Oxford City

Witamy w Oxford City (England - National League North/South) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Oxford City logo Oxford City Staty

Forma drużyny:
L
D
D
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 48

    Meczów

  • 72

    Gole

  • 1.50

    na mecz

  • 17

    Wygrane

  • 10

    Remisy

  • 21

    Przegrane

  • 56.3%

    Over 2.5

  • 79.2%

    Over 1.5

  • 20.83%

    CS

  • 60.42%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Littlehampton Town 20
    Chipstead 24
    03-09-2017 Littlehampton Town
    2 - 2
    Chipstead
    05-09-2017 Chipstead
    4 - 0
    Littlehampton Town
  •  
  • Romford 0
    Hornchurch 1
  •  
  • Baldock Town 4
    Thame United 3
  •  
  • Romulus 0
    Kettering Town FC 3
  •  
  • Abbey Hey 31
    Altrincham 32
    02-09-2017 Abbey Hey
    3 - 3
    Altrincham
    05-09-2017 Altrincham
    2 - 1
    Abbey Hey
  •  
  • AFC Kempston Rovers 2
    Wisbech Town 1
  •  
  • AFC Portchester 1
    Dorchester Town 0
  •  
  • Tividale 2
    AFC Rushden & Diamonds 3
  •  
  • AFC Sudbury 14
    Mildenhall Town 12
    02-09-2017 AFC Sudbury
    1 - 1
    Mildenhall Town
    05-09-2017 Mildenhall Town
    2 - 4
    AFC Sudbury
  •  
  • Frome Town 2
    AFC Totton 1
  •  
  • Arlesey Town 0
    Heybridge Swifts 7
  •  
  • Ashford Town 2
    Corinthian Casuals 0
  •  
  • Marine 1
    Ashton United 3
  •  
  • Cleethorpes Town 1
    Atherton Colleries 2
  •  
  • Aylesbury 1
    Leiston 3
  •  
  • Tilbury 0
    Aylesbury United 1
  •  
  • Ashton Athletic 2
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Banbury United 4
    Tiverton 2
  •  
  • Bridport 1
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Sutton Coldfield Town 0
    Barwell FC 2
  •  
  • Halesowen 0
    Basford United 3
  •  
  • Basingstoke 20
    Hartley Wintney 21
    02-09-2017 Basingstoke
    2 - 2
    Hartley Wintney
    05-09-2017 Hartley Wintney
    1 - 0
    Basingstoke
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Marlow 2
  •  
  • Bedford 0
    Lowestoft Town 2
  •  
  • Bideford AFC 5
    Bishop's Cleeve 1
  •  
  • North Leigh 22
    Biggleswade Town 23
    02-09-2017 North Leigh
    2 - 2
    Biggleswade Town
    05-09-2017 Biggleswade Town
    3 - 2
    North Leigh
  •  
  • Billericay 5
    Didcot Town 0
  •  
  • Potters Bar Town 1
    Bishop's Stortford 0
  •  
  • Horndean 0
    Bodmin Town 2
  •  
  • Boldmere St Michaels 0
    Chasetown 3
  •  
  • Boston Town 2
    Hednesford 0
  •  
  • Gosport Borough 1
    Bridgwater Town 0
  •  
  • Hanwell Town 4
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Brocton 2
    Deeping Rangers 4
  •  
  • Erith Town 0
    Burgess Hill Town 3
  •  
  • Buxton 3
    Frickley Athletic 2
  •  
  • Carshalton Athletic 5
    Pagham 3
  •  
  • Great Yarmouth Town 0
    Chesham United 2
  •  
  • Cheshunt 2
    Takeley 0
  •  
  • Cinderford Town 2
    Moneyfields FC 1
  •  
  • Kidsgrove Athletic 3
    Clitheroe 2
  •  
  • St. Ives Town FC 1
    Coalville Town 0
  •  
  • Colney Heath 3
    Cockfosters 0
  •  
  • King's Lynn Town 4
    Coleshill Town 1
  •  
  • Colne 0
    Lancaster City 1
  •  
  • Droylsden 4
    Colwyn Bay 3
  •  
  • Ossett Town 2
    Consett AFC 1
  •  
  • Yaxley 0
    Dereham Town 1
  •  
  • Dorking Wanderers 3
    Worthing 2
  •  
  • Dulwich Hamlet 3
    Hastings 1
  •  
  • AFC Mansfield 4
    Dunkirk 0
  •  
  • Royston Town 2
    Dunstable Town FC 0
  •  
  • Margate 3
    East Grinstead Town 1
  •  
  • Phoenix Sports 2
    Eastbourne Town 0
  •  
  • Ramsgate 34
    Egham Town FC 32
    02-09-2017 Ramsgate
    3 - 3
    Egham Town FC
    05-09-2017 Egham Town FC
    2 - 4
    Ramsgate
  •  
  • Enfield Town 2
    Harrow Borough 1
  •  
  • Farnborough 2
    Salisbury City 3
  •  
  • Stalybridge 2
    Farsley Celtic AFC 1
  •  
  • Faversham Town 3
    Tonbridge Angels 1
  •  
  • Hadley 2
    FC Romania 3
  •  
  • Folkestone Invicta 3
    Greenwich Borough 2
  •  
  • Hereford 8
    Godalming Town 0
  •  
  • Gorleston 0
    Barking 4
  •  
  • Grantham Town 2
    Holbeach United 1
  •  
  • Hertford Town 13
    Grays Athletic 12
    02-09-2017 Hertford Town
    1 - 1
    Grays Athletic
    06-09-2017 Grays Athletic
    2 - 3
    Hertford Town
  •  
  • Guildford City 1
    Knaphill 3
  •  
  • Hamworthy United 1
    Thatcham Town 5
  •  
  • Haringey Borough 11
    Hitchin Town 11
    02-09-2017 Haringey Borough
    1 - 1
    Hitchin Town
    04-09-2017 Hitchin Town
    1 - 1
    Haringey Borough
  •  
  • Thurrock 11
    Harlow Town 12
    02-09-2017 Thurrock
    1 - 1
    Harlow Town
    05-09-2017 Harlow Town
    2 - 1
    Thurrock
  •  
  • Haverhill Borough 0
    Kings Langley FC 8
  •  
  • Maldon & Tiptree 33
    Hayes & Yeading United 34
    02-09-2017 Maldon & Tiptree
    3 - 3
    Hayes & Yeading United
    05-09-2017 Hayes & Yeading United
    4 - 3
    Maldon & Tiptree
  •  
  • Hendon 12
    Wingate & Finchley 14
    02-09-2017 Hendon
    1 - 1
    Wingate & Finchley
    05-09-2017 Wingate & Finchley
    4 - 2
    Hendon
  •  
  • Herne Bay 3
    Walton Casuals 1
  •  
  • Mickleover Sports 2
    Hinckley AFC 1
  •  
  • Horsham 6
    Ashford United 0
  •  
  • Hyde United 1
    Kendal Town 0
  •  
  • St. Margaretsbury 1
    Kidlington 6
  •  
  • Leatherhead 6
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • Shepshed Dynamo 6
    Leek Town 1
  •  
  • Thamesmead Town 3
    Lewes 0
  •  
  • Lincoln United 0
    Redditch United 1
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Stourbridge 3
  •  
  • Market Drayton Town 1
    Alvechurch 5
  •  
  • Haughmond 3
    Matlock Town 2
  •  
  • Tooting & Mitcham 2
    Merstham 0
  •  
  • Merthyr Town 6
    Willand Rovers 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 3
    Staines Town 2
  •  
  • Mossley AFC 20
    1874 Northwich 22
    02-09-2017 Mossley AFC
    2 - 2
    1874 Northwich
    05-09-2017 1874 Northwich
    2 - 0
    Mossley AFC
  •  
  • Clapton 0
    Needham Market 3
  •  
  • Whitley Bay FC 0
    Newcastle Benfield 2
  •  
  • Stratford Town 4
    Newcastle Town 0
  •  
  • Paulton Rovers 1
    Winchester City 0
  •  
  • Peterborough Sports 3
    Stafford Rangers 4
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 3
    Radcliffe Borough 1
  •  
  • Rushall Olympic 1
    Potton United 0
  •  
  • Scarborough Athletic 1
    Workington 0
  •  
  • Bottesford Town 0
    Shildon AFC 1
  •  
  • Skelmersdale United 1
    Handsworth Parramore 2
  •  
  • Berkhamsted 1
    Slough Town 3
  •  
  • Soham Town Rangers 00
    Westfields 01
    02-09-2017 Soham Town Rangers
    0 - 0
    Westfields
    06-09-2017 Westfields
    1 - 0
    Soham Town Rangers
  •  
  • Tuffley Rovers 0
    Swindon Supermarine 5
  •  
  • Tavistock 22
    Taunton Town 21
    02-09-2017 Tavistock
    2 - 2
    Taunton Town
    05-09-2017 Taunton Town
    1 - 2
    Tavistock
  •  
  • Ware 2
    Witham Town 1
  •  
  • Warrington Town 1
    Grimsby Borough 0
  •  
  • Odd Down AFC 0
    Weymouth 5
  •  
  • Penistone Church 3
    Whitby 2
  •  
  • Witton Albion 0
    South Shields 2
  •  
  • Crowborough Athletic 2
    Sevenoaks Town 0
  •  
  • Andover 1
    Cadbury Heath 2
  •  
  • Sunderland RCA 04
    Liversedge 00
    02-09-2017 Sunderland RCA
    0 - 0
    Liversedge
    05-09-2017 Liversedge
    0 - 4
    Sunderland RCA
  •  
  • Haywards Heath Town 20
    Tunbridge Wells 23
    02-09-2017 Haywards Heath Town
    2 - 2
    Tunbridge Wells
    05-09-2017 Tunbridge Wells
    3 - 0
    Haywards Heath Town
  •  
  • Banstead Athletic 0
    Glebe 4
  •  
  • Albion Sports AFC 3
    Barnoldswick Town 2
  •  
  • Cambridge City 3
    St Neots Town 1
  •  
  • Kingstonian 3
    Shoreham FC 2
  •  
  • City of Liverpool 1
    Nantwich Town 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Bodmin Town 10
    Bideford AFC 11
    20-09-2017 Bodmin Town
    1 - 1
    Bideford AFC
    26-09-2017 Bideford AFC
    1 - 0
    Bodmin Town
  •  
  • 1874 Northwich 1
    North Ferriby United 0
  •  
  • Stourbridge 2
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Albion Sports AFC 0
    Ashton Athletic 4
  •  
  • Thamesmead Town 10
    Billericay 15
    17-09-2017 Thamesmead Town
    1 - 1
    Billericay
    19-09-2017 Billericay
    5 - 0
    Thamesmead Town
  •  
  • FC Romania 20
    Hayes & Yeading United 22
    17-09-2017 FC Romania
    2 - 2
    Hayes & Yeading United
    19-09-2017 Hayes & Yeading United
    2 - 0
    FC Romania
  •  
  • AFC Kempston Rovers 0
    Hereford 4
  •  
  • Truro City 2
    AFC Portchester 0
  •  
  • Alfreton Town 23
    AFC Rushden & Diamonds 21
    16-09-2017 Alfreton Town
    2 - 2
    AFC Rushden & Diamonds
    19-09-2017 AFC Rushden & Diamonds
    1 - 3
    Alfreton Town
  •  
  • AFC Sudbury 3
    Chipstead 0
  •  
  • Shildon AFC 1
    Altrincham 0
  •  
  • Marlow 0
    Ashford Town 2
  •  
  • Newcastle Benfield 2
    Ashton United 1
  •  
  • Ossett Town 1
    Atherton Colleries 0
  •  
  • Baldock Town 1
    Aylesbury United 2
  •  
  • Banbury United 2
    Thatcham Town 0
  •  
  • Telford 2
    Barwell FC 0
  •  
  • Basford United 1
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Bath City 6
    Knaphill 0
  •  
  • Biggleswade Town 0
    East Thurrock United 1
  •  
  • Blyth Spartans 1
    Shaw Lane Aquaforce 2
  •  
  • Bognor Regis Town 2
    Weston Super Mare 1
  •  
  • Dereham Town 1
    Boston Town 2
  •  
  • Boston United 11
    Haughmond 11
    16-09-2017 Boston United
    1 - 1
    Haughmond
    16-09-2017 Haughmond
    1 - 1
    Boston United
  •  
  • Kingstonian 0
    Brackley Town 3
  •  
  • Southport 0
    Bradford PA 3
  •  
  • Braintree Town 22
    Royston Town 21
    16-09-2017 Braintree Town
    2 - 2
    Royston Town
    19-09-2017 Royston Town
    1 - 2
    Braintree Town
  •  
  • Bridport 22
    Cadbury Heath 22
    16-09-2017 Bridport
    2 - 2
    Cadbury Heath
    20-09-2017 Cadbury Heath
    2 - 2
    Bridport
  •  
  • Colney Heath 30
    Burgess Hill Town 33
    16-09-2017 Colney Heath
    3 - 3
    Burgess Hill Town
    19-09-2017 Burgess Hill Town
    3 - 0
    Colney Heath
  •  
  • Buxton 4
    Chasetown 1
  •  
  • St.Albans 32
    Cambridge City 30
    16-09-2017 St.Albans
    3 - 3
    Cambridge City
    18-09-2017 Cambridge City
    0 - 2
    St.Albans
  •  
  • Eastbourne Borough 4
    Carshalton Athletic 3
  •  
  • Chelmsford 7
    Ramsgate 0
  •  
  • Needham Market 2
    Chesham United 0
  •  
  • Cheshunt 1
    Dorking Wanderers 3
  •  
  • Weymouth 2
    Chippenham Town 0
  •  
  • Stalybridge 1
    Chorley 3
  •  
  • Cinderford Town 1
    Hartley Wintney 0
  •  
  • Concord Rangers 4
    Tunbridge Wells 0
  •  
  • Stockport 1
    Curzon 0
  •  
  • Darlington 1883 0
    South Shields 3
  •  
  • Dartford 3
    Barking 1
  •  
  • Lancaster City 4
    Droylsden 0
  •  
  • Slough Town 3
    Dulwich Hamlet 2
  •  
  • Hanwell Town 00
    Enfield Town 05
    16-09-2017 Hanwell Town
    0 - 0
    Enfield Town
    19-09-2017 Enfield Town
    5 - 0
    Hanwell Town
  •  
  • Wealdstone 4
    Faversham Town 0
  •  
  • Handsworth Parramore 12
    FC United of Manchester 16
    16-09-2017 Handsworth Parramore
    1 - 1
    FC United of Manchester
    19-09-2017 FC United of Manchester
    6 - 2
    Handsworth Parramore
  •  
  • Folkestone Invicta 3
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Tavistock 1
    Frome Town 2
  •  
  • Spennymoor Town FC 1
    Gainsborough 2
  •  
  • Gloucester City 0
    Hungerford Town 3
  •  
  • Gosport Borough 1
    Swindon Supermarine 2
  •  
  • Grantham Town 3
    Alvechurch 4
  •  
  • Hampton & Richmond 13
    Potters Bar Town 10
    16-09-2017 Hampton & Richmond
    1 - 1
    Potters Bar Town
    19-09-2017 Potters Bar Town
    0 - 3
    Hampton & Richmond
  •  
  • Welling United 1
    Haringey Borough 2
  •  
  • Lowestoft Town 0
    Harlow Town 1
  •  
  • Harrogate 3
    Penistone Church 0
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    Merthyr Town 1
  •  
  • Hemel Hempstead 02
    Wingate & Finchley 01
    16-09-2017 Hemel Hempstead
    0 - 0
    Wingate & Finchley
    19-09-2017 Wingate & Finchley
    1 - 2
    Hemel Hempstead
  •  
  • Horsham 2
    Herne Bay 5
  •  
  • Hertford Town 1
    Hornchurch 2
  •  
  • Metropolitan Police FC 21
    Heybridge Swifts 21
    16-09-2017 Metropolitan Police FC
    2 - 2
    Heybridge Swifts
    26-09-2017 Heybridge Swifts
    1 - 1
    Metropolitan Police FC
  •  
  • Warrington Town 10
    Hyde United 12
    16-09-2017 Warrington Town
    1 - 1
    Hyde United
    19-09-2017 Hyde United
    2 - 0
    Warrington Town
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Kidsgrove Athletic 0
  •  
  • Paulton Rovers 3
    Kidlington 2
  •  
  • Nuneaton Town 3
    King's Lynn Town 1
  •  
  • Kings Langley FC 0
    Margate 1
  •  
  • Westfields 0
    Leamington 2
  •  
  • Ware 2
    Leatherhead 5
  •  
  • Leiston 4
    Crowborough Athletic 2
  •  
  • Shepshed Dynamo 0
    Nantwich Town 1
  •  
  • Whitehawk 1
    Oxford City 3
  •  
  • Glebe 21
    Phoenix Sports 21
    16-09-2017 Glebe
    2 - 2
    Phoenix Sports
    19-09-2017 Phoenix Sports
    1 - 1
    Glebe
  •  
  • Salisbury City 0
    Poole Town FC 2
  •  
  • Stratford Town 4
    Redditch United 1
  •  
  • AFC Mansfield 02
    Rushall Olympic 01
    16-09-2017 AFC Mansfield
    0 - 0
    Rushall Olympic
    19-09-2017 Rushall Olympic
    1 - 2
    AFC Mansfield
  •  
  • Salford City 1
    York City 2
  •  
  • Scarborough Athletic 2
    Sunderland RCA 0
  •  
  • Stafford Rangers 1
    Tamworth 0
  •  
  • Deeping Rangers 2
    Kidderminster Harriers 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Truro City 4
    AFC Sudbury 1
  •  
  • Stourbridge 3
    Alfreton Town 1
  •  
  • Ashford Town 1
    Leatherhead 2
  •  
  • Folkestone Invicta 2
    Aylesbury United 1
  •  
  • Banbury United 2
    Shildon AFC 3
  •  
  • Basford United 2
    Kettering Town FC 3
  •  
  • Bath City 3
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Haringey Borough 4
    Bideford AFC 1
  •  
  • Hungerford Town 11
    Billericay 16
    30-09-2017 Hungerford Town
    1 - 1
    Billericay
    03-10-2017 Billericay
    6 - 1
    Hungerford Town
  •  
  • Eastbourne Borough 0
    Bognor Regis Town 2
  •  
  • Boston Town 2
    Hyde United 3
  •  
  • AFC Mansfield 0
    Boston United 2
  •  
  • Brackley Town 4
    Braintree Town 1
  •  
  • Harrogate 02
    Bradford PA 00
    30-09-2017 Harrogate
    0 - 0
    Bradford PA
    02-10-2017 Bradford PA
    0 - 2
    Harrogate
  •  
  • St.Albans 2
    Bridport 1
  •  
  • Burgess Hill Town 1
    Wealdstone 0
  •  
  • Buxton 2
    Alvechurch 1
  •  
  • Chelmsford 2
    Weymouth 1
  •  
  • Cinderford Town 2
    Hampton & Richmond 3
  •  
  • Concord Rangers 3
    Dorking Wanderers 0
  •  
  • Needham Market 1
    Dartford 6
  •  
  • East Thurrock United 22
    Harlow Town 21
    30-09-2017 East Thurrock United
    2 - 2
    Harlow Town
    03-10-2017 Harlow Town
    1 - 2
    East Thurrock United
  •  
  • Enfield Town 3
    Phoenix Sports 0
  •  
  • Stockport 30
    FC United of Manchester 31
    30-09-2017 Stockport
    3 - 3
    FC United of Manchester
    03-10-2017 FC United of Manchester
    1 - 0
    Stockport
  •  
  • Heybridge Swifts 2
    Frome Town 1
  •  
  • Leamington 00
    Gainsborough 02
    30-09-2017 Leamington
    0 - 0
    Gainsborough
    03-10-2017 Gainsborough
    2 - 0
    Leamington
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Havant and Waterlooville 4
  •  
  • Margate 2
    Herne Bay 0
  •  
  • Hereford 2
    Hornchurch 0
  •  
  • Newcastle Benfield 0
    Kidderminster Harriers 1
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 2
    Lancaster City 1
  •  
  • Oxford City 4
    Leiston 2
  •  
  • Nantwich Town 3
    Nuneaton Town 1
  •  
  • 1874 Northwich 20
    Ossett Town 20
    30-09-2017 1874 Northwich
    2 - 2
    Ossett Town
    03-10-2017 Ossett Town
    0 - 0
    1874 Northwich
  •  
  • Swindon Supermarine 2
    Paulton Rovers 3
  •  
  • Slough Town 2
    Poole Town FC 1
  •  
  • Scarborough Athletic 24
    Stratford Town 21
    30-09-2017 Scarborough Athletic
    2 - 2
    Stratford Town
    03-10-2017 Stratford Town
    1 - 4
    Scarborough Athletic
  •  
  • Stafford Rangers 11
    Telford 14
    30-09-2017 Stafford Rangers
    1 - 1
    Telford
    03-10-2017 Telford
    4 - 1
    Stafford Rangers
  •  
  • South Shields 3
    York City 2
  •  
  • Ashton Athletic 0
    Chorley 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Enfield Town 02
    Maidenhead United 02
    17-10-2017 Enfield Town
    0 - 0
    Maidenhead United
    14-10-2017 Maidenhead United
    2 - 2
    Enfield Town
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 2
    Barrow 1
  •  
  • AFC Fylde 1
    Wrexham 0
  •  
  • Aldershot Town 1
    Torquay United 0
  •  
  • Bath City 00
    Chelmsford 01
    14-10-2017 Bath City
    0 - 0
    Chelmsford
    16-10-2017 Chelmsford
    1 - 0
    Bath City
  •  
  • Brackley Town 31
    Billericay 32
    14-10-2017 Brackley Town
    3 - 3
    Billericay
    17-10-2017 Billericay
    2 - 1
    Brackley Town
  •  
  • Oxford City 1
    Bognor Regis Town 0
  •  
  • Chorley 04
    Boston United 03
    14-10-2017 Chorley
    0 - 0
    Boston United
    17-10-2017 Boston United
    3 - 4
    Chorley
  •  
  • Dover 00
    Bromley 03
    14-10-2017 Dover
    0 - 0
    Bromley
    17-10-2017 Bromley
    3 - 0
    Dover
  •  
  • Burgess Hill Town 0
    Dartford 1
  •  
  • Buxton 1
    Gateshead FC 2
  •  
  • Kidderminster Harriers 2
    Chester FC 0
  •  
  • Woking 12
    Concord Rangers 11
    14-10-2017 Woking
    1 - 1
    Concord Rangers
    17-10-2017 Concord Rangers
    1 - 2
    Woking
  •  
  • Dagenham & Redbridge 00
    Leyton Orient 01
    14-10-2017 Dagenham & Redbridge
    0 - 0
    Leyton Orient
    17-10-2017 Leyton Orient
    1 - 0
    Dagenham & Redbridge
  •  
  • East Thurrock United 00
    Ebbsfleet United 03
    14-10-2017 East Thurrock United
    0 - 0
    Ebbsfleet United
    17-10-2017 Ebbsfleet United
    3 - 0
    East Thurrock United
  •  
  • Eastleigh 1
    Hereford 2
  •  
  • Maidstone 23
    Enfield Town 21
    14-10-2017 Maidstone
    2 - 2
    Enfield Town
    17-10-2017 Enfield Town
    1 - 3
    Maidstone
  •  
  • Telford 3
    FC United of Manchester 1
  •  
  • Slough Town 1
    Folkestone Invicta 0
  •  
  • Harrogate 1
    Gainsborough 2
  •  
  • Guiseley 6
    Shildon AFC 0
  •  
  • Halifax Town 1
    Tranmere Rovers 3
  •  
  • Hampton & Richmond 0
    Truro City 2
  •  
  • Haringey Borough 2
    Heybridge Swifts 4
  •  
  • South Shields 1
    Hartlepool United 2
  •  
  • Maidenhead United 20
    Havant and Waterlooville 10
    14-10-2017 Maidenhead United
    2 - 1
    Havant and Waterlooville
    17-10-2017 Havant and Waterlooville
    0 - 0
    Maidenhead United
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Hyde United 2
  •  
  • Nantwich Town 11
    Kettering Town FC 10
    14-10-2017 Nantwich Town
    1 - 1
    Kettering Town FC
    17-10-2017 Kettering Town FC
    0 - 1
    Nantwich Town
  •  
  • Margate 1
    Leatherhead 2
  •  
  • Stourbridge 0
    Macclesfield Town 5
  •  
  • Solihull Moors 01
    Ossett Albion 01
    14-10-2017 Solihull Moors
    0 - 0
    Ossett Albion
    14-10-2017 Ossett Albion
    1 - 1
    Solihull Moors
  •  
  • Solihull Moors 10
    Ossett Town 10
    14-10-2017 Solihull Moors
    1 - 1
    Ossett Town
    14-10-2017 Ossett Town
    0 - 0
    Solihull Moors
  •  
  • Paulton Rovers 2
    Sutton United 3
  •  
  • St.Albans 1
    Boreham Wood 3
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Havant and Waterlooville 42 86 25 11 6 70 30 40
W
W
W
W
W
2 Dartford Dartford 42 86 26 8 8 81 44 37
W
W
W
W
W
3 Chelmsford Chelmsford 42 74 21 11 10 68 45 23
W
W
L
W
W
4 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 42 72 18 18 6 58 37 21
D
W
W
D
L
5 Hemel Hempstead Hemel Hempstead 42 70 19 13 10 71 51 20
L
W
W
W
D
6 Braintree Town Braintree Town 43 70 19 13 10 73 55 18
W
D
W
W
W
7 Truro City Truro City 42 69 20 9 13 71 55 16
D
W
L
W
L
8 St.Albans St.Albans 42 65 19 8 15 71 58 13
L
L
W
L
L
9 Bath City Bath City 42 63 17 12 13 64 48 16
W
W
L
W
L
10 Welling United Welling United 42 61 17 10 15 68 59 9
L
L
W
L
D
11 Wealdstone Wealdstone 42 59 16 11 15 64 62 2
W
D
W
D
L
12 Weston Super Mare Weston Super Mare 42 55 16 7 19 66 73 -7
W
L
L
W
L
13 Chippenham Town 42 54 15 9 18 64 70 -6
W
D
W
L
W
14 Gloucester City Gloucester City 42 53 15 8 19 56 70 -14
L
W
L
D
L
15 East Thurrock United East Thurrock United 43 50 13 11 18 69 85 -16
L
L
L
L
L
16 Oxford City Oxford City 43 49 13 10 19 60 69 -9
L
D
D
W
L
17 Concord Rangers Concord Rangers 43 46 12 10 20 47 63 -16
L
W
L
W
L
18 Eastbourne Borough Eastbourne Borough 42 46 13 7 22 57 80 -23
L
L
L
L
W
19 Hungerford Town Hungerford Town 42 43 12 7 23 45 68 -23
W
L
L
L
L
20 Poole Town FC Poole Town FC 42 42 11 9 22 47 73 -26
W
D
W
L
W
21 Whitehawk Whitehawk 42 34 8 10 24 51 89 -38
L
D
W
L
W
22 Bognor Regis Town 42 27 5 12 25 41 78 -37
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Chorley 1
    Fleetwood Town 2
  •  
  • Guiseley 01
    Accrington Stanley 01
    05-11-2017 Guiseley
    0 - 0
    Accrington Stanley
    14-11-2017 Accrington Stanley
    1 - 1
    Guiseley
  •  
  • Leatherhead 13
    Billericay 11
    05-11-2017 Leatherhead
    1 - 1
    Billericay
    16-11-2017 Billericay
    1 - 3
    Leatherhead
  •  
  • Woking 13
    Bury 10
    05-11-2017 Woking
    1 - 1
    Bury
    14-11-2017 Bury
    0 - 3
    Woking
  •  
  • Cambridge United 1
    Sutton United 0
  •  
  • Charlton Athletic 3
    Truro City 1
  •  
  • Coventry City 2
    Maidenhead United 0
  •  
  • Dartford 1
    Swindon Town 5
  •  
  • Exeter City 3
    Heybridge Swifts 1
  •  
  • Solihull Moors 0
    Wycombe Wanderers 2
  •  
  • Newport County 2
    Walsall 1
  •  
  • Shrewsbury Town 5
    Aldershot Town 0
  •  
  • AFC Fylde 4
    Kidderminster Harriers 2
  •  
  • AFC Wimbledon 1
    Lincoln 0
  •  
  • Blackburn Rovers 3
    Barnet 1
  •  
  • Boreham Wood 2
    Blackpool 1
  •  
  • Bradford City 2
    Chesterfield 0
  •  
  • Rochdale 4
    Bromley 0
  •  
  • Carlisle United 3
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Gateshead FC 2
    Chelmsford 0
  •  
  • Cheltenham Town 2
    Maidstone 4
  •  
  • Colchester United 0
    Oxford City 1
  •  
  • Wigan Athletic 2
    Crawley Town 1
  •  
  • Crewe Alexandra 2
    Rotherham United 1
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Doncaster Rovers 6
  •  
  • Forest Green Rovers 1
    Macclesfield Town 0
  •  
  • Gainsborough 0
    Slough Town 6
  •  
  • Gillingham 2
    Leyton Orient 1
  •  
  • Plymouth Argyle 1
    Grimsby Town 0
  •  
  • Morecambe 3
    Hartlepool United 0
  •  
  • Luton Town 1
    Portsmouth 0
  •  
  • Stevenage 5
    Nantwich Town 0
  •  
  • Northampton Town 00
    Scunthorpe United 01
    04-11-2017 Northampton Town
    0 - 0
    Scunthorpe United
    14-11-2017 Scunthorpe United
    1 - 0
    Northampton Town
  •  
  • Peterborough United 15
    Tranmere Rovers 10
    04-11-2017 Peterborough United
    1 - 1
    Tranmere Rovers
    15-11-2017 Tranmere Rovers
    0 - 5
    Peterborough United
  •  
  • Yeovil Town 1
    Southend United 0
  •  
  • Hereford 1
    Telford 0
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 1
    Mansfield Town 3
  •  
  • Hyde United 0
    Milton Keynes Dons 4
  •  
  • Notts County 4
    Bristol Rovers 2
  •  
  • Port Vale 2
    Oxford United 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Slough Town 0
    Rochdale 4
  •  
  • AFC Wimbledon 3
    Charlton Athletic 1
  •  
  • Blackburn Rovers 31
    Crewe Alexandra 30
    03-12-2017 Blackburn Rovers
    3 - 3
    Crewe Alexandra
    13-12-2017 Crewe Alexandra
    0 - 1
    Blackburn Rovers
  •  
  • Coventry City 3
    Boreham Wood 0
  •  
  • Newport County 2
    Cambridge United 0
  •  
  • Doncaster Rovers 3
    Scunthorpe United 0
  •  
  • Gateshead FC 0
    Luton Town 5
  •  
  • Mansfield Town 3
    Guiseley 0
  •  
  • Wycombe Wanderers 3
    Leatherhead 1
  •  
  • Woking 12
    Peterborough United 15
    03-12-2017 Woking
    1 - 1
    Peterborough United
    12-12-2017 Peterborough United
    5 - 2
    Woking
  •  
  • Bradford City 3
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • Gillingham 11
    Carlisle United 13
    02-12-2017 Gillingham
    1 - 1
    Carlisle United
    19-12-2017 Carlisle United
    3 - 1
    Gillingham
  •  
  • Forest Green Rovers 31
    Exeter City 32
    02-12-2017 Forest Green Rovers
    3 - 3
    Exeter City
    12-12-2017 Exeter City
    2 - 1
    Forest Green Rovers
  •  
  • Fleetwood Town 12
    Hereford 10
    02-12-2017 Fleetwood Town
    1 - 1
    Hereford
    14-12-2017 Hereford
    0 - 2
    Fleetwood Town
  •  
  • Milton Keynes Dons 4
    Maidstone 1
  •  
  • Shrewsbury Town 2
    Morecambe 0
  •  
  • Port Vale 12
    Yeovil Town 13
    02-12-2017 Port Vale
    1 - 1
    Yeovil Town
    12-12-2017 Yeovil Town
    3 - 2
    Port Vale
  •  
  • Stevenage 5
    Swindon Town 2
  •  
  • Notts County 3
    Oxford City 2
  •  
  • AFC Fylde 12
    Wigan Athletic 13
    01-12-2017 AFC Fylde
    1 - 1
    Wigan Athletic
    12-12-2017 Wigan Athletic
    3 - 2
    AFC Fylde
  •  
  • Round 3
  •  
  • Brighton & Hove Albion 2
    Crystal Palace 1
  •  
  • Nottingham Forest 4
    Arsenal 2
  •  
  • Tottenham Hotspur 3
    AFC Wimbledon 0
  •  
  • Shrewsbury Town 00
    West Ham United 01
    07-01-2018 Shrewsbury Town
    0 - 0
    West Ham United
    16-01-2018 West Ham United
    1 - 0
    Shrewsbury Town
  •  
  • Newport County 2
    Leeds United 1
  •  
  • Norwich City 01
    Chelsea 01
    06-01-2018 Norwich City
    0 - 0
    Chelsea
    17-01-2018 Chelsea
    1 - 1
    Norwich City
  •  
  • AFC Bournemouth 20
    Wigan Athletic 23
    06-01-2018 AFC Bournemouth
    2 - 2
    Wigan Athletic
    17-01-2018 Wigan Athletic
    3 - 0
    AFC Bournemouth
  •  
  • Aston Villa 1
    Peterborough United 3
  •  
  • Millwall 4
    Barnsley 1
  •  
  • Birmingham City 1
    Burton Albion 0
  •  
  • Blackburn Rovers 0
    Hull City 1
  •  
  • Bolton Wanderers 1
    Huddersfield Town 2
  •  
  • Yeovil Town 2
    Bradford City 0
  •  
  • Brentford 0
    Notts County 1
  •  
  • Watford 3
    Bristol City 0
  •  
  • Manchester City 4
    Burnley 1
  •  
  • Cardiff City 04
    Mansfield Town 01
    06-01-2018 Cardiff City
    0 - 0
    Mansfield Town
    16-01-2018 Mansfield Town
    1 - 4
    Cardiff City
  •  
  • Carlisle United 00
    Sheffield Wednesday 02
    06-01-2018 Carlisle United
    0 - 0
    Sheffield Wednesday
    16-01-2018 Sheffield Wednesday
    2 - 0
    Carlisle United
  •  
  • Coventry City 2
    Stoke City 1
  •  
  • Doncaster Rovers 0
    Rochdale 1
  •  
  • Exeter City 0
    West Bromwich Albion 2
  •  
  • Fulham 0
    Southampton 1
  •  
  • Ipswich Town 0
    Sheffield United 1
  •  
  • Newcastle United 3
    Luton Town 1
  •  
  • Queens Park Rangers 0
    Milton Keynes Dons 1
  •  
  • Wycombe Wanderers 1
    Preston North End 5
  •  
  • Stevenage 00
    Reading 03
    06-01-2018 Stevenage
    0 - 0
    Reading
    16-01-2018 Reading
    3 - 0
    Stevenage
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 01
    Swansea City 02
    06-01-2018 Wolverhampton Wanderers
    0 - 0
    Swansea City
    17-01-2018 Swansea City
    2 - 1
    Wolverhampton Wanderers
  •  
  • Middlesbrough 2
    Sunderland 0
  •  
  • Fleetwood Town 00
    Leicester City 02
    06-01-2018 Fleetwood Town
    0 - 0
    Leicester City
    16-01-2018 Leicester City
    2 - 0
    Fleetwood Town
  •  
  • Manchester United 2
    Derby County 0
  •  
  • Liverpool FC 2
    Everton 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Cardiff City 0
    Manchester City 2
  •  
  • Chelsea 3
    Newcastle United 0
  •  
  • Liverpool FC 2
    West Bromwich Albion 3
  •  
  • Newport County 10
    Tottenham Hotspur 12
    27-01-2018 Newport County
    1 - 1
    Tottenham Hotspur
    07-02-2018 Tottenham Hotspur
    2 - 0
    Newport County
  •  
  • Huddersfield Town 14
    Birmingham City 11
    27-01-2018 Huddersfield Town
    1 - 1
    Birmingham City
    06-02-2018 Birmingham City
    1 - 4
    Huddersfield Town
  •  
  • Middlesbrough 0
    Brighton & Hove Albion 1
  •  
  • Milton Keynes Dons 0
    Coventry City 1
  •  
  • Hull City 2
    Nottingham Forest 1
  •  
  • Millwall 20
    Rochdale 21
    27-01-2018 Millwall
    2 - 2
    Rochdale
    06-02-2018 Rochdale
    1 - 0
    Millwall
  •  
  • Notts County 11
    Swansea City 18
    27-01-2018 Notts County
    1 - 1
    Swansea City
    06-02-2018 Swansea City
    8 - 1
    Notts County
  •  
  • Sheffield United 1
    Preston North End 0
  •  
  • Southampton 1
    Watford 0
  •  
  • Wigan Athletic 2
    West Ham United 0
  •  
  • Peterborough United 1
    Leicester City 5
  •  
  • Yeovil Town 0
    Manchester United 4
  •  
  • Sheffield Wednesday 3
    Reading 1
  •  
  • Round 5
  •  
  • Wigan Athletic 1
    Manchester City 0
  •  
  • Rochdale 21
    Tottenham Hotspur 26
    18-02-2018 Rochdale
    2 - 2
    Tottenham Hotspur
    28-02-2018 Tottenham Hotspur
    6 - 1
    Rochdale
  •  
  • Huddersfield Town 0
    Manchester United 2
  •  
  • Brighton & Hove Albion 3
    Coventry City 1
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Southampton 2
  •  
  • Sheffield Wednesday 00
    Swansea City 02
    17-02-2018 Sheffield Wednesday
    0 - 0
    Swansea City
    27-02-2018 Swansea City
    2 - 0
    Sheffield Wednesday
  •  
  • Chelsea 4
    Hull City 0
  •  
  • Leicester City 1
    Sheffield United 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Leicester City 1
    Chelsea 2
  •  
  • Wigan Athletic 0
    Southampton 2
  •  
  • Manchester United 2
    Brighton & Hove Albion 0
  •  
  • Swansea City 0
    Tottenham Hotspur 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Chelsea 2
    Southampton 0
  •  
  • Manchester United 2
    Tottenham Hotspur 1
  •  
  • final
  •  
  • Chelsea 1
    Manchester United 0
  •  
  •  
  • Winner

    Chelsea
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Evesham United 2
    Cirencester Town 3
  •  
  • Romulus 0
    Corby Town 2
  •  
  • Thamesmead Town 12
    Hornchurch 11
    08-10-2017 Thamesmead Town
    1 - 1
    Hornchurch
    10-10-2017 Hornchurch
    1 - 2
    Thamesmead Town
  •  
  • Romford 0
    Hastings 1
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    AFC Dunstable 0
  •  
  • AFC Kempston Rovers 0
    Hythe Town 1
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 1
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • AFC Sudbury 22
    Aylesbury United 21
    07-10-2017 AFC Sudbury
    2 - 2
    Aylesbury United
    11-10-2017 Aylesbury United
    1 - 2
    AFC Sudbury
  •  
  • Taunton Town 12
    AFC Totton 11
    07-10-2017 Taunton Town
    1 - 1
    AFC Totton
    10-10-2017 AFC Totton
    1 - 2
    Taunton Town
  •  
  • Ashford Town 4
    Uxbridge 1
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 1
    Atherton Colleries 4
  •  
  • Marlow 03
    Aveley 05
    07-10-2017 Marlow
    0 - 0
    Aveley
    09-10-2017 Aveley
    5 - 3
    Marlow
  •  
  • Aylesbury 4
    Molesey 3
  •  
  • Bamber Bridge 4
    Brighouse Town 2
  •  
  • Swindon Supermarine 1
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Hayes & Yeading United 3
    Barton Rovers 1
  •  
  • Basford United 3
    Peterborough Sports 0
  •  
  • VCD Athletic FC 0
    Bedford 1
  •  
  • Gresley 0
    Bedworth United 1
  •  
  • Belper Town 1
    Alvechurch 2
  •  
  • Moneyfields FC 4
    Bideford AFC 2
  •  
  • Bishop's Cleeve 0
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Bowers & Pitsea 24
    Dereham Town 21
    07-10-2017 Bowers & Pitsea
    2 - 2
    Dereham Town
    10-10-2017 Dereham Town
    1 - 4
    Bowers & Pitsea
  •  
  • Brentwood Town 37
    South Park 32
    07-10-2017 Brentwood Town
    3 - 3
    South Park
    10-10-2017 South Park
    2 - 7
    Brentwood Town
  •  
  • Bristol Manor Farm 4
    Cinderford Town 1
  •  
  • Ramsgate 3
    Bury Town 5
  •  
  • Walton Casuals 3
    Canvey 0
  •  
  • Heybridge Swifts 2
    Carshalton Athletic 0
  •  
  • Phoenix Sports 0
    Chalfont St Peter 3
  •  
  • Chasetown 2
    Market Drayton Town 0
  •  
  • Cheshunt 3
    Herne Bay 0
  •  
  • Chipstead 11
    Barking 12
    07-10-2017 Chipstead
    1 - 1
    Barking
    10-10-2017 Barking
    2 - 1
    Chipstead
  •  
  • Cleethorpes Town 2
    Hyde United 1
  •  
  • Clitheroe 3
    Colne 0
  •  
  • Ramsbottom United 3
    Colwyn Bay 0
  •  
  • Cray Wanderers 8
    Horsham 0
  •  
  • Shortwood United 1
    Didcot Town 0
  •  
  • Ossett Albion 11
    Droylsden 11
    07-10-2017 Ossett Albion
    1 - 1
    Droylsden
    10-10-2017 Droylsden
    1 - 1
    Ossett Albion
  •  
  • East Grinstead Town 2
    Lewes 4
  •  
  • Egham Town FC 7
    Shoreham FC 1
  •  
  • Waltham Abbey 2
    Faversham Town 1
  •  
  • Fleet Town 11
    Yate Town 12
    07-10-2017 Fleet Town
    1 - 1
    Yate Town
    10-10-2017 Yate Town
    2 - 1
    Fleet Town
  •  
  • Sheffield FC 0
    Frickley Athletic 3
  •  
  • Tadcaster Albion 0
    Glossop North End 2
  •  
  • Ossett Town 3
    Goole AFC 0
  •  
  • Grays Athletic 4
    Norwich United 3
  •  
  • Greenwich Borough 0
    Hanwell Town 1
  •  
  • Hertford Town 0
    Guernsey FC 0
  •  
  • Haringey Borough 3
    Whyteleafe 0
  •  
  • Slimbridge AFC 0
    Hartley Wintney 1
  •  
  • Kendal Town 2
    Radcliffe Borough 1
  •  
  • Kidlington 3
    Winchester City 1
  •  
  • Leek Town 4
    Lincoln United 1
  •  
  • Stamford AFC 3
    Loughborough Dynamo 0
  •  
  • Northwood 2
    Maldon & Tiptree 5
  •  
  • Mangotsfield United 0
    Thame United 1
  •  
  • Mossley AFC 3
    Skelmersdale United 1
  •  
  • Newcastle Town 3
    Soham Town Rangers 0
  •  
  • North Leigh 1
    Wimborne Town 3
  •  
  • Salisbury City 2
    Paulton Rovers 3
  •  
  • Potters Bar Town 4
    Tilbury 0
  •  
  • Prescot Cables 3
    Trafford 1
  •  
  • Scarborough Athletic 2
    South Shields 5
  •  
  • Ashford United 0
    Sittingbourne 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Thamesmead Town 3
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 3
    AFC Sudbury 0
  •  
  • Altrincham 3
    Clitheroe 0
  •  
  • Needham Market 3
    Arlesey Town 1
  •  
  • Hastings 3
    Ashford Town 4
  •  
  • Ashton United 4
    Frickley Athletic 1
  •  
  • Kendal Town 2
    Atherton Colleries 4
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Aveley 0
  •  
  • Aylesbury 02
    Harlow Town 04
    28-10-2017 Aylesbury
    0 - 0
    Harlow Town
    31-10-2017 Harlow Town
    4 - 2
    Aylesbury
  •  
  • Warrington Town 2
    Bamber Bridge 1
  •  
  • Tiverton 22
    Banbury United 23
    28-10-2017 Tiverton
    2 - 2
    Banbury United
    31-10-2017 Banbury United
    3 - 2
    Tiverton
  •  
  • Barwell FC 1
    Carlton Town 0
  •  
  • Stourbridge 1
    Basford United 0
  •  
  • Dorchester Town 2
    Basingstoke 1
  •  
  • Barking 0
    Beaconsfield SYCOB 2
  •  
  • Brentwood Town 04
    Bedford 02
    28-10-2017 Brentwood Town
    0 - 0
    Bedford
    31-10-2017 Bedford
    2 - 4
    Brentwood Town
  •  
  • Stratford Town 2
    Bedworth United 1
  •  
  • Biggleswade Town 0
    Wingate & Finchley 5
  •  
  • Billericay 3
    Tooting & Mitcham 1
  •  
  • Bishop's Stortford 4
    Hanwell Town 0
  •  
  • Bowers & Pitsea 15
    Egham Town FC 13
    28-10-2017 Bowers & Pitsea
    1 - 1
    Egham Town FC
    07-11-2017 Egham Town FC
    3 - 5
    Bowers & Pitsea
  •  
  • Gosport Borough 1
    Bristol Manor Farm 0
  •  
  • Bury Town 13
    Chalfont St Peter 10
    28-10-2017 Bury Town
    1 - 1
    Chalfont St Peter
    31-10-2017 Chalfont St Peter
    0 - 3
    Bury Town
  •  
  • Buxton 1
    Cleethorpes Town 2
  •  
  • Cambridge City 0
    Alvechurch 2
  •  
  • Chasetown 2
    Spalding United 1
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Chesham United 3
  •  
  • Hitchin Town 5
    Cheshunt 0
  •  
  • Paulton Rovers 24
    Cirencester Town 20
    28-10-2017 Paulton Rovers
    2 - 2
    Cirencester Town
    31-10-2017 Cirencester Town
    0 - 4
    Paulton Rovers
  •  
  • Redditch United 0
    Coalville Town 1
  •  
  • St Neots Town 3
    Corby Town 2
  •  
  • Corinthian Casuals 3
    Hertford Town 1
  •  
  • Cray Wanderers 22
    Grays Athletic 20
    28-10-2017 Cray Wanderers
    2 - 2
    Grays Athletic
    01-11-2017 Grays Athletic
    0 - 2
    Cray Wanderers
  •  
  • Dorking Wanderers 5
    Ware 0
  •  
  • Ossett Town 1
    Droylsden 3
  •  
  • Waltham Abbey 0
    Dulwich Hamlet 3
  •  
  • Dunstable Town FC 1
    Lewes 4
  •  
  • Royston Town 2
    Enfield Town 0
  •  
  • Larkhall Athletic 1
    Farnborough 3
  •  
  • Farsley Celtic AFC 13
    South Shields 14
    28-10-2017 Farsley Celtic AFC
    1 - 1
    South Shields
    31-10-2017 South Shields
    4 - 3
    Farsley Celtic AFC
  •  
  • Leiston 11
    Folkestone Invicta 11
    28-10-2017 Leiston
    1 - 1
    Folkestone Invicta
    31-10-2017 Folkestone Invicta
    1 - 1
    Leiston
  •  
  • Shortwood United 2
    Frome Town 0
  •  
  • Glossop North End 3
    Matlock Town 2
  •  
  • Grantham Town 1
    Halesowen 0
  •  
  • Harrow Borough 10
    Haringey Borough 11
    28-10-2017 Harrow Borough
    1 - 1
    Haringey Borough
    30-10-2017 Haringey Borough
    1 - 0
    Harrow Borough
  •  
  • Swindon Supermarine 0
    Hartley Wintney 3
  •  
  • Hednesford 1
    Mickleover Sports 0
  •  
  • Hendon 3
    Kings Langley FC 1
  •  
  • Tonbridge Angels 31
    Heybridge Swifts 32
    28-10-2017 Tonbridge Angels
    3 - 3
    Heybridge Swifts
    31-10-2017 Heybridge Swifts
    2 - 1
    Tonbridge Angels
  •  
  • Leatherhead 1
    Hythe Town 0
  •  
  • Leek Town 3
    Kettering Town FC 2
  •  
  • Kidlington 1
    Slough Town 4
  •  
  • Newcastle Town 21
    Kidsgrove Athletic 22
    28-10-2017 Newcastle Town
    2 - 2
    Kidsgrove Athletic
    01-11-2017 Kidsgrove Athletic
    2 - 1
    Newcastle Town
  •  
  • King's Lynn Town 0
    Mildenhall Town 1
  •  
  • Mossley AFC 0
    Lancaster City 1
  •  
  • Worthing 3
    Lowestoft Town 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 3
    Walton Casuals 0
  •  
  • Staines Town 0
    Margate 3
  •  
  • Whitby 1
    Marine 3
  •  
  • Taunton Town 2
    Merthyr Town 1
  •  
  • Rushall Olympic 2
    Nantwich Town 0
  •  
  • Potters Bar Town 3
    Witham Town 0
  •  
  • Prescot Cables 01
    Stalybridge 05
    28-10-2017 Prescot Cables
    0 - 0
    Stalybridge
    31-10-2017 Stalybridge
    5 - 1
    Prescot Cables
  •  
  • Shaw Lane Aquaforce 21
    Ramsbottom United 24
    28-10-2017 Shaw Lane Aquaforce
    2 - 2
    Ramsbottom United
    31-10-2017 Ramsbottom United
    4 - 1
    Shaw Lane Aquaforce
  •  
  • Stafford Rangers 6
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Stamford AFC 3
    Sutton Coldfield Town 0
  •  
  • Thame United 5
    Wimborne Town 0
  •  
  • Hereford 4
    Weymouth 1
  •  
  • Workington 4
    Witton Albion 0
  •  
  • Yate Town 0
    Moneyfields FC 1
  •  
  • Sittingbourne 12
    Merstham 10
    28-10-2017 Sittingbourne
    1 - 1
    Merstham
    31-10-2017 Merstham
    0 - 2
    Sittingbourne
  •  
  • Kingstonian 34
    Thurrock 31
    27-10-2017 Kingstonian
    3 - 3
    Thurrock
    31-10-2017 Thurrock
    1 - 4
    Kingstonian
  •  
  • Round 3
  •  
  • Margate 20
    Egham Town FC 00
    25-11-2017 Margate
    2 - 0
    Egham Town FC
    11-11-2017 Egham Town FC
    0 - 0
    Margate
  •  
  • Moneyfields FC 11
    Cray Wanderers 14
    14-11-2017 Moneyfields FC
    1 - 1
    Cray Wanderers
    22-11-2017 Cray Wanderers
    4 - 1
    Moneyfields FC
  •  
  • Altrincham 4
    Ramsbottom United 1
  •  
  • Ashford Town 20
    Kingstonian 22
    11-11-2017 Ashford Town
    2 - 2
    Kingstonian
    13-11-2017 Kingstonian
    2 - 0
    Ashford Town
  •  
  • Warrington Town 12
    Ashton United 12
    11-11-2017 Warrington Town
    1 - 1
    Ashton United
    14-11-2017 Ashton United
    2 - 2
    Warrington Town
  •  
  • Atherton Colleries 1
    Marine 5
  •  
  • Farnborough 33
    Banbury United 32
    11-11-2017 Farnborough
    3 - 3
    Banbury United
    25-11-2017 Banbury United
    2 - 3
    Farnborough
  •  
  • Barwell FC 0
    Mildenhall Town 1
  •  
  • Taunton Town 11
    Beaconsfield SYCOB 11
    11-11-2017 Taunton Town
    1 - 1
    Beaconsfield SYCOB
    13-11-2017 Beaconsfield SYCOB
    1 - 1
    Taunton Town
  •  
  • Billericay 6
    Bury Town 2
  •  
  • Lewes 2
    Bishop's Stortford 0
  •  
  • Margate 02
    Bowers & Pitsea 00
    11-11-2017 Margate
    0 - 0
    Bowers & Pitsea
    25-11-2017 Bowers & Pitsea
    0 - 2
    Margate
  •  
  • Brentwood Town 3
    Needham Market 1
  •  
  • Hendon 3
    Burgess Hill Town 0
  •  
  • Chasetown 1
    Workington 3
  •  
  • Chesham United 3
    Hitchin Town 1
  •  
  • Hednesford 11
    Cleethorpes Town 12
    11-11-2017 Hednesford
    1 - 1
    Cleethorpes Town
    15-11-2017 Cleethorpes Town
    2 - 1
    Hednesford
  •  
  • Alvechurch 1
    Coalville Town 5
  •  
  • Corinthian Casuals 1
    Wingate & Finchley 3
  •  
  • Dorchester Town 1
    Heybridge Swifts 2
  •  
  • Dorking Wanderers 4
    Leiston 1
  •  
  • Stamford AFC 1
    Droylsden 2
  •  
  • Harlow Town 2
    Dulwich Hamlet 1
  •  
  • Glossop North End 4
    Leek Town 3
  •  
  • Hartley Wintney 3
    Gosport Borough 0
  •  
  • Kidsgrove Athletic 0
    Grantham Town 2
  •  
  • Sittingbourne 10
    Haringey Borough 11
    11-11-2017 Sittingbourne
    1 - 1
    Haringey Borough
    13-11-2017 Haringey Borough
    1 - 0
    Sittingbourne
  •  
  • Lancaster City 3
    Stratford Town 0
  •  
  • Royston Town 3
    Leatherhead 2
  •  
  • Maldon & Tiptree 1
    Slough Town 4
  •  
  • Thamesmead Town 0
    Metropolitan Police FC 1
  •  
  • Paulton Rovers 1
    Shortwood United 2
  •  
  • Hereford 02
    Potters Bar Town 01
    11-11-2017 Hereford
    0 - 0
    Potters Bar Town
    14-11-2017 Potters Bar Town
    1 - 2
    Hereford
  •  
  • Stalybridge 3
    Rushall Olympic 2
  •  
  • St Neots Town 2
    Stourbridge 3
  •  
  • Stafford Rangers 3
    South Shields 1
  •  
  • Thame United 1
    Worthing 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Farnborough 1
    Hartley Wintney 2
  •  
  • Bath City 02
    Margate 02
    28-11-2017 Bath City
    0 - 0
    Margate
    05-12-2017 Margate
    2 - 2
    Bath City
  •  
  • Kingstonian 21
    Heybridge Swifts 25
    26-11-2017 Kingstonian
    2 - 2
    Heybridge Swifts
    29-11-2017 Heybridge Swifts
    5 - 1
    Kingstonian
  •  
  • Alfreton Town 0
    Altrincham 2
  •  
  • Hungerford Town 0
    Billericay 2
  •  
  • Blyth Spartans 2
    Stalybridge 1
  •  
  • Hemel Hempstead 10
    Bognor Regis Town 11
    25-11-2017 Hemel Hempstead
    1 - 1
    Bognor Regis Town
    28-11-2017 Bognor Regis Town
    1 - 0
    Hemel Hempstead
  •  
  • Boston United 20
    Kidderminster Harriers 22
    25-11-2017 Boston United
    2 - 2
    Kidderminster Harriers
    28-11-2017 Kidderminster Harriers
    2 - 0
    Boston United
  •  
  • Brackley Town 4
    Salford City 0
  •  
  • Bradford PA 11
    Stourbridge 12
    25-11-2017 Bradford PA
    1 - 1
    Stourbridge
    27-11-2017 Stourbridge
    2 - 1
    Bradford PA
  •  
  • Braintree Town 3
    Cray Wanderers 0
  •  
  • Brentwood Town 1
    Dartford 2
  •  
  • Wealdstone 12
    Chelmsford 11
    25-11-2017 Wealdstone
    1 - 1
    Chelmsford
    29-11-2017 Chelmsford
    1 - 2
    Wealdstone
  •  
  • Chesham United 2
    Gloucester City 1
  •  
  • Whitehawk 2
    Chippenham Town 1
  •  
  • Grantham Town 3
    Chorley 4
  •  
  • Cleethorpes Town 1
    Spennymoor Town FC 2
  •  
  • York City 3
    Coalville Town 1
  •  
  • Taunton Town 3
    Concord Rangers 2
  •  
  • Leamington 3
    Curzon 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 3
    Dorking Wanderers 1
  •  
  • Telford 4
    Droylsden 2
  •  
  • East Thurrock United 3
    Shortwood United 1
  •  
  • Eastbourne Borough 12
    Royston Town 12
    25-11-2017 Eastbourne Borough
    1 - 1
    Royston Town
    28-11-2017 Royston Town
    2 - 2
    Eastbourne Borough
  •  
  • Marine 1
    FC United of Manchester 0
  •  
  • Gainsborough 2
    Stafford Rangers 0
  •  
  • Glossop North End 01
    Workington 05
    25-11-2017 Glossop North End
    0 - 0
    Workington
    28-11-2017 Workington
    5 - 1
    Glossop North End
  •  
  • Hampton & Richmond 5
    Harlow Town 1
  •  
  • Haringey Borough 3
    Thame United 1
  •  
  • Hendon 11
    Slough Town 11
    25-11-2017 Hendon
    1 - 1
    Slough Town
    28-11-2017 Slough Town
    1 - 1
    Hendon
  •  
  • Lancaster City 1
    Mildenhall Town 0
  •  
  • Lewes 1
    Truro City 3
  •  
  • Metropolitan Police FC 0
    Wingate & Finchley 1
  •  
  • Nuneaton Town 5
    North Ferriby United 1
  •  
  • Oxford City 1
    Hereford 2
  •  
  • St.Albans 3
    Poole Town FC 1
  •  
  • Stockport 23
    Southport 20
    25-11-2017 Stockport
    2 - 2
    Southport
    29-11-2017 Southport
    0 - 3
    Stockport
  •  
  • Tamworth 20
    Warrington Town 23
    25-11-2017 Tamworth
    2 - 2
    Warrington Town
    28-11-2017 Warrington Town
    3 - 0
    Tamworth
  •  
  • Welling United 0
    Weston Super Mare 1
  •  
  • Darlington 1883 2
    Harrogate 3
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Oxford City Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Najlepsi strzelcy Oxford City
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Paterson
22
1.0
2 Sinclair
9
1.0
3 Nombe
6
1.0
4 Poku
4
1.0
5 Fleet
4
0.8
6 McEachran
4
0.8
7 Pearce
3
0.8
8 Grant
3
0.5
9 Chamberlain
2
1.0
10 Musonda
1
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 72 na mecz: 1.50
Straconych bramek 77 na mecz: 1.60
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 29
60.42%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 10
20.83%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.10
Wygranych meczów do zera (WTN) 7
14.58%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
18.75%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 11
22.92%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 17
35.42%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Oxford City wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 8 6 2 1
Przegranych 13 5 2 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 3
13%
0-1 3
13%
1-2 2
8.7%
3-3 2
8.7%
2-3 2
8.7%
2-0 2
8.7%
0-0 1
4.3%
2-1 1
4.3%
0-3 1
4.3%
4-0 1
4.3%
4-2 1
4.3%
3-1 1
4.3%
4-1 1
4.3%
1-0 1
4.3%
3-2 1
4.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics