Jacob Mulenga vs Alassane Plea - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Forward
186 cm
81 kg
42 lat (1984-02-12)
Zambia Zambia
Profil zawodnika
14
Forward
180 cm
65 kg
33 lat (1993-03-10)
France France
Statystyki Jacob Mulenga, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Druga liga chińska Liga chińska Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alassane Plea, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Holandii Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Jacob Mulenga
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   32 2 0 0 1613' 0 1 19 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 3 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 29 1 0 0 1533' 0 1 18 1 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Go Ahead Eagles 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   29 6 0 1 3000' 13 10 16 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 1 0 0 0 168' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 28 6 0 1 2832' 12 9 16 0 0 - - - - - - -
2014/2015   6 9 0 0 224' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Adana Demirspor 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Adana Demirspor 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Zambia 4 1 0 0 224' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   18 10 0 1 1364' 10 2 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 4 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 16 5 0 1 1364' 10 2 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   31 14 3 3 2920' 26 4 5 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 31 14 3 3 2920' 26 4 5 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2013   2 3 0 0 259' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Zambia 2 3 0 0 259' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   11 7 2 0 1338' 10 5 1 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 11 7 2 0 1338' 10 5 1 1 0 - - - - - - -
2010/2011   11 4 0 0 944' 9 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 9 3 0 0 764' 7 1 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2009/2010   33 10 0 0 3169' 33 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 33 10 0 0 3169' 33 3 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   30 11 0 0 1094' 9 1 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 29 9 0 0 1094' 9 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   30 1 0 0 2075' 8 4 14 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 30 1 0 0 2075' 8 4 14 2 0 - - - - - - -
2006/2007   8 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   6 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alassane Plea
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 5 0 0 634' 5 0 3 0 0 8 1 0 1 81 63% 4
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 176' 1 0 1 3 0 0 0 28 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 2 202' 2 0 1 2 0 0 1 36 78% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia M'gladbach 1 4 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 1 0 0 166' 1 0 1 0 0 3 1 0 0 17 0% 2
2024/2025   26 12 1 6 3682' 26 0 19 4 0 46 16 0 35 776 75% 8
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 25 11 1 5 3520' 25 0 18 4 0 42 14 0 33 730 76% 8
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 1 0 1 162' 1 0 1 0 0 4 2 0 2 46 59% 0
2023/2024   27 7 1 4 3794' 26 1 19 1 0 59 19 0 29 819 65% 10
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 210' 2 0 0 1 0 0 0 95 47% 4
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 25 7 1 4 3584' 24 1 19 1 0 58 19 0 29 724 67% 6
2022/2023   31 2 1 9 3524' 21 14 8 5 0 17 11 20 24 598 73% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 30 2 1 9 3434' 20 14 8 5 0 17 11 20 24 598 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 10 3 6 3980' 25 13 11 4 0 43 27 22 24 740 75% 13
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 3 0 0 0 278' 1 1 2 0 0 1 1 2 0 23 57% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 34 10 3 6 3702' 24 12 9 4 0 42 26 20 24 717 75% 12
2020/2021   39 12 0 4 4391' 26 17 12 3 0 39 24 13 29 510 76% 12
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 30 6 0 1 3251' 19 12 10 2 0 29 19 9 22 379 75% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 1 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 8 5 0 3 987' 6 4 2 1 0 10 5 4 7 131 79% 3
2019/2020   34 10 0 11 3620' 29 10 4 5 2 71 30 20 38 449 75% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 28 10 0 10 2913' 25 7 2 4 2 59 28 17 34 393 74% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia M'gladbach 5 0 0 1 617' 3 3 2 1 0 12 2 3 4 56 77% 0
2018/2019   36 15 0 4 3840' 29 11 6 2 0 83 41 34 32 445 74% 20
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 3 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 34 12 0 4 3750' 28 11 6 2 0 83 41 34 32 445 74% 20
2017/2018   49 21 1 5 4819' 46 6 3 8 1 118 50 47 63 1173 81% 15
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 35 16 1 4 3276' 34 2 1 7 0 96 40 39 57 931 80% 15
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 8 4 0 1 993' 7 4 1 0 0 17 10 5 6 224 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 3 0 0 0 250' 2 0 1 1 1 5 0 3 0 18 83% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 14 1 2 3844' 27 14 5 1 0 83 34 37 38 673 81% 27
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 1 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 1 0 0 452' 3 1 2 0 0 12 4 3 2 80 74% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 25 11 1 2 3143' 22 12 3 1 0 71 30 34 36 593 81% 25
2015/2016   19 6 0 4 2531' 17 12 2 1 0 43 21 31 29 461 77% 14
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 19 6 0 4 2531' 17 12 2 1 0 43 21 31 29 461 77% 14
2014/2015   37 2 0 6 3530' 27 9 6 6 0 58 26 61 45 692 75% 19
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 98' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 33 2 0 6 3432' 27 9 5 6 0 58 26 61 45 692 75% 19
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 4 0 0 2829' 17 13 5 0 0 1 1 1 3 40 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 13 0 0 0 448' 0 2 4 0 0 1 1 1 3 40 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 6 1 0 0 344' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 15 3 0 0 2037' 14 10 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 319' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 2 0 0 0 229' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2