Steed Malbranque vs Mathis Picouleau - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
171 cm
75 kg
46 lat (1980-01-06)
France France
Profil zawodnika
8
Midfield
France France
Statystyki Steed Malbranque, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar ligi francuskiej Liga francuska Puchar Francji UI Cup
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mathis Picouleau, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Trzecia liga francuska Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Steed Malbranque
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   27 0 0 0 1276' 4 2 11 2 0 5 1 7 4 180 84% 52
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 25 0 0 0 1130' 3 2 10 2 0 5 1 7 4 180 84% 52
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 56' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   31 0 0 1 1538' 6 6 8 1 0 5 1 18 6 239 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 6 0 0 0 235' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 22 0 0 1 1239' 5 5 6 0 0 5 1 18 6 239 82% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   44 4 0 1 3562' 15 12 18 3 0 23 9 27 12 851 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 4 1 0 0 311' 1 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 2 0 0 0 167' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 36 3 0 1 2857' 13 7 16 3 0 23 9 27 12 851 86% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Lyon 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   51 3 0 0 4140' 24 19 8 2 0 12 2 24 17 729 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 34 1 0 0 2602' 16 9 7 2 0 12 2 24 17 729 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 10 0 0 0 1178' 7 6 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Lyon 4 0 0 0 202' 0 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Lyon 3 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   39 2 1 7 4356' 33 15 4 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 6 0 0 0 696' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 33 2 1 7 3660' 30 12 1 5 0 - - - - - - -
2011/2012   1 63' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   38 0 0 3 4162' 24 17 11 3 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 38 0 0 3 4162' 24 17 11 3 0 - - - - - - -
2009/2010   35 1 0 0 4424' 30 26 0 3 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 35 0 0 0 4424' 30 26 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   37 1 0 0 4753' 34 22 2 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 37 1 0 0 4753' 34 22 2 5 0 - - - - - - -
2007/2008   50 7 0 0 5366' 46 15 2 6 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 8 1 0 0 570' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 37 4 0 0 4163' 35 13 2 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 4 2 0 0 543' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
2006/2007   26 5 0 0 2768' 19 9 7 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 25 2 0 0 2678' 18 9 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2005/2006   34 6 0 0 3162' 32 2 2 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 34 6 0 0 3162' 32 2 2 4 0 - - - - - - -
2004/2005   28 7 1 0 2853' 23 7 4 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 27 6 1 0 2763' 22 7 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2003/2004   35 8 3 0 90' 1 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 35 6 2 0 90' 1 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   35 13 6 0 818' 7 2 1 3 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 35 6 3 0 818' 7 2 1 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fulham 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2001/2002   9 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 8 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
Statystyki Mathis Picouleau
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 2 0 3 3184' 31 0 5 2 0 29 10 0 17 991 6% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Concarneau 1 171' 1 0 1 1 0 0 1 30 87% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Concarneau 30 2 0 3 3013' 30 0 4 2 0 28 10 0 16 961 4% 5
2024/2025   28 1 0 0 3393' 28 0 13 6 0 5 1 0 8 524 0% 1
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 28 1 0 0 3393' 28 0 13 6 0 5 1 0 8 524 0% 1
2023/2024   11 6 1 3 1250' 11 0 4 5 0 1 0 0 1 54 74% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 54 74% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 10 5 1 3 1160' 10 0 4 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   29 1 0 1 2980' 16 11 10 5 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 29 1 0 1 2980' 16 11 10 5 0 - - - - - - -
2021/2022   26 1 0 0 1917' 9 5 10 2 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 26 1 0 0 1917' 9 5 10 2 0 - - - - - - -
2020/2021   37 1 0 0 2715' 14 9 15 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Valenciennes 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 35 1 0 0 2625' 13 9 15 3 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2