Bognor Regis Town

Witamy w Bognor Regis Town (England - Evo-Stik League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Bognor Regis Town Staty

Forma drużyny:
D
D
D
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 11

    Gole

  • 1.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 3

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 9

    Meczów

  • 14

    Gole

  • 1.56

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 5

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 55.6%

    Over 2.5

  • 77.8%

    Over 1.5

  • 33.33%

    CS

  • 66.67%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Bognor Regis Town
Anglia - Evo-Stik League
dzisiaj 20:45
Przełożone
Anglia - Evo-Stik League
02 paź
Nierozpoczęty
Anglia - Evo-Stik League
09 paź
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Post
Przełożone
'
20:45
TFI HA: 2.03
TFI: 5.37
Nierozpoczęty
'
16:00
Nierozpoczęty
'
16:00
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Kingstonian 7 18 6 0 1 17 7 10
W
L
W
W
W
2 Worthing 7 15 5 0 2 15 9 6
W
W
W
L
W
3 Folkestone Invicta 7 15 4 3 0 12 6 6
D
D
W
W
D
4 Lewes 8 14 4 2 2 18 11 7
L
W
W
W
D
5 Margate Margate 7 14 4 2 1 11 7 4
W
L
W
W
D
6 Enfield Town 7 13 4 1 2 10 8 2
L
W
L
W
D
7 Haringey Borough 7 12 4 0 3 14 7 7
W
L
L
W
W
8 Hornchurch 7 12 4 0 3 12 7 5
W
W
L
W
L
9 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 7 11 3 2 2 16 10 6
W
W
W
D
L
10 Carshalton Athletic 7 11 3 2 2 10 6 4
W
D
L
W
W
11 Bognor Regis Town 8 11 2 5 1 11 9 2
D
D
D
W
W
12 Brightlingsea Regent 8 10 3 1 4 8 14 -6
W
L
L
L
D
13 Cheshunt 7 8 2 2 3 10 9 1
L
W
L
L
D
14 Bowers & Pitsea 7 8 2 2 3 10 12 -2
W
D
W
D
L
15 Wingate & Finchley 7 8 2 2 3 11 14 -3
D
W
L
L
D
16 Potters Bar Town 8 8 2 2 4 11 17 -6
D
D
L
W
L
17 Corinthian Casuals 7 7 2 1 4 8 8 0
L
W
W
L
D
18 Cray Wanderers 7 6 2 0 5 7 13 -6
L
L
L
L
L
19 East Thurrock United East Thurrock United 7 6 1 3 3 9 16 -7
L
D
L
D
W
20 Merstham 7 6 2 0 5 4 14 -10
L
L
W
L
L
21 Horsham 7 5 1 2 4 6 9 -3
L
D
L
D
W
22 Leatherhead 7 3 1 0 6 6 23 -17
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Barking 11
    Aveley 11
    07-09-2021 Barking
    1 - 1
    Aveley
    13-09-2021 Aveley
    1 - 1
    Barking
  •  
  • Littlehampton Town 4
    Whitehawk 5
  •  
  • Balham 0
    Merstham 2
  •  
  • Baldock Town 1
    Wisbech Town 0
  •  
  • Biggleswade FC 0
    AFC Dunstable 1
  •  
  • Erith & Belvedere FC 0
    Chertsey Town 4
  •  
  • Lichfield City 1
    Nuneaton Town 3
  •  
  • Coalville Town 5
    AFC Rushden & Diamonds 2
  •  
  • Potton United 0
    AFC Sudbury 1
  •  
  • Banbury United 1
    Ardley United 0
  •  
  • Arlesey Town 0
    Bowers & Pitsea 5
  •  
  • Ashford Town 2
    Tilbury 1
  •  
  • Ashton United 0
    Hebburn Town 1
  •  
  • Atherton Colleries 13
    Bridlington Town 11
    04-09-2021 Atherton Colleries
    1 - 1
    Bridlington Town
    07-09-2021 Bridlington Town
    1 - 3
    Atherton Colleries
  •  
  • Aylesbury United 4
    Willand Rovers 1
  •  
  • West Allotment Celtic 2
    Bamber Bridge 7
  •  
  • Barnstaple Town 0
    Lymington Town 1
  •  
  • Hornchurch 14
    Barton Rovers 11
    04-09-2021 Hornchurch
    1 - 1
    Barton Rovers
    07-09-2021 Barton Rovers
    1 - 4
    Hornchurch
  •  
  • Chasetown 2
    Barwell FC 1
  •  
  • Basford United 1
    Stourbridge 0
  •  
  • Wingate & Finchley 16
    Basildon United 11
    04-09-2021 Wingate & Finchley
    1 - 1
    Basildon United
    07-09-2021 Basildon United
    1 - 6
    Wingate & Finchley
  •  
  • Basingstoke 4
    Bridgwater Town 1
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 25
    Walton and Hersham 22
    04-09-2021 Beaconsfield SYCOB
    2 - 2
    Walton and Hersham
    07-09-2021 Walton and Hersham
    2 - 5
    Beaconsfield SYCOB
  •  
  • Bedford 03
    Canvey 02
    04-09-2021 Bedford
    0 - 0
    Canvey
    07-09-2021 Canvey
    2 - 3
    Bedford
  •  
  • Bedworth United 4
    Winterton Rangers 1
  •  
  • Matlock Town 0
    Belper Town 3
  •  
  • Biggleswade Town 0
    Hitchin Town 3
  •  
  • Kidlington 2
    Bishop's Cleeve 3
  •  
  • Bishop's Stortford 3
    Lowestoft Town 0
  •  
  • Blackfield & Langley 0
    Wimborne Town 3
  •  
  • Hayes & Yeading United 4
    Bognor Regis Town 3
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Bracknell Town 0
  •  
  • Brentwood Town 0
    Cheshunt 2
  •  
  • Leiston 3
    Brightlingsea Regent 2
  •  
  • Bury Town 1
    Norwich United 4
  •  
  • Sherwood Colliery 21
    Buxton 25
    04-09-2021 Sherwood Colliery
    2 - 2
    Buxton
    07-09-2021 Buxton
    5 - 1
    Sherwood Colliery
  •  
  • Cambridge City 1
    East Thurrock United 3
  •  
  • Carlton Town 1
    Stratford Town 3
  •  
  • Kennington 0
    Carshalton Athletic 3
  •  
  • Abbey Rangers 5
    Chatham Town 0
  •  
  • Uxbridge 21
    Chesham United 22
    04-09-2021 Uxbridge
    2 - 2
    Chesham United
    07-09-2021 Chesham United
    2 - 1
    Uxbridge
  •  
  • Phoenix Sports 2
    Chipstead 1
  •  
  • Cirencester Town 3
    Easington Sports 0
  •  
  • Hednesford 11
    Cleethorpes Town 12
    04-09-2021 Hednesford
    1 - 1
    Cleethorpes Town
    07-09-2021 Cleethorpes Town
    2 - 1
    Hednesford
  •  
  • City of Liverpool 1
    Clitheroe 0
  •  
  • Long Eaton United 2
    Coleshill Town 1
  •  
  • Stalybridge 0
    Colne 1
  •  
  • Corby Town 1
    Hendon 0
  •  
  • Worthing 11
    Corinthian Casuals 13
    04-09-2021 Worthing
    1 - 1
    Corinthian Casuals
    07-09-2021 Corinthian Casuals
    3 - 1
    Worthing
  •  
  • Cray Wanderers 1
    Sutton Common Rovers 3
  •  
  • Enfield Town 2
    Dereham Town 1
  •  
  • Dorchester Town 1
    Yate Town 3
  •  
  • Dunston UTS 1
    Marine 2
  •  
  • Farnborough 4
    Peacehaven & Telscombe FC 0
  •  
  • Bootle 22
    FC United of Manchester 23
    04-09-2021 Bootle
    2 - 2
    FC United of Manchester
    07-09-2021 FC United of Manchester
    3 - 2
    Bootle
  •  
  • Felixstowe & Walton United 1
    Great Wakering Rovers 3
  •  
  • Weston Super Mare 21
    Flackwell Heath 20
    04-09-2021 Weston Super Mare
    2 - 2
    Flackwell Heath
    07-09-2021 Flackwell Heath
    0 - 1
    Weston Super Mare
  •  
  • Fleet Town 0
    Hanwell Town 2
  •  
  • Corinthian 2
    Folkestone Invicta 3
  •  
  • Frome Town 1
    Mangotsfield United 0
  •  
  • Sporting Khalsa 2
    Gainsborough 1
  •  
  • Gosport Borough 2
    Plymouth Parkway 1
  •  
  • Nantwich Town 2
    Grantham Town 0
  •  
  • Halesowen 2
    Ilkeston FC 1
  •  
  • Merthyr Town 00
    Hamworthy United 02
    04-09-2021 Merthyr Town
    0 - 0
    Hamworthy United
    07-09-2021 Hamworthy United
    2 - 0
    Merthyr Town
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Haringey Borough 1
  •  
  • Harrow Borough 4
    Ramsgate 2
  •  
  • Walton Casuals 2
    Hartley Wintney 1
  •  
  • Harefield United 0
    Hastings 4
  •  
  • Haywards Heath Town 10
    Horsham 12
    04-09-2021 Haywards Heath Town
    1 - 1
    Horsham
    07-09-2021 Horsham
    2 - 0
    Haywards Heath Town
  •  
  • Morpeth Town FC 6
    Hyde United 1
  •  
  • Hythe Town 1
    Ascot United 0
  •  
  • Kendal Town 0
    Warrington Town 1
  •  
  • Kings Langley FC 3
    Romford 2
  •  
  • Oxhey Jets 21
    Kingstonian 28
    04-09-2021 Oxhey Jets
    2 - 2
    Kingstonian
    08-09-2021 Kingstonian
    8 - 1
    Oxhey Jets
  •  
  • Little Oakley 2
    Kirkley & Pakefield 1
  •  
  • Lancaster City 1
    1874 Northwich 0
  •  
  • Whitstable Town 20
    Leatherhead 21
    04-09-2021 Whitstable Town
    2 - 2
    Leatherhead
    07-09-2021 Leatherhead
    1 - 0
    Whitstable Town
  •  
  • Leek Town 0
    Mickleover Sports 2
  •  
  • Lewes 1
    Metropolitan Police FC 2
  •  
  • Margate 24
    Thame United 22
    04-09-2021 Margate
    2 - 2
    Thame United
    07-09-2021 Thame United
    2 - 4
    Margate
  •  
  • Sheppey United 0
    Marlow 1
  •  
  • Marske United 6
    Seaham Red Star 0
  •  
  • Royston Town 1
    Mildenhall Town 2
  •  
  • Mossley AFC 1
    Newton Aycliffe 0
  •  
  • Needham Market 1
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Worksop 3
    Newport Pagnell Town 0
  •  
  • Northwood 2
    Chichester City FC 3
  •  
  • Poole Town FC 5
    Swindon Supermarine 0
  •  
  • Stowmarket Town 2
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Charnock Richard 2
    Prescot Cables 3
  •  
  • Radcliffe Borough 2
    Skelmersdale United 0
  •  
  • Stamford AFC 2
    Redditch United 0
  •  
  • Redhill FC 14
    Sevenoaks Town 13
    04-09-2021 Redhill FC
    1 - 1
    Sevenoaks Town
    08-09-2021 Sevenoaks Town
    3 - 4
    Redhill FC
  •  
  • Runcorn Linnets 2
    Liversedge 0
  •  
  • Rushall Olympic 22
    Stafford Rangers 20
    04-09-2021 Rushall Olympic
    2 - 2
    Stafford Rangers
    07-09-2021 Stafford Rangers
    0 - 2
    Rushall Olympic
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Witton Albion 2
  •  
  • Shildon AFC 1
    South Shields 3
  •  
  • Alton FC 1
    Sholing 3
  •  
  • Broadfields United 22
    South Park 21
    04-09-2021 Broadfields United
    2 - 2
    South Park
    07-09-2021 South Park
    1 - 2
    Broadfields United
  •  
  • Tividale 0
    Spalding United 1
  •  
  • Squires Gate 1
    North Shields 0
  •  
  • Tamworth 3
    Alvechurch 1
  •  
  • Shepton Mallet 1
    Taunton Town 8
  •  
  • Salisbury 0
    Tiverton 2
  •  
  • Truro City 3
    Exmouth Town FC 1
  •  
  • Waltham Forest -1
    Berkhamsted -0
    04-09-2021 Waltham Forest
    0 - 0
    Berkhamsted
    04-09-2021 Berkhamsted
    0 - 1
    Waltham Forest
  •  
  • Colney Heath 0
    Ware 4
  •  
  • Mulbarton Wanderers 21
    Welwyn Garden City 22
    04-09-2021 Mulbarton Wanderers
    2 - 2
    Welwyn Garden City
    07-09-2021 Welwyn Garden City
    2 - 1
    Mulbarton Wanderers
  •  
  • Warrington Rylands 0
    Whitby 4
  •  
  • Highworth Town 12
    Shaftesbury Town 14
    04-09-2021 Highworth Town
    1 - 1
    Shaftesbury Town
    07-09-2021 Shaftesbury Town
    4 - 2
    Highworth Town
  •  
  • Handsworth Parramore 2
    Coventry United 0
  •  
  • Barnoldswick Town 0
    Pontefract Collieries 3
  •  
  • Leicester Road 11
    Hanley Town 12
    04-09-2021 Leicester Road
    1 - 1
    Hanley Town
    07-09-2021 Hanley Town
    2 - 1
    Leicester Road
  •  
  • Hadley 13
    Enfield 12
    04-09-2021 Hadley
    1 - 1
    Enfield
    08-09-2021 Enfield
    2 - 3
    Hadley
  •  
  • Longlevens 2
    Alresford Town 1
  •  
  • Sunderland RCA 2
    Stockton Town 4
  •  
  • Spelthorne Sports 10
    Bedfont Sports Club 12
    04-09-2021 Spelthorne Sports
    1 - 1
    Bedfont Sports Club
    08-09-2021 Bedfont Sports Club
    2 - 0
    Spelthorne Sports
  •  
  • Bromsgrove Sporting 2
    Loughborough University 0
  •  
  • Anstey Nomads 0
    Stone Old Alleynians 1
  •  
  • Jersey Bulls 5
    VCD Athletic FC 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Longlevens 1
    Gloucester City 3
  •  
  • Barking 1
    AFC Dunstable 3
  •  
  • Aveley -
    AFC Dunstable -
  •  
  • AFC Fylde 10
    Spennymoor Town FC 11
    18-09-2021 AFC Fylde
    1 - 1
    Spennymoor Town FC
    21-09-2021 Spennymoor Town FC
    1 - 0
    AFC Fylde
  •  
  • AFC Sudbury 01
    Stowmarket Town 00
    18-09-2021 AFC Sudbury
    0 - 0
    Stowmarket Town
    21-09-2021 Stowmarket Town
    0 - 1
    AFC Sudbury
  •  
  • Cleethorpes Town 1
    Alfreton Town 0
  •  
  • Ashford Town 2
    Folkestone Invicta 7
  •  
  • Atherton Colleries 3
    Witton Albion 1
  •  
  • Aylesbury United 5
    Bishop's Cleeve 1
  •  
  • Runcorn Linnets 3
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Nantwich Town 1
    Banbury United 2
  •  
  • Mickleover Sports 1
    Basford United 3
  •  
  • Basingstoke 3
    Wimborne Town 4
  •  
  • Shaftesbury Town 0
    Bath City 1
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 3
    Havant and Waterlooville 5
  •  
  • Bedford 1
    Welwyn Garden City 3
  •  
  • Bedworth United 1
    Long Eaton United 3
  •  
  • Belper Town 0
    Tamworth 5
  •  
  • Braintree Town 1
    Billericay 2
  •  
  • Bishop's Stortford 0
    Bowers & Pitsea 2
  •  
  • Blyth Spartans 12
    FC United of Manchester 10
    18-09-2021 Blyth Spartans
    1 - 1
    FC United of Manchester
    21-09-2021 FC United of Manchester
    0 - 2
    Blyth Spartans
  •  
  • Boston United 6
    Corby Town 0
  •  
  • Brackley Town 4
    Coalville Town 2
  •  
  • Gateshead FC 6
    Bradford PA 2
  •  
  • Burgess Hill Town 0
    Dorking Wanderers 4
  •  
  • Buxton 4
    Rushall Olympic 0
  •  
  • Carshalton Athletic 1
    Ebbsfleet United 2
  •  
  • Hanley Town 2
    Chasetown 1
  •  
  • Chelmsford 2
    Little Oakley 1
  •  
  • Chertsey Town 1
    Chesham United 0
  •  
  • Hitchin Town 0
    Cheshunt 3
  •  
  • Darlington 1883 00
    Chester FC 01
    18-09-2021 Darlington 1883
    0 - 0
    Chester FC
    21-09-2021 Chester FC
    1 - 0
    Darlington 1883
  •  
  • Poole Town FC 10
    Chippenham Town 11
    18-09-2021 Poole Town FC
    1 - 1
    Chippenham Town
    21-09-2021 Chippenham Town
    1 - 0
    Poole Town FC
  •  
  • Chorley 20
    Southport 21
    18-09-2021 Chorley
    2 - 2
    Southport
    21-09-2021 Southport
    1 - 0
    Chorley
  •  
  • Cirencester Town 3
    Hamworthy United 1
  •  
  • Colne 0
    Guiseley 1
  •  
  • Concord Rangers 00
    St.Albans 02
    18-09-2021 Concord Rangers
    0 - 0
    St.Albans
    21-09-2021 St.Albans
    2 - 0
    Concord Rangers
  •  
  • Leatherhead 00
    Corinthian Casuals 03
    18-09-2021 Leatherhead
    0 - 0
    Corinthian Casuals
    21-09-2021 Corinthian Casuals
    3 - 0
    Leatherhead
  •  
  • Curzon 4
    Stockton Town 0
  •  
  • Dartford 5
    Hythe Town 1
  •  
  • Dulwich Hamlet 0
    Bedfont Sports Club 1
  •  
  • East Thurrock United 23
    Needham Market 22
    18-09-2021 East Thurrock United
    2 - 2
    Needham Market
    21-09-2021 Needham Market
    2 - 3
    East Thurrock United
  •  
  • Hanwell Town 0
    Eastbourne Borough 2
  •  
  • Enfield Town 12
    Hadley 11
    18-09-2021 Enfield Town
    1 - 1
    Hadley
    21-09-2021 Hadley
    1 - 2
    Enfield Town
  •  
  • Metropolitan Police FC 11
    Farnborough 10
    18-09-2021 Metropolitan Police FC
    1 - 1
    Farnborough
    21-09-2021 Farnborough
    0 - 1
    Metropolitan Police FC
  •  
  • City of Liverpool 3
    Farsley Celtic AFC 0
  •  
  • Frome Town 2
    Oxford City 1
  •  
  • Yate Town 2
    Gosport Borough 0
  •  
  • Great Wakering Rovers 3
    Peterborough Sports 5
  •  
  • Halesowen 1-
    Handsworth Parramore 3-
    18-09-2021 Halesowen
    1 - 3
    Handsworth Parramore
    21-09-2021 Handsworth Parramore
    0 - 0
    Halesowen
  •  
  • Walton Casuals 0
    Hampton & Richmond 3
  •  
  • Welling United 0
    Harrow Borough 2
  •  
  • Broadfields United 2
    Hastings 3
  •  
  • Hayes & Yeading United 5
    Tonbridge Angels 0
  •  
  • York City 3
    Hebburn Town 0
  •  
  • Ware 21
    Hemel Hempstead 20
    18-09-2021 Ware
    2 - 2
    Hemel Hempstead
    21-09-2021 Hemel Hempstead
    0 - 1
    Ware
  •  
  • Hornchurch 4
    Waltham Forest 1
  •  
  • Kingstonian 10
    Horsham 11
    18-09-2021 Kingstonian
    1 - 1
    Horsham
    21-09-2021 Horsham
    1 - 0
    Kingstonian
  •  
  • Hungerford Town 1
    Truro City 0
  •  
  • Spalding United 10
    Kettering Town FC 12
    18-09-2021 Spalding United
    1 - 1
    Kettering Town FC
    21-09-2021 Kettering Town FC
    2 - 0
    Spalding United
  •  
  • Sporting Khalsa 1
    Kidderminster Harriers 3
  •  
  • Kings Langley FC 11
    Leiston 13
    18-09-2021 Kings Langley FC
    1 - 1
    Leiston
    21-09-2021 Leiston
    3 - 1
    Kings Langley FC
  •  
  • Morpeth Town FC 4
    Lancaster City 1
  •  
  • Leamington 3
    Stone Old Alleynians 1
  •  
  • Chichester City FC 1
    Maidstone 3
  •  
  • Merstham 4
    Margate 1
  •  
  • Marine 3
    Warrington Town 0
  •  
  • Abbey Rangers 0
    Marlow 2
  •  
  • Marske United 3
    South Shields 0
  •  
  • Norwich United 3
    Mildenhall Town 2
  •  
  • Mossley AFC 1
    Radcliffe Borough 2
  •  
  • Stratford Town 4
    Nuneaton Town 0
  •  
  • Phoenix Sports 1
    Redhill FC 3
  •  
  • Prescot Cables 0
    Whitby 3
  •  
  • Tiverton 1
    Sholing 3
  •  
  • Slough Town 1
    Whitehawk 3
  •  
  • Squires Gate 2
    Pontefract Collieries 3
  •  
  • Telford 1
    Stamford AFC 2
  •  
  • Weston Super Mare 5
    Taunton Town 1
  •  
  • Wingate & Finchley 3
    Baldock Town 0
  •  
  • Bromsgrove Sporting 6
    Worksop 0
  •  
  • Lymington Town 20
    Hereford 24
    18-09-2021 Lymington Town
    2 - 2
    Hereford
    21-09-2021 Hereford
    4 - 0
    Lymington Town
  •  
  • Sutton Common Rovers 22
    Jersey Bulls 23
    18-09-2021 Sutton Common Rovers
    2 - 2
    Jersey Bulls
    21-09-2021 Jersey Bulls
    3 - 2
    Sutton Common Rovers
  •  
  • Round 3
  •  
  • AFC Dunstable -
    Peterborough Sports -
  •  
  • AFC Sudbury -
    Cheshunt -
  •  
  • Atherton Colleries -
    Marine -
  •  
  • Aylesbury United -
    Ebbsfleet United -
  •  
  • Basford United -
    Banbury United -
  •  
  • Bath City -
    Frome Town -
  •  
  • Havant and Waterlooville -
    Billericay -
  •  
  • Guiseley -
    Blyth Spartans -
  •  
  • Boston United -
    East Thurrock United -
  •  
  • Bowers & Pitsea -
    Hornchurch -
  •  
  • City of Liverpool -
    Buxton -
  •  
  • Chelmsford -
    Enfield Town -
  •  
  • Jersey Bulls -
    Chertsey Town -
  •  
  • Marske United -
    Chester FC -
  •  
  • Chippenham Town -
    Hastings -
  •  
  • Hungerford Town -
    Cirencester Town -
  •  
  • Curzon -
    Cleethorpes Town -
  •  
  • Corinthian Casuals -
    Wingate & Finchley -
  •  
  • Maidstone -
    Dartford -
  •  
  • Dorking Wanderers -
    Weston Super Mare -
  •  
  • Horsham -
    Eastbourne Borough -
  •  
  • Folkestone Invicta -
    Gloucester City -
  •  
  • Runcorn Linnets -
    Gateshead FC -
  •  
  • Hampton & Richmond -
    Wimborne Town -
  •  
  • Harrow Borough -
    Marlow -
  •  
  • Hayes & Yeading United -
    Whitehawk -
  •  
  • Leamington -
    Kettering Town FC -
  •  
  • Ware -
    Kidderminster Harriers -
  •  
  • Leiston -
    Tamworth -
  •  
  • Stratford Town -
    Long Eaton United -
  •  
  • Merstham -
    Hereford -
  •  
  • Metropolitan Police FC -
    St.Albans -
  •  
  • Stamford AFC -
    Norwich United -
  •  
  • Radcliffe Borough -
    Morpeth Town FC -
  •  
  • Yate Town -
    Redhill FC -
  •  
  • Bedfont Sports Club -
    Sholing -
  •  
  • Spennymoor Town FC -
    Southport -
  •  
  • Bromsgrove Sporting -
    Welwyn Garden City -
  •  
  • York City -
    Whitby -
  •  
  • Pontefract Collieries -
    Handsworth Parramore -
  •  
  • Hanley Town -
    Brackley Town -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Bognor Regis Town Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
1
3
Najlepsi strzelcy Bognor Regis Town
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Leigh
1
1.0
2 Diedrick-Roberts
1
1.0
3 Robson
0
0.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 14 na mecz: 1.56
Straconych bramek 13 na mecz: 1.44
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 6
66.67%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 3
33.33%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.00
Wygranych meczów do zera (WTN) 2
22.22%
Przegranych meczów do zera (LTN) 0
0.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
22.22%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 2
22.22%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Bognor Regis Town wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 1 1 0 0
Przegranych 2 0 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-2 1
25%
1-0 1
25%
2-2 1
25%
0-0 1
25%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics