Olympique Lyon

Witamy w Olympique Lyon (France - Liga francuska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Olympique Lyon logo Olympique Lyon Staty

Forma drużyny:
L
L
L
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 1/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 4/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 56

    Meczów

  • 96

    Gole

  • 1.71

    na mecz

  • 29

    Wygrane

  • 11

    Remisy

  • 16

    Przegrane

  • 53.6%

    Over 2.5

  • 82.1%

    Over 1.5

  • 33.93%

    CS

  • 50.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Olympique Lyon
Francja - Liga francuska
01 mar
Nierozpoczęty
Francja - Puchar Francji
04 mar
Nierozpoczęty
PSG
PSG
Francja - Liga francuska
08 mar
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Stjarnan 44
    Bangor City 00
    03-07-2014 Stjarnan
    4 - 0
    Bangor City
    10-07-2014 Bangor City
    0 - 4
    Stjarnan
  •  
  • FH Hafnarfjordur 33
    Glenavon 02
    03-07-2014 FH Hafnarfjordur
    3 - 0
    Glenavon
    10-07-2014 Glenavon
    2 - 3
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Zeljeznicar 01
    FK Lovćen 00
    03-07-2014 Zeljeznicar
    0 - 0
    FK Lovćen
    10-07-2014 FK Lovćen
    0 - 1
    Zeljeznicar
  •  
  • Fram Reykjavík 02
    Nomme JK Kalju 12
    03-07-2014 Fram Reykjavík
    0 - 1
    Nomme JK Kalju
    10-07-2014 Nomme JK Kalju
    2 - 2
    Fram Reykjavík
  •  
  • Aberdeen 53
    Daugava Ryga 00
    03-07-2014 Aberdeen
    5 - 0
    Daugava Ryga
    10-07-2014 Daugava Ryga
    0 - 3
    Aberdeen
  •  
  • Derry City 45
    Aberystwyth 00
    03-07-2014 Derry City
    4 - 0
    Aberystwyth
    10-07-2014 Aberystwyth
    0 - 5
    Derry City
  •  
  • Crusaders 32
    Ekranas 11
    03-07-2014 Crusaders
    3 - 1
    Ekranas
    10-07-2014 Ekranas
    1 - 2
    Crusaders
  •  
  • Diosgyori VTK 24
    Birkirkara 11
    03-07-2014 Diosgyori VTK
    2 - 1
    Birkirkara
    10-07-2014 Birkirkara
    1 - 4
    Diosgyori VTK
  •  
  • Folgore 10
    Budućnost Podgorica 23
    03-07-2014 Folgore
    1 - 2
    Budućnost Podgorica
    10-07-2014 Budućnost Podgorica
    3 - 0
    Folgore
  •  
  • B36 Torshavn 11
    Linfield 21
    03-07-2014 B36 Torshavn
    1 - 2
    Linfield
    08-07-2014 Linfield
    1 - 1
    B36 Torshavn
  •  
  • Cukaricki 40
    Sant Julia 00
    03-07-2014 Cukaricki
    4 - 0
    Sant Julia
    10-07-2014 Sant Julia
    0 - 0
    Cukaricki
  •  
  • Vikingur 21
    Daugava Ryga 11
    03-07-2014 Vikingur
    2 - 1
    Daugava Ryga
    10-07-2014 Daugava Ryga
    1 - 1
    Vikingur
  •  
  • RNK Split 21
    FC Mika 01
    03-07-2014 RNK Split
    2 - 0
    FC Mika
    10-07-2014 FC Mika
    1 - 1
    RNK Split
  •  
  • Hibernians 20
    Spartak Trnawa 45
    03-07-2014 Hibernians
    2 - 4
    Spartak Trnawa
    10-07-2014 Spartak Trnawa
    5 - 0
    Hibernians
  •  
  • Rudar Velenje 11
    Laci 11
    03-07-2014 Rudar Velenje
    1 - 1
    Laci
    10-07-2014 Laci
    1 - 1
    Rudar Velenje
  •  
  • Airbus UK Broughton 11
    FK Haugesund 12
    03-07-2014 Airbus UK Broughton
    1 - 1
    FK Haugesund
    10-07-2014 FK Haugesund
    2 - 1
    Airbus UK Broughton
  •  
  • Differdange 03 11
    Atlantas Kłajpeda 03
    03-07-2014 Differdange 03
    1 - 0
    Atlantas Kłajpeda
    10-07-2014 Atlantas Kłajpeda
    3 - 1
    Differdange 03
  •  
  • IFK Goeteborg 02
    CS Fola Esch 00
    03-07-2014 IFK Goeteborg
    0 - 0
    CS Fola Esch
    10-07-2014 CS Fola Esch
    0 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • FC Vaduz 31
    Europa FC 00
    03-07-2014 FC Vaduz
    3 - 0
    Europa FC
    10-07-2014 Europa FC
    0 - 1
    FC Vaduz
  •  
  • Rosenborg Trondheim 42
    FK Jelgava 00
    03-07-2014 Rosenborg Trondheim
    4 - 0
    FK Jelgava
    10-07-2014 FK Jelgava
    0 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Sioni Bolnisi 22
    Flamurtari 31
    03-07-2014 Sioni Bolnisi
    2 - 3
    Flamurtari
    10-07-2014 Flamurtari
    1 - 2
    Sioni Bolnisi
  •  
  • Tiraspol 21
    Keshla 33
    03-07-2014 Tiraspol
    2 - 3
    Keshla
    10-07-2014 Keshla
    3 - 1
    Tiraspol
  •  
  • Botew Płowdiw 42
    SP Libertas 00
    03-07-2014 Botew Płowdiw
    4 - 0
    SP Libertas
    10-07-2014 SP Libertas
    0 - 2
    Botew Płowdiw
  •  
  • VPS 20
    Brommapojkarna 12
    03-07-2014 VPS
    2 - 1
    Brommapojkarna
    10-07-2014 Brommapojkarna
    2 - 0
    VPS
  •  
  • FK Horizont Turnovo 01
    Czichura 13
    03-07-2014 FK Horizont Turnovo
    0 - 1
    Czichura
    10-07-2014 Czichura
    3 - 1
    FK Horizont Turnovo
  •  
  • UE Santa Coloma 00
    FK Metalurg Skopje 32
    03-07-2014 UE Santa Coloma
    0 - 3
    FK Metalurg Skopje
    10-07-2014 FK Metalurg Skopje
    2 - 0
    UE Santa Coloma
  •  
  • Celik 00
    Koper 54
    03-07-2014 Celik
    0 - 5
    Koper
    10-07-2014 Koper
    4 - 0
    Celik
  •  
  • MYPA 10
    Fuglafjoerdur 00
    03-07-2014 MYPA
    1 - 0
    Fuglafjoerdur
    10-07-2014 Fuglafjoerdur
    0 - 0
    MYPA
  •  
  • JK Sillamae Kalev 22
    Honka 13
    03-07-2014 JK Sillamae Kalev
    2 - 1
    Honka
    10-07-2014 Honka
    3 - 2
    JK Sillamae Kalev
  •  
  • Banga Gargzdai 00
    Sligo Rovers 04
    03-07-2014 Banga Gargzdai
    0 - 0
    Sligo Rovers
    10-07-2014 Sligo Rovers
    4 - 0
    Banga Gargzdai
  •  
  • FC Santos Tartu 01
    Tromsoe 76
    03-07-2014 FC Santos Tartu
    0 - 7
    Tromsoe
    10-07-2014 Tromsoe
    6 - 1
    FC Santos Tartu
  •  
  • FK Gabala 00
    Siroki Brijeg 23
    03-07-2014 FK Gabala
    0 - 2
    Siroki Brijeg
    10-07-2014 Siroki Brijeg
    3 - 0
    FK Gabala
  •  
  • FC Veris 00
    Liteks Łowecz 03
    03-07-2014 FC Veris
    0 - 0
    Liteks Łowecz
    11-07-2014 Liteks Łowecz
    3 - 0
    FC Veris
  •  
  • Pjunik 10
    FK Astana 42
    03-07-2014 Pjunik
    1 - 4
    FK Astana
    10-07-2014 FK Astana
    2 - 0
    Pjunik
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Kukesi 00
    03-07-2014 Kajrat Ałmaty
    1 - 0
    Kukesi
    10-07-2014 Kukesi
    0 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Szirak 10
    Szachtior Karaganda 24
    03-07-2014 Szirak
    1 - 2
    Szachtior Karaganda
    10-07-2014 Szachtior Karaganda
    4 - 0
    Szirak
  •  
  • Shkendija Tetowo 20
    Zimbru Kiszyniów 12
    01-07-2014 Shkendija Tetowo
    2 - 1
    Zimbru Kiszyniów
    10-07-2014 Zimbru Kiszyniów
    2 - 0
    Shkendija Tetowo
  •  
  • AS Jeunesse Esch 01
    Dundalk 23
    01-07-2014 AS Jeunesse Esch
    0 - 2
    Dundalk
    10-07-2014 Dundalk
    3 - 1
    AS Jeunesse Esch
  •  
  • Sliema Wanderers 11
    Ferencvaros 12
    01-07-2014 Sliema Wanderers
    1 - 1
    Ferencvaros
    10-07-2014 Ferencvaros
    2 - 1
    Sliema Wanderers
  •  
  • Round 2
  •  
  • Cukaricki 02
    SV Groedig 41
    17-07-2014 Cukaricki
    0 - 4
    SV Groedig
    24-07-2014 SV Groedig
    1 - 2
    Cukaricki
  •  
  • FK Sarajevo 03
    FK Haugesund 11
    17-07-2014 FK Sarajevo
    0 - 1
    FK Haugesund
    24-07-2014 FK Haugesund
    1 - 3
    FK Sarajevo
  •  
  • Aberdeen 02
    FC Groningen 01
    17-07-2014 Aberdeen
    0 - 0
    FC Groningen
    24-07-2014 FC Groningen
    1 - 2
    Aberdeen
  •  
  • Linfield 10
    AIK Sztokholm 02
    17-07-2014 Linfield
    1 - 0
    AIK Sztokholm
    24-07-2014 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Linfield
  •  
  • Derry City 01
    Szachcior Soligorsk 15
    17-07-2014 Derry City
    0 - 1
    Szachcior Soligorsk
    24-07-2014 Szachcior Soligorsk
    5 - 1
    Derry City
  •  
  • Dundalk 02
    Hajduk Split 21
    17-07-2014 Dundalk
    0 - 2
    Hajduk Split
    24-07-2014 Hajduk Split
    1 - 2
    Dundalk
  •  
  • Motherwell 22
    Stjarnan 23
    17-07-2014 Motherwell
    2 - 2
    Stjarnan
    24-07-2014 Stjarnan
    3 - 2
    Motherwell
  •  
  • Bursaspor 00
    Czichura 00
    17-07-2014 Bursaspor
    0 - 0
    Czichura
    24-07-2014 Czichura
    0 - 0
    Bursaspor
  •  
  • JK Sillamae Kalev 00
    FK Krasnodar 45
    17-07-2014 JK Sillamae Kalev
    0 - 4
    FK Krasnodar
    24-07-2014 FK Krasnodar
    5 - 0
    JK Sillamae Kalev
  •  
  • Rijeka 12
    Ferencvaros 01
    17-07-2014 Rijeka
    1 - 0
    Ferencvaros
    24-07-2014 Ferencvaros
    1 - 2
    Rijeka
  •  
  • FK Metalurg Skopje 02
    Zeljeznicar 02
    17-07-2014 FK Metalurg Skopje
    0 - 0
    Zeljeznicar
    22-07-2014 Zeljeznicar
    2 - 2
    FK Metalurg Skopje
  •  
  • Molde 41
    Gorica 11
    17-07-2014 Molde
    4 - 1
    Gorica
    24-07-2014 Gorica
    1 - 1
    Molde
  •  
  • RNK Split 20
    Hapoel Be'er Szewa 10
    17-07-2014 RNK Split
    2 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
    24-07-2014 Hapoel Be'er Szewa
    0 - 0
    RNK Split
  •  
  • Gyori ETO 01
    IFK Goeteborg 30
    17-07-2014 Gyori ETO
    0 - 3
    IFK Goeteborg
    24-07-2014 IFK Goeteborg
    0 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • Vikingur 02
    Tromsoe 01
    17-07-2014 Vikingur
    0 - 0
    Tromsoe
    24-07-2014 Tromsoe
    1 - 2
    Vikingur
  •  
  • Zulte-Waregem 23
    Zawisza Bydgoszcz 11
    17-07-2014 Zulte-Waregem
    2 - 1
    Zawisza Bydgoszcz
    24-07-2014 Zawisza Bydgoszcz
    1 - 3
    Zulte-Waregem
  •  
  • Liteks Łowecz 02
    Diosgyori VTK 21
    17-07-2014 Liteks Łowecz
    0 - 2
    Diosgyori VTK
    24-07-2014 Diosgyori VTK
    1 - 2
    Liteks Łowecz
  •  
  • CFR Cluj 01
    Jagodina 00
    17-07-2014 CFR Cluj
    0 - 0
    Jagodina
    24-07-2014 Jagodina
    0 - 1
    CFR Cluj
  •  
  • CSKA Sofia 10
    Zimbru Kiszyniów 10
    17-07-2014 CSKA Sofia
    1 - 1
    Zimbru Kiszyniów
    24-07-2014 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    CSKA Sofia
  •  
  • FC Luzern 11
    St.Johnstone 11
    17-07-2014 FC Luzern
    1 - 1
    St.Johnstone
    24-07-2014 St.Johnstone
    1 - 1
    FC Luzern
  •  
  • Brommapojkarna 41
    Crusaders 01
    17-07-2014 Brommapojkarna
    4 - 0
    Crusaders
    24-07-2014 Crusaders
    1 - 1
    Brommapojkarna
  •  
  • Neman Grodno 10
    FH Hafnarfjordur 12
    17-07-2014 Neman Grodno
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    24-07-2014 FH Hafnarfjordur
    2 - 0
    Neman Grodno
  •  
  • Mlada Boleslav 24
    Siroki Brijeg 10
    17-07-2014 Mlada Boleslav
    2 - 1
    Siroki Brijeg
    24-07-2014 Siroki Brijeg
    0 - 4
    Mlada Boleslav
  •  
  • Rosenborg Trondheim 13
    Sligo Rovers 21
    17-07-2014 Rosenborg Trondheim
    1 - 2
    Sligo Rovers
    24-07-2014 Sligo Rovers
    1 - 3
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Botew Płowdiw 20
    SKN St. Poelten 12
    17-07-2014 Botew Płowdiw
    2 - 1
    SKN St. Poelten
    24-07-2014 SKN St. Poelten
    2 - 0
    Botew Płowdiw
  •  
  • Petrolul Ploiesti 23
    Flamurtari 01
    17-07-2014 Petrolul Ploiesti
    2 - 0
    Flamurtari
    24-07-2014 Flamurtari
    1 - 3
    Petrolul Ploiesti
  •  
  • RoPS 12
    Asteras Tripolis 14
    17-07-2014 RoPS
    1 - 1
    Asteras Tripolis
    24-07-2014 Asteras Tripolis
    4 - 2
    RoPS
  •  
  • Atlantas Kłajpeda 00
    Szachtior Karaganda 03
    17-07-2014 Atlantas Kłajpeda
    0 - 0
    Szachtior Karaganda
    24-07-2014 Szachtior Karaganda
    3 - 0
    Atlantas Kłajpeda
  •  
  • Elfsborg 01
    Keshla 10
    17-07-2014 Elfsborg
    0 - 1
    Keshla
    24-07-2014 Keshla
    0 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Ruch Chorzów 30
    FC Vaduz 20
    17-07-2014 Ruch Chorzów
    3 - 2
    FC Vaduz
    24-07-2014 FC Vaduz
    0 - 0
    Ruch Chorzów
  •  
  • Nomme JK Kalju 10
    Lech Poznań 03
    17-07-2014 Nomme JK Kalju
    1 - 0
    Lech Poznań
    24-07-2014 Lech Poznań
    3 - 0
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Zestafoni 00
    Spartak Trnawa 03
    17-07-2014 Zestafoni
    0 - 0
    Spartak Trnawa
    24-07-2014 Spartak Trnawa
    3 - 0
    Zestafoni
  •  
  • Budućnost Podgorica 00
    Omonia Nikozja 20
    17-07-2014 Budućnost Podgorica
    0 - 2
    Omonia Nikozja
    24-07-2014 Omonia Nikozja
    0 - 0
    Budućnost Podgorica
  •  
  • Dynamo Mińsk 30
    MYPA 00
    17-07-2014 Dynamo Mińsk
    3 - 0
    MYPA
    24-07-2014 MYPA
    0 - 0
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 40
    Vojvodina 03
    17-07-2014 AS Trenczyn
    4 - 0
    Vojvodina
    24-07-2014 Vojvodina
    3 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • FK Neftczi 12
    Koper 20
    17-07-2014 FK Neftczi
    1 - 2
    Koper
    24-07-2014 Koper
    0 - 2
    FK Neftczi
  •  
  • MFK Košice 00
    Slovan Liberec 13
    17-07-2014 MFK Košice
    0 - 1
    Slovan Liberec
    24-07-2014 Slovan Liberec
    3 - 0
    MFK Košice
  •  
  • Laci 01
    Zoria Ługańsk 32
    17-07-2014 Laci
    0 - 3
    Zoria Ługańsk
    24-07-2014 Zoria Ługańsk
    2 - 1
    Laci
  •  
  • Kajrat Ałmaty 10
    Esbjerg fB 11
    17-07-2014 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Esbjerg fB
    24-07-2014 Esbjerg fB
    1 - 0
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • FK Astana 30
    Hapoel Tel Awiw 01
    17-07-2014 FK Astana
    3 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    24-07-2014 Hapoel Tel Awiw
    1 - 0
    FK Astana
  •  
  • Round 3
  •  
  • SV Groedig 11
    Zimbru Kiszyniów 20
    31-07-2014 SV Groedig
    1 - 2
    Zimbru Kiszyniów
    07-08-2014 Zimbru Kiszyniów
    0 - 1
    SV Groedig
  •  
  • St.Johnstone 11
    Spartak Trnawa 21
    31-07-2014 St.Johnstone
    1 - 2
    Spartak Trnawa
    07-08-2014 Spartak Trnawa
    1 - 1
    St.Johnstone
  •  
  • Real Sociedad 23
    Aberdeen 02
    31-07-2014 Real Sociedad
    2 - 0
    Aberdeen
    07-08-2014 Aberdeen
    2 - 3
    Real Sociedad
  •  
  • FSV Mainz 05 11
    Asteras Tripolis 03
    31-07-2014 FSV Mainz 05
    1 - 0
    Asteras Tripolis
    07-08-2014 Asteras Tripolis
    3 - 1
    FSV Mainz 05
  •  
  • FK Sarajevo 13
    Atromitos 21
    31-07-2014 FK Sarajevo
    1 - 2
    Atromitos
    07-08-2014 Atromitos
    1 - 3
    FK Sarajevo
  •  
  • Club Brugge 32
    Broendby IF 00
    31-07-2014 Club Brugge
    3 - 0
    Broendby IF
    07-08-2014 Broendby IF
    0 - 2
    Club Brugge
  •  
  • Diosgyori VTK 10
    FK Krasnodar 53
    31-07-2014 Diosgyori VTK
    1 - 5
    FK Krasnodar
    07-08-2014 FK Krasnodar
    3 - 0
    Diosgyori VTK
  •  
  • Stjarnan 10
    Lech Poznań 00
    31-07-2014 Stjarnan
    1 - 0
    Lech Poznań
    07-08-2014 Lech Poznań
    0 - 0
    Stjarnan
  •  
  • RNK Split 20
    Czornomorec Odessa 00
    31-07-2014 RNK Split
    2 - 0
    Czornomorec Odessa
    07-08-2014 Czornomorec Odessa
    0 - 0
    RNK Split
  •  
  • Petrolul Ploiesti 14
    Viktoria Pilzno 11
    31-07-2014 Petrolul Ploiesti
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
    07-08-2014 Viktoria Pilzno
    1 - 4
    Petrolul Ploiesti
  •  
  • Vikingur 10
    Rijeka 54
    31-07-2014 Vikingur
    1 - 5
    Rijeka
    07-08-2014 Rijeka
    4 - 0
    Vikingur
  •  
  • Zulte-Waregem 22
    Szachcior Soligorsk 52
    31-07-2014 Zulte-Waregem
    2 - 5
    Szachcior Soligorsk
    07-08-2014 Szachcior Soligorsk
    2 - 2
    Zulte-Waregem
  •  
  • Young Boys Berno 12
    Ermis Aradippou 00
    31-07-2014 Young Boys Berno
    1 - 0
    Ermis Aradippou
    07-08-2014 Ermis Aradippou
    0 - 2
    Young Boys Berno
  •  
  • Zoria Ługańsk 12
    Molde 11
    31-07-2014 Zoria Ługańsk
    1 - 1
    Molde
    07-08-2014 Molde
    1 - 2
    Zoria Ługańsk
  •  
  • Brommapojkarna 00
    Torino 34
    31-07-2014 Brommapojkarna
    0 - 3
    Torino
    07-08-2014 Torino
    4 - 0
    Brommapojkarna
  •  
  • Dynamo Mińsk 12
    CFR Cluj 00
    31-07-2014 Dynamo Mińsk
    1 - 0
    CFR Cluj
    07-08-2014 CFR Cluj
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • AS Trenczyn 01
    Hull City 02
    31-07-2014 AS Trenczyn
    0 - 0
    Hull City
    07-08-2014 Hull City
    2 - 1
    AS Trenczyn
  •  
  • IFK Goeteborg 00
    Rio Ave 10
    31-07-2014 IFK Goeteborg
    0 - 1
    Rio Ave
    07-08-2014 Rio Ave
    0 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • Karabukspor 01
    Rosenborg Trondheim 01
    31-07-2014 Karabukspor
    0 - 0
    Rosenborg Trondheim
    07-08-2014 Rosenborg Trondheim
    1 - 1
    Karabukspor
  •  
  • Mlada Boleslav 11
    Olympique Lyon 42
    31-07-2014 Mlada Boleslav
    1 - 4
    Olympique Lyon
    07-08-2014 Olympique Lyon
    2 - 1
    Mlada Boleslav
  •  
  • PSV Eindhoven 13
    SKN St. Poelten 02
    31-07-2014 PSV Eindhoven
    1 - 0
    SKN St. Poelten
    07-08-2014 SKN St. Poelten
    2 - 3
    PSV Eindhoven
  •  
  • Ruch Chorzów 02
    Esbjerg fB 02
    31-07-2014 Ruch Chorzów
    0 - 0
    Esbjerg fB
    07-08-2014 Esbjerg fB
    2 - 2
    Ruch Chorzów
  •  
  • Astra Giurgiu 33
    Slovan Liberec 02
    31-07-2014 Astra Giurgiu
    3 - 0
    Slovan Liberec
    07-08-2014 Slovan Liberec
    2 - 3
    Astra Giurgiu
  •  
  • Dynamo Moskwa 12
    Hapoel Ironi Kirjat Szemona 11
    31-07-2014 Dynamo Moskwa
    1 - 1
    Hapoel Ironi Kirjat Szemona
    07-08-2014 Hapoel Ironi Kirjat Szemona
    1 - 2
    Dynamo Moskwa
  •  
  • Elfsborg 41
    FH Hafnarfjordur 12
    31-07-2014 Elfsborg
    4 - 1
    FH Hafnarfjordur
    07-08-2014 FH Hafnarfjordur
    2 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Omonia Nikozja 31
    FK Metalurg Skopje 00
    31-07-2014 Omonia Nikozja
    3 - 0
    FK Metalurg Skopje
    07-08-2014 FK Metalurg Skopje
    0 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • FK Neftczi 03
    Czichura 02
    31-07-2014 FK Neftczi
    0 - 0
    Czichura
    07-08-2014 Czichura
    2 - 3
    FK Neftczi
  •  
  • FK Astana 13
    AIK Sztokholm 10
    31-07-2014 FK Astana
    1 - 1
    AIK Sztokholm
    07-08-2014 AIK Sztokholm
    0 - 3
    FK Astana
  •  
  • Szachtior Karaganda 40
    Hajduk Split 23
    31-07-2014 Szachtior Karaganda
    4 - 2
    Hajduk Split
    07-08-2014 Hajduk Split
    3 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • final
  •  
  • Rijeka 13
    Sheriff Tyraspol 00
    21-08-2014 Rijeka
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    28-08-2014 Sheriff Tyraspol
    0 - 3
    Rijeka
  •  
  • FK Sarajevo 20
    Borussia M'gladbach 37
    21-08-2014 FK Sarajevo
    2 - 3
    Borussia M'gladbach
    28-08-2014 Borussia M'gladbach
    7 - 0
    FK Sarajevo
  •  
  • Olympique Lyon 11
    Astra Giurgiu 20
    21-08-2014 Olympique Lyon
    1 - 2
    Astra Giurgiu
    28-08-2014 Astra Giurgiu
    0 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Real Sociedad 10
    FK Krasnodar 03
    21-08-2014 Real Sociedad
    1 - 0
    FK Krasnodar
    28-08-2014 FK Krasnodar
    3 - 0
    Real Sociedad
  •  
  • Lokeren 11
    Hull City 02
    21-08-2014 Lokeren
    1 - 0
    Hull City
    28-08-2014 Hull City
    2 - 1
    Lokeren
  •  
  • RNK Split 00
    Torino 01
    21-08-2014 RNK Split
    0 - 0
    Torino
    28-08-2014 Torino
    1 - 0
    RNK Split
  •  
  • Asteras Tripolis 21
    Maccabi Tel Awiw 03
    21-08-2014 Asteras Tripolis
    2 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    28-08-2014 Maccabi Tel Awiw
    3 - 1
    Asteras Tripolis
  •  
  • Grasshopper 10
    Club Brugge 21
    21-08-2014 Grasshopper
    1 - 2
    Club Brugge
    28-08-2014 Club Brugge
    1 - 0
    Grasshopper
  •  
  • Spartak Trnawa 11
    FC Zuerich 31
    21-08-2014 Spartak Trnawa
    1 - 3
    FC Zuerich
    28-08-2014 FC Zuerich
    1 - 1
    Spartak Trnawa
  •  
  • Partizan Belgrad 32
    FK Neftczi 21
    21-08-2014 Partizan Belgrad
    3 - 2
    FK Neftczi
    28-08-2014 FK Neftczi
    1 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 10
    PAOK Saloniki 04
    21-08-2014 Zimbru Kiszyniów
    1 - 0
    PAOK Saloniki
    28-08-2014 PAOK Saloniki
    4 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Panathinaikos Ateny 42
    FC Midtjylland 11
    21-08-2014 Panathinaikos Ateny
    4 - 1
    FC Midtjylland
    28-08-2014 FC Midtjylland
    1 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Trabzonspor 20
    FK Rostów 00
    21-08-2014 Trabzonspor
    2 - 0
    FK Rostów
    28-08-2014 FK Rostów
    0 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • PEC Zwolle 11
    Sparta Praga 13
    21-08-2014 PEC Zwolle
    1 - 1
    Sparta Praga
    28-08-2014 Sparta Praga
    3 - 1
    PEC Zwolle
  •  
  • Zoria Ługańsk 13
    Feyenoord Rotterdam 14
    21-08-2014 Zoria Ługańsk
    1 - 1
    Feyenoord Rotterdam
    28-08-2014 Feyenoord Rotterdam
    4 - 3
    Zoria Ługańsk
  •  
  • Apollon Limassol 14
    Lokomotiw Moskwa 11
    21-08-2014 Apollon Limassol
    1 - 1
    Lokomotiw Moskwa
    28-08-2014 Lokomotiw Moskwa
    1 - 4
    Apollon Limassol
  •  
  • Young Boys Berno 30
    Debreceni VSC 10
    21-08-2014 Young Boys Berno
    3 - 1
    Debreceni VSC
    28-08-2014 Debreceni VSC
    0 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Petrolul Ploiesti 11
    Dinamo Zagrzeb 32
    21-08-2014 Petrolul Ploiesti
    1 - 3
    Dinamo Zagrzeb
    28-08-2014 Dinamo Zagrzeb
    2 - 1
    Petrolul Ploiesti
  •  
  • Dynamo Mińsk 23
    Nacional 02
    21-08-2014 Dynamo Mińsk
    2 - 0
    Nacional
    28-08-2014 Nacional
    2 - 3
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Elfsborg 20
    Rio Ave 11
    21-08-2014 Elfsborg
    2 - 1
    Rio Ave
    28-08-2014 Rio Ave
    1 - 0
    Elfsborg
  •  
  • Karabukspor 10
    Saint-Etienne 01
    21-08-2014 Karabukspor
    1 - 0
    Saint-Etienne
    28-08-2014 Saint-Etienne
    1 - 0
    Karabukspor
  •  
  • PSV Eindhoven 12
    Szachcior Soligorsk 00
    21-08-2014 PSV Eindhoven
    1 - 0
    Szachcior Soligorsk
    28-08-2014 Szachcior Soligorsk
    0 - 2
    PSV Eindhoven
  •  
  • AEL Limassol 10
    Tottenham Hotspur 23
    21-08-2014 AEL Limassol
    1 - 2
    Tottenham Hotspur
    28-08-2014 Tottenham Hotspur
    3 - 0
    AEL Limassol
  •  
  • FK Karabach 01
    FC Twente 01
    21-08-2014 FK Karabach
    0 - 0
    FC Twente
    28-08-2014 FC Twente
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • HJK Helsinki 23
    Rapid Wiedeń 13
    21-08-2014 HJK Helsinki
    2 - 1
    Rapid Wiedeń
    28-08-2014 Rapid Wiedeń
    3 - 3
    HJK Helsinki
  •  
  • Ruch Chorzów 00
    Metalist Charków 01
    21-08-2014 Ruch Chorzów
    0 - 0
    Metalist Charków
    28-08-2014 Metalist Charków
    1 - 0
    Ruch Chorzów
  •  
  • Dynamo Moskwa 22
    Omonia Nikozja 21
    21-08-2014 Dynamo Moskwa
    2 - 2
    Omonia Nikozja
    28-08-2014 Omonia Nikozja
    1 - 2
    Dynamo Moskwa
  •  
  • Aktobe 00
    Legia Warszawa 12
    21-08-2014 Aktobe
    0 - 1
    Legia Warszawa
    28-08-2014 Legia Warszawa
    2 - 0
    Aktobe
  •  
  • FK Astana 00
    Villarreal 34
    21-08-2014 FK Astana
    0 - 3
    Villarreal
    28-08-2014 Villarreal
    4 - 0
    FK Astana
  •  
  • Stjarnan 00
    Inter Mediolan 36
    20-08-2014 Stjarnan
    0 - 3
    Inter Mediolan
    28-08-2014 Inter Mediolan
    6 - 0
    Stjarnan
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 20
    Hajduk Split 10
    20-08-2014 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 1
    Hajduk Split
    28-08-2014 Hajduk Split
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • PSG 2
    Olympique Lyon 0
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 6
  •  
  • St. Omer 6
    FC Dunkerque Malo Plage 0
  •  
  • Haguenau 2
    Mulhouse 3
  •  
  • Frontignan AC 1
    Agde 3
  •  
  • Quimperle 0
    AGL Drapeau Fougeres 3
  •  
  • AS Brecey 2
    SC Herouvillais 5
  •  
  • AS Chantepie 1
    Guichen 3
  •  
  • CA Poussan 0
    Avenir Foot Lozere 3
  •  
  • Chartres De Bretagne 0
    Garde Saint-Ivy Pontivy 6
  •  
  • Plobannalec AS 2
    COBSP St Brieuc 0
  •  
  • US Larmor Plage 1
    Dinan-Lehon 3
  •  
  • Elven 1
    St Pontivyen 1
  •  
  • ES Uzes Pont du Gard 2
    Olympique Ales 3
  •  
  • Ginglin Cesson Saint Brieuc 2
    Quimper 1
  •  
  • La Gacilly 1
    Plabennec 2
  •  
  • Petit-Bard Montpellier 1
    St Clement Montferrier 0
  •  
  • Plouvorn 3
    Pluvigner 0
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 2
    US Colomiers 2
  •  
  • AC St Romain de Colbosc 1
    Gonfreville 3
  •  
  • US Choisy au Bac 1
    Ailly-sur-Somme 2
  •  
  • Pont Ste Maxence 0
    Amiens AC 6
  •  
  • ES Vallieres 1
    Andrezieux 3
  •  
  • Meaux Academy Cs 3
    Antony Sports 0
  •  
  • US Portugaise Roubaix Tourcoing 0
    Arras 3
  •  
  • ES Paulhan Pezenas 1
    AS Beziers 1
  •  
  • FC Saverne 3
    AS Illzach-Modenheim 1
  •  
  • SS Zillisheim 1
    AS Menora 3
    26-10-2014 SS Zillisheim
    -
    AS Menora
    26-10-2014 AS Menora
    3 - 1
    SS Zillisheim
  •  
  • AS St Apollinaire 0
    Louhans Cuiseaux 2
  •  
  • AS Sundhoffen 0
    Sarre-Union 5
  •  
  • Aulnay CSL 2
    Red Star 3
  •  
  • Avallon CO 4
    Nevers Football 0
  •  
  • USM Saran 1
    Avoine Chinon 0
  •  
  • Blois 3
    Vineuil SP 1
  •  
  • Bobigny 2
    US Ivry 1
  •  
  • Bonchamp 3
    La Suze 0
  •  
  • Borgo FC 2
    CA Bastia 1
  •  
  • US St Pol sur Ternoise 1
    Boulogne 5
  •  
  • Villebois Haute Boheme 1
    Brive 7
  •  
  • CA Pont Audemer 1
    US Lillebonnaise 2
  •  
  • ES de Caudry 1
    Calais 3
  •  
  • US Vimy 0
    Cambrai 0
  •  
  • Chambotte FC 0
    Monts Or Azergues 2
  •  
  • Chatou 0
    Champigny F.C. 94 3
  •  
  • CMS Oissel 4
    US Gasny 1
  •  
  • Conflans 0
    Noisy le Sec 1
  •  
  • Cote Bleue 0
    Istres 4
  •  
  • L'Eclair Neufchatel 3
    Croix 5
  •  
  • CS Amiens Montieres 1
    RC Clermontois 3
  •  
  • Deville Maromme 0
    Quevilly 1
  •  
  • Dijon USC 4
    FC Chalon 4
  •  
  • ES Labeuvriere 0
    Dunkerque 3
  •  
  • FC Salaise 0
    Echirolles FC 1
  •  
  • SC Bocognano 3
    EF Bastia 1
  •  
  • ES Cheminots Longueau 0
    Laon 1
  •  
  • Vierzon Foot 18 5
    ES du Moulon Bourges 0
  •  
  • Esman 0
    Stade Bordelais 2
  •  
  • Orthez 1
    FC des Graves 2
  •  
  • Seltz FC 2
    FC Obermodern 1
  •  
  • St Jean Beaulieu 0
    Frejus Saint Raphael 1
  •  
  • Sud Lyonnais F2013 0
    Grenoble 3
  •  
  • Saint-Andre-des-Eaux 2
    JSC Bellevue Nantes 3
  •  
  • Lille Sud 0
    Tourcoing US 0
  •  
  • US Saint Andre 0
    Loon Plage 3
  •  
  • Marck 0
    St Amand FC 0
  •  
  • Neuvilloise 96 1
    St Bethunois 2
  •  
  • SC Hazebrouck 0
    Noeux-les-Mines 1
  •  
  • Orvault Sports 0
    Vertou 0
  •  
  • RC Ancenis 44 1
    Vendee Fontenay Foot 2
  •  
  • Rive de Gier AC 0
    Rhone Vallee FC 3
  •  
  • Saint Berthevin 1
    St Mayenne FC 1
  •  
  • Steinseltz 1
    Saint Louis Neuweg 2
  •  
  • Yerres-Crosne 1
    Saint Ouen I Aumone 4
  •  
  • SS Zillisheim 1
    SC Dinsheim 3
    26-10-2014 SS Zillisheim
    1 - 3
    SC Dinsheim
    26-10-2014 SC Dinsheim
    -
    SS Zillisheim
  •  
  • St Medard EJ 0
    US Lormont 3
  •  
  • Val Durance 0
    US Marseille Endoume Catalans 3
  •  
  • US Thouareenne 1
    Voltigeurs de Chateaubriant 5
  •  
  • AS Girancourt 2
    Uckange 1
  •  
  • AS Morhange 2
    Verdun Belleville 1
  •  
  • Sainte Savine Riviere de Corps 2
    Charleville 0
  •  
  • Triangle d'Or 2
    Clemenceau Besancon 2
  •  
  • CS Blenod 0
    ES Villerupt 1
  •  
  • Reims Sainte-Anne 2
    Eclaron Valcourt 0
  •  
  • La Chapelle Saint Luc 1
    Esperance St. Dizier 2
  •  
  • Grand Couronne 0
    Forbach 4
  •  
  • Pagny sur Moselle 1
    Luneville 0
  •  
  • St Mihiel 5
    SG Marienau 2
  •  
  • Eglantine Vierzon 2
    SMOC St Jean de Brayes 1
  •  
  • Pays Mazametain 2
    Auch Football 4
  •  
  • CS Neuvillois 0
    Mos 3 Rivieres 2
  •  
  • Golfech St Paul d Espy 0
    Tarbes 1
  •  
  • Rilhac Rancon 1
    La Rochelle 2
  •  
  • Saint-Chamond 0
    Lyon la Duchere 2
  •  
  • Meymac 2
    Thouars Foot 79 1
  •  
  • Pont du Chateau 0
    Moulins 4
  •  
  • Saint Marcellin 2
    US Millery Vourles 1
  •  
  • US De Cazeres 1
    Semeac 2
  •  
  • Ain Sud Foot 1
    ES Bressane Marboz 0
  •  
  • Bergerac Perigord 0
    Genets Anglet 1
  •  
  • Seyssinet Pariset 1
    Bourgoin Jallieu 2
  •  
  • Poitiers 0
    Bressuire 1
  •  
  • Trelaze 0
    Cholet 3
  •  
  • US Chauvigny 2
    Cognac 1
  •  
  • Sainte Genevieve 2
    Issy les Moulineaux 1
  •  
  • Mont-de-Marsan 1
    Trelissac 2
  •  
  • Vichy 1
    Perignat-les-Sarlieve 0
  •  
  • Vallee Bleue 0
    St. Priest 4
  •  
  • AFC Compiegne 0
    Amiens 2
  •  
  • AS Portet 1
    Balma 4
  •  
  • Bayard Saumur 1
    Carquefou 3
  •  
  • Amneville 1
    Epinal 2
  •  
  • AS Trouville Deauville 2
    Tourlaville 0
  •  
  • Cournon d'Auvergne 0
    Aurillac Arpajon 2
  •  
  • US Granvillaise 1
    Avranches 1
  •  
  • Beauvais 1
    Roye 0
  •  
  • CA Pontarlier 2
    Besancon ASPTT 1
  •  
  • Lannion 0
    Concarneau 1
  •  
  • FC de Limonest 2
    Minguettes Venissieux 0
  •  
  • Vaulx-en-Velin 7
    Feurs 1
  •  
  • Flers FC 1
    ST Lo Manche 4
  •  
  • Jura Sud 4
    Racing Besancon 0
  •  
  • La Fleche RC 0
    Le Mans 2
  •  
  • St. Malo 3
    La Saint Colomban Locmine 1
  •  
  • La Valette 0
    Marseille Consolat 3
  •  
  • Pouzauges Reaumur AC 1
    Le Poire Sur Vie 4
  •  
  • Le Puy 2
    St. Georges 0
  •  
  • Marssac RS 2
    Lourdes FC 1
  •  
  • Selongey 1
    Montceau 2
  •  
  • Sarreguemines FC 3
    Raon L Etape 2
  •  
  • AS Gemenosienne 0
    Martigues 2
  •  
  • FA Illkirch Graffenstaden 1
    ASC Biesheim 0
  •  
  • Illhaeusern 0
    Colmar 3
  •  
  • Drancy 1
    Fleury Merogis U.S 3
  •  
  • Maubeuge 4
    US Biachoise 1
  •  
  • OC Cesson 0
    Vitre 3
  •  
  • St Maur Lusitanos 1
    Villemomble Sports 1
  •  
  • CM Aubervilliers 2
    Entente SSG 1
  •  
  • La Roche VF 2
    Lucon 2
  •  
  • Libourne St.Seurin 3
    Pau 1
  •  
  • US Reipertswiller 1
    Strasbourg 2
  •  
  • Vallee Gresse 1
    Aix FC 4
  •  
  • Paris CA 2
    Paris FC 5
  •  
  • Argentre du Plessis 4
    Servon CS 2
  •  
  • AS Graces 2
    Plouzane 1
  •  
  • AS Polignac 0
    Moulins Yzeure 1
  •  
  • Beaumont St Cyr 0
    Chauray 4
  •  
  • RC Amiens 0
    Chambly 5
  •  
  • Epernay 0
    Sedan 1
  •  
  • Round 7
  •  
  • St Pontivyen 1
    Le Poire Sur Vie 3
  •  
  • Meymac 0
    Chateauroux 6
  •  
  • Petit-Bard Montpellier 0
    Istres 1
  •  
  • Montceau 0
    Nancy 3
  •  
  • AGL Drapeau Fougeres 1
    Carquefou 1
  •  
  • US Lillebonnaise 2
    Ailly-sur-Somme 3
  •  
  • Avallon CO 0
    Andrezieux 1
  •  
  • Auch Football 0
    Nimes 2
  •  
  • Le Mans 1
    Blois 0
  •  
  • Bonchamp 1
    Plouvorn 2
  •  
  • Borgo FC 2
    Rhone Vallee FC 1
  •  
  • Marssac RS 0
    Clermont Foot 3
  •  
  • CMS Oissel 1
    US Matoury 1
  •  
  • RC Clermontois 1
    Dunkerque 6
  •  
  • Toulouse Rodeo F.C 0
    ES Paulhan Pezenas 0
  •  
  • FC des Graves 0
    Stade Bordelais 1
  •  
  • Fleury Merogis U.S 1
    Sainte Savine Riviere de Corps 0
  •  
  • Forbach 1
    Reims Sainte-Anne 0
  •  
  • Saint Marcellin 0
    Grenoble 1
  •  
  • JSC Bellevue Nantes 1
    Guichen 2
  •  
  • Loon Plage 2
    SC Herouvillais 0
  •  
  • Meaux Academy Cs 3
    Marck 0
  •  
  • Noeux-les-Mines 1
    Red Star 2
  •  
  • USM Saran 0
    Tours 2
  •  
  • Cholet 2
    Aiglon 0
  •  
  • AS Morhange 0
    Pagny sur Moselle 3
  •  
  • Garde Saint-Ivy Pontivy 2
    AS St Louisienne 2
  •  
  • St Mihiel 0
    Bobigny 4
  •  
  • Lille Sud 0
    CM Aubervilliers 0
  •  
  • FC Chalon 0
    St. Priest 1
  •  
  • FC Saverne 1
    Sarre-Union 4
  •  
  • Mos 3 Rivieres 2
    SC Bocognano 1
  •  
  • AS Excelsior 0
    Concarneau 2
  •  
  • CS Le Moule 1
    Sarreguemines FC 1
  •  
  • Club Franciscain 2
    Sainte Genevieve 0
  •  
  • US Macouria 0
    Martigues 3
  •  
  • Boulogne 4
    Calais 1
  •  
  • AS Graces 0
    Brest 5
  •  
  • Vierzon Foot 18 1
    Moulins 2
  •  
  • Noisy le Sec 2
    Tefana 1
  •  
  • St. Omer 3
    ST Lo Manche 1
  •  
  • Clemenceau Besancon 2
    Monts Or Azergues 4
  •  
  • Olympique Ales 0
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Esperance St. Dizier 1
    Beauvais 2
  •  
  • Bourgoin Jallieu 1
    Frejus Saint Raphael 3
  •  
  • Brive 0
    Lucon 5
  •  
  • Cambrai 1
    Croix 3
  •  
  • Sedan 2
    Champigny F.C. 94 2
  •  
  • Vichy 0
    Dijon 9
  •  
  • Voltigeurs de Chateaubriant 2
    Eglantine Vierzon 0
  •  
  • Laon 4
    ES Villerupt 1
  •  
  • Libourne St.Seurin 1
    US Lormont 2
  •  
  • Maubeuge 1
    Valenciennes 3
  •  
  • US Chauvigny 1
    Niort 2
  •  
  • Plobannalec AS 1
    Vitre 3
  •  
  • Moulins Yzeure 3
    Chauray 2
  •  
  • Avenir Foot Lozere 2
    Agde 0
  •  
  • Ain Sud Foot 3
    Lyon la Duchere 4
  •  
  • St Bethunois 1
    Amiens 2
  •  
  • Arras 2
    GFC Ajaccio 0
  •  
  • AS Trouville Deauville 1
    Le Havre 3
  •  
  • Aurillac Arpajon 4
    La Rochelle 2
  •  
  • SC Dinsheim 0
    Auxerre 3
  •  
  • Avranches 6
    Les Jumeaux M'Zouasia AS 1
  •  
  • Genets Anglet 1
    Balma 0
  •  
  • Bressuire 2
    Vertou 1
  •  
  • Louhans Cuiseaux 1
    Colmar 0
  •  
  • St Maur Lusitanos 4
    Creteil 3
  •  
  • Dinan-Lehon 2
    St. Malo 1
  •  
  • Ginglin Cesson Saint Brieuc 1
    Plabennec 4
  •  
  • Gonfreville 1
    Orleans 1
  •  
  • Vaulx-en-Velin 0
    Jura Sud 2
  •  
  • Saint Louis Neuweg 2
    Mulhouse 1
  •  
  • Semeac 0
    Tarbes 0
  •  
  • Aix FC 0
    Arles-Avignon 4
  •  
  • FA Illkirch Graffenstaden 2
    AS Girancourt 1
  •  
  • Paris FC 1
    Vendee Fontenay Foot 0
  •  
  • CA Pontarlier 0
    Epinal 1
  •  
  • Le Puy 1
    Marseille Consolat 3
  •  
  • Seltz FC 0
    Strasbourg 4
  •  
  • Saint Ouen I Aumone 0
    Amiens AC 3
  •  
  • Argentre du Plessis 0
    Angers 10
  •  
  • Chambly 1
    Troyes 2
  •  
  • FC de Limonest 2
    Sochaux 5
  •  
  • Saint Berthevin 0
    Laval 7
  •  
  • Quevilly 2
    Siroco 0
  •  
  • US Marseille Endoume Catalans 3
    Echirolles FC 1
  •  
  • AS Magenta 0
    Trelissac 3
  •  
  • Round 8
  •  
  • Sochaux 0
    Strasbourg 1
  •  
  • Le Mans 2
    AGL Drapeau Fougeres 1
  •  
  • Ailly-sur-Somme 0
    Croix 2
  •  
  • Meaux Academy Cs 1
    Amiens 3
  •  
  • Forbach 0
    Red Star 3
  •  
  • Loon Plage 0
    St. Omer 1
  •  
  • Martigues 1
    Marseille Consolat 1
  •  
  • Bobigny 1
    Noisy le Sec 0
  •  
  • Mos 3 Rivieres 1
    Dijon 6
  •  
  • FA Illkirch Graffenstaden 1
    Moulins Yzeure 4
  •  
  • Fleury Merogis U.S 0
    Sarre-Union 1
  •  
  • ES Paulhan Pezenas 1
    Grenoble 2
  •  
  • Pagny sur Moselle 2
    Sedan 1
  •  
  • AS St Louisienne 1
    Quevilly 2
  •  
  • US Matoury 0
    Avranches 1
  •  
  • Laon 0
    Orleans 7
  •  
  • Voltigeurs de Chateaubriant 1
    Laval 2
  •  
  • Bressuire 2
    Istres 1
  •  
  • Concarneau 3
    Vitre 2
  •  
  • Lucon 1
    Trelissac 0
  •  
  • Beauvais 1
    Amiens AC 0
  •  
  • Dinan-Lehon 2
    Angers 1
  •  
  • Lyon la Duchere 1
    Arles-Avignon 3
  •  
  • Arras 2
    Dunkerque 4
  •  
  • Cholet 3
    Aurillac Arpajon 0
  •  
  • Brest 0
    Paris FC 0
  •  
  • Tarbes 0
    Chateauroux 1
  •  
  • St. Priest 1
    Frejus Saint Raphael 0
  •  
  • Genets Anglet 0
    Niort 2
  •  
  • Saint Louis Neuweg 2
    Louhans Cuiseaux 1
  •  
  • Troyes 1
    Nancy 3
  •  
  • US Marseille Endoume Catalans 1
    Nimes 2
  •  
  • Le Havre 0
    Boulogne 2
  •  
  • Stade Bordelais 2
    Tours 2
  •  
  • Andrezieux 2
    Avenir Foot Lozere 0
  •  
  • Sarreguemines FC 0
    Auxerre 4
  •  
  • Jura Sud 3
    Monts Or Azergues 1
  •  
  • Clermont Foot 1
    Epinal 1
  •  
  • US Lormont 0
    Club Franciscain 2
  •  
  • Plouvorn 1
    Le Poire Sur Vie 2
  •  
  • Guichen 0
    Plabennec 1
  •  
  • Borgo FC 2
    AC Ajaccio 3
  •  
  • St Maur Lusitanos 3
    Moulins 1
  •  
  • Lille Sud 0
    Valenciennes 1
  •  
  • 1/32
  •  
  • Montpellier 0
    PSG 3
  •  
  • Grenoble 3
    Olympique Marsylia 3
  •  
  • Caen 2
    Dijon 3
  •  
  • Auxerre 1
    Strasbourg 0
  •  
  • Dunkerque 1
    Rennes 2
  •  
  • Beauvais 0
    Cholet 0
  •  
  • Marseille Consolat 3
    AC Ajaccio 0
  •  
  • Bordeaux 2
    Toulouse 1
  •  
  • Dinan-Lehon 0
    Guingamp 3
  •  
  • RC Lens 2
    Olympique Lyon 3
  •  
  • Nimes 0
    AS Monaco 2
  •  
  • Saint-Etienne 1
    Nancy 0
  •  
  • Epinal 1
    Metz 2
  •  
  • Pagny sur Moselle 1
    Moulins Yzeure 3
  •  
  • SC Bastia 2
    Lille 0
  •  
  • St. Omer 0
    Croix 5
  •  
  • Quevilly 3
    Orleans 3
  •  
  • Lucon 0
    Chateauroux 1
  •  
  • Concarneau 1
    Niort 0
  •  
  • Bressuire 2
    Amiens 1
  •  
  • Avranches 1
    Lorient 0
  •  
  • Le Poire Sur Vie 3
    Plabennec 1
  •  
  • Valenciennes 2
    Nice 0
  •  
  • Andrezieux 2
    St. Priest 0
  •  
  • Boulogne 5
    Sarre-Union 4
  •  
  • Jura Sud 3
    Saint Louis Neuweg 0
  •  
  • Bobigny 0
    Evian TG 3
  •  
  • Nantes 4
    Club Franciscain 0
  •  
  • St Maur Lusitanos 1
    Reims 3
  •  
  • Red Star 2
    Arles-Avignon 1
  •  
  • Brest 1
    Laval 0
  •  
  • Le Mans 1
    Tours 3
  •  
  • 1/16
  •  
  • Red Star 2
    Marseille Consolat 0
  •  
  • Rennes 1
    Reims 1
  •  
  • PSG 2
    Bordeaux 1
  •  
  • Bressuire 0
    Le Poire Sur Vie 1
  •  
  • Cholet 1
    Brest 3
  •  
  • Boulogne 1
    Grenoble 0
  •  
  • Guingamp 2
    Chateauroux 0
  •  
  • Tours 3
    Saint-Etienne 5
  •  
  • AS Monaco 2
    Evian TG 0
  •  
  • Nantes 3
    Olympique Lyon 2
  •  
  • Concarneau 1
    Dijon 0
  •  
  • Moulins Yzeure 2
    Valenciennes 0
  •  
  • Avranches 0
    Metz 3
  •  
  • Andrezieux 1
    Croix 2
  •  
  • Jura Sud 0
    Auxerre 1
  •  
  • Quevilly 1
    SC Bastia 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Metz 0
    Brest 0
  •  
  • PSG 2
    Nantes 0
  •  
  • AS Monaco 3
    Rennes 1
  •  
  • Moulins Yzeure 1
    Guingamp 3
  •  
  • Red Star 1
    Saint-Etienne 2
  •  
  • Croix 0
    Concarneau 0
  •  
  • Le Poire Sur Vie 1
    Auxerre 1
  •  
  • Boulogne 2
    Quevilly 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Concarneau 1
    Guingamp 2
  •  
  • Brest 0
    Auxerre 0
  •  
  • PSG 2
    AS Monaco 0
  •  
  • Boulogne 1
    Saint-Etienne 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • PSG 4
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Auxerre 1
    Guingamp 0
  •  
  • final
  •  
  • Auxerre 0
    PSG 1
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 PSG PSG 38 83 24 11 3 83 36 47
W
W
W
W
W
2 Olympique Lyon Olympique Lyon 38 75 22 9 7 72 33 39
W
D
L
W
W
3 AS Monaco AS Monaco 38 71 20 11 7 51 26 25
W
W
L
W
W
4 Olympique Marsylia Olympique Marsylia 38 69 21 6 11 76 42 34
W
W
W
W
L
5 Saint-Etienne Saint-Etienne 38 69 19 12 7 51 30 21
W
W
W
L
W
6 Bordeaux Bordeaux 38 63 17 12 9 47 44 3
W
D
W
D
D
7 Montpellier Montpellier 38 56 16 8 14 46 39 7
L
L
W
D
L
8 Lille Lille 38 56 16 8 14 43 42 1
W
L
L
W
L
9 Rennes Rennes 38 50 13 11 14 35 42 -7
L
L
L
D
W
10 Guingamp Guingamp 38 49 15 4 19 41 55 -14
L
W
L
W
W
11 Nice Nice 38 48 13 9 16 44 53 -9
W
W
L
D
L
12 SC Bastia SC Bastia 38 47 12 11 15 37 46 -9
L
D
W
W
W
13 Caen Caen 38 46 12 10 16 54 55 -1
W
D
W
D
L
14 Nantes Nantes 38 45 11 12 15 29 40 -11
L
D
L
L
D
15 Reims Reims 38 44 12 8 18 47 66 -19
L
W
W
L
L
16 Lorient Lorient 38 43 12 7 19 44 50 -6
L
D
W
D
W
17 Toulouse Toulouse 38 42 12 6 20 43 64 -21
L
L
W
L
D
18 Evian TG Evian TG 38 37 11 4 23 41 62 -21
L
L
L
L
L
19 Metz Metz 38 30 7 9 22 31 61 -30
L
L
L
L
L
20 RC Lens RC Lens 38 29 7 8 23 32 61 -29
W
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Angers 2
    Nimes 1
  •  
  • Arles-Avignon 3
    Niort 2
  •  
  • Orleans 1
    Auxerre 1
  •  
  • Brest 1
    GFC Ajaccio 1
  •  
  • CA Bastia 1
    Creteil 2
  •  
  • Clermont Foot 1
    Istres 0
  •  
  • Tours 2
    Dijon 2
  •  
  • Laval 2
    Sochaux 0
  •  
  • Nancy 2
    Le Havre 1
  •  
  • Valenciennes 1
    Troyes 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Troyes 1
    AC Ajaccio 4
  •  
  • Angers 1
    Arles-Avignon 2
  •  
  • Chateauroux 1
    Clermont Foot 3
  •  
  • Creteil 2
    GFC Ajaccio 1
  •  
  • Laval 1
    Dijon 0
  •  
  • Auxerre 3
    Nancy 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Rennes 2
    Olympique Marsylia 1
  •  
  • Nice 3
    Metz 3
  •  
  • Toulouse 1
    Bordeaux 3
  •  
  • Montpellier 0
    AC Ajaccio 1
  •  
  • Reims 2
    Arles-Avignon 3
  •  
  • SC Bastia 3
    Auxerre 1
  •  
  • Caen 4
    Clermont Foot 3
  •  
  • RC Lens 0
    Creteil 2
  •  
  • Evian TG 1
    Lorient 2
  •  
  • Nantes 4
    Laval 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • AC Ajaccio 1
    PSG 3
  •  
  • Arles-Avignon 0
    Guingamp 2
  •  
  • Lille 1
    Bordeaux 1
  •  
  • Rennes 1
    Creteil 0
  •  
  • Olympique Lyon 1
    AS Monaco 1
  •  
  • Lorient 0
    Saint-Etienne 1
  •  
  • Nantes 4
    Metz 2
  •  
  • SC Bastia 3
    Caen 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Lille 2
    Nantes 0
  •  
  • AS Monaco 2
    Guingamp 0
  •  
  • Saint-Etienne 0
    PSG 1
  •  
  • SC Bastia 3
    Rennes 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • AS Monaco 0
    SC Bastia 0
  •  
  • Lille 0
    PSG 1
  •  
  • final
  •  
  • SC Bastia 0
    PSG 4
  •  
  •  
  • Winner

    PSG
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Olympique Lyon Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najlepsi strzelcy Olympique Lyon
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Alexandre Lacazette Lacazette
31
0.7
2 Nabil Fekir Fekir
17
0.4
3 Clinton Njie Njie
8
0.3
4 Corentin Tolisso Tolisso
7
0.8
5 Mohamed Yattara Yattara
6
0.4
6 Steed Malbranque Malbranque
4
0.2
7 Yoann Gourcuff Gourcuff
3
0.3
8 Yassine Benzia Benzia
3
0.4
9 Jordan Ferri Ferri
2
0.1
10 Maxime Gonalons Gonalons
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 96 na mecz: 1.71
Straconych bramek 64 na mecz: 1.14
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 28
50.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 19
33.93%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.86
Wygranych meczów do zera (WTN) 15
26.79%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
16.07%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 8
14.29%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 5
8.93%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Olympique Lyon wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 10 10 5 4
Przegranych 8 5 2 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 4
15.4%
2-1 3
11.5%
1-1 3
11.5%
3-0 3
11.5%
1-0 2
7.7%
0-2 2
7.7%
1-2 2
7.7%
2-2 1
3.8%
0-1 1
3.8%
3-1 1
3.8%
0-0 1
3.8%
4-1 1
3.8%
4-0 1
3.8%
5-1 1
3.8%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics