James Forrest vs Devlin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
49
Midfield
175 cm
65 kg
34 lat (1991-07-07)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
14
Midfield
Australia Australia
Statystyki James Forrest, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga Europy Liga szkocka Premiership Liga Mistrzów Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Devlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga szkocka Premiership World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki James Forrest
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 1 0 2 1367' 9 0 8 2 0 28 7 0 21 509 84% 1
Puchar Ligi Celtic Glasgow 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 20 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 35 83% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 3 1 0 1 471' 3 0 3 1 0 24 4 0 9 366 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 350' 2 0 2 2 2 0 2 49 86% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0 0 1 153' 1 0 1 1 0 2 1 0 6 24 92% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 15 0% 0
Club Friendlies Celtic Glasgow 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   11 1 0 6 1564' 11 0 9 0 0 37 9 0 12 596 87% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 0 0 1 ' 0 0 2 0 0 2 29 86% 0
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 0 0 0 300' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 7 0% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 23 87% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 8 1 0 5 1110' 8 0 6 0 0 35 9 0 8 537 88% 2
2023/2024   8 7 0 2 1228' 8 0 8 1 0 35 15 0 3 390 81% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 6 6 0 1 915' 6 0 6 0 0 34 15 0 3 358 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 32 81% 1
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 1 0 1 162' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 5 0 2 1744' 5 5 14 0 0 11 8 2 5 230 85% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 26 4 0 2 1424' 5 5 9 0 0 11 8 2 5 230 85% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 183' 0 0 3 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 1 0 0 137' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 3 0 4 2881' 15 9 13 0 0 13 8 2 6 257 88% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 23 1 0 2 1844' 9 6 10 0 0 13 8 2 6 257 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 5 2 0 1 502' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 0 0 1 446' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 89' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   18 4 0 1 1824' 12 6 5 1 0 1 1 0 0 86 85% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 1 0 0 0 125' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 13 3 0 1 1351' 8 4 5 0 0 1 1 0 0 86 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 2 0 0 0 258' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   45 15 0 15 5390' 44 19 0 0 0 8 3 2 4 178 80% 2
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 28 10 0 12 3478' 28 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 10 3 0 3 1133' 9 4 0 0 0 8 3 2 4 178 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 5 2 0 0 528' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   58 21 0 11 6133' 51 18 3 2 1 5 2 0 0 92 77% 0
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 3 0 0 435' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 2 0 0 679' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 4 5 0 0 247' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 9 0 0 2 1001' 8 4 0 0 1 5 2 0 0 92 77% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 35 11 0 9 3771' 31 11 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   55 14 0 10 6427' 46 25 7 1 0 8 3 1 11 171 82% 1
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 4 0 2 610' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 37 8 0 7 4165' 31 16 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 12 2 0 1 1401' 9 5 3 0 0 8 3 1 11 171 82% 1
2016/2017   61 8 0 6 6344' 40 29 11 2 0 2 0 3 3 73 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 12 0 0 0 1254' 7 7 3 0 0 2 0 3 3 73 86% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 10 0 0 0 700' 5 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 172' 1 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 32 6 0 6 3678' 23 18 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 4 2 0 0 540' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   43 2 0 2 3248' 18 10 15 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 0 0 0 553' 3 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 5 0 0 1 544' 3 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 27 2 0 1 1767' 10 5 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 0 0 0 294' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 4 0 1 3338' 18 12 13 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 5 0 0 1 405' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 2 1 0 0 143' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 21 3 0 0 2075' 12 8 7 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 2 124' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 0 0 0 521' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   27 7 1 0 2306' 13 10 7 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 10 3 1 0 671' 3 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 16 4 0 0 1635' 10 6 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 4 1 0 2569' 17 4 12 3 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 4 0 0 0 335' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 4 1 0 0 359' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 9 0 0 0 465' 2 0 5 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 15 3 1 0 1410' 10 3 5 1 0 - - - - - - -
2011/2012   40 9 0 1 4058' 32 10 6 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 6 0 0 1 774' 6 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 30 7 0 0 3014' 23 7 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Celtic Glasgow 3 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   30 3 0 0 2239' 15 7 6 1 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 23 3 0 0 2102' 15 7 4 1 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 4 137' 0 0 2 - - - - - - -
2009/2010   8 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 8 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Devlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 2 0 1 3216' 30 0 6 5 0 19 4 0 76 1536 87% 1
Puchar Ligi Hearts 4 0 0 1 467' 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 26 2 0 0 2749' 26 0 5 5 0 19 4 0 75 1499 86% 1
World Cup Qualification Asia Australia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 37 97% 0
2024/2025   34 0 0 1 3930' 34 0 11 14 1 17 4 0 78 1505 86% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 24 0 0 1 2664' 24 0 7 9 0 15 4 0 57 1248 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 0 0 0 262' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 3 0 0 0 480' 3 0 2 2 1 0 0 0 4 0 0% 0
Puchar Ligi Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 5 0 0 0 524' 5 0 1 2 0 2 0 0 17 257 85% 0
2023/2024   23 3 0 1 3501' 23 0 20 12 0 19 7 0 44 751 64% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 16 1 0 1 2431' 16 0 14 7 0 16 5 0 38 671 66% 4
Puchar Ligi Hearts 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 4 2 0 0 603' 4 0 3 3 0 3 2 0 6 80 40% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 331' 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 0 0 0 655' 5 0 3 2 0 4 0 0 8 163 74% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 5 0 0 0 655' 5 0 3 2 0 4 0 0 8 163 74% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2