Anglia Kwalifikacje FA Trophy 2019/2020

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Anglia Kwalifikacje FA Trophy, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Anglia Kwalifikacje FA TrophyKwalifikacje FA Trophy

Dzisiejsze mecze
Post
Przełożone
'
16:00
2.07
3.53
3.18
Nierozpoczęty
'
16:00
2.82
3.45
2.30
Nierozpoczęty
'
16:00
1.82
3.47
4.10
Nierozpoczęty
'
16:00
1.40
4.40
7.10
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Nierozpoczęty
'
16:00
3.60
3.60
1.91
Nierozpoczęty
'
16:00
2.04
3.60
3.20
Nierozpoczęty
'
16:00
2.55
3.47
2.50
Nierozpoczęty
'
16:00
1.72
3.50
4.67
Nierozpoczęty
'
16:00
1.86
3.62
3.75
Nierozpoczęty
'
16:00
1.89
3.58
3.68
Nierozpoczęty
'
16:00
4.40
3.85
1.69
Nierozpoczęty
'
16:00
1.82
3.35
3.80
Nierozpoczęty
'
16:00
3.48
3.65
1.93
FA Trophy Tabela FA Trophy »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Bath City 0
    Paulton Rovers/Sholing 0
  •  
  • Kingstonian 0
    Woking 0
  •  
  • AFC Fylde 0
    Curzon 0
  •  
  • Torquay United 0
    Aldershot Town 0
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Altrincham 0
  •  
  • Atherton Colleries 0
    Barrow 0
  •  
  • Carshalton Athletic 0
    Aveley 0
  •  
  • Barnet 0
    Weymouth 0
  •  
  • Stockport 0
    Blyth Spartans 0
  •  
  • Royston Town 0
    Boreham Wood 0
  •  
  • Bradford PA 0
    Halesowen 0
  •  
  • Dorking Wanderers 0
    Bromley 0
  •  
  • Chelmsford 0
    Havant and Waterlooville 0
  •  
  • Hednesford 0
    Chester FC 0
  •  
  • Matlock Town 0
    Chorley 0
  •  
  • Maidstone 0
    Concord Rangers 0
  •  
  • Sutton United 0
    Dagenham & Redbridge 0
  •  
  • Solihull Moors 0
    Darlington 1883 0
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Dover 0
  •  
  • Hornchurch 0
    Dulwich Hamlet 0
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Salisbury 0
  •  
  • Eastleigh 0
    Yate Town 0
  •  
  • Enfield Town 0
    Ebbsfleet United 0
  •  
  • FC United of Manchester 0
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Halifax Town 0
    Wrexham 0
  •  
  • Tonbridge Angels 0
    Hampton & Richmond 0
  •  
  • Harrogate 0
    Hartlepool United 0
  •  
  • Maidenhead United 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Telford 0
    Leamington 0
  •  
  • South Shields 0
    Southport 0
  •  
  • Yeovil Town 0
    Welling United 0
  •  
  • Chesterfield 0
    Notts County 1
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
FA Trophy Qualification Tabela FA Trophy Qualification »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • City of Liverpool 11
    Tadcaster Albion 16
    01-10-2019 City of Liverpool
    1 - 1
    Tadcaster Albion
    08-10-2019 Tadcaster Albion
    6 - 1
    City of Liverpool
  •  
  • AFC Kempston Rovers 0
    Wisbech Town 1
  •  
  • Hullbridge Sports 2
    Barton Rovers 4
  •  
  • Basingstoke 4
    North Leigh 3
  •  
  • Biggleswade FC 20
    Bedford 21
    28-09-2019 Biggleswade FC
    2 - 2
    Bedford
    01-10-2019 Bedford
    1 - 0
    Biggleswade FC
  •  
  • Bracknell Town 2
    Coggeshall Town 1
  •  
  • Bristol Manor Farm 7
    Moneyfields FC 1
  •  
  • Lincoln United 1
    Bury Town 3
  •  
  • Welwyn Garden City 1
    Canvey 4
  •  
  • Carlton Town 3
    St Neots Town 1
  •  
  • Chalfont St Peter 0
    Whitstable Town 1
  •  
  • Chasetown 5
    Spalding United 1
  •  
  • Faversham Town 1
    Chertsey Town 3
  •  
  • Cleethorpes Town 1
    Frickley Athletic 0
  •  
  • Clitheroe 2
    Sheffield FC 1
  •  
  • Colne 2
    Marske United 1
  •  
  • Daventry Town 10
    Kidsgrove Athletic 12
    28-09-2019 Daventry Town
    1 - 1
    Kidsgrove Athletic
    30-09-2019 Kidsgrove Athletic
    2 - 0
    Daventry Town
  •  
  • Dereham Town 1
    Halesowen 2
  •  
  • Maldon & Tiptree 5
    Felixstowe & Walton United 0
  •  
  • Harlow Town 11
    Hanwell Town 14
    28-09-2019 Harlow Town
    1 - 1
    Hanwell Town
    01-10-2019 Hanwell Town
    4 - 1
    Harlow Town
  •  
  • Heybridge Swifts 4
    Hertford Town 1
  •  
  • Thame United 12
    Kidlington 11
    28-09-2019 Thame United
    1 - 1
    Kidlington
    02-10-2019 Kidlington
    1 - 2
    Thame United
  •  
  • Stamford AFC 5
    Loughborough Dynamo 1
  •  
  • Mangotsfield United 1
    Slimbridge AFC 2
  •  
  • Runcorn Linnets 1
    Marine 0
  •  
  • Ossett Town 1
    Widnes 0
  •  
  • Ramsgate 20
    Haywards Heath Town 21
    28-09-2019 Ramsgate
    2 - 2
    Haywards Heath Town
    01-10-2019 Haywards Heath Town
    1 - 0
    Ramsgate
  •  
  • Chichester City FC 2
    Three Bridges 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Tadcaster Albion 3
    Brighouse Town 0
  •  
  • Winchester City 33
    Thame United 35
    15-10-2019 Winchester City
    3 - 3
    Thame United
    22-10-2019 Thame United
    5 - 3
    Winchester City
  •  
  • East Grinstead Town 0
    Aveley 5
  •  
  • Cambridge City 2
    Market Drayton Town 1
  •  
  • Pickering Town 13
    Stocksbridge Park Steels 11
    13-10-2019 Pickering Town
    1 - 1
    Stocksbridge Park Steels
    15-10-2019 Stocksbridge Park Steels
    1 - 3
    Pickering Town
  •  
  • Hanwell Town 2
    AFC Dunstable 4
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    AFC Sudbury 4
  •  
  • Slimbridge AFC 0
    AFC Totton 1
  •  
  • Ashford Town 20
    Canvey 25
    12-10-2019 Ashford Town
    2 - 2
    Canvey
    15-10-2019 Canvey
    5 - 0
    Ashford Town
  •  
  • Aylesbury United 24
    Sevenoaks Town 22
    12-10-2019 Aylesbury United
    2 - 2
    Sevenoaks Town
    15-10-2019 Sevenoaks Town
    2 - 4
    Aylesbury United
  •  
  • Barnstaple Town 1
    Thatcham Town 3
  •  
  • Barton Rovers 4
    Chichester City FC 2
  •  
  • Brentwood Town 2
    Basildon United 3
  •  
  • Cirencester Town 2
    Basingstoke 3
  •  
  • Carlton Town 3
    Bedford 2
  •  
  • Bedworth United 3
    Ilkeston FC 1
  •  
  • Belper Town 0
    Stamford AFC 3
  •  
  • Frome Town 2
    Bideford AFC 1
  •  
  • Haywards Heath Town 2
    Bracknell Town 1
  •  
  • Sholing 2
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Burgess Hill Town 0
    Phoenix Sports 2
  •  
  • Soham Town Rangers 3
    Bury Town 0
  •  
  • Chasetown 3
    Coleshill Town 0
  •  
  • Marlow 1
    Chertsey Town 0
  •  
  • Chipstead 2
    FC Romania 1
  •  
  • Highworth Town 11
    Cinderford Town 12
    12-10-2019 Highworth Town
    1 - 1
    Cinderford Town
    15-10-2019 Cinderford Town
    2 - 1
    Highworth Town
  •  
  • Cleethorpes Town 3
    Mossley AFC 0
  •  
  • Clitheroe 0
    Prescot Cables 3
  •  
  • Ramsbottom United 1
    Colne 3
  •  
  • Histon 01
    Corby Town 04
    12-10-2019 Histon
    0 - 0
    Corby Town
    16-10-2019 Corby Town
    4 - 1
    Histon
  •  
  • Didcot Town 0
    Larkhall Athletic 2
  •  
  • Droylsden 11
    Workington 13
    12-10-2019 Droylsden
    1 - 1
    Workington
    15-10-2019 Workington
    3 - 1
    Droylsden
  •  
  • Dunston UTS 3
    Ossett Town 2
  •  
  • Evesham United 10
    Halesowen 13
    12-10-2019 Evesham United
    1 - 1
    Halesowen
    15-10-2019 Halesowen
    3 - 0
    Evesham United
  •  
  • Pontefract Collieries 2
    Glossop North End 0
  •  
  • Grays Athletic 00
    Bedfont Sports Club 01
    12-10-2019 Grays Athletic
    0 - 0
    Bedfont Sports Club
    06-11-2019 Bedfont Sports Club
    1 - 0
    Grays Athletic
  •  
  • Great Wakering Rovers 3
    Westfield FC 5
  •  
  • Hythe Town 1
    Hastings 2
  •  
  • Berkhamsted 5
    Herne Bay 0
  •  
  • Staines Town 0
    Heybridge Swifts 2
  •  
  • Worksop 2
    Kendal Town 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 1
    Wisbech Town 0
  •  
  • Newcastle Town 2
    Leek Town 5
  •  
  • Maldon & Tiptree 5
    Cray Valley Paper Mills 2
  •  
  • Uxbridge 4
    Northwood 1
  •  
  • Paulton Rovers 3
    Willand Rovers 0
  •  
  • Whitehawk 2
    Romford 1
  •  
  • Trafford 0
    Runcorn Linnets 3
  •  
  • Sittingbourne 1
    South Park 0
  •  
  • Sutton Coldfield Town 2
    Yaxley 1
  •  
  • Tilbury 6
    Waltham Abbey 2
  •  
  • Whyteleafe 1
    Tooting & Mitcham 3
  •  
  • Whitstable Town 20
    Ware 21
    12-10-2019 Whitstable Town
    2 - 2
    Ware
    15-10-2019 Ware
    1 - 0
    Whitstable Town
  •  
  • Ashford United 22
    Witham Town 20
    12-10-2019 Ashford United
    2 - 2
    Witham Town
    15-10-2019 Witham Town
    0 - 2
    Ashford United
  •  
  • Barking 2
    Guernsey FC 1
  •  
  • Melksham Town 2
    Wantage Town 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Hitchin Town 11
    Bedfont Sports Club 11
    09-11-2019 Hitchin Town
    1 - 1
    Bedfont Sports Club
    12-11-2019 Bedfont Sports Club
    1 - 1
    Hitchin Town
  •  
  • Truro City 11
    Blackfield & Langley 13
    05-11-2019 Truro City
    1 - 1
    Blackfield & Langley
    09-11-2019 Blackfield & Langley
    3 - 1
    Truro City
  •  
  • Tadcaster Albion 0
    Workington 1
  •  
  • Carlton Town 1
    Matlock Town 2
  •  
  • Atherton Colleries 3
    Scarborough Athletic 2
  •  
  • Nantwich Town 2
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Bromsgrove Sporting 2
    Barwell FC 7
  •  
  • Leek Town 2
    Chasetown 0
  •  
  • Cinderford Town 25
    Merthyr Town 24
    29-10-2019 Cinderford Town
    2 - 2
    Merthyr Town
    05-11-2019 Merthyr Town
    4 - 5
    Cinderford Town
  •  
  • Dunston UTS 0
    Gainsborough 4
  •  
  • Radcliffe Borough 0
    FC United of Manchester 2
  •  
  • Halesowen 23
    Stamford AFC 20
    29-10-2019 Halesowen
    2 - 2
    Stamford AFC
    05-11-2019 Stamford AFC
    0 - 3
    Halesowen
  •  
  • Poole Town FC 0
    Hartley Wintney 1
  •  
  • Stratford Town 1
    Hednesford 2
  •  
  • Paulton Rovers 13
    Larkhall Athletic 11
    29-10-2019 Paulton Rovers
    1 - 1
    Larkhall Athletic
    06-11-2019 Larkhall Athletic
    1 - 3
    Paulton Rovers
  •  
  • Stourbridge 2
    Nuneaton Town 1
  •  
  • Peterborough Sports 1
    Alvechurch 0
  •  
  • Prescot Cables 03
    Pickering Town 00
    29-10-2019 Prescot Cables
    0 - 0
    Pickering Town
    05-11-2019 Pickering Town
    0 - 3
    Prescot Cables
  •  
  • Runcorn Linnets 5
    Pontefract Collieries 3
  •  
  • Stalybridge 0
    South Shields 2
  •  
  • Swindon Supermarine 1
    Thatcham Town 4
  •  
  • Yate Town 33
    Tiverton 33
    29-10-2019 Yate Town
    3 - 3
    Tiverton
    06-11-2019 Tiverton
    3 - 3
    Yate Town
  •  
  • Whitby 4
    Worksop 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Colne 1
  •  
  • AFC Dunstable 0
    Hastings 4
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 02
    Banbury United 01
    26-10-2019 AFC Rushden & Diamonds
    0 - 0
    Banbury United
    29-10-2019 Banbury United
    1 - 2
    AFC Rushden & Diamonds
  •  
  • AFC Sudbury 2
    Harrow Borough 0
  •  
  • AFC Totton 3
    Weston Super Mare 2
  •  
  • Warrington Town 0
    Ashton United 1
  •  
  • Aveley 3
    Bowers & Pitsea 0
  •  
  • Haywards Heath Town 3
    Aylesbury United 1
  •  
  • Ashford United 1
    Barton Rovers 2
  •  
  • Basford United 3
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Basildon United 5
    Chesham United 3
  •  
  • Melksham Town 1
    Basingstoke 0
  •  
  • Westfield FC 1
    Beaconsfield SYCOB 0
  •  
  • Biggleswade Town 2
    Bedworth United 1
  •  
  • Bishop's Stortford 12
    Enfield Town 14
    26-10-2019 Bishop's Stortford
    1 - 1
    Enfield Town
    29-10-2019 Enfield Town
    4 - 2
    Bishop's Stortford
  •  
  • Uxbridge 1
    Bognor Regis Town 3
  •  
  • Brighouse Town 0
    Workington 0
  •  
  • Brightlingsea Regent 1
    Royston Town 2
  •  
  • Buxton 3
    Hyde United 2
  •  
  • Chipstead 31
    Canvey 32
    26-10-2019 Chipstead
    3 - 3
    Canvey
    29-10-2019 Canvey
    2 - 1
    Chipstead
  •  
  • Carshalton Athletic 3
    Merstham 1
  •  
  • Cheshunt 1
    East Thurrock United 2
  •  
  • Morpeth Town FC 60
    Cleethorpes Town 10
    26-10-2019 Morpeth Town FC
    6 - 1
    Cleethorpes Town
    26-10-2019 Cleethorpes Town
    0 - 0
    Morpeth Town FC
  •  
  • Lowestoft Town 2
    Coalville Town 4
  •  
  • Redditch United 4
    Corby Town 2
  •  
  • Kingstonian 4
    Corinthian Casuals 2
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Salisbury 33
    Dorchester Town 30
    26-10-2019 Salisbury
    3 - 3
    Dorchester Town
    29-10-2019 Dorchester Town
    0 - 3
    Salisbury
  •  
  • Gosport Borough 3
    Farnborough 1
  •  
  • Folkestone Invicta 2
    Lewes 0
  •  
  • Thame United 1
    Frome Town 2
  •  
  • Grantham Town 5
    Rushall Olympic 3
  •  
  • Haringey Borough 3
    Horsham 0
  •  
  • Wingate & Finchley 11
    Hayes & Yeading United 12
    26-10-2019 Wingate & Finchley
    1 - 1
    Hayes & Yeading United
    29-10-2019 Hayes & Yeading United
    2 - 1
    Wingate & Finchley
  •  
  • Whitehawk 4
    Hendon 1
  •  
  • Heybridge Swifts 1
    Potters Bar Town 2
  •  
  • Hornchurch 3
    Berkhamsted 1
  •  
  • Phoenix Sports 3
    Kings Langley FC 5
  •  
  • Lancaster City 1
    Witton Albion 0
  •  
  • Willand Rovers 0
    Larkhall Athletic 0
  •  
  • Leatherhead 3
    Ware 0
  •  
  • Tamworth 4
    Leiston 0
  •  
  • Barking 00
    Margate 02
    26-10-2019 Barking
    0 - 0
    Margate
    29-10-2019 Margate
    2 - 0
    Barking
  •  
  • Marlow 00
    Sholing 02
    26-10-2019 Marlow
    0 - 0
    Sholing
    29-10-2019 Sholing
    2 - 0
    Marlow
  •  
  • Metropolitan Police FC 4
    Tilbury 3
  •  
  • Morpeth Town FC 06
    Mossley AFC 01
    26-10-2019 Morpeth Town FC
    0 - 0
    Mossley AFC
    26-10-2019 Mossley AFC
    1 - 6
    Morpeth Town FC
  •  
  • Sittingbourne 0
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • St. Ives Town FC 00
    Soham Town Rangers 03
    26-10-2019 St. Ives Town FC
    0 - 0
    Soham Town Rangers
    29-10-2019 Soham Town Rangers
    3 - 0
    St. Ives Town FC
  •  
  • Sutton Coldfield Town 2
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Wimborne Town 21
    Taunton Town 24
    26-10-2019 Wimborne Town
    2 - 2
    Taunton Town
    29-10-2019 Taunton Town
    4 - 1
    Wimborne Town
  •  
  • Worthing 2
    Walton Casuals 1
  •  
  • Cambridge City 0
    Needham Market 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Paulton Rovers 5
  •  
  • Blackfield & Langley 0
    Kingstonian 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 4
    Folkestone Invicta 3
  •  
  • Hayes & Yeading United 4
    Soham Town Rangers 2
  •  
  • Sholing 2
    Barton Rovers 1
  •  
  • Barwell FC 32
    Redditch United 33
    12-11-2019 Barwell FC
    3 - 3
    Redditch United
    19-11-2019 Redditch United
    3 - 2
    Barwell FC
  •  
  • Carshalton Athletic 5
    Frome Town 3
  •  
  • Nantwich Town 0
    Coalville Town 1
  •  
  • Stourbridge 20
    Lancaster City 20
    12-11-2019 Stourbridge
    2 - 2
    Lancaster City
    19-11-2019 Lancaster City
    0 - 0
    Stourbridge
  •  
  • South Shields 4
    AFC Rushden & Diamonds 0
  •  
  • Worthing 1
    AFC Sudbury 4
  •  
  • Yate Town 6
    AFC Totton 3
  •  
  • Matlock Town 1
    Ashton United 0
  •  
  • Atherton Colleries 2
    Morpeth Town FC 1
  •  
  • Taunton Town 31
    Aveley 32
    09-11-2019 Taunton Town
    3 - 3
    Aveley
    11-11-2019 Aveley
    2 - 1
    Taunton Town
  •  
  • FC United of Manchester 3
    Basford United 1
  •  
  • Basildon United 1
    Hornchurch 6
  •  
  • Metropolitan Police FC 20
    Biggleswade Town 21
    09-11-2019 Metropolitan Police FC
    2 - 2
    Biggleswade Town
    19-11-2019 Biggleswade Town
    1 - 0
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Bognor Regis Town 3
    East Thurrock United 1
  •  
  • Colne 3
    Buxton 1
  •  
  • Haringey Borough 2
    Canvey 1
  •  
  • Cinderford Town 1
    Potters Bar Town 0
  •  
  • Enfield Town 5
    Thatcham Town 0
  •  
  • Tamworth 3
    Gainsborough 5
  •  
  • Gosport Borough 4
    Melksham Town 2
  •  
  • Halesowen 2
    Grantham Town 1
  •  
  • Westfield FC 11
    Hartley Wintney 12
    09-11-2019 Westfield FC
    1 - 1
    Hartley Wintney
    12-11-2019 Hartley Wintney
    2 - 1
    Westfield FC
  •  
  • Hastings 22
    Whitehawk 21
    09-11-2019 Hastings
    2 - 2
    Whitehawk
    12-11-2019 Whitehawk
    1 - 2
    Hastings
  •  
  • Sutton Coldfield Town 1
    Hednesford 5
  •  
  • Salisbury 2
    Kings Langley FC 1
  •  
  • Needham Market 1
    Leatherhead 2
  •  
  • Leek Town 1
    Workington 3
  •  
  • Margate 0
    Tooting & Mitcham 4
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Whitby 0
  •  
  • Runcorn Linnets 12
    Prescot Cables 11
    09-11-2019 Runcorn Linnets
    1 - 1
    Prescot Cables
    12-11-2019 Prescot Cables
    1 - 2
    Runcorn Linnets
  •  
  • Royston Town 7
    Haywards Heath Town 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Sholing 00
    Paulton Rovers 00
    03-12-2019 Sholing
    0 - 0
    Paulton Rovers
    14-12-2019 Paulton Rovers
    0 - 0
    Sholing
  •  
  • Billericay 1
    Hampton & Richmond 2
  •  
  • Stourbridge 01
    South Shields 01
    26-11-2019 Stourbridge
    0 - 0
    South Shields
    26-11-2019 South Shields
    1 - 1
    Stourbridge
  •  
  • Gloucester City 0
    Bradford PA 2
  •  
  • Kingstonian 2
    AFC Sudbury 1
  •  
  • Blyth Spartans 13
    Alfreton Town 11
    23-11-2019 Blyth Spartans
    1 - 1
    Alfreton Town
    03-12-2019 Alfreton Town
    1 - 3
    Blyth Spartans
  •  
  • York City 0
    Altrincham 1
  •  
  • Atherton Colleries 1
    Boston United 0
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Aveley 4
  •  
  • Bath City 03
    Gosport Borough 02
    23-11-2019 Bath City
    0 - 0
    Gosport Borough
    27-11-2019 Gosport Borough
    2 - 3
    Bath City
  •  
  • Tonbridge Angels 2
    Bognor Regis Town 1
  •  
  • Brackley Town 0
    Chester FC 1
  •  
  • Braintree Town 1
    Yate Town 2
  •  
  • Carshalton Athletic 2
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Chelmsford 2
    Hungerford Town 1
  •  
  • Dulwich Hamlet 22
    Chippenham Town 21
    23-11-2019 Dulwich Hamlet
    2 - 2
    Chippenham Town
    26-11-2019 Chippenham Town
    1 - 2
    Dulwich Hamlet
  •  
  • Havant and Waterlooville 3
    Cinderford Town 1
  •  
  • Hednesford 2
    Coalville Town 1
  •  
  • Colne 2
    Southport 3
  •  
  • Concord Rangers 03
    Slough Town 02
    23-11-2019 Concord Rangers
    0 - 0
    Slough Town
    26-11-2019 Slough Town
    2 - 3
    Concord Rangers
  •  
  • Curzon 3
    Kidderminster Harriers 0
  •  
  • Darlington 1883 2
    Gainsborough 1
  •  
  • Maidstone 21
    Dartford 20
    23-11-2019 Maidstone
    2 - 2
    Dartford
    26-11-2019 Dartford
    0 - 1
    Maidstone
  •  
  • Leatherhead 0
    Dorking Wanderers 3
  •  
  • Eastbourne Borough 3
    Hartley Wintney 1
  •  
  • Enfield Town 4
    Maldon & Tiptree 3
  •  
  • Workington 0
    Farsley Celtic AFC 1
  •  
  • Runcorn Linnets 0
    FC United of Manchester 3
  •  
  • Halesowen 1
    Gateshead FC 0
  •  
  • Guiseley 0
    Telford 4
  •  
  • Haringey Borough 1
    Hemel Hempstead 4
  •  
  • Weymouth 1
    Hastings 0
  •  
  • Salisbury 4
    Hayes & Yeading United 3
  •  
  • Oxford City 14
    Hornchurch 14
    23-11-2019 Oxford City
    1 - 1
    Hornchurch
    26-11-2019 Hornchurch
    4 - 4
    Oxford City
  •  
  • Peterborough Sports 0
    Kettering Town FC 3
  •  
  • King's Lynn Town 03
    Hereford 00
    23-11-2019 King's Lynn Town
    0 - 0
    Hereford
    26-11-2019 Hereford
    0 - 3
    King's Lynn Town
  •  
  • Leamington 2
    Spennymoor Town FC 1
  •  
  • Matlock Town 2
    Redditch United 0
  •  
  • Wealdstone 2
    Royston Town 3
  •  
  • Welling United 3
    St.Albans 1
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Kwalifikacje FA Trophy. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Anglia Kwalifikacje FA Trophy. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Kwalifikacje FA Trophy. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Kwalifikacje FA Trophy, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
5.10
4.07
1.57
Nierozpoczęty
'
20:45
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Notts County 1 1 +129% -100% +35% -100% +88% -100%
2 Chesterfield 1 1 -100% -100% -100% -100% +88% -100%

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Dennis
Notts County
1
1
1.0

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Notts County
1
1.00
2 Leamington
0
0.00
3 Kingstonian
0
0.00
4 Maidenhead United
0
0.00
5 Matlock Town
0
0.00
6 Royston Town
0
0.00
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Chesterfield
1
1.00
2 Leamington
0
0.00
3 Kingstonian
0
0.00
4 Maidenhead United
0
0.00
5 Maidstone
0
0.00
6 Royston Town
0
0.00

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz FA Trophy
Kolejki: Round 1
Anglia FA Trophy » Round 1
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Post
Przełożone
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Post
Przełożone
'
16:00
Terminarz FA Trophy Qualification
Anglia FA Trophy Qualification » Round 5
Nierozpoczęty
'
16:00
FT
Koniec
90'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:45
Nierozpoczęty
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT
Koniec
90'
20:45
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
94'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
90'
16:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics