Wrexham

Witamy w Wrexham (England - Conference Premier) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Wrexham logo Wrexham Staty

Forma drużyny:
W
W
L
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 34

    Meczów

  • 38

    Gole

  • 1.12

    na mecz

  • 8

    Wygrane

  • 11

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 38.2%

    Over 2.5

  • 67.6%

    Over 1.5

  • 20.59%

    CS

  • 58.82%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Wrexham
Anglia - Conference Premier
dzisiaj 16:00
Koniec
90'
Anglia - Kwalifikacje FA Trophy
14 gru
Nierozpoczęty
Anglia - Conference Premier
21 gru
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Ostatnie mecze
FT
Koniec
90'
16:00
W
FT
Koniec
90'
20:45
W
FT
Koniec
90'
16:00
L
FT
Koniec
90'
20:45
L
FT
Koniec
90'
16:00
D
FT
Koniec
90'
20:45
L
FT
Koniec
90'
16:00
L
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Barrow Barrow 24 47 15 2 7 46 27 19
W
W
D
W
W
2 Bromley Bromley 25 44 12 8 5 43 31 12
W
D
L
W
D
3 Yeovil Town Yeovil Town 24 41 12 5 7 40 28 12
W
D
D
D
L
4 Woking Woking 25 41 11 8 6 37 31 6
W
L
W
W
D
5 Solihull Moors Solihull Moors 24 40 12 4 8 37 25 12
L
W
D
W
W
6 Harrogate Harrogate 25 40 11 7 7 38 34 4
W
L
D
W
D
7 Halifax Town Halifax Town 24 38 11 5 8 32 30 2
L
D
D
D
L
8 Stockport Stockport 25 38 11 5 9 35 39 -4
W
W
L
D
W
9 Boreham Wood Boreham Wood 25 37 10 7 8 36 28 8
W
W
D
D
W
10 Torquay United Torquay United 25 34 10 4 11 43 43 0
L
L
L
L
L
11 Notts County Notts County 24 33 8 9 7 36 28 8
D
D
L
L
D
12 Eastleigh Eastleigh 24 33 8 9 7 30 32 -2
D
L
W
D
W
13 Hartlepool United Hartlepool United 24 32 8 8 8 37 34 3
L
W
D
D
L
14 Barnet
0-0
24 32 8 8 8 34 32 2
W
L
L
W
L
15 Dover Dover 23 32 9 5 9 29 32 -3
L
L
D
W
D
16 Maidenhead United Maidenhead United 25 31 9 4 12 32 35 -3
W
L
W
L
L
17 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 25 30 8 6 11 30 33 -3
L
L
L
L
W
18 AFC Fylde AFC Fylde
0-0
23 28 7 7 9 28 36 -8
W
W
L
D
D
19 Aldershot Town Aldershot Town 25 27 7 6 12 26 36 -10
L
D
D
W
L
20 Wrexham Wrexham 25 26 6 8 11 30 35 -5
W
W
L
L
D
21 Sutton United Sutton United 24 26 6 8 10 26 31 -5
D
W
W
L
W
22 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 25 23 5 8 12 36 48 -12
D
W
L
D
D
23 Chesterfield Chesterfield 24 23 5 8 11 32 45 -13
L
D
L
L
L
24 Chorley Chorley 25 23 4 11 10 23 43 -20
L
W
D
W
W
  • Round 1
  •  
  • Kingstonian 0
    Woking 0
  •  
  • AFC Fylde 0
    Curzon 0
  •  
  • Torquay United 0
    Aldershot Town 0
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Altrincham 0
  •  
  • Atherton Colleries 0
    Barrow 0
  •  
  • Carshalton Athletic 0
    Aveley 0
  •  
  • Barnet 0
    Weymouth 0
  •  
  • Bath City 0
    Paulton Rovers/Sholing 0
  •  
  • Stockport 0
    Blyth Spartans 0
  •  
  • Royston Town 0
    Boreham Wood 0
  •  
  • Bradford PA 0
    Halesowen 0
  •  
  • Dorking Wanderers 0
    Bromley 0
  •  
  • Chelmsford 0
    Havant and Waterlooville 0
  •  
  • Hednesford 0
    Chester FC 0
  •  
  • Matlock Town 0
    Chorley 0
  •  
  • Maidstone 0
    Concord Rangers 0
  •  
  • Sutton United 0
    Dagenham & Redbridge 0
  •  
  • Solihull Moors 0
    Darlington 1883 0
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Dover 0
  •  
  • Hornchurch 0
    Dulwich Hamlet 0
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Salisbury 0
  •  
  • Eastleigh 0
    Yate Town 0
  •  
  • Enfield Town 0
    Ebbsfleet United 0
  •  
  • FC United of Manchester 0
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Halifax Town 0
    Wrexham 0
  •  
  • Tonbridge Angels 0
    Hampton & Richmond 0
  •  
  • Harrogate 0
    Hartlepool United 0
  •  
  • Maidenhead United 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Telford 0
    Leamington 0
  •  
  • South Shields 0
    Southport 0
  •  
  • Yeovil Town 0
    Welling United 0
  •  
  • Chesterfield 0
    Notts County 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Aylesbury United 0
    Waltham Forest 3
  •  
  • Cray Wanderers 2
    Bedfont Sports Club 1
  •  
  • Evesham United 0
    Dorchester Town 2
  •  
  • Kingstonian 2
    Walton Casuals 0
  •  
  • Hornchurch 6
    AFC Kempston Rovers 0
  •  
  • Enfield Town 1
    AFC Rushden & Diamonds 0
  •  
  • Deeping Rangers 23
    AFC Sudbury 22
    07-09-2019 Deeping Rangers
    2 - 2
    AFC Sudbury
    10-09-2019 AFC Sudbury
    2 - 3
    Deeping Rangers
  •  
  • Hadley 3
    Arlesey Town 2
  •  
  • Tadcaster Albion 22
    Ashton United 24
    07-09-2019 Tadcaster Albion
    2 - 2
    Ashton United
    10-09-2019 Ashton United
    4 - 2
    Tadcaster Albion
  •  
  • FC United of Manchester 21
    Atherton Colleries 20
    07-09-2019 FC United of Manchester
    2 - 2
    Atherton Colleries
    10-09-2019 Atherton Colleries
    0 - 1
    FC United of Manchester
  •  
  • Trafford 3
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Banbury United 20
    Gainsborough 21
    07-09-2019 Banbury United
    2 - 2
    Gainsborough
    10-09-2019 Gainsborough
    1 - 0
    Banbury United
  •  
  • Barton Rovers 4
    Romford 0
  •  
  • Barwell FC 4
    AFC Mansfield 1
  •  
  • Matlock Town 2
    Basford United 1
  •  
  • Basildon United 2
    Coggeshall Town 1
  •  
  • Belper Town 1
    Alvechurch 0
  •  
  • Cinderford Town 5
    Bideford AFC 3
  •  
  • St Neots Town 20
    Biggleswade Town 22
    07-09-2019 St Neots Town
    2 - 2
    Biggleswade Town
    11-09-2019 Biggleswade Town
    2 - 0
    St Neots Town
  •  
  • Dunstable Town FC 3
    Bishop's Stortford 5
  •  
  • Mangotsfield United 0
    Blackfield & Langley 5
  •  
  • Bognor Regis Town 3
    Sittingbourne 0
  •  
  • Stratford Town 6
    Boldmere St Michaels 1
  •  
  • Kirby Muxloe 0
    Boston Town 1
  •  
  • Bowers & Pitsea 2
    Brentwood Town 1
  •  
  • Bracknell Town 0
    Carshalton Athletic 2
  •  
  • Bridgwater Town 1
    Bristol Manor Farm 3
  •  
  • Cheshunt 1
    Brightlingsea Regent 0
  •  
  • Burnham 2
    Tiverton 3
  •  
  • Romulus 0
    Buxton 4
  •  
  • Waltham Abbey 21
    Canvey 22
    07-09-2019 Waltham Abbey
    2 - 2
    Canvey
    10-09-2019 Canvey
    2 - 1
    Waltham Abbey
  •  
  • Chichester City FC 2
    Chalfont St Peter 0
  •  
  • Chasetown 1
    Staveley MW 0
  •  
  • Chertsey Town 4
    Sheppey United 1
  •  
  • Chesham United 4
    Fleet Town 2
  •  
  • Westfield FC 0
    Chipstead 1
  •  
  • Cirencester Town 1
    Gosport Borough 0
  •  
  • Kidsgrove Athletic 2
    Cleethorpes Town 1
  •  
  • South Normanton Athletic FC 0
    Coalville Town 1
  •  
  • South Shields 00
    Colne 01
    07-09-2019 South Shields
    0 - 0
    Colne
    10-09-2019 Colne
    1 - 0
    South Shields
  •  
  • Colney Heath 1
    Corby Town 3
  •  
  • Corinthian Casuals 4
    Sevenoaks Town 0
  •  
  • Dereham Town 11
    Needham Market 12
    07-09-2019 Dereham Town
    1 - 1
    Needham Market
    10-09-2019 Needham Market
    2 - 1
    Dereham Town
  •  
  • Didcot Town 0
    Poole Town FC 1
  •  
  • Dunston UTS 05
    Sunderland RCA 00
    07-09-2019 Dunston UTS
    0 - 0
    Sunderland RCA
    11-09-2019 Sunderland RCA
    0 - 5
    Dunston UTS
  •  
  • East Thurrock United 12
    Peterborough Sports 13
    07-09-2019 East Thurrock United
    1 - 1
    Peterborough Sports
    10-09-2019 Peterborough Sports
    3 - 2
    East Thurrock United
  •  
  • Ashford United 0
    Farnborough 3
  •  
  • Sutton Athletic 11
    Flackwell Heath 13
    07-09-2019 Sutton Athletic
    1 - 1
    Flackwell Heath
    10-09-2019 Flackwell Heath
    3 - 1
    Sutton Athletic
  •  
  • Whitstable Town 0
    Folkestone Invicta 4
  •  
  • Glossop North End 1
    Pontefract Collieries 3
  •  
  • Nantwich Town 3
    Grantham Town 1
  •  
  • Grays Athletic 0
    March Town United 3
  •  
  • Halesowen 7
    Lichfield City 1
  •  
  • Hanwell Town 2
    Staines Town 3
  •  
  • Haringey Borough 3
    Herne Bay 0
  •  
  • Harrow Borough 5
    Binfield 0
  •  
  • Hartley Wintney 3
    Spelthorne Sports 0
  •  
  • Hastings 32
    Worthing 33
    07-09-2019 Hastings
    3 - 3
    Worthing
    10-09-2019 Worthing
    3 - 2
    Hastings
  •  
  • Haywards Heath Town 0
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • Lutterworth Town 0
    Hednesford 3
  •  
  • Little Common 0
    Hendon 1
  •  
  • Histon 0
    Maldon & Tiptree 3
  •  
  • Wisbech Town 1
    Hitchin Town 2
  •  
  • Metropolitan Police FC 12
    Horsham 13
    07-09-2019 Metropolitan Police FC
    1 - 1
    Horsham
    10-09-2019 Horsham
    3 - 2
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Horsham YMCA 1
    Margate 2
  •  
  • Morpeth Town FC 3
    Hyde United 1
  •  
  • Hythe & Dibden 2
    Kidlington 4
  •  
  • Kings Langley FC 3
    Barking 1
  •  
  • Lancaster City 02
    Northwich Victoria 01
    07-09-2019 Lancaster City
    0 - 0
    Northwich Victoria
    11-09-2019 Northwich Victoria
    1 - 2
    Lancaster City
  •  
  • Leatherhead 22
    Lewes 22
    07-09-2019 Leatherhead
    2 - 2
    Lewes
    11-09-2019 Lewes
    2 - 2
    Leatherhead
  •  
  • Whitchurch Alport 0
    Leek Town 2
  •  
  • Lowestoft Town 2
    Leighton Town 0
  •  
  • Ware 5
    Leiston 1
  •  
  • Wingate & Finchley 4
    London Colney 1
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Heather St Johns FC 0
  •  
  • Maltby Main 1
    Ramsbottom United 5
  •  
  • Stalybridge 0
    Marine 2
  •  
  • Scarborough Athletic 12
    Marske United 11
    07-09-2019 Scarborough Athletic
    1 - 1
    Marske United
    10-09-2019 Marske United
    1 - 2
    Scarborough Athletic
  •  
  • Whyteleafe 1
    Merstham 0
  •  
  • Plymouth Parkway 0
    Merthyr Town 1
  •  
  • Stafford Rangers 3
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Newcastle Benfield 2
    Runcorn Town 3
  •  
  • Willand Rovers 1
    North Leigh 2
  •  
  • Tamworth 3
    Nuneaton Town 1
  •  
  • Thornaby 20
    Ossett Town 26
    07-09-2019 Thornaby
    2 - 2
    Ossett Town
    10-09-2019 Ossett Town
    6 - 0
    Thornaby
  •  
  • Takeley 0
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Ramsgate 04
    Arundel 00
    07-09-2019 Ramsgate
    0 - 0
    Arundel
    10-09-2019 Arundel
    0 - 4
    Ramsgate
  •  
  • Sutton Coldfield Town 13
    Redditch United 11
    07-09-2019 Sutton Coldfield Town
    1 - 1
    Redditch United
    10-09-2019 Redditch United
    1 - 3
    Sutton Coldfield Town
  •  
  • Royston Town 7
    Rothwell Corinthians 2
  •  
  • Rushall Olympic 3
    Sheffield FC 1
  •  
  • Soham Town Rangers 3
    Whitton United 0
  •  
  • South Park 1
    Badshot Lea 3
  •  
  • St. Ives Town FC 2
    Berkhamsted 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Witham Town 0
  •  
  • Bromsgrove Sporting 0
    Stourbridge 1
  •  
  • Wantage Town 0
    Swindon Supermarine 3
  •  
  • Winchester City 0
    Taunton Town 3
  •  
  • Biggleswade FC 2
    Tilbury 1
  •  
  • Tooting & Mitcham 3
    AFC Varndeanians 1
  •  
  • Truro City 2
    Wimborne Town 1
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Moneyfields FC 2
  •  
  • Warrington Town 24
    City of Liverpool 20
    07-09-2019 Warrington Town
    2 - 2
    City of Liverpool
    10-09-2019 City of Liverpool
    0 - 4
    Warrington Town
  •  
  • Weston Super Mare 3
    Fareham Town 0
  •  
  • Widnes 0
    Whitby 4
  •  
  • Whitehawk 0
    Abbey Rangers 1
  •  
  • Seaham Red Star 0
    Witton Albion 1
  •  
  • Highworth Town 4
    Exmouth Town FC 2
  •  
  • Tavistock 32
    Shepton Mallet 30
    07-09-2019 Tavistock
    3 - 3
    Shepton Mallet
    10-09-2019 Shepton Mallet
    0 - 2
    Tavistock
  •  
  • Liversedge 0
    Stockton Town 2
  •  
  • 1874 Northwich 2
    Pickering Town 0
  •  
  • Charnock Richard 0
    Irlam 4
  •  
  • Horley Town 1
    Balham 3
  •  
  • Longlevens 0
    Portland United 2
  •  
  • Sholing 3
    Bradford Town 0
  •  
  • Thatcham Town 2
    Salisbury 3
  •  
  • Sutton Common Rovers 1
    Beaconsfield SYCOB 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Kingstonian 30
    March Town United 00
    25-09-2019 Kingstonian
    3 - 0
    March Town United
    22-09-2019 March Town United
    0 - 0
    Kingstonian
  •  
  • Biggleswade FC 1
    Chertsey Town 3
  •  
  • Cray Wanderers 5
    Soham Town Rangers 2
  •  
  • Kingstonian 03
    Grays Athletic 00
    22-09-2019 Kingstonian
    0 - 0
    Grays Athletic
    25-09-2019 Grays Athletic
    0 - 3
    Kingstonian
  •  
  • Alfreton Town 11
    King's Lynn Town 12
    21-09-2019 Alfreton Town
    1 - 1
    King's Lynn Town
    24-09-2019 King's Lynn Town
    2 - 1
    Alfreton Town
  •  
  • Chester FC 10
    Altrincham 11
    21-09-2019 Chester FC
    1 - 1
    Altrincham
    24-09-2019 Altrincham
    1 - 0
    Chester FC
  •  
  • Ashton United 1
    Pontefract Collieries 0
  •  
  • Barton Rovers 0
    Hitchin Town 1
  •  
  • Hednesford 3
    Barwell FC 2
  •  
  • Billericay 1
    Basildon United 0
  •  
  • Swindon Supermarine 0
    Bath City 4
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 1
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Belper Town 01
    Witton Albion 00
    21-09-2019 Belper Town
    0 - 0
    Witton Albion
    24-09-2019 Witton Albion
    0 - 1
    Belper Town
  •  
  • Biggleswade Town 1
    Ware 2
  •  
  • Bishop's Stortford 1
    Peterborough Sports 2
  •  
  • Blackfield & Langley 1
    Dorchester Town 0
  •  
  • Curzon 40
    Blyth Spartans 41
    21-09-2019 Curzon
    4 - 4
    Blyth Spartans
    24-09-2019 Blyth Spartans
    1 - 0
    Curzon
  •  
  • Dulwich Hamlet 6
    Bognor Regis Town 1
  •  
  • Boston Town 0
    Leek Town 4
  •  
  • Stamford AFC 0
    Boston United 4
  •  
  • Lewes 1
    Bowers & Pitsea 2
  •  
  • Brackley Town 4
    Cinderford Town 0
  •  
  • Bradford PA 2
    Morpeth Town FC 4
  •  
  • Enfield Town 2
    Braintree Town 0
  •  
  • Tiverton 2
    Bristol Manor Farm 4
  •  
  • Buxton 5
    Corby Town 0
  •  
  • St. Ives Town FC 02
    Canvey 03
    21-09-2019 St. Ives Town FC
    0 - 0
    Canvey
    24-09-2019 Canvey
    3 - 2
    St. Ives Town FC
  •  
  • Harrow Borough 0
    Carshalton Athletic 1
  •  
  • Leamington 22
    Chasetown 21
    21-09-2019 Leamington
    2 - 2
    Chasetown
    24-09-2019 Chasetown
    1 - 2
    Leamington
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    Chelmsford 0
  •  
  • Chesham United 1
    Hampton & Richmond 2
  •  
  • Maidstone 4
    Cheshunt 1
  •  
  • Cirencester Town 23
    Chippenham Town 24
    21-09-2019 Cirencester Town
    2 - 2
    Chippenham Town
    24-09-2019 Chippenham Town
    4 - 3
    Cirencester Town
  •  
  • Welling United 7
    Chipstead 0
  •  
  • Coalville Town 1
    Stourbridge 2
  •  
  • Colne 04
    Ossett Town 00
    21-09-2019 Colne
    0 - 0
    Ossett Town
    24-09-2019 Ossett Town
    0 - 4
    Colne
  •  
  • Margate 3
    Concord Rangers 1
  •  
  • Trafford 1
    Darlington 1883 3
  •  
  • Horsham 0
    Dartford 2
  •  
  • Hendon 3
    Deeping Rangers 2
  •  
  • Tooting & Mitcham 1
    Dorking Wanderers 0
  •  
  • Marine 1
    Dunston UTS 2
  •  
  • Tonbridge Angels 1
    Eastbourne Borough 2
  •  
  • Farnborough 0
    Wealdstone 5
  •  
  • Runcorn Town 1
    Farsley Celtic AFC 3
  •  
  • FC United of Manchester 1
    Warrington Town 2
  •  
  • Flackwell Heath 0
    Slough Town 3
  •  
  • Kings Langley FC 4
    Folkestone Invicta 0
  •  
  • Rushall Olympic 2
    Gainsborough 0
  •  
  • Gateshead FC 6
    Ramsbottom United 0
  •  
  • Kidlington 0
    Gloucester City 5
  •  
  • Guiseley 1
    Stockton Town 0
  •  
  • Halesowen 4
    Stratford Town 1
  •  
  • Haringey Borough 5
    Staines Town 0
  •  
  • Hartley Wintney 00
    Chichester City FC 01
    21-09-2019 Hartley Wintney
    0 - 0
    Chichester City FC
    24-09-2019 Chichester City FC
    1 - 0
    Hartley Wintney
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    Taunton Town 1
  •  
  • Badshot Lea 0
    Hayes & Yeading United 4
  •  
  • Potters Bar Town 2
    Hornchurch 0
  •  
  • Poole Town FC 2
    Hungerford Town 1
  •  
  • Kettering Town FC 11
    Sutton Coldfield Town 12
    21-09-2019 Kettering Town FC
    1 - 1
    Sutton Coldfield Town
    24-09-2019 Sutton Coldfield Town
    2 - 1
    Kettering Town FC
  •  
  • Kidderminster Harriers 00
    Stafford Rangers 03
    21-09-2019 Kidderminster Harriers
    0 - 0
    Stafford Rangers
    24-09-2019 Stafford Rangers
    3 - 0
    Kidderminster Harriers
  •  
  • Matlock Town 1
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Lancaster City 0
    Spennymoor Town FC 5
  •  
  • Loughborough Dynamo 0
    Tamworth 3
  •  
  • Lowestoft Town 4
    Needham Market 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 4
    Wingate & Finchley 2
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Merthyr Town 1
  •  
  • Telford 0
    Nantwich Town 3
  •  
  • Oxford City 7
    North Leigh 0
  •  
  • Hadley 1
    Ramsgate 0
  •  
  • Balham 3
    Royston Town 5
  •  
  • Southport 5
    Scarborough Athletic 2
  •  
  • Sholing 0
    Weymouth 3
  •  
  • St.Albans 23
    Worthing 21
    21-09-2019 St.Albans
    2 - 2
    Worthing
    24-09-2019 Worthing
    1 - 3
    St.Albans
  •  
  • Hereford 5
    Truro City 2
  •  
  • Waltham Forest 11
    Abbey Rangers 12
    21-09-2019 Waltham Forest
    1 - 1
    Abbey Rangers
    24-09-2019 Abbey Rangers
    2 - 1
    Waltham Forest
  •  
  • 1874 Northwich 0
    Whitby 1
  •  
  • Moneyfields FC 0
    Whyteleafe 2
  •  
  • Tavistock 4
    Highworth Town 0
  •  
  • Portland United 0
    Salisbury 1
  •  
  • Irlam 0
    York City 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Ashton United 2
    Spennymoor Town FC 6
  •  
  • Billericay 4
    Bath City 2
  •  
  • Royston Town 2
    Beaconsfield SYCOB 1
  •  
  • Belper Town 2
    Rushall Olympic 1
  •  
  • Blackfield & Langley 1
    Dartford 4
  •  
  • Hednesford 4
    Blyth Spartans 2
  •  
  • Sutton Coldfield Town 0
    Boston United 1
  •  
  • Canvey 11
    Bowers & Pitsea 11
    05-10-2019 Canvey
    1 - 1
    Bowers & Pitsea
    08-10-2019 Bowers & Pitsea
    1 - 1
    Canvey
  •  
  • Brackley Town 2
    Warrington Town 0
  •  
  • Bristol Manor Farm 00
    Wealdstone 04
    05-10-2019 Bristol Manor Farm
    0 - 0
    Wealdstone
    08-10-2019 Wealdstone
    4 - 0
    Bristol Manor Farm
  •  
  • Buxton 1
    York City 2
  •  
  • Lowestoft Town 1
    Carshalton Athletic 2
  •  
  • Maldon & Tiptree 6
    Chertsey Town 1
  •  
  • Chippenham Town 33
    Slough Town 32
    05-10-2019 Chippenham Town
    3 - 3
    Slough Town
    08-10-2019 Slough Town
    2 - 3
    Chippenham Town
  •  
  • Dunston UTS 2
    Colne 3
  •  
  • Kings Langley FC 3
    Corinthian Casuals 0
  •  
  • Haringey Borough 1
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Leamington 0
    Darlington 1883 2
  •  
  • Dulwich Hamlet 3
    Eastbourne Borough 0
  •  
  • Chichester City FC 1
    Enfield Town 0
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Southport 5
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Gateshead FC 1
  •  
  • Whitby 13
    Gloucester City 11
    05-10-2019 Whitby
    1 - 1
    Gloucester City
    07-10-2019 Gloucester City
    1 - 3
    Whitby
  •  
  • Peterborough Sports 1
    Guiseley 0
  •  
  • Oxford City 2
    Hampton & Richmond 0
  •  
  • Havant and Waterlooville 3
    Hadley 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 5
    Hendon 4
  •  
  • Maidstone 2
    Hitchin Town 1
  •  
  • Leek Town 0
    King's Lynn Town 2
  •  
  • Kingstonian 14
    Weston Super Mare 11
    05-10-2019 Kingstonian
    1 - 1
    Weston Super Mare
    08-10-2019 Weston Super Mare
    1 - 4
    Kingstonian
  •  
  • Salisbury 2
    Margate 4
  •  
  • Nantwich Town 1
    Morpeth Town FC 0
  •  
  • Tooting & Mitcham 0
    Poole Town FC 2
  •  
  • Ware 1
    Potters Bar Town 2
  •  
  • Weymouth 4
    St.Albans 1
  •  
  • Stourbridge 2
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Tamworth 00
    Hereford 00
    05-10-2019 Tamworth
    0 - 0
    Hereford
    08-10-2019 Hereford
    0 - 0
    Tamworth
  •  
  • Welling United 4
    Tavistock 1
  •  
  • Abbey Rangers 0
    Whyteleafe 2
  •  
  • Halesowen 00
    Altrincham 20
    05-10-2019 Halesowen
    0 - 2
    Altrincham
    15-10-2019 Altrincham
    0 - 0
    Halesowen
  •  
  • Round 4
  •  
  • York City 2
    Stockport 0
  •  
  • AFC Fylde 6
    Peterborough Sports 1
  •  
  • Bromley 4
    Aldershot Town 3
  •  
  • Southport 1
    Altrincham 3
  •  
  • Barrow 0
    Solihull Moors 1
  •  
  • Notts County 2
    Belper Town 1
  •  
  • Sutton United 12
    Billericay 15
    19-10-2019 Sutton United
    1 - 1
    Billericay
    22-10-2019 Billericay
    5 - 2
    Sutton United
  •  
  • Torquay United 3
    Boreham Wood 2
  •  
  • Hednesford 0
    Boston United 1
  •  
  • Bowers & Pitsea 1
    Chichester City FC 2
  •  
  • Hartlepool United 1
    Brackley Town 0
  •  
  • Carshalton Athletic 2
    Dagenham & Redbridge 1
  •  
  • Whyteleafe 0
    Chippenham Town 3
  •  
  • Chorley 2
    Spennymoor Town FC 0
  •  
  • Gateshead FC 5
    Colne 0
  •  
  • Tamworth 0
    Darlington 1883 3
  •  
  • Dartford 2
    Kingstonian 3
  •  
  • Weymouth 1
    Dover 2
  •  
  • Havant and Waterlooville 1
    Dulwich Hamlet 2
  •  
  • Welling United 02
    Eastleigh 04
    19-10-2019 Welling United
    0 - 0
    Eastleigh
    22-10-2019 Eastleigh
    4 - 2
    Welling United
  •  
  • Ebbsfleet United 11
    Woking 10
    19-10-2019 Ebbsfleet United
    1 - 1
    Woking
    22-10-2019 Woking
    0 - 1
    Ebbsfleet United
  •  
  • Halifax Town 1
    Harrogate 2
  •  
  • Haringey Borough 00
    Yeovil Town 13
    19-10-2019 Haringey Borough
    0 - 1
    Yeovil Town
    29-10-2019 Yeovil Town
    3 - 0
    Haringey Borough
  •  
  • Hayes & Yeading United 13
    Poole Town FC 12
    19-10-2019 Hayes & Yeading United
    1 - 1
    Poole Town FC
    22-10-2019 Poole Town FC
    2 - 3
    Hayes & Yeading United
  •  
  • Nantwich Town 1
    King's Lynn Town 0
  •  
  • Maidstone 4
    Kings Langley FC 1
  •  
  • Maidenhead United 12
    Wealdstone 10
    19-10-2019 Maidenhead United
    1 - 1
    Wealdstone
    22-10-2019 Wealdstone
    0 - 2
    Maidenhead United
  •  
  • Royston Town 1
    Maldon & Tiptree 3
  •  
  • Oxford City 2
    Margate 1
  •  
  • Whitby 12
    Stourbridge 13
    19-10-2019 Whitby
    1 - 1
    Stourbridge
    21-10-2019 Stourbridge
    3 - 2
    Whitby
  •  
  • Chesterfield 10
    Wrexham 11
    19-10-2019 Chesterfield
    1 - 1
    Wrexham
    22-10-2019 Wrexham
    1 - 0
    Chesterfield
  •  
  • Potters Bar Town 11
    Barnet 13
    19-10-2019 Potters Bar Town
    1 - 1
    Barnet
    22-10-2019 Barnet
    3 - 1
    Potters Bar Town
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Hamilton Academical U21 4
    BSC Glasgow 0
  •  
  • Motherwell U21 1
    Spartans FC 0
  •  
  • Brora Rangers 6
    Aberdeen U21 0
  •  
  • Queen's Park 2
    Celtic U21 2
  •  
  • Albion Rovers 1
    Hearts U21 4
  •  
  • Berwick Rangers 1
    Rangers FC U21 2
  •  
  • St.Johnstone U21 1
    Cove Rangers 4
  •  
  • St. Mirren U21 1
    East Kilbride 0
  •  
  • Hibernian U21 3
    Elgin City 4
  •  
  • Livingston U21 1
    Formartine Utd 3
  •  
  • Kelty Hearts 4
    Kilmarnock U21 0
  •  
  • Fraserburgh 2
    Ross County U21 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Hamilton Academical U21 0
    Airdrieonians 1
  •  
  • Annan Athletic 1
    Kelty Hearts 1
  •  
  • Brechin City 4
    Elgin City 5
  •  
  • Brora Rangers 1
    Cove Rangers 2
  •  
  • Clyde 4
    Motherwell U21 0
  •  
  • Hearts U21 3
    Cowdenbeath 1
  •  
  • Dumbarton 0
    St. Mirren U21 1
  •  
  • East Fife 0
    Stirling Albion 2
  •  
  • Falkirk 1
    Celtic U21 1
  •  
  • Montrose 2
    Forfar Athletic 1
  •  
  • Peterhead 0
    Formartine Utd 0
  •  
  • Ross County U21 2
    Raith Rovers 3
  •  
  • Stranraer 0
    Rangers FC U21 2
  •  
  • Stenhousemuir 2
    Edinburgh City 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Ballymena United 0
    Rangers FC U21 1
  •  
  • Dundee FC 1
    Elgin City 2
  •  
  • Connah's Quay 1
    Cove Rangers 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Dundee United 0
    Arbroath 0
  •  
  • Wrexham 1
    Ayr United 1
  •  
  • Clyde 3
    Queen of South 2
  •  
  • Raith Rovers 2
    Falkirk 0
  •  
  • Formartine Utd 0
    Glenavon 3
  •  
  • Inverness CT 3
    Greenock Morton 1
  •  
  • Kelty Hearts 1
    Solihull Moors 1
  •  
  • Montrose 0
    Partick Thistle 2
  •  
  • Stenhousemuir 1
    TNS 1
  •  
  • St. Mirren U21 1
    Stirling Albion 0
  •  
  • Airdrieonians 3
    Bohemian FC 2
  •  
  • Waterford United 3
    Hearts U21 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Solihull Moors 3
    Rangers FC U21 3
  •  
  • Partick Thistle 2
    Connah's Quay 0
  •  
  • Airdrieonians 0
    Elgin City 2
  •  
  • Inverness CT 3
    Alloa Athletic 0
  •  
  • Arbroath 0
    Clyde 2
  •  
  • Raith Rovers 3
    Glenavon 1
  •  
  • Wrexham 4
    St. Mirren U21 1
  •  
  • Stenhousemuir 3
    Waterford United 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Inverness CT 0
    Clyde 0
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Partick Thistle 4
  •  
  • Rangers FC U21 2
    Wrexham 0
  •  
  • Raith Rovers 3
    Elgin City 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Inverness CT 0
    Rangers FC U21 0
  •  
  • Partick Thistle 0
    Raith Rovers 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Yeovil Town 1
    Hartlepool United 4
  •  
  • Harrogate 1
    Portsmouth 2
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Oxford United 2
  •  
  • York City 0
    Altrincham 1
  •  
  • Barnet 0
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Bristol Rovers 11
    Bromley 10
    10-11-2019 Bristol Rovers
    1 - 1
    Bromley
    19-11-2019 Bromley
    0 - 1
    Bristol Rovers
  •  
  • Chippenham Town 0
    Northampton Town 3
  •  
  • Gateshead FC 1
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Macclesfield Town 0
    Kingstonian 4
  •  
  • Leyton Orient 1
    Maldon & Tiptree 2
  •  
  • Wrexham 00
    Rochdale 01
    10-11-2019 Wrexham
    0 - 0
    Rochdale
    19-11-2019 Rochdale
    1 - 0
    Wrexham
  •  
  • Dover 1
    Southend United 0
  •  
  • Ipswich Town 11
    Lincoln 10
    09-11-2019 Ipswich Town
    1 - 1
    Lincoln
    20-11-2019 Lincoln
    0 - 1
    Ipswich Town
  •  
  • Accrington Stanley 0
    Crewe Alexandra 2
  •  
  • Nantwich Town 0
    AFC Fylde 1
  •  
  • AFC Wimbledon 10
    Doncaster Rovers 12
    09-11-2019 AFC Wimbledon
    1 - 1
    Doncaster Rovers
    19-11-2019 Doncaster Rovers
    2 - 0
    AFC Wimbledon
  •  
  • Forest Green Rovers 4
    Billericay 0
  •  
  • Blackpool 4
    Morecambe 1
  •  
  • Bolton Wanderers 0
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • Carshalton Athletic 1
    Boston United 4
  •  
  • Shrewsbury Town 11
    Bradford City 10
    09-11-2019 Shrewsbury Town
    1 - 1
    Bradford City
    19-11-2019 Bradford City
    0 - 1
    Shrewsbury Town
  •  
  • Salford City 11
    Burton Albion 14
    09-11-2019 Salford City
    1 - 1
    Burton Albion
    19-11-2019 Burton Albion
    4 - 1
    Salford City
  •  
  • Cambridge United 10
    Exeter City 11
    09-11-2019 Cambridge United
    1 - 1
    Exeter City
    19-11-2019 Exeter City
    1 - 0
    Cambridge United
  •  
  • Cheltenham Town 11
    Swindon Town 10
    09-11-2019 Cheltenham Town
    1 - 1
    Swindon Town
    19-11-2019 Swindon Town
    0 - 1
    Cheltenham Town
  •  
  • Mansfield Town 1
    Chorley 0
  •  
  • Colchester United 0
    Coventry City 2
  •  
  • Crawley Town 4
    Scunthorpe United 1
  •  
  • Walsall 21
    Darlington 1883 20
    09-11-2019 Walsall
    2 - 2
    Darlington 1883
    20-11-2019 Darlington 1883
    0 - 1
    Walsall
  •  
  • Stourbridge 20
    Eastleigh 23
    09-11-2019 Stourbridge
    2 - 2
    Eastleigh
    19-11-2019 Eastleigh
    3 - 0
    Stourbridge
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Notts County 3
  •  
  • Grimsby Town 10
    Newport County 12
    09-11-2019 Grimsby Town
    1 - 1
    Newport County
    20-11-2019 Newport County
    2 - 0
    Grimsby Town
  •  
  • Maidenhead United 1
    Rotherham United 3
  •  
  • Maidstone 1
    Torquay United 0
  •  
  • Milton Keynes Dons 0
    Port Vale 1
  •  
  • Oxford City 1
    Solihull Moors 5
  •  
  • Stevenage 10
    Peterborough United 12
    09-11-2019 Stevenage
    1 - 1
    Peterborough United
    19-11-2019 Peterborough United
    2 - 0
    Stevenage
  •  
  • Tranmere Rovers 22
    Wycombe Wanderers 21
    09-11-2019 Tranmere Rovers
    2 - 2
    Wycombe Wanderers
    20-11-2019 Wycombe Wanderers
    1 - 2
    Tranmere Rovers
  •  
  • Sunderland 10
    Gillingham 11
    09-11-2019 Sunderland
    1 - 1
    Gillingham
    19-11-2019 Gillingham
    1 - 0
    Sunderland
  •  
  • Dulwich Hamlet 1
    Carlisle United 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Solihull Moors 3
    Rotherham United 4
  •  
  • Tranmere Rovers 5
    Chichester City FC 1
  •  
  • Blackpool 3
    Maidstone 1
  •  
  • Rochdale 00
    Boston United 00
    01-12-2019 Rochdale
    0 - 0
    Boston United
    16-12-2019 Boston United
    0 - 0
    Rochdale
  •  
  • Bristol Rovers 10
    Plymouth Argyle 10
    01-12-2019 Bristol Rovers
    1 - 1
    Plymouth Argyle
    17-12-2019 Plymouth Argyle
    0 - 0
    Bristol Rovers
  •  
  • Coventry City 10
    Ipswich Town 10
    01-12-2019 Coventry City
    1 - 1
    Ipswich Town
    10-12-2019 Ipswich Town
    0 - 0
    Coventry City
  •  
  • Crawley Town 1
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Gillingham 3
    Doncaster Rovers 0
  •  
  • Peterborough United 3
    Dover 0
  •  
  • Exeter City 20
    Hartlepool United 20
    01-12-2019 Exeter City
    2 - 2
    Hartlepool United
    10-12-2019 Hartlepool United
    0 - 0
    Exeter City
  •  
  • Northampton Town 3
    Notts County 1
  •  
  • Eastleigh 10
    Crewe Alexandra 10
    30-11-2019 Eastleigh
    1 - 1
    Crewe Alexandra
    10-12-2019 Crewe Alexandra
    0 - 0
    Eastleigh
  •  
  • Kingstonian 0
    AFC Fylde 2
  •  
  • Portsmouth 2
    Altrincham 1
  •  
  • Oldham Athletic 0
    Burton Albion 1
  •  
  • Forest Green Rovers 20
    Carlisle United 20
    30-11-2019 Forest Green Rovers
    2 - 2
    Carlisle United
    10-12-2019 Carlisle United
    0 - 0
    Forest Green Rovers
  •  
  • Cheltenham Town 1
    Port Vale 3
  •  
  • Shrewsbury Town 2
    Mansfield Town 0
  •  
  • Walsall 0
    Oxford United 1
  •  
  • Maldon & Tiptree 0
    Newport County 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • AFC Bournemouth 0
    Luton Town 0
  •  
  • Sheffield United 0
    AFC Fylde 0
  •  
  • Arsenal 0
    Leeds United 0
  •  
  • Fulham 0
    Aston Villa 0
  •  
  • Crewe Alexandra/Eastleigh 0
    Barnsley 0
  •  
  • Birmingham City 0
    Blackburn Rovers 0
  •  
  • Reading 0
    Blackpool 0
  •  
  • Brentford 0
    Stoke City 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 0
    Sheffield Wednesday 0
  •  
  • Bristol City 0
    Shrewsbury Town 0
  •  
  • Burnley 0
    Peterborough United 0
  •  
  • Burton Albion 0
    Northampton Town 0
  •  
  • Cardiff City 0
    Carlisle United/Forest Green Rovers 0
  •  
  • Charlton Athletic 0
    West Bromwich Albion 0
  •  
  • Chelsea 0
    Nottingham Forest 0
  •  
  • Crystal Palace 0
    Derby County 0
  •  
  • Liverpool FC 0
    Everton 0
  •  
  • Fleetwood Town 0
    Portsmouth 0
  •  
  • Gillingham 0
    West Ham United 0
  •  
  • Southampton 0
    Huddersfield Town 0
  •  
  • Rotherham United 0
    Hull City 0
  •  
  • Leicester City 0
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Manchester City 0
    Port Vale 0
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 0
    Manchester United 0
  •  
  • Middlesbrough 0
    Tottenham Hotspur 0
  •  
  • Millwall 0
    Newport County 0
  •  
  • Boston United/Rochdale 0
    Newcastle United 0
  •  
  • Preston North End 0
    Norwich City 0
  •  
  • Oxford United 0
    Hartlepool United/Exeter City 0
  •  
  • Queens Park Rangers 0
    Swansea City 0
  •  
  • Watford 0
    Tranmere Rovers 0
  •  
  • Plymouth Argyle/Bristol Rovers 0
    Ipswich Town/Coventry City 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Wrexham Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Wrexham
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Bobby Grant Grant
8
0.8
2 Young
4
0.8
3 Mcintosh
3
0.8
4 Patrick
3
0.6
5 Harris
3
0.3
6 Wright
2
0.3
7 Oswell
2
0.4
8 Hooper
2
0.3
9 Rutherford
2
0.3
10 Redmond
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 38 na mecz: 1.12
Straconych bramek 45 na mecz: 1.32
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 20
58.82%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 7
20.59%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.44
Wygranych meczów do zera (WTN) 6
17.65%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
20.59%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
11.76%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 9
26.47%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Wrexham wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 5 2 1 0
Przegranych 11 4 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 4
22.2%
1-1 4
22.2%
0-1 2
11.1%
3-3 1
5.6%
2-0 1
5.6%
1-2 1
5.6%
4-1 1
5.6%
1-3 1
5.6%
2-2 1
5.6%
0-0 1
5.6%
2-1 1
5.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics