Pedro Neto vs Mateo Kovacic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
Portugal Portugal
Profil zawodnika
8
Midfield
178 cm
78 kg
32 lat (1994-05-06)
Croatia Croatia
Statystyki Pedro Neto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro Mecze towarzyskie U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mateo Kovacic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Pedro Neto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   51 13 0 8 6217' 51 0 22 10 1 83 32 0 38 1697 86% 8
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 4 2 0 3 65 82% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 5 0 4 3499' 30 0 11 4 1 44 12 0 23 892 87% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 975' 8 0 4 11 4 0 2 226 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 4 0 2 551' 4 0 2 2 0 10 6 0 2 234 93% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Portugalia 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 2 1 0 1 43 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Chelsea 1 0 0 1 163' 1 0 1 0 0 4 3 0 0 51 0% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 6 3 0 0 803' 6 0 3 2 0 8 4 0 7 186 92% 0
2024/2025   41 7 0 10 5403' 41 0 24 10 0 79 28 0 41 1195 88% 6
Europa Conference League Chelsea 6 1 0 3 935' 6 0 6 0 0 9 5 0 3 149 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 300' 2 0 2 1 0 0 1 40 92% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 24 4 0 6 2789' 24 0 9 8 0 59 17 0 33 727 89% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 8 1 0 1 1226' 8 0 6 2 0 9 5 0 4 255 82% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 1 0 0 153' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 24 92% 0
2023/2024   20 3 0 10 2262' 19 1 7 5 0 39 13 0 23 624 84% 2
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 18 2 0 9 2038' 18 0 6 4 0 36 12 0 21 578 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 1 0 1 224' 1 1 1 1 0 3 1 0 2 46 87% 0
2022/2023   22 0 0 0 2289' 13 9 7 2 0 9 3 7 14 305 85% 2
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 21 0 0 0 2289' 13 9 7 2 0 9 3 7 14 305 85% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   17 1 0 3 1505' 6 6 9 3 0 11 5 3 6 197 85% 1
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 14 1 0 1 1311' 5 5 8 3 0 10 4 2 6 186 85% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 3 0 0 2 194' 1 1 1 0 0 1 1 1 0 11 82% 0
2020/2021   37 5 0 6 3887' 31 11 4 4 0 40 20 20 38 938 89% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 227' 1 0 2 1 0 0 2 44 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 31 5 0 6 3600' 30 11 1 4 0 39 20 20 36 894 88% 3
2019/2020   54 7 0 5 4499' 17 14 27 6 0 25 9 20 21 408 85% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolverhampton Wanderers 13 2 0 2 1031' 4 3 7 1 0 8 3 4 4 94 84% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 251' 2 1 0 1 0 0 0 2 1 15 93% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 37 3 0 3 2847' 9 8 20 3 0 17 6 14 16 299 85% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 370' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   20 0 0 0 425' 0 0 5 1 0 1 0 2 2 30 93% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 15 0 0 0 318' 0 0 4 1 0 1 0 2 2 21 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 5 107' 0 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
2017/2018   15 84' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 3 84' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 11 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 1 0 0 189' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 2 57' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 2 1 0 0 132' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mateo Kovacic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 148' 1 0 1 0 0 3 0 0 4 156 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 35 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 148' 1 0 1 1 0 0 1 64 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 2 57 98% 0
2024/2025   38 7 0 3 4925' 38 0 19 8 1 55 16 0 35 2778 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 1 0 0 425' 3 0 2 1 0 5 2 0 3 296 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 0 0 1 442' 3 0 2 0 0 1 1 0 2 183 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 777' 6 0 3 2 0 4 1 0 3 352 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 25 6 0 2 3161' 25 0 12 5 1 45 12 0 26 1864 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 34 97% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 49 92% 0
2023/2024   30 2 0 1 3735' 28 2 14 5 0 33 6 0 29 2398 93% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 18 1 0 0 2280' 16 2 9 4 0 21 5 0 15 1503 94% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 48 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 1 0 0 0 62 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 1 571' 5 0 2 1 0 4 1 0 2 435 94% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 5 0 0 0 606' 5 0 2 0 0 6 0 0 11 350 92% 1
2022/2023   48 2 0 2 4926' 33 17 12 11 0 10 2 12 11 1240 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 2 2550' 17 6 10 8 0 10 2 12 10 1168 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 1 0 0 1077' 8 5 0 2 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 0 0 0 1073' 6 5 2 1 0 0 0 0 1 72 96% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   51 2 0 5 5371' 35 19 12 7 0 18 6 28 26 1493 88% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 921' 6 4 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 5 0 0 0 722' 4 3 1 1 0 0 0 2 4 57 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 663' 4 4 0 0 0 2 0 1 1 122 83% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 26 2 0 5 2336' 16 5 9 4 0 15 6 21 18 1114 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 729' 5 3 1 0 0 1 0 4 3 200 92% 0
2020/2021   55 2 0 3 5737' 37 21 12 8 0 16 4 23 35 1476 90% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 0 0 1 3070' 21 11 6 4 0 12 4 13 24 1075 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 0 280' 2 1 0 1 0 0 0 2 4 67 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 254' 1 0 2 0 0 1 0 20 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 2 0 1 724' 5 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 11 0 0 1 1289' 7 6 3 2 0 4 0 7 7 314 89% 0
2019/2020   49 2 0 3 4916' 36 14 10 12 1 29 9 28 51 2087 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 0 966' 7 3 1 0 0 5 3 6 7 301 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 0 693' 5 3 1 3 1 3 1 4 6 158 87% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 34 1 0 3 3167' 23 8 8 8 0 21 5 18 38 1628 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   61 0 0 2 6563' 39 26 15 5 0 33 4 29 53 2138 92% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 13 0 0 0 1297' 10 3 2 1 0 4 0 9 16 614 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 221' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 3 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 0 0 0 550' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 1 0 1 4 174 93% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 0 0 2 3991' 21 19 11 3 0 28 4 19 33 1350 92% 0
2017/2018   41 0 0 2 3388' 17 11 15 5 0 10 2 17 22 919 93% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 28 0 0 1 2230' 10 7 11 2 0 9 2 10 20 743 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 9 0 0 1 827' 4 4 3 2 0 1 0 7 2 176 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 331' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   62 2 0 3 4927' 30 15 15 4 0 17 7 25 39 1229 92% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 3 0 0 0 220' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 37 1 0 3 3044' 19 10 8 2 0 14 5 17 37 1031 91% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 8 0 0 0 790' 6 3 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 310' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 11 1 0 0 563' 2 0 4 1 0 3 2 8 2 198 95% 0
2015/2016   46 1 0 2 3224' 12 8 22 5 1 15 5 18 19 742 91% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 35 0 0 2 2263' 8 5 17 4 1 10 3 15 14 742 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0 0 0 193' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 10 1 0 0 768' 3 2 5 1 0 5 2 3 5 0 0% 0
2014/2015   55 8 0 3 5084' 35 11 18 6 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 5 0 3 3528' 26 5 12 3 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 8 0 0 0 777' 5 3 3 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 8 3 0 0 689' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 0 0 4 2881' 15 14 11 3 0 19 7 15 40 1100 90% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 0 0 4 2710' 14 13 11 2 0 19 7 15 40 1100 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 171' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   46 1 0 1 3848' 29 11 7 5 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 15 0 0 1 1137' 11 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 8 0 0 0 886' 7 2 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 623' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 0 612' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 11 1 0 0 500' 2 3 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   31 6 0 0 1717' 5 13 6 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 25 4 0 0 1033' 0 10 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Dinamo Zagrzeb 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 6 1 0 0 684' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   8 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 7 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Zagrzeb 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2