Aston Villa

Witamy w Aston Villa (England - Premier League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Aston Villa logo Aston Villa Staty

Forma drużyny:
W
L
D
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 10

    Gole

  • 1.67

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 66

    Meczów

  • 94

    Gole

  • 1.42

    na mecz

  • 29

    Wygrane

  • 18

    Remisy

  • 19

    Przegrane

  • 53.0%

    Over 2.5

  • 72.7%

    Over 1.5

  • 28.79%

    CS

  • 57.58%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Aston Villa
Anglia - Premier League
22 wrz
Nierozpoczęty
Anglia - Capital One Cup
25 wrz
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
28 wrz
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Maritimo 01
    Valencia CF 12
    18-09-2008 Maritimo
    0 - 1
    Valencia CF
    02-10-2008 Valencia CF
    2 - 1
    Maritimo
  •  
  • Vitoria Setubal 12
    SC Heerenveen 15
    18-09-2008 Vitoria Setubal
    1 - 1
    SC Heerenveen
    02-10-2008 SC Heerenveen
    5 - 2
    Vitoria Setubal
  •  
  • Braga 42
    FC Petrzalka 1898 00
    18-09-2008 Braga
    4 - 0
    FC Petrzalka 1898
    02-10-2008 FC Petrzalka 1898
    0 - 2
    Braga
  •  
  • Tottenham Hotspur 21
    Wisła Kraków 11
    18-09-2008 Tottenham Hotspur
    2 - 1
    Wisła Kraków
    02-10-2008 Wisła Kraków
    1 - 1
    Tottenham Hotspur
  •  
  • Everton 21
    Standard Liege 22
    18-09-2008 Everton
    2 - 2
    Standard Liege
    02-10-2008 Standard Liege
    2 - 1
    Everton
  •  
  • Borac Cacak 10
    Ajax Amsterdam 42
    18-09-2008 Borac Cacak
    1 - 4
    Ajax Amsterdam
    02-10-2008 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Borac Cacak
  •  
  • SSC Napoli 30
    Benfica Lizbona 22
    18-09-2008 SSC Napoli
    3 - 2
    Benfica Lizbona
    02-10-2008 Benfica Lizbona
    2 - 0
    SSC Napoli
  •  
  • Rennes 20
    FC Twente 11
    18-09-2008 Rennes
    2 - 1
    FC Twente
    02-10-2008 FC Twente
    1 - 0
    Rennes
  •  
  • AC Milan 31
    FC Zuerich 10
    18-09-2008 AC Milan
    3 - 1
    FC Zuerich
    02-10-2008 FC Zuerich
    0 - 1
    AC Milan
  •  
  • Borussia Dortmund 02
    Udinese 20
    18-09-2008 Borussia Dortmund
    0 - 2
    Udinese
    02-10-2008 Udinese
    0 - 2
    Borussia Dortmund
  •  
  • Broendby IF 12
    Rosenborg Trondheim 23
    18-09-2008 Broendby IF
    1 - 2
    Rosenborg Trondheim
    02-10-2008 Rosenborg Trondheim
    3 - 2
    Broendby IF
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 03
    Sparta Praga 03
    18-09-2008 Dinamo Zagrzeb
    0 - 0
    Sparta Praga
    02-10-2008 Sparta Praga
    3 - 3
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Sampdoria 52
    Kaunas 01
    18-09-2008 Sampdoria
    5 - 0
    Kaunas
    02-10-2008 Kaunas
    1 - 2
    Sampdoria
  •  
  • Sevilla FC 22
    Red Bull Salzburg 00
    18-09-2008 Sevilla FC
    2 - 0
    Red Bull Salzburg
    02-10-2008 Red Bull Salzburg
    0 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Racing Santander 11
    Honka 00
    18-09-2008 Racing Santander
    1 - 0
    Honka
    02-10-2008 Honka
    0 - 1
    Racing Santander
  •  
  • Bellinzona 31
    Galatasaray Stambuł 42
    18-09-2008 Bellinzona
    3 - 4
    Galatasaray Stambuł
    02-10-2008 Galatasaray Stambuł
    2 - 1
    Bellinzona
  •  
  • Young Boys Berno 20
    Club Brugge 22
    18-09-2008 Young Boys Berno
    2 - 2
    Club Brugge
    02-10-2008 Club Brugge
    2 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Kayserispor 10
    PSG 20
    18-09-2008 Kayserispor
    1 - 2
    PSG
    02-10-2008 PSG
    0 - 0
    Kayserispor
  •  
  • NEC Nijmegen 10
    Dinamo Bukareszt 00
    18-09-2008 NEC Nijmegen
    1 - 0
    Dinamo Bukareszt
    02-10-2008 Dinamo Bukareszt
    0 - 0
    NEC Nijmegen
  •  
  • FC Timisoara 10
    Partizan Belgrad 21
    18-09-2008 FC Timisoara
    1 - 2
    Partizan Belgrad
    02-10-2008 Partizan Belgrad
    1 - 0
    FC Timisoara
  •  
  • Austria Wiedeń 22
    Lech Poznań 14
    18-09-2008 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Lech Poznań
    02-10-2008 Lech Poznań
    4 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • Besiktas Stambuł 11
    Metalist Charków 04
    18-09-2008 Besiktas Stambuł
    1 - 0
    Metalist Charków
    02-10-2008 Metalist Charków
    4 - 1
    Besiktas Stambuł
  •  
  • MSK Zilina 11
    Lewski Sofia 10
    18-09-2008 MSK Zilina
    1 - 1
    Lewski Sofia
    02-10-2008 Lewski Sofia
    0 - 1
    MSK Zilina
  •  
  • Slavia Praga 01
    FC Vaslui 01
    18-09-2008 Slavia Praga
    0 - 0
    FC Vaslui
    02-10-2008 FC Vaslui
    1 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Brann 20
    Deportivo La Coruna 02
    18-09-2008 Brann
    2 - 0
    Deportivo La Coruna
    02-10-2008 Deportivo La Coruna
    2 - 0
    Brann
  •  
  • Feyenoord Rotterdam 02
    Kalmar FF 11
    18-09-2008 Feyenoord Rotterdam
    0 - 1
    Kalmar FF
    02-10-2008 Kalmar FF
    1 - 2
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Hamburger SV 02
    Unirea Urziceni 00
    18-09-2008 Hamburger SV
    0 - 0
    Unirea Urziceni
    02-10-2008 Unirea Urziceni
    0 - 2
    Hamburger SV
  •  
  • Omonia Nikozja 11
    Manchester City 22
    18-09-2008 Omonia Nikozja
    1 - 2
    Manchester City
    02-10-2008 Manchester City
    2 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • Nancy 12
    Motherwell 00
    18-09-2008 Nancy
    1 - 0
    Motherwell
    02-10-2008 Motherwell
    0 - 2
    Nancy
  •  
  • Portsmouth 22
    Vitoria Guimaraes 02
    18-09-2008 Portsmouth
    2 - 0
    Vitoria Guimaraes
    02-10-2008 Vitoria Guimaraes
    2 - 2
    Portsmouth
  •  
  • VfL Wolfsburg 11
    Rapid Bukareszt 01
    18-09-2008 VfL Wolfsburg
    1 - 0
    Rapid Bukareszt
    02-10-2008 Rapid Bukareszt
    1 - 1
    VfL Wolfsburg
  •  
  • Banik Ostrawa 01
    Spartak Moskwa 11
    18-09-2008 Banik Ostrawa
    0 - 1
    Spartak Moskwa
    02-10-2008 Spartak Moskwa
    1 - 1
    Banik Ostrawa
  •  
  • Slaven 10
    CSKA Moskwa 21
    18-09-2008 Slaven
    1 - 2
    CSKA Moskwa
    30-09-2008 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Slaven
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 11
    Saint-Etienne 22
    18-09-2008 Hapoel Tel Awiw
    1 - 2
    Saint-Etienne
    02-10-2008 Saint-Etienne
    2 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Czerno More Warna 12
    VfB Stuttgart 22
    18-09-2008 Czerno More Warna
    1 - 2
    VfB Stuttgart
    02-10-2008 VfB Stuttgart
    2 - 2
    Czerno More Warna
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    Aston Villa 31
    18-09-2008 Liteks Łowecz
    1 - 3
    Aston Villa
    02-10-2008 Aston Villa
    1 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • FK Moskwa 11
    FC Kopenhaga 21
    18-09-2008 FK Moskwa
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    02-10-2008 FC Kopenhaga
    1 - 1
    FK Moskwa
  •  
  • APOEL Nikozja 11
    Schalke 04 41
    16-09-2008 APOEL Nikozja
    1 - 4
    Schalke 04
    02-10-2008 Schalke 04
    1 - 1
    APOEL Nikozja
  •  
  • FC Nordsjaelland 00
    Olympiakos Pireus 25
    16-09-2008 FC Nordsjaelland
    0 - 2
    Olympiakos Pireus
    02-10-2008 Olympiakos Pireus
    5 - 0
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Hertha Berlin 20
    St. Patrick's Athletic 00
    16-09-2008 Hertha Berlin
    2 - 0
    St. Patrick's Athletic
    30-09-2008 St. Patrick's Athletic
    0 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • 1/16
  •  
  • Fiorentina 01
    Ajax Amsterdam 11
    19-02-2009 Fiorentina
    0 - 1
    Ajax Amsterdam
    26-02-2009 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    Fiorentina
  •  
  • Olympique Marsylia 01
    FC Twente 10
    19-02-2009 Olympique Marsylia
    0 - 1
    FC Twente
    26-02-2009 FC Twente
    0 - 1
    Olympique Marsylia
  •  
  • FC Kopenhaga 21
    Manchester City 22
    19-02-2009 FC Kopenhaga
    2 - 2
    Manchester City
    26-02-2009 Manchester City
    2 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Szachtar Donieck 21
    Tottenham Hotspur 01
    19-02-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Tottenham Hotspur
    26-02-2009 Tottenham Hotspur
    1 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • Lech Poznań 21
    Udinese 22
    19-02-2009 Lech Poznań
    2 - 2
    Udinese
    26-02-2009 Udinese
    2 - 1
    Lech Poznań
  •  
  • Braga 31
    Standard Liege 01
    18-02-2009 Braga
    3 - 0
    Standard Liege
    26-02-2009 Standard Liege
    1 - 1
    Braga
  •  
  • AaB 33
    Deportivo La Coruna 01
    18-02-2009 AaB
    3 - 0
    Deportivo La Coruna
    26-02-2009 Deportivo La Coruna
    1 - 3
    AaB
  •  
  • Bordeaux 03
    Galatasaray Stambuł 04
    18-02-2009 Bordeaux
    0 - 0
    Galatasaray Stambuł
    26-02-2009 Galatasaray Stambuł
    4 - 3
    Bordeaux
  •  
  • NEC Nijmegen 00
    Hamburger SV 31
    18-02-2009 NEC Nijmegen
    0 - 3
    Hamburger SV
    26-02-2009 Hamburger SV
    1 - 0
    NEC Nijmegen
  •  
  • Sampdoria 00
    Metalist Charków 12
    18-02-2009 Sampdoria
    0 - 1
    Metalist Charków
    26-02-2009 Metalist Charków
    2 - 0
    Sampdoria
  •  
  • PSG 23
    VfL Wolfsburg 01
    18-02-2009 PSG
    2 - 0
    VfL Wolfsburg
    26-02-2009 VfL Wolfsburg
    1 - 3
    PSG
  •  
  • Werder Brema 12
    AC Milan 12
    18-02-2009 Werder Brema
    1 - 1
    AC Milan
    26-02-2009 AC Milan
    2 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Aston Villa 10
    CSKA Moskwa 12
    18-02-2009 Aston Villa
    1 - 1
    CSKA Moskwa
    26-02-2009 CSKA Moskwa
    2 - 0
    Aston Villa
  •  
  • Olympiakos Pireus 11
    Saint-Etienne 32
    18-02-2009 Olympiakos Pireus
    1 - 3
    Saint-Etienne
    26-02-2009 Saint-Etienne
    2 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Zenit St Petersburg 22
    VfB Stuttgart 11
    18-02-2009 Zenit St Petersburg
    2 - 1
    VfB Stuttgart
    26-02-2009 VfB Stuttgart
    1 - 2
    Zenit St Petersburg
  •  
  • Dynamo Kijów 12
    Valencia CF 12
    18-02-2009 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Valencia CF
    26-02-2009 Valencia CF
    2 - 2
    Dynamo Kijów
  •  
  • 1/8
  •  
  • Manchester City 20
    AaB 02
    12-03-2009 Manchester City
    2 - 0
    AaB
    19-03-2009 AaB
    2 - 0
    Manchester City
  •  
  • Olympique Marsylia 22
    Ajax Amsterdam 12
    12-03-2009 Olympique Marsylia
    2 - 1
    Ajax Amsterdam
    18-03-2009 Ajax Amsterdam
    2 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Udinese 20
    Zenit St Petersburg 01
    12-03-2009 Udinese
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
    19-03-2009 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Udinese
  •  
  • Werder Brema 12
    Saint-Etienne 02
    12-03-2009 Werder Brema
    1 - 0
    Saint-Etienne
    18-03-2009 Saint-Etienne
    2 - 2
    Werder Brema
  •  
  • PSG 01
    Braga 00
    12-03-2009 PSG
    0 - 0
    Braga
    19-03-2009 Braga
    0 - 1
    PSG
  •  
  • CSKA Moskwa 10
    Szachtar Donieck 02
    12-03-2009 CSKA Moskwa
    1 - 0
    Szachtar Donieck
    19-03-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    CSKA Moskwa
  •  
  • Dynamo Kijów 12
    Metalist Charków 03
    12-03-2009 Dynamo Kijów
    1 - 0
    Metalist Charków
    19-03-2009 Metalist Charków
    3 - 2
    Dynamo Kijów
  •  
  • Hamburger SV 13
    Galatasaray Stambuł 12
    12-03-2009 Hamburger SV
    1 - 1
    Galatasaray Stambuł
    19-03-2009 Galatasaray Stambuł
    2 - 3
    Hamburger SV
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • PSG 00
    Dynamo Kijów 03
    09-04-2009 PSG
    0 - 0
    Dynamo Kijów
    16-04-2009 Dynamo Kijów
    3 - 0
    PSG
  •  
  • Hamburger SV 31
    Manchester City 12
    09-04-2009 Hamburger SV
    3 - 1
    Manchester City
    16-04-2009 Manchester City
    2 - 1
    Hamburger SV
  •  
  • Werder Brema 33
    Udinese 13
    09-04-2009 Werder Brema
    3 - 1
    Udinese
    16-04-2009 Udinese
    3 - 3
    Werder Brema
  •  
  • Szachtar Donieck 22
    Olympique Marsylia 01
    09-04-2009 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Olympique Marsylia
    16-04-2009 Olympique Marsylia
    1 - 2
    Szachtar Donieck
  •  
  • semifinal
  •  
  • Werder Brema 03
    Hamburger SV 12
    30-04-2009 Werder Brema
    0 - 1
    Hamburger SV
    07-05-2009 Hamburger SV
    2 - 3
    Werder Brema
  •  
  • Dynamo Kijów 11
    Szachtar Donieck 12
    30-04-2009 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Szachtar Donieck
    07-05-2009 Szachtar Donieck
    2 - 1
    Dynamo Kijów
  •  
  • final
  •  
  • Szachtar Donieck 2
    Werder Brema 1
  •  
  •  
  • Winner

    Szachtar Donieck
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Manchester United Manchester United 38 90 28 6 4 68 24 44
W
D
W
W
W
2 Liverpool FC Liverpool FC 38 86 25 11 2 77 27 50
W
W
W
W
W
3 Chelsea Chelsea 38 83 25 8 5 68 24 44
W
W
W
W
W
4 Arsenal Arsenal 38 72 20 12 6 68 37 31
W
D
L
W
W
5 Everton Everton 38 63 17 12 9 55 37 18
W
W
D
W
L
6 Aston Villa Aston Villa 38 62 17 11 10 54 48 6
W
D
L
W
D
7 Fulham Fulham 38 53 14 11 13 39 34 5
L
W
W
L
W
8 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 38 51 14 9 15 45 45 0
L
W
D
W
L
9 West Ham United West Ham United 38 51 14 9 15 42 45 -3
W
L
L
W
L
10 Manchester City Manchester City 38 50 15 5 18 58 50 8
W
L
L
W
W
11 Wigan Athletic Wigan Athletic 38 45 12 9 17 34 45 -11
W
L
L
L
D
12 Stoke City Stoke City 38 45 12 9 17 38 55 -17
L
W
W
L
L
13 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 38 41 11 8 19 41 53 -12
L
D
D
D
D
14 Portsmouth Portsmouth 38 41 10 11 17 38 57 -19
L
W
L
L
D
15 Blackburn Rovers Blackburn Rovers 38 41 10 11 17 40 60 -20
D
L
W
L
W
16 Sunderland Sunderland 38 36 9 9 20 34 54 -20
L
L
D
L
L
17 Hull City Hull City 38 35 8 11 19 39 64 -25
L
D
L
L
L
18 Newcastle United Newcastle United 38 34 7 13 18 40 59 -19
L
L
W
L
D
19 Middlesbrough Middlesbrough 38 32 7 11 20 28 57 -29
L
D
L
L
L
20 West Bromwich Albion West Bromwich Albion 38 32 8 8 22 36 67 -31
D
L
W
L
W
  • Round 1
  •  
  • AFC Wimbledon 1
    Wycombe Wanderers 4
  •  
  • Team Bath 0
    Forest Green Rovers 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 1
    Brentford 3
  •  
  • Hornchurch 0
    Peterborough United 1
  •  
  • Accrington Stanley 00
    Tranmere Rovers 01
    08-11-2008 Accrington Stanley
    0 - 0
    Tranmere Rovers
    13-11-2008 Tranmere Rovers
    1 - 0
    Accrington Stanley
  •  
  • AFC Bournemouth 1
    Bristol Rovers 0
  •  
  • Aldershot Town 13
    Rotherham United 10
    08-11-2008 Aldershot Town
    1 - 1
    Rotherham United
    18-11-2008 Rotherham United
    0 - 3
    Aldershot Town
  •  
  • Alfreton Town 4
    Bury Town 2
  •  
  • Luton Town 00
    Altrincham 00
    08-11-2008 Luton Town
    0 - 0
    Altrincham
    18-11-2008 Altrincham
    0 - 0
    Luton Town
  •  
  • Barnet 12
    Rochdale 13
    08-11-2008 Barnet
    1 - 1
    Rochdale
    18-11-2008 Rochdale
    3 - 2
    Barnet
  •  
  • Eastbourne Borough 00
    Barrow 04
    08-11-2008 Eastbourne Borough
    0 - 0
    Barrow
    18-11-2008 Barrow
    4 - 0
    Eastbourne Borough
  •  
  • Eastwood Town 2
    Brackley Town 1
  •  
  • Milton Keynes Dons 1
    Bradford City 2
  •  
  • Brighton & Hove Albion 31
    Hartlepool United 32
    08-11-2008 Brighton & Hove Albion
    3 - 3
    Hartlepool United
    18-11-2008 Hartlepool United
    2 - 1
    Brighton & Hove Albion
  •  
  • Bury 0
    Gillingham 1
  •  
  • Kidderminster Harriers 1
    Cambridge United 0
  •  
  • Carlisle United 12
    Grays Athletic 10
    08-11-2008 Carlisle United
    1 - 1
    Grays Athletic
    29-11-2008 Grays Athletic
    0 - 2
    Carlisle United
  •  
  • Cheltenham Town 21
    Oldham Athletic 20
    08-11-2008 Cheltenham Town
    2 - 2
    Oldham Athletic
    18-11-2008 Oldham Athletic
    0 - 1
    Cheltenham Town
  •  
  • Colchester United 0
    Leyton Orient 1
  •  
  • Crewe Alexandra 1
    Ebbsfleet United 0
  •  
  • Curzon 3
    Exeter City 2
  •  
  • Hereford United 01
    Dagenham & Redbridge 02
    08-11-2008 Hereford United
    0 - 0
    Dagenham & Redbridge
    18-11-2008 Dagenham & Redbridge
    2 - 1
    Hereford United
  •  
  • Darlington 1883 00
    Droylsden 01
    08-11-2008 Darlington 1883
    0 - 0
    Droylsden
    18-11-2008 Droylsden
    1 - 0
    Darlington 1883
  •  
  • Oxford United 03
    Dorchester Town 01
    08-11-2008 Oxford United
    0 - 0
    Dorchester Town
    18-11-2008 Dorchester Town
    1 - 3
    Oxford United
  •  
  • Torquay United 2
    Evesham United 0
  •  
  • Leiston 00
    Fleetwood Town 02
    08-11-2008 Leiston
    0 - 0
    Fleetwood Town
    18-11-2008 Fleetwood Town
    2 - 0
    Leiston
  •  
  • Morecambe 2
    Grimsby Town 1
  •  
  • Harlow Town 0
    Macclesfield Town 2
  •  
  • Histon 1
    Swindon Town 0
  •  
  • Huddersfield Town 3
    Port Vale 4
  •  
  • Kettering Town FC 12
    Lincoln 11
    08-11-2008 Kettering Town FC
    1 - 1
    Lincoln
    18-11-2008 Lincoln
    1 - 2
    Kettering Town FC
  •  
  • Leicester City 3
    Stevenage 0
  •  
  • Walsall 1
    Scunthorpe United 3
  •  
  • Telford 20
    Southend United 22
    08-11-2008 Telford
    2 - 2
    Southend United
    18-11-2008 Southend United
    2 - 0
    Telford
  •  
  • Yeovil Town 10
    Stockport 15
    08-11-2008 Yeovil Town
    1 - 1
    Stockport
    18-11-2008 Stockport
    5 - 0
    Yeovil Town
  •  
  • Blyth Spartans 3
    Shrewsbury Town 1
  •  
  • Sutton United 0
    Notts County 1
  •  
  • Chester FC 0
    Millwall 3
  •  
  • Chesterfield 3
    Mansfield Town 1
  •  
  • Leeds United 15
    Northampton Town 12
    07-11-2008 Leeds United
    1 - 1
    Northampton Town
    17-11-2008 Northampton Town
    2 - 5
    Leeds United
  •  
  • Round 2
  •  
  • Chesterfield 21
    Droylsden 22
    09-12-2008 Chesterfield
    2 - 2
    Droylsden
    23-12-2008 Droylsden
    2 - 1
    Chesterfield
  •  
  • Carlisle United 0
    Crewe Alexandra 2
  •  
  • Morecambe 2
    Cheltenham Town 3
  •  
  • Notts County 11
    Kettering Town FC 12
    30-11-2008 Notts County
    1 - 1
    Kettering Town FC
    10-12-2008 Kettering Town FC
    2 - 1
    Notts County
  •  
  • Histon 1
    Leeds United 0
  •  
  • AFC Bournemouth 00
    Blyth Spartans 01
    29-11-2008 AFC Bournemouth
    0 - 0
    Blyth Spartans
    16-12-2008 Blyth Spartans
    1 - 0
    AFC Bournemouth
  •  
  • Millwall 3
    Aldershot Town 0
  •  
  • Scunthorpe United 4
    Alfreton Town 0
  •  
  • Bradford City 1
    Leyton Orient 2
  •  
  • Kidderminster Harriers 2
    Curzon 0
  •  
  • Leicester City 3
    Dagenham & Redbridge 2
  •  
  • Eastwood Town 2
    Wycombe Wanderers 0
  •  
  • Forest Green Rovers 2
    Rochdale 0
  •  
  • Gillingham 02
    Stockport 01
    29-11-2008 Gillingham
    0 - 0
    Stockport
    09-12-2008 Stockport
    1 - 2
    Gillingham
  •  
  • Southend United 3
    Luton Town 1
  •  
  • Torquay United 2
    Oxford United 0
  •  
  • Peterborough United 02
    Tranmere Rovers 01
    29-11-2008 Peterborough United
    0 - 0
    Tranmere Rovers
    09-12-2008 Tranmere Rovers
    1 - 2
    Peterborough United
  •  
  • Fleetwood Town 2
    Hartlepool United 3
  •  
  • Barrow 2
    Brentford 1
  •  
  • Port Vale 1
    Macclesfield Town 3
  •  
  • Round 3
  •  
  • Birmingham City 0
    Wolverhampton Wanderers 2
  •  
  • Cheltenham Town 00
    Doncaster Rovers 03
    13-01-2009 Cheltenham Town
    0 - 0
    Doncaster Rovers
    20-01-2009 Doncaster Rovers
    3 - 0
    Cheltenham Town
  •  
  • Histon 1
    Swansea City 2
  •  
  • Leyton Orient 1
    Sheffield United 4
  •  
  • Blyth Spartans 0
    Blackburn Rovers 1
  •  
  • Southampton 0
    Manchester United 3
  •  
  • Gillingham 1
    Aston Villa 2
  •  
  • Preston North End 0
    Liverpool FC 2
  •  
  • Arsenal 3
    Plymouth Argyle 1
  •  
  • West Ham United 3
    Barnsley 0
  •  
  • Middlesbrough 2
    Barrow 1
  •  
  • Torquay United 1
    Blackpool 0
  •  
  • Sunderland 2
    Bolton Wanderers 1
  •  
  • Portsmouth 02
    Bristol City 00
    03-01-2009 Portsmouth
    0 - 0
    Bristol City
    13-01-2009 Bristol City
    0 - 2
    Portsmouth
  •  
  • Queens Park Rangers 01
    Burnley 02
    03-01-2009 Queens Park Rangers
    0 - 0
    Burnley
    13-01-2009 Burnley
    2 - 1
    Queens Park Rangers
  •  
  • Cardiff City 2
    Reading 0
  •  
  • Charlton Athletic 11
    Norwich City 10
    03-01-2009 Charlton Athletic
    1 - 1
    Norwich City
    13-01-2009 Norwich City
    0 - 1
    Charlton Athletic
  •  
  • Chelsea 14
    Southend United 11
    03-01-2009 Chelsea
    1 - 1
    Southend United
    14-01-2009 Southend United
    1 - 4
    Chelsea
  •  
  • Ipswich Town 3
    Chesterfield 0
  •  
  • Coventry City 2
    Kidderminster Harriers 0
  •  
  • Millwall 23
    Crewe Alexandra 22
    03-01-2009 Millwall
    2 - 2
    Crewe Alexandra
    13-01-2009 Crewe Alexandra
    2 - 3
    Millwall
  •  
  • Leicester City 01
    Crystal Palace 02
    03-01-2009 Leicester City
    0 - 0
    Crystal Palace
    14-01-2009 Crystal Palace
    2 - 1
    Leicester City
  •  
  • Forest Green Rovers 3
    Derby County 4
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Eastwood Town 1
  •  
  • Macclesfield Town 0
    Everton 1
  •  
  • Sheffield Wednesday 1
    Fulham 2
  •  
  • Hull City 01
    Newcastle United 00
    03-01-2009 Hull City
    0 - 0
    Newcastle United
    14-01-2009 Newcastle United
    0 - 1
    Hull City
  •  
  • Manchester City 0
    Nottingham Forest 3
  •  
  • West Bromwich Albion 12
    Peterborough United 10
    03-01-2009 West Bromwich Albion
    1 - 1
    Peterborough United
    13-01-2009 Peterborough United
    0 - 2
    West Bromwich Albion
  •  
  • Watford 1
    Scunthorpe United 0
  •  
  • Hartlepool United 2
    Stoke City 0
  •  
  • Tottenham Hotspur 3
    Wigan Athletic 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Liverpool FC 10
    Everton 11
    25-01-2009 Liverpool FC
    1 - 1
    Everton
    04-02-2009 Everton
    1 - 0
    Liverpool FC
  •  
  • Cardiff City 00
    Arsenal 04
    25-01-2009 Cardiff City
    0 - 0
    Arsenal
    16-02-2009 Arsenal
    4 - 0
    Cardiff City
  •  
  • Manchester United 2
    Tottenham Hotspur 1
  •  
  • Doncaster Rovers 01
    Aston Villa 03
    24-01-2009 Doncaster Rovers
    0 - 0
    Aston Villa
    04-02-2009 Aston Villa
    3 - 1
    Doncaster Rovers
  •  
  • Sunderland 01
    Blackburn Rovers 02
    24-01-2009 Sunderland
    0 - 0
    Blackburn Rovers
    04-02-2009 Blackburn Rovers
    2 - 1
    Sunderland
  •  
  • West Bromwich Albion 21
    Burnley 23
    24-01-2009 West Bromwich Albion
    2 - 2
    Burnley
    03-02-2009 Burnley
    3 - 1
    West Bromwich Albion
  •  
  • Sheffield United 2
    Charlton Athletic 1
  •  
  • Chelsea 3
    Ipswich Town 1
  •  
  • Torquay United 0
    Coventry City 1
  •  
  • Watford 4
    Crystal Palace 3
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Fulham 4
  •  
  • Hull City 2
    Millwall 0
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 1
    Middlesbrough 2
  •  
  • Portsmouth 0
    Swansea City 2
  •  
  • Hartlepool United 0
    West Ham United 2
  •  
  • Derby County 13
    Nottingham Forest 12
    23-01-2009 Derby County
    1 - 1
    Nottingham Forest
    04-02-2009 Nottingham Forest
    2 - 3
    Derby County
  •  
  • Round 5
  •  
  • Arsenal 3
    Burnley 0
  •  
  • Derby County 1
    Manchester United 4
  •  
  • Everton 3
    Aston Villa 1
  •  
  • Watford 1
    Chelsea 3
  •  
  • Blackburn Rovers 20
    Coventry City 21
    14-02-2009 Blackburn Rovers
    2 - 2
    Coventry City
    24-02-2009 Coventry City
    1 - 0
    Blackburn Rovers
  •  
  • Sheffield United 11
    Hull City 12
    14-02-2009 Sheffield United
    1 - 1
    Hull City
    26-02-2009 Hull City
    2 - 1
    Sheffield United
  •  
  • West Ham United 10
    Middlesbrough 12
    14-02-2009 West Ham United
    1 - 1
    Middlesbrough
    25-02-2009 Middlesbrough
    2 - 0
    West Ham United
  •  
  • Swansea City 11
    Fulham 12
    14-02-2009 Swansea City
    1 - 1
    Fulham
    24-02-2009 Fulham
    2 - 1
    Swansea City
  •  
  • Round 6
  •  
  • Arsenal 2
    Hull City 1
  •  
  • Everton 2
    Middlesbrough 1
  •  
  • Fulham 0
    Manchester United 4
  •  
  • Coventry City 0
    Chelsea 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Manchester United 0
    Everton 0
  •  
  • Arsenal 1
    Chelsea 2
  •  
  • final
  •  
  • Chelsea 2
    Everton 1
  •  
  •  
  • Winner

    Chelsea
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • FH Hafnarfjordur 35
    CS Grevenmacher 21
    17-07-2008 FH Hafnarfjordur
    3 - 2
    CS Grevenmacher
    31-07-2008 CS Grevenmacher
    1 - 5
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Hajduk Split 43
    Birkirkara 00
    17-07-2008 Hajduk Split
    4 - 0
    Birkirkara
    31-07-2008 Birkirkara
    0 - 3
    Hajduk Split
  •  
  • Cliftonville 00
    FC Kopenhaga 47
    17-07-2008 Cliftonville
    0 - 4
    FC Kopenhaga
    31-07-2008 FC Kopenhaga
    7 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Cork City 20
    Haka 24
    17-07-2008 Cork City
    2 - 2
    Haka
    31-07-2008 Haka
    4 - 0
    Cork City
  •  
  • Glentoran 10
    FK Liepaja 12
    17-07-2008 Glentoran
    1 - 1
    FK Liepaja
    31-07-2008 FK Liepaja
    2 - 0
    Glentoran
  •  
  • Legia Warszawa 04
    Gomel 01
    17-07-2008 Legia Warszawa
    0 - 0
    Gomel
    31-07-2008 Gomel
    1 - 4
    Legia Warszawa
  •  
  • Bangor City 10
    FC Midtjylland 64
    17-07-2008 Bangor City
    1 - 6
    FC Midtjylland
    31-07-2008 FC Midtjylland
    4 - 0
    Bangor City
  •  
  • Red Bull Salzburg 73
    FC Banants 00
    17-07-2008 Red Bull Salzburg
    7 - 0
    FC Banants
    31-07-2008 FC Banants
    0 - 3
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Zeta 10
    Interblock 11
    17-07-2008 Zeta
    1 - 1
    Interblock
    31-07-2008 Interblock
    1 - 0
    Zeta
  •  
  • Koper 10
    Vllaznia Szkodra 20
    17-07-2008 Koper
    1 - 2
    Vllaznia Szkodra
    31-07-2008 Vllaznia Szkodra
    0 - 0
    Koper
  •  
  • Hertha Berlin 80
    Nistru Otaci 10
    17-07-2008 Hertha Berlin
    8 - 1
    Nistru Otaci
    31-07-2008 Nistru Otaci
    0 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • Siroki Brijeg 03
    Partizani 01
    17-07-2008 Siroki Brijeg
    0 - 0
    Partizani
    31-07-2008 Partizani
    1 - 3
    Siroki Brijeg
  •  
  • Spartak Trnawa 20
    WIT Georgia Tbilisi 21
    17-07-2008 Spartak Trnawa
    2 - 2
    WIT Georgia Tbilisi
    31-07-2008 WIT Georgia Tbilisi
    1 - 0
    Spartak Trnawa
  •  
  • Broendby IF 12
    B36 Torshavn 00
    17-07-2008 Broendby IF
    1 - 0
    B36 Torshavn
    31-07-2008 B36 Torshavn
    0 - 2
    Broendby IF
  •  
  • EB/Streymur 00
    Manchester City 22
    17-07-2008 EB/Streymur
    0 - 2
    Manchester City
    31-07-2008 Manchester City
    2 - 0
    EB/Streymur
  •  
  • FC Vaduz 10
    Zrinjski Mostar 23
    17-07-2008 FC Vaduz
    1 - 2
    Zrinjski Mostar
    31-07-2008 Zrinjski Mostar
    3 - 0
    FC Vaduz
  •  
  • Gyori ETO 12
    Zestafoni 11
    17-07-2008 Gyori ETO
    1 - 1
    Zestafoni
    31-07-2008 Zestafoni
    1 - 2
    Gyori ETO
  •  
  • Marsaxlokk FC 00
    Slaven 44
    17-07-2008 Marsaxlokk FC
    0 - 4
    Slaven
    31-07-2008 Slaven
    4 - 0
    Marsaxlokk FC
  •  
  • Czerno More Warna 45
    Sant Julia 00
    17-07-2008 Czerno More Warna
    4 - 0
    Sant Julia
    31-07-2008 Sant Julia
    0 - 5
    Czerno More Warna
  •  
  • Racing FC Union Luxembourg 01
    Kalmar FF 37
    17-07-2008 Racing FC Union Luxembourg
    0 - 3
    Kalmar FF
    31-07-2008 Kalmar FF
    7 - 1
    Racing FC Union Luxembourg
  •  
  • Dacia Kiszyniów 11
    Borac Cacak 13
    17-07-2008 Dacia Kiszyniów
    1 - 1
    Borac Cacak
    31-07-2008 Borac Cacak
    3 - 1
    Dacia Kiszyniów
  •  
  • Djurgaarden 02
    Flora Tallinn 02
    17-07-2008 Djurgaarden
    0 - 0
    Flora Tallinn
    31-07-2008 Flora Tallinn
    2 - 2
    Djurgaarden
  •  
  • Omonia Nikozja 22
    Milano Kumanovo 01
    17-07-2008 Omonia Nikozja
    2 - 0
    Milano Kumanovo
    31-07-2008 Milano Kumanovo
    1 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Pelister 00
    APOEL Nikozja 01
    17-07-2008 Pelister
    0 - 0
    APOEL Nikozja
    31-07-2008 APOEL Nikozja
    1 - 0
    Pelister
  •  
  • Vojvodina 11
    AZAL PFC Baku 01
    17-07-2008 Vojvodina
    1 - 0
    AZAL PFC Baku
    31-07-2008 AZAL PFC Baku
    1 - 1
    Vojvodina
  •  
  • Hapoel Ironi Kirjat Szemona 13
    Mogren 10
    17-07-2008 Hapoel Ironi Kirjat Szemona
    1 - 1
    Mogren
    31-07-2008 Mogren
    0 - 3
    Hapoel Ironi Kirjat Szemona
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 32
    Juvenes/Dogana 00
    17-07-2008 Hapoel Tel Awiw
    3 - 0
    Juvenes/Dogana
    31-07-2008 Juvenes/Dogana
    0 - 2
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Chazar Lenkoran 01
    Lech Poznań 14
    17-07-2008 Chazar Lenkoran
    0 - 1
    Lech Poznań
    31-07-2008 Lech Poznań
    4 - 1
    Chazar Lenkoran
  •  
  • Suduva 11
    TNS 00
    17-07-2008 Suduva
    1 - 0
    TNS
    31-07-2008 TNS
    0 - 1
    Suduva
  •  
  • Vetra 10
    Viking 02
    17-07-2008 Vetra
    1 - 0
    Viking
    31-07-2008 Viking
    2 - 0
    Vetra
  •  
  • TVMK Tallinn 00
    FC Nordsjaelland 35
    17-07-2008 TVMK Tallinn
    0 - 3
    FC Nordsjaelland
    29-07-2008 FC Nordsjaelland
    5 - 0
    TVMK Tallinn
  •  
  • Honka 31
    IA Akranes 02
    17-07-2008 Honka
    3 - 0
    IA Akranes
    31-07-2008 IA Akranes
    2 - 1
    Honka
  •  
  • Olimps 00
    St. Patrick's Athletic 12
    17-07-2008 Olimps
    0 - 1
    St. Patrick's Athletic
    31-07-2008 St. Patrick's Athletic
    2 - 0
    Olimps
  •  
  • Partizan Mińsk 20
    MSK Zilina 21
    17-07-2008 Partizan Mińsk
    2 - 2
    MSK Zilina
    31-07-2008 MSK Zilina
    1 - 0
    Partizan Mińsk
  •  
  • Ararat 01
    Bellinzona 13
    17-07-2008 Ararat
    0 - 1
    Bellinzona
    31-07-2008 Bellinzona
    3 - 1
    Ararat
  •  
  • Tobył Kostanaj 10
    Austria Wiedeń 02
    17-07-2008 Tobył Kostanaj
    1 - 0
    Austria Wiedeń
    31-07-2008 Austria Wiedeń
    2 - 0
    Tobył Kostanaj
  •  
  • Szachtior Karaganda 10
    Debreceni VSC 11
    17-07-2008 Szachtior Karaganda
    1 - 1
    Debreceni VSC
    31-07-2008 Debreceni VSC
    1 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
  • Round 2
  •  
  • Deportivo La Coruna 02
    Hajduk Split 00
    14-08-2008 Deportivo La Coruna
    0 - 0
    Hajduk Split
    28-08-2008 Hajduk Split
    0 - 2
    Deportivo La Coruna
  •  
  • Braga 12
    Zrinjski Mostar 00
    14-08-2008 Braga
    1 - 0
    Zrinjski Mostar
    28-08-2008 Zrinjski Mostar
    0 - 2
    Braga
  •  
  • Manchester City 01
    FC Midtjylland 10
    14-08-2008 Manchester City
    0 - 1
    FC Midtjylland
    28-08-2008 FC Midtjylland
    0 - 1
    Manchester City
  •  
  • Queen of South 11
    FC Nordsjaelland 22
    14-08-2008 Queen of South
    1 - 2
    FC Nordsjaelland
    26-08-2008 FC Nordsjaelland
    2 - 1
    Queen of South
  •  
  • Lech Poznań 60
    Grasshopper 00
    14-08-2008 Lech Poznań
    6 - 0
    Grasshopper
    28-08-2008 Grasshopper
    0 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • Interblock 00
    Hertha Berlin 21
    14-08-2008 Interblock
    0 - 2
    Hertha Berlin
    28-08-2008 Hertha Berlin
    1 - 0
    Interblock
  •  
  • AEK Ateny 02
    Omonia Nikozja 12
    14-08-2008 AEK Ateny
    0 - 1
    Omonia Nikozja
    28-08-2008 Omonia Nikozja
    2 - 2
    AEK Ateny
  •  
  • Siroki Brijeg 10
    Besiktas Stambuł 24
    14-08-2008 Siroki Brijeg
    1 - 2
    Besiktas Stambuł
    28-08-2008 Besiktas Stambuł
    4 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Vllaznia Szkodra 00
    SSC Napoli 35
    14-08-2008 Vllaznia Szkodra
    0 - 3
    SSC Napoli
    28-08-2008 SSC Napoli
    5 - 0
    Vllaznia Szkodra
  •  
  • FC Zuerich 11
    Sturm Graz 11
    14-08-2008 FC Zuerich
    1 - 1
    Sturm Graz
    28-08-2008 Sturm Graz
    1 - 1
    FC Zuerich
  •  
  • Maccabi Netanja 10
    Czerno More Warna 12
    14-08-2008 Maccabi Netanja
    1 - 1
    Czerno More Warna
    28-08-2008 Czerno More Warna
    2 - 0
    Maccabi Netanja
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 10
    Slaven 02
    14-08-2008 Aris Thessaloniki FC
    1 - 0
    Slaven
    28-08-2008 Slaven
    2 - 0
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • FH Hafnarfjordur 11
    Aston Villa 41
    14-08-2008 FH Hafnarfjordur
    1 - 4
    Aston Villa
    28-08-2008 Aston Villa
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
  •  
  • Dnipro Dniepropietrowsk 31
    Bellinzona 22
    14-08-2008 Dnipro Dniepropietrowsk
    3 - 2
    Bellinzona
    28-08-2008 Bellinzona
    2 - 1
    Dnipro Dniepropietrowsk
  •  
  • FC Kopenhaga 34
    Lillestroem 12
    14-08-2008 FC Kopenhaga
    3 - 1
    Lillestroem
    28-08-2008 Lillestroem
    2 - 4
    FC Kopenhaga
  •  
  • Gent 20
    Kalmar FF 14
    14-08-2008 Gent
    2 - 1
    Kalmar FF
    28-08-2008 Kalmar FF
    4 - 0
    Gent
  •  
  • Slovan Liberec 11
    MSK Zilina 22
    14-08-2008 Slovan Liberec
    1 - 2
    MSK Zilina
    28-08-2008 MSK Zilina
    2 - 1
    Slovan Liberec
  •  
  • Young Boys Berno 43
    Debreceni VSC 12
    14-08-2008 Young Boys Berno
    4 - 1
    Debreceni VSC
    28-08-2008 Debreceni VSC
    2 - 3
    Young Boys Berno
  •  
  • APOEL Nikozja 23
    Crvena Zvezda Belgrad 23
    14-08-2008 APOEL Nikozja
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    28-08-2008 Crvena Zvezda Belgrad
    3 - 3
    APOEL Nikozja
  •  
  • Djurgaarden 20
    Rosenborg Trondheim 15
    14-08-2008 Djurgaarden
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
    28-08-2008 Rosenborg Trondheim
    5 - 0
    Djurgaarden
  •  
  • Elfsborg 21
    St. Patrick's Athletic 22
    14-08-2008 Elfsborg
    2 - 2
    St. Patrick's Athletic
    28-08-2008 St. Patrick's Athletic
    2 - 1
    Elfsborg
  •  
  • Liteks Łowecz 02
    Hapoel Ironi Kirjat Szemona 01
    14-08-2008 Liteks Łowecz
    0 - 0
    Hapoel Ironi Kirjat Szemona
    28-08-2008 Hapoel Ironi Kirjat Szemona
    1 - 2
    Liteks Łowecz
  •  
  • Stabaek 20
    Rennes 12
    14-08-2008 Stabaek
    2 - 1
    Rennes
    28-08-2008 Rennes
    2 - 0
    Stabaek
  •  
  • Suduva 11
    Red Bull Salzburg 40
    14-08-2008 Suduva
    1 - 4
    Red Bull Salzburg
    28-08-2008 Red Bull Salzburg
    0 - 1
    Suduva
  •  
  • VfB Stuttgart 24
    Gyori ETO 11
    14-08-2008 VfB Stuttgart
    2 - 1
    Gyori ETO
    28-08-2008 Gyori ETO
    1 - 4
    VfB Stuttgart
  •  
  • Haka 00
    Broendby IF 42
    14-08-2008 Haka
    0 - 4
    Broendby IF
    28-08-2008 Broendby IF
    2 - 0
    Haka
  •  
  • Legia Warszawa 10
    FK Moskwa 22
    14-08-2008 Legia Warszawa
    1 - 2
    FK Moskwa
    28-08-2008 FK Moskwa
    2 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • WIT Georgia Tbilisi 0
    Austria Wiedeń 2
    14-08-2008 WIT Georgia Tbilisi
    -
    Austria Wiedeń
    28-08-2008 Austria Wiedeń
    2 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
  •  
  • Vojvodina 00
    Hapoel Tel Awiw 03
    14-08-2008 Vojvodina
    0 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    28-08-2008 Hapoel Tel Awiw
    3 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Honka 02
    Viking 01
    14-08-2008 Honka
    0 - 0
    Viking
    28-08-2008 Viking
    1 - 2
    Honka
  •  
  • Borac Cacak 11
    Lokomotiw Sofia 01
    14-08-2008 Borac Cacak
    1 - 0
    Lokomotiw Sofia
    26-08-2008 Lokomotiw Sofia
    1 - 1
    Borac Cacak
  •  
  • FK Liepaja 01
    FC Vaslui 23
    14-08-2008 FK Liepaja
    0 - 2
    FC Vaslui
    28-08-2008 FC Vaslui
    3 - 1
    FK Liepaja
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Coventry City 3
    Aldershot Town 1
  •  
  • Wycombe Wanderers 0
    Birmingham City 4
  •  
  • Nottingham Forest 4
    Morecambe 0
  •  
  • Sheffield United 3
    Port Vale 1
  •  
  • Crystal Palace 2
    Hereford United 1
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 3
    Accrington Stanley 2
  •  
  • AFC Bournemouth 1
    Cardiff City 2
  •  
  • Brighton & Hove Albion 4
    Barnet 0
  •  
  • Crewe Alexandra 2
    Barnsley 0
  •  
  • Macclesfield Town 2
    Blackpool 0
  •  
  • Huddersfield Town 4
    Bradford City 0
  •  
  • Swansea City 2
    Brentford 0
  •  
  • Bristol City 2
    Peterborough United 1
  •  
  • Watford 1
    Bristol Rovers 0
  •  
  • Bury 0
    Burnley 2
  •  
  • Shrewsbury Town 0
    Carlisle United 1
  •  
  • Charlton Athletic 0
    Yeovil Town 1
  •  
  • Southend United 0
    Cheltenham Town 1
  •  
  • Chester FC 2
    Leeds United 5
  •  
  • Preston North End 2
    Chesterfield 0
  •  
  • Gillingham 0
    Colchester United 1
  •  
  • Dagenham & Redbridge 1
    Reading 2
  •  
  • Walsall 1
    Darlington 1883 2
  •  
  • Derby County 3
    Lincoln 1
  •  
  • Notts County 1
    Doncaster Rovers 0
  •  
  • Exeter City 1
    Southampton 3
  •  
  • Grimsby Town 2
    Tranmere Rovers 0
  •  
  • Hartlepool United 3
    Scunthorpe United 0
  •  
  • Ipswich Town 4
    Leyton Orient 1
  •  
  • Leicester City 1
    Stockport 0
  •  
  • Luton Town 2
    Plymouth Argyle 0
  •  
  • Millwall 0
    Northampton Town 1
  •  
  • Milton Keynes Dons 1
    Norwich City 0
  •  
  • Rochdale 0
    Oldham Athletic 0
  •  
  • Swindon Town 2
    Queens Park Rangers 3
  •  
  • Sheffield Wednesday 2
    Rotherham United 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Brighton & Hove Albion 2
    Manchester City 2
  •  
  • Blackburn Rovers 4
    Grimsby Town 1
  •  
  • Fulham 3
    Leicester City 2
  •  
  • Huddersfield Town 1
    Sheffield United 2
  •  
  • West Ham United 4
    Macclesfield Town 1
  •  
  • Nottingham Forest 1
    Sunderland 2
  •  
  • Bolton Wanderers 1
    Northampton Town 2
  •  
  • Reading 5
    Luton Town 1
  •  
  • Middlesbrough 5
    Yeovil Town 1
  •  
  • Southampton 2
    Birmingham City 0
  •  
  • Crewe Alexandra 2
    Bristol City 1
  •  
  • Burnley 3
    Oldham Athletic 0
  •  
  • Cardiff City 2
    Milton Keynes Dons 1
  •  
  • Queens Park Rangers 4
    Carlisle United 0
  •  
  • Cheltenham Town 2
    Stoke City 3
  •  
  • Ipswich Town 2
    Colchester United 1
  •  
  • Coventry City 2
    Newcastle United 3
  •  
  • Leeds United 4
    Crystal Palace 0
  •  
  • Watford 2
    Darlington 1883 1
  •  
  • Preston North End 0
    Derby County 1
  •  
  • Hartlepool United 3
    West Bromwich Albion 1
  •  
  • Swansea City 2
    Hull City 1
  •  
  • Wigan Athletic 4
    Notts County 0
  •  
  • Rotherham United 0
    Wolverhampton Wanderers 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Brighton & Hove Albion 1
    Derby County 4
  •  
  • Blackburn Rovers 1
    Everton 0
  •  
  • Aston Villa 0
    Queens Park Rangers 1
  •  
  • Portsmouth 0
    Chelsea 4
  •  
  • Ipswich Town 1
    Wigan Athletic 4
  •  
  • Newcastle United 1
    Tottenham Hotspur 2
  •  
  • Liverpool FC 2
    Crewe Alexandra 1
  •  
  • Manchester United 3
    Middlesbrough 1
  •  
  • Arsenal 6
    Sheffield United 0
  •  
  • Burnley 1
    Fulham 0
  •  
  • Swansea City 1
    Cardiff City 0
  •  
  • Leeds United 3
    Hartlepool United 2
  •  
  • Sunderland 2
    Northampton Town 2
  •  
  • Stoke City 2
    Reading 2
  •  
  • Rotherham United 3
    Southampton 1
  •  
  • Watford 1
    West Ham United 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Sunderland 1
    Blackburn Rovers 2
  •  
  • Chelsea 1
    Burnley 1
  •  
  • Tottenham Hotspur 4
    Liverpool FC 2
  •  
  • Manchester United 1
    Queens Park Rangers 0
  •  
  • Arsenal 3
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Derby County 2
    Leeds United 1
  •  
  • Stoke City 2
    Rotherham United 0
  •  
  • Swansea City 0
    Watford 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Manchester United 5
    Blackburn Rovers 3
  •  
  • Watford 1
    Tottenham Hotspur 2
  •  
  • Burnley 2
    Arsenal 0
  •  
  • Stoke City 0
    Derby County 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Derby County 12
    Manchester United 04
    07-01-2009 Derby County
    1 - 0
    Manchester United
    20-01-2009 Manchester United
    4 - 2
    Derby County
  •  
  • Tottenham Hotspur 42
    Burnley 13
    06-01-2009 Tottenham Hotspur
    4 - 1
    Burnley
    21-01-2009 Burnley
    3 - 2
    Tottenham Hotspur
  •  
  • final
  •  
  • Manchester United 0
    Tottenham Hotspur 0
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Ekranas 13
    Trans Narva 00
    22-06-2008 Ekranas
    1 - 0
    Trans Narva
    28-06-2008 Trans Narva
    0 - 3
    Ekranas
  •  
  • HB Torshavn 10
    Elfsborg 40
    22-06-2008 HB Torshavn
    1 - 4
    Elfsborg
    28-06-2008 Elfsborg
    0 - 0
    HB Torshavn
  •  
  • Żetysu Tałdykorgan 12
    Budapest Honved 24
    22-06-2008 Żetysu Tałdykorgan
    1 - 2
    Budapest Honved
    28-06-2008 Budapest Honved
    4 - 2
    Żetysu Tałdykorgan
  •  
  • Besa 01
    Ethnikos Achnas 01
    21-06-2008 Besa
    0 - 0
    Ethnikos Achnas
    28-06-2008 Ethnikos Achnas
    1 - 1
    Besa
  •  
  • Bohemian FC 54
    Rhyl 12
    21-06-2008 Bohemian FC
    5 - 1
    Rhyl
    28-06-2008 Rhyl
    2 - 4
    Bohemian FC
  •  
  • Celik Zenica 31
    Grbalj Radanovici 22
    21-06-2008 Celik Zenica
    3 - 2
    Grbalj Radanovici
    28-06-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 1
    Celik Zenica
  •  
  • Rijeka 00
    Renova 02
    21-06-2008 Rijeka
    0 - 0
    Renova
    28-06-2008 Renova
    2 - 0
    Rijeka
  •  
  • Cracovia 10
    Szachcior Soligorsk 23
    21-06-2008 Cracovia
    1 - 2
    Szachcior Soligorsk
    29-06-2008 Szachcior Soligorsk
    3 - 0
    Cracovia
  •  
  • FK Neftczi 21
    Nitra 03
    21-06-2008 FK Neftczi
    2 - 0
    Nitra
    28-06-2008 Nitra
    3 - 1
    FK Neftczi
  •  
  • Hibernians 00
    Gorica 30
    21-06-2008 Hibernians
    0 - 3
    Gorica
    28-06-2008 Gorica
    0 - 0
    Hibernians
  •  
  • FC Etzella Ettelbruck 02
    Lokomotiwi Tbilisi 02
    21-06-2008 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 0
    Lokomotiwi Tbilisi
    28-06-2008 Lokomotiwi Tbilisi
    2 - 2
    FC Etzella Ettelbruck
  •  
  • FK Riga 12
    Fylkir 20
    21-06-2008 FK Riga
    1 - 2
    Fylkir
    29-06-2008 Fylkir
    0 - 2
    FK Riga
  •  
  • FC Mika 20
    Tiraspol 20
    21-06-2008 FC Mika
    2 - 2
    Tiraspol
    28-06-2008 Tiraspol
    0 - 0
    FC Mika
  •  
  • Lisburn 21
    TPS 33
    21-06-2008 Lisburn
    2 - 3
    TPS
    29-06-2008 TPS
    3 - 1
    Lisburn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Renova 10
    Bnei Sakhnin 21
    06-07-2008 Renova
    1 - 2
    Bnei Sakhnin
    12-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 0
    Renova
  •  
  • TPS 10
    Odense 22
    06-07-2008 TPS
    1 - 2
    Odense
    13-07-2008 Odense
    2 - 0
    TPS
  •  
  • FK Riga 11
    Bohemian FC 02
    06-07-2008 FK Riga
    1 - 0
    Bohemian FC
    12-07-2008 Bohemian FC
    2 - 1
    FK Riga
  •  
  • OFK Beograd 11
    Panionios 03
    06-07-2008 OFK Beograd
    1 - 0
    Panionios
    13-07-2008 Panionios
    3 - 1
    OFK Beograd
  •  
  • Ekranas 10
    Rosenborg Trondheim 34
    06-07-2008 Ekranas
    1 - 3
    Rosenborg Trondheim
    13-07-2008 Rosenborg Trondheim
    4 - 0
    Ekranas
  •  
  • Hibernian 00
    Elfsborg 22
    06-07-2008 Hibernian
    0 - 2
    Elfsborg
    12-07-2008 Elfsborg
    2 - 0
    Hibernian
  •  
  • Beerschot AC 10
    FK Neftczi 11
    05-07-2008 Beerschot AC
    1 - 1
    FK Neftczi
    12-07-2008 FK Neftczi
    1 - 0
    Beerschot AC
  •  
  • Chernomorets Burgas 12
    Gorica 10
    05-07-2008 Chernomorets Burgas
    1 - 1
    Gorica
    12-07-2008 Gorica
    0 - 2
    Chernomorets Burgas
  •  
  • Tiraspol 01
    Tavriia 03
    05-07-2008 Tiraspol
    0 - 0
    Tavriia
    13-07-2008 Tavriia
    3 - 1
    Tiraspol
  •  
  • Grasshopper 23
    Besa 10
    05-07-2008 Grasshopper
    2 - 1
    Besa
    12-07-2008 Besa
    0 - 3
    Grasshopper
  •  
  • Teplice 12
    Budapest Honved 30
    05-07-2008 Teplice
    1 - 3
    Budapest Honved
    12-07-2008 Budapest Honved
    0 - 2
    Teplice
  •  
  • Grbalj Radanovici 20
    Sivasspor 21
    05-07-2008 Grbalj Radanovici
    2 - 2
    Sivasspor
    13-07-2008 Sivasspor
    1 - 0
    Grbalj Radanovici
  •  
  • Sturm Graz 20
    Szachcior Soligorsk 00
    05-07-2008 Sturm Graz
    2 - 0
    Szachcior Soligorsk
    13-07-2008 Szachcior Soligorsk
    0 - 0
    Sturm Graz
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 71
    FC Etzella Ettelbruck 01
    05-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    7 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    13-07-2008 FC Etzella Ettelbruck
    1 - 1
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Round 3
  •  
  • Sivasspor 00
    Braga 23
    20-07-2008 Sivasspor
    0 - 2
    Braga
    26-07-2008 Braga
    3 - 0
    Sivasspor
  •  
  • Panionios 00
    SSC Napoli 11
    20-07-2008 Panionios
    0 - 1
    SSC Napoli
    26-07-2008 SSC Napoli
    1 - 0
    Panionios
  •  
  • Odense 20
    Aston Villa 21
    19-07-2008 Odense
    2 - 2
    Aston Villa
    26-07-2008 Aston Villa
    1 - 0
    Odense
  •  
  • NAC Breda 10
    Rosenborg Trondheim 02
    19-07-2008 NAC Breda
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
    27-07-2008 Rosenborg Trondheim
    2 - 0
    NAC Breda
  •  
  • Bnei Sakhnin 10
    Deportivo La Coruna 21
    19-07-2008 Bnei Sakhnin
    1 - 2
    Deportivo La Coruna
    26-07-2008 Deportivo La Coruna
    1 - 0
    Bnei Sakhnin
  •  
  • Rennes 10
    Tavriia 01
    19-07-2008 Rennes
    1 - 0
    Tavriia
    26-07-2008 Tavriia
    1 - 0
    Rennes
  •  
  • Sturm Graz 02
    Budapest Honved 01
    19-07-2008 Sturm Graz
    0 - 0
    Budapest Honved
    26-07-2008 Budapest Honved
    1 - 2
    Sturm Graz
  •  
  • FK Neftczi 20
    FC Vaslui 12
    19-07-2008 FK Neftczi
    2 - 1
    FC Vaslui
    26-07-2008 FC Vaslui
    2 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Grasshopper 31
    Chernomorets Burgas 00
    19-07-2008 Grasshopper
    3 - 0
    Chernomorets Burgas
    26-07-2008 Chernomorets Burgas
    0 - 1
    Grasshopper
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 10
    VfB Stuttgart 03
    19-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    1 - 0
    VfB Stuttgart
    27-07-2008 VfB Stuttgart
    3 - 0
    Staurn Ramieńskoje
  •  
  • Elfsborg 10
    FK Riga 00
    19-07-2008 Elfsborg
    1 - 0
    FK Riga
    27-07-2008 FK Riga
    0 - 0
    Elfsborg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Aston Villa Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Najlepsi strzelcy Aston Villa
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 John Carew Carew
17
0.6
2 Gabriel Agbonlahor Agbonlahor
14
0.6
3 Ashley Young Young
10
0.4
4 Gareth Barry Barry
8
0.4
5 Steve Sidwell Sidwell
7
0.4
6 James Milner Milner
6
0.4
7 Emile Heskey Heskey
4
0.3
8 Martin Laursen Laursen
4
0.7
9 Nathan Delfouneso Delfouneso
3
0.8
10 Curtis Davies Davies
2
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 94 na mecz: 1.42
Straconych bramek 83 na mecz: 1.26
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 38
57.58%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 19
28.79%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.68
Wygranych meczów do zera (WTN) 12
18.18%
Przegranych meczów do zera (LTN) 9
13.64%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 1
1.52%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 2
3.03%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Aston Villa wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 19 7 2 1
Przegranych 9 9 0 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 6
20%
1-1 4
13.3%
1-0 4
13.3%
1-2 3
10%
2-1 3
10%
4-2 2
6.7%
2-2 2
6.7%
3-1 2
6.7%
0-1 2
6.7%
3-3 1
3.3%
3-2 1
3.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics