UI Cup 2008

Na tej stronie w prosty sposób znajdziesz wyniki ostatnich meczów oraz statystyki UI Cup. Pamiętaj, że nasze wyniki oraz tabele są aktualizowane w czasie rzeczywistym

UI CupUI Cup

Tabela
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Ekranas 13
    Trans Narva 00
    22-06-2008 Ekranas
    1 - 0
    Trans Narva
    28-06-2008 Trans Narva
    0 - 3
    Ekranas
  •  
  • HB Torshavn 10
    Elfsborg 40
    22-06-2008 HB Torshavn
    1 - 4
    Elfsborg
    28-06-2008 Elfsborg
    0 - 0
    HB Torshavn
  •  
  • Żetysu Tałdykorgan 12
    Budapest Honved 24
    22-06-2008 Żetysu Tałdykorgan
    1 - 2
    Budapest Honved
    28-06-2008 Budapest Honved
    4 - 2
    Żetysu Tałdykorgan
  •  
  • Besa 01
    Ethnikos Achnas 01
    21-06-2008 Besa
    0 - 0
    Ethnikos Achnas
    28-06-2008 Ethnikos Achnas
    1 - 1
    Besa
  •  
  • Bohemian FC 54
    Rhyl 12
    21-06-2008 Bohemian FC
    5 - 1
    Rhyl
    28-06-2008 Rhyl
    2 - 4
    Bohemian FC
  •  
  • Celik Zenica 31
    Grbalj Radanovici 22
    21-06-2008 Celik Zenica
    3 - 2
    Grbalj Radanovici
    28-06-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 1
    Celik Zenica
  •  
  • Rijeka 00
    Renova 02
    21-06-2008 Rijeka
    0 - 0
    Renova
    28-06-2008 Renova
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Cracovia 10
    Szachcior Soligorsk 23
    21-06-2008 Cracovia
    1 - 2
    Szachcior Soligorsk
    29-06-2008 Szachcior Soligorsk
    3 - 0
    Cracovia
  •  
  • FK Neftczi 21
    Nitra 03
    21-06-2008 FK Neftczi
    2 - 0
    Nitra
    28-06-2008 Nitra
    3 - 1
    FK Neftczi
  •  
  • Hibernians 00
    Gorica 30
    21-06-2008 Hibernians
    0 - 3
    Gorica
    28-06-2008 Gorica
    0 - 0
    Hibernians
  •  
  • FC Etzella Ettelbruck 02
    Lokomotiwi Tbilisi 02
    21-06-2008 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 0
    Lokomotiwi Tbilisi
    28-06-2008 Lokomotiwi Tbilisi
    2 - 2
    FC Etzella Ettelbruck
  •  
  • FK Riga 12
    Fylkir 20
    21-06-2008 FK Riga
    1 - 2
    Fylkir
    29-06-2008 Fylkir
    0 - 2
    FK Riga
  •  
  • FC Mika 20
    Tiraspol 20
    21-06-2008 FC Mika
    2 - 2
    Tiraspol
    28-06-2008 Tiraspol
    0 - 0
    FC Mika
  •  
  • Lisburn 21
    TPS 33
    21-06-2008 Lisburn
    2 - 3
    TPS
    29-06-2008 TPS
    3 - 1
    Lisburn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Renova 10
    Bnei Sakhnin 21
    06-07-2008 Renova
    1 - 2
    Bnei Sakhnin
    12-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 0
    Renova
  •  
  • TPS 10
    Odense 22
    06-07-2008 TPS
    1 - 2
    Odense
    13-07-2008 Odense
    2 - 0
    TPS
  •  
  • FK Riga 11
    Bohemian FC 02
    06-07-2008 FK Riga
    1 - 0
    Bohemian FC
    12-07-2008 Bohemian FC
    2 - 1
    FK Riga
  •  
  • OFK Beograd 11
    Panionios 03
    06-07-2008 OFK Beograd
    1 - 0
    Panionios
    13-07-2008 Panionios
    3 - 1
    OFK Beograd
  •  
  • Ekranas 10
    Rosenborg Trondheim 34
    06-07-2008 Ekranas
    1 - 3
    Rosenborg Trondheim
    13-07-2008 Rosenborg Trondheim
    4 - 0
    Ekranas
  •  
  • Hibernian 00
    Elfsborg 22
    06-07-2008 Hibernian
    0 - 2
    Elfsborg
    12-07-2008 Elfsborg
    2 - 0
    Hibernian
  •  
  • Beerschot AC 10
    FK Neftczi 11
    05-07-2008 Beerschot AC
    1 - 1
    FK Neftczi
    12-07-2008 FK Neftczi
    1 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Chernomorets Burgas 12
    Gorica 10
    05-07-2008 Chernomorets Burgas
    1 - 1
    Gorica
    12-07-2008 Gorica
    0 - 2
    Chernomorets Burgas
  •  
  • Tiraspol 01
    Tavriia 03
    05-07-2008 Tiraspol
    0 - 0
    Tavriia
    13-07-2008 Tavriia
    3 - 1
    Tiraspol
  •  
  • Grasshopper 23
    Besa 10
    05-07-2008 Grasshopper
    2 - 1
    Besa
    12-07-2008 Besa
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • Teplice 12
    Budapest Honved 30
    05-07-2008 Teplice
    1 - 3
    Budapest Honved
    12-07-2008 Budapest Honved
    0 - 2
    Teplice
  •  
  • Grbalj Radanovici 20
    Sivasspor 21
    05-07-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 2
    Sivasspor
    13-07-2008 Sivasspor
    1 - 0
    Grbalj Radanovici
  •  
  • Sturm Graz 20
    Szachcior Soligorsk 00
    05-07-2008 Sturm Graz
    2 - 0
    Szachcior Soligorsk
    13-07-2008 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 71
    FC Etzella Ettelbruck 01
    05-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    7 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    13-07-2008 FC Etzella Ettelbruck
    1 - 1
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sivasspor 00
    Braga 23
    20-07-2008 Sivasspor
    0 - 2
    Braga
    26-07-2008 Braga
    3 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Panionios 00
    SSC Napoli 11
    20-07-2008 Panionios
    0 - 1
    SSC Napoli
    26-07-2008 SSC Napoli
    1 - 0
    Panionios
  •  
  • Odense 20
    Aston Villa 21
    19-07-2008 Odense
    2 - 2
    Aston Villa
    26-07-2008 Aston Villa
    1 - 0
    Odense
  •  
  • NAC Breda 10
    Rosenborg Trondheim 02
    19-07-2008 NAC Breda
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
    27-07-2008 Rosenborg Trondheim
    2 - 0
    NAC Breda
  •  
  • Bnei Sakhnin 10
    Deportivo La Coruna 21
    19-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 2
    Deportivo La Coruna
    26-07-2008 Deportivo La Coruna
    1 - 0
    Bnei Sakhnin
  •  
  • Rennes 10
    Tavriia 01
    19-07-2008 Rennes
    1 - 0
    Tavriia
    26-07-2008 Tavriia
    1 - 0
    Rennes
  •  
  • Sturm Graz 02
    Budapest Honved 01
    19-07-2008 Sturm Graz
    0 - 0
    Budapest Honved
    26-07-2008 Budapest Honved
    1 - 2
    Sturm Graz
  •  
  • FK Neftczi 20
    FC Vaslui 12
    19-07-2008 FK Neftczi
    2 - 1
    FC Vaslui
    26-07-2008 FC Vaslui
    2 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Grasshopper 31
    Chernomorets Burgas 00
    19-07-2008 Grasshopper
    3 - 0
    Chernomorets Burgas
    26-07-2008 Chernomorets Burgas
    0 - 1
    Grasshopper
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 10
    VfB Stuttgart 03
    19-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    1 - 0
    VfB Stuttgart
    27-07-2008 VfB Stuttgart
    3 - 0
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Elfsborg 10
    FK Riga 00
    19-07-2008 Elfsborg
    1 - 0
    FK Riga
    27-07-2008 FK Riga
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Tabela UI Cup. Na tej stronie w prosty sposób sprawdzisz wyniki aktualnych meczów. Pamiętaj, że wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Poprzez kliknięcie w ikonkę zostaniesz powiadomiony o zmianie wyniku lub statusu meczu.

Możesz także dodać do powiadomień całą ligę UI Cup. Wtedy będziesz informowany o wynikach wszystkich meczów ligi: UI Cup.
W prosty sposób możesz także przejść do terminarza UI Cup.

Nie ograniczamy się do prezentowania wyłącznie wynikó. Na tej stronie znajdziesz także bogate tabele ligi, która również jest aktualizowana na żywo. Nie musisz odświezać strony, aby zobaczyć aktualną pozycję swojej ulubionej drużyny. Nasz system umożliwa proste przełączenie typu tabeli. Korzystająć z zakładek tabel, dane zostaną posortowane według: Under/Over, handicap, HT-FT, margines goli, rzuty rożne, strzały, posiadanie piłki i wiele innych. Zakładki tabel podzielone są na sekcje: Tabela, Kursy, Forma, Gole i Meczowe

Każda tabelę ze statystykami można podzielić na mecze home i away

Poprzez kliknięcie w ikonkę w prosty sposób udostępnisz stronę UI Cup swoim przyjaciołom na facebook, twitter lub wyślesz emaila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
'
17:00
-
-
-
FT
Koniec
'
15:45
-
-
-
FT
Koniec
'
21:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:00
-
-
-
FT
Koniec
'
19:45
-
-
-
FT
Koniec
'
19:30
-
-
-
FT
Koniec
'
18:15
-
-
-
FT (P)
Po karnych
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
'
18:00
-
-
-
FT
Koniec
'
20:05
-
-
-
Zysk na drużynach
AllHomeAway

Statystyki yield w przypadku, kiedy obstawiałbyś od początku sezonu ten sam zakład. Przykład: Od początku sezonu obstawiam każdy mecz, że dana drużyna wygra spotkanie.

# Drużyna M MK W R DC O25 U25 BBTS
1 Braga 2 0 % -100% % -100% -100% -100%
2 SSC Napoli 2 0 % -100% % -100% % -100%
3 Grasshopper 4 0 % -100% % -100% -100% -100%
4 Deportivo La Coruna 2 0 % -100% % -100% -100% -100%
5 Beerschot AC 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
6 Chernomorets Burgas 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
7 Ekranas 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
8 Sturm Graz 4 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
9 HB Torshavn 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
10 Tiraspol 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
11 Hibernian 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
12 Grbalj Radanovici 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
13 Panionios 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
14 Gorica 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
15 NAC Breda 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
16 FC Mika 2 0 -100% % % -100% -100% -100%
17 OFK Beograd 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
18 Ethnikos Achnas 2 0 -100% % % -100% % -100%
19 Tavriia 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
20 OB 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
21 Nitra 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
22 Rhyl 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
23 Cracovia 2 0 -100% -100% -100% % -100% -100%
24 FC Etzella Ettelbruck 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
25 FK Riga 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
26 VfB Stuttgart 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
27 Shakhtyor Soligorsk 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
28 Rennes 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
29 Rosenborg 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
30 FK Neftchi 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
31 Bnei Sakhnin 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
32 Bohemian FC 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
33 FC Vaslui 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
34 Elfsborg 6 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
35 Rijeka 2 0 -100% -100% -100% -100% % -100%
36 Celik Zenica 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
37 TPS 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
38 Hibernians 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
39 Teplice 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
40 Fylkir 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
41 Lisburn 2 0 -100% -100% -100% % -100% %
42 Aston Villa 2 0 -100% -100% % -100% -100% -100%
43 Lokomotivi Tbilisi 2 0 -100% % % -100% -100% -100%
44 Renova 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
45 Trans Narva 2 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
46 Saturn Ramenskoye 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
47 Besa 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
48 Sivasspor 4 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
49 Budapest Honved 6 0 -100% -100% -100% -100% -100% -100%
50 Zhetysu Taldykorgan 2 0 -100% -100% -100% % -100% %

Najlepsi strzelcy UI Cup
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Dmitri Kirichenko Kirichenko
Mordowija Sarańsk
5
9
1.0
2 Djiby Fall Fall
Hobro
3
6
0.6
3 Rashad Farhad Sadygov Sadygov
FK Karabach
3
7
1.0
4 Samel Sabanovic Sabanovic
3
9
1.0
5 Yossouf Kone Kone
Vaalerenga
3
9
1.0
6 Gneki
Orleans
2
10
1.0
7 Pertot
FC Inter
2
7
0.7
8 Ciprian Marica Marica
Steaua Bukareszt
2
3
1.0
9 Daniel Mobaeck Mobaeck
Elfsborg
2
9
1.0
10 Armour
Lisburn
2
3
1.0
Kartki UI Cup
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Leandro Rinaudo Rinaudo Vicenza Vic
1
2
2 Vadim Demidov Demidov Stabaek Sta
1
1
3 Anders Moeller Christensen Christensen Odense Ode
1
0
4 Cabaj Cracovia Cra
1
1
5 Johan Absalonsen Absalonsen SoenderjyskE Soe
1
0
6 Djiby Fall Fall Hobro Hob
1
0
7 Ashley Young Young Manchester United Man
1
0
8 Pertot FC Inter FC
1
0
9 John Carew Carew West Ham United Wes
1
0
10 Halvitovs FC Jurmala FC
0
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Bohemian FC
11
2.75
2 Budapest Honved
10
1.67
3 Grasshopper
9
2.25
4 Elfsborg
9
1.50
5 Rosenborg Trondheim
9
2.25
6 Staurn Ramieńskoje
9
2.25
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 FC Etzella Ettelbruck
10
2.50
2 Rhyl
9
4.50
3 Budapest Honved
8
1.33
4 Sivasspor
7
1.75
5 Ekranas
7
1.75
6 Grbalj Radanovici
7
1.75

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz Puchar Ul
Międzynarodowe Puchar Ul » Round 3
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
18:00
FT
Koniec
'
17:00
FT
Koniec
'
21:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
19:30
FT
Koniec
'
18:15
FT (P)
Po karnych
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
20:05
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
15:30
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics