Blyth Spartans

Witamy w Blyth Spartans (England - National League North/South) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Blyth Spartans Staty

Forma drużyny:
D
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 20

    Meczów

  • 27

    Gole

  • 1.35

    na mecz

  • 7

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 10

    Przegrane

  • 60.0%

    Over 2.5

  • 80.0%

    Over 1.5

  • 15.00%

    CS

  • 55.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Blyth Spartans
Anglia - National League North/South
17 lis
Nierozpoczęty
Anglia - National League North/South
20 lis
Nierozpoczęty
Anglia - Kwalifikacje FA Trophy
24 lis
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Ostatnie mecze
Następne mecze
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
20:45
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Bradford PA Bradford PA 17 31 9 4 4 33 23 10
D
W
D
W
W
2 Chorley Chorley 15 30 9 3 3 25 11 14
L
L
L
D
D
3 Kidderminster Harriers 17 30 8 6 3 35 24 11
D
L
W
D
L
4 Chester FC Chester FC 17 30 8 6 3 32 25 7
D
L
W
D
W
5 Spennymoor Town FC 16 29 8 5 3 32 17 15
W
W
D
L
W
6 Telford Telford 17 28 7 7 3 22 19 3
W
D
D
W
L
7 Brackley Town Brackley Town 17 27 7 6 4 33 21 12
D
D
W
D
W
8 Altrincham 16 25 7 4 5 33 24 9
W
D
W
W
W
9 Boston United Boston United 17 25 8 1 8 22 18 4
L
D
L
W
L
10 Stockport Stockport 15 23 6 5 4 22 14 8
W
W
D
D
W
11 Curzon Curzon 17 21 5 6 6 15 20 -5
D
L
D
D
W
12 York City 16 20 5 5 6 18 22 -4
D
L
L
L
W
13 Leamington 15 19 5 4 6 23 24 -1
W
L
D
L
L
14 Guiseley Guiseley 16 19 4 7 5 17 19 -2
L
D
L
D
W
15 Darlington 1883 Darlington 1883 16 19 4 7 5 22 24 -2
D
D
D
W
W
16 Alfreton Town 15 18 5 3 7 20 23 -3
D
D
L
L
L
17 Blyth Spartans 16 17 5 2 9 21 29 -8
D
L
W
W
L
18 FC United of Manchester FC United of Manchester 17 17 4 5 8 20 30 -10
W
W
D
D
W
19 Ashton United 16 17 4 5 7 20 38 -18
W
D
L
L
L
20 Southport Southport 16 14 3 5 8 20 25 -5
W
W
D
L
L
21 Hereford Hereford 17 14 3 5 9 13 27 -14
L
L
D
D
L
22 Nuneaton Town Nuneaton Town 17 11 2 5 10 14 35 -21
D
L
L
L
D
  • Round 1
  •  
  • Evesham United 1
    Moneyfields FC 5
  •  
  • Romford 2
    Great Wakering Rovers 3
  •  
  • Barton Rovers 1
    AFC Kempston Rovers 3
  •  
  • AFC Sudbury 0
    Egham Town FC 1
  •  
  • Ashford Town 4
    Heybridge Swifts 2
  •  
  • Atherton Colleries 4
    Runcorn Linnets 2
  •  
  • Aveley 3
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Bedford 12
    Cheshunt 11
    29-09-2018 Bedford
    1 - 1
    Cheshunt
    02-10-2018 Cheshunt
    1 - 2
    Bedford
  •  
  • Blackfield & Langley 3
    Highworth Town 0
  •  
  • Whyteleafe 4
    Bowers & Pitsea 1
  •  
  • Glossop North End 0
    Brighouse Town 2
  •  
  • Bury Town 1
    Horsham 2
  •  
  • Uxbridge 10
    Chalfont St Peter 10
    29-09-2018 Uxbridge
    1 - 1
    Chalfont St Peter
    02-10-2018 Chalfont St Peter
    0 - 0
    Uxbridge
  •  
  • Cleethorpes Town 3
    Mossley AFC 1
  •  
  • Coleshill Town 1
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Trafford 2
    Colne 1
  •  
  • Bromsgrove Sporting 1
    Corby Town 3
  •  
  • Didcot Town 3
    Thamesmead Town 1
  •  
  • Droylsden 2
    Widnes 1
  •  
  • Felixstowe & Walton United 1
    Grays Athletic 3
  •  
  • Waltham Abbey 1
    Hastings 3
  •  
  • Loughborough Dynamo 5
    Market Drayton Town 2
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Sutton Coldfield Town 1
  •  
  • Sheffield FC 22
    Prescot Cables 26
    29-09-2018 Sheffield FC
    2 - 2
    Prescot Cables
    02-10-2018 Prescot Cables
    6 - 2
    Sheffield FC
  •  
  • Slimbridge AFC 23
    Winchester City 23
    29-09-2018 Slimbridge AFC
    2 - 2
    Winchester City
    02-10-2018 Winchester City
    3 - 3
    Slimbridge AFC
  •  
  • Ashford United 40
    Haywards Heath Town 43
    29-09-2018 Ashford United
    4 - 4
    Haywards Heath Town
    02-10-2018 Haywards Heath Town
    3 - 0
    Ashford United
  •  
  • Witham Town 1
    Coggeshall Town 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Aylesbury United 2
    Mildenhall Town 3
  •  
  • Pickering Town 3
    Stocksbridge Park Steels 0
  •  
  • Dereham Town 1
    AFC Kempston Rovers 3
  •  
  • AFC Totton 15
    North Leigh 11
    13-10-2018 AFC Totton
    1 - 1
    North Leigh
    16-10-2018 North Leigh
    1 - 5
    AFC Totton
  •  
  • Ashford Town 03
    Westfields 02
    13-10-2018 Ashford Town
    0 - 0
    Westfields
    16-10-2018 Westfields
    2 - 3
    Ashford Town
  •  
  • Marske United 31
    Atherton Colleries 30
    13-10-2018 Marske United
    3 - 3
    Atherton Colleries
    15-10-2018 Atherton Colleries
    0 - 1
    Marske United
  •  
  • Aylesbury 1
    Herne Bay 2
  •  
  • Fleet Town 2
    Barnstaple Town 1
  •  
  • Tilbury 1
    Bedford 4
  •  
  • Belper Town 00
    Stamford AFC 01
    13-10-2018 Belper Town
    0 - 0
    Stamford AFC
    16-10-2018 Stamford AFC
    1 - 0
    Belper Town
  •  
  • Bideford AFC 2
    Street FC 3
  •  
  • Yate Town 1
    Blackfield & Langley 0
  •  
  • Haywards Heath Town 2
    Bracknell Town 3
  •  
  • Brentwood Town 4
    Marlow 1
  •  
  • Morpeth Town FC 3
    Brighouse Town 4
  •  
  • Bristol Manor Farm 1
    Paulton Rovers 0
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Cambridge City 4
  •  
  • Canvey 2
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Spalding United 1
    Carlton Town 4
  •  
  • Chalfont St Peter 0
    Maldon & Tiptree 2
  •  
  • Chasetown 2
    Lincoln United 1
  •  
  • Chipstead 2
    Welwyn Garden City 1
  •  
  • Cinderford Town 5
    Moneyfields FC 0
  •  
  • Thatcham Town 2
    Cirencester Town 0
  •  
  • Radcliffe Borough 2
    Cleethorpes Town 3
  •  
  • Clitheroe 3
    Pontefract Collieries 2
  •  
  • Ossett Town 6
    Colwyn Bay 0
  •  
  • Corby Town 2
    Yaxley 3
  •  
  • Didcot Town 2
    Hertford Town 1
  •  
  • Droylsden 12
    Tadcaster Albion 10
    13-10-2018 Droylsden
    1 - 1
    Tadcaster Albion
    16-10-2018 Tadcaster Albion
    0 - 2
    Droylsden
  •  
  • Dunstable Town FC 2
    Northwood 0
  •  
  • Great Wakering Rovers 0
    East Grinstead Town 1
  •  
  • Greenwich Borough 4
    Egham Town FC 1
  •  
  • Faversham Town 0
    Sittingbourne 2
  •  
  • Hythe Town 2
    FC Romania 0
  •  
  • Skelmersdale United 1
    Frickley Athletic 3
  •  
  • Grays Athletic 2
    Sevenoaks Town 4
  •  
  • Gresley 1
    Newcastle Town 2
  •  
  • VCD Athletic FC 3
    Hanwell Town 1
  •  
  • Hastings 2
    Whyteleafe 4
  •  
  • Barking 0
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • Horsham 3
    Ware 1
  •  
  • Prescot Cables 5
    Kendal Town 1
  •  
  • Mangotsfield United 3
    Kidlington 0
  •  
  • Wisbech Town 3
    Kidsgrove Athletic 0
  •  
  • Larkhall Athletic 00
    Thame United 01
    13-10-2018 Larkhall Athletic
    0 - 0
    Thame United
    16-10-2018 Thame United
    1 - 0
    Larkhall Athletic
  •  
  • Leek Town 05
    Loughborough Dynamo 02
    13-10-2018 Leek Town
    0 - 0
    Loughborough Dynamo
    16-10-2018 Loughborough Dynamo
    2 - 5
    Leek Town
  •  
  • Three Bridges 0
    Molesey 1
  •  
  • Phoenix Sports 10
    Ramsgate 11
    13-10-2018 Phoenix Sports
    1 - 1
    Ramsgate
    16-10-2018 Ramsgate
    1 - 0
    Phoenix Sports
  •  
  • Trafford 1
    Ramsbottom United 2
  •  
  • Slimbridge AFC 2
    Melksham Town 3
  •  
  • Soham Town Rangers 01
    AFC Mansfield 02
    13-10-2018 Soham Town Rangers
    0 - 0
    AFC Mansfield
    16-10-2018 AFC Mansfield
    2 - 1
    Soham Town Rangers
  •  
  • Berkhamsted 5
    South Park 1
  •  
  • Bedfont Sports Club 1
    Whitstable Town 4
  •  
  • AFC Dunstable 0
    Witham Town 1
  •  
  • Aveley 2
    Basildon United 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Wisbech Town 10
    Yaxley 12
    06-11-2018 Wisbech Town
    1 - 1
    Yaxley
    10-11-2018 Yaxley
    2 - 0
    Wisbech Town
  •  
  • AFC Kempston Rovers 11
    Beaconsfield SYCOB 13
    27-10-2018 AFC Kempston Rovers
    1 - 1
    Beaconsfield SYCOB
    30-10-2018 Beaconsfield SYCOB
    3 - 1
    AFC Kempston Rovers
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 2
    St. Ives Town FC 1
  •  
  • Gosport Borough 1
    AFC Totton 2
  •  
  • Ashford Town 1
    Lewes 2
  •  
  • Aveley 1
    Dunstable Town FC 0
  •  
  • Hyde United 3
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Swindon Supermarine 10
    Banbury United 13
    27-10-2018 Swindon Supermarine
    1 - 1
    Banbury United
    30-10-2018 Banbury United
    3 - 0
    Swindon Supermarine
  •  
  • Barwell FC 13
    Coalville Town 12
    27-10-2018 Barwell FC
    1 - 1
    Coalville Town
    30-10-2018 Coalville Town
    2 - 3
    Barwell FC
  •  
  • Cambridge City 1
    Basford United 2
  •  
  • Basingstoke 4
    Wimborne Town 2
  •  
  • Kingstonian 12
    Bedford 13
    27-10-2018 Kingstonian
    1 - 1
    Bedford
    30-10-2018 Bedford
    3 - 2
    Kingstonian
  •  
  • Carlton Town 1
    Bedworth United 0
  •  
  • Biggleswade Town 2
    Harrow Borough 1
  •  
  • Hythe Town 1
    Bishop's Stortford 2
  •  
  • Bracknell Town 22
    Bognor Regis Town 22
    27-10-2018 Bracknell Town
    2 - 2
    Bognor Regis Town
    30-10-2018 Bognor Regis Town
    2 - 2
    Bracknell Town
  •  
  • Brentwood Town 3
    Whitstable Town 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 4
    Brighouse Town 1
  •  
  • Canvey 0
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Thame United 4
    Bristol Manor Farm 2
  •  
  • Burgess Hill Town 11
    Worthing 12
    27-10-2018 Burgess Hill Town
    1 - 1
    Worthing
    30-10-2018 Worthing
    2 - 1
    Burgess Hill Town
  •  
  • Buxton 32
    King's Lynn Town 31
    27-10-2018 Buxton
    3 - 3
    King's Lynn Town
    31-10-2018 King's Lynn Town
    1 - 2
    Buxton
  •  
  • Metropolitan Police FC 21
    Carshalton Athletic 22
    27-10-2018 Metropolitan Police FC
    2 - 2
    Carshalton Athletic
    29-10-2018 Carshalton Athletic
    2 - 1
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Newcastle Town 5
    Chasetown 2
  •  
  • Haringey Borough 12
    Chesham United 12
    27-10-2018 Haringey Borough
    1 - 1
    Chesham United
    30-10-2018 Chesham United
    2 - 2
    Haringey Borough
  •  
  • Chipstead 2
    Berkhamsted 1
  •  
  • Cinderford Town 21
    Street FC 24
    27-10-2018 Cinderford Town
    2 - 2
    Street FC
    30-10-2018 Street FC
    4 - 1
    Cinderford Town
  •  
  • Cleethorpes Town 0
    Marske United 2
  •  
  • Ossett Town 2
    Clitheroe 1
  •  
  • Horsham 3
    Corinthian Casuals 0
  •  
  • Didcot Town 14
    Mangotsfield United 12
    27-10-2018 Didcot Town
    1 - 1
    Mangotsfield United
    30-10-2018 Mangotsfield United
    2 - 4
    Didcot Town
  •  
  • Yate Town 10
    Dorchester Town 12
    27-10-2018 Yate Town
    1 - 1
    Dorchester Town
    30-10-2018 Dorchester Town
    2 - 0
    Yate Town
  •  
  • Dorking Wanderers 2
    Sevenoaks Town 1
  •  
  • Pickering Town 23
    Droylsden 22
    27-10-2018 Pickering Town
    2 - 2
    Droylsden
    30-10-2018 Droylsden
    2 - 3
    Pickering Town
  •  
  • Merstham 2
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Lowestoft Town 0
    Enfield Town 1
  •  
  • Farnborough 2
    Merthyr Town 3
  •  
  • Fleet Town 0
    Salisbury City 3
  •  
  • Folkestone Invicta 5
    Leatherhead 1
  •  
  • Frickley Athletic 0
    Ramsbottom United 3
  •  
  • Poole Town FC 2
    Frome Town 1
  •  
  • Gainsborough 00
    Tamworth 03
    27-10-2018 Gainsborough
    0 - 0
    Tamworth
    30-10-2018 Tamworth
    3 - 0
    Gainsborough
  •  
  • Grantham Town 0
    Halesowen 4
  •  
  • Mildenhall Town 2
    Greenwich Borough 4
  •  
  • Whitehawk 2
    Harlow Town 3
  •  
  • Hartley Wintney 11
    Tiverton 15
    27-10-2018 Hartley Wintney
    1 - 1
    Tiverton
    30-10-2018 Tiverton
    5 - 1
    Hartley Wintney
  •  
  • Hitchin Town 0
    Hayes & Yeading United 1
  •  
  • AFC Mansfield 11
    Hednesford 10
    27-10-2018 AFC Mansfield
    1 - 1
    Hednesford
    30-10-2018 Hednesford
    0 - 1
    AFC Mansfield
  •  
  • Hendon 2
    Staines Town 1
  •  
  • Herne Bay 2
    Witham Town 1
  •  
  • Hornchurch 6
    Ramsgate 0
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Stourbridge 0
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Yaxley 0
  •  
  • Kings Langley FC 0
    Needham Market 2
  •  
  • Marine 0
    Lancaster City 2
  •  
  • Stamford AFC 01
    Leek Town 00
    27-10-2018 Stamford AFC
    0 - 0
    Leek Town
    30-10-2018 Leek Town
    0 - 1
    Stamford AFC
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Leiston 3
  •  
  • Maldon & Tiptree 0
    Royston Town 3
  •  
  • Margate 1
    Potters Bar Town 2
  •  
  • St Neots Town 1
    Matlock Town 0
  •  
  • Mickleover Sports 1
    Redditch United 0
  •  
  • Molesey 0
    Walton Casuals 1
  •  
  • Stalybridge 1
    Nantwich Town 0
  •  
  • South Shields 4
    North Ferriby United 0
  •  
  • Warrington Town 0
    Prescot Cables 1
  •  
  • Stafford Rangers 2
    Rushall Olympic 1
  •  
  • Workington 1
    Scarborough Athletic 0
  •  
  • Sittingbourne 1
    Wingate & Finchley 2
  •  
  • Alvechurch 10
    Stratford Town 13
    27-10-2018 Alvechurch
    1 - 1
    Stratford Town
    30-10-2018 Stratford Town
    3 - 0
    Alvechurch
  •  
  • Taunton Town 1
    Weymouth 3
  •  
  • Thatcham Town 1
    Melksham Town 2
  •  
  • Tonbridge Angels 2
    Whyteleafe 1
  •  
  • Whitby 0
    Witton Albion 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Yaxley 20
    Ramsbottom United 20
    13-11-2018 Yaxley
    2 - 2
    Ramsbottom United
    20-11-2018 Ramsbottom United
    0 - 0
    Yaxley
  •  
  • Witton Albion 02
    AFC Rushden & Diamonds 00
    10-11-2018 Witton Albion
    0 - 0
    AFC Rushden & Diamonds
    10-11-2018 AFC Rushden & Diamonds
    0 - 2
    Witton Albion
  •  
  • Dorchester Town 3
    AFC Totton 1
  •  
  • Aveley 1
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Banbury United 0
    Hayes & Yeading United 2
  •  
  • St Neots Town 0
    Barwell FC 1
  •  
  • Basford United 04
    Stafford Rangers 00
    10-11-2018 Basford United
    0 - 0
    Stafford Rangers
    10-11-2018 Stafford Rangers
    0 - 4
    Basford United
  •  
  • Basingstoke 2
    Enfield Town 1
  •  
  • Chipstead 20
    Bedford 22
    10-11-2018 Chipstead
    2 - 2
    Bedford
    13-11-2018 Bedford
    2 - 0
    Chipstead
  •  
  • Hendon 1
    Biggleswade Town 2
  •  
  • Greenwich Borough 1
    Bishop's Stortford 0
  •  
  • Walton Casuals 2
    Bognor Regis Town 0
  •  
  • Brentwood Town 21
    Poole Town FC 24
    10-11-2018 Brentwood Town
    2 - 2
    Poole Town FC
    13-11-2018 Poole Town FC
    4 - 1
    Brentwood Town
  •  
  • Brightlingsea Regent 2
    Hornchurch 1
  •  
  • Stalybridge 02
    Buxton 01
    10-11-2018 Stalybridge
    0 - 0
    Buxton
    13-11-2018 Buxton
    1 - 2
    Stalybridge
  •  
  • Farsley Celtic AFC 00
    Carlton Town 00
    10-11-2018 Farsley Celtic AFC
    0 - 0
    Carlton Town
    10-11-2018 Carlton Town
    0 - 0
    Farsley Celtic AFC
  •  
  • Carshalton Athletic 3
    Harlow Town 1
  •  
  • Worthing 1
    Chesham United 0
  •  
  • Folkestone Invicta 3
    Didcot Town 0
  •  
  • Dorking Wanderers 1
    Tonbridge Angels 0
  •  
  • Halesowen 03
    Prescot Cables 02
    10-11-2018 Halesowen
    0 - 0
    Prescot Cables
    10-11-2018 Prescot Cables
    2 - 3
    Halesowen
  •  
  • Herne Bay 0
    Needham Market 1
  •  
  • Horsham 1
    Potters Bar Town 0
  •  
  • South Shields 2
    Hyde United 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Lancaster City 1
    Ossett Town 0
  •  
  • Leiston 2
    Melksham Town 1
  •  
  • Lewes 2
    Merthyr Town 0
  •  
  • Marske United 2
    Tamworth 0
  •  
  • Salisbury City 2
    Merstham 0
  •  
  • Stratford Town 11
    Mickleover Sports 10
    10-11-2018 Stratford Town
    1 - 1
    Mickleover Sports
    13-11-2018 Mickleover Sports
    0 - 1
    Stratford Town
  •  
  • Newcastle Town 20
    Workington 25
    10-11-2018 Newcastle Town
    2 - 2
    Workington
    13-11-2018 Workington
    5 - 0
    Newcastle Town
  •  
  • Royston Town 5
    Thame United 2
  •  
  • Tiverton 2
    Wingate & Finchley 3
  •  
  • Weymouth 21
    Street FC 20
    10-11-2018 Weymouth
    2 - 2
    Street FC
    13-11-2018 Street FC
    0 - 1
    Weymouth
  •  
  • AFC Mansfield 20
    Pickering Town 22
    10-11-2018 AFC Mansfield
    2 - 2
    Pickering Town
    13-11-2018 Pickering Town
    2 - 0
    AFC Mansfield
  •  
  • Round 5
  •  
  • Altrincham 0
    Bradford PA 0
  •  
  • Ashton United 0
    Boston United 0
  •  
  • Stamford AFC 0
    Barwell FC 0
  •  
  • Basford United 0
    Curzon 0
  •  
  • Basingstoke 0
    Torquay United 0
  •  
  • Horsham 0
    Bath City 0
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Leiston 0
  •  
  • Bedford 0
    Worthing 0
  •  
  • Gloucester City 0
    Biggleswade Town 0
  •  
  • Hampton & Richmond 0
    Billericay 0
  •  
  • Blyth Spartans 0
    Marske United 0
  •  
  • Brackley Town 0
    Nuneaton Town 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Brightlingsea Regent 0
  •  
  • Carshalton Athletic 0
    Walton Casuals 0
  •  
  • Oxford City 0
    Chelmsford 0
  •  
  • Southport 0
    Chester FC 0
  •  
  • Chippenham Town 0
    Wingate & Finchley 0
  •  
  • Stockport 0
    Chorley 0
  •  
  • Concord Rangers 0
    Wealdstone 0
  •  
  • Darlington 1883 0
    Telford 0
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Dartford 0
  •  
  • Dorchester Town 0
    Hungerford Town 0
  •  
  • Poole Town FC 0
    Dorking Wanderers 0
  •  
  • Welling United 00
    Dulwich Hamlet 00
    24-11-2018 Welling United
    0 - 0
    Dulwich Hamlet
    24-11-2018 Dulwich Hamlet
    0 - 0
    Welling United
  •  
  • Salisbury City 0
    East Thurrock United 0
  •  
  • Hereford 0
    FC United of Manchester 0
  •  
  • Woking 0
    Folkestone Invicta 0
  •  
  • Truro City 0
    Greenwich Borough 0
  •  
  • Lancaster City 0
    Guiseley 0
  •  
  • Spennymoor Town FC 0
    Halesowen 0
  •  
  • Lewes 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Kidderminster Harriers 0
    York City 0
  •  
  • Leamington 0
    Witton Albion 0
  •  
  • Royston Town 0
    Needham Market 0
  •  
  • Slough Town 0
    Weston Super Mare 0
  •  
  • Weymouth 0
    St.Albans 0
  •  
  • Stalybridge 0
    Workington 0
  •  
  • Stratford Town 0
    South Shields 0
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Parkgate FC 20
    Leek Town 23
    12-09-2018 Parkgate FC
    2 - 2
    Leek Town
    18-09-2018 Leek Town
    3 - 0
    Parkgate FC
  •  
  • Aylesbury United 01
    Marlow 02
    09-09-2018 Aylesbury United
    0 - 0
    Marlow
    11-09-2018 Marlow
    2 - 1
    Aylesbury United
  •  
  • Romford 1
    Kettering Town FC 4
  •  
  • AFC Mansfield 2
    Stourport Swifts 1
  •  
  • Chalfont St Peter 12
    AFC Kempston Rovers 12
    08-09-2018 Chalfont St Peter
    1 - 1
    AFC Kempston Rovers
    11-09-2018 AFC Kempston Rovers
    2 - 2
    Chalfont St Peter
  •  
  • Hayes & Yeading United 2
    AFC Rushden & Diamonds 1
  •  
  • AFC Sudbury 3
    Royston Town 2
  •  
  • Atherton Colleries 1
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Bamber Bridge 3
    Tadcaster Albion 1
  •  
  • Weymouth 11
    Banbury United 12
    08-09-2018 Weymouth
    1 - 1
    Banbury United
    11-09-2018 Banbury United
    2 - 1
    Weymouth
  •  
  • Barton Rovers 0
    Needham Market 4
  •  
  • Barwell FC 2
    Buxton 5
  •  
  • Basildon United 0
    Peterborough Sports 2
  •  
  • Paulton Rovers 10
    Basingstoke 12
    08-09-2018 Paulton Rovers
    1 - 1
    Basingstoke
    11-09-2018 Basingstoke
    2 - 0
    Paulton Rovers
  •  
  • Waltham Forest 0
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Enfield Town 0
    Bedford 3
  •  
  • Romulus 4
    Belper Town 0
  •  
  • Taunton Town 7
    Bemerton Heath Harlequins 1
  •  
  • Chesham United 2
    Biggleswade Town 1
  •  
  • Bishop's Cleeve 0
    Wantage Town 2
  •  
  • St Neots Town 2
    Bishop's Stortford 1
  •  
  • Whitstable Town 0
    Bognor Regis Town 5
  •  
  • Bowers & Pitsea 5
    Takeley 1
  •  
  • Brantham Athletic 1
    Spalding United 0
  •  
  • Brentwood Town 2
    Haringey Borough 3
  •  
  • Bridport 0
    Tiverton 1
  •  
  • Cambridge City 3
    Brightlingsea Regent 4
  •  
  • Chipping Sodbury Town 0
    Bristol Manor Farm 2
  •  
  • Burgess Hill Town 1
    Folkestone Invicta 0
  •  
  • Burnham 1
    Bury Town 0
  •  
  • Warrington Town 4
    Burscough 0
  •  
  • Chasetown 12
    Gainsborough 18
    08-09-2018 Chasetown
    1 - 1
    Gainsborough
    11-09-2018 Gainsborough
    8 - 2
    Chasetown
  •  
  • Cheshunt 22
    Leiston 24
    08-09-2018 Cheshunt
    2 - 2
    Leiston
    11-09-2018 Leiston
    4 - 2
    Cheshunt
  •  
  • Cadbury Heath 0
    Cinderford Town 1
  •  
  • AFC Stoneham 0
    Cirencester Town 7
  •  
  • Cleethorpes Town 4
    Walsall Wood 1
  •  
  • Clitheroe 2
    Mossley AFC 5
  •  
  • Coalville Town 2
    Racing Club Warwick 1
  •  
  • Colne 2
    Hyde United 0
  •  
  • Congleton Town 0
    Consett AFC 1
  •  
  • Corby Town 2
    Hertford Town 0
  •  
  • Corinthian Casuals 01
    Whyteleafe 02
    08-09-2018 Corinthian Casuals
    0 - 0
    Whyteleafe
    11-09-2018 Whyteleafe
    2 - 1
    Corinthian Casuals
  •  
  • Metropolitan Police FC 3
    Cray Wanderers 2
  •  
  • Daventry Town 0
    Grantham Town 1
  •  
  • Wingate & Finchley 1
    Didcot Town 2
  •  
  • Wimborne Town 10
    Dorchester Town 13
    08-09-2018 Wimborne Town
    1 - 1
    Dorchester Town
    11-09-2018 Dorchester Town
    3 - 0
    Wimborne Town
  •  
  • Dorking Wanderers 2
    Hartley Wintney 0
  •  
  • Dunston UTS 4
    North Ferriby United 1
  •  
  • Fleet Town 01
    East Grinstead Town 02
    08-09-2018 Fleet Town
    0 - 0
    East Grinstead Town
    08-09-2018 East Grinstead Town
    2 - 1
    Fleet Town
  •  
  • Egham Town FC 1
    Staines Town 0
  •  
  • Farnborough 21
    Lewes 21
    08-09-2018 Farnborough
    2 - 2
    Lewes
    12-09-2018 Lewes
    1 - 1
    Farnborough
  •  
  • Guisborough Town 0
    Farsley Celtic AFC 4
  •  
  • Faversham Town 01
    Worthing 03
    08-09-2018 Faversham Town
    0 - 0
    Worthing
    08-09-2018 Worthing
    3 - 1
    Faversham Town
  •  
  • FC Romania 4
    Soham Town Rangers 0
  •  
  • Frome Town 11
    Winchester City 12
    08-09-2018 Frome Town
    1 - 1
    Winchester City
    11-09-2018 Winchester City
    2 - 1
    Frome Town
  •  
  • South Shields 5
    Garforth Town 1
  •  
  • Hitchin Town 03
    Godmanchester Rovers 01
    08-09-2018 Hitchin Town
    0 - 0
    Godmanchester Rovers
    08-09-2018 Godmanchester Rovers
    1 - 3
    Hitchin Town
  •  
  • Sittingbourne 0
    Gosport Borough 1
  •  
  • Great Wakering Rovers 3
    Wisbech Town 1
  •  
  • Matlock Town 1
    Halesowen 2
  •  
  • Sholing 01
    Hamworthy United 00
    08-09-2018 Sholing
    0 - 0
    Hamworthy United
    11-09-2018 Hamworthy United
    0 - 1
    Sholing
  •  
  • Hanwell Town 2
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Hendon 12
    Harlow Town 11
    08-09-2018 Hendon
    1 - 1
    Harlow Town
    11-09-2018 Harlow Town
    1 - 2
    Hendon
  •  
  • Hornchurch 1
    Harrow Borough 0
  •  
  • Hastings 02
    Kingstonian 01
    08-09-2018 Hastings
    0 - 0
    Kingstonian
    08-09-2018 Kingstonian
    1 - 2
    Hastings
  •  
  • Haverhill Borough 0
    Long Melford 0
  •  
  • Hednesford 2
    Tamworth 0
  •  
  • Leatherhead 2
    Herne Bay 0
  •  
  • Heybridge Swifts 2
    Newmarket Town 0
  •  
  • King's Lynn Town 27
    Histon 20
    08-09-2018 King's Lynn Town
    2 - 2
    Histon
    11-09-2018 Histon
    0 - 7
    King's Lynn Town
  •  
  • Margate 3
    Horndean 2
  •  
  • Corinthian 00
    Horsham 15
    08-09-2018 Corinthian
    0 - 1
    Horsham
    12-09-2018 Horsham
    5 - 0
    Corinthian
  •  
  • Horsham YMCA 1
    Tooting & Mitcham 2
  •  
  • Hythe Town 0
    Tonbridge Angels 2
  •  
  • Knaresborough Town 7
    Kendal Town 3
  •  
  • Northwood 01
    Kings Langley FC 03
    08-09-2018 Northwood
    0 - 0
    Kings Langley FC
    11-09-2018 Kings Langley FC
    3 - 1
    Northwood
  •  
  • Lancaster City 0
    Trafford 2
  •  
  • Leverstock Green 01
    Hadley 00
    08-09-2018 Leverstock Green
    0 - 0
    Hadley
    12-09-2018 Hadley
    0 - 1
    Leverstock Green
  •  
  • Ware 0
    Lowestoft Town 1
  •  
  • Marine 13
    Scarborough Athletic 12
    08-09-2018 Marine
    1 - 1
    Scarborough Athletic
    11-09-2018 Scarborough Athletic
    2 - 3
    Marine
  •  
  • Merstham 03
    Cray Valley Paper Mills 03
    08-09-2018 Merstham
    0 - 0
    Cray Valley Paper Mills
    12-09-2018 Cray Valley Paper Mills
    3 - 3
    Merstham
  •  
  • Melksham Town 1
    Merthyr Town 4
  •  
  • Mickleover Sports 6
    Haughmond 0
  •  
  • Nantwich Town 5
    Worksop 2
  •  
  • Newcastle Benfield 13
    Workington 15
    08-09-2018 Newcastle Benfield
    1 - 1
    Workington
    11-09-2018 Workington
    5 - 3
    Newcastle Benfield
  •  
  • Anstey Nomads 2
    Oadby Town 1
  •  
  • Pagham 0
    Whitehawk 2
  •  
  • Phoenix Sports 23
    Lancing 20
    08-09-2018 Phoenix Sports
    2 - 2
    Lancing
    11-09-2018 Lancing
    0 - 3
    Phoenix Sports
  •  
  • Plymouth Parkway 04
    Street FC 01
    08-09-2018 Plymouth Parkway
    0 - 0
    Street FC
    11-09-2018 Street FC
    1 - 4
    Plymouth Parkway
  •  
  • Shaftesbury Town 0
    Poole Town FC 1
  •  
  • Quorn 0
    Atherstone Town 1
  •  
  • Radcliffe Borough 1
    Stalybridge 0
  •  
  • Ramsgate 13
    Sevenoaks Town 11
    08-09-2018 Ramsgate
    1 - 1
    Sevenoaks Town
    11-09-2018 Sevenoaks Town
    1 - 3
    Ramsgate
  •  
  • Redditch United 2
    Rugby Town 4
  •  
  • Runcorn Town 3
    Irlam 2
  •  
  • Sutton Coldfield Town 21
    Rushall Olympic 20
    08-09-2018 Sutton Coldfield Town
    2 - 2
    Rushall Olympic
    10-09-2018 Rushall Olympic
    0 - 1
    Sutton Coldfield Town
  •  
  • Saffron Walden Town 01
    St. Ives Town FC 03
    08-09-2018 Saffron Walden Town
    0 - 0
    St. Ives Town FC
    11-09-2018 St. Ives Town FC
    3 - 1
    Saffron Walden Town
  •  
  • Salisbury City 13
    Yate Town 11
    08-09-2018 Salisbury City
    1 - 1
    Yate Town
    11-09-2018 Yate Town
    1 - 3
    Salisbury City
  •  
  • Squires Gate 1
    City of Liverpool 5
  •  
  • Grimsby Borough 1
    Stafford Rangers 2
  •  
  • Highgate Town 1
    Stourbridge 2
  •  
  • Stratford Town 0
    Alvechurch 1
  •  
  • Swindon Supermarine 7
    Woodbridge Town 1
  •  
  • Moneyfields FC 1
    Thamesmead Town 0
  •  
  • Beckenham Town 00
    Walton Casuals 03
    08-09-2018 Beckenham Town
    0 - 0
    Walton Casuals
    11-09-2018 Walton Casuals
    3 - 0
    Beckenham Town
  •  
  • Whitley Bay FC 1
    Whitby 0
  •  
  • Witton Albion 5
    Bottesford Town 0
  •  
  • Ashton Athletic 12
    Morpeth Town FC 11
    08-09-2018 Ashton Athletic
    1 - 1
    Morpeth Town FC
    11-09-2018 Morpeth Town FC
    1 - 2
    Ashton Athletic
  •  
  • Spelthorne Sports 1
    Erith Town 5
  •  
  • Coggeshall Town 12
    Berkhamsted 11
    08-09-2018 Coggeshall Town
    1 - 1
    Berkhamsted
    11-09-2018 Berkhamsted
    1 - 2
    Coggeshall Town
  •  
  • Bitton AFC 3
    Westbury United 0
  •  
  • Lymington Town 22
    Lydney Town 21
    08-09-2018 Lymington Town
    2 - 2
    Lydney Town
    11-09-2018 Lydney Town
    1 - 2
    Lymington Town
  •  
  • Binfield 3
    Buckland Athletic 0
  •  
  • Uckfield Town 1
    AFC Croydon Athletic 0
  •  
  • Haverhill Rovers 02
    Long Melford 01
    08-09-2018 Haverhill Rovers
    0 - 0
    Long Melford
    12-09-2018 Long Melford
    1 - 2
    Haverhill Rovers
  •  
  • Maltby Main 1
    Frickley Athletic 2
  •  
  • Basford United 1
    Staveley MW 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • St.Albans 10
    Corinthian Casuals 10
    02-10-2018 St.Albans
    1 - 1
    Corinthian Casuals
    22-09-2018 Corinthian Casuals
    0 - 0
    St.Albans
  •  
  • Hendon 10
    Lancing 10
    02-10-2018 Hendon
    1 - 1
    Lancing
    22-09-2018 Lancing
    0 - 0
    Hendon
  •  
  • Gloucester City 3
    Plymouth Parkway 1
  •  
  • AFC Kempston Rovers 1
    Marlow 0
  •  
  • Bognor Regis Town 12
    AFC Sudbury 13
    22-09-2018 Bognor Regis Town
    1 - 1
    AFC Sudbury
    25-09-2018 AFC Sudbury
    3 - 2
    Bognor Regis Town
  •  
  • Sutton Coldfield Town 20
    Alfreton Town 23
    22-09-2018 Sutton Coldfield Town
    2 - 2
    Alfreton Town
    25-09-2018 Alfreton Town
    3 - 0
    Sutton Coldfield Town
  •  
  • Altrincham 5
    Whitley Bay FC 0
  •  
  • Ashton United 3
    Trafford 0
  •  
  • Cleethorpes Town 35
    Bamber Bridge 30
    22-09-2018 Cleethorpes Town
    3 - 3
    Bamber Bridge
    25-09-2018 Bamber Bridge
    0 - 5
    Cleethorpes Town
  •  
  • Banbury United 0
    Bath City 2
  •  
  • Bristol Manor Farm 5
    Basingstoke 2
  •  
  • FC Romania 0
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Telford 3
    Bedford 1
  •  
  • Billericay 4
    Burnham 1
  •  
  • Nantwich Town 30
    Blyth Spartans 31
    22-09-2018 Nantwich Town
    3 - 3
    Blyth Spartans
    25-09-2018 Blyth Spartans
    1 - 0
    Nantwich Town
  •  
  • Boston United 0
    Peterborough Sports 2
  •  
  • Bowers & Pitsea 1
    Hemel Hempstead 6
  •  
  • Nuneaton Town 10
    Brackley Town 12
    22-09-2018 Nuneaton Town
    1 - 1
    Brackley Town
    25-09-2018 Brackley Town
    2 - 0
    Nuneaton Town
  •  
  • Darlington 1883 0
    Bradford PA 1
  •  
  • Brantham Athletic 0
    Eastbourne Borough 1
  •  
  • Egham Town FC 31
    Brightlingsea Regent 32
    22-09-2018 Egham Town FC
    3 - 3
    Brightlingsea Regent
    25-09-2018 Brightlingsea Regent
    2 - 1
    Egham Town FC
  •  
  • Hampton & Richmond 3
    Burgess Hill Town 0
  •  
  • Buxton 01
    Coalville Town 04
    22-09-2018 Buxton
    0 - 0
    Coalville Town
    25-09-2018 Coalville Town
    4 - 1
    Buxton
  •  
  • Chelmsford 1
    Worthing 2
  •  
  • Welling United 2
    Chesham United 1
  •  
  • Chester FC 4
    City of Liverpool 0
  •  
  • Chippenham Town 21
    Swindon Supermarine 20
    22-09-2018 Chippenham Town
    2 - 2
    Swindon Supermarine
    25-09-2018 Swindon Supermarine
    0 - 1
    Chippenham Town
  •  
  • Chorley 3
    Leek Town 0
  •  
  • Poole Town FC 3
    Cinderford Town 0
  •  
  • Binfield 0
    Cirencester Town 3
  •  
  • FC United of Manchester 2
    Colne 0
  •  
  • Concord Rangers 2
    Margate 0
  •  
  • Consett AFC 30
    Warrington Town 32
    22-09-2018 Consett AFC
    3 - 3
    Warrington Town
    25-09-2018 Warrington Town
    2 - 0
    Consett AFC
  •  
  • Alvechurch 1
    Corby Town 4
  •  
  • Radcliffe Borough 1
    Curzon 2
  •  
  • Uckfield Town 1
    Dartford 3
  •  
  • Hitchin Town 10
    Didcot Town 10
    22-09-2018 Hitchin Town
    1 - 1
    Didcot Town
    25-09-2018 Didcot Town
    0 - 0
    Hitchin Town
  •  
  • Tiverton 2
    Dorchester Town 0
  •  
  • Leverstock Green 2
    Dorking Wanderers 4
  •  
  • Dulwich Hamlet 3
    Tonbridge Angels 1
  •  
  • Dunston UTS 2
    Irlam 1
  •  
  • Hornchurch 2
    East Grinstead Town 1
  •  
  • East Thurrock United 2
    Whitehawk 3
  •  
  • Farsley Celtic AFC 0
    Southport 3
  •  
  • Marine 1
    Frickley Athletic 0
  •  
  • Halesowen 0
    Gainsborough 3
  •  
  • Gosport Borough 2
    Ramsgate 3
  •  
  • St. Ives Town FC 12
    Grantham Town 10
    22-09-2018 St. Ives Town FC
    1 - 1
    Grantham Town
    25-09-2018 Grantham Town
    0 - 2
    St. Ives Town FC
  •  
  • Wealdstone 2
    Great Wakering Rovers 0
  •  
  • Staveley MW 0
    Guiseley 4
  •  
  • Hanwell Town 1
    Lowestoft Town 0
  •  
  • Haringey Borough 2
    Erith Town 0
  •  
  • Leiston 3
    Hastings 4
  •  
  • Haverhill Rovers 0
    Leatherhead 6
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Moneyfields FC 1
  •  
  • Rugby Town 1
    Hednesford 3
  •  
  • Hendon 01
    Phoenix Sports 01
    22-09-2018 Hendon
    0 - 0
    Phoenix Sports
    02-10-2018 Phoenix Sports
    1 - 1
    Hendon
  •  
  • Horsham 4
    Heybridge Swifts 3
  •  
  • Hungerford Town 01
    Wantage Town 01
    22-09-2018 Hungerford Town
    0 - 0
    Wantage Town
    25-09-2018 Wantage Town
    1 - 1
    Hungerford Town
  •  
  • Kettering Town FC 2
    AFC Mansfield 1
  •  
  • Kidderminster Harriers 5
    Atherstone Town 0
  •  
  • Mossley AFC 1
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • King's Lynn Town 3
    Stafford Rangers 1
  •  
  • Kings Langley FC 11
    Lewes 12
    22-09-2018 Kings Langley FC
    1 - 1
    Lewes
    26-09-2018 Lewes
    2 - 1
    Kings Langley FC
  •  
  • Stourbridge 3
    Leamington 2
  •  
  • Merthyr Town 1
    Winchester City 4
  •  
  • Metropolitan Police FC 23
    Needham Market 22
    22-09-2018 Metropolitan Police FC
    2 - 2
    Needham Market
    25-09-2018 Needham Market
    2 - 3
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Anstey Nomads 1
    Mickleover Sports 7
  •  
  • Oxford City 5
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • St Neots Town 4
    Romulus 3
  •  
  • Weston Super Mare 23
    Salisbury City 22
    22-09-2018 Weston Super Mare
    2 - 2
    Salisbury City
    25-09-2018 Salisbury City
    2 - 3
    Weston Super Mare
  •  
  • Slough Town 23
    Sholing 20
    22-09-2018 Slough Town
    2 - 2
    Sholing
    25-09-2018 Sholing
    0 - 3
    Slough Town
  •  
  • Witton Albion 2
    Spennymoor Town FC 1
  •  
  • St.Albans 01
    Whyteleafe 01
    22-09-2018 St.Albans
    0 - 0
    Whyteleafe
    02-10-2018 Whyteleafe
    1 - 1
    St.Albans
  •  
  • South Shields 1
    Stockport 2
  •  
  • Taunton Town 4
    Bitton AFC 0
  •  
  • Woking 4
    Tooting & Mitcham 0
  •  
  • Hereford 04
    Truro City 03
    22-09-2018 Hereford
    0 - 0
    Truro City
    26-09-2018 Truro City
    3 - 4
    Hereford
  •  
  • Coggeshall Town 2
    Walton Casuals 0
  •  
  • Knaresborough Town 1
    Workington 4
  •  
  • York City 5
    Ashton Athletic 0
  •  
  • Lymington Town 0
    Torquay United 7
  •  
  • Round 3
  •  
  • Chippenham Town 4
    Hendon 1
  •  
  • Taunton Town 5
    St.Albans 2
  •  
  • Woking 3
    AFC Kempston Rovers 2
  •  
  • Haringey Borough 02
    AFC Sudbury 01
    06-10-2018 Haringey Borough
    0 - 0
    AFC Sudbury
    06-10-2018 AFC Sudbury
    1 - 2
    Haringey Borough
  •  
  • Mickleover Sports 1
    Alfreton Town 2
  •  
  • Altrincham 4
    Bradford PA 2
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Ashton United 1
  •  
  • Bath City 03
    Lewes 00
    06-10-2018 Bath City
    0 - 0
    Lewes
    06-10-2018 Lewes
    0 - 3
    Bath City
  •  
  • Concord Rangers 2
    Beaconsfield SYCOB 1
  •  
  • Billericay 9
    Whitehawk 1
  •  
  • Gainsborough 1
    Blyth Spartans 2
  •  
  • Brackley Town 2
    Marine 3
  •  
  • Brightlingsea Regent 00
    Torquay United 03
    06-10-2018 Brightlingsea Regent
    0 - 0
    Torquay United
    06-10-2018 Torquay United
    3 - 0
    Brightlingsea Regent
  •  
  • Slough Town 02
    Bristol Manor Farm 02
    06-10-2018 Slough Town
    0 - 0
    Bristol Manor Farm
    06-10-2018 Bristol Manor Farm
    2 - 2
    Slough Town
  •  
  • Dunston UTS 4
    Chester FC 3
  •  
  • Winchester City 3
    Cirencester Town 0
  •  
  • Cleethorpes Town 21
    Guiseley 22
    06-10-2018 Cleethorpes Town
    2 - 2
    Guiseley
    09-10-2018 Guiseley
    2 - 1
    Cleethorpes Town
  •  
  • St Neots Town 23
    Coalville Town 23
    06-10-2018 St Neots Town
    2 - 2
    Coalville Town
    09-10-2018 Coalville Town
    3 - 3
    St Neots Town
  •  
  • Stockport 3
    Corby Town 0
  •  
  • Curzon 1
    Southport 2
  •  
  • Oxford City 4
    Dartford 1
  •  
  • Gloucester City 33
    Dorking Wanderers 30
    06-10-2018 Gloucester City
    3 - 3
    Dorking Wanderers
    09-10-2018 Dorking Wanderers
    0 - 3
    Gloucester City
  •  
  • Eastbourne Borough 4
    Dulwich Hamlet 3
  •  
  • FC United of Manchester 1
    Witton Albion 2
  •  
  • Hampton & Richmond 1
    Hornchurch 0
  •  
  • Leatherhead 10
    Hanwell Town 10
    06-10-2018 Leatherhead
    1 - 1
    Hanwell Town
    09-10-2018 Hanwell Town
    0 - 0
    Leatherhead
  •  
  • Hitchin Town 02
    Hastings 00
    06-10-2018 Hitchin Town
    0 - 0
    Hastings
    06-10-2018 Hastings
    0 - 2
    Hitchin Town
  •  
  • Kettering Town FC 4
    Hednesford 0
  •  
  • Hemel Hempstead 5
    Ramsgate 0
  •  
  • Horsham 11
    Poole Town FC 12
    06-10-2018 Horsham
    1 - 1
    Poole Town FC
    09-10-2018 Poole Town FC
    2 - 1
    Horsham
  •  
  • Hungerford Town 10
    Wealdstone 20
    06-10-2018 Hungerford Town
    1 - 2
    Wealdstone
    06-10-2018 Wealdstone
    0 - 0
    Hungerford Town
  •  
  • Stourbridge 3
    Kidderminster Harriers 2
  •  
  • Workington 01
    Kidsgrove Athletic 02
    06-10-2018 Workington
    0 - 0
    Kidsgrove Athletic
    10-10-2018 Kidsgrove Athletic
    2 - 1
    Workington
  •  
  • Tiverton 30
    Metropolitan Police FC 31
    06-10-2018 Tiverton
    3 - 3
    Metropolitan Police FC
    09-10-2018 Metropolitan Police FC
    1 - 0
    Tiverton
  •  
  • York City 3
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Warrington Town 2
    Telford 1
  •  
  • Hereford 00
    Welling United 02
    06-10-2018 Hereford
    0 - 0
    Welling United
    06-10-2018 Welling United
    2 - 0
    Hereford
  •  
  • Weston Super Mare 01
    Coggeshall Town 00
    06-10-2018 Weston Super Mare
    0 - 0
    Coggeshall Town
    06-10-2018 Coggeshall Town
    0 - 1
    Weston Super Mare
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Worthing 3
  •  
  • Peterborough Sports 0
    Chorley 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • AFC Fylde 1
    Chesterfield 3
  •  
  • Aldershot Town 2
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Alfreton Town 40
    St Neots Town 00
    20-10-2018 Alfreton Town
    4 - 0
    St Neots Town
    20-10-2018 St Neots Town
    0 - 0
    Alfreton Town
  •  
  • Stockport 2
    Altrincham 0
  •  
  • Southport 2
    Ashton United 1
  •  
  • Barnet 4
    Braintree Town 2
  •  
  • Chorley 3
    Barrow 2
  •  
  • Weston Super Mare 1
    Bath City 0
  •  
  • Billericay 21
    Taunton Town 20
    20-10-2018 Billericay
    2 - 2
    Taunton Town
    24-10-2018 Taunton Town
    0 - 1
    Billericay
  •  
  • Blyth Spartans 0
    York City 1
  •  
  • Boreham Wood 21
    Dagenham & Redbridge 20
    20-10-2018 Boreham Wood
    2 - 2
    Dagenham & Redbridge
    23-10-2018 Dagenham & Redbridge
    0 - 1
    Boreham Wood
  •  
  • Gloucester City 0
    Bromley 1
  •  
  • Chippenham Town 10
    Maidenhead United 11
    20-10-2018 Chippenham Town
    1 - 1
    Maidenhead United
    23-10-2018 Maidenhead United
    1 - 0
    Chippenham Town
  •  
  • Concord Rangers 0
    Dover 1
  •  
  • Eastbourne Borough 1
    Slough Town 2
  •  
  • Eastleigh 0
    Hampton & Richmond 1
  •  
  • Ebbsfleet United 4
    Worthing 0
  •  
  • Guiseley 3
    Stourbridge 1
  •  
  • Warrington Town 20
    Halifax Town 22
    20-10-2018 Warrington Town
    2 - 2
    Halifax Town
    23-10-2018 Halifax Town
    2 - 0
    Warrington Town
  •  
  • Haringey Borough 2
    Poole Town FC 1
  •  
  • Harrogate 00
    Wrexham 02
    20-10-2018 Harrogate
    0 - 0
    Wrexham
    23-10-2018 Wrexham
    2 - 0
    Harrogate
  •  
  • Hartlepool United 1
    Kidsgrove Athletic 0
  •  
  • Metropolitan Police FC 1
    Havant and Waterlooville 0
  •  
  • Hemel Hempstead 10
    Oxford City 15
    20-10-2018 Hemel Hempstead
    1 - 1
    Oxford City
    23-10-2018 Oxford City
    5 - 0
    Hemel Hempstead
  •  
  • Hitchin Town 12
    Leatherhead 11
    20-10-2018 Hitchin Town
    1 - 1
    Leatherhead
    24-10-2018 Leatherhead
    1 - 2
    Hitchin Town
  •  
  • Maidstone 2
    Leyton Orient 0
  •  
  • Marine 1
    Salford City 2
  •  
  • Witton Albion 0
    Solihull Moors 2
  •  
  • Wealdstone 1
    Sutton United 2
  •  
  • Torquay United 4
    Winchester City 1
  •  
  • Woking 1
    Welling United 0
  •  
  • Dunston UTS 0
    Gateshead FC 4
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Blyth Spartans Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Najlepsi strzelcy Blyth Spartans
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Maguire
6
1.0
2 Reid
4
1.0
3 Dale
3
1.0
4 Wrightson
1
1.0
5 Rivers
1
1.0
6 Green
1
0.5
7 Buddle
1
1.0
8 Cunningham
1
1.0
9 Holmes
1
1.0
10 Howson
0
0.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 27 na mecz: 1.35
Straconych bramek 34 na mecz: 1.70
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 11
55.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 3
15.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.05
Wygranych meczów do zera (WTN) 3
15.00%
Przegranych meczów do zera (LTN) 6
30.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
20.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 7
35.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Blyth Spartans wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 5 1 0 1
Przegranych 3 4 2 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 2
22.2%
1-2 2
22.2%
0-2 1
11.1%
8-1 1
11.1%
0-3 1
11.1%
0-1 1
11.1%
2-1 1
11.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics