Anglia Kwalifikacje FA Trophy 2020/2021

Poniżej znajdziesz wiele interesujących statystyk, między innymi tabelę Anglia Kwalifikacje FA Trophy, ostatnie i następne mecze oraz wiele innych danych.

Anglia Kwalifikacje FA TrophyKwalifikacje FA Trophy

FA Trophy Tabela FA Trophy »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Witton Albion 2
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Marine 1
    Hyde United 0
  •  
  • Needham Market 2
    Leiston 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Stamford AFC 2
  •  
  • Grantham Town 3
    St. Ives Town FC 4
  •  
  • Enfield Town 2
    Maldon & Tiptree 2
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 1
    Peterborough Sports 5
  •  
  • Ashton United 2
    South Shields 1
  •  
  • Aveley 1
    Hastings 0
  •  
  • Biggleswade Town 0
    Bedford 0
  •  
  • Haringey Borough 2
    Bishop's Stortford 1
  •  
  • Thame United 2
    Bognor Regis Town 5
  •  
  • Margate 0
    Burgess Hill Town 3
  •  
  • Buxton 1
    City of Liverpool 2
  •  
  • Carshalton Athletic 3
    Barking 0
  •  
  • Weston Super Mare 1
    Chesham United 3
  •  
  • Lowestoft Town 0
    Cheshunt 3
  •  
  • Coleshill Town 5
    Matlock Town 2
  •  
  • Corinthian Casuals 3
    Walton Casuals 0
  •  
  • Uxbridge 1
    Cray Wanderers 3
  •  
  • Leatherhead 0
    Felixstowe & Walton United 1
  •  
  • North Leigh 0
    Frome Town 1
  •  
  • Welwyn Garden City 3
    Hednesford 1
  •  
  • Hitchin Town 3
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Hornchurch 4
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • St Neots Town 3
    Kings Langley FC 1
  •  
  • Marlow 1
    Nuneaton Town 4
  •  
  • Nantwich Town 3
    Workington 1
  •  
  • Poole Town FC 3
    Willand Rovers 1
  •  
  • Runcorn Linnets 2
    Morpeth Town FC 2
  •  
  • Basford United 5
    Rushall Olympic 0
  •  
  • Salisbury 0
    Bracknell Town 1
  •  
  • Royston Town 3
    Tamworth 1
  •  
  • Marske United 3
    Warrington Town 1
  •  
  • Evesham United 1
    Bideford AFC 1
  •  
  • Swindon Supermarine 3
    Dorchester Town 2
  •  
  • Moneyfields FC 1
    Truro City 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • Concord Rangers 1
    Truro City 2
  •  
  • Corinthian Casuals 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Maidstone 2
    Poole Town FC 0
  •  
  • Darlington 1883 2
    City of Liverpool 0
  •  
  • Curzon 1
    AFC Fylde 4
  •  
  • Alfreton Town 3
    Bedford 0
  •  
  • Ashton United 3
    York City 3
  •  
  • Aveley 1
    Chesham United 3
  •  
  • Bath City 3
    Chelmsford 2
  •  
  • Billericay 1
    Braintree Town 1
  •  
  • Blyth Spartans 0
    Morpeth Town FC 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 2
    Bognor Regis Town 1
  •  
  • Brackley Town 3
    Royston Town 2
  •  
  • Chester FC 3
    Bradford PA 1
  •  
  • Welwyn Garden City 2
    Burgess Hill Town 1
  •  
  • Dulwich Hamlet 3
    Cheshunt 1
  •  
  • Ebbsfleet United 1
    Chippenham Town 1
  •  
  • Guiseley 2
    Chorley 0
  •  
  • Coleshill Town 1
    Telford 10
  •  
  • St.Albans 3
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Slough Town 2
    Dartford 2
  •  
  • Dorking Wanderers 2
    Hungerford Town 0
  •  
  • Haringey Borough 3
    Eastbourne Borough 1
  •  
  • Gateshead FC 2
    Farsley Celtic AFC 3
  •  
  • Frome Town 3
    Hampton & Richmond 0
  •  
  • Gloucester City 4
    Needham Market 2
  •  
  • Tonbridge Angels 0
    Hornchurch 1
  •  
  • Kettering Town FC 5
    Nuneaton Town 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Kidderminster Harriers 0
  •  
  • Leamington 5
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Marine 0
    Southport 1
  •  
  • Spennymoor Town FC 6
    Marske United 2
  •  
  • Witton Albion 2
    Nantwich Town 5
  •  
  • Welling United 0
    Oxford City 2
  •  
  • Hereford 3
    St Neots Town 0
  •  
  • Bracknell Town 2
    Havant and Waterlooville 3
  •  
  • Evesham United 0
    Boston United 3
  •  
  • Basford United 3
    Felixstowe & Walton United 0
  •  
  • Swindon Supermarine 0
    Carshalton Athletic 0
  •  
  • Hitchin Town 0
    Peterborough Sports 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Boreham Wood 3
    Yeovil Town 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 1
    Gloucester City 7
  •  
  • Oxford City 3
    Truro City 0
  •  
  • Alfreton Town 1
    King's Lynn Town 3
  •  
  • Bromley 2
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Maidstone 3
    Frome Town 0
  •  
  • Boston United 1
    AFC Fylde 1
  •  
  • Welwyn Garden City 1
    Aldershot Town 5
  •  
  • Altrincham 2
    Chester FC 1
  •  
  • Ashton United 1
    Kettering Town FC 2
  •  
  • Dorking Wanderers 3
    Barnet 1
  •  
  • Peterborough Sports 3
    Basford United 2
  •  
  • Bath City 4
    Swindon Supermarine 0
  •  
  • Chesterfield 0
    Brackley Town 0
  •  
  • Havant and Waterlooville 1
    Braintree Town 0
  •  
  • Chesham United 0
    Torquay United 1
  •  
  • Dagenham & Redbridge 5
    Ebbsfleet United 2
  •  
  • Darlington 1883 2
    Telford 2
  •  
  • Dartford 0
    Haringey Borough 1
  •  
  • Woking 2
    Dover 1
  •  
  • Dulwich Hamlet 1
    Hornchurch 2
  •  
  • Wealdstone 4
    Eastleigh 3
  •  
  • Solihull Moors 4
    Farsley Celtic AFC 0
  •  
  • Stockport 3
    Guiseley 1
  •  
  • Halifax Town 3
    Hartlepool United 3
  •  
  • Wrexham 0
    Leamington 0
  •  
  • Weymouth 3
    Maidenhead United 2
  •  
  • Nantwich Town 0
    Hereford 1
  •  
  • Morpeth Town FC 0
    Notts County 3
  •  
  • Spennymoor Town FC 2
    Southport 2
  •  
  • St.Albans 0
    Sutton United 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Boston United 1
    Chesterfield 1
  •  
  • Bromley 1
    Woking 1
  •  
  • Kettering Town FC 0-
    Leamington 3-
    19-01-2021 Kettering Town FC
    0 - 3
    Leamington
    16-01-2021 Leamington
    0 - 0
    Kettering Town FC
  •  
  • Stamford AFC 0
    Hereford 2
  •  
  • Aldershot Town 3-
    Solihull Moors 2-
    19-01-2021 Aldershot Town
    3 - 2
    Solihull Moors
    16-01-2021 Solihull Moors
    0 - 0
    Aldershot Town
  •  
  • Boreham Wood 0
    Torquay United 4
  •  
  • Halifax Town 1
    Southport 2
  •  
  • Wealdstone 3
    Gloucester City 1
  •  
  • Hornchurch -1
    Aldershot Town -1
    16-01-2021 Hornchurch
    0 - 0
    Aldershot Town
    16-01-2021 Aldershot Town
    1 - 1
    Hornchurch
  •  
  • Havant and Waterlooville 3-
    Altrincham 0-
    16-01-2021 Havant and Waterlooville
    3 - 0
    Altrincham
    16-01-2021 Altrincham
    0 - 0
    Havant and Waterlooville
  •  
  • Altrincham -0
    Stockport -3
    16-01-2021 Altrincham
    0 - 0
    Stockport
    16-01-2021 Stockport
    3 - 0
    Altrincham
  •  
  • Bath City 0-
    Peterborough Sports 1-
    16-01-2021 Bath City
    0 - 1
    Peterborough Sports
    16-01-2021 Peterborough Sports
    0 - 0
    Bath City
  •  
  • Havant and Waterlooville -3
    Bath City -0
    16-01-2021 Havant and Waterlooville
    0 - 0
    Bath City
    16-01-2021 Bath City
    0 - 3
    Havant and Waterlooville
  •  
  • Sutton United 3
    Dagenham & Redbridge 1
  •  
  • Darlington 1883 -1
    Peterborough Sports -0
    16-01-2021 Darlington 1883
    0 - 0
    Peterborough Sports
    16-01-2021 Peterborough Sports
    0 - 1
    Darlington 1883
  •  
  • Weymouth 0-
    Darlington 1883 1-
    16-01-2021 Weymouth
    0 - 1
    Darlington 1883
    16-01-2021 Darlington 1883
    0 - 0
    Weymouth
  •  
  • Dorking Wanderers -1
    Weymouth -2
    16-01-2021 Dorking Wanderers
    0 - 0
    Weymouth
    16-01-2021 Weymouth
    2 - 1
    Dorking Wanderers
  •  
  • Maidstone 2
    Dorking Wanderers 1
  •  
  • Oxford City 4
    Haringey Borough 2
  •  
  • Hornchurch 1-
    King's Lynn Town 1-
    16-01-2021 Hornchurch
    1 - 1
    King's Lynn Town
    16-01-2021 King's Lynn Town
    0 - 0
    Hornchurch
  •  
  • Kettering Town FC -0
    Southport -3
    16-01-2021 Kettering Town FC
    0 - 0
    Southport
    19-01-2021 Southport
    3 - 0
    Kettering Town FC
  •  
  • Solihull Moors --
    Leamington --
    16-01-2021 Solihull Moors
    0 - 0
    Leamington
    16-01-2021 Leamington
    0 - 0
    Solihull Moors
  •  
  • Notts County -2
    Hereford -1
    16-01-2021 Notts County
    0 - 0
    Hereford
    16-01-2021 Hereford
    1 - 2
    Notts County
  •  
  • Stockport 1-
    Notts County 2-
    16-01-2021 Stockport
    1 - 2
    Notts County
    16-01-2021 Notts County
    0 - 0
    Stockport
  •  
  • Round 5
  •  
  • Aldershot Town 0
    Chesterfield 0
  •  
  • Darlington 1883 4
    Wealdstone 1
  •  
  • Hornchurch 5
    Maidstone 4
  •  
  • Hereford 1
    Leamington 0
  •  
  • Oxford City 2
    Peterborough Sports 0
  •  
  • Southport 0
    Torquay United 2
  •  
  • Sutton United 0
    Woking 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    Notts County 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Notts County 3
    Hornchurch 3
  •  
  • Hereford 1
    Woking 0
  •  
  • final
  •  
  • Hereford -
    Hornchurch -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
FA Trophy Qualification Tabela FA Trophy Qualification »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • AFC Dunstable 1
    Tooting & Mitcham 2
  •  
  • AFC Sudbury 1
    Barking 2
  •  
  • Hullbridge Sports 0
    Ashford Town 1
  •  
  • Northwood 1
    Basildon United 1
  •  
  • Market Drayton Town 0
    Bury Town 1
  •  
  • Cambridge City 2
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • Hythe Town 3
    Chalfont St Peter 0
  •  
  • Cirencester Town 1
    Paulton Rovers 1
  •  
  • Soham Town Rangers 0
    Corby Town 3
  •  
  • Evesham United 2
    Biggleswade FC 1
  •  
  • Felixstowe & Walton United 2
    Great Wakering Rovers 1
  •  
  • Witham Town 0
    Hanwell Town 2
  •  
  • Tadcaster Albion 1
    Marine 3
  •  
  • Melksham Town 3
    North Leigh 3
  •  
  • Ossett Town 0
    Ramsbottom United 2
  •  
  • South Park 0
    Three Bridges 1
  •  
  • Waltham Abbey 3
    Staines Town 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Ilkeston FC 2
    AFC Kempston Rovers 1
  •  
  • AFC Totton 2
    Frome Town 2
  •  
  • Ashford Town 1
    Whitstable Town 0
  •  
  • Hanwell Town 1
    Aveley 1
  •  
  • Aylesbury United 2
    Tilbury 2
  •  
  • Larkhall Athletic 5
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Whitehawk 2
    Barton Rovers 1
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Basingstoke 1
  •  
  • Spalding United 0
    Bedford 1
  •  
  • Bedworth United 1
    St Neots Town 4
  •  
  • Newcastle Town 2
    Belper Town 2
  •  
  • Bideford AFC 3
    Slimbridge AFC 2
  •  
  • Bracknell Town 2
    Sevenoaks Town 0
  •  
  • Brentwood Town 3
    Chichester City FC 2
  •  
  • Kendal Town 1
    Brighouse Town 0
  •  
  • Willand Rovers 2
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Ware 0
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Bury Town 0
  •  
  • Ramsgate 0
    Canvey 0
  •  
  • Evesham United 2
    Carlton Town 0
  •  
  • Yaxley 0
    Chasetown 0
  •  
  • Chertsey Town 1
    Berkhamsted 2
  •  
  • Chipstead 1
    Three Bridges 2
  •  
  • Mangotsfield United 1
    Cinderford Town 2
  •  
  • Thame United 4
    Cirencester Town 1
  •  
  • City of Liverpool 0
    Cleethorpes Town 0
  •  
  • Dunston UTS 0
    Clitheroe 1
  •  
  • Wisbech Town 1
    Coleshill Town 2
  •  
  • Widnes 3
    Colne 4
  •  
  • Corby Town 1
    Halesowen 0
  •  
  • Daventry Town 0
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Sutton Coldfield Town 2
    Dereham Town 3
  •  
  • Kidlington 2
    Didcot Town 1
  •  
  • Droylsden 0
    Glossop North End 0
  •  
  • Sittingbourne 1
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Faversham Town 4
    Hertford Town 1
  •  
  • Hastings 3
    FC Romania 0
  •  
  • Felixstowe & Walton United 5
    Westfield FC 0
  •  
  • Prescot Cables 0
    Frickley Athletic 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 4
    Grays Athletic 1
  •  
  • Barking 1
    Harlow Town 0
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Herne Bay 2
  •  
  • Northwood 3
    Heybridge Swifts 3
  •  
  • Histon 1
    Leek Town 2
  •  
  • Hythe Town 2
    Ashford United 2
  •  
  • Stamford AFC 2
    Lincoln United 1
  •  
  • Marine 5
    Mossley AFC 0
  •  
  • Phoenix Sports 0
    Marlow 2
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 0
    Marske United 4
  •  
  • Thatcham Town 2
    North Leigh 4
  •  
  • Worksop 4
    Ramsbottom United 4
  •  
  • Tooting & Mitcham 2
    Romford 0
  •  
  • Sheffield FC 2
    Runcorn Linnets 3
  •  
  • Sholing 0
    Wantage Town 2
  •  
  • Pickering Town 1
    Trafford 0
  •  
  • Uxbridge 2
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Haywards Heath Town 1
    Welwyn Garden City 4
  •  
  • Whyteleafe 0
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • Highworth Town 2
    Winchester City 1
  •  
  • Pontefract Collieries 1
    Workington 4
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Coggeshall Town 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Atherton Colleries 0
    City of Liverpool 3
  •  
  • Bishop's Stortford 3
    Brentwood Town 2
  •  
  • Merstham 1
    Carshalton Athletic 3
  •  
  • Coalville Town 3
    Matlock Town 3
  •  
  • Uxbridge 2
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • Marlow 2
    Berkhamsted 1
  •  
  • Taunton Town 2
    Truro City 4
  •  
  • Aylesbury United 2
    Margate 4
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 3
    Ilkeston FC 0
  •  
  • Hastings 1
    Ashford Town 1
  •  
  • Ashton United 1
    Clitheroe 0
  •  
  • Aveley 3
    Beaconsfield SYCOB 0
  •  
  • Radcliffe Borough 1
    Bamber Bridge 2
  •  
  • Tamworth 2
    Banbury United 1
  •  
  • Rushall Olympic 4
    Barwell FC 1
  •  
  • Basford United 2
    Alvechurch 1
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Bedford 3
  •  
  • Yate Town 0
    Bideford AFC 3
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Heybridge Swifts 0
  •  
  • Bognor Regis Town 2
    Tooting & Mitcham 0
  •  
  • Bowers & Pitsea 1
    Hornchurch 3
  •  
  • Bracknell Town 3
    Cinderford Town 0
  •  
  • Brighouse Town 0
    Buxton 2
  •  
  • Kings Langley FC 4
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Burgess Hill Town 4
    Harrow Borough 1
  •  
  • Kendal Town 0
    Buxton 0
  •  
  • Chesham United 2
    Whyteleafe 2
  •  
  • East Thurrock United 3
    Cheshunt 4
  •  
  • Bromsgrove Sporting 0
    Coleshill Town 1
  •  
  • South Shields 1
    Colne 0
  •  
  • Corby Town 1
    Hednesford 2
  •  
  • Corinthian Casuals 5
    Hendon 4
  •  
  • Whitehawk 0
    Cray Wanderers 3
  •  
  • Mickleover Sports 5
    Dereham Town 0
  •  
  • Dorchester Town 2
    Gosport Borough 1
  •  
  • Enfield Town 8
    Ramsgate 1
  •  
  • Evesham United 3
    Leek Town 2
  •  
  • Frome Town 3
    Farnborough 0
  •  
  • Faversham Town 1
    Haringey Borough 2
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Marske United 3
  •  
  • Felixstowe & Walton United 3
    Metropolitan Police FC 1
  •  
  • Walton Casuals 2
    Folkestone Invicta 1
  •  
  • Hyde United 2
    Frickley Athletic 1
  •  
  • Peterborough Sports 4
    Gainsborough 2
  •  
  • Glossop North End 0
    Workington 1
  •  
  • Yaxley 0
    Grantham Town 2
  •  
  • Hartley Wintney 1
    Poole Town FC 4
  •  
  • Hitchin Town 3
    Herne Bay 1
  •  
  • Horsham 1
    Welwyn Garden City 1
  •  
  • Royston Town 2
    Hythe Town 0
  •  
  • Moneyfields FC 3
    Kidlington 2
  •  
  • Stratford Town 1
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Kingstonian 2
  •  
  • Warrington Town 1
    Lancaster City 1
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Leatherhead 3
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Leiston 4
    Worthing 4
  •  
  • Lowestoft Town 3
    Lewes 1
  •  
  • Marine 3
    Stalybridge 2
  •  
  • Redditch United 2
    Nantwich Town 3
  •  
  • Needham Market 4
    Three Bridges 1
  •  
  • Newcastle Town 0
    Nuneaton Town 2
  •  
  • Pickering Town 1
    Runcorn Linnets 4
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Witton Albion 3
  •  
  • Barking 1
    Sittingbourne 1
  •  
  • St Neots Town 6
    Worksop 1
  •  
  • St. Ives Town FC 1
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Stourbridge 0
    Stamford AFC 3
  •  
  • Highworth Town 2
    Swindon Supermarine 3
  •  
  • Thame United 3
    Wimborne Town 0
  •  
  • Salisbury 6
    Tiverton 0
  •  
  • Morpeth Town FC 3
    Whitby 1
  •  
  • Coggeshall Town 1
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • Wantage Town 1
    North Leigh 4
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Witamy w Kwalifikacje FA Trophy. Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji i statystyk Anglia Kwalifikacje FA Trophy. Wszystkie wyniki aktualizowane są na żywo w czasie rzeczywistym. W prosty sposób możesz sprawdzić pełny terminarz.

Oprócz wyników przedstawiamy także wiele tabel i statystyk Kwalifikacje FA Trophy. Poprzez zakładki tabeli nie musisz się graniczać do zwykłej tabeli ligowej, sprawdź inne zakładki, które udostępnią tobie tabele sortowane według: najlepsi strzelcy, under/over, handicap, margines goli, rzuty rożne, pierwsza połowa i wiele innych.

Jeśli na przykład chciałbyć sprawdzić formę ostatnich 6 meczów, wybierz zakłądkę: Forma → ostatnie 6 meczów.

Wszystkie statystyki można podzielić na mecze rozgrywane na własnym bosku oraz na wyjeździe.

Podziel się ze swoimi przyjaciółmi naszą stroną o Kwalifikacje FA Trophy, kliknij w ikonkę , aby udostępnić zdjęcie danej tabeli na Facebook, Twitter lub po prostu wysłąć zdjęcie na maila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT (P)
Po karnych
'
16:00
1.28
5.10
8.80
FT
Koniec
'
16:00
3.00
3.33
2.19
WO
Zakończone po przyznanym zwycięstwie
'
16:00
2.68
3.22
2.35
FT
Koniec
'
16:00
1.93
3.40
3.38
FT
Koniec
'
16:00
4.52
3.85
1.59
FT
Koniec
'
16:00
-
-
-
FT
Koniec
'
16:00
3.85
3.52
1.77
FT
Koniec
'
16:00
3.23
3.30
2.01
FT
Koniec
'
16:00
2.23
3.22
2.85
FT (P)
Po karnych
'
14:00
2.47
3.38
2.56
FT (P)
Po karnych
'
20:45
3.10
3.37
2.04
FT (P)
Po karnych
'
20:45
1.96
3.40
3.48
FT
Koniec
85'
20:45
2.20
3.35
2.75
FT
Koniec
'
20:45
4.38
3.60
1.71
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Haringey Borough 4 3 +130% -100% -1% -19% -38% -53%
2 Southport 4 4 +103% +9% +51% -25% +10% -61%
3 Hereford 5 5 +101% -100% +28% -73% +61% -100%
4 Torquay United 3 3 +84% -100% +26% -34% +65% -100%
5 Farsley Celtic AFC 2 2 +83% -100% -13% 61% -100% -100%
6 Wealdstone 3 3 +76% -100% -1% 70% -100% -41%
7 Stamford AFC 3 2 +72% -100% -28% -100% +47% -100%
8 Guiseley 2 2 +64% -100% -18% -21% +7% -100%
9 Hornchurch 6 5 +63% +50% +65% -21% -24% -74%
10 Nantwich Town 3 3 +59% -100% -7% 9% -26% -100%
11 Frome Town 3 1 +56% -100% -32% -50% -100% -100%
12 Bath City 3 2 +52% -100% -9% 3% -100% -100%
13 Weymouth 2 2 +49% -100% -24% -10% +3% -100%
14 St. Ives Town FC 2 2 +48% -100% -19% 52% -100% -100%
15 Darlington 1883 4 3 +43% -13% +11% -24% -49% -100%
16 Sutton United 3 3 +41% -100% -13% -37% +35% -42%
17 Truro City 3 2 +37% -100% -37% 5% -100% -100%
18 Dorking Wanderers 3 3 +32% -100% -14% 7% -14% -48%
19 Oxford City 4 3 +29% -100% -11% -21% -39% -53%
20 Marine 2 2 +28% -100% -28% -100% +108% -100%
21 Woking 4 4 +25% -15% +13% -61% +45% -100%
22 Boreham Wood 2 2 +19% -100% -33% 100% -100% -100%
23 Kettering Town FC 3 3 +16% -100% -19% 57% -100% -100%
24 Altrincham 2 1 +10% -100% -33% -18% -100% -100%
25 Dagenham & Redbridge 2 2 +8% -100% -34% 84% -100% -13%
26 Notts County 4 4 +5% +112% +29% 63% -100% -58%
27 Leamington 4 4 +5% -7% +12% -20% +2% -100%
28 Royston Town 2 2 +4% -100% -34% 56% -100% %
29 King's Lynn Town 2 2 -6% +95% +22% -23% +17% -23%
30 Morpeth Town FC 3 2 -8% -100% -49% -2% -100% -100%
31 Solihull Moors 2 2 -10% -100% -38% 69% -100% -100%
32 St.Albans 2 2 -11% -100% -38% -31% -1% -100%
33 AFC Fylde 2 2 -11% +69% +40% -16% -5% %
34 Maidstone 4 3 -12% -100% -39% -19% -39% -61%
35 Chester FC 2 2 -12% -100% -39% 61% -100% %
36 Brackley Town 2 2 -26% +74% +45% -25% -5% -100%
37 Bromley 2 2 -26% +70% +17% -100% +107% -100%
38 Stockport 2 2 -27% -100% -44% 75% -100% -15%
39 Aldershot Town 3 2 -30% +7% -7% -40% -34% -100%
40 Chesham United 3 2 -40% -100% -59% -48% -15% -48%
41 Gloucester City 3 2 -48% -100% -61% 16% -100% -41%
42 Swindon Supermarine 3 2 -53% -100% -64% 5% -100% -43%
43 Havant and Waterlooville 4 2 -65% -16% -37% -59% -34% -100%
44 Tamworth 1 1 -100% -100% -100% 60% -100% %
45 Matlock Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
46 North Leigh 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
47 Margate 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
48 Braintree Town 2 2 -100% +89% -5% -100% +140% -100%
49 Warrington Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
50 Dulwich Hamlet 2 1 -100% -100% -100% -23% -100% %
51 Yeovil Town 1 1 -100% -100% -100% 102% -100% -100%
52 Basford United 3 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
53 Marlow 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
54 Chorley 1 1 -100% -100% -100% -100% +114% -100%
55 Tonbridge Angels 1 1 -100% -100% -100% -100% +124% -100%
56 Grantham Town 1 1 -100% -100% -100% 62% -100% %
57 Hampton & Richmond 1 1 -100% -100% -100% 49% -100% -100%
58 Hemel Hempstead 2 2 -100% +87% -37% -100% +127% -100%
59 St Neots Town 2 1 -100% -100% -100% -33% -100% -100%
60 Thame United 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
61 Barking 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
62 Willand Rovers 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
63 Alfreton Town 2 1 -100% -100% -100% -23% -100% -100%
64 Biggleswade Town 1 0 -100% % % -100% % -100%
65 Buxton 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
66 Welling United 1 1 -100% -100% -100% -100% +143% -100%
67 Poole Town FC 2 1 -100% -100% -100% -100% +23% -100%
68 Chippenham Town 1 1 -100% +242% +72% -100% +101% %
69 Bishop's Stortford 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
70 Runcorn Linnets 1 0 -100% % % % -100% %
71 Carshalton Athletic 2 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
72 Hastings 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
73 South Shields 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
74 Halifax Town 2 2 -100% +70% -35% 60% -100% +56%
75 Cray Wanderers 2 1 -100% -100% -100% -31% -100% -100%
76 Blyth Spartans 1 1 -100% -100% -100% 56% -100% -100%
77 Salisbury 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
78 Dartford 2 2 -100% +70% -30% -16% +24% -100%
79 Maldon & Tiptree 3 0 -100% -100% -100% % -100% %
80 Chelmsford 1 1 -100% -100% -100% 56% -100% %
81 Dover 1 1 -100% -100% -100% 55% -100% %
82 Evesham United 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
83 Wingate & Finchley 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
84 Leiston 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
85 Witton Albion 2 1 -100% -100% -100% -12% -100% -100%
86 Cheshunt 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
87 Weston Super Mare 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
88 Kidsgrove Athletic 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
89 Kidderminster Harriers 1 1 -100% -100% -100% -100% +136% -100%
90 Chesterfield 3 3 -100% +235% +30% -100% +96% -100%
91 Maidenhead United 1 1 -100% -100% -100% 80% -100% %
92 Ebbsfleet United 2 2 -100% +71% -38% -11% +1% %
93 Dorchester Town 1 1 -100% -100% -100% 60% -100% +72%
94 Concord Rangers 1 1 -100% -100% -100% 65% -100% %
95 Bracknell Town 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
96 Needham Market 2 1 -100% -100% -100% -26% -100% %
97 Hartlepool United 1 1 -100% +240% +67% 66% -100% +55%
98 Hyde United 1 1 -100% -100% -100% -100% +113% -100%
99 Lowestoft Town 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
100 Enfield Town 1 0 -100% % % % -100% %
101 Bognor Regis Town 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
102 Eastbourne Borough 1 1 -100% -100% -100% 58% -100% %
103 Boston United 3 2 -100% +125% -3% -100% +30% -100%
104 Moneyfields FC 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
105 Walton Casuals 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
106 Hednesford 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
107 Coleshill Town 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
108 Billericay 1 1 -100% +277% +19% -100% +117% %
109 Felixstowe & Walton United 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
110 AFC Rushden & Diamonds 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
111 Curzon 1 1 -100% -100% -100% 68% -100% %
112 York City 1 1 -100% +355% +13% 43% -100% %
113 Barnet 1 1 -100% -100% -100% 58% -100% %
114 Mickleover Sports 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
115 Marske United 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
116 Aveley 2 1 -100% -100% -100% -22% -100% -22%
117 City of Liverpool 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
118 Kings Langley FC 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
119 Peterborough Sports 5 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
120 Telford 2 1 -100% +75% -25% -26% -100% %
121 Rushall Olympic 1 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
122 Hitchin Town 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
123 Wrexham 1 1 -100% +273% +22% -100% +108% -100%
124 Eastleigh 1 1 -100% -100% -100% 58% -100% %
125 Bideford AFC 1 0 -100% % % -100% % %
126 Corinthian Casuals 2 1 -100% +87% -14% -100% +17% -100%
127 Hungerford Town 1 1 -100% -100% -100% -100% +159% -100%
128 Welwyn Garden City 3 0 -100% -100% -100% % -100% %
129 Gateshead FC 1 1 -100% -100% -100% 62% -100% %
130 Slough Town 1 1 -100% +240% +48% 68% -100% %
131 Ashton United 3 2 -100% +52% -23% -4% -100% %
132 Nuneaton Town 2 1 -100% -100% -100% -26% -100% %
133 Bedford 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
134 Spennymoor Town FC 2 1 -100% +118% -44% -26% -100% %
135 Uxbridge 1 0 -100% -100% -100% % -100% %
136 Workington 1 1 -100% -100% -100% 51% -100% %
137 Burgess Hill Town 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
138 Bradford PA 1 1 -100% -100% -100% 57% -100% %
139 Leatherhead 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
140 Bamber Bridge 1 0 -100% -100% -100% -100% % -100%

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Nash
4
16
0.8
2 Bettamer
Aldershot Town
3
8
1.0
3 Higgins
3
16
1.0
4 Campbell
Halifax Town
3
12
1.0
5 Knowles
Notts County
3
10
1.0
6 Williams
Telford
2
12
1.0
7 Marriott
Eastleigh
2
4
0.7
8 Waters
Torquay United
2
7
1.0
9 McQueen
Dagenham & Redbridge
2
6
0.7
10 Porter
Maidstone
2
11
0.7
Kartki Kwalifikacje FA Trophy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Palmer Notts County Not
2
1
2 Johnson Kettering Town FC Ket
2
1
3 McGrath Kettering Town FC Ket
2
1
4 Kennedy Kettering Town FC Ket
2
1
5 Ellul Maidstone Mai
1
1
6 Haines Hereford Her
0
1
7 Richards Bas
0
1
8 Jones Hav
0
1
9 Bencherif Guiseley Gui
0
1
10 Pollock Hereford Her
0
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Hornchurch
16
2.00
2 Peterborough Sports
13
2.17
3 Gloucester City
12
4.00
4 Telford
12
6.00
5 Maidstone
11
2.75
6 Oxford City
11
2.75
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 Coleshill Town
12
6.00
2 Maldon & Tiptree
10
3.33
3 Hornchurch
10
1.25
4 St. Ives Town FC
8
4.00
5 Wealdstone
8
2.67
6 Marske United
7
3.50

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz FA Trophy
Anglia FA Trophy » semifinal
FT
Koniec
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
Terminarz FA Trophy Qualification
Anglia FA Trophy Qualification » Round 3
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
WO
Zakończone po przyznanym zwycięstwie
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
WO
Zakończone po przyznanym zwycięstwie
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
WO
Zakończone po przyznanym zwycięstwie
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
FT (P)
Po karnych
'
16:00
FT
Koniec
'
16:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics