Keith Lasley vs Daniel Berlaser - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
175 cm
67 kg
46 lat (1979-09-21)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
22
Midfield
184 cm
62 kg
29 lat (1997-01-18)
Turkey Turkey
Statystyki Keith Lasley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Berlaser, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Carabao Cup Puchar Ligi Championship Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Keith Lasley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   35 1 0 0 3217' 27 10 3 8 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 34 0 0 0 3127' 26 10 3 8 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Motherwell 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 1 0 0 3482' 31 10 0 5 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 32 1 0 0 3279' 30 9 0 5 2 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   38 0 0 0 3526' 36 3 0 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 0 0 0 3196' 33 3 0 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Motherwell 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 2 0 0 3917' 38 6 0 8 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 2 0 0 3748' 37 5 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 0 0 0 79' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 1 0 0 3497' 36 4 0 4 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Motherwell 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 36 1 0 0 3497' 36 4 0 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   33 5 0 0 3205' 32 4 0 10 3 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 32 4 0 0 3205' 32 4 0 10 2 - - - - - - -
2010/2011   35 2 0 0 3587' 33 9 0 8 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 0 0 0 253' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 28 1 0 0 2884' 26 8 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   29 0 0 0 1614' 15 5 0 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 29 0 0 0 1614' 15 5 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   37 0 0 0 2735' 24 4 4 7 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 2 0 0 0 0' 0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 0 0 0 2735' 24 4 4 6 0 - - - - - - -
2007/2008   38 2 0 0 3597' 26 10 7 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 38 1 0 0 3597' 26 10 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2006/2007   14 0 0 0 1334' 14 1 0 6 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 14 0 0 0 1334' 14 1 0 6 0 - - - - - - -
2005/2006   23 0 0 0 1144' 4 2 9 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 15 370' 0 0 5 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Blackpool 8 0 0 0 774' 4 2 4 0 0 - - - - - - -
2004/2005   42 0 0 0 2229' 10 7 11 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 41 0 0 0 2229' 10 7 11 1 0 - - - - - - -
2003/2004   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Berlaser
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 0 0 3 4070' 31 0 18 4 0 15 2 0 17 1488 84% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 31 0 0 3 4070' 31 0 18 4 0 15 2 0 16 1488 84% 0
Puchar Szkocji Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Puchar Ligi Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 1 0 1 1544' 15 0 3 2 0 9 2 0 16 1132 89% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 0 0 1 169 89% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 12 1 0 1 1274' 12 0 3 2 0 8 2 0 15 963 89% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   34 0 0 2 3766' 34 0 9 2 0 10 1 0 25 2722 82% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 26 0 0 2 2963' 26 0 8 2 0 7 1 0 19 2102 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 173' 1 0 1 0 0 0 2 56 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 7 630' 7 0 0 3 0 0 4 564 75% 0
2022/2023   46 2 1 8 3983' 31 8 8 4 0 10 7 21 25 1657 78% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 17 0 0 1 942' 3 2 7 0 0 3 1 3 10 443 88% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 28 2 1 7 2971' 28 6 0 4 0 7 6 18 15 1214 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   48 9 5 7 5186' 43 15 4 7 0 30 13 33 36 1513 71% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 45 9 5 7 4720' 40 13 4 7 0 30 13 33 36 1513 71% 0
League 1 League 1 League 1 Oxford United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 2 0 0 0 330' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 3 3 4 4393' 31 17 5 3 0 14 8 22 19 865 70% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 41 3 3 4 4121' 29 17 4 3 0 13 7 22 18 809 70% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 2 152' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 120' 1 0 0 1 1 0 1 56 73% 0
2019/2020   41 2 0 5 4069' 32 14 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 3 0 0 0 336' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 33 2 0 5 3097' 24 10 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 3 0 0 0 389' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   48 3 0 0 4570' 39 7 7 6 1 1 0 2 0 11 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Accrington Stanley 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 1 1 0 2 0 11 82% 0
Johnstones Paint Trophy Accrington Stanley 3 1 0 0 288' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Accrington Stanley 41 1 0 0 3922' 34 6 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   16 0 0 0 762' 4 1 4 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Newcastle Academy 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0 0 0 190' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crewe Alexandra 12 302' 0 0 4 - - - - - - -
2016/2017   3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2