Sam Byram vs Djed Spence - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
183 cm
71 kg
32 lat (1993-06-09)
England England
Profil zawodnika
24
Defence
England England
Statystyki Sam Byram, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Djed Spence, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Europy Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sam Byram
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 417' 3 0 2 0 0 1 0 0 2 90 58% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 191' 1 0 1 1 0 0 1 55 91% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 32 0% 0
2024/2025   19 1 0 1 2570' 19 0 12 5 0 16 4 0 16 833 83% 5
Championship Championship Championship Leeds United 16 1 0 1 2159' 16 0 10 4 0 15 4 0 13 767 83% 5
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 257' 2 0 1 0 0 0 0 36 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 0 0 0 154' 1 0 1 1 0 1 0 0 3 30 87% 0
2023/2024   27 2 0 1 3556' 27 0 16 3 0 23 5 0 22 1218 69% 6
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 57 0% 0
Championship Championship Championship Leeds United 25 2 0 1 3174' 25 0 14 3 0 23 5 0 19 1027 70% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 382' 2 0 2 0 0 0 3 134 87% 0
2022/2023   17 1 0 0 1471' 11 4 4 5 0 4 2 11 10 691 77% 0
Championship Championship Championship Norwich City 17 1 0 0 1471' 11 4 4 5 0 4 2 11 10 691 77% 0
2021/2022   25 0 0 0 1478' 13 1 4 4 0 6 2 13 5 469 77% 0
Premier League Premier League Premier League Norwich City 23 0 0 0 1298' 11 1 4 3 0 5 2 10 4 409 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 3 1 60 75% 0
2019/2020   29 0 0 0 1961' 18 3 2 4 0 15 2 16 8 495 78% 1
Premier League Premier League Premier League Norwich City 26 0 0 0 1605' 15 2 2 4 0 15 2 16 8 495 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   8 0 0 0 864' 8 2 0 3 0 3 0 8 7 190 77% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 6 0 0 0 615' 6 1 0 3 0 3 0 8 7 190 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0 0 0 249' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   17 0 0 0 1024' 7 2 3 1 0 3 0 4 1 55 62% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 12 0 0 0 454' 2 1 3 1 0 3 0 4 1 55 62% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 300' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   27 0 0 1 1908' 17 2 5 7 1 8 0 20 13 435 70% 2
Premier League Premier League Premier League West Ham United 22 0 0 1 1548' 13 2 5 7 1 8 0 20 13 435 70% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 3 0 1 2756' 19 6 8 10 0 0 0 7 4 98 73% 2
Premier League Premier League Premier League West Ham United 7 0 0 0 193' 2 0 1 3 0 0 0 7 4 98 73% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 105' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 25 3 0 1 2368' 16 6 6 7 0 - - - - - - -
2014/2015   42 3 0 1 3739' 36 3 3 8 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 41 3 0 1 3739' 36 3 3 8 1 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 3 2292' 17 3 8 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 30 0 0 3 2292' 17 3 8 3 0 - - - - - - -
2012/2013   47 4 0 0 4293' 45 1 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 44 3 0 0 4023' 42 1 2 6 0 - - - - - - -
Statystyki Djed Spence
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 0 0 0 4553' 39 0 14 6 0 18 9 0 31 1378 76% 4
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Tottenham Hotspur 1 120' 1 0 0 1 0 0 1 19 53% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 8 0 0 0 1038' 8 0 4 1 0 3 1 0 7 299 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 33% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 24 0 0 0 2639' 24 0 7 4 0 12 7 0 18 845 82% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 2 255' 2 0 1 0 0 0 0 71 86% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 34 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Tottenham Hotspur 3 0 0 0 411' 3 0 2 0 0 1 1 0 5 107 1% 0
2024/2025   25 2 0 3 2417' 25 0 2 4 1 14 5 0 42 1296 86% 2
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 19 1 0 2 1787' 19 0 1 4 1 10 3 0 23 978 87% 2
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 3 55 91% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 3 1 0 1 360' 3 0 1 0 0 3 1 0 8 148 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 8 115 82% 0
2023/2024   15 0 0 0 1701' 13 1 7 1 0 4 1 0 15 493 84% 1
Serie A Serie A Serie A Genoa 10 0 0 0 890' 8 1 2 1 0 2 1 0 10 272 81% 1
Championship Championship Championship Leeds United 5 0 0 0 811' 5 0 5 0 0 2 0 0 5 221 87% 0
2022/2023   34 0 0 0 1630' 9 3 7 1 0 5 3 8 9 264 86% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 65' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 11 0 0 0 921' 7 3 1 0 0 3 1 7 8 183 89% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 13 357' 0 0 4 1 1 0 0 9 56% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 1 1 1 72 83% 1
2021/2022   50 3 0 4 4636' 47 3 2 5 0 19 11 39 62 1481 77% 2
Championship Championship Championship Middlesbrough 4 0 0 0 321' 2 1 1 0 0 3 2 3 2 30 77% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 42 2 0 4 3955' 41 2 1 5 0 13 7 33 55 1363 76% 1
Championship Championship Championship Fulham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 3 2 3 5 88 83% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowenia U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   48 1 0 0 4010' 24 11 16 1 0 6 3 15 22 474 74% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 0 0 1 0 28 79% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 45 1 0 0 3830' 22 11 16 1 0 6 3 14 22 446 74% 2
2019/2020   27 1 0 0 2680' 20 8 4 2 0 11 2 17 16 327 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 0 0 0 254' 2 1 0 0 0 0 0 2 2 25 88% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 25 1 0 0 2426' 18 7 4 2 0 11 2 15 14 302 77% 3
2018/2019   10 442' 3 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Middlesbrough Academy 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 3 172' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Fulham Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2