Mateo Kovacic vs Daichi Kamada - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
178 cm
78 kg
32 lat (1994-05-06)
Croatia Croatia
Profil zawodnika
18
Midfield
180 cm
72 kg
29 lat (1996-08-05)
Japan Japan
Statystyki Mateo Kovacic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Klubowe Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Daichi Kamada, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Europa Conference League Mecz o Tarczę Wspólnoty World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Klubowe turieje towarzyskie Liga japońska Puchar Ligi Puchar Japonii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mateo Kovacic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 148' 1 0 1 0 0 3 0 0 4 156 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 35 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 148' 1 0 1 1 0 0 1 64 88% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 2 57 98% 0
2024/2025   38 7 0 3 4925' 38 0 19 8 1 55 16 0 35 2778 93% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 0 0 0 777' 6 0 3 2 0 4 1 0 3 352 92% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 25 6 0 2 3161' 25 0 12 5 1 45 12 0 26 1864 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 34 97% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 49 92% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 3 1 0 0 425' 3 0 2 1 0 5 2 0 3 296 94% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 0 0 1 442' 3 0 2 0 0 1 1 0 2 183 92% 0
2023/2024   30 2 0 1 3735' 28 2 14 5 0 33 6 0 29 2398 93% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Manchester City 1 158' 1 0 1 1 0 0 0 62 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 1 0 1 571' 5 0 2 1 0 4 1 0 2 435 94% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 5 0 0 0 606' 5 0 2 0 0 6 0 0 11 350 92% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 18 1 0 0 2280' 16 2 9 4 0 21 5 0 15 1503 94% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Manchester City 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 48 83% 0
2022/2023   48 2 0 2 4926' 33 17 12 11 0 10 2 12 11 1240 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 7 0 0 0 1073' 6 5 2 1 0 0 0 0 1 72 96% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 2 2550' 17 6 10 8 0 10 2 12 10 1168 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 1 0 0 1077' 8 5 0 2 0 - - - - - - -
2021/2022   51 2 0 5 5371' 35 19 12 7 0 18 6 28 26 1493 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 5 0 0 0 722' 4 3 1 1 0 0 0 2 4 57 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 663' 4 4 0 0 0 2 0 1 1 122 83% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 26 2 0 5 2336' 16 5 9 4 0 15 6 21 18 1114 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 729' 5 3 1 0 0 1 0 4 3 200 92% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 921' 6 4 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   55 2 0 3 5737' 37 21 12 8 0 16 4 23 35 1476 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 254' 1 0 2 0 0 1 0 20 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 6 2 0 1 724' 5 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 11 0 0 1 1289' 7 6 3 2 0 4 0 7 7 314 89% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 0 0 1 3070' 21 11 6 4 0 12 4 13 24 1075 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 0 280' 2 1 0 1 0 0 0 2 4 67 94% 0
2019/2020   49 2 0 3 4916' 36 14 10 12 1 29 9 28 51 2087 90% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 0 693' 5 3 1 3 1 3 1 4 6 158 87% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 34 1 0 3 3167' 23 8 8 8 0 21 5 18 38 1628 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 0 966' 7 3 1 0 0 5 3 6 7 301 90% 0
2018/2019   61 0 0 2 6563' 39 26 15 5 0 33 4 29 53 2138 92% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 1 0 1 4 174 93% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 0 0 2 3991' 21 19 11 3 0 28 4 19 33 1350 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 13 0 0 0 1297' 10 3 2 1 0 4 0 9 16 614 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 221' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Chorwacja 3 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 0 0 0 550' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 0 0 2 3388' 17 11 15 5 0 10 2 17 22 919 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 9 0 0 1 827' 4 4 3 2 0 1 0 7 2 176 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 0 331' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 28 0 0 1 2230' 10 7 11 2 0 9 2 10 20 743 94% 0
2016/2017   62 2 0 3 4927' 30 15 15 4 0 17 7 25 39 1229 92% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 8 0 0 0 790' 6 3 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Real Madryt 2 0 0 0 310' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 11 1 0 0 563' 2 0 4 1 0 3 2 8 2 198 95% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 3 0 0 0 220' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 37 1 0 3 3044' 19 10 8 2 0 14 5 17 37 1031 91% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 1 0 2 3224' 12 8 22 5 1 15 5 18 19 742 91% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Real Madryt 1 0 0 0 193' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 10 1 0 0 768' 3 2 5 1 0 5 2 3 5 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 35 0 0 2 2263' 8 5 17 4 1 10 3 15 14 742 91% 1
2014/2015   55 8 0 3 5084' 35 11 18 6 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 8 3 0 0 689' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 5 0 3 3528' 26 5 12 3 1 42 8 27 52 1863 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Chorwacja 8 0 0 0 777' 5 3 3 3 0 - - - - - - -
2013/2014   38 0 0 4 2881' 15 14 11 3 0 19 7 15 40 1100 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 171' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 0 0 4 2710' 14 13 11 2 0 19 7 15 40 1100 90% 0
2012/2013   46 1 0 1 3848' 29 11 7 5 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Chorwacja 7 0 0 0 623' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 0 612' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 11 1 0 0 500' 2 3 2 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 15 0 0 1 1137' 11 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 8 0 0 0 886' 7 2 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   31 6 0 0 1717' 5 13 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Dinamo Zagrzeb 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Zagrzeb 6 1 0 0 684' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 25 4 0 0 1033' 0 10 5 1 0 - - - - - - -
2010/2011   8 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Zagrzeb 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 7 1 0 0 370' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daichi Kamada
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   47 6 0 5 6495' 47 0 30 4 0 42 13 0 48 1983 85% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 115 85% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 21 0 0 0 2907' 21 0 13 2 0 17 4 0 27 765 84% 1
Europa Conference League Crystal Palace 11 1 0 4 1493' 11 0 6 0 0 11 3 0 14 499 87% 2
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 149' 1 0 1 0 0 0 1 7 86% 0
World Cup Qualification Asia Japonia 8 5 0 1 1099' 8 0 6 1 0 14 6 0 5 514 82% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 3 0 0 0 501' 3 0 3 0 0 0 0 0 0 49 92% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 34 94% 0
2024/2025   21 2 0 3 2657' 21 0 10 6 1 29 7 0 28 1018 83% 4
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 15 0 0 0 1867' 15 0 7 4 1 20 4 0 21 709 83% 2
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 0 0 1 450' 4 0 1 1 0 2 1 0 3 171 85% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 2 0 2 340' 2 0 2 1 0 7 2 0 4 138 81% 2
2023/2024   23 2 0 2 2984' 22 1 14 3 0 34 10 0 18 1068 86% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 2 0 0 0 260' 2 0 1 0 0 1 0 0 3 54 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lazio Rzym 4 0 0 0 448' 3 1 2 0 0 4 2 0 2 123 85% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 17 2 0 2 2276' 17 0 11 3 0 29 8 0 13 891 87% 2
2022/2023   46 15 3 6 4986' 36 14 10 4 0 33 15 34 24 1023 82% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 33 9 3 6 3601' 25 11 8 3 0 33 15 34 23 993 83% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 5 4 0 0 416' 3 0 2 0 0 0 0 0 1 30 50% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 8 2 0 0 969' 8 3 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   48 9 0 4 5611' 38 19 10 0 0 27 11 31 27 1048 80% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 13 5 0 1 1500' 12 4 1 0 0 7 4 8 3 265 83% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Eintracht Frankfurt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 33 4 0 3 3931' 24 15 9 0 0 20 7 23 24 783 79% 6
2020/2021   35 5 0 12 4846' 30 24 4 3 0 19 7 24 27 696 79% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 2 0 0 0 330' 2 2 0 0 0 1 1 0 0 25 80% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 33 5 0 12 4516' 28 22 4 3 0 18 6 24 27 671 79% 4
2019/2022   6 0 0 0 399' 2 2 1 0 0 0 0 3 5 56 77% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 6 0 0 0 399' 2 2 1 0 0 0 0 3 5 56 77% 0
2019/2021   7 3 0 0 520' 3 2 2 0 0 0 0 4 0 26 73% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 7 3 0 0 520' 3 2 2 0 0 0 0 4 0 26 73% 0
2019/2020   54 10 0 7 5146' 37 15 11 7 0 44 19 32 44 612 79% 8
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 33 2 0 4 2998' 22 9 6 5 0 33 11 19 33 415 81% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 16 6 0 3 1730' 12 5 4 2 0 11 8 13 11 197 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 5 2 0 0 418' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 16 1 6 3609' 33 5 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup St.Truiden 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 34 15 1 6 3429' 31 5 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   9 0 0 0 534' 3 3 1 0 0 2 0 1 2 27 85% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 7 0 0 0 371' 2 2 1 0 0 2 0 1 2 27 85% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 2 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2