Motherwell

Witamy w Motherwell (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Motherwell logo Motherwell Staty

Forma drużyny:
W
W
D
D
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 11

    Gole

  • 1.83

    na mecz

  • 1

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 49

    Meczów

  • 71

    Gole

  • 1.45

    na mecz

  • 18

    Wygrane

  • 14

    Remisy

  • 17

    Przegrane

  • 55.1%

    Over 2.5

  • 67.3%

    Over 1.5

  • 34.69%

    CS

  • 44.90%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Motherwell
Szkocja - Liga szkocka Premiership
04 kwi
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • East Stirlingshire 3
    St. Mirren 6
  •  
  • Airdrieonians 0
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Albion Rovers 3
    Livingston 0
  •  
  • Inverness CT 4
    Annan Athletic 0
  •  
  • Peterhead 0
    Arbroath 3
  •  
  • Stirling Albion 1
    Ayr United 2
  •  
  • Partick Thistle 5
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Brechin City 4
    Elgin City 0
  •  
  • Clyde 1
    Forfar Athletic 3
  •  
  • Cowdenbeath 1
    Greenock Morton 3
  •  
  • Dumbarton 0
    Dunfermline Athletic 5
  •  
  • Dundee FC 5
    Stranraer 0
  •  
  • East Fife 2
    Raith Rovers 3
  •  
  • Ross County 5
    Montrose 0
  •  
  • Queen's Park 1
    Queen of South 4
  •  
  • Stenhousemuir 0
    St.Johnstone 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • Arbroath 0
    St.Johnstone 6
  •  
  • Ayr United 0
    St. Mirren 2
  •  
  • Hibernian 3
    Brechin City 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Raith Rovers 1
  •  
  • Inverness CT 4
    Albion Rovers 0
  •  
  • Alloa Athletic 0
    Dundee United 2
  •  
  • Forfar Athletic 2
    Dundee FC 4
  •  
  • Kilmarnock 3
    Greenock Morton 1
  •  
  • Partick Thistle 1
    Queen of South 2
  •  
  • Ross County 2
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Falkirk 0
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Hearts 2
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Queen of South 1
    Rangers 2
  •  
  • Dundee FC 3
    Aberdeen 2
  •  
  • Ross County 0
    Dundee United 2
  •  
  • Hibernian 1
    St.Johnstone 3
  •  
  • Motherwell 3
    Inverness CT 2
  •  
  • Kilmarnock 1
    St. Mirren 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Hearts 1
  •  
  • Dundee FC 1
    Rangers 3
  •  
  • St.Johnstone 2
    Dundee United 1
  •  
  • St. Mirren 3
    Motherwell 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rangers 2
    St.Johnstone 0
  •  
  • Hearts 0
    St. Mirren 1
  •  
  • final
  •  
  • St. Mirren 0
    Rangers 1
  •  
  •  
  • Winner

    Rangers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Motherwell 03
    Llanelli 10
    02-07-2009 Motherwell
    0 - 1
    Llanelli
    09-07-2009 Llanelli
    0 - 3
    Motherwell
  •  
  • Fram Reykjavík 22
    TNS 11
    02-07-2009 Fram Reykjavík
    2 - 1
    TNS
    09-07-2009 TNS
    1 - 2
    Fram Reykjavík
  •  
  • Helsingborg 31
    FC Mika 11
    02-07-2009 Helsingborg
    3 - 1
    FC Mika
    09-07-2009 FC Mika
    1 - 1
    Helsingborg
  •  
  • Lisburn 10
    Zestafoni 56
    02-07-2009 Lisburn
    1 - 5
    Zestafoni
    09-07-2009 Zestafoni
    6 - 0
    Lisburn
  •  
  • Budućnost Podgorica 01
    Polonia Warszawa 20
    02-07-2009 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    Polonia Warszawa
    09-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    Budućnost Podgorica
  •  
  • NSI Runavik 01
    Rosenborg Trondheim 33
    02-07-2009 NSI Runavik
    0 - 3
    Rosenborg Trondheim
    09-07-2009 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    NSI Runavik
  •  
  • Sligo Rovers 11
    Vllaznia Szkodra 21
    02-07-2009 Sligo Rovers
    1 - 2
    Vllaznia Szkodra
    09-07-2009 Vllaznia Szkodra
    1 - 1
    Sligo Rovers
  •  
  • Anorthosis 52
    UN Kaerjeng 97 01
    02-07-2009 Anorthosis
    5 - 0
    UN Kaerjeng 97
    09-07-2009 UN Kaerjeng 97
    1 - 2
    Anorthosis
  •  
  • Slaven 10
    Birkirkara 00
    02-07-2009 Slaven
    1 - 0
    Birkirkara
    09-07-2009 Birkirkara
    0 - 0
    Slaven
  •  
  • CS Grevenmacher 00
    Vetra 33
    02-07-2009 CS Grevenmacher
    0 - 3
    Vetra
    09-07-2009 Vetra
    3 - 0
    CS Grevenmacher
  •  
  • Haladas 11
    Irtysz Pawłodar 02
    02-07-2009 Haladas
    1 - 0
    Irtysz Pawłodar
    09-07-2009 Irtysz Pawłodar
    2 - 1
    Haladas
  •  
  • Spartak Trnawa 23
    Keshla 11
    02-07-2009 Spartak Trnawa
    2 - 1
    Keshla
    09-07-2009 Keshla
    1 - 3
    Spartak Trnawa
  •  
  • Randers FC 43
    Linfield 00
    02-07-2009 Randers FC
    4 - 0
    Linfield
    09-07-2009 Linfield
    0 - 3
    Randers FC
  •  
  • Dynamo Mińsk 21
    Renova 11
    02-07-2009 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    Renova
    09-07-2009 Renova
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 12
    Okżetpes Kokczetaw 20
    02-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    1 - 2
    Okżetpes Kokczetaw
    09-07-2009 Okżetpes Kokczetaw
    0 - 2
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Trans Narva 01
    Rudar Velenje 33
    02-07-2009 Trans Narva
    0 - 3
    Rudar Velenje
    09-07-2009 Rudar Velenje
    3 - 1
    Trans Narva
  •  
  • FC Lahti 40
    Dinamo Tirana 12
    02-07-2009 FC Lahti
    4 - 1
    Dinamo Tirana
    09-07-2009 Dinamo Tirana
    2 - 0
    FC Lahti
  •  
  • Valletta 32
    Keflavik 02
    02-07-2009 Valletta
    3 - 0
    Keflavik
    09-07-2009 Keflavik
    2 - 2
    Valletta
  •  
  • Sutjeska 11
    Partizan Mińsk 12
    02-07-2009 Sutjeska
    1 - 1
    Partizan Mińsk
    09-07-2009 Partizan Mińsk
    2 - 1
    Sutjeska
  •  
  • Simurq 00
    Bnei Yehuda Tel Awiw 13
    02-07-2009 Simurq
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
    09-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    3 - 0
    Simurq
  •  
  • Dinaburg 20
    Nomme JK Kalju 10
    02-07-2009 Dinaburg
    2 - 1
    Nomme JK Kalju
    09-07-2009 Nomme JK Kalju
    0 - 0
    Dinaburg
  •  
  • FC Banants 01
    Siroki Brijeg 20
    02-07-2009 FC Banants
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    09-07-2009 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Banants
  •  
  • FC Tbilisi 22
    B36 Torshavn 00
    02-07-2009 FC Tbilisi
    2 - 0
    B36 Torshavn
    09-07-2009 B36 Torshavn
    0 - 2
    FC Tbilisi
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 21
    AE Larissa 01
    16-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 0
    AE Larissa
    23-07-2009 AE Larissa
    1 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • NAC Breda 62
    Gandzasar 00
    16-07-2009 NAC Breda
    6 - 0
    Gandzasar
    23-07-2009 Gandzasar
    0 - 2
    NAC Breda
  •  
  • St. Patrick's Athletic 11
    Valletta 10
    16-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 1
    Valletta
    23-07-2009 Valletta
    0 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Falkirk 10
    FC Vaduz 02
    16-07-2009 Falkirk
    1 - 0
    FC Vaduz
    23-07-2009 FC Vaduz
    2 - 0
    Falkirk
  •  
  • Juvenes/Dogana 00
    Polonia Warszawa 14
    16-07-2009 Juvenes/Dogana
    0 - 1
    Polonia Warszawa
    23-07-2009 Polonia Warszawa
    4 - 0
    Juvenes/Dogana
  •  
  • FK Sarajevo 11
    Spartak Trnawa 01
    16-07-2009 FK Sarajevo
    1 - 0
    Spartak Trnawa
    23-07-2009 Spartak Trnawa
    1 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Broendby IF 04
    Flora Tallinn 11
    16-07-2009 Broendby IF
    0 - 1
    Flora Tallinn
    23-07-2009 Flora Tallinn
    1 - 4
    Broendby IF
  •  
  • Differdange 03 10
    Rijeka 03
    16-07-2009 Differdange 03
    1 - 0
    Rijeka
    23-07-2009 Rijeka
    3 - 0
    Differdange 03
  •  
  • Gorica 10
    FC Lahti 02
    16-07-2009 Gorica
    1 - 0
    FC Lahti
    23-07-2009 FC Lahti
    2 - 0
    Gorica
  •  
  • Legia Warszawa 31
    FC Tbilisi 00
    16-07-2009 Legia Warszawa
    3 - 0
    FC Tbilisi
    23-07-2009 FC Tbilisi
    0 - 1
    Legia Warszawa
  •  
  • Rudar Velenje 00
    Crvena Zvezda Belgrad 14
    16-07-2009 Rudar Velenje
    0 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
    23-07-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    4 - 0
    Rudar Velenje
  •  
  • AaB 01
    FK Slavija Sarajewo 03
    16-07-2009 AaB
    0 - 0
    FK Slavija Sarajewo
    23-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    3 - 1
    AaB
  •  
  • FC Basel 34
    FC Santa Coloma 01
    16-07-2009 FC Basel
    3 - 0
    FC Santa Coloma
    23-07-2009 FC Santa Coloma
    1 - 4
    FC Basel
  •  
  • Omonia Nikozja 44
    HB Torshavn 01
    16-07-2009 Omonia Nikozja
    4 - 0
    HB Torshavn
    23-07-2009 HB Torshavn
    1 - 4
    Omonia Nikozja
  •  
  • Steaua Bukareszt 22
    Ujpest 01
    16-07-2009 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Ujpest
    23-07-2009 Ujpest
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 53
    Vllaznia Szkodra 00
    16-07-2009 Rapid Wiedeń
    5 - 0
    Vllaznia Szkodra
    23-07-2009 Vllaznia Szkodra
    0 - 3
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Sturm Graz 21
    Siroki Brijeg 11
    16-07-2009 Sturm Graz
    2 - 1
    Siroki Brijeg
    23-07-2009 Siroki Brijeg
    1 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • Anorthosis 21
    Petrovac 13
    16-07-2009 Anorthosis
    2 - 1
    Petrovac
    23-07-2009 Petrovac
    3 - 1
    Anorthosis
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 41
    Dinaburg 00
    16-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    4 - 0
    Dinaburg
    23-07-2009 Dinaburg
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Czerno More Warna 13
    Iskra-Stal Rybnitsa 00
    16-07-2009 Czerno More Warna
    1 - 0
    Iskra-Stal Rybnitsa
    23-07-2009 Iskra-Stal Rybnitsa
    0 - 3
    Czerno More Warna
  •  
  • Elfsborg 30
    Haladas 00
    16-07-2009 Elfsborg
    3 - 0
    Haladas
    23-07-2009 Haladas
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
  • Sigma Ołomuniec 12
    Fram Reykjavík 10
    16-07-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Fram Reykjavík
    23-07-2009 Fram Reykjavík
    0 - 2
    Sigma Ołomuniec
  •  
  • Vetra 03
    HJK Helsinki 11
    16-07-2009 Vetra
    0 - 1
    HJK Helsinki
    23-07-2009 HJK Helsinki
    1 - 3
    Vetra
  •  
  • Rosenborg Trondheim 00
    FK Karabach 01
    16-07-2009 Rosenborg Trondheim
    0 - 0
    FK Karabach
    23-07-2009 FK Karabach
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Suduva 01
    Randers FC 11
    16-07-2009 Suduva
    0 - 1
    Randers FC
    23-07-2009 Randers FC
    1 - 1
    Suduva
  •  
  • Skonto Ryga 10
    Derry City 11
    16-07-2009 Skonto Ryga
    1 - 1
    Derry City
    23-07-2009 Derry City
    1 - 0
    Skonto Ryga
  •  
  • Tobył Kostanaj 10
    Galatasaray Stambuł 12
    16-07-2009 Tobył Kostanaj
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    23-07-2009 Galatasaray Stambuł
    2 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Metalurg Donieck 32
    Partizan Mińsk 01
    16-07-2009 Metalurg Donieck
    3 - 0
    Partizan Mińsk
    23-07-2009 Partizan Mińsk
    1 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 00
    Pacos Ferreira 01
    16-07-2009 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    Pacos Ferreira
    23-07-2009 Pacos Ferreira
    1 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Honka 21
    Bangor City 00
    16-07-2009 Honka
    2 - 0
    Bangor City
    23-07-2009 Bangor City
    0 - 1
    Honka
  •  
  • Dynamo Mińsk 01
    Tromsoe 04
    16-07-2009 Dynamo Mińsk
    0 - 0
    Tromsoe
    23-07-2009 Tromsoe
    4 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • FK Liepaja 21
    Dinamo Tbilisi 13
    16-07-2009 FK Liepaja
    2 - 1
    Dinamo Tbilisi
    23-07-2009 Dinamo Tbilisi
    3 - 1
    FK Liepaja
  •  
  • FK Sloboda Užice 01
    Kaunas 01
    16-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 0
    Kaunas
    23-07-2009 Kaunas
    1 - 1
    FK Sloboda Užice
  •  
  • MSK Zilina 21
    Dacia Kiszyniów 00
    16-07-2009 MSK Zilina
    2 - 0
    Dacia Kiszyniów
    23-07-2009 Dacia Kiszyniów
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Flamurtari 11
    Motherwell 08
    16-07-2009 Flamurtari
    1 - 0
    Motherwell
    23-07-2009 Motherwell
    8 - 1
    Flamurtari
  •  
  • Naftan Nowopołock 20
    Gent 11
    16-07-2009 Naftan Nowopołock
    2 - 1
    Gent
    23-07-2009 Gent
    1 - 0
    Naftan Nowopołock
  •  
  • Milano Kumanovo 02
    Slaven 48
    16-07-2009 Milano Kumanovo
    0 - 4
    Slaven
    23-07-2009 Slaven
    8 - 2
    Milano Kumanovo
  •  
  • Zestafoni 12
    Helsingborg 22
    16-07-2009 Zestafoni
    1 - 2
    Helsingborg
    23-07-2009 Helsingborg
    2 - 2
    Zestafoni
  •  
  • Crusaders 12
    Rabotnicki Skopje 14
    14-07-2009 Crusaders
    1 - 1
    Rabotnicki Skopje
    23-07-2009 Rabotnicki Skopje
    4 - 2
    Crusaders
  •  
  • Sliema Wanderers 00
    Maccabi Netanja 03
    14-07-2009 Sliema Wanderers
    0 - 0
    Maccabi Netanja
    23-07-2009 Maccabi Netanja
    3 - 0
    Sliema Wanderers
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braga 10
    Elfsborg 22
    30-07-2009 Braga
    1 - 2
    Elfsborg
    06-08-2009 Elfsborg
    2 - 0
    Braga
  •  
  • Athletic Bilbao 02
    Young Boys Berno 11
    30-07-2009 Athletic Bilbao
    0 - 1
    Young Boys Berno
    06-08-2009 Young Boys Berno
    1 - 2
    Athletic Bilbao
  •  
  • KR Reykjavik 21
    FC Basel 23
    30-07-2009 KR Reykjavik
    2 - 2
    FC Basel
    06-08-2009 FC Basel
    3 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • Rijeka 10
    Metalist Charków 22
    30-07-2009 Rijeka
    1 - 2
    Metalist Charków
    06-08-2009 Metalist Charków
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Aberdeen 10
    Sigma Ołomuniec 53
    30-07-2009 Aberdeen
    1 - 5
    Sigma Ołomuniec
    06-08-2009 Sigma Ołomuniec
    3 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Fenerbahce 51
    Budapest Honved 11
    30-07-2009 Fenerbahce
    5 - 1
    Budapest Honved
    06-08-2009 Budapest Honved
    1 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • PSV Eindhoven 11
    Czerno More Warna 00
    30-07-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Czerno More Warna
    06-08-2009 Czerno More Warna
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • Helsingborg 21
    FK Sarajevo 12
    30-07-2009 Helsingborg
    2 - 1
    FK Sarajevo
    06-08-2009 FK Sarajevo
    2 - 1
    Helsingborg
  •  
  • FK Sloboda Užice 00
    Lille 22
    30-07-2009 FK Sloboda Užice
    0 - 2
    Lille
    06-08-2009 Lille
    2 - 0
    FK Sloboda Užice
  •  
  • AS Roma 37
    Gent 11
    30-07-2009 AS Roma
    3 - 1
    Gent
    06-08-2009 Gent
    1 - 7
    AS Roma
  •  
  • St. Patrick's Athletic 12
    Krylja Sowietow Samara 03
    30-07-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 0
    Krylja Sowietow Samara
    06-08-2009 Krylja Sowietow Samara
    3 - 2
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Randers FC 01
    Hamburger SV 40
    30-07-2009 Randers FC
    0 - 4
    Hamburger SV
    06-08-2009 Hamburger SV
    0 - 1
    Randers FC
  •  
  • Club Brugge 31
    FC Lahti 21
    30-07-2009 Club Brugge
    3 - 2
    FC Lahti
    06-08-2009 FC Lahti
    1 - 1
    Club Brugge
  •  
  • FK Slavija Sarajewo 01
    MFK Košice 23
    30-07-2009 FK Slavija Sarajewo
    0 - 2
    MFK Košice
    06-08-2009 MFK Košice
    3 - 1
    FK Slavija Sarajewo
  •  
  • FC Vaslui 21
    Omonia Nikozja 01
    30-07-2009 FC Vaslui
    2 - 0
    Omonia Nikozja
    04-08-2009 Omonia Nikozja
    1 - 1
    FC Vaslui
  •  
  • Polonia Warszawa 01
    NAC Breda 13
    30-07-2009 Polonia Warszawa
    0 - 1
    NAC Breda
    06-08-2009 NAC Breda
    3 - 1
    Polonia Warszawa
  •  
  • Steaua Bukareszt 33
    Motherwell 01
    30-07-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    Motherwell
    06-08-2009 Motherwell
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • FC Vaduz 00
    Slovan Liberec 12
    30-07-2009 FC Vaduz
    0 - 1
    Slovan Liberec
    06-08-2009 Slovan Liberec
    2 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • MSK Zilina 11
    Hajduk Split 10
    30-07-2009 MSK Zilina
    1 - 1
    Hajduk Split
    06-08-2009 Hajduk Split
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Rapid Wiedeń 22
    A.P.O.P/K. Peyias 12
    30-07-2009 Rapid Wiedeń
    2 - 1
    A.P.O.P/K. Peyias
    06-08-2009 A.P.O.P/K. Peyias
    2 - 2
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Vojvodina 12
    Austria Wiedeń 14
    30-07-2009 Vojvodina
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    06-08-2009 Austria Wiedeń
    4 - 2
    Vojvodina
  •  
  • Broendby IF 12
    Legia Warszawa 12
    30-07-2009 Broendby IF
    1 - 1
    Legia Warszawa
    06-08-2009 Legia Warszawa
    2 - 2
    Broendby IF
  •  
  • CSKA Sofia 11
    Derry City 01
    30-07-2009 CSKA Sofia
    1 - 0
    Derry City
    06-08-2009 Derry City
    1 - 1
    CSKA Sofia
  •  
  • Fredrikstad 12
    Lech Poznań 61
    30-07-2009 Fredrikstad
    1 - 6
    Lech Poznań
    06-08-2009 Lech Poznań
    1 - 2
    Fredrikstad
  •  
  • Vetra 00
    Fulham 33
    30-07-2009 Vetra
    0 - 3
    Fulham
    06-08-2009 Fulham
    3 - 0
    Vetra
  •  
  • IFK Goeteborg 11
    Hapoel Tel Awiw 31
    30-07-2009 IFK Goeteborg
    1 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    06-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    IFK Goeteborg
  •  
  • Metalurg Donieck 23
    NK Lublana 00
    30-07-2009 Metalurg Donieck
    2 - 0
    NK Lublana
    06-08-2009 NK Lublana
    0 - 3
    Metalurg Donieck
  •  
  • Vaalerenga 11
    PAOK Saloniki 20
    30-07-2009 Vaalerenga
    1 - 2
    PAOK Saloniki
    06-08-2009 PAOK Saloniki
    0 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Tromsoe 22
    Slaven 10
    30-07-2009 Tromsoe
    2 - 1
    Slaven
    06-08-2009 Slaven
    0 - 2
    Tromsoe
  •  
  • Maccabi Netanja 10
    Galatasaray Stambuł 46
    30-07-2009 Maccabi Netanja
    1 - 4
    Galatasaray Stambuł
    06-08-2009 Galatasaray Stambuł
    6 - 0
    Maccabi Netanja
  •  
  • Honka 01
    FK Karabach 12
    30-07-2009 Honka
    0 - 1
    FK Karabach
    06-08-2009 FK Karabach
    2 - 1
    Honka
  •  
  • Rabotnicki Skopje 30
    Odense 43
    30-07-2009 Rabotnicki Skopje
    3 - 4
    Odense
    06-08-2009 Odense
    3 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • Petrovac 10
    Sturm Graz 25
    30-07-2009 Petrovac
    1 - 2
    Sturm Graz
    06-08-2009 Sturm Graz
    5 - 0
    Petrovac
  •  
  • Dinamo Tbilisi 22
    Crvena Zvezda Belgrad 05
    30-07-2009 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    06-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    5 - 2
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 11
    Pacos Ferreira 00
    28-07-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    1 - 0
    Pacos Ferreira
    06-08-2009 Pacos Ferreira
    0 - 1
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • final
  •  
  • Athletic Bilbao 31
    Tromsoe 21
    20-08-2009 Athletic Bilbao
    3 - 2
    Tromsoe
    27-08-2009 Tromsoe
    1 - 1
    Athletic Bilbao
  •  
  • Nacional 41
    Zenit St Petersburg 31
    20-08-2009 Nacional
    4 - 3
    Zenit St Petersburg
    27-08-2009 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Nacional
  •  
  • Werder Brema 62
    Aktobe 30
    20-08-2009 Werder Brema
    6 - 3
    Aktobe
    27-08-2009 Aktobe
    0 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Fulham 30
    Amkar Perm 11
    20-08-2009 Fulham
    3 - 1
    Amkar Perm
    27-08-2009 Amkar Perm
    1 - 0
    Fulham
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 40
    Hearts 02
    20-08-2009 Dinamo Zagrzeb
    4 - 0
    Hearts
    27-08-2009 Hearts
    2 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Everton 41
    Sigma Ołomuniec 01
    20-08-2009 Everton
    4 - 0
    Sigma Ołomuniec
    27-08-2009 Sigma Ołomuniec
    1 - 1
    Everton
  •  
  • Stabaek 01
    Valencia CF 34
    20-08-2009 Stabaek
    0 - 3
    Valencia CF
    27-08-2009 Valencia CF
    4 - 1
    Stabaek
  •  
  • Ajax Amsterdam 52
    Slovan Bratysława 01
    20-08-2009 Ajax Amsterdam
    5 - 0
    Slovan Bratysława
    27-08-2009 Slovan Bratysława
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 41
    Vorskla 02
    20-08-2009 Benfica Lizbona
    4 - 0
    Vorskla
    27-08-2009 Vorskla
    2 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Lazio Rzym 30
    Elfsborg 01
    20-08-2009 Lazio Rzym
    3 - 0
    Elfsborg
    27-08-2009 Elfsborg
    1 - 0
    Lazio Rzym
  •  
  • Galatasaray Stambuł 51
    Levadia Maardu 01
    20-08-2009 Galatasaray Stambuł
    5 - 0
    Levadia Maardu
    27-08-2009 Levadia Maardu
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Genk 12
    Lille 24
    20-08-2009 Genk
    1 - 2
    Lille
    27-08-2009 Lille
    4 - 2
    Genk
  •  
  • Genoa 31
    Odense 11
    20-08-2009 Genoa
    3 - 1
    Odense
    27-08-2009 Odense
    1 - 1
    Genoa
  •  
  • NK Maribor 00
    Sparta Praga 21
    20-08-2009 NK Maribor
    0 - 2
    Sparta Praga
    27-08-2009 Sparta Praga
    1 - 0
    NK Maribor
  •  
  • Broendby IF 21
    Hertha Berlin 13
    20-08-2009 Broendby IF
    2 - 1
    Hertha Berlin
    27-08-2009 Hertha Berlin
    3 - 1
    Broendby IF
  •  
  • Lech Poznań 10
    Club Brugge 01
    20-08-2009 Lech Poznań
    1 - 0
    Club Brugge
    27-08-2009 Club Brugge
    1 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • Sion 02
    Fenerbahce 22
    20-08-2009 Sion
    0 - 2
    Fenerbahce
    27-08-2009 Fenerbahce
    2 - 2
    Sion
  •  
  • FK Sarajevo 11
    CFR Cluj 12
    20-08-2009 FK Sarajevo
    1 - 1
    CFR Cluj
    27-08-2009 CFR Cluj
    2 - 1
    FK Sarajevo
  •  
  • Partizan Belgrad 12
    MSK Zilina 10
    20-08-2009 Partizan Belgrad
    1 - 1
    MSK Zilina
    27-08-2009 MSK Zilina
    0 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Vaslui 20
    AEK Ateny 13
    20-08-2009 FC Vaslui
    2 - 1
    AEK Ateny
    27-08-2009 AEK Ateny
    3 - 0
    FC Vaslui
  •  
  • FC Twente 30
    FK Karabach 10
    20-08-2009 FC Twente
    3 - 1
    FK Karabach
    27-08-2009 FK Karabach
    0 - 0
    FC Twente
  •  
  • Slavia Praga 31
    Crvena Zvezda Belgrad 02
    20-08-2009 Slavia Praga
    3 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    27-08-2009 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Sivasspor 00
    Szachtar Donieck 32
    20-08-2009 Sivasspor
    0 - 3
    Szachtar Donieck
    25-08-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Dinamo Bukareszt 03
    Slovan Liberec 30
    20-08-2009 Dinamo Bukareszt
    0 - 3
    Slovan Liberec
    27-08-2009 Slovan Liberec
    0 - 3
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Steaua Bukareszt 32
    St. Patrick's Athletic 01
    20-08-2009 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    St. Patrick's Athletic
    27-08-2009 St. Patrick's Athletic
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Wiedeń 11
    Aston Villa 02
    20-08-2009 Rapid Wiedeń
    1 - 0
    Aston Villa
    27-08-2009 Aston Villa
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
  •  
  • Metalurg Donieck 22
    Austria Wiedeń 23
    20-08-2009 Metalurg Donieck
    2 - 2
    Austria Wiedeń
    27-08-2009 Austria Wiedeń
    3 - 2
    Metalurg Donieck
  •  
  • Sturm Graz 11
    Metalist Charków 10
    20-08-2009 Sturm Graz
    1 - 1
    Metalist Charków
    27-08-2009 Metalist Charków
    0 - 1
    Sturm Graz
  •  
  • CSKA Sofia 02
    Dynamo Moskwa 01
    20-08-2009 CSKA Sofia
    0 - 0
    Dynamo Moskwa
    27-08-2009 Dynamo Moskwa
    1 - 2
    CSKA Sofia
  •  
  • NAC Breda 11
    Villarreal 36
    20-08-2009 NAC Breda
    1 - 3
    Villarreal
    27-08-2009 Villarreal
    6 - 1
    NAC Breda
  •  
  • PAOK Saloniki 10
    SC Heerenveen 10
    20-08-2009 PAOK Saloniki
    1 - 1
    SC Heerenveen
    27-08-2009 SC Heerenveen
    0 - 0
    PAOK Saloniki
  •  
  • Guingamp 11
    Hamburger SV 53
    20-08-2009 Guingamp
    1 - 5
    Hamburger SV
    27-08-2009 Hamburger SV
    3 - 1
    Guingamp
  •  
  • Trabzonspor 11
    Toulouse 30
    20-08-2009 Trabzonspor
    1 - 3
    Toulouse
    27-08-2009 Toulouse
    0 - 1
    Trabzonspor
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    PSV Eindhoven 11
    20-08-2009 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 1
    PSV Eindhoven
    27-08-2009 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • BATE Borysów 04
    Liteks Łowecz 10
    20-08-2009 BATE Borysów
    0 - 1
    Liteks Łowecz
    27-08-2009 Liteks Łowecz
    0 - 4
    BATE Borysów
  •  
  • Teplice 11
    Hapoel Tel Awiw 21
    20-08-2009 Teplice
    1 - 2
    Hapoel Tel Awiw
    27-08-2009 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    Teplice
  •  
  • FK Baku 11
    FC Basel 35
    20-08-2009 FK Baku
    1 - 3
    FC Basel
    27-08-2009 FC Basel
    5 - 1
    FK Baku
  •  
  • MFK Košice 31
    AS Roma 37
    20-08-2009 MFK Košice
    3 - 3
    AS Roma
    27-08-2009 AS Roma
    7 - 1
    MFK Košice
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Auchinleck Talbot 7
    Fort William 0
  •  
  • Rothes 1
    Banks O'Dee 5
  •  
  • Fraserburgh 12
    Bonnyrigg Rose Athletic 11
    26-09-2009 Fraserburgh
    1 - 1
    Bonnyrigg Rose Athletic
    03-10-2009 Bonnyrigg Rose Athletic
    1 - 2
    Fraserburgh
  •  
  • Brora Rangers 0
    Irvine Meadow 2
  •  
  • Buckie Thistle 00
    Forres Mechanics 00
    26-09-2009 Buckie Thistle
    0 - 0
    Forres Mechanics
    03-10-2009 Forres Mechanics
    0 - 0
    Buckie Thistle
  •  
  • Civil Service Strollers 1
    Gala Fairydean Rovers 0
  •  
  • Clachnacuddin 21
    Wick Academy 22
    26-09-2009 Clachnacuddin
    2 - 2
    Wick Academy
    03-10-2009 Wick Academy
    2 - 1
    Clachnacuddin
  •  
  • Coldstream 1
    Edinburgh City 5
  •  
  • Dalbeattie Star 2
    Keith 4
  •  
  • Edinburgh University 0
    Vale of Leithen 3
  •  
  • Glasgow University 1
    Girvan 4
  •  
  • Nairn County 5
    Golspie Sutherland 2
  •  
  • Hawick Royal Albert 0
    Huntly 7
  •  
  • Inverurie Loco Works 5
    St Cuthbert Wanderers 0
  •  
  • Lossiemouth 4
    Newton Stewart 1
  •  
  • Selkirk 3
    Preston 0
  •  
  • Whitehill 13
    Wigtown & Bladnoch 10
    26-09-2009 Whitehill
    1 - 1
    Wigtown & Bladnoch
    03-10-2009 Wigtown & Bladnoch
    0 - 3
    Whitehill
  •  
  • Round 2
  •  
  • Lossiemouth 0
    Albion Rovers 2
  •  
  • Cove Rangers 2
    Annan Athletic 1
  •  
  • Huntly 13
    Auchinleck Talbot 14
    24-10-2009 Huntly
    1 - 1
    Auchinleck Talbot
    31-10-2009 Auchinleck Talbot
    4 - 3
    Huntly
  •  
  • Banks O'Dee 0
    Montrose 3
  •  
  • Civil Service Strollers 1
    Berwick Rangers 2
  •  
  • Deveronvale 22
    Buckie Thistle 21
    24-10-2009 Deveronvale
    2 - 2
    Buckie Thistle
    31-10-2009 Buckie Thistle
    1 - 2
    Deveronvale
  •  
  • Edinburgh City 5
    Burntisland Shipyard 1
  •  
  • Forfar Athletic 4
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Nairn County 2
    Elgin City 4
  •  
  • Fraserburgh 1
    Spartans FC 4
  •  
  • Girvan 1
    Wick Academy 4
  •  
  • Inverurie Loco Works 2
    Stranraer 1
  •  
  • Selkirk 0
    Irvine Meadow 3
  •  
  • Vale of Leithen 1
    Keith 3
  •  
  • Queen's Park 1
    Livingston 3
  •  
  • Whitehill 10
    Threave Rovers 11
    24-10-2009 Whitehill
    1 - 1
    Threave Rovers
    31-10-2009 Threave Rovers
    1 - 0
    Whitehill
  •  
  • Round 3
  •  
  • Clyde 11
    Livingston 17
    09-12-2009 Clyde
    1 - 1
    Livingston
    14-12-2009 Livingston
    7 - 1
    Clyde
  •  
  • Stenhousemuir 5
    Cove Rangers 0
  •  
  • Airdrieonians 4
    Queen of South 0
  •  
  • Albion Rovers 1
    Elgin City 0
  •  
  • Cowdenbeath 00
    Alloa Athletic 01
    28-11-2009 Cowdenbeath
    0 - 0
    Alloa Athletic
    08-12-2009 Alloa Athletic
    1 - 0
    Cowdenbeath
  •  
  • Stirling Albion 2
    Auchinleck Talbot 1
  •  
  • Deveronvale 0
    Ayr United 1
  •  
  • Ross County 5
    Berwick Rangers 1
  •  
  • Wick Academy 42
    Brechin City 44
    28-11-2009 Wick Academy
    4 - 4
    Brechin City
    08-12-2009 Brechin City
    4 - 2
    Wick Academy
  •  
  • Greenock Morton 01
    Dumbarton 00
    28-11-2009 Greenock Morton
    0 - 0
    Dumbarton
    05-12-2009 Dumbarton
    0 - 1
    Greenock Morton
  •  
  • Montrose 2
    East Fife 1
  •  
  • Edinburgh City 3
    Keith 1
  •  
  • Spartans FC 0
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Threave Rovers 1
    Inverurie Loco Works 2
  •  
  • Raith Rovers 04
    Peterhead 01
    28-11-2009 Raith Rovers
    0 - 0
    Peterhead
    01-12-2009 Peterhead
    1 - 4
    Raith Rovers
  •  
  • Irvine Meadow 1
    Arbroath 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • Raith Rovers 13
    Airdrieonians 11
    25-01-2010 Raith Rovers
    1 - 1
    Airdrieonians
    27-01-2010 Airdrieonians
    1 - 3
    Raith Rovers
  •  
  • Livingston 0
    Dundee FC 1
  •  
  • Greenock Morton 0
    Celtic Glasgow 1
  •  
  • Albion Rovers 01
    Stirling Albion 03
    18-01-2010 Albion Rovers
    0 - 0
    Stirling Albion
    20-01-2010 Stirling Albion
    3 - 1
    Albion Rovers
  •  
  • Ayr United 1
    Brechin City 0
  •  
  • Edinburgh City 1
    Montrose 3
  •  
  • Kilmarnock 1
    Falkirk 0
  •  
  • Forfar Athletic 0
    St.Johnstone 3
  •  
  • Inverness CT 2
    Motherwell 0
  •  
  • Ross County 4
    Inverurie Loco Works 0
  •  
  • Hamilton Academical 30
    Rangers 32
    10-01-2010 Hamilton Academical
    3 - 3
    Rangers
    19-01-2010 Rangers
    2 - 0
    Hamilton Academical
  •  
  • Aberdeen 2
    Hearts 0
  •  
  • St. Mirren 3
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Partick Thistle 0
    Dundee United 2
  •  
  • Hibernian 3
    Irvine Meadow 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Celtic Glasgow 4
  •  
  • Raith Rovers 11
    Aberdeen 10
    06-02-2010 Raith Rovers
    1 - 1
    Aberdeen
    16-02-2010 Aberdeen
    0 - 1
    Raith Rovers
  •  
  • Dundee FC 2
    Ayr United 1
  •  
  • St.Johnstone 0
    Dundee United 1
  •  
  • Hibernian 5
    Montrose 1
  •  
  • Kilmarnock 3
    Inverness CT 0
  •  
  • Ross County 9
    Stirling Albion 0
  •  
  • St. Mirren 00
    Rangers 01
    06-02-2010 St. Mirren
    0 - 0
    Rangers
    17-02-2010 Rangers
    1 - 0
    St. Mirren
  •  
  • Round 6
  •  
  • Rangers 30
    Dundee United 31
    14-03-2010 Rangers
    3 - 3
    Dundee United
    24-03-2010 Dundee United
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • Dundee FC 1
    Raith Rovers 2
  •  
  • Hibernian 21
    Ross County 22
    13-03-2010 Hibernian
    2 - 2
    Ross County
    23-03-2010 Ross County
    2 - 1
    Hibernian
  •  
  • Kilmarnock 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Dundee United 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Celtic Glasgow 0
    Ross County 2
  •  
  • final
  •  
  • Ross County 0
    Dundee United 3
  •  
  •  
  • Winner

    Dundee United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rangers Rangers 38 87 26 9 3 82 28 54
D
L
W
W
W
2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 81 25 6 7 75 39 36
W
W
W
W
W
3 Dundee United Dundee United 38 63 17 12 9 55 47 8
L
D
L
L
W
4 Hibernian Hibernian 38 54 15 9 14 58 55 3
W
D
L
L
L
5 Motherwell Motherwell 38 53 13 14 11 52 54 -2
D
D
L
W
L
6 Hamilton Academical Hamilton Academical 38 49 13 10 15 39 46 -7
W
D
W
W
W
7 Hearts Hearts 38 48 13 9 16 35 46 -11
L
D
W
L
L
8 St.Johnstone St.Johnstone 38 47 12 11 15 57 61 -4
L
D
W
D
D
9 Aberdeen Aberdeen 38 41 10 11 17 36 52 -16
W
L
L
D
W
10 St. Mirren St. Mirren 38 34 7 13 18 36 49 -13
L
D
D
W
D
11 Kilmarnock Kilmarnock 38 33 8 9 21 29 51 -22
D
W
L
L
L
12 Falkirk Falkirk 38 31 6 13 19 31 57 -26
D
D
D
L
L

Motherwell Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Motherwell
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 John Sutton Sutton
13
0.6
2 Jutkiewicz
12
0.4
3 Jamie Murphy Murphy
10
0.4
4 Forbes
10
0.4
5 Mark Reynolds Reynolds
5
1.0
6 Shaun Hutchinson Hutchinson
4
0.7
7 Jim O'Brien O'Brien
3
0.1
8 Robert McHugh McHugh
3
0.6
9 Giles Coke Coke
2
0.1
10 Steven Jennings Jennings
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 71 na mecz: 1.45
Straconych bramek 72 na mecz: 1.47
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 22
44.90%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 17
34.69%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.92
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
22.45%
Przegranych meczów do zera (LTN) 10
20.41%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 0
0.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Motherwell wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 10 4 3 1
Przegranych 7 5 3 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 5
22.7%
1-3 3
13.6%
2-3 2
9.1%
0-1 2
9.1%
1-1 2
9.1%
3-1 2
9.1%
2-2 1
4.5%
3-2 1
4.5%
0-0 1
4.5%
6-6 1
4.5%
2-0 1
4.5%
8-1 1
4.5%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics