Hibernian

Witamy w Hibernian (Scotland - Liga szkocka Premiership) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Hibernian logo Hibernian Staty

Forma drużyny:
W
L
W
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 13

    Gole

  • 2.17

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 5/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 50

    Meczów

  • 88

    Gole

  • 1.76

    na mecz

  • 24

    Wygrane

  • 6

    Remisy

  • 20

    Przegrane

  • 72.0%

    Over 2.5

  • 86.0%

    Over 1.5

  • 24.00%

    CS

  • 54.00%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Hibernian
Szkocja - Puchar Szkocji
11 kwi
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Pobeda 20
    Farul Constanta 22
    18-06-2006 Pobeda
    2 - 2
    Farul Constanta
    25-06-2006 Farul Constanta
    2 - 0
    Pobeda
  •  
  • Dinaburg 11
    HB Torshavn 10
    18-06-2006 Dinaburg
    1 - 1
    HB Torshavn
    24-06-2006 HB Torshavn
    0 - 1
    Dinaburg
  •  
  • Vetra 00
    Shelbourne 14
    18-06-2006 Vetra
    0 - 1
    Shelbourne
    24-06-2006 Shelbourne
    4 - 0
    Vetra
  •  
  • Nitra 66
    CS Grevenmacher 20
    18-06-2006 Nitra
    6 - 2
    CS Grevenmacher
    25-06-2006 CS Grevenmacher
    0 - 6
    Nitra
  •  
  • Kilikia 10
    Dinamo Tbilisi 53
    18-06-2006 Kilikia
    1 - 5
    Dinamo Tbilisi
    24-06-2006 Dinamo Tbilisi
    3 - 0
    Kilikia
  •  
  • Sant Julia 00
    NK Maribor 35
    18-06-2006 Sant Julia
    0 - 3
    NK Maribor
    24-06-2006 NK Maribor
    5 - 0
    Sant Julia
  •  
  • Keflavik 40
    Dungannon Swifts 10
    17-06-2006 Keflavik
    4 - 1
    Dungannon Swifts
    24-06-2006 Dungannon Swifts
    0 - 0
    Keflavik
  •  
  • Zrinjski Mostar 31
    Marsaxlokk FC 01
    17-06-2006 Zrinjski Mostar
    3 - 0
    Marsaxlokk FC
    25-06-2006 Marsaxlokk FC
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Ethnikos Achnas 41
    Partizani 22
    17-06-2006 Ethnikos Achnas
    4 - 2
    Partizani
    24-06-2006 Partizani
    2 - 1
    Ethnikos Achnas
  •  
  • Trans Narva 10
    Kalmar FF 62
    17-06-2006 Trans Narva
    1 - 6
    Kalmar FF
    25-06-2006 Kalmar FF
    2 - 0
    Trans Narva
  •  
  • Tampere 53
    Carmarthen 01
    17-06-2006 Tampere
    5 - 0
    Carmarthen
    24-06-2006 Carmarthen
    1 - 3
    Tampere
  •  
  • Araz Imisli 10
    Tiraspol 02
    17-06-2006 Araz Imisli
    1 - 0
    Tiraspol
    24-06-2006 Tiraspol
    2 - 0
    Araz Imisli
  •  
  • Szachtior Karaganda 13
    Partizan Mińsk 51
    17-06-2006 Szachtior Karaganda
    1 - 5
    Partizan Mińsk
    25-06-2006 Partizan Mińsk
    1 - 3
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Round 2
  •  
  • Osijek 20
    Ethnikos Achnas 20
    02-07-2006 Osijek
    2 - 2
    Ethnikos Achnas
    08-07-2006 Ethnikos Achnas
    0 - 0
    Osijek
  •  
  • Grasshopper 22
    Teplice 00
    02-07-2006 Grasshopper
    2 - 0
    Teplice
    09-07-2006 Teplice
    0 - 2
    Grasshopper
  •  
  • Tampere 12
    Kalmar FF 23
    02-07-2006 Tampere
    1 - 2
    Kalmar FF
    08-07-2006 Kalmar FF
    3 - 2
    Tampere
  •  
  • Zeta 10
    NK Maribor 22
    02-07-2006 Zeta
    1 - 2
    NK Maribor
    08-07-2006 NK Maribor
    2 - 0
    Zeta
  •  
  • Nitra 20
    Dnipro Dniepropietrowsk 12
    02-07-2006 Nitra
    2 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
    08-07-2006 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 0
    Nitra
  •  
  • Hibernian 53
    Dinaburg 00
    02-07-2006 Hibernian
    5 - 0
    Dinaburg
    08-07-2006 Dinaburg
    0 - 3
    Hibernian
  •  
  • Odense 30
    Shelbourne 01
    02-07-2006 Odense
    3 - 0
    Shelbourne
    09-07-2006 Shelbourne
    1 - 0
    Odense
  •  
  • Farul Constanta 21
    Łokomotiw Płowdiw 11
    01-07-2006 Farul Constanta
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    08-07-2006 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 1
    Farul Constanta
  •  
  • Ried 31
    Dinamo Tbilisi 10
    01-07-2006 Ried
    3 - 1
    Dinamo Tbilisi
    09-07-2006 Dinamo Tbilisi
    0 - 1
    Ried
  •  
  • Sopron 30
    Kayserispor 31
    01-07-2006 Sopron
    3 - 3
    Kayserispor
    08-07-2006 Kayserispor
    1 - 0
    Sopron
  •  
  • Tiraspol 13
    Lech Poznań 01
    01-07-2006 Tiraspol
    1 - 0
    Lech Poznań
    08-07-2006 Lech Poznań
    1 - 3
    Tiraspol
  •  
  • Maccabi Petach Tikwa 13
    Zrinjski Mostar 11
    01-07-2006 Maccabi Petach Tikwa
    1 - 1
    Zrinjski Mostar
    08-07-2006 Zrinjski Mostar
    1 - 3
    Maccabi Petach Tikwa
  •  
  • Lillestroem 42
    Keflavik 12
    01-07-2006 Lillestroem
    4 - 1
    Keflavik
    09-07-2006 Keflavik
    2 - 2
    Lillestroem
  •  
  • FK Moskwa 21
    Partizan Mińsk 00
    01-07-2006 FK Moskwa
    2 - 0
    Partizan Mińsk
    09-07-2006 Partizan Mińsk
    0 - 1
    FK Moskwa
  •  
  • Round 3
  •  
  • Hertha Berlin 02
    FK Moskwa 00
    16-07-2006 Hertha Berlin
    0 - 0
    FK Moskwa
    22-07-2006 FK Moskwa
    0 - 2
    Hertha Berlin
  •  
  • Villarreal 11
    NK Maribor 21
    15-07-2006 Villarreal
    1 - 2
    NK Maribor
    22-07-2006 NK Maribor
    1 - 1
    Villarreal
  •  
  • Auxerre 40
    Farul Constanta 11
    15-07-2006 Auxerre
    4 - 1
    Farul Constanta
    22-07-2006 Farul Constanta
    1 - 0
    Auxerre
  •  
  • AE Larissa 00
    Kayserispor 02
    15-07-2006 AE Larissa
    0 - 0
    Kayserispor
    22-07-2006 Kayserispor
    2 - 0
    AE Larissa
  •  
  • Olympique Marsylia 02
    Dnipro Dniepropietrowsk 02
    15-07-2006 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    22-07-2006 Dnipro Dniepropietrowsk
    2 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Grasshopper 21
    Gent 11
    15-07-2006 Grasshopper
    2 - 1
    Gent
    22-07-2006 Gent
    1 - 1
    Grasshopper
  •  
  • Ried 31
    Tiraspol 11
    15-07-2006 Ried
    3 - 1
    Tiraspol
    22-07-2006 Tiraspol
    1 - 1
    Ried
  •  
  • Maccabi Petach Tikwa 03
    Ethnikos Achnas 22
    15-07-2006 Maccabi Petach Tikwa
    0 - 2
    Ethnikos Achnas
    22-07-2006 Ethnikos Achnas
    2 - 3
    Maccabi Petach Tikwa
  •  
  • Odense 11
    Hibernian 02
    15-07-2006 Odense
    1 - 0
    Hibernian
    22-07-2006 Hibernian
    2 - 1
    Odense
  •  
  • Newcastle United 13
    Lillestroem 10
    15-07-2006 Newcastle United
    1 - 1
    Lillestroem
    22-07-2006 Lillestroem
    0 - 3
    Newcastle United
  •  
  • Kalmar FF 11
    FC Twente 03
    15-07-2006 Kalmar FF
    1 - 0
    FC Twente
    22-07-2006 FC Twente
    3 - 1
    Kalmar FF
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 38 91 28 7 3 93 37 56
D
W
L
D
D
2 Hearts Hearts 38 74 22 8 8 71 31 40
L
W
W
L
W
3 Rangers Rangers 38 73 21 10 7 67 37 30
W
W
W
D
D
4 Inverness CT Inverness CT 38 58 15 13 10 51 38 13
W
W
W
W
W
5 Hibernian Hibernian 38 56 17 5 16 61 56 5
L
L
L
W
D
6 Kilmarnock Kilmarnock 38 55 15 10 13 63 64 -1
W
L
L
D
L
7 Aberdeen Aberdeen 38 54 13 15 10 46 40 6
D
L
W
D
D
8 Motherwell Motherwell 38 49 13 10 15 55 61 -6
D
W
L
D
L
9 Dundee United Dundee United 38 33 7 12 19 41 66 -25
D
L
L
L
L
10 Falkirk Falkirk 38 33 8 9 21 35 64 -29
W
L
W
D
D
11 Dunfermline Athletic 38 33 8 9 21 33 68 -35
L
W
W
W
D
12 Livingston Livingston 38 18 4 6 28 25 79 -54
L
L
L
L
W
  • Round 1
  •  
  • Alloa Athletic 9
    Selkirk 0
  •  
  • Stenhousemuir 3
    East Stirlingshire 2
  •  
  • Cowdenbeath 0
    Greenock Morton 3
  •  
  • Dumbarton 4
    Forres Mechanics 1
  •  
  • Stirling Albion 2
    Elgin City 1
  •  
  • Spartans FC 1
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Partick Thistle 13
    Albion Rovers 11
    19-11-2005 Partick Thistle
    1 - 1
    Albion Rovers
    22-11-2005 Albion Rovers
    1 - 3
    Partick Thistle
  •  
  • Preston 2
    Gretna 6
  •  
  • Round 2
  •  
  • Alloa Athletic 1
    Montrose 0
  •  
  • Arbroath 1
    Dumbarton 0
  •  
  • Ayr United 3
    Greenock Morton 2
  •  
  • Gretna 6
    Cove Rangers 1
  •  
  • East Fife 0
    Peterhead 3
  •  
  • Threave Rovers 0
    Forfar Athletic 4
  •  
  • Stirling Albion 1
    Inverurie Loco Works 0
  •  
  • Lossiemouth 0
    Spartans FC 5
  •  
  • Stenhousemuir 1
    Partick Thistle 4
  •  
  • Queen's Park 2
    Raith Rovers 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Dundee FC 2
    Stranraer 0
  •  
  • Clyde 2
    Celtic Glasgow 1
  •  
  • Dundee United 2
    Aberdeen 3
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Airdrieonians 4
  •  
  • Alloa Athletic 12
    Livingston 11
    07-01-2006 Alloa Athletic
    1 - 1
    Livingston
    11-01-2006 Livingston
    1 - 2
    Alloa Athletic
  •  
  • Hibernian 6
    Arbroath 0
  •  
  • Inverness CT 12
    Ayr United 10
    07-01-2006 Inverness CT
    1 - 1
    Ayr United
    16-01-2006 Ayr United
    0 - 2
    Inverness CT
  •  
  • Falkirk 2
    Brechin City 1
  •  
  • Ross County 5
    Forfar Athletic 0
  •  
  • St.Johnstone 0
    Gretna 1
  •  
  • Queen of South 10
    Hamilton Academical 11
    07-01-2006 Queen of South
    1 - 1
    Hamilton Academical
    17-01-2006 Hamilton Academical
    1 - 0
    Queen of South
  •  
  • Hearts 2
    Kilmarnock 1
  •  
  • St. Mirren 3
    Motherwell 0
  •  
  • Stirling Albion 0
    Partick Thistle 1
  •  
  • Rangers 5
    Peterhead 0
  •  
  • Spartans FC 3
    Queen's Park 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Spartans FC 00
    St. Mirren 03
    05-02-2006 Spartans FC
    0 - 0
    St. Mirren
    14-02-2006 St. Mirren
    3 - 0
    Spartans FC
  •  
  • Hearts 3
    Aberdeen 0
  •  
  • Airdrieonians 10
    Dundee FC 12
    04-02-2006 Airdrieonians
    1 - 1
    Dundee FC
    14-02-2006 Dundee FC
    2 - 0
    Airdrieonians
  •  
  • Hamilton Academical 03
    Alloa Athletic 00
    04-02-2006 Hamilton Academical
    0 - 0
    Alloa Athletic
    07-02-2006 Alloa Athletic
    0 - 3
    Hamilton Academical
  •  
  • Clyde 00
    Gretna 04
    04-02-2006 Clyde
    0 - 0
    Gretna
    14-02-2006 Gretna
    4 - 0
    Clyde
  •  
  • Falkirk 11
    Ross County 10
    04-02-2006 Falkirk
    1 - 1
    Ross County
    14-02-2006 Ross County
    0 - 1
    Falkirk
  •  
  • Inverness CT 21
    Partick Thistle 21
    04-02-2006 Inverness CT
    2 - 2
    Partick Thistle
    15-02-2006 Partick Thistle
    1 - 1
    Inverness CT
  •  
  • Rangers 0
    Hibernian 3
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Hamilton Academical 02
    Dundee FC 03
    25-02-2006 Hamilton Academical
    0 - 0
    Dundee FC
    09-03-2006 Dundee FC
    3 - 2
    Hamilton Academical
  •  
  • Falkirk 1
    Hibernian 5
  •  
  • Gretna 1
    St. Mirren 0
  •  
  • Hearts 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Hibernian 0
    Hearts 4
  •  
  • Gretna 3
    Dundee FC 0
  •  
  • final
  •  
  • Hearts 1
    Gretna 1
  •  
  •  
  • Winner

    Hearts
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Sevilla FC 02
    FSV Mainz 05 00
    15-09-2005 Sevilla FC
    0 - 0
    FSV Mainz 05
    29-09-2005 FSV Mainz 05
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Vitoria Guimaraes 31
    Wisła Kraków 00
    15-09-2005 Vitoria Guimaraes
    3 - 0
    Wisła Kraków
    29-09-2005 Wisła Kraków
    0 - 1
    Vitoria Guimaraes
  •  
  • Bolton Wanderers 22
    Łokomotiw Płowdiw 11
    15-09-2005 Bolton Wanderers
    2 - 1
    Łokomotiw Płowdiw
    29-09-2005 Łokomotiw Płowdiw
    1 - 2
    Bolton Wanderers
  •  
  • Palermo 24
    Anorthosis 10
    15-09-2005 Palermo
    2 - 1
    Anorthosis
    29-09-2005 Anorthosis
    0 - 4
    Palermo
  •  
  • AS Roma 50
    Aris Thessaloniki FC 10
    15-09-2005 AS Roma
    5 - 1
    Aris Thessaloniki FC
    29-09-2005 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    AS Roma
  •  
  • Banik Ostrawa 20
    SC Heerenveen 05
    15-09-2005 Banik Ostrawa
    2 - 0
    SC Heerenveen
    29-09-2005 SC Heerenveen
    5 - 0
    Banik Ostrawa
  •  
  • Middlesbrough 20
    Xanthi 00
    15-09-2005 Middlesbrough
    2 - 0
    Xanthi
    29-09-2005 Xanthi
    0 - 0
    Middlesbrough
  •  
  • AS Monaco 23
    Willem II 01
    15-09-2005 AS Monaco
    2 - 0
    Willem II
    29-09-2005 Willem II
    1 - 3
    AS Monaco
  •  
  • Dinamo Bukareszt 50
    Everton 11
    15-09-2005 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    Everton
    29-09-2005 Everton
    1 - 0
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Hibernian 01
    Dnipro Dniepropietrowsk 05
    15-09-2005 Hibernian
    0 - 0
    Dnipro Dniepropietrowsk
    29-09-2005 Dnipro Dniepropietrowsk
    5 - 1
    Hibernian
  •  
  • Grazer AK 00
    Strasbourg 25
    15-09-2005 Grazer AK
    0 - 2
    Strasbourg
    29-09-2005 Strasbourg
    5 - 0
    Grazer AK
  •  
  • Halmstads BK 13
    Sporting Lizbona 22
    15-09-2005 Halmstads BK
    1 - 2
    Sporting Lizbona
    29-09-2005 Sporting Lizbona
    2 - 3
    Halmstads BK
  •  
  • Auxerre 20
    Lewski Sofia 11
    15-09-2005 Auxerre
    2 - 1
    Lewski Sofia
    29-09-2005 Lewski Sofia
    1 - 0
    Auxerre
  •  
  • Beerschot AC 00
    Olympique Marsylia 00
    15-09-2005 Beerschot AC
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    29-09-2005 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Hamburger SV 11
    FC Kopenhaga 10
    15-09-2005 Hamburger SV
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    29-09-2005 FC Kopenhaga
    0 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • Tromsoe 11
    Galatasaray Stambuł 01
    15-09-2005 Tromsoe
    1 - 0
    Galatasaray Stambuł
    29-09-2005 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Tromsoe
  •  
  • Crvena Zvezda Belgrad 01
    Braga 01
    15-09-2005 Crvena Zvezda Belgrad
    0 - 0
    Braga
    29-09-2005 Braga
    1 - 1
    Crvena Zvezda Belgrad
  •  
  • Broendby IF 21
    FC Zuerich 02
    15-09-2005 Broendby IF
    2 - 0
    FC Zuerich
    29-09-2005 FC Zuerich
    2 - 1
    Broendby IF
  •  
  • APOEL Nikozja 01
    Hertha Berlin 13
    15-09-2005 APOEL Nikozja
    0 - 1
    Hertha Berlin
    29-09-2005 Hertha Berlin
    3 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • Slavia Praga 22
    Cork City 01
    15-09-2005 Slavia Praga
    2 - 0
    Cork City
    29-09-2005 Cork City
    1 - 2
    Slavia Praga
  •  
  • RC Lens 14
    Groclin Grodzisk Wlkp. 12
    15-09-2005 RC Lens
    1 - 1
    Groclin Grodzisk Wlkp.
    29-09-2005 Groclin Grodzisk Wlkp.
    2 - 4
    RC Lens
  •  
  • FC Basel 51
    Siroki Brijeg 00
    15-09-2005 FC Basel
    5 - 0
    Siroki Brijeg
    29-09-2005 Siroki Brijeg
    0 - 1
    FC Basel
  •  
  • Liteks Łowecz 21
    Genk 20
    15-09-2005 Liteks Łowecz
    2 - 2
    Genk
    29-09-2005 Genk
    0 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Grasshopper 13
    MYPA 10
    15-09-2005 Grasshopper
    1 - 1
    MYPA
    29-09-2005 MYPA
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • PAOK Saloniki 12
    Metalurg Donieck 12
    15-09-2005 PAOK Saloniki
    1 - 1
    Metalurg Donieck
    29-09-2005 Metalurg Donieck
    2 - 2
    PAOK Saloniki
  •  
  • Vaalerenga 01
    Steaua Bukareszt 33
    15-09-2005 Vaalerenga
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
    29-09-2005 Steaua Bukareszt
    3 - 1
    Vaalerenga
  •  
  • Besiktas Stambuł 04
    Malmoe FF 11
    15-09-2005 Besiktas Stambuł
    0 - 1
    Malmoe FF
    29-09-2005 Malmoe FF
    1 - 4
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Brann 12
    Lokomotiw Moskwa 23
    15-09-2005 Brann
    1 - 2
    Lokomotiw Moskwa
    29-09-2005 Lokomotiw Moskwa
    3 - 2
    Brann
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 10
    Rapid Bukareszt 11
    15-09-2005 Feyenoord Rotterdam
    1 - 1
    Rapid Bukareszt
    29-09-2005 Rapid Bukareszt
    1 - 0
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Rennes 30
    Osasuna Pampeluna 10
    15-09-2005 Rennes
    3 - 1
    Osasuna Pampeluna
    29-09-2005 Osasuna Pampeluna
    0 - 0
    Rennes
  •  
  • Viking 11
    Austria Wiedeń 02
    15-09-2005 Viking
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    29-09-2005 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Viking
  •  
  • Teplice 10
    Espanyol 12
    15-09-2005 Teplice
    1 - 1
    Espanyol
    29-09-2005 Espanyol
    2 - 0
    Teplice
  •  
  • Maccabi Petach Tikwa 05
    Partizan Belgrad 22
    15-09-2005 Maccabi Petach Tikwa
    0 - 2
    Partizan Belgrad
    29-09-2005 Partizan Belgrad
    2 - 5
    Maccabi Petach Tikwa
  •  
  • Bayer Leverkusen 00
    CSKA Sofia 11
    15-09-2005 Bayer Leverkusen
    0 - 1
    CSKA Sofia
    29-09-2005 CSKA Sofia
    1 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Szachtar Donieck 42
    Debreceni VSC 10
    15-09-2005 Szachtar Donieck
    4 - 1
    Debreceni VSC
    29-09-2005 Debreceni VSC
    0 - 2
    Szachtar Donieck
  •  
  • Vitoria Setubal 10
    Sampdoria 11
    15-09-2005 Vitoria Setubal
    1 - 1
    Sampdoria
    29-09-2005 Sampdoria
    1 - 0
    Vitoria Setubal
  •  
  • Zenit St Petersburg 01
    AEK Ateny 00
    15-09-2005 Zenit St Petersburg
    0 - 0
    AEK Ateny
    29-09-2005 AEK Ateny
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
  •  
  • CSKA Moskwa 33
    FC Midtjylland 11
    15-09-2005 CSKA Moskwa
    3 - 1
    FC Midtjylland
    29-09-2005 FC Midtjylland
    1 - 3
    CSKA Moskwa
  •  
  • VfB Stuttgart 20
    NK Domżale 01
    15-09-2005 VfB Stuttgart
    2 - 0
    NK Domżale
    29-09-2005 NK Domżale
    1 - 0
    VfB Stuttgart
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 51
    AZ Alkmaar 33
    15-09-2005 Krylja Sowietow Samara
    5 - 3
    AZ Alkmaar
    29-09-2005 AZ Alkmaar
    3 - 1
    Krylja Sowietow Samara
  •  
  • 1/16
  •  
  • VfB Stuttgart 11
    Middlesbrough 20
    16-02-2006 VfB Stuttgart
    1 - 2
    Middlesbrough
    23-02-2006 Middlesbrough
    0 - 1
    VfB Stuttgart
  •  
  • Slavia Praga 20
    Palermo 11
    16-02-2006 Slavia Praga
    2 - 1
    Palermo
    23-02-2006 Palermo
    1 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Thun 10
    Hamburger SV 02
    16-02-2006 Thun
    1 - 0
    Hamburger SV
    23-02-2006 Hamburger SV
    2 - 0
    Thun
  •  
  • Real Betis 21
    AZ Alkmaar 02
    15-02-2006 Real Betis
    2 - 0
    AZ Alkmaar
    23-02-2006 AZ Alkmaar
    2 - 1
    Real Betis
  •  
  • Bolton Wanderers 01
    Olympique Marsylia 02
    15-02-2006 Bolton Wanderers
    0 - 0
    Olympique Marsylia
    23-02-2006 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Bolton Wanderers
  •  
  • Club Brugge 11
    AS Roma 22
    15-02-2006 Club Brugge
    1 - 2
    AS Roma
    23-02-2006 AS Roma
    2 - 1
    Club Brugge
  •  
  • Udinese 30
    RC Lens 01
    15-02-2006 Udinese
    3 - 0
    RC Lens
    23-02-2006 RC Lens
    1 - 0
    Udinese
  •  
  • Schalke 04 23
    Espanyol 10
    15-02-2006 Schalke 04
    2 - 1
    Espanyol
    23-02-2006 Espanyol
    0 - 3
    Schalke 04
  •  
  • Rosenborg Trondheim 01
    Zenit St Petersburg 22
    15-02-2006 Rosenborg Trondheim
    0 - 2
    Zenit St Petersburg
    23-02-2006 Zenit St Petersburg
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • SC Heerenveen 11
    Steaua Bukareszt 30
    15-02-2006 SC Heerenveen
    1 - 3
    Steaua Bukareszt
    23-02-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 1
    SC Heerenveen
  •  
  • Lille 30
    Szachtar Donieck 20
    15-02-2006 Lille
    3 - 2
    Szachtar Donieck
    23-02-2006 Szachtar Donieck
    0 - 0
    Lille
  •  
  • FC Basel 11
    AS Monaco 01
    15-02-2006 FC Basel
    1 - 0
    AS Monaco
    23-02-2006 AS Monaco
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • Hertha Berlin 00
    Rapid Bukareszt 12
    15-02-2006 Hertha Berlin
    0 - 1
    Rapid Bukareszt
    23-02-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • FC Petrzalka 1898 00
    Lewski Sofia 12
    15-02-2006 FC Petrzalka 1898
    0 - 1
    Lewski Sofia
    23-02-2006 Lewski Sofia
    2 - 0
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 00
    Sevilla FC 12
    15-02-2006 Lokomotiw Moskwa
    0 - 1
    Sevilla FC
    23-02-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lokomotiw Moskwa
  •  
  • Liteks Łowecz 00
    Strasbourg 20
    15-02-2006 Liteks Łowecz
    0 - 2
    Strasbourg
    23-02-2006 Strasbourg
    0 - 0
    Liteks Łowecz
  •  
  • 1/8
  •  
  • Middlesbrough 11
    AS Roma 02
    09-03-2006 Middlesbrough
    1 - 0
    AS Roma
    15-03-2006 AS Roma
    2 - 1
    Middlesbrough
  •  
  • Udinese 01
    Lewski Sofia 02
    09-03-2006 Udinese
    0 - 0
    Lewski Sofia
    16-03-2006 Lewski Sofia
    2 - 1
    Udinese
  •  
  • Olympique Marsylia 01
    Zenit St Petersburg 11
    09-03-2006 Olympique Marsylia
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    16-03-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • FC Basel 22
    Strasbourg 02
    09-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Strasbourg
    16-03-2006 Strasbourg
    2 - 2
    FC Basel
  •  
  • Lille 10
    Sevilla FC 02
    09-03-2006 Lille
    1 - 0
    Sevilla FC
    15-03-2006 Sevilla FC
    2 - 0
    Lille
  •  
  • Palermo 10
    Schalke 04 03
    09-03-2006 Palermo
    1 - 0
    Schalke 04
    16-03-2006 Schalke 04
    3 - 0
    Palermo
  •  
  • Steaua Bukareszt 03
    Real Betis 00
    09-03-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Real Betis
    16-03-2006 Real Betis
    0 - 3
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Rapid Bukareszt 21
    Hamburger SV 03
    09-03-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    Hamburger SV
    15-03-2006 Hamburger SV
    3 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Sevilla FC 41
    Zenit St Petersburg 11
    30-03-2006 Sevilla FC
    4 - 1
    Zenit St Petersburg
    06-04-2006 Zenit St Petersburg
    1 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • FC Basel 21
    Middlesbrough 04
    30-03-2006 FC Basel
    2 - 0
    Middlesbrough
    06-04-2006 Middlesbrough
    4 - 1
    FC Basel
  •  
  • Rapid Bukareszt 10
    Steaua Bukareszt 10
    30-03-2006 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    06-04-2006 Steaua Bukareszt
    0 - 0
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Lewski Sofia 11
    Schalke 04 31
    30-03-2006 Lewski Sofia
    1 - 3
    Schalke 04
    06-04-2006 Schalke 04
    1 - 1
    Lewski Sofia
  •  
  • semifinal
  •  
  • Schalke 04 00
    Sevilla FC 01
    20-04-2006 Schalke 04
    0 - 0
    Sevilla FC
    27-04-2006 Sevilla FC
    1 - 0
    Schalke 04
  •  
  • Steaua Bukareszt 12
    Middlesbrough 04
    20-04-2006 Steaua Bukareszt
    1 - 0
    Middlesbrough
    27-04-2006 Middlesbrough
    4 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • final
  •  
  • Middlesbrough 0
    Sevilla FC 4
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Albion Rovers 1
    Gretna 2
  •  
  • Stirling Albion 2
    Queen of South 1
  •  
  • Raith Rovers 2
    Airdrieonians 0
  •  
  • Berwick Rangers 4
    Elgin City 2
  •  
  • Montrose 0
    Clyde 1
  •  
  • Hamilton Academical 2
    Dumbarton 1
  •  
  • East Fife 0
    Stranraer 1
  •  
  • Alloa Athletic 2
    Arbroath 1
  •  
  • Greenock Morton 1
    Ayr United 2
  •  
  • Brechin City 0
    Partick Thistle 0
  •  
  • Cowdenbeath 2
    St.Johnstone 3
  •  
  • East Stirlingshire 1
    Queen's Park 3
  •  
  • Forfar Athletic 1
    Ross County 4
  •  
  • Stenhousemuir 0
    Peterhead 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Inverness CT 6
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Motherwell 2
    Hamilton Academical 1
  •  
  • Aberdeen 3
    Berwick Rangers 0
  •  
  • Ross County 1
    Ayr United 2
  •  
  • Peterhead 2
    Clyde 3
  •  
  • Stranraer 3
    Dundee FC 1
  •  
  • Gretna 0
    Dunfermline Athletic 1
  •  
  • Queen's Park 0
    Hearts 2
  •  
  • Kilmarnock 4
    Stirling Albion 1
  •  
  • Raith Rovers 1
    Livingston 2
  •  
  • St.Johnstone 0
    St. Mirren 1
  •  
  • Falkirk 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Ayr United 1
    Hibernian 2
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Falkirk 1
  •  
  • Livingston 1
    Hearts 0
  •  
  • Stranraer 0
    Aberdeen 2
  •  
  • Rangers 5
    Clyde 2
  •  
  • Inverness CT 2
    Dundee United 0
  •  
  • Kilmarnock 3
    Dunfermline Athletic 4
  •  
  • St. Mirren 0
    Motherwell 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Celtic Glasgow 2
    Rangers 0
  •  
  • Motherwell 1
    Aberdeen 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 3
    Hibernian 0
  •  
  • Livingston 2
    Inverness CT 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Motherwell 1
    Celtic Glasgow 2
  •  
  • Dunfermline Athletic 1
    Livingston 0
  •  
  • final
  •  
  • Dunfermline Athletic 0
    Celtic Glasgow 3
  •  
  •  
  • Winner

    Celtic Glasgow
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Hibernian Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Najlepsi strzelcy Hibernian
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Riordan
20
0.5
2 O'Connor
14
0.5
3 Steven Fletcher Fletcher
11
0.5
4 Ivan Sproule Sproule
9
0.3
5 Chris Killen Killen
5
0.4
6 Guillaume Beuzelin Beuzelin
5
0.3
7 Scott Brown Brown
4
0.3
8 Gary Caldwell Caldwell
3
0.3
9 Konte
2
0.4
10 Murphy
2
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 88 na mecz: 1.76
Straconych bramek 72 na mecz: 1.44
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 27
54.00%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 12
24.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.20
Wygranych meczów do zera (WTN) 10
20.00%
Przegranych meczów do zera (LTN) 11
22.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 1
2.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Hibernian wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 10 6 4 4
Przegranych 10 4 2 4

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-1 6
25%
1-2 4
16.7%
3-1 2
8.3%
0-1 1
4.2%
5-0 1
4.2%
0-2 1
4.2%
4-2 1
4.2%
6-0 1
4.2%
2-0 1
4.2%
0-4 1
4.2%
1-1 1
4.2%
2-3 1
4.2%
3-0 1
4.2%
0-0 1
4.2%
7-0 1
4.2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics