Nice

Witamy w Nice (France - Liga francuska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Nice logo Nice Staty

Forma drużyny:
L
L
D
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 63

    Meczów

  • 91

    Gole

  • 1.44

    na mecz

  • 23

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 27

    Przegrane

  • 55.6%

    Over 2.5

  • 76.2%

    Over 1.5

  • 19.05%

    CS

  • 57.14%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Nice
Klubowe mecze towarzyskie
dzisiaj 15:00
Koniec
90'
Klubowe mecze towarzyskie
27 lip
Nierozpoczęty
Klubowe mecze towarzyskie
30 lip
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Linfield 10
    La Fiorita Montegiardino 00
    28-06-2017 Linfield
    1 - 0
    La Fiorita Montegiardino
    04-07-2017 La Fiorita Montegiardino
    0 - 0
    Linfield
  •  
  • TNS 13
    Europa FC 21
    27-06-2017 TNS
    1 - 2
    Europa FC
    04-07-2017 Europa FC
    1 - 3
    TNS
  •  
  • Hibernians 21
    Infonet Tallinn 00
    27-06-2017 Hibernians
    2 - 0
    Infonet Tallinn
    04-07-2017 Infonet Tallinn
    0 - 1
    Hibernians
  •  
  • Vikingur 24
    Trepca 89 11
    27-06-2017 Vikingur
    2 - 1
    Trepca 89
    04-07-2017 Trepca 89
    1 - 4
    Vikingur
  •  
  • Alashkert FC 11
    FC Santa Coloma 01
    27-06-2017 Alashkert FC
    1 - 0
    FC Santa Coloma
    04-07-2017 FC Santa Coloma
    1 - 1
    Alashkert FC
  •  
  • Round 2
  •  
  • Linfield 00
    Celtic Glasgow 24
    14-07-2017 Linfield
    0 - 2
    Celtic Glasgow
    19-07-2017 Celtic Glasgow
    4 - 0
    Linfield
  •  
  • FH Hafnarfjordur 12
    Vikingur 10
    12-07-2017 FH Hafnarfjordur
    1 - 1
    Vikingur
    18-07-2017 Vikingur
    0 - 2
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Dundalk 11
    Rosenborg Trondheim 12
    12-07-2017 Dundalk
    1 - 1
    Rosenborg Trondheim
    19-07-2017 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    Dundalk
  •  
  • MSK Zilina 12
    FC Kopenhaga 31
    12-07-2017 MSK Zilina
    1 - 3
    FC Kopenhaga
    19-07-2017 FC Kopenhaga
    1 - 2
    MSK Zilina
  •  
  • IFK Mariehamn 00
    Legia Warszawa 36
    12-07-2017 IFK Mariehamn
    0 - 3
    Legia Warszawa
    19-07-2017 Legia Warszawa
    6 - 0
    IFK Mariehamn
  •  
  • Żalgiris Wilno 21
    Łudogorec Razgrad 14
    12-07-2017 Żalgiris Wilno
    2 - 1
    Łudogorec Razgrad
    19-07-2017 Łudogorec Razgrad
    4 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • BATE Borysów 13
    Alashkert FC 11
    12-07-2017 BATE Borysów
    1 - 1
    Alashkert FC
    18-07-2017 Alashkert FC
    1 - 3
    BATE Borysów
  •  
  • APOEL Nikozja 11
    F91 Dudelange 00
    12-07-2017 APOEL Nikozja
    1 - 0
    F91 Dudelange
    19-07-2017 F91 Dudelange
    0 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 23
    Budapest Honved 12
    12-07-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 1
    Budapest Honved
    19-07-2017 Budapest Honved
    2 - 3
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Kukesi 02
    12-07-2017 Sheriff Tyraspol
    1 - 0
    Kukesi
    19-07-2017 Kukesi
    2 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Malmoe FF 11
    FK Vardar Skopje 13
    12-07-2017 Malmoe FF
    1 - 1
    FK Vardar Skopje
    18-07-2017 FK Vardar Skopje
    3 - 1
    Malmoe FF
  •  
  • Zrinjski Mostar 11
    NK Maribor 21
    12-07-2017 Zrinjski Mostar
    1 - 2
    NK Maribor
    19-07-2017 NK Maribor
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
  •  
  • FK Spartaks 01
    FK Astana 11
    12-07-2017 FK Spartaks
    0 - 1
    FK Astana
    18-07-2017 FK Astana
    1 - 1
    FK Spartaks
  •  
  • Partizan Belgrad 20
    Budućnost Podgorica 00
    11-07-2017 Partizan Belgrad
    2 - 0
    Budućnost Podgorica
    18-07-2017 Budućnost Podgorica
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Rijeka 25
    TNS 01
    11-07-2017 Rijeka
    2 - 0
    TNS
    18-07-2017 TNS
    1 - 5
    Rijeka
  •  
  • Hibernians 00
    Red Bull Salzburg 33
    11-07-2017 Hibernians
    0 - 3
    Red Bull Salzburg
    19-07-2017 Red Bull Salzburg
    3 - 0
    Hibernians
  •  
  • FK Karabach 51
    Samtredia 00
    11-07-2017 FK Karabach
    5 - 0
    Samtredia
    18-07-2017 Samtredia
    0 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Round 3
  •  
  • Club Brugge 30
    Istanbul Basaksehir 32
    26-07-2017 Club Brugge
    3 - 3
    Istanbul Basaksehir
    02-08-2017 Istanbul Basaksehir
    2 - 0
    Club Brugge
  •  
  • Nice 12
    Ajax Amsterdam 12
    26-07-2017 Nice
    1 - 1
    Ajax Amsterdam
    02-08-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 2
    Nice
  •  
  • Celtic Glasgow 01
    Rosenborg Trondheim 00
    26-07-2017 Celtic Glasgow
    0 - 0
    Rosenborg Trondheim
    02-08-2017 Rosenborg Trondheim
    0 - 1
    Celtic Glasgow
  •  
  • NK Maribor 11
    FH Hafnarfjordur 00
    26-07-2017 NK Maribor
    1 - 0
    FH Hafnarfjordur
    02-08-2017 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    NK Maribor
  •  
  • FC Viitorul Constanta 10
    APOEL Nikozja 04
    26-07-2017 FC Viitorul Constanta
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    02-08-2017 APOEL Nikozja
    4 - 0
    FC Viitorul Constanta
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 21
    Łudogorec Razgrad 03
    26-07-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Łudogorec Razgrad
    02-08-2017 Łudogorec Razgrad
    3 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Red Bull Salzburg 10
    Rijeka 10
    26-07-2017 Red Bull Salzburg
    1 - 1
    Rijeka
    02-08-2017 Rijeka
    0 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Dynamo Kijów 30
    Young Boys Berno 12
    26-07-2017 Dynamo Kijów
    3 - 1
    Young Boys Berno
    02-08-2017 Young Boys Berno
    2 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FK Astana 30
    Legia Warszawa 11
    26-07-2017 FK Astana
    3 - 1
    Legia Warszawa
    02-08-2017 Legia Warszawa
    1 - 0
    FK Astana
  •  
  • Partizan Belgrad 12
    Olympiakos Pireus 32
    25-07-2017 Partizan Belgrad
    1 - 3
    Olympiakos Pireus
    02-08-2017 Olympiakos Pireus
    2 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FK Vardar Skopje 11
    FC Kopenhaga 04
    25-07-2017 FK Vardar Skopje
    1 - 0
    FC Kopenhaga
    02-08-2017 FC Kopenhaga
    4 - 1
    FK Vardar Skopje
  •  
  • AEK Ateny 00
    CSKA Moskwa 21
    25-07-2017 AEK Ateny
    0 - 2
    CSKA Moskwa
    02-08-2017 CSKA Moskwa
    1 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • Steaua Bukareszt 24
    Viktoria Pilzno 21
    25-07-2017 Steaua Bukareszt
    2 - 2
    Viktoria Pilzno
    02-08-2017 Viktoria Pilzno
    1 - 4
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Slavia Praga 11
    BATE Borysów 02
    25-07-2017 Slavia Praga
    1 - 0
    BATE Borysów
    02-08-2017 BATE Borysów
    2 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • FK Karabach 02
    Sheriff Tyraspol 01
    25-07-2017 FK Karabach
    0 - 0
    Sheriff Tyraspol
    01-08-2017 Sheriff Tyraspol
    1 - 2
    FK Karabach
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 53
    FK Astana 04
    16-08-2017 Celtic Glasgow
    5 - 0
    FK Astana
    22-08-2017 FK Astana
    4 - 3
    Celtic Glasgow
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 20
    NK Maribor 11
    16-08-2017 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 1
    NK Maribor
    22-08-2017 NK Maribor
    1 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Istanbul Basaksehir 12
    Sevilla FC 22
    16-08-2017 Istanbul Basaksehir
    1 - 2
    Sevilla FC
    22-08-2017 Sevilla FC
    2 - 2
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • SSC Napoli 22
    Nice 00
    16-08-2017 SSC Napoli
    2 - 0
    Nice
    22-08-2017 Nice
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • Olympiakos Pireus 21
    Rijeka 10
    16-08-2017 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Rijeka
    22-08-2017 Rijeka
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • APOEL Nikozja 20
    Slavia Praga 00
    15-08-2017 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Slavia Praga
    23-08-2017 Slavia Praga
    0 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Young Boys Berno 00
    CSKA Moskwa 12
    15-08-2017 Young Boys Berno
    0 - 1
    CSKA Moskwa
    23-08-2017 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Hoffenheim 12
    Liverpool FC 24
    15-08-2017 Hoffenheim
    1 - 2
    Liverpool FC
    23-08-2017 Liverpool FC
    4 - 2
    Hoffenheim
  •  
  • Sporting Lizbona 05
    Steaua Bukareszt 01
    15-08-2017 Sporting Lizbona
    0 - 0
    Steaua Bukareszt
    23-08-2017 Steaua Bukareszt
    1 - 5
    Sporting Lizbona
  •  
  • FK Karabach 11
    FC Kopenhaga 02
    15-08-2017 FK Karabach
    1 - 0
    FC Kopenhaga
    23-08-2017 FC Kopenhaga
    2 - 1
    FK Karabach
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 6
  •  
  • US Saint Andre 0
    Itancourt Neuville 1
  •  
  • CS Le Moule 1
    US Ste Rose 0
  •  
  • US Ittenheim 5
    Bantzenheim 1
  •  
  • Roye 0
    AFC Compiegne 0
  •  
  • Alberes Argeles 2
    ES Paulhan Pezenas 1
  •  
  • Tremery 2
    Amanvillers 0
  •  
  • US Vimy 4
    Amiens AC 0
  •  
  • St Die 0
    Amneville 6
  •  
  • Angers NDC 0
    Laval 1
  •  
  • APM Metz 0
    Saint Louis Neuweg 1
  •  
  • Argentre du Plessis 1
    Vannes 2
  •  
  • Iris La Sentinelle 0
    Arras 1
  •  
  • AS Panazol 1
    La Brede 2
  •  
  • 4 Rivieres 70 FC 3
    AS Quetigny 2
  •  
  • AS St Apollinaire 0
    Grandvillars FC 1
  •  
  • ES de Caudry 0
    Aulnoye 5
  •  
  • Avion 0
    US Choisy au Bac 0
  •  
  • Vernon 0
    Avranches 7
  •  
  • Bagnols-Pont-Saint-Esprit 0
    Olympique Ales 1
  •  
  • Le Portel 1
    Beauvais 1
  •  
  • Bogny 0
    St Avold 5
  •  
  • USSM Loos en Gohelle 0
    Boulogne 2
  •  
  • Alizay 1
    Caen PTT 4
  •  
  • Perpignan Mediterranee 1
    Canet Roussillon 2
  •  
  • Challans 0
    JSC Bellevue Nantes 2
  •  
  • Marck 0
    Chambly 1
  •  
  • Coquellois SC 0
    Chantilly US 3
  •  
  • Mulsanne Teloche 1
    Chateau-Gontier 3
  •  
  • Bretteville Odon 1
    CMS Oissel 1
  •  
  • Olympique Saumur 3
    Du Maine 0
  •  
  • AS Vagney 2
    Epernay 3
  •  
  • Haroue Benney 0
    Epinal 7
  •  
  • St Nicolas d'Aliermont 0
    Evreux 4
  •  
  • USM Saran 0
    FC Chartres 2
  •  
  • Rouen 0
    Gonfreville 0
  •  
  • Chenove 0
    Gueugnon 1
  •  
  • Stade Auxerre 0
    Imphy-Decize 3
  •  
  • OC Cesson 0
    La Plancoetine 1
  •  
  • Rennes CPB Brequigny 0
    La Saint Colomban Locmine 1
  •  
  • Landerneau 0
    Vitre 4
  •  
  • Saint Sebastien 0
    Les Sables TVEC 1
  •  
  • Liffre 4
    Quimper 0
  •  
  • Lille Oms Fives 2
    Tourcoing US 2
  •  
  • Roubaix Hommelet 0
    Marcquois 3
  •  
  • Pays Argentonnais 2
    Marmande 2
  •  
  • US Marseille Endoume Catalans 2
    Marseille Ardziv 1
  •  
  • Grenay 0
    Noeux-les-Mines 0
  •  
  • Noyal Brece 0
    St. Malo 3
  •  
  • Essartais FC 2
    Orvault Sports 1
  •  
  • Saint-Renan 0
    Quimperle 1
  •  
  • Chapelain AC 1
    Saint Nazaire 1
  •  
  • Ribemont US 1
    SC Hazebrouck 2
  •  
  • Sene FC 2
    Cleder US 1
  •  
  • Wattrelos 0
    St Amand FC 0
  •  
  • Anduzien 3
    St Clement Montferrier 1
  •  
  • Troarn ES 1
    ST Lo Manche 4
  •  
  • Loudeac 0
    St Pontivyen 1
  •  
  • St-Pryve St Hilaire 1
    Vierzon FC 2
  •  
  • US Noyelles 0
    USM Senlis 5
  •  
  • Chateau Porcien 0
    Chaumont 1
  •  
  • UL Rombas 2
    Cormontreuil 1
  •  
  • Agglo Troyenne 4
    Chalons FCO 1
  •  
  • SMUC 0
    AS Cagnes le Cros 1
  •  
  • Glisy AS 0
    Amiens Portugais 4
  •  
  • Quarouble 2
    Tergnier 1
  •  
  • Plomelin 2
    Penmarch 1
  •  
  • Bodilis Plougar FC 0
    Pledran 2
  •  
  • Douarnenez 2
    Pleudihen FC 0
  •  
  • Ceyratoise 0
    Andrezieux 7
  •  
  • Paray 1
    CM Aubervilliers 5
  •  
  • Corte 1
    Gallia CL 4
  •  
  • Divonne 0
    Vallee Gresse 1
  •  
  • Marly La Ville ES 0
    Entente SSG 2
  •  
  • FC de la Valdaine 1
    ES Vallieres 0
  •  
  • Monts Or Azergues 0
    Grenoble 1
  •  
  • La Courneuve 4
    Grigny US 2
  •  
  • Hauts Lyonnais 3
    Ytrac 0
  •  
  • Garges 1
    Houilles AC 2
  •  
  • FC Du Foron 1
    La Tour Saint-Clair 4
  •  
  • Velay 0
    Le Puy 2
  •  
  • Rungis 2
    Plessis Robinson Fc 2
  •  
  • Persan 03 US 2
    Racing Club de France Colombes 92 4
  •  
  • St Brice F.C 0
    St Denis US 0
  •  
  • US Ivry 3
    Les Ulis 4
  •  
  • Mont Pilat 3
    Algerienne 1
  •  
  • AJ Petite Ile 1
    Stade Tamponnaise 0
  •  
  • Golden Lion de Saint Joseph 4
    Good Luck 0
  •  
  • Romorantin 4
    Ouest Tourangeau 0
  •  
  • Forbach 2
    AS Illzach-Modenheim 1
  •  
  • Aixe Sur Vienne 2
    Bressuire 5
  •  
  • Chatellerault 1
    Limoges 2
  •  
  • Ygossais 2
    Chauray 0
  •  
  • Seyssinet Pariset 3
    SA Thiers 1
  •  
  • Ruelle OFC 1
    Merignac Arlac 6
  •  
  • Kembs Reunis 1
    Hegenheim 2
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 0
    Rodez 1
  •  
  • Morteau Montlebon 2
    Charitoise US 1
  •  
  • Thouars Foot 79 0
    Angouleme 1
  •  
  • Beaune 0
    ASM Belfort 1
  •  
  • Auch Football 2
    US Colomiers 4
  •  
  • Aviron Bayonnais FC 2
    Lege Cap Ferret 1
  •  
  • CA St Savin St Germain 2
    Langon FC 4
  •  
  • US Marennaise 0
    Feytiat 1
  •  
  • Furiani Agliani 1
    SC Bastia 1
  •  
  • Geispolsheim 2
    US Reipertswiller 1
  •  
  • Pouzauges Reaumur AC 1
    Le Mans 3
  •  
  • FC Metzing 0
    Raon L Etape 2
  •  
  • Vendee Fontenay Foot 0
    US Change 0
  •  
  • Des Cheminots St Germanois 0
    Moulins Yzeure 3
  •  
  • AS Excelsior 1
    St Pierroise JS 0
  •  
  • Balma 5
    Fleurance 0
  •  
  • Cambrai 3
    Grande Synthe 2
  •  
  • Pau 0
    Stade Bordelais 1
  •  
  • AGIIR Florival 0
    Schiltingheim 2
  •  
  • FC Still 2
    Fegersheim CS 0
  •  
  • Annecy FC 4
    Vaulx-en-Velin 3
  •  
  • Sud Ardeche 2
    AS Chavanay 1
  •  
  • Feurs 1
    Aurillac Arpajon 0
  •  
  • St. Georges 0
    Avoine Chinon 4
  •  
  • Bayeux 0
    US Granvillaise 2
  •  
  • Trelissac 0
    Bergerac Perigord 2
  •  
  • Mantes 0
    Blanc Mesnil 1
  •  
  • CA Pontarlier 6
    UF Maconnais 1
  •  
  • Chamalieres 2
    FC Espaly 0
  •  
  • La Montagne 1
    Concarneau 3
  •  
  • Creteil 0
    St Maur Lusitanos 3
  •  
  • Echirolles FC 1
    Villefranche Beaujolais 3
  •  
  • Pays Uzes 0
    Fabregues 2
  •  
  • Red Star 1
    Fleury Merogis U.S 1
  •  
  • Hyeres 0
    Martigues 0
  •  
  • Voltigeurs de Chateaubriant 1
    Les Herbiers 5
  •  
  • Mulhouse 1
    Luneville 1
  •  
  • Tournefeuille 4
    Luzenac 3
  •  
  • Montauban 1
    Pradines St Vincent 1
  •  
  • Thaon 2
    Prix-les-Mezieres 1
  •  
  • Cluses Scionzier 4
    St. Priest 3
  •  
  • Saint-Alban Aucamville 0
    Tarbes 3
  •  
  • Tarentaise 1
    Bords de Saone 0
  •  
  • Bron Grand Lyon 5
    Rumilly Albanai 1
  •  
  • AS Huningue 0
    Haguenau 6
  •  
  • Sarreguemines FC 0
    ASC Biesheim 2
  •  
  • Cavaillon ARC 2
    Marseille Consolat 6
  •  
  • Saint Marcel 1
    AF Vire 2
  •  
  • Albert Sport 0
    Dunkerque 4
  •  
  • Mareuil SC 0
    Cholet 2
  •  
  • AS Gemenosienne 1
    Toulon Var 0
  •  
  • Avallon CO 3
    Jura Sud 1
  •  
  • Plaintel 0
    Stade Briochin 5
  •  
  • Firminy ou Eybens 0
    Lyon la Duchere 1
  •  
  • AS Lossi 2
    Hienghene Sport 1
  •  
  • Club Colonial Fort de France 1
    Club Franciscain 0
  •  
  • Sporting BM 0
    Etoile de Morne-a-l-Eau 4
  •  
  • Le Geldar de Kourou 1
    4
  •  
  • FC Mtsapere 3
    FC Labattoir 0
  •  
  • US Matoury 1
    1
  •  
  • Round 7
  •  
  • FC Still 2
    St Avold 0
  •  
  • USM Senlis 2
    US Vimy 1
  •  
  • St Brice F.C 1
    Rouen 4
  •  
  • Nimes 1
    Marseille Consolat 0
  •  
  • Pledran 0
    Brest 5
  •  
  • La Courneuve 0
    Blanc Mesnil 2
  •  
  • AS Gemenosienne 2
    Martigues 1
  •  
  • La Chapelle Sur Erdre 0
    Bergerac Perigord 2
  •  
  • FC Chartres 3
    Orleans 1
  •  
  • AFC Compiegne 0
    Furiani Agliani 1
  •  
  • Mont Pilat 0
    Andrezieux 6
  •  
  • Essartais FC 3
    Chateau-Gontier 2
  •  
  • Geispolsheim 0
    Reims 2
  •  
  • Liffre 1
    Vannes 2
  •  
  • Rungis 2
    Amiens Portugais 0
  •  
  • Plomelin 0
    St. Malo 5
  •  
  • Pays Argentonnais 0
    Tours 8
  •  
  • St Amand FC 1
    AC Ajaccio 3
  •  
  • Alberes Argeles 3
    US Marseille Endoume Catalans 2
  •  
  • Avallon CO 1
    Hauts Lyonnais 1
  •  
  • Les Ulis 0
    Boulogne 1
  •  
  • Chantilly US 0
    Racing Club de France Colombes 92 3
  •  
  • Feytiat 1
    Cholet 6
  •  
  • Evreux 3
    Le Havre 2
  •  
  • Marcquois 1
    Fleury Merogis U.S 2
  •  
  • AS Cagnes le Cros 1
    GFC Ajaccio 4
  •  
  • Hegenheim 2
    Saint Louis Neuweg 3
  •  
  • Houilles AC 1
    Bretteville Odon 0
  •  
  • Bron Grand Lyon 0
    Imphy-Decize 3
  •  
  • Lille Oms Fives 1
    Itancourt Neuville 1
  •  
  • JSC Bellevue Nantes 2
    Limoges 2
  •  
  • La Plancoetine 0
    US Change 3
  •  
  • Chaumont 0
    Le Puy 3
  •  
  • Sene FC 3
    Quimperle 2
  •  
  • Merignac Arlac 1
    Tarbes 4
  •  
  • UL Rombas 2
    Thaon 0
  •  
  • Quarouble 0
    US Choisy au Bac 1
  •  
  • US Granvillaise 3
    Vierzon FC 2
  •  
  • Vallee Gresse 2
    Cluses Scionzier 2
  •  
  • Anduzien 2
    Sud Ardeche 0
  •  
  • AJ Petite Ile 0
    Beauvais 1
  •  
  • Tefana 0
    Rodez 3
  •  
  • Club Colonial Fort de France 2
    ASM Belfort 3
  •  
  • Etoile de Morne-a-l-Eau 1
    ST Lo Manche 4
  •  
  • Avranches 0
    0
  •  
  • Ygossais 0
    Paris FC 3
  •  
  • Les Sables TVEC 1
    Olympique Saumur 2
  •  
  • Angouleme 2
    Bressuire 0
  •  
  • Arras 3
    Gallia CL 2
  •  
  • Avoine Chinon 2
    Chateauroux 3
  •  
  • Seyssinet Pariset 2
    Bourg en Bresse Peronnas 3
  •  
  • Canet Roussillon 3
    Olympique Ales 0
  •  
  • Balma 0
    Les Herbiers 3
  •  
  • Caen PTT 0
    Le Mans 1
  •  
  • Cambrai 0
    Dunkerque 1
  •  
  • Concarneau 7
    Golden Lion de Saint Joseph 0
  •  
  • US Ittenheim 0
    Haguenau 2
  •  
  • AF Vire 0
    Chambly 1
  •  
  • Annecy FC 1
    Grenoble 3
  •  
  • Aviron Bayonnais FC 0
    Stade Bordelais 2
  •  
  • Moulins Yzeure 1
    Clermont Foot 0
  •  
  • Epinal 6
    CS Le Moule 2
  •  
  • Epernay 0
    Raon L Etape 2
  •  
  • FC de la Valdaine 0
    Fabregues 4
  •  
  • Montauban 0
    La Brede 0
  •  
  • Vitre 5
    La Saint Colomban Locmine 1
  •  
  • St Pontivyen 0
    Laval 3
  •  
  • Romorantin 10
    Diables Noirs de Combani 1
  •  
  • Stade Briochin 9
    Le Geldar de Kourou 1
  •  
  • Entente SSG 7
    AS Lossi 1
  •  
  • Chamalieres 1
    Auxerre 3
  •  
  • CA Pontarlier 2
    Mulhouse 1
  •  
  • Feurs 1
    Lyon la Duchere 2
  •  
  • Forbach 0
    Nancy 1
  •  
  • SC Hazebrouck 2
    Quevilly 1
  •  
  • Grandvillars FC 1
    Morteau Montlebon 3
  •  
  • Tarentaise 2
    4 Rivieres 70 FC 0
  •  
  • Amneville 1
    Schiltingheim 3
  •  
  • Aulnoye 1
    AS Excelsior 3
  •  
  • Villefranche Beaujolais 1
    Sochaux 2
  •  
  • St Maur Lusitanos 0
    CM Aubervilliers 2
  •  
  • Tournefeuille 1
    Niort 5
  •  
  • Douarnenez 0
    Lorient 4
  •  
  • Tremery 0
    ASC Biesheim 1
  •  
  • La Tour Saint-Clair 0
    Gueugnon 1
  •  
  • Langon FC 0
    US Colomiers 1
  •  
  • Agglo Troyenne 0
    Valenciennes 2
  •  
  • Noeux-les-Mines 0
    RC Lens 5
  •  
  • Round 8
  •  
  • Epinal 2
    Blanc Mesnil 1
  •  
  • AS Gemenosienne 1
    GFC Ajaccio 2
  •  
  • Haguenau 1
    Chambly 3
  •  
  • Schiltingheim 2
    Racing Club de France Colombes 92 1
  •  
  • USM Senlis 3
    US Choisy au Bac 1
  •  
  • Anduzien 1
    Nimes 3
  •  
  • Olympique Saumur 0
    Vannes 0
  •  
  • La Brede 0
    CM Aubervilliers 1
  •  
  • RC Lens 3
    Reims 2
  •  
  • Alberes Argeles 0
    Le Puy 2
  •  
  • Lille Oms Fives 0
    Dunkerque 2
  •  
  • UL Rombas 1
    FC Still 2
  •  
  • AS Excelsior 2
    Le Mans 3
  •  
  • Arras 1
    Boulogne 2
  •  
  • SC Hazebrouck 3
    Beauvais 0
  •  
  • ST Lo Manche 1
    US Change 1
  •  
  • Essartais FC 0
    St. Malo 3
  •  
  • Canet Roussillon 2
    AC Ajaccio 0
  •  
  • Andrezieux 1
    Auxerre 2
  •  
  • Gueugnon 1
    Angouleme 1
  •  
  • Moulins Yzeure 3
    ASM Belfort 0
  •  
  • Imphy-Decize 3
    Bergerac Perigord 0
  •  
  • Entente SSG 3
    Paris FC 2
  •  
  • Rouen 0
    FC Chartres 2
  •  
  • Fleury Merogis U.S 4
    Raon L Etape 0
  •  
  • US Colomiers 3
    Furiani Agliani 0
  •  
  • Stade Briochin 2
    Laval 0
  •  
  • Limoges 2
    Tours 4
  •  
  • Sene FC 1
    Lorient 6
  •  
  • Stade Bordelais 0
    Niort 1
  •  
  • US Granvillaise 2
    Vitre 1
  •  
  • Tarentaise 1
    Bourg en Bresse Peronnas 2
  •  
  • Chateauroux 5
    Cholet 3
  •  
  • Saint Louis Neuweg 1
    Sochaux 1
  •  
  • Morteau Montlebon 1
    CA Pontarlier 2
  •  
  • Concarneau 3
    Brest 2
  •  
  • Grenoble 3
    Tarbes 0
  •  
  • Evreux 0
    Valenciennes 3
  •  
  • Avallon CO 1
    Cluses Scionzier 0
  •  
  • Fabregues 1
    Rodez 1
  •  
  • Houilles AC 2
    1
  •  
  • Rungis 1
    Nancy 6
  •  
  • Les Herbiers 2
    Romorantin 1
  •  
  • ASC Biesheim 1
    Lyon la Duchere 0
  •  
  • 1/32
  •  
  • RC Lens 3
    Boulogne 2
  •  
  • Rennes 1
    PSG 6
  •  
  • USM Senlis 0
    Nantes 4
  •  
  • Sochaux 6
    Amiens 0
  •  
  • Fleury Merogis U.S 0
    ASC Biesheim 1
  •  
  • Dunkerque 2
    Metz 4
  •  
  • Entente SSG 1
    Epinal 2
  •  
  • Vannes 1
    Stade Briochin 1
  •  
  • FC Still 0
    Troyes 1
  •  
  • Angers 0
    Lorient 2
  •  
  • US Granvillaise 2
    Bordeaux 1
  •  
  • Strasbourg 3
    Dijon 2
  •  
  • Olympique Marsylia 1
    Valenciennes 0
  •  
  • Saint-Etienne 2
    Nimes 0
  •  
  • Nancy 2
    Olympique Lyon 3
  •  
  • Moulins Yzeure 2
    AS Monaco 5
  •  
  • Angouleme 1
    Les Herbiers 2
  •  
  • SC Hazebrouck 0
    Caen 2
  •  
  • Canet Roussillon 3
    Imphy-Decize 1
  •  
  • Guingamp 1
    Niort 0
  •  
  • US Colomiers 1
    Le Puy 1
  •  
  • St. Malo 1
    Chateauroux 2
  •  
  • ST Lo Manche 2
    CM Aubervilliers 2
  •  
  • Schiltingheim 1
    Auxerre 5
  •  
  • CA Pontarlier 1
    Montpellier 1
  •  
  • Houilles AC 0
    Concarneau 3
  •  
  • FC Chartres 1
    Tours 2
  •  
  • GFC Ajaccio 1
    Grenoble 2
  •  
  • Le Mans 2
    Lille 4
  •  
  • Toulouse 1
    Nice 0
  •  
  • Avallon CO 0
    Chambly 2
  •  
  • Fabregues 1
    Bourg en Bresse Peronnas 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Strasbourg 2
    Lille 1
  •  
  • AS Monaco 2
    Olympique Lyon 3
  •  
  • ASC Biesheim 2
    Grenoble 2
  •  
  • PSG 4
    Guingamp 2
  •  
  • ST Lo Manche 1
    Les Herbiers 2
  •  
  • Montpellier 4
    Lorient 3
  •  
  • Tours 0
    Metz 0
  •  
  • Troyes 1
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Epinal 0
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • Canet Roussillon 1
    Caen 1
  •  
  • US Granvillaise 3
    Concarneau 2
  •  
  • Stade Briochin 0
    RC Lens 1
  •  
  • Nantes 3
    Auxerre 4
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 2
    Toulouse 0
  •  
  • Chateauroux 1
    Chambly 1
  •  
  • US Colomiers 1
    Sochaux 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Grenoble 0
    Strasbourg 3
  •  
  • Montpellier 1
    Olympique Lyon 2
  •  
  • Metz 2
    Caen 2
  •  
  • Chambly 1
    US Granvillaise 0
  •  
  • RC Lens 1
    Troyes 0
  •  
  • Sochaux 1
    PSG 4
  •  
  • Auxerre 0
    Les Herbiers 3
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 0
    Olympique Marsylia 9
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Caen 1
    Olympique Lyon 0
  •  
  • PSG 3
    Olympique Marsylia 0
  •  
  • Chambly 1
    Strasbourg 0
  •  
  • Les Herbiers 0
    RC Lens 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Caen 1
    PSG 3
  •  
  • Les Herbiers 2
    Chambly 0
  •  
  • final
  •  
  • Les Herbiers 0
    PSG 2
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • RC Lens 2
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Red Star 1
    Auxerre 1
  •  
  • Bourg en Bresse Peronnas 0
    Reims 1
  •  
  • Paris FC 0
    Brest 0
  •  
  • Chateauroux 0
    Clermont Foot 1
  •  
  • GFC Ajaccio 0
    Creteil 0
  •  
  • Le Havre 4
    Nimes 4
  •  
  • Tours 4
    Niort 1
  •  
  • Quevilly 0
    Orleans 1
  •  
  • Valenciennes 3
    Sochaux 1
  •  
  • Laval 1
    Lorient 1
  •  
  • Nancy 0
    SC Bastia 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Valenciennes 3
    Reims 0
  •  
  • Paris FC 0
    Clermont Foot 2
  •  
  • GFC Ajaccio 0
    Red Star 0
  •  
  • Tours 0
    Le Havre 0
  •  
  • Nancy 2
    Orleans 2
  •  
  • Lorient 3
    RC Lens 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Troyes 1
    Amiens 2
  •  
  • Angers 3
    Nancy 2
  •  
  • Toulouse 4
    Clermont Foot 2
  •  
  • Dijon 1
    Rennes 2
  •  
  • Metz 1
    Red Star 0
  •  
  • Tours 3
    Nantes 1
  •  
  • Strasbourg 1
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Lille 2
    Valenciennes 2
  •  
  • Guingamp 0
    Montpellier 2
  •  
  • Lorient 0
    Caen 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Amiens 2
    Tours 1
  •  
  • Lille 1
    Nice 1
  •  
  • Montpellier 4
    Olympique Lyon 1
  •  
  • Strasbourg 2
    PSG 4
  •  
  • Rennes 2
    Olympique Marsylia 2
  •  
  • Angers 1
    Metz 0
  •  
  • AS Monaco 2
    Caen 0
  •  
  • Toulouse 2
    Bordeaux 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Amiens 0
    PSG 2
  •  
  • Angers 0
    Montpellier 1
  •  
  • Rennes 4
    Toulouse 2
  •  
  • Nice 1
    AS Monaco 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • AS Monaco 2
    Montpellier 0
  •  
  • Rennes 2
    PSG 3
  •  
  • final
  •  
  • PSG 3
    AS Monaco 0
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 PSG PSG 38 93 29 6 3 108 29 79
D
L
D
D
W
2 AS Monaco AS Monaco 38 80 24 8 6 85 45 40
W
W
W
D
L
3 Olympique Lyon Olympique Lyon 38 78 23 9 6 87 43 44
W
L
W
W
W
4 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 38 77 22 11 5 80 47 33
W
D
W
D
W
5 Rennes Rennes 38 58 16 10 12 50 44 6
D
W
W
W
D
6 Bordeaux Bordeaux 38 55 16 7 15 53 48 5
W
W
W
W
L
7 Saint-Etienne Saint-Etienne 38 55 15 10 13 47 50 -3
W
L
L
W
W
8 Nice Nice 38 54 15 9 14 53 52 1
L
W
L
D
W
9 Nantes Nantes 38 52 14 10 14 36 41 -5
W
W
L
L
D
10 Montpellier Montpellier 38 51 11 18 9 36 33 3
D
D
W
L
L
11 Dijon Dijon 38 48 13 9 16 55 73 -18
W
L
W
L
L
12 Guingamp Guingamp 38 47 12 11 15 48 59 -11
L
D
L
D
W
13 Amiens Amiens 39 45 12 9 17 37 43 -6
L
W
D
D
W
14 Angers Angers 38 41 9 14 15 42 52 -10
L
L
W
D
L
15 Strasbourg Strasbourg 38 38 9 11 18 44 67 -23
L
W
L
D
L
16 Caen Caen 38 38 10 8 20 27 52 -25
D
L
L
L
D
17 Lille Lille 39 38 10 8 20 42 67 -25
L
W
W
W
L
18 Toulouse Toulouse 38 37 9 10 19 38 54 -16
W
L
L
L
D
19 Troyes Troyes 38 33 9 6 23 32 59 -27
L
D
L
W
L
20 Metz Metz 38 26 6 8 24 34 76 -42
L
L
L
L
D
  • 1/16
  •  
  • AEK Ateny 10
    Dynamo Kijów 10
    15-02-2018 AEK Ateny
    1 - 1
    Dynamo Kijów
    22-02-2018 Dynamo Kijów
    0 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • FC Kopenhaga 10
    Atletico Madryt 41
    15-02-2018 FC Kopenhaga
    1 - 4
    Atletico Madryt
    22-02-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • Celtic Glasgow 10
    Zenit St Petersburg 03
    15-02-2018 Celtic Glasgow
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    22-02-2018 Zenit St Petersburg
    3 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Steaua Bukareszt 11
    Lazio Rzym 05
    15-02-2018 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Lazio Rzym
    22-02-2018 Lazio Rzym
    5 - 1
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Olympique Lyon 31
    Villarreal 10
    15-02-2018 Olympique Lyon
    3 - 1
    Villarreal
    22-02-2018 Villarreal
    0 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Partizan Belgrad 10
    Viktoria Pilzno 12
    15-02-2018 Partizan Belgrad
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
    22-02-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • SSC Napoli 12
    RasenBallsport Leipzig 30
    15-02-2018 SSC Napoli
    1 - 3
    RasenBallsport Leipzig
    22-02-2018 RasenBallsport Leipzig
    0 - 2
    SSC Napoli
  •  
  • Łudogorec Razgrad 00
    AC Milan 31
    15-02-2018 Łudogorec Razgrad
    0 - 3
    AC Milan
    22-02-2018 AC Milan
    1 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Oestersunds FK 02
    Arsenal 31
    15-02-2018 Oestersunds FK
    0 - 3
    Arsenal
    22-02-2018 Arsenal
    1 - 2
    Oestersunds FK
  •  
  • Borussia Dortmund 31
    Atalanta 21
    15-02-2018 Borussia Dortmund
    3 - 2
    Atalanta
    22-02-2018 Atalanta
    1 - 1
    Borussia Dortmund
  •  
  • Spartak Moskwa 12
    Athletic Bilbao 31
    15-02-2018 Spartak Moskwa
    1 - 3
    Athletic Bilbao
    22-02-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Spartak Moskwa
  •  
  • Olympique Marsylia 30
    Braga 01
    15-02-2018 Olympique Marsylia
    3 - 0
    Braga
    22-02-2018 Braga
    1 - 0
    Olympique Marsylia
  •  
  • Nice 20
    Lokomotiw Moskwa 31
    15-02-2018 Nice
    2 - 3
    Lokomotiw Moskwa
    22-02-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 0
    Nice
  •  
  • Real Sociedad 21
    Red Bull Salzburg 22
    15-02-2018 Real Sociedad
    2 - 2
    Red Bull Salzburg
    22-02-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Real Sociedad
  •  
  • FK Astana 13
    Sporting Lizbona 33
    15-02-2018 FK Astana
    1 - 3
    Sporting Lizbona
    22-02-2018 Sporting Lizbona
    3 - 3
    FK Astana
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 00
    CSKA Moskwa 01
    13-02-2018 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    CSKA Moskwa
    21-02-2018 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympique Marsylia 32
    Athletic Bilbao 11
    08-03-2018 Olympique Marsylia
    3 - 1
    Athletic Bilbao
    15-03-2018 Athletic Bilbao
    1 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Lazio Rzym 22
    Dynamo Kijów 20
    08-03-2018 Lazio Rzym
    2 - 2
    Dynamo Kijów
    15-03-2018 Dynamo Kijów
    0 - 2
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 21
    Zenit St Petersburg 11
    08-03-2018 RasenBallsport Leipzig
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    15-03-2018 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • Sporting Lizbona 21
    Viktoria Pilzno 02
    08-03-2018 Sporting Lizbona
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    15-03-2018 Viktoria Pilzno
    2 - 1
    Sporting Lizbona
  •  
  • AC Milan 01
    Arsenal 23
    08-03-2018 AC Milan
    0 - 2
    Arsenal
    15-03-2018 Arsenal
    3 - 1
    AC Milan
  •  
  • Atletico Madryt 35
    Lokomotiw Moskwa 01
    08-03-2018 Atletico Madryt
    3 - 0
    Lokomotiw Moskwa
    15-03-2018 Lokomotiw Moskwa
    1 - 5
    Atletico Madryt
  •  
  • Borussia Dortmund 10
    Red Bull Salzburg 20
    08-03-2018 Borussia Dortmund
    1 - 2
    Red Bull Salzburg
    15-03-2018 Red Bull Salzburg
    0 - 0
    Borussia Dortmund
  •  
  • CSKA Moskwa 03
    Olympique Lyon 12
    08-03-2018 CSKA Moskwa
    0 - 1
    Olympique Lyon
    15-03-2018 Olympique Lyon
    2 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Arsenal 42
    CSKA Moskwa 12
    05-04-2018 Arsenal
    4 - 1
    CSKA Moskwa
    12-04-2018 CSKA Moskwa
    2 - 2
    Arsenal
  •  
  • Atletico Madryt 20
    Sporting Lizbona 01
    05-04-2018 Atletico Madryt
    2 - 0
    Sporting Lizbona
    12-04-2018 Sporting Lizbona
    1 - 0
    Atletico Madryt
  •  
  • Lazio Rzym 41
    Red Bull Salzburg 24
    05-04-2018 Lazio Rzym
    4 - 2
    Red Bull Salzburg
    12-04-2018 Red Bull Salzburg
    4 - 1
    Lazio Rzym
  •  
  • RasenBallsport Leipzig 12
    Olympique Marsylia 05
    05-04-2018 RasenBallsport Leipzig
    1 - 0
    Olympique Marsylia
    12-04-2018 Olympique Marsylia
    5 - 2
    RasenBallsport Leipzig
  •  
  • semifinal
  •  
  • Arsenal 10
    Atletico Madryt 11
    26-04-2018 Arsenal
    1 - 1
    Atletico Madryt
    03-05-2018 Atletico Madryt
    1 - 0
    Arsenal
  •  
  • Olympique Marsylia 21
    Red Bull Salzburg 02
    26-04-2018 Olympique Marsylia
    2 - 0
    Red Bull Salzburg
    03-05-2018 Red Bull Salzburg
    2 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • final
  •  
  • Olympique Marsylia 0
    Atletico Madryt 3
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Nice Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Najlepsi strzelcy Nice
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Mario Balotelli Balotelli
28
0.5
2 Alassane Plea Plea
23
0.6
3 Pier Lees-Melou Lees-Melou
6
0.2
4 Allan Saint-Maximin Saint-Maximin
5
0.2
5 Srarfi
5
0.2
6 Marcel
3
1.0
7 Jean Michael Seri Seri
2
0.1
8 Arnaud Souquet Souquet
2
0.2
9 Wylan Cyprien Cyprien
2
0.4
10 Aoutsa
2
0.1

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 91 na mecz: 1.44
Straconych bramek 91 na mecz: 1.44
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 36
57.14%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 12
19.05%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.89
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
17.46%
Przegranych meczów do zera (LTN) 15
23.81%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 18
28.57%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 14
22.22%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Nice wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 11 6 3 3
Przegranych 17 5 4 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 5
19.2%
1-2 4
15.4%
1-1 3
11.5%
3-1 2
7.7%
0-1 2
7.7%
1-3 1
3.8%
2-1 1
3.8%
2-0 1
3.8%
2-3 1
3.8%
0-5 1
3.8%
4-1 1
3.8%
4-0 1
3.8%
0-2 1
3.8%
2-2 1
3.8%
3-0 1
3.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics