Anglia Kwalifikacje FA Trophy 2017/2018

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Anglia Kwalifikacje FA Trophy, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Anglia Kwalifikacje FA TrophyKwalifikacje FA Trophy

Dzisiejsze mecze
Nierozpoczęty
'
20:45
2.50
3.10
2.60
Nierozpoczęty
'
20:45
-
-
-
Nierozpoczęty
'
20:45
2.30
3.15
2.80
Nierozpoczęty
'
20:45
2.00
3.20
3.40
Nierozpoczęty
'
20:45
-
-
-
Nierozpoczęty
'
20:45
2.35
3.25
2.65
Nierozpoczęty
'
20:45
1.82
3.50
3.60
FA Trophy Tabela FA Trophy »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Spennymoor Town FC 4
    Gainsborough 4
  •  
  • Halifax Town 1
    Macclesfield Town 0
  •  
  • Gateshead FC 2
    Guiseley 1
  •  
  • Blyth Spartans 1
    Telford 0
  •  
  • Chesham United 0
    Weston Super Mare 2
  •  
  • Hereford 3
    Dagenham & Redbridge 2
  •  
  • Chester FC 2
    AFC Fylde 2
  •  
  • East Thurrock United 4
    Aldershot Town 0
  •  
  • Warrington Town 02
    Altrincham 01
    16-12-2017 Warrington Town
    0 - 0
    Altrincham
    19-12-2017 Altrincham
    1 - 2
    Warrington Town
  •  
  • Nuneaton Town 0
    Barrow 1
  •  
  • Hendon 2
    Bath City 1
  •  
  • Billericay 3
    Havant and Waterlooville 1
  •  
  • Taunton Town 1
    Bognor Regis Town 4
  •  
  • Dartford 12
    Boreham Wood 12
    16-12-2017 Dartford
    1 - 1
    Boreham Wood
    19-12-2017 Boreham Wood
    2 - 2
    Dartford
  •  
  • Braintree Town 00
    Brackley Town 02
    16-12-2017 Braintree Town
    0 - 0
    Brackley Town
    19-12-2017 Brackley Town
    2 - 0
    Braintree Town
  •  
  • Hartley Wintney 0
    Bromley 2
  •  
  • Chorley 1
    Marine 3
  •  
  • Dover 3
    Eastbourne Borough 0
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Eastleigh 1
  •  
  • Hampton & Richmond 12
    Heybridge Swifts 13
    16-12-2017 Hampton & Richmond
    1 - 1
    Heybridge Swifts
    19-12-2017 Heybridge Swifts
    3 - 2
    Hampton & Richmond
  •  
  • Haringey Borough 1
    Leyton Orient 2
  •  
  • Wrexham 0
    Harrogate 2
  •  
  • Workington 1
    Hartlepool United 0
  •  
  • Kidderminster Harriers 2
    York City 1
  •  
  • Lancaster City 1
    Stockport 3
  •  
  • Leamington 0
    Stourbridge 1
  •  
  • Woking 0
    Maidenhead United 2
  •  
  • Torquay United 0
    Maidstone 4
  •  
  • Solihull Moors 02
    Tranmere Rovers 10
    16-12-2017 Solihull Moors
    0 - 1
    Tranmere Rovers
    18-12-2017 Tranmere Rovers
    0 - 2
    Solihull Moors
  •  
  • Whitehawk 1
    St.Albans 2
  •  
  • Sutton United 1
    Truro City 0
  •  
  • Wealdstone 1
    Wingate & Finchley 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Brackley Town 00
    Barrow 00
    13-01-2018 Brackley Town
    0 - 0
    Barrow
    16-01-2018 Barrow
    0 - 0
    Brackley Town
  •  
  • Billericay 3
    Stourbridge 2
  •  
  • Blyth Spartans 1
    Bromley 4
  •  
  • Bognor Regis Town 1
    Leyton Orient 2
  •  
  • Gateshead FC 30
    Boreham Wood 30
    13-01-2018 Gateshead FC
    3 - 3
    Boreham Wood
    16-01-2018 Boreham Wood
    0 - 0
    Gateshead FC
  •  
  • East Thurrock United 1
    Chester FC 0
  •  
  • Dover 4
    Marine 3
  •  
  • Ebbsfleet United 10
    Warrington Town 10
    13-01-2018 Ebbsfleet United
    1 - 1
    Warrington Town
    16-01-2018 Warrington Town
    0 - 0
    Ebbsfleet United
  •  
  • Halifax Town 01
    Maidenhead United 04
    13-01-2018 Halifax Town
    0 - 0
    Maidenhead United
    13-01-2018 Maidenhead United
    4 - 1
    Halifax Town
  •  
  • St.Albans 10
    Harrogate 10
    13-01-2018 St.Albans
    1 - 1
    Harrogate
    16-01-2018 Harrogate
    0 - 0
    St.Albans
  •  
  • Sutton United 3
    Hendon 0
  •  
  • Maidstone 2
    Heybridge Swifts 1
  •  
  • Kidderminster Harriers 20
    Stockport 20
    13-01-2018 Kidderminster Harriers
    2 - 2
    Stockport
    16-01-2018 Stockport
    0 - 0
    Kidderminster Harriers
  •  
  • Spennymoor Town FC 2
    Solihull Moors 0
  •  
  • Wealdstone 1
    Hereford 0
  •  
  • Weston Super Mare 10
    Workington 10
    13-01-2018 Weston Super Mare
    1 - 1
    Workington
    16-01-2018 Workington
    0 - 0
    Weston Super Mare
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
FA Trophy Qualification Tabela FA Trophy Qualification »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Evesham United 2
    Cirencester Town 3
  •  
  • Romulus 0
    Corby Town 2
  •  
  • Thamesmead Town 12
    Hornchurch 11
    08-10-2017 Thamesmead Town
    1 - 1
    Hornchurch
    10-10-2017 Hornchurch
    1 - 2
    Thamesmead Town
  •  
  • Romford 0
    Hastings 1
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    AFC Dunstable 0
  •  
  • AFC Kempston Rovers 0
    Hythe Town 1
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 1
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • AFC Sudbury 22
    Aylesbury United 21
    07-10-2017 AFC Sudbury
    2 - 2
    Aylesbury United
    11-10-2017 Aylesbury United
    1 - 2
    AFC Sudbury
  •  
  • Taunton Town 12
    AFC Totton 11
    07-10-2017 Taunton Town
    1 - 1
    AFC Totton
    10-10-2017 AFC Totton
    1 - 2
    Taunton Town
  •  
  • Ashford Town 4
    Uxbridge 1
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 1
    Atherton Colleries 4
  •  
  • Marlow 03
    Aveley 05
    07-10-2017 Marlow
    0 - 0
    Aveley
    09-10-2017 Aveley
    5 - 3
    Marlow
  •  
  • Aylesbury 4
    Molesey 3
  •  
  • Bamber Bridge 4
    Brighouse Town 2
  •  
  • Swindon Supermarine 1
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 3
    Barton Rovers 1
  •  
  • Basford United 3
    Peterborough Sports 0
  •  
  • VCD Athletic FC 0
    Bedford 1
  •  
  • Gresley 0
    Bedworth United 1
  •  
  • Belper Town 1
    Alvechurch 2
  •  
  • Moneyfields FC 4
    Bideford AFC 2
  •  
  • Bishop's Cleeve 0
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Bowers & Pitsea 24
    Dereham Town 21
    07-10-2017 Bowers & Pitsea
    2 - 2
    Dereham Town
    10-10-2017 Dereham Town
    1 - 4
    Bowers & Pitsea
  •  
  • Brentwood Town 37
    South Park 32
    07-10-2017 Brentwood Town
    3 - 3
    South Park
    10-10-2017 South Park
    2 - 7
    Brentwood Town
  •  
  • Bristol Manor Farm 4
    Cinderford Town 1
  •  
  • Ramsgate 3
    Bury Town 5
  •  
  • Walton Casuals 3
    Canvey 0
  •  
  • Heybridge Swifts 2
    Carshalton Athletic 0
  •  
  • Phoenix Sports 0
    Chalfont St Peter 3
  •  
  • Chasetown 2
    Market Drayton Town 0
  •  
  • Cheshunt 3
    Herne Bay 0
  •  
  • Chipstead 11
    Barking 12
    07-10-2017 Chipstead
    1 - 1
    Barking
    10-10-2017 Barking
    2 - 1
    Chipstead
  •  
  • Cleethorpes Town 2
    Hyde United 1
  •  
  • Clitheroe 3
    Colne 0
  •  
  • Ramsbottom United 3
    Colwyn Bay 0
  •  
  • Cray Wanderers 8
    Horsham 0
  •  
  • Shortwood United 1
    Didcot Town 0
  •  
  • Ossett Albion 11
    Droylsden 11
    07-10-2017 Ossett Albion
    1 - 1
    Droylsden
    10-10-2017 Droylsden
    1 - 1
    Ossett Albion
  •  
  • East Grinstead Town 2
    Lewes 4
  •  
  • Egham Town FC 7
    Shoreham FC 1
  •  
  • Waltham Abbey 2
    Faversham Town 1
  •  
  • Fleet Town 11
    Yate Town 12
    07-10-2017 Fleet Town
    1 - 1
    Yate Town
    10-10-2017 Yate Town
    2 - 1
    Fleet Town
  •  
  • Sheffield FC 0
    Frickley Athletic 3
  •  
  • Tadcaster Albion 0
    Glossop North End 2
  •  
  • Ossett Town 3
    Goole AFC 0
  •  
  • Grays Athletic 4
    Norwich United 3
  •  
  • Greenwich Borough 0
    Hanwell Town 1
  •  
  • Hertford Town 0
    Guernsey FC 0
  •  
  • Haringey Borough 3
    Whyteleafe 0
  •  
  • Slimbridge AFC 0
    Hartley Wintney 1
  •  
  • Kendal Town 2
    Radcliffe Borough 1
  •  
  • Kidlington 3
    Winchester City 1
  •  
  • Leek Town 4
    Lincoln United 1
  •  
  • Stamford AFC 3
    Loughborough Dynamo 0
  •  
  • Northwood 2
    Maldon & Tiptree 5
  •  
  • Mangotsfield United 0
    Thame United 1
  •  
  • Mossley AFC 3
    Skelmersdale United 1
  •  
  • Newcastle Town 3
    Soham Town Rangers 0
  •  
  • North Leigh 1
    Wimborne Town 3
  •  
  • Salisbury City 2
    Paulton Rovers 3
  •  
  • Potters Bar Town 4
    Tilbury 0
  •  
  • Prescot Cables 3
    Trafford 1
  •  
  • Scarborough Athletic 2
    South Shields 5
  •  
  • Ashford United 0
    Sittingbourne 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Thamesmead Town 3
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 3
    AFC Sudbury 0
  •  
  • Altrincham 3
    Clitheroe 0
  •  
  • Needham Market 3
    Arlesey Town 1
  •  
  • Hastings 3
    Ashford Town 4
  •  
  • Ashton United 4
    Frickley Athletic 1
  •  
  • Kendal Town 2
    Atherton Colleries 4
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Aveley 0
  •  
  • Aylesbury 02
    Harlow Town 04
    28-10-2017 Aylesbury
    0 - 0
    Harlow Town
    31-10-2017 Harlow Town
    4 - 2
    Aylesbury
  •  
  • Warrington Town 2
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Tiverton 22
    Banbury United 23
    28-10-2017 Tiverton
    2 - 2
    Banbury United
    31-10-2017 Banbury United
    3 - 2
    Tiverton
  •  
  • Barwell FC 1
    Carlton Town 0
  •  
  • Stourbridge 1
    Basford United 0
  •  
  • Dorchester Town 2
    Basingstoke 1
  •  
  • Barking 0
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Brentwood Town 04
    Bedford 02
    28-10-2017 Brentwood Town
    0 - 0
    Bedford
    31-10-2017 Bedford
    2 - 4
    Brentwood Town
  •  
  • Stratford Town 2
    Bedworth United 1
  •  
  • Biggleswade Town 0
    Wingate & Finchley 5
  •  
  • Billericay 3
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Bishop's Stortford 4
    Hanwell Town 0
  •  
  • Bowers & Pitsea 15
    Egham Town FC 13
    28-10-2017 Bowers & Pitsea
    1 - 1
    Egham Town FC
    07-11-2017 Egham Town FC
    3 - 5
    Bowers & Pitsea
  •  
  • Gosport Borough 1
    Bristol Manor Farm 0
  •  
  • Bury Town 13
    Chalfont St Peter 10
    28-10-2017 Bury Town
    1 - 1
    Chalfont St Peter
    31-10-2017 Chalfont St Peter
    0 - 3
    Bury Town
  •  
  • Buxton 1
    Cleethorpes Town 2
  •  
  • Cambridge City 0
    Alvechurch 2
  •  
  • Chasetown 2
    Spalding United 1
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Chesham United 3
  •  
  • Hitchin Town 5
    Cheshunt 0
  •  
  • Paulton Rovers 24
    Cirencester Town 20
    28-10-2017 Paulton Rovers
    2 - 2
    Cirencester Town
    31-10-2017 Cirencester Town
    0 - 4
    Paulton Rovers
  •  
  • Redditch United 0
    Coalville Town 1
  •  
  • St Neots Town 3
    Corby Town 2
  •  
  • Corinthian Casuals 3
    Hertford Town 1
  •  
  • Cray Wanderers 22
    Grays Athletic 20
    28-10-2017 Cray Wanderers
    2 - 2
    Grays Athletic
    01-11-2017 Grays Athletic
    0 - 2
    Cray Wanderers
  •  
  • Dorking Wanderers 5
    Ware 0
  •  
  • Ossett Town 1
    Droylsden 3
  •  
  • Waltham Abbey 0
    Dulwich Hamlet 3
  •  
  • Dunstable Town FC 1
    Lewes 4
  •  
  • Royston Town 2
    Enfield Town 0
  •  
  • Larkhall Athletic 1
    Farnborough 3
  •  
  • Farsley Celtic AFC 13
    South Shields 14
    28-10-2017 Farsley Celtic AFC
    1 - 1
    South Shields
    31-10-2017 South Shields
    4 - 3
    Farsley Celtic AFC
  •  
  • Leiston 11
    Folkestone Invicta 11
    28-10-2017 Leiston
    1 - 1
    Folkestone Invicta
    31-10-2017 Folkestone Invicta
    1 - 1
    Leiston
  •  
  • Shortwood United 2
    Frome Town 0
  •  
  • Glossop North End 3
    Matlock Town 2
  •  
  • Grantham Town 1
    Halesowen 0
  •  
  • Harrow Borough 10
    Haringey Borough 11
    28-10-2017 Harrow Borough
    1 - 1
    Haringey Borough
    30-10-2017 Haringey Borough
    1 - 0
    Harrow Borough
  •  
  • Swindon Supermarine 0
    Hartley Wintney 3
  •  
  • Hednesford 1
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Hendon 3
    Kings Langley FC 1
  •  
  • Tonbridge Angels 31
    Heybridge Swifts 32
    28-10-2017 Tonbridge Angels
    3 - 3
    Heybridge Swifts
    31-10-2017 Heybridge Swifts
    2 - 1
    Tonbridge Angels
  •  
  • Leatherhead 1
    Hythe Town 0
  •  
  • Leek Town 3
    Kettering Town FC 2
  •  
  • Kidlington 1
    Slough Town 4
  •  
  • Newcastle Town 21
    Kidsgrove Athletic 22
    28-10-2017 Newcastle Town
    2 - 2
    Kidsgrove Athletic
    01-11-2017 Kidsgrove Athletic
    2 - 1
    Newcastle Town
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Mildenhall Town 1
  •  
  • Mossley AFC 0
    Lancaster City 1
  •  
  • Worthing 3
    Lowestoft Town 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Walton Casuals 0
  •  
  • Staines Town 0
    Margate 3
  •  
  • Whitby 1
    Marine 3
  •  
  • Taunton Town 2
    Merthyr Town 1
  •  
  • Rushall Olympic 2
    Nantwich Town 0
  •  
  • Potters Bar Town 3
    Witham Town 0
  •  
  • Prescot Cables 01
    Stalybridge 05
    28-10-2017 Prescot Cables
    0 - 0
    Stalybridge
    31-10-2017 Stalybridge
    5 - 1
    Prescot Cables
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 21
    Ramsbottom United 24
    28-10-2017 Shaw Lane Aquaforce
    2 - 2
    Ramsbottom United
    31-10-2017 Ramsbottom United
    4 - 1
    Shaw Lane Aquaforce
  •  
  • Stafford Rangers 6
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Stamford AFC 3
    Sutton Coldfield Town 0
  •  
  • Thame United 5
    Wimborne Town 0
  •  
  • Hereford 4
    Weymouth 1
  •  
  • Workington 4
    Witton Albion 0
  •  
  • Yate Town 0
    Moneyfields FC 1
  •  
  • Sittingbourne 12
    Merstham 10
    28-10-2017 Sittingbourne
    1 - 1
    Merstham
    31-10-2017 Merstham
    0 - 2
    Sittingbourne
  •  
  • Kingstonian 34
    Thurrock 31
    27-10-2017 Kingstonian
    3 - 3
    Thurrock
    31-10-2017 Thurrock
    1 - 4
    Kingstonian
  •  
  • Round 3
  •  
  • Margate 20
    Egham Town FC 00
    25-11-2017 Margate
    2 - 0
    Egham Town FC
    11-11-2017 Egham Town FC
    0 - 0
    Margate
  •  
  • Moneyfields FC 11
    Cray Wanderers 14
    14-11-2017 Moneyfields FC
    1 - 1
    Cray Wanderers
    22-11-2017 Cray Wanderers
    4 - 1
    Moneyfields FC
  •  
  • Altrincham 4
    Ramsbottom United 1
  •  
  • Ashford Town 20
    Kingstonian 22
    11-11-2017 Ashford Town
    2 - 2
    Kingstonian
    13-11-2017 Kingstonian
    2 - 0
    Ashford Town
  •  
  • Warrington Town 12
    Ashton United 12
    11-11-2017 Warrington Town
    1 - 1
    Ashton United
    14-11-2017 Ashton United
    2 - 2
    Warrington Town
  •  
  • Atherton Colleries 1
    Marine 5
  •  
  • Farnborough 30
    Banbury United 30
    11-11-2017 Farnborough
    3 - 3
    Banbury United
    25-11-2017 Banbury United
    0 - 0
    Farnborough
  •  
  • Barwell FC 0
    Mildenhall Town 1
  •  
  • Taunton Town 11
    Beaconsfield SYCOB 11
    11-11-2017 Taunton Town
    1 - 1
    Beaconsfield SYCOB
    13-11-2017 Beaconsfield SYCOB
    1 - 1
    Taunton Town
  •  
  • Billericay 6
    Bury Town 2
  •  
  • Lewes 2
    Bishop's Stortford 0
  •  
  • Margate 02
    Bowers & Pitsea 00
    11-11-2017 Margate
    0 - 0
    Bowers & Pitsea
    25-11-2017 Bowers & Pitsea
    0 - 2
    Margate
  •  
  • Brentwood Town 3
    Needham Market 1
  •  
  • Hendon 3
    Burgess Hill Town 0
  •  
  • Chasetown 1
    Workington 3
  •  
  • Chesham United 3
    Hitchin Town 1
  •  
  • Hednesford 11
    Cleethorpes Town 12
    11-11-2017 Hednesford
    1 - 1
    Cleethorpes Town
    15-11-2017 Cleethorpes Town
    2 - 1
    Hednesford
  •  
  • Alvechurch 1
    Coalville Town 5
  •  
  • Corinthian Casuals 1
    Wingate & Finchley 3
  •  
  • Dorchester Town 1
    Heybridge Swifts 2
  •  
  • Dorking Wanderers 4
    Leiston 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Droylsden 2
  •  
  • Harlow Town 2
    Dulwich Hamlet 1
  •  
  • Glossop North End 4
    Leek Town 3
  •  
  • Hartley Wintney 3
    Gosport Borough 0
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Grantham Town 2
  •  
  • Sittingbourne 10
    Haringey Borough 11
    11-11-2017 Sittingbourne
    1 - 1
    Haringey Borough
    13-11-2017 Haringey Borough
    1 - 0
    Sittingbourne
  •  
  • Lancaster City 3
    Stratford Town 0
  •  
  • Royston Town 3
    Leatherhead 2
  •  
  • Maldon & Tiptree 1
    Slough Town 4
  •  
  • Thamesmead Town 0
    Metropolitan Police FC 1
  •  
  • Paulton Rovers 1
    Shortwood United 2
  •  
  • Hereford 02
    Potters Bar Town 01
    11-11-2017 Hereford
    0 - 0
    Potters Bar Town
    14-11-2017 Potters Bar Town
    1 - 2
    Hereford
  •  
  • Stalybridge 3
    Rushall Olympic 2
  •  
  • St Neots Town 2
    Stourbridge 3
  •  
  • Stafford Rangers 3
    South Shields 1
  •  
  • Thame United 1
    Worthing 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Farnborough 1
    Hartley Wintney 2
  •  
  • Bath City 02
    Margate 02
    28-11-2017 Bath City
    0 - 0
    Margate
    05-12-2017 Margate
    2 - 2
    Bath City
  •  
  • Kingstonian 21
    Heybridge Swifts 25
    26-11-2017 Kingstonian
    2 - 2
    Heybridge Swifts
    29-11-2017 Heybridge Swifts
    5 - 1
    Kingstonian
  •  
  • Alfreton Town 0
    Altrincham 2
  •  
  • Hungerford Town 0
    Billericay 2
  •  
  • Blyth Spartans 2
    Stalybridge 1
  •  
  • Hemel Hempstead 10
    Bognor Regis Town 11
    25-11-2017 Hemel Hempstead
    1 - 1
    Bognor Regis Town
    28-11-2017 Bognor Regis Town
    1 - 0
    Hemel Hempstead
  •  
  • Boston United 20
    Kidderminster Harriers 22
    25-11-2017 Boston United
    2 - 2
    Kidderminster Harriers
    28-11-2017 Kidderminster Harriers
    2 - 0
    Boston United
  •  
  • Brackley Town 4
    Salford City 0
  •  
  • Bradford PA 11
    Stourbridge 12
    25-11-2017 Bradford PA
    1 - 1
    Stourbridge
    27-11-2017 Stourbridge
    2 - 1
    Bradford PA
  •  
  • Braintree Town 3
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Brentwood Town 1
    Dartford 2
  •  
  • Wealdstone 12
    Chelmsford 11
    25-11-2017 Wealdstone
    1 - 1
    Chelmsford
    29-11-2017 Chelmsford
    1 - 2
    Wealdstone
  •  
  • Chesham United 2
    Gloucester City 1
  •  
  • Whitehawk 2
    Chippenham Town 1
  •  
  • Grantham Town 3
    Chorley 4
  •  
  • Cleethorpes Town 1
    Spennymoor Town FC 2
  •  
  • York City 3
    Coalville Town 1
  •  
  • Taunton Town 3
    Concord Rangers 2
  •  
  • Leamington 3
    Curzon 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 3
    Dorking Wanderers 1
  •  
  • Telford 4
    Droylsden 2
  •  
  • East Thurrock United 3
    Shortwood United 1
  •  
  • Eastbourne Borough 12
    Royston Town 12
    25-11-2017 Eastbourne Borough
    1 - 1
    Royston Town
    28-11-2017 Royston Town
    2 - 2
    Eastbourne Borough
  •  
  • Marine 1
    FC United of Manchester 0
  •  
  • Gainsborough 2
    Stafford Rangers 0
  •  
  • Glossop North End 01
    Workington 05
    25-11-2017 Glossop North End
    0 - 0
    Workington
    28-11-2017 Workington
    5 - 1
    Glossop North End
  •  
  • Hampton & Richmond 5
    Harlow Town 1
  •  
  • Haringey Borough 3
    Thame United 1
  •  
  • Hendon 11
    Slough Town 11
    25-11-2017 Hendon
    1 - 1
    Slough Town
    28-11-2017 Slough Town
    1 - 1
    Hendon
  •  
  • Lancaster City 1
    Mildenhall Town 0
  •  
  • Lewes 1
    Truro City 3
  •  
  • Metropolitan Police FC 0
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • Nuneaton Town 5
    North Ferriby United 1
  •  
  • Oxford City 1
    Hereford 2
  •  
  • St.Albans 3
    Poole Town FC 1
  •  
  • Stockport 23
    Southport 20
    25-11-2017 Stockport
    2 - 2
    Southport
    29-11-2017 Southport
    0 - 3
    Stockport
  •  
  • Tamworth 20
    Warrington Town 23
    25-11-2017 Tamworth
    2 - 2
    Warrington Town
    28-11-2017 Warrington Town
    3 - 0
    Tamworth
  •  
  • Welling United 0
    Weston Super Mare 1
  •  
  • Darlington 1883 2
    Harrogate 3
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Kwalifikacje FA Trophy. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Anglia Kwalifikacje FA Trophy. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Kwalifikacje FA Trophy. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Kwalifikacje FA Trophy, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
90'
16:00
1.91
3.30
3.50
FT
Koniec
90'
16:00
1.98
3.25
3.35
FT
Koniec
90'
16:00
1.29
5.10
7.00
FT
Koniec
90'
16:00
1.56
3.65
5.10
FT
Koniec
'
16:00
2.63
3.35
2.30
FT EX
Zakończone po dogrywce
90'
16:00
5.30
3.70
1.54
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
20:45
-
-
-
Nierozpoczęty
'
20:45
2.00
3.20
3.40
Nierozpoczęty
'
20:45
2.30
3.15
2.80
Nierozpoczęty
'
20:45
-
-
-
Nierozpoczęty
'
20:45
2.50
3.10
2.60
Nierozpoczęty
'
20:45
1.82
3.50
3.60
Nierozpoczęty
'
20:45
2.35
3.25
2.65
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Marine 2 2 +288% -100% +45% 55% -100% -3%
2 East Thurrock United 2 2 +194% -100% +63% -100% +5% -100%
3 Maidstone 2 2 +126% -100% +39% 59% -100% -100%
4 Solihull Moors 2 2 +120% -100% 0% -100% +98% -100%
5 Wealdstone 2 2 +114% -100% +34% -100% 0% -100%
6 Workington 2 2 +75% +75% +90% -100% +102% -18%
7 Billericay 2 2 +73% -100% +19% 60% -100% -22%
8 Hendon 2 2 +58% -100% -18% 76% -100% -100%
9 Hereford 2 2 +55% -100% -19% -8% 0% -100%
10 Stourbridge 2 2 +53% -100% -19% -23% 0% -22%
11 Heybridge Swifts 3 3 +42% +47% +58% -2% -17% %
12 Harrogate 2 2 +40% +63% +50% -100% +115% -23%
13 Dover 2 2 +40% -100% +9% 56% -100% -3%
14 Halifax Town 2 1 +38% -100% -25% -100% -14% -100%
15 Sutton United 2 2 +31% -100% +7% -19% +13% -100%
16 Bromley 2 1 +28% -100% -24% -18% -100% -23%
17 Maidenhead United 2 1 +28% -100% -26% -100% -3% -100%
18 Warrington Town 3 3 +17% +155% +99% -47% +47% -40%
19 Bognor Regis Town 2 2 +15% +85% +87% -14% -9% -3%
20 Spennymoor Town FC 2 1 +15% -100% -31% -100% 0% -100%
21 Weston Super Mare 2 2 +13% +75% +29% -100% +122% -18%
22 Barrow 2 2 +10% +63% +52% -100% +94% -100%
23 Kidderminster Harriers 2 2 +8% +65% +30% 73% -100% -14%
24 Stockport 2 2 -13% +65% +49% 71% -100% -14%
25 Blyth Spartans 2 2 -14% -100% -39% -18% +10% -23%
26 Ebbsfleet United 2 2 -14% +113% +14% -5% +8% -11%
27 St.Albans 2 2 -26% +63% +32% -25% +5% -23%
28 Brackley Town 3 3 -45% +118% +31% -100% +91% -100%
29 Nuneaton Town 1 1 -100% -100% -100% -100% +95% -100%
30 Torquay United 1 1 -100% -100% -100% 72% -100% -100%
31 Whitehawk 1 1 -100% -100% -100% 50% -100% %
32 AFC Fylde 1 1 -100% +210% +42% -100% +90% %
33 Dartford 2 2 -100% +228% +79% -8% -8% %
34 Tranmere Rovers 1 1 -100% -100% -100% -100% +95% -100%
35 Havant and Waterlooville 1 1 -100% -100% -100% 65% -100% %
36 Braintree Town 2 2 -100% +65% -29% -100% +90% -100%
37 Lancaster City 1 1 -100% -100% -100% 60% -100% %
38 Boreham Wood 3 3 -100% +223% +35% 29% -38% -41%
39 Hartley Wintney 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
40 Leamington 1 1 -100% -100% -100% -100% +100% -100%
41 Chorley 1 1 -100% -100% -100% 55% -100% %
42 Gateshead FC 2 2 -100% +233% +28% 1% -5% -11%
43 Hampton & Richmond 2 2 -100% +120% -45% -25% +25% %
44 Telford 1 1 -100% -100% -100% -100% +120% -100%
45 Dagenham & Redbridge 1 1 -100% -100% -100% 85% -100% %
46 Macclesfield Town 1 1 -100% -100% -100% -100% +72% -100%
47 Wingate & Finchley 1 1 -100% -100% -100% -100% % -100%
48 Bath City 1 1 -100% -100% -100% 90% -100% %
49 Taunton Town 1 1 -100% -100% -100% 72% -100% %
50 Altrincham 2 2 -100% +70% -28% -20% +13% -100%
51 Chesham United 1 1 -100% -100% -100% -100% +140% -100%
52 Woking 1 1 -100% -100% -100% -100% +95% -100%
53 Hartlepool United 1 1 -100% -100% -100% -100% +100% -100%
54 Eastleigh 1 1 -100% -100% -100% 90% -100% %
55 Wrexham 1 1 -100% -100% -100% -100% +120% -100%
56 York City 1 1 -100% -100% -100% 65% -100% %
57 Truro City 1 1 -100% -100% -100% -100% +125% -100%
58 Gainsborough 1 0 -100% % % % -100% %
59 Eastbourne Borough 1 1 -100% -100% -100% 57% -100% -100%
60 Aldershot Town 1 1 -100% -100% -100% % -100% -100%
61 Chester FC 2 2 -100% +55% -26% -100% +100% -100%
62 Haringey Borough 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
63 Leyton Orient 2 1 -100% +85% -45% -100% -9% -3%
64 Guiseley 1 1 -100% +250% +105% -100% +90% %

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Mitchley
3
6
1.0
2 Robinson
3
6
0.8
3 Burrow
Gateshead FC
3
4
1.0
4 Josh Reese Reese
Bromley
3
6
1.0
5 Ademola
Maidenhead United
3
6
0.6
6 Richardson
East Thurrock United
3
5
0.8
7 Worsfold
Gainsborough
2
3
0.7
8 Swallow
2
5
1.0
9 Andrade
Boreham Wood
2
6
1.0
10 Sonupe
2
4
1.0

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Dover
7
3.50
2 Boreham Wood
6
1.50
3 Maidstone
6
3.00
4 Bromley
6
3.00
5 Billericay
6
3.00
6 Spennymoor Town FC
6
3.00
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Boreham Wood
6
1.50
2 Heybridge Swifts
5
1.67
3 Marine
5
2.50
4 Torquay United
4
4.00
5 Aldershot Town
4
4.00
6 Taunton Town
4
4.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz FA Trophy
Kolejki: Round 1 Round 2
Anglia FA Trophy » Round 2
Nierozpoczęty
'
20:45
Nierozpoczęty
'
20:45
Nierozpoczęty
'
20:45
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
20:45
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT EX
Zakończone po dogrywce
90'
16:00
Terminarz FA Trophy Qualification
Anglia FA Trophy Qualification » Round 4
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
20:45
FT
Koniec
90'
20:45
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
94'
20:45
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
20:45
FT (P)
Po karnych
90'
20:45
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT (P)
Po karnych
120'
20:45
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)