Liga Europy 2006/2007

Na tej stronie w prosty sposób znajdziesz wyniki ostatnich meczów oraz statystyki Liga Europy. Pamiętaj, że nasze wyniki oraz tabele są aktualizowane w czasie rzeczywistym

Liga EuropyLiga Europy

Jesteś w starym sezonie tej ligi. Jeśli chcesz przejść do aktualnych rozgrywek kliknij tutaj.
Liga Europejska Tabela Liga Europejska »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Vitoria Setubal 00
    SC Heerenveen 30
    14-09-2006 Vitoria Setubal
    0 - 3
    SC Heerenveen
    28-09-2006 SC Heerenveen
    0 - 0
    Vitoria Setubal
  •  
  • Atromitos 10
    Sevilla FC 24
    14-09-2006 Atromitos
    1 - 2
    Sevilla FC
    28-09-2006 Sevilla FC
    4 - 0
    Atromitos
  •  
  • West Ham United 00
    Palermo 13
    14-09-2006 West Ham United
    0 - 1
    Palermo
    28-09-2006 Palermo
    3 - 0
    West Ham United
  •  
  • Red Bull Salzburg 20
    Blackburn Rovers 22
    14-09-2006 Red Bull Salzburg
    2 - 2
    Blackburn Rovers
    28-09-2006 Blackburn Rovers
    2 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Eintracht Frankfurt 42
    Broendby IF 02
    14-09-2006 Eintracht Frankfurt
    4 - 0
    Broendby IF
    28-09-2006 Broendby IF
    2 - 2
    Eintracht Frankfurt
  •  
  • Rużomberk 01
    Club Brugge 11
    14-09-2006 Rużomberk
    0 - 1
    Club Brugge
    28-09-2006 Club Brugge
    1 - 1
    Rużomberk
  •  
  • Fenerbahce 23
    Randers FC 10
    14-09-2006 Fenerbahce
    2 - 1
    Randers FC
    28-09-2006 Randers FC
    0 - 3
    Fenerbahce
  •  
  • Hearts 00
    Sparta Praga 20
    14-09-2006 Hearts
    0 - 2
    Sparta Praga
    28-09-2006 Sparta Praga
    0 - 0
    Hearts
  •  
  • Livorno 21
    SK Austria Klagenfurt 00
    14-09-2006 Livorno
    2 - 0
    SK Austria Klagenfurt
    28-09-2006 SK Austria Klagenfurt
    0 - 1
    Livorno
  •  
  • Olympique Marsylia 12
    Mlada Boleslav 04
    14-09-2006 Olympique Marsylia
    1 - 0
    Mlada Boleslav
    28-09-2006 Mlada Boleslav
    4 - 2
    Olympique Marsylia
  •  
  • Panathinaikos Ateny 11
    Metałurh Zaporoże 10
    14-09-2006 Panathinaikos Ateny
    1 - 1
    Metałurh Zaporoże
    28-09-2006 Metałurh Zaporoże
    0 - 1
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Sion 01
    Bayer Leverkusen 03
    14-09-2006 Sion
    0 - 0
    Bayer Leverkusen
    28-09-2006 Bayer Leverkusen
    3 - 1
    Sion
  •  
  • Standard Liege 00
    Celta Vigo 13
    14-09-2006 Standard Liege
    0 - 1
    Celta Vigo
    28-09-2006 Celta Vigo
    3 - 0
    Standard Liege
  •  
  • Wisła Kraków 02
    Iraklis 10
    14-09-2006 Wisła Kraków
    0 - 1
    Iraklis
    28-09-2006 Iraklis
    0 - 2
    Wisła Kraków
  •  
  • Maccabi Hajfa 13
    Liteks Łowecz 11
    14-09-2006 Maccabi Hajfa
    1 - 1
    Liteks Łowecz
    28-09-2006 Liteks Łowecz
    1 - 3
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Lokomotiw Sofia 20
    Feyenoord Rotterdam 20
    14-09-2006 Lokomotiw Sofia
    2 - 2
    Feyenoord Rotterdam
    28-09-2006 Feyenoord Rotterdam
    0 - 0
    Lokomotiw Sofia
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 11
    Auxerre 23
    14-09-2006 Dinamo Zagrzeb
    1 - 2
    Auxerre
    28-09-2006 Auxerre
    3 - 1
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Molde 00
    Rangers 02
    14-09-2006 Molde
    0 - 0
    Rangers
    28-09-2006 Rangers
    2 - 0
    Molde
  •  
  • AZ Alkmaar 31
    Kayserispor 21
    14-09-2006 AZ Alkmaar
    3 - 2
    Kayserispor
    28-09-2006 Kayserispor
    1 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • FC Basel 61
    Rabotnicki Skopje 20
    14-09-2006 FC Basel
    6 - 2
    Rabotnicki Skopje
    28-09-2006 Rabotnicki Skopje
    0 - 1
    FC Basel
  •  
  • Braga 21
    Chievo Werona 02
    14-09-2006 Braga
    2 - 0
    Chievo Werona
    28-09-2006 Chievo Werona
    2 - 1
    Braga
  •  
  • Derry City 00
    PSG 02
    14-09-2006 Derry City
    0 - 0
    PSG
    28-09-2006 PSG
    2 - 0
    Derry City
  •  
  • Slavia Praga 00
    Tottenham Hotspur 11
    14-09-2006 Slavia Praga
    0 - 1
    Tottenham Hotspur
    28-09-2006 Tottenham Hotspur
    1 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Aatvidaberg 00
    Grasshopper 35
    14-09-2006 Aatvidaberg
    0 - 3
    Grasshopper
    28-09-2006 Grasshopper
    5 - 0
    Aatvidaberg
  •  
  • Partizan Belgrad 40
    FC Groningen 21
    14-09-2006 Partizan Belgrad
    4 - 2
    FC Groningen
    28-09-2006 FC Groningen
    1 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Rapid Bukareszt 12
    Nacional 01
    14-09-2006 Rapid Bukareszt
    1 - 0
    Nacional
    28-09-2006 Nacional
    1 - 2
    Rapid Bukareszt
  •  
  • Schalke 04 11
    Nancy 03
    14-09-2006 Schalke 04
    1 - 0
    Nancy
    28-09-2006 Nancy
    3 - 1
    Schalke 04
  •  
  • Trabzonspor 20
    Osasuna Pampeluna 20
    14-09-2006 Trabzonspor
    2 - 2
    Osasuna Pampeluna
    28-09-2006 Osasuna Pampeluna
    0 - 0
    Trabzonspor
  •  
  • Besiktas Stambuł 22
    CSKA Sofia 02
    14-09-2006 Besiktas Stambuł
    2 - 0
    CSKA Sofia
    28-09-2006 CSKA Sofia
    2 - 2
    Besiktas Stambuł
  •  
  • FC Petrzalka 1898 21
    Espanyol 23
    14-09-2006 FC Petrzalka 1898
    2 - 2
    Espanyol
    28-09-2006 Espanyol
    3 - 1
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • Start 20
    Ajax Amsterdam 54
    14-09-2006 Start
    2 - 5
    Ajax Amsterdam
    28-09-2006 Ajax Amsterdam
    4 - 0
    Start
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 20
    Zulte-Waregem 12
    14-09-2006 Lokomotiw Moskwa
    2 - 1
    Zulte-Waregem
    28-09-2006 Zulte-Waregem
    2 - 0
    Lokomotiw Moskwa
  •  
  • Czornomorec Odessa 01
    Hapoel Tel Awiw 13
    14-09-2006 Czornomorec Odessa
    0 - 1
    Hapoel Tel Awiw
    28-09-2006 Hapoel Tel Awiw
    3 - 1
    Czornomorec Odessa
  •  
  • Xanthi 31
    Dinamo Bukareszt 44
    14-09-2006 Xanthi
    3 - 4
    Dinamo Bukareszt
    28-09-2006 Dinamo Bukareszt
    4 - 1
    Xanthi
  •  
  • Ethnikos Achnas 01
    RC Lens 03
    14-09-2006 Ethnikos Achnas
    0 - 0
    RC Lens
    28-09-2006 RC Lens
    3 - 1
    Ethnikos Achnas
  •  
  • Legia Warszawa 10
    Austria Wiedeń 11
    14-09-2006 Legia Warszawa
    1 - 1
    Austria Wiedeń
    28-09-2006 Austria Wiedeń
    1 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • Slovan Liberec 22
    Crvena Zvezda Belgrad 01
    14-09-2006 Slovan Liberec
    2 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    28-09-2006 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 2
    Slovan Liberec
  •  
  • Hertha Berlin 20
    Odense 21
    14-09-2006 Hertha Berlin
    2 - 2
    Odense
    28-09-2006 Odense
    1 - 0
    Hertha Berlin
  •  
  • Levadia Maardu 01
    Newcastle United 12
    14-09-2006 Levadia Maardu
    0 - 1
    Newcastle United
    28-09-2006 Newcastle United
    2 - 1
    Levadia Maardu
  •  
  • Rubin Kazań 00
    Parma 11
    14-09-2006 Rubin Kazań
    0 - 1
    Parma
    28-09-2006 Parma
    1 - 0
    Rubin Kazań
  •  
  • 1/16
  •  
  • RC Lens 30
    Panathinaikos Ateny 10
    15-02-2007 RC Lens
    3 - 1
    Panathinaikos Ateny
    22-02-2007 Panathinaikos Ateny
    0 - 0
    RC Lens
  •  
  • Zulte-Waregem 10
    Newcastle United 31
    15-02-2007 Zulte-Waregem
    1 - 3
    Newcastle United
    22-02-2007 Newcastle United
    1 - 0
    Zulte-Waregem
  •  
  • Feyenoord Rotterdam
    Tottenham Hotspur
    15-02-2007 Feyenoord Rotterdam
    -
    Tottenham Hotspur
    22-02-2007 Tottenham Hotspur
    -
    Feyenoord Rotterdam
  •  
  • Braga 11
    Parma 00
    15-02-2007 Braga
    1 - 0
    Parma
    22-02-2007 Parma
    0 - 1
    Braga
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Sevilla FC 21
    15-02-2007 Steaua Bukareszt
    0 - 2
    Sevilla FC
    22-02-2007 Sevilla FC
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Spartak Moskwa 11
    Celta Vigo 12
    15-02-2007 Spartak Moskwa
    1 - 1
    Celta Vigo
    22-02-2007 Celta Vigo
    2 - 1
    Spartak Moskwa
  •  
  • Benfica Lizbona 12
    Dinamo Bukareszt 01
    14-02-2007 Benfica Lizbona
    1 - 0
    Dinamo Bukareszt
    22-02-2007 Dinamo Bukareszt
    1 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • AEK Ateny 00
    PSG 22
    14-02-2007 AEK Ateny
    0 - 2
    PSG
    22-02-2007 PSG
    2 - 0
    AEK Ateny
  •  
  • Livorno 10
    Espanyol 22
    14-02-2007 Livorno
    1 - 2
    Espanyol
    22-02-2007 Espanyol
    2 - 0
    Livorno
  •  
  • Werder Brema 31
    Ajax Amsterdam 03
    14-02-2007 Werder Brema
    3 - 0
    Ajax Amsterdam
    22-02-2007 Ajax Amsterdam
    3 - 1
    Werder Brema
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 20
    Rangers 14
    14-02-2007 Hapoel Tel Awiw
    2 - 1
    Rangers
    22-02-2007 Rangers
    4 - 0
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Fenerbahce 32
    AZ Alkmaar 32
    14-02-2007 Fenerbahce
    3 - 3
    AZ Alkmaar
    22-02-2007 AZ Alkmaar
    2 - 2
    Fenerbahce
  •  
  • Bayer Leverkusen 30
    Blackburn Rovers 20
    14-02-2007 Bayer Leverkusen
    3 - 2
    Blackburn Rovers
    22-02-2007 Blackburn Rovers
    0 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Bordeaux 00
    Osasuna Pampeluna 01
    14-02-2007 Bordeaux
    0 - 0
    Osasuna Pampeluna
    22-02-2007 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Bordeaux
  •  
  • CSKA Moskwa 00
    Maccabi Hajfa 01
    14-02-2007 CSKA Moskwa
    0 - 0
    Maccabi Hajfa
    22-02-2007 Maccabi Hajfa
    1 - 0
    CSKA Moskwa
  •  
  • Szachtar Donieck 11
    Nancy 10
    14-02-2007 Szachtar Donieck
    1 - 1
    Nancy
    22-02-2007 Nancy
    0 - 1
    Szachtar Donieck
  •  
  • 1/8
  •  
  • Braga 22
    Tottenham Hotspur 33
    08-03-2007 Braga
    2 - 3
    Tottenham Hotspur
    14-03-2007 Tottenham Hotspur
    3 - 2
    Braga
  •  
  • Rangers 10
    Osasuna Pampeluna 11
    08-03-2007 Rangers
    1 - 1
    Osasuna Pampeluna
    14-03-2007 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Rangers
  •  
  • PSG 21
    Benfica Lizbona 13
    08-03-2007 PSG
    2 - 1
    Benfica Lizbona
    15-03-2007 Benfica Lizbona
    3 - 1
    PSG
  •  
  • Celta Vigo 00
    Werder Brema 12
    08-03-2007 Celta Vigo
    0 - 1
    Werder Brema
    14-03-2007 Werder Brema
    2 - 0
    Celta Vigo
  •  
  • Sevilla FC 23
    Szachtar Donieck 22
    08-03-2007 Sevilla FC
    2 - 2
    Szachtar Donieck
    15-03-2007 Szachtar Donieck
    2 - 3
    Sevilla FC
  •  
  • Newcastle United 40
    AZ Alkmaar 22
    08-03-2007 Newcastle United
    4 - 2
    AZ Alkmaar
    15-03-2007 AZ Alkmaar
    2 - 0
    Newcastle United
  •  
  • Maccabi Hajfa 00
    Espanyol 04
    08-03-2007 Maccabi Hajfa
    0 - 0
    Espanyol
    15-03-2007 Espanyol
    4 - 0
    Maccabi Hajfa
  •  
  • RC Lens 20
    Bayer Leverkusen 13
    08-03-2007 RC Lens
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
    14-03-2007 Bayer Leverkusen
    3 - 0
    RC Lens
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • AZ Alkmaar 01
    Werder Brema 04
    05-04-2007 AZ Alkmaar
    0 - 0
    Werder Brema
    12-04-2007 Werder Brema
    4 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Espanyol 30
    Benfica Lizbona 20
    05-04-2007 Espanyol
    3 - 2
    Benfica Lizbona
    12-04-2007 Benfica Lizbona
    0 - 0
    Espanyol
  •  
  • Sevilla FC 22
    Tottenham Hotspur 12
    05-04-2007 Sevilla FC
    2 - 1
    Tottenham Hotspur
    12-04-2007 Tottenham Hotspur
    2 - 2
    Sevilla FC
  •  
  • Bayer Leverkusen 00
    Osasuna Pampeluna 31
    05-04-2007 Bayer Leverkusen
    0 - 3
    Osasuna Pampeluna
    12-04-2007 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Bayer Leverkusen
  •  
  • semifinal
  •  
  • Espanyol 32
    Werder Brema 01
    26-04-2007 Espanyol
    3 - 0
    Werder Brema
    03-05-2007 Werder Brema
    1 - 2
    Espanyol
  •  
  • Osasuna Pampeluna 10
    Sevilla FC 02
    26-04-2007 Osasuna Pampeluna
    1 - 0
    Sevilla FC
    03-05-2007 Sevilla FC
    2 - 0
    Osasuna Pampeluna
  •  
  • final
  •  
  • Espanyol 2
    Sevilla FC 2
  •  
  •  
  • Winner

    Sevilla FC
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Liga Europejska, kwalifikacje Tabela Liga Europejska, kwalifikacje »
LIVE
  • Round 1
  •  
  • Hibernians 01
    Dinamo Bukareszt 45
    13-07-2006 Hibernians
    0 - 4
    Dinamo Bukareszt
    27-07-2006 Dinamo Bukareszt
    5 - 1
    Hibernians
  •  
  • Broendby IF 30
    Valur 10
    13-07-2006 Broendby IF
    3 - 1
    Valur
    27-07-2006 Valur
    0 - 0
    Broendby IF
  •  
  • Rijeka 21
    Omonia Nikozja 22
    13-07-2006 Rijeka
    2 - 2
    Omonia Nikozja
    27-07-2006 Omonia Nikozja
    2 - 1
    Rijeka
  •  
  • Glentoran 00
    Brann 11
    13-07-2006 Glentoran
    0 - 1
    Brann
    27-07-2006 Brann
    1 - 0
    Glentoran
  •  
  • Portadown 10
    Kaunas 31
    13-07-2006 Portadown
    1 - 3
    Kaunas
    27-07-2006 Kaunas
    1 - 0
    Portadown
  •  
  • Rhyl 01
    Suduva 02
    13-07-2006 Rhyl
    0 - 0
    Suduva
    27-07-2006 Suduva
    2 - 1
    Rhyl
  •  
  • Aatvidaberg 43
    FC Etzella Ettelbruck 00
    13-07-2006 Aatvidaberg
    4 - 0
    FC Etzella Ettelbruck
    27-07-2006 FC Etzella Ettelbruck
    0 - 3
    Aatvidaberg
  •  
  • FC Basel 30
    Tobył Kostanaj 10
    13-07-2006 FC Basel
    3 - 1
    Tobył Kostanaj
    27-07-2006 Tobył Kostanaj
    0 - 0
    FC Basel
  •  
  • Videoton FC 11
    Kajrat Ałmaty 02
    13-07-2006 Videoton FC
    1 - 0
    Kajrat Ałmaty
    27-07-2006 Kajrat Ałmaty
    2 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Koper 00
    Liteks Łowecz 15
    13-07-2006 Koper
    0 - 1
    Liteks Łowecz
    27-07-2006 Liteks Łowecz
    5 - 0
    Koper
  •  
  • Skala 00
    Start 13
    13-07-2006 Skala
    0 - 1
    Start
    27-07-2006 Start
    3 - 0
    Skala
  •  
  • Lokomotiw Sofia 21
    Makedonija Skopje 01
    13-07-2006 Lokomotiw Sofia
    2 - 0
    Makedonija Skopje
    27-07-2006 Makedonija Skopje
    1 - 1
    Lokomotiw Sofia
  •  
  • Rapid Bukareszt 51
    Sliema Wanderers 00
    13-07-2006 Rapid Bukareszt
    5 - 0
    Sliema Wanderers
    27-07-2006 Sliema Wanderers
    0 - 1
    Rapid Bukareszt
  •  
  • APOEL Nikozja 34
    S.S. Murata 10
    13-07-2006 APOEL Nikozja
    3 - 1
    S.S. Murata
    27-07-2006 S.S. Murata
    0 - 4
    APOEL Nikozja
  •  
  • IFK Goeteborg 00
    Derry City 11
    13-07-2006 IFK Goeteborg
    0 - 1
    Derry City
    27-07-2006 Derry City
    1 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • Ujpest 01
    FC Vaduz 40
    13-07-2006 Ujpest
    0 - 4
    FC Vaduz
    27-07-2006 FC Vaduz
    0 - 1
    Ujpest
  •  
  • Lyn 10
    Flora Tallinn 10
    13-07-2006 Lyn
    1 - 1
    Flora Tallinn
    27-07-2006 Flora Tallinn
    0 - 0
    Lyn
  •  
  • Gefle 10
    Llanelli 20
    13-07-2006 Gefle
    1 - 2
    Llanelli
    27-07-2006 Llanelli
    0 - 0
    Gefle
  •  
  • Randers FC 11
    IA Akranes 02
    13-07-2006 Randers FC
    1 - 0
    IA Akranes
    27-07-2006 IA Akranes
    2 - 1
    Randers FC
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 12
    FK Karabach 11
    13-07-2006 Zimbru Kiszyniów
    1 - 1
    FK Karabach
    27-07-2006 FK Karabach
    1 - 2
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • AS Jeunesse Esch 00
    Skonto Ryga 23
    13-07-2006 AS Jeunesse Esch
    0 - 2
    Skonto Ryga
    27-07-2006 Skonto Ryga
    3 - 0
    AS Jeunesse Esch
  •  
  • BATE Borysów 21
    Nistru Otaci 00
    13-07-2006 BATE Borysów
    2 - 0
    Nistru Otaci
    27-07-2006 Nistru Otaci
    0 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • HJK Helsinki 11
    Drogheda United 13
    13-07-2006 HJK Helsinki
    1 - 1
    Drogheda United
    27-07-2006 Drogheda United
    3 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • FC Ameri 02
    FC Banants 11
    13-07-2006 FC Ameri
    0 - 1
    FC Banants
    27-07-2006 FC Banants
    1 - 2
    FC Ameri
  •  
  • FC Petrzalka 1898 21
    WIT Georgia Tbilisi 02
    13-07-2006 FC Petrzalka 1898
    2 - 0
    WIT Georgia Tbilisi
    27-07-2006 WIT Georgia Tbilisi
    2 - 1
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • FK Sarajevo 32
    FC Rangers 00
    13-07-2006 FK Sarajevo
    3 - 0
    FC Rangers
    27-07-2006 FC Rangers
    0 - 2
    FK Sarajevo
  •  
  • FK Vardar Skopje 11
    Roeselare 25
    13-07-2006 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Roeselare
    27-07-2006 Roeselare
    5 - 1
    FK Vardar Skopje
  •  
  • NK Varaždin 10
    KF Tirana 12
    13-07-2006 NK Varaždin
    1 - 1
    KF Tirana
    27-07-2006 KF Tirana
    2 - 0
    NK Varaždin
  •  
  • Dinamo Tirana 01
    CSKA Sofia 14
    13-07-2006 Dinamo Tirana
    0 - 1
    CSKA Sofia
    27-07-2006 CSKA Sofia
    4 - 1
    Dinamo Tirana
  •  
  • Zagłębie Lubin 10
    Dynamo Mińsk 10
    13-07-2006 Zagłębie Lubin
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    27-07-2006 Dynamo Mińsk
    0 - 0
    Zagłębie Lubin
  •  
  • Levadia Maardu 20
    Haka 01
    13-07-2006 Levadia Maardu
    2 - 0
    Haka
    27-07-2006 Haka
    1 - 0
    Levadia Maardu
  •  
  • Ventspils 22
    Vikingur 10
    13-07-2006 Ventspils
    2 - 1
    Vikingur
    27-07-2006 Vikingur
    0 - 2
    Ventspils
  •  
  • Orasje 00
    NK Domżale 25
    13-07-2006 Orasje
    0 - 2
    NK Domżale
    27-07-2006 NK Domżale
    5 - 0
    Orasje
  •  
  • FC Mika 10
    Young Boys Berno 31
    13-07-2006 FC Mika
    1 - 3
    Young Boys Berno
    27-07-2006 Young Boys Berno
    1 - 0
    FC Mika
  •  
  • Karvan FK 11
    Spartak Trnawa 00
    13-07-2006 Karvan FK
    1 - 0
    Spartak Trnawa
    27-07-2006 Spartak Trnawa
    0 - 1
    Karvan FK
  •  
  • Round 2
  •  
  • Gretna 12
    Derry City 52
    10-08-2006 Gretna
    1 - 5
    Derry City
    24-08-2006 Derry City
    2 - 2
    Gretna
  •  
  • Mattersburg 10
    Wisła Kraków 11
    10-08-2006 Mattersburg
    1 - 1
    Wisła Kraków
    24-08-2006 Wisła Kraków
    1 - 0
    Mattersburg
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    Trabzonspor 11
    10-08-2006 APOEL Nikozja
    1 - 1
    Trabzonspor
    24-08-2006 Trabzonspor
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • FC Basel 11
    FC Vaduz 02
    10-08-2006 FC Basel
    1 - 0
    FC Vaduz
    24-08-2006 FC Vaduz
    2 - 1
    FC Basel
  •  
  • Dinamo Bukareszt 11
    Beitar Jerozolima 01
    10-08-2006 Dinamo Bukareszt
    1 - 0
    Beitar Jerozolima
    24-08-2006 Beitar Jerozolima
    1 - 1
    Dinamo Bukareszt
  •  
  • Flora Tallinn 00
    Broendby IF 04
    10-08-2006 Flora Tallinn
    0 - 0
    Broendby IF
    24-08-2006 Broendby IF
    4 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Suduva 02
    Club Brugge 25
    10-08-2006 Suduva
    0 - 2
    Club Brugge
    24-08-2006 Club Brugge
    5 - 2
    Suduva
  •  
  • FK Sarajevo 10
    Rapid Bukareszt 02
    10-08-2006 FK Sarajevo
    1 - 0
    Rapid Bukareszt
    24-08-2006 Rapid Bukareszt
    2 - 0
    FK Sarajevo
  •  
  • Videoton FC 10
    Grasshopper 12
    10-08-2006 Videoton FC
    1 - 1
    Grasshopper
    24-08-2006 Grasshopper
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Partizan Belgrad 21
    NK Maribor 11
    10-08-2006 Partizan Belgrad
    2 - 1
    NK Maribor
    24-08-2006 NK Maribor
    1 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • Ventspils 00
    Newcastle United 10
    10-08-2006 Ventspils
    0 - 1
    Newcastle United
    24-08-2006 Newcastle United
    0 - 0
    Ventspils
  •  
  • FC Twente 10
    Levadia Maardu 11
    10-08-2006 FC Twente
    1 - 1
    Levadia Maardu
    24-08-2006 Levadia Maardu
    1 - 0
    FC Twente
  •  
  • Young Boys Berno 30
    Olympique Marsylia 30
    10-08-2006 Young Boys Berno
    3 - 3
    Olympique Marsylia
    24-08-2006 Olympique Marsylia
    0 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Brann 31
    Aatvidaberg 31
    10-08-2006 Brann
    3 - 3
    Aatvidaberg
    24-08-2006 Aatvidaberg
    1 - 1
    Brann
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 13
    NK Domżale 20
    10-08-2006 Hapoel Tel Awiw
    1 - 2
    NK Domżale
    24-08-2006 NK Domżale
    0 - 3
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • Start 10
    Drogheda United 01
    10-08-2006 Start
    1 - 0
    Drogheda United
    24-08-2006 Drogheda United
    1 - 0
    Start
  •  
  • Hertha Berlin 12
    FC Ameri 02
    10-08-2006 Hertha Berlin
    1 - 0
    FC Ameri
    24-08-2006 FC Ameri
    2 - 2
    Hertha Berlin
  •  
  • Molde 02
    Skonto Ryga 01
    10-08-2006 Molde
    0 - 0
    Skonto Ryga
    24-08-2006 Skonto Ryga
    1 - 2
    Molde
  •  
  • Randers FC 30
    Kaunas 11
    10-08-2006 Randers FC
    3 - 1
    Kaunas
    24-08-2006 Kaunas
    1 - 0
    Randers FC
  •  
  • Odense 15
    Llanelli 01
    10-08-2006 Odense
    1 - 0
    Llanelli
    24-08-2006 Llanelli
    1 - 5
    Odense
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 00
    Metałurh Zaporoże 03
    10-08-2006 Zimbru Kiszyniów
    0 - 0
    Metałurh Zaporoże
    24-08-2006 Metałurh Zaporoże
    3 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • CSKA Sofia 01
    FK Hajduk Kula 01
    10-08-2006 CSKA Sofia
    0 - 0
    FK Hajduk Kula
    24-08-2006 FK Hajduk Kula
    1 - 1
    CSKA Sofia
  •  
  • Ried 00
    Sion 01
    10-08-2006 Ried
    0 - 0
    Sion
    24-08-2006 Sion
    1 - 0
    Ried
  •  
  • Bnei Yehuda Tel Awiw 00
    Lokomotiw Sofia 24
    10-08-2006 Bnei Yehuda Tel Awiw
    0 - 2
    Lokomotiw Sofia
    24-08-2006 Lokomotiw Sofia
    4 - 0
    Bnei Yehuda Tel Awiw
  •  
  • Roeselare 20
    Ethnikos Achnas 15
    10-08-2006 Roeselare
    2 - 1
    Ethnikos Achnas
    24-08-2006 Ethnikos Achnas
    5 - 0
    Roeselare
  •  
  • FC Petrzalka 1898 23
    Dynamo Mińsk 12
    10-08-2006 FC Petrzalka 1898
    2 - 1
    Dynamo Mińsk
    24-08-2006 Dynamo Mińsk
    2 - 3
    FC Petrzalka 1898
  •  
  • KF Tirana 01
    Kayserispor 23
    10-08-2006 KF Tirana
    0 - 2
    Kayserispor
    24-08-2006 Kayserispor
    3 - 1
    KF Tirana
  •  
  • Rubin Kazań 32
    BATE Borysów 00
    10-08-2006 Rubin Kazań
    3 - 0
    BATE Borysów
    24-08-2006 BATE Borysów
    0 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Czornomorec Odessa 01
    Wisła Płock 01
    10-08-2006 Czornomorec Odessa
    0 - 0
    Wisła Płock
    24-08-2006 Wisła Płock
    1 - 1
    Czornomorec Odessa
  •  
  • Karvan FK 00
    Slavia Praga 20
    10-08-2006 Karvan FK
    0 - 2
    Slavia Praga
    24-08-2006 Slavia Praga
    0 - 0
    Karvan FK
  •  
  • Omonia Nikozja 01
    Liteks Łowecz 02
    08-08-2006 Omonia Nikozja
    0 - 0
    Liteks Łowecz
    24-08-2006 Liteks Łowecz
    2 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • OFK Beograd 11
    Auxerre 05
    08-08-2006 OFK Beograd
    1 - 0
    Auxerre
    24-08-2006 Auxerre
    5 - 1
    OFK Beograd
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Tabela Liga Europy. Na tej stronie w prosty sposób sprawdzisz wyniki aktualnych meczów. Pamiętaj, że wyniki aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Poprzez kliknięcie w ikonkę zostaniesz powiadomiony o zmianie wyniku lub statusu meczu.

Możesz także dodać do powiadomień całą ligę Liga Europy. Wtedy będziesz informowany o wynikach wszystkich meczów ligi: Liga Europy.
W prosty sposób możesz także przejść do terminarza Liga Europy.

Nie ograniczamy się do prezentowania wyłącznie wynikó. Na tej stronie znajdziesz także bogate tabele ligi, która również jest aktualizowana na żywo. Nie musisz odświezać strony, aby zobaczyć aktualną pozycję swojej ulubionej drużyny. Nasz system umożliwa proste przełączenie typu tabeli. Korzystająć z zakładek tabel, dane zostaną posortowane według: Under/Over, handicap, HT-FT, margines goli, rzuty rożne, strzały, posiadanie piłki i wiele innych. Zakładki tabel podzielone są na sekcje: Tabela, Kursy, Forma, Gole i Meczowe

Każda tabelę ze statystykami można podzielić na mecze home i away

Poprzez kliknięcie w ikonkę w prosty sposób udostępnisz stronę Liga Europy swoim przyjaciołom na facebook, twitter lub wyślesz emaila.
Nie pokazuj tego więcej
Ostatnie mecze
FT (P)
Po karnych
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
22:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:30
-
-
-
FT
Koniec
'
20:35
-
-
-
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
19:30
-
-
-
FT
Koniec
'
21:15
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
18:15
-
-
-
FT
Koniec
'
22:35
-
-
-
FT
Koniec
'
21:05
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:45
-
-
-
FT
Koniec
'
20:30
-
-
-
FT
Koniec
'
19:45
-
-
-
FT
Koniec
'
19:00
-
-
-
FT
Koniec
'
21:30
-
-
-

Najlepsi strzelcy Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Gole zawodnik/drużyna na mecz
1 Niculescu
Universitatea Cluj
11
26
1.0
2 Walter Pandiani Pandiani
Lausanne
11
34
1.0
3 Dymitar Berbatow Berbatow
Kerala Blasters FC
7
20
0.9
4 Klaas Jan Huntelaar Huntelaar
Ajax Amsterdam
7
18
1.0
5 Shota Arveladze Arveladze
Levante
7
26
1.0
6 Ferran Corominas Corominas
FC Goa
6
34
1.0
7 Obafemi Martins Martins
Shanghai Shenhua
6
16
0.9
8 Pedro Pauleta Pauleta
PSG
6
15
1.0
9 Balaban
Panionios
5
13
1.0
10 Cristiano Lucarelli Lucarelli
SSC Napoli
5
9
1.0
Kartki Liga Europy
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Drużyna Kartek żółtych/czerwonych
1 Christiansen Randers FC Ran
3
1
2 Djiby Fall Fall Hobro Hob
2
0
3 Esben Hansen Hansen Lyngby Lyn
2
0
4 Joseph Elanga Elanga Malmoe FF Mal
2
0
5 Palatu Par
2
1
6 Martin Spelmann Spelmann Stroemsgodset Str
2
0
7 Enar Jaeaeger Jaeaeger Vaalerenga Vaa
2
1
8 Issah Ahmed Ahmed Randers FC Ran
2
0
9 Moises Girona Gir
2
1
10 Howard AGF AGF
1
1

Drużyny z największą liczbą strzelonych goli
Overall Home Away
# Drużyna Goli Średnia goli na mecz
1 Espanyol
34
2.27
2 Sevilla FC
29
1.93
3 Dinamo Bukareszt
26
2.17
4 AZ Alkmaar
26
2.17
5 Tottenham Hotspur
20
2.00
6 Ajax Amsterdam
18
2.25
Drużyny z największą liczbą straconych goli
Overall Home Away
# Drużyna Straconych bramek Średnia goli straconych na mecz
1 AZ Alkmaar
21
1.75
2 Zulte-Waregem
17
2.13
3 Grasshopper
16
2.00
4 Hapoel Tel Awiw
15
1.50
5 Dinamo Bukareszt
15
1.25
6 Bayer Leverkusen
14
1.17

Wyniki

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w pierwszej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent

Wyniki w drugiej połowie

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
Terminarz Liga Europejska
Międzynarodowe Liga Europejska » final
FT (P)
Po karnych
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. G
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. G » Round 5
Terminarz Liga Europejska, gr. F
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. F » Round 5
Terminarz Liga Europejska, gr. H
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. H » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. D
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. D » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. B
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. B » Round 5
Terminarz Liga Europejska, gr. A
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. A » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. C
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. C » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, gr. E
Międzynarodowe Liga Europejska, gr. E » Round 5
FT
Koniec
'
20:45
Terminarz Liga Europejska, kwalifikacje
Kolejki: Round 1 Round 2
Międzynarodowe Liga Europejska, kwalifikacje » Round 2
FT
Koniec
'
20:45
FT (P)
Po karnych
'
20:45
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:30
FT
Koniec
'
20:30
FT EX
Zakończone po dogrywce
'
20:30
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
19:30
FT
Koniec
'
19:30
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
18:00
FT
Koniec
'
20:45
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
20:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
FT
Koniec
'
19:00
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics