07-2017 FK Liepaja
    0 - 2
    Suduva
    20-07-2017 Suduva
    0 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • Altach 13
    Dinamo Brest 10
    13-07-2017 Altach
    1 - 1
    Dinamo Brest
    20-07-2017 Dinamo Brest
    0 - 3
    Altach
  •  
  • Broendby IF 21
    VPS 02
    13-07-2017 Broendby IF
    2 - 0
    VPS
    20-07-2017 VPS
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Nomme JK Kalju 01
    Videoton FC 31
    13-07-2017 Nomme JK Kalju
    0 - 3
    Videoton FC
    20-07-2017 Videoton FC
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Rużomberk 02
    Brann 10
    13-07-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Brann
    20-07-2017 Brann
    0 - 2
    Rużomberk
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Dynamo Mińsk 13
    13-07-2017 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    20-07-2017 Dynamo Mińsk
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Shkendija Tetowo 31
    HJK Helsinki 11
    13-07-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 1
    HJK Helsinki
    20-07-2017 HJK Helsinki
    1 - 1
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 32
    KR Reykjavik 10
    13-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    KR Reykjavik
    20-07-2017 KR Reykjavik
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Skenderbeu 12
    13-07-2017 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Skenderbeu
    20-07-2017 Skenderbeu
    2 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Irtysz Pawłodar 10
    Crvena Zvezda Belgrad 12
    13-07-2017 Irtysz Pawłodar
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    20-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Irtysz Pawłodar
  •  
  • Keshla 11
    CS Fola Esch 04
    12-07-2017 Keshla
    1 - 0
    CS Fola Esch
    20-07-2017 CS Fola Esch
    4 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • Austria Wiedeń 02
    AEL Limassol 01
    27-07-2017 Austria Wiedeń
    0 - 0
    AEL Limassol
    02-08-2017 AEL Limassol
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Freiburg 10
    NK Domżale 02
    27-07-2017 Freiburg
    1 - 0
    NK Domżale
    03-08-2017 NK Domżale
    2 - 0
    Freiburg
  •  
  • Everton 11
    Rużomberk 00
    27-07-2017 Everton
    1 - 0
    Rużomberk
    03-08-2017 Rużomberk
    0 - 1
    Everton
  •  
  • Aberdeen 20
    Apollon Limassol 12
    27-07-2017 Aberdeen
    2 - 1
    Apollon Limassol
    03-08-2017 Apollon Limassol
    2 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 20
    Odds Ballklubb 10
    27-07-2017 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Odds Ballklubb
    03-08-2017 Odds Ballklubb
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Olympique Marsylia 40
    Oostende 20
    27-07-2017 Olympique Marsylia
    4 - 2
    Oostende
    03-08-2017 Oostende
    0 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Gent 11
    Altach 13
    27-07-2017 Gent
    1 - 1
    Altach
    03-08-2017 Altach
    3 - 1
    Gent
  •  
  • Bordeaux 20
    Videoton FC 11
    27-07-2017 Bordeaux
    2 - 1
    Videoton FC
    03-08-2017 Videoton FC
    1 - 0
    Bordeaux
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 21
    Sparta Praga 00
    27-07-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 0
    Sparta Praga
    03-08-2017 Sparta Praga
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    FK Gabala 01
    27-07-2017 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    FK Gabala
    03-08-2017 FK Gabala
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • CS Universitatea Craiova 00
    AC Milan 12
    27-07-2017 CS Universitatea Craiova
    0 - 1
    AC Milan
    03-08-2017 AC Milan
    2 - 0
    CS Universitatea Craiova
  •  
  • Arka Gdynia 31
    FC Midtjylland 22
    27-07-2017 Arka Gdynia
    3 - 2
    FC Midtjylland
    03-08-2017 FC Midtjylland
    2 - 1
    Arka Gdynia
  •  
  • Broendby IF 00
    Hajduk Split 02
    27-07-2017 Broendby IF
    0 - 0
    Hajduk Split
    03-08-2017 Hajduk Split
    2 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Astra Giurgiu 00
    FC Olexandria 01
    27-07-2017 Astra Giurgiu
    0 - 0
    FC Olexandria
    03-08-2017 FC Olexandria
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Dinamo Bukareszt 10
    Athletic Bilbao 13
    27-07-2017 Dinamo Bukareszt
    1 - 1
    Athletic Bilbao
    03-08-2017 Athletic Bilbao
    3 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 01
    Zenit St Petersburg 20
    27-07-2017 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    03-08-2017 Zenit St Petersburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Botew Płowdiw 00
    Maritimo 02
    27-07-2017 Botew Płowdiw
    0 - 0
    Maritimo
    03-08-2017 Maritimo
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • AEK Larnaca 21
    Dynamo Mińsk 01
    27-07-2017 AEK Larnaca
    2 - 0
    Dynamo Mińsk
    03-08-2017 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Braga 12
    27-07-2017 AIK Sztokholm
    1 - 1
    Braga
    03-08-2017 Braga
    2 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Oestersunds FK 12
    CS Fola Esch 01
    27-07-2017 Oestersunds FK
    1 - 0
    CS Fola Esch
    03-08-2017 CS Fola Esch
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • FK Krasnodar 23
    Lyngby 11
    27-07-2017 FK Krasnodar
    2 - 1
    Lyngby
    03-08-2017 Lyngby
    1 - 3
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 02
    Lech Poznań 02
    27-07-2017 FC Utrecht
    0 - 0
    Lech Poznań
    03-08-2017 Lech Poznań
    2 - 2
    FC Utrecht
  •  
  • Sturm Graz 11
    Fenerbahce 21
    27-07-2017 Sturm Graz
    1 - 2
    Fenerbahce
    03-08-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • PSV Eindhoven 00
    Osijek 11
    27-07-2017 PSV Eindhoven
    0 - 1
    Osijek
    03-08-2017 Osijek
    1 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • Suduva 31
    Sion 01
    27-07-2017 Suduva
    3 - 0
    Sion
    02-08-2017 Sion
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 11
    Panionios 00
    27-07-2017 Maccabi Tel Awiw
    1 - 0
    Panionios
    03-08-2017 Panionios
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • Traku FK 20
    Shkendija Tetowo 13
    27-07-2017 Traku FK
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    03-08-2017 Shkendija Tetowo
    3 - 0
    Traku FK
  •  
  • Olimpik Donetsk 10
    PAOK Saloniki 12
    27-07-2017 Olimpik Donetsk
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2017 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Olimpik Donetsk
  •  
  • Mlada Boleslav 21
    Skenderbeu 12
    27-07-2017 Mlada Boleslav
    2 - 1
    Skenderbeu
    03-08-2017 Skenderbeu
    2 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • final
  •  
  • Maritimo 01
    Dynamo Kijów 03
    17-08-2017 Maritimo
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    24-08-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Maritimo
  •  
  • Everton 21
    Hajduk Split 01
    17-08-2017 Everton
    2 - 0
    Hajduk Split
    24-08-2017 Hajduk Split
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Partizan Belgrad 04
    Videoton FC 00
    17-08-2017 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Videoton FC
    24-08-2017 Videoton FC
    0 - 4
    Partizan Belgrad
  •  
  • AC Milan 61
    Shkendija Tetowo 00
    17-08-2017 AC Milan
    6 - 0
    Shkendija Tetowo
    24-08-2017 Shkendija Tetowo
    0 - 1
    AC Milan
  •  
  • Club Brugge 00
    AEK Ateny 03
    17-08-2017 Club Brugge
    0 - 0
    AEK Ateny
    24-08-2017 AEK Ateny
    3 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Ajax Amsterdam 02
    Rosenborg Trondheim 13
    17-08-2017 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    24-08-2017 Rosenborg Trondheim
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Osijek 11
    Austria Wiedeń 20
    17-08-2017 Osijek
    1 - 2
    Austria Wiedeń
    24-08-2017 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Osijek
  •  
  • NK Domżale 10
    Olympique Marsylia 13
    17-08-2017 NK Domżale
    1 - 1
    Olympique Marsylia
    24-08-2017 Olympique Marsylia
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Legia Warszawa 10
    Sheriff Tyraspol 10
    17-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2017 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    Red Bull Salzburg 34
    17-08-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 3
    Red Bull Salzburg
    24-08-2017 Red Bull Salzburg
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Altach 02
    Maccabi Tel Awiw 12
    17-08-2017 Altach
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    24-08-2017 Maccabi Tel Awiw
    2 - 2
    Altach
  •  
  • Panathinaikos Ateny 20
    Athletic Bilbao 31
    17-08-2017 Panathinaikos Ateny
    2 - 3
    Athletic Bilbao
    24-08-2017 Athletic Bilbao
    1 - 0
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Łudogorec Razgrad 20
    Suduva 00
    17-08-2017 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Suduva
    24-08-2017 Suduva
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Viktoria Pilzno 30
    AEK Larnaca 10
    17-08-2017 Viktoria Pilzno
    3 - 1
    AEK Larnaca
    24-08-2017 AEK Larnaca
    0 - 0
    Viktoria Pilzno
  •  
  • FK Vardar Skopje 22
    Fenerbahce 01
    17-08-2017 FK Vardar Skopje
    2 - 0
    Fenerbahce
    24-08-2017 Fenerbahce
    1 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • PAOK Saloniki 30
    Oestersunds FK 12
    17-08-2017 PAOK Saloniki
    3 - 1
    Oestersunds FK
    24-08-2017 Oestersunds FK
    2 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Braga 23
    17-08-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 2
    Braga
    24-08-2017 Braga
    3 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Apollon Limassol 31
    FC Midtjylland 21
    17-08-2017 Apollon Limassol
    3 - 2
    FC Midtjylland
    24-08-2017 FC Midtjylland
    1 - 1
    Apollon Limassol
  •  
  • BATE Borysów 12
    FC Olexandria 11
    17-08-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    FC Olexandria
    24-08-2017 FC Olexandria
    1 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 10
    Skenderbeu 10
    17-08-2017 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Skenderbeu
    24-08-2017 Skenderbeu
    0 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • FK Krasnodar 31
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    17-08-2017 FK Krasnodar
    3 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    24-08-2017 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Utrecht 10
    Zenit St Petersburg 02
    16-08-2017 FC Utrecht
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    24-08-2017 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Utrecht
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 6
  •  
  • US Saint Andre 0
    Itancourt Neuville 1
  •  
  • CS Le Moule 1
    US Ste Rose 0
  •  
  • US Ittenheim 5
    Bantzenheim 1
  •  
  • Roye 0
    AFC Compiegne 0
  •  
  • Alberes Argeles 2
    ES Paulhan Pezenas 1
  •  
  • Tremery 2
    Amanvillers 0
  •  
  • US Vimy 4
    Amiens AC 0
  •  
  • St Die 0
    Amneville 6
  •  
  • Angers NDC 0
    Laval 1
  •  
  • APM Metz 0
    Saint Louis Neuweg 1
  •  
  • Argentre du Plessis 1
    Vannes 2
  •  
  • Iris La Sentinelle 0
    Arras 1
  •  
  • AS Panazol 1
    La Brede 2
  •  
  • 4 Rivieres 70 FC 3
    AS Quetigny 2
  •  
  • AS St Apollinaire 0
    Grandvillars FC 1
  •  
  • ES de Caudry 0
    Aulnoye 5
  •  
  • Avion 0
    US Choisy au Bac 0
  •  
  • Vernon 0
    Avranches 7
  •  
  • Bagnols-Pont-Saint-Esprit 0
    Olympique Ales 1
  •  
  • Le Portel 1
    Beauvais 1
  •  
  • Bogny 0
    St Avold 5
  •  
  • USSM Loos en Gohelle 0
    Boulogne 2
  •  
  • Alizay 1
    Caen PTT 4
  •  
  • Perpignan Mediterranee 1
    Canet Roussillon 2
  •  
  • Challans 0
    JSC Bellevue Nantes 2
  •  
  • Marck 0
    Chambly 1
  •  
  • Coquellois SC 0
    Chantilly US 3
  •  
  • Mulsanne Teloche 1
    Chateau-Gontier 3
  •  
  • Bretteville Odon 1
    CMS Oissel 1
  •  
  • Olympique Saumur 3
    Du Maine 0
  •  
  • AS Vagney 2
    Epernay 3
  •  
  • Haroue Benney 0
    Epinal 7
  •  
  • St Nicolas d'Aliermont 0
    Evreux 4
  •  
  • USM Saran 0
    FC Chartres 2
  •  
  • Rouen 0
    Gonfreville 0
  •  
  • Chenove 0
    Gueugnon 1
  •  
  • Stade Auxerre 0
    Imphy-Decize 3
  •  
  • OC Cesson 0
    La Plancoetine 1
  •  
  • Rennes CPB Brequigny 0
    La Saint Colomban Locmine 1
  •  
  • Landerneau 0
    Vitre 4
  •  
  • Saint Sebastien 0
    Les Sables TVEC 1
  •  
  • Liffre 4
    Quimper 0
  •  
  • Lille Oms Fives 2
    Tourcoing US 2
  •  
  • Roubaix Hommelet 0
    Marcquois 3
  •  
  • Pays Argentonnais 2
    Marmande 2
  •  
  • US Marseille Endoume Catalans 2
    Marseille Ardziv 1
  •  
  • Grenay 0
    Noeux-les-Mines 0
  •  
  • Noyal Brece 0
    St. Malo 3
  •  
  • Essartais FC 2
    Orvault Sports 1
  •  
  • Saint-Renan 0
    Quimperle 1
  •  
  • Chapelain AC 1
    Saint Nazaire 1
  •  
  • Ribemont US 1
    SC Hazebrouck 2
  •  
  • Sene FC 2
    Cleder US 1
  •  
  • Wattrelos 0
    St Amand FC 0
  •  
  • Anduzien 3
    St Clement Montferrier 1
  •  
  • Troarn ES 1
    ST Lo Manche 4
  •  
  • Loudeac 0
    St Pontivyen 1
  •  
  • St-Pryve St Hilaire 1
    Vierzon FC 2
  •  
  • US Noyelles 0
    USM Senlis 5
  •  
  • Chateau Porcien 0
    Chaumont 1
  •  
  • UL Rombas 2
    Cormontreuil 1
  •  
  • Agglo Troyenne 4
    Chalons FCO 1
  •  
  • SMUC 0
    AS Cagnes le Cros 1
  •  
  • Glisy AS 0
    Amiens Portugais 4
  •  
  • Quarouble 2
    Tergnier 1
  •  
  • Plomelin 2
    Penmarch 1
  •  
  • Bodilis Plougar FC 0
    Pledran 2
  •  
  • Douarnenez 2
    Pleudihen FC 0
  •  
  • Ceyratoise 0
    Andrezieux 7
  •  
  • Paray 1
    CM Aubervilliers 5
  •  
  • Corte 1
    Gallia CL 4
  •  
  • Divonne 0
    Vallee Gresse 1
  •  
  • Marly La Ville ES 0
    Entente SSG 2
  •  
  • FC de la Valdaine 1
    ES Vallieres 0
  •  
  • Monts Or Azergues 0
    Grenoble 1
  •  
  • La Courneuve 4
    Grigny US 2
  •  
  • Hauts Lyonnais 3
    Ytrac 0
  •  
  • Garges 1
    Houilles AC 2
  •  
  • FC Du Foron 1
    La Tour Saint-Clair 4
  •  
  • Velay 0
    Le Puy 2
  •  
  • Rungis 2
    Plessis Robinson Fc 2
  •  
  • Persan 03 US 2
    Racing Club de France Colombes 92 4
  •  
  • St Brice F.C 0
    St Denis US 0
  •  
  • US Ivry 3
    Les Ulis 4
  •  
  • Mont Pilat 3
    Algerienne 1
  •  
  • AJ Petite Ile 1
    Stade Tamponnaise 0
  •  
  • Golden Lion de Saint Joseph 4
    Good Luck 0
  •  
  • Romorantin 4
    Ouest Tourangeau 0
  •  
  • Forbach 2
    AS Illzach-Modenheim 1
  •  
  • Aixe Sur Vienne 2
    Bressuire 5
  •  
  • Chatellerault 1
    Limoges 2
  •  
  • Ygossais 2
    Chauray 0
  •  
  • Seyssinet Pariset 3
    SA Thiers 1
  •  
  • Ruelle OFC 1
    Merignac Arlac 6
  •  
  • Kembs Reunis 1
    Hegenheim 2
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 0
    Rodez 1
  •  
  • Morteau Montlebon 2
    Charitoise US 1
  •  
  • Thouars Foot 79 0
    Angouleme 1
  •  
  • Beaune 0
    ASM Belfort 1
  •  
  • Auch Football 2
    US Colomiers 4
  •  
  • Aviron Bayonnais FC 2
    Lege Cap Ferret 1
  •  
  • CA St Savin St Germain 2
    Langon FC 4
  •  
  • US Marennaise 0
    Feytiat 1
  •  
  • Furiani Agliani 1
    SC Bastia 1
  •  
  • Geispolsheim 2
    US Reipertswiller 1
  •  
  • Pouzauges Reaumur AC 1
    Le Mans 3
  •  
  • FC Metzing 0
    Raon L Etape 2
  •  
  • Vendee Fontenay Foot 0
    US Change 0
  •  
  • Des Cheminots St Germanois 0
    Moulins Yzeure 3
  •  
  • AS Excelsior 1
    St Pierroise JS 0
  •  
  • Balma 5
    Fleurance 0
  •  
  • Cambrai 3
    Grande Synthe 2
  •  
  • Pau 0
    Stade Bordelais 1
  •  
  • AGIIR Florival 0
    Schiltingheim 2
  •  
  • FC Still 2
    Fegersheim CS 0
  •  
  • Annecy FC 4
    Vaulx-en-Velin 3
  •  
  • Sud Ardeche 2
    AS Chavanay 1
  •  
  • Feurs 1
    Aurillac Arpajon 0
  •  
  • St. Georges 0
    Avoine Chinon 4
  •  
  • Bayeux 0
    US Granvillaise 2
  •  
  • Trelissac 0
    Bergerac Perigord 2
  •  
  • Mantes 0
    Blanc Mesnil 1
  •  
  • CA Pontarlier 6
    UF Maconnais 1
  •  
  • Chamalieres 2
    FC Espaly 0
  •  
  • La Montagne 1
    Concarneau 3
  •  
  • Creteil 0
    St Maur Lusitanos 3
  •  
  • Echirolles FC 1
    Villefranche Beaujolais 3
  •  
  • Pays Uzes 0
    Fabregues 2
  •  
  • Red Star 1
    Fleury Merogis U.S 1
  •  
  • Hyeres 0
    Martigues 0
  •  
  • Voltigeurs de Chateaubriant 1
    Les Herbiers 5
  •  
  • Mulhouse 1
    Luneville 1
  •  
  • Tournefeuille 4
    Luzenac 3
  •  
  • Montauban 1
    Pradines St Vincent 1
  •  
  • Thaon 2
    Prix-les-Mezieres 1
  •  
  • Cluses Scionzier 4
    St. Priest 3
  •  
  • Saint-Alban Aucamville 0
    Tarbes 3
  •  
  • Tarentaise 1
    Bords de Saone 0
  •  
  • Bron Grand Lyon 5
    Rumilly Albanai 1
  •  
  • AS Huningue 0
    Haguenau 6
  •  
  • Sarreguemines FC 0
    ASC Biesheim 2
  •  
  • Cavaillon ARC 2
    Marseille Consolat 6
  •  
  • Saint Marcel 1
    AF Vire 2
  •  
  • Albert Sport 0
    Dunkerque 4
  •  
  • Mareuil SC 0
    Cholet 2
  •  
  • AS Gemenosienne 1
    Toulon Var 0
  •  
  • Avallon CO 3
    Jura Sud 1
  •  
  • Plaintel 0
    Stade Briochin 5
  •  
  • Firminy ou Eybens 0
    Lyon la Duchere 1
  •  
  • AS Lossi 2
    Hienghene Sport 1
  •  
  • Club Colonial Fort de France 1
    Club Franciscain 0
  •  
  • Sporting BM 0
    Etoile de Morne-a-l-Eau 4
  •  
  • Le Geldar de Kourou 1
    4
  •  
  • FC Mtsapere 3
    FC Labattoir 0
  •  
  • US Matoury 1
    1
  •  
  • Round 7
  •  
  • FC Still 2
    St Avold 0
  •  
  • USM Senlis 2
    US Vimy 1
  •  
  • St Brice F.C 1
    Rouen 4
  •  
  • Nimes 1
    Marseille Consolat 0
  •  
  • Pledran 0
    Brest 5
  •  
  • La Courneuve 0
    Blanc Mesnil 2
  •  
  • AS Gemenosienne 2
    Martigues 1
  •  
  • La Chapelle Sur Erdre 0
    Bergerac Perigord 2
  •  
  • FC Chartres 3
    Orleans 1
  •  
  • AFC Compiegne 0
    Furiani Agliani 1
  •  
  • Mont Pilat 0
    Andrezieux 6
  •  
  • Essartais FC 3
    Chateau-Gontier 2
  •  
  • Geispolsheim 0
    Reims 2
  •  
  • Liffre 1
    Vannes 2
  •  
  • Rungis 2
    Amiens Portugais 0
  •  
  • Plomelin 0
    St. Malo 5
  •  
  • Pays Argentonnais 0
    Tours 8
  •  
  • St Amand FC 1
    AC Ajaccio 3
  •  
  • Alberes Argeles 3
    US Marseille Endoume Catalans 2
  •  
  • Avallon CO 1
    Hauts Lyonnais 1
  •  
  • Les Ulis 0
    Boulogne 1
  •  
  • Chantilly US 0
    Racing Club de France Colombes 92 3
  •  
  • Feytiat 1
    Cholet 6
  •  
  • Evreux 3
    Le Havre 2
  •  
  • Marcquois 1
    Fleury Merogis U.S 2
  •  
  • AS Cagnes le Cros 1
    GFC Ajaccio 4
  •  
  • Hegenheim 2
    Saint Louis Neuweg 3
  •  
  • Houilles AC 1
    Bretteville Odon 0
  •  
  • Bron Grand Lyon 0
    Imphy-Decize 3
  •  
  • Lille Oms Fives 1
    Itancourt Neuville 1
  •  
  • JSC Bellevue Nantes 2
    Limoges 2
  •  
  • La Plancoetine 0
    US Change 3
  •  
  • Chaumont 0
    Le Puy 3
  •  
  • Sene FC 3
    Quimperle 2
  •  
  • Merignac Arlac 1
    Tarbes 4
  •  
  • UL Rombas 2
    Thaon 0
  •  
  • Quarouble 0
    US Choisy au Bac 1
  •  
  • US Granvillaise 3
    Vierzon FC 2
  •  
  • Vallee Gresse 2
    Cluses Scionzier 2
  •  
  • Anduzien 2
    Sud Ardeche 0
  •  
  • AJ Petite Ile 0
    Beauvais 1
  •  
  • Tefana 0
    Rodez 3
  •  
  • Club Colonial Fort de France 2
    ASM Belfort 3
  •  
  • Etoile de Morne-a-l-Eau 1
    ST Lo Manche 4
  •  
  • Avranches 0
    0
  •  
  • Ygossais 0
    Paris FC 3
  •  
  • Les Sables TVEC 1
    Olympique Saumur 2
  •  
  • Angouleme 2
    Bressuire 0
  •  
  • Arras 3
    Gallia CL 2
  •  
  • Avoine Chinon 2
    Chateauroux 3
  •  
  • Seyssinet Pariset 2
    Bourg en Bresse Peronnas 3
  •  
  • Canet Roussillon 3
    Olympique Ales 0
  •  
  • Balma 0
    Les Herbiers 3
  •  
  • Caen PTT 0
    Le Mans 1
  •  
  • Cambrai 0
    Dunkerque 1
  •  
  • Concarneau 7
    Golden Lion de Saint Joseph 0
  •  
  • US Ittenheim 0
    Haguenau 2
  •  
  • AF Vire 0
    Chambly 1
  •  
  • Annecy FC 1
    Grenoble 3
  •  
  • Aviron Bayonnais FC 0
    Stade Bordelais 2
  •  
  • Moulins Yzeure 1
    Clermont Foot 0
  •  
  • Epinal 6
    CS Le Moule 2
  •  
  • Epernay 0
    Raon L Etape 2
  •  
  • FC de la Valdaine 0
    Fabregues 4
  •  
  • Montauban 0
    La Brede 0
  •  
  • Vitre 5
    La Saint Colomban Locmine 1
  •  
  • St Pontivyen 0
    Laval 3
  •  
  • Romorantin 10
    Diables Noirs de Combani 1
  •  
  • Stade Briochin 9
    Le Geldar de Kourou 1
  •  
  • Entente SSG 7
    AS Lossi 1
  •  
  • Chamalieres 1
    Auxerre 3
  •  
  • CA Pontarlier 2
    Mulhouse 1
  •  
  • Feurs 1
    Lyon la Duchere 2
  •  
  • Forbach 0
    Nancy 1
  •  
  • SC Hazebrouck 2
    Quevilly 1
  •  
  • Grandvillars FC 1
    Morteau Montlebon 3
  •  
  • Tarentaise 2
    4 Rivieres 70 FC 0
  •  
  • Amneville 1
    Schiltingheim 3
  •  
  • Aulnoye 1
    AS Excelsior 3
  •  
  • Villefranche Beaujolais 1
    Sochaux 2
  •  
  • St Maur Lusitanos 0
    CM Aubervilliers 2
  •  
  • Tournefeuille 1
    Niort 5
  •  
  • Douarnenez 0
    Lorient 4
  •  
  • Tremery 0
    ASC Biesheim 1
  •  
  • La Tour Saint-Clair 0
    Gueugnon 1
  •  
  • Langon FC 0
    US Colomiers 1
  •  
  • Agglo Troyenne 0
    Valenciennes 2
  •  
  • Noeux-les-Mines 0
    RC Lens 5
  •  
  • Round 8
  •  
  • Epinal 2
    Blanc Mesnil 1
  •  
  • AS Gemenosienne 1
    GFC Ajaccio 2
  •  
  • Haguenau 1
    Chambly 3
  •  
  • Schiltingheim 2
    Racing Club de France Colombes 92 1
  •  
  • USM Senlis 3
    US Choisy au Bac 1
  •  
  • Anduzien 1
    Nimes 3
  •  
  • Olympique Saumur 0
    Vannes 0
  •  
  • La Brede 0
    CM Aubervilliers 1
  •  
  • RC Lens 3
    Reims 2
  •  
  • Alberes Argeles 0
    Le Puy 2
  •  
  • Lille Oms Fives 0
    Dunkerque 2
  •  
  • UL Rombas 1
    FC Still 2
  •  
  • AS Excelsior 2
    Le Mans 3
  •  
  • Arras 1
    Boulogne 2
  •  
  • SC Hazebrouck 3
    Beauvais 0
  •  
  • ST Lo Manche 1
    US Change 1
  •  
  • Essartais FC 0
    St. Malo 3
  •  
  • Canet Roussillon 2
    AC Ajaccio 0
  •  
  • Andrezieux 1
    Auxerre 2
  •  
  • Gueugnon 1
    Angouleme 1
  •  
  • Moulins Yzeure 3
    ASM Belfort 0
  •  
  • Imphy-Decize 3
    Bergerac Perigord 0
  •  
  • Entente SSG 3
    Paris FC 2
  •  
  • Rouen 0
    FC Chartres 2
  •  
  • Fleury Merogis U.S 4
    Raon L Etape 0
  •  
  • US Colomiers 3
    Furiani Agliani 0
  •  
  • Stade Briochin 2
    Laval 0
  •  
  • Limoges 2
    Tours 4
  •  
  • Sene FC 1
    Lorient 6
  •  
  • Stade Bordelais 0
    Niort 1
  •  
  • US Granvillaise 2
    Vitre 1
  •  
  • Tarentaise 1
    Bourg en Bresse Peronnas 2
  •  
  • Chateauroux 5
    Cholet 3
  •  
  • Saint Louis Neuweg 1
    Sochaux 1
  •  
  • Morteau Montlebon 1
    CA Pontarlier 2
  •  
  • Concarneau 3
    Brest 2
  •  
  • Grenoble 3
    Tarbes 0
  •  
  • Evreux 0
    Valenciennes 3
  •  
  • Avallon CO 1
    Cluses Scionzier 0
  •  
  • Fabregues 1
    Rodez 1
  •  
  • Houilles AC 2
    1
  •  
  • Rungis 1
    Nancy 6
  •  
  • Les Herbiers 2
    Romorantin 1
  •  
  • ASC Biesheim 1
    Lyon la Duchere 0
  •  
  • 1/32
  •  
  • RC Lens 3
    Boulogne 2
  •  
  • Rennes 1
    PSG 6
  •  
  • USM Senlis 0
    Nantes 4
  •  
  • Sochaux 6
    Amiens 0
  •  
  • Fleury Merogis U.S 0
    ASC Biesheim 1
  •  
  • Dunkerque 2
    Metz 4
  •  
  • Entente SSG 1
    Epinal 2
  •  
  • Vannes 1
    Stade Briochin 1
  •  
  • FC Still 0
    Troyes 1
  •  
  • Angers 0
    Lorient 2
  •  
  • US Granvillaise 2
    Bordeaux 1
  •  
  • Strasbourg 3
    Dijon 2
  •  
  • Olympique Marsylia 1
    Valenciennes 0
  •  
  • Saint-Etienne 2
    Nimes 0
  •  
  • Nancy 2
    Olympique Lyon 3
  •  
  • Moulins Yzeure 2
    AS Monaco 5
  •  
  • Angouleme 1
    Les Herbiers 2
  •  
  • SC Hazebrouck 0
    Caen 2
  •  
  • Canet Roussillon 3
    Imphy-Decize 1
  •  
  • Guingamp 1
    Niort 0
  •  
  • US Colomiers 1
    Le Puy 1
  •  
  • St. Malo 1
    Chateauroux 2
  •  
  • ST Lo Manche 2
    CM Aubervilliers 2
  •  
  • Schiltingheim 1
    Auxerre 5
  •  
  • CA Pontarlier 1
    Montpellier 1
  •  
  • Houilles AC 0
    Concarneau 3
  •  
  • FC Chartres 1
    Tours 2
  •  
  • GFC Ajaccio 1
    Grenoble 2
  •  
  • Le Mans 2
    Lille 4
  •  
  • Toulouse 1
    Nice 0
  •  
  • Avallon CO 0
    Chambly 2
  •  
  • Fabregues 1
    Bourg en Bresse Peronnas 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Strasbourg 2
    Lille 1
  •  
  • AS Monaco 2
    Olympique Lyon 3
  •  
  • ASC Biesheim 2
    Grenoble 2
  •  
  • PSG 4
    Guingamp 2
  •  
  • ST Lo Manche 1
    Les Herbiers 2
  •  
  • Montpellier 4
    Lorient 3
  •  
  • Tours 0
    Metz 0
  •  
  • Troyes 1
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Epinal 0
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • Canet Roussillon 1
    Caen 1
  •  
  • US Granvillaise 3
    Concarneau 2
  •  
  • Stade Briochin 0
    RC Lens 1
  •  
  • Nantes 3
    Auxerre 4
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 2
    Toulouse 0
  •  
  • Chateauroux 1
    Chambly 1
  •  
  • US Colomiers 1
    Sochaux 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Grenoble 0
    Strasbourg 3
  •  
  • Montpellier 1
    Olympique Lyon 2
  •  
  • Metz 2
    Caen 2
  •  
  • Chambly 1
    US Granvillaise 0
  •  
  • RC Lens 1
    Troyes 0
  •  
  • Sochaux 1
    PSG 4
  •  
  • Auxerre 0
    Les Herbiers 3
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 0
    Olympique Marsylia 9
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Caen 1
    Olympique Lyon 0
  •  
  • PSG 3
    Olympique Marsylia 0
  •  
  • Chambly 1
    Strasbourg 0
  •  
  • Les Herbiers 0
    RC Lens 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Caen 1
    PSG 3
  •  
  • Les Herbiers 2
    Chambly 0
  •  
  • final
  •  
  • Les Herbiers 0
    PSG 2
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • RC Lens 2
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Red Star 1
    Auxerre 1
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 0
    Reims 1
  •  
  • Paris FC 0
    Brest 0
  •  
  • Chateauroux 0
    Clermont Foot 1
  •  
  • GFC Ajaccio 0
    Creteil 0
  •  
  • Le Havre 4
    Nimes 4
  •  
  • Tours 4
    Niort 1
  •  
  • Quevilly 0
    Orleans 1
  •  
  • Valenciennes 3
    Sochaux 1
  •  
  • Laval 1
    Lorient 1
  •  
  • Nancy 0
    SC Bastia 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valenciennes 3
    Reims 0
  •  
  • Paris FC 0
    Clermont Foot 2
  •  
  • GFC Ajaccio 0
    Red Star 0
  •  
  • Tours 0
    Le Havre 0
  •  
  • Nancy 2
    Orleans 2
  •  
  • Lorient 3
    RC Lens 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Troyes 1
    Amiens 2
  •  
  • Angers 3
    Nancy 2
  •  
  • Toulouse 4
    Clermont Foot 2
  •  
  • Dijon 1
    Rennes 2
  •  
  • Metz 1
    Red Star 0
  •  
  • Tours 3
    Nantes 1
  •  
  • Strasbourg 1
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Lille 2
    Valenciennes 2
  •  
  • Guingamp 0
    Montpellier 2
  •  
  • Lorient 0
    Caen 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Amiens 2
    Tours 1
  •  
  • Lille 1
    Nice 1
  •  
  • Montpellier 4
    Olympique Lyon 1
  •  
  • Strasbourg 2
    PSG 4
  •  
  • Rennes 2
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • Angers 1
    Metz 0
  •  
  • AS Monaco 2
    Caen 0
  •  
  • Toulouse 2
    Bordeaux 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Amiens 0
    PSG 2
  •  
  • Angers 0
    Montpellier 1
  •  
  • Rennes 4
    Toulouse 2
  •  
  • Nice 1
    AS Monaco 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • AS Monaco 2
    Montpellier 0
  •  
  • Rennes 2
    PSG 3
  •  
  • final
  •  
  • PSG 3
    AS Monaco 0
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 PSG PSG 38 93 29 6 3 108 29 79
D
L
D
D
W
2 AS Monaco AS Monaco 38 80 24 8 6 85 45 40
W
W
W
D
L
3 Olympique Lyon Olympique Lyon 38 78 23 9 6 87 43 44
W
L
W
W
W
4 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 38 77 22 11 5 80 47 33
W
D
W
D
W
5 Rennes Rennes 38 58 16 10 12 50 44 6
D
W
W
W
D
6 Bordeaux Bordeaux 38 55 16 7 15 53 48 5
W
W
W
W
L
7 Saint-Etienne Saint-Etienne 38 55 15 10 13 47 50 -3
W
L
L
W
W
8 Nice Nice 38 54 15 9 14 53 52 1
L
W
L
D
W
9 Nantes Nantes 38 52 14 10 14 36 41 -5
W
W
L
L
D
10 Montpellier Montpellier 38 51 11 18 9 36 33 3
D
D
W
L
L
11 Dijon Dijon 38 48 13 9 16 55 73 -18
W
L
W
L
L
12 Guingamp Guingamp 38 47 12 11 15 48 59 -11
L
D
L
D
W
13 Amiens Amiens 39 45 12 9 17 37 43 -6
L
W
D
D
W
14 Angers Angers 38 41 9 14 15 42 52 -10
L
L
W
D
L
15 Strasbourg Strasbourg 38 38 9 11 18 44 67 -23
L
W
L
D
L
16 Caen Caen 38 38 10 8 20 27 52 -25
D
L
L
L
D
17 Lille Lille 39 38 10 8 20 42 67 -25
L
W
W
W
L
18 Toulouse Toulouse 38 37 9 10 19 38 54 -16
W
L
L
L
D
19 Troyes Troyes 38 33 9 6 23 32 59 -27
L
D
L
W
L
20 Metz Metz 38 26 6 8 24 34 76 -42
L
L
L
L
D
  • 1/16
  •  
  • AEK Ateny 10
    Dynamo Kijów 10
    15-02-2018 AEK Ateny
    1 - 1
    Dynamo Kijów
    22-02-2018 Dynamo Kijów
    0 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • FC Kopenhaga 10
    Atletico Madryt 41
    15-02-2018 FC Kopenhaga
    1 - 4
    Atletico Madryt
    22-02-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Celtic Glasgow 10
    Zenit St Petersburg 03
    15-02-2018 Celtic Glasgow
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    22-02-2018 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Steaua Bukareszt 11
    Lazio Rzym 05
    15-02-2018 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Lazio Rzym
    22-02-2018 Lazio Rzym
    5 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Olympique Lyon 31
    Villarreal 10
    15-02-2018 Olympique Lyon
    3 - 1
    Villarreal
    22-02-2018 Villarreal
    0 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    Viktoria Pilzno 12
    15-02-2018 Partizan Belgrad
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
    22-02-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • SSC Napoli 12
    RasenBallsport Leipzig 30
    15-02-2018 SSC Napoli
    1 - 3
    RasenBallsport Leipzig
    22-02-2018 RasenBallsport Leipzig
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • Łudogorec Razgrad 00
    AC Milan 31
    15-02-2018 Łudogorec Razgrad
    0 - 3
    AC Milan
    22-02-2018 AC Milan
    1 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Oestersunds FK 02
    Arsenal 31
    15-02-2018 Oestersunds FK
    0 - 3
    Arsenal
    22-02-2018 Arsenal
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • Borussia Dortmund 31
    Atalanta 21
    15-02-2018 Borussia Dortmund
    3 - 2
    Atalanta
    22-02-2018 Atalanta
    1 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Spartak Moskwa 12
    Athletic Bilbao 31
    15-02-2018 Spartak Moskwa
    1 - 3
    Athletic Bilbao
    22-02-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Spartak Moskwa
  •  
  • Olympique Marsylia 30
    Braga 01
    15-02-2018 Olympique Marsylia
    3 - 0
    Braga
    22-02-2018 Braga
    1 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Nice 20
    Lokomotiw Moskwa 31
    15-02-2018 Nice
    2 - 3
    Lokomotiw Moskwa
    22-02-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 0
    Nice
  •  
  • Real Sociedad 21
    Red Bull Salzburg 22
    15-02-2018 Real Sociedad
    2 - 2
    Red Bull Salzburg
    22-02-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Real Sociedad
  •  
  • FK Astana 13
    Sporting Lizbona 33
    15-02-2018 FK Astana
    1 - 3
    Sporting Lizbona
    22-02-2018 Sporting Lizbona
    3 - 3
    FK Astana
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 00
    CSKA Moskwa 01
    13-02-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    21-02-2018 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympique Marsylia 32
    Athletic Bilbao 11
    08-03-2018 Olympique Marsylia
    3 - 1
    Athletic Bilbao
    15-03-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Lazio Rzym 22
    Dynamo Kijów 20
    08-03-2018 Lazio Rzym
    2 - 2
    Dynamo Kijów
    15-03-2018 Dynamo Kijów
    0 - 2
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 21
    Zenit St Petersburg 11
    08-03-2018 RasenBallsport Leipzig
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    15-03-2018 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Sporting Lizbona 21
    Viktoria Pilzno 02
    08-03-2018 Sporting Lizbona
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    15-03-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • AC Milan 01
    Arsenal 23
    08-03-2018 AC Milan
    0 - 2
    Arsenal
    15-03-2018 Arsenal
    3 - 1
    AC Milan
  •  
  • Atletico Madryt 35
    Lokomotiw Moskwa 01
    08-03-2018 Atletico Madryt
    3 - 0
    Lokomotiw Moskwa
    15-03-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 5
    Atletico Madryt
  •  
  • Borussia Dortmund 10
    Red Bull Salzburg 20
    08-03-2018 Borussia Dortmund
    1 - 2
    Red Bull Salzburg
    15-03-2018 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Borussia Dortmund
  •  
  • CSKA Moskwa 03
    Olympique Lyon 12
    08-03-2018 CSKA Moskwa
    0 - 1
    Olympique Lyon
    15-03-2018 Olympique Lyon
    2 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Arsenal 42
    CSKA Moskwa 12
    05-04-2018 Arsenal
    4 - 1
    CSKA Moskwa
    12-04-2018 CSKA Moskwa
    2 - 2
    Arsenal
  •  
  • Atletico Madryt 20
    Sporting Lizbona 01
    05-04-2018 Atletico Madryt
    2 - 0
    Sporting Lizbona
    12-04-2018 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Atletico Madryt
  •  
  • Lazio Rzym 41
    Red Bull Salzburg 24
    05-04-2018 Lazio Rzym
    4 - 2
    Red Bull Salzburg
    12-04-2018 Red Bull Salzburg
    4 - 1
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 12
    Olympique Marsylia 05
    05-04-2018 RasenBallsport Leipzig
    1 - 0
    Olympique Marsylia
    12-04-2018 Olympique Marsylia
    5 - 2
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • semifinal
  •  
  • Arsenal 10
    Atletico Madryt 11
    26-04-2018 Arsenal
    1 - 1
    Atletico Madryt
    03-05-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    Arsenal
  •  
  • Olympique Marsylia 21
    Red Bull Salzburg 02
    26-04-2018 Olympique Marsylia
    2 - 0
    Red Bull Salzburg
    03-05-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Marsylia 0
    Atletico Madryt 3
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Olympique Marsylia Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Najlepsi strzelcy Olympique Marsylia
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Florian Thauvin Thauvin
26
0.4
2 Valere Germain Germain
25
0.5
3 Lucas Ariel Ocampos Ocampos
17
0.5
4 Konstantinos Mitroglou Mitroglou
16
0.6
5 Clinton Njie Njie
14
0.5
6 Morgan Sanson Sanson
12
0.3
7 Dimitri Payet Payet
10
0.3
8 Luiz Gustavo Gustavo
6
0.2
9 Rolando Rolando
3
0.3
10 Bouna Sarr Sarr
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 144 na mecz: 1.92
Straconych bramek 90 na mecz: 1.20
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 41
54.67%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 25
33.33%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.12
Wygranych meczów do zera (WTN) 22
29.33%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
12.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 33
44.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 18
24.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Olympique Marsylia wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 16 13 8 3
Przegranych 9 2 4 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 5
14.3%
2-1 4
11.4%
2-0 4
11.4%
3-0 4
11.4%
1-1 3
8.6%
3-1 2
5.7%
4-2 2
5.7%
2-2 2
5.7%
2-3 2
5.7%
0-0 2
5.7%
5-1 1
2.9%
1-3 1
2.9%
0-1 1
2.9%
1-2 1
2.9%
6-3 1
2.9%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics