West Ham United

Witamy w West Ham United (England - Premier League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

West Ham United logo West Ham United Staty

Forma drużyny:
L
D
D
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 5

    Gole

  • 0.83

    na mecz

  • 0

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 4

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 0/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 58

    Meczów

  • 72

    Gole

  • 1.24

    na mecz

  • 17

    Wygrane

  • 15

    Remisy

  • 26

    Przegrane

  • 63.8%

    Over 2.5

  • 75.9%

    Over 1.5

  • 24.14%

    CS

  • 53.45%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz West Ham United
Anglia - Premier League
dzisiaj 21:00
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
29 lut
Nierozpoczęty
Anglia - Premier League
07 mar
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Bristol Rovers 1
    Cardiff City 0
  •  
  • Luton Town 3
    Aston Villa 1
  •  
  • Fleetwood Town 2
    Leeds United 2
  •  
  • Queens Park Rangers 2
    Swindon Town 2
  •  
  • Burton Albion 3
    Bury 2
  •  
  • Barnet 0
    Millwall 4
  •  
  • Reading 2
    Plymouth Argyle 0
  •  
  • Birmingham City 0
    Oxford United 1
  •  
  • Accrington Stanley 0
    Bradford City 0
  •  
  • Peterborough United 3
    AFC Wimbledon 2
  •  
  • Barnsley 1
    Northampton Town 2
  •  
  • Mansfield Town 1
    Blackburn Rovers 3
  •  
  • Blackpool 4
    Bolton Wanderers 2
  •  
  • Exeter City 1
    Brentford 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 4
    Colchester United 0
  •  
  • Wycombe Wanderers 0
    Bristol City 1
  •  
  • Cambridge United 2
    Sheffield Wednesday 1
  •  
  • Carlisle United 2
    Port Vale 1
  •  
  • Cheltenham Town 1
    Charlton Athletic 0
  •  
  • Rochdale 3
    Chesterfield 1
  •  
  • Coventry City 3
    Portsmouth 2
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 2
    Crawley Town 1
  •  
  • Sheffield United 1
    Crewe Alexandra 2
  •  
  • Derby County 1
    Grimsby Town 0
  •  
  • Doncaster Rovers 1
    Nottingham Forest 2
  •  
  • Leyton Orient 2
    Fulham 3
  •  
  • Southend United 1
    Gillingham 3
  •  
  • Preston North End 1
    Hartlepool United 0
  •  
  • Shrewsbury Town 2
    Huddersfield Town 1
  •  
  • Ipswich Town 0
    Stevenage 1
  •  
  • Newport County 2
    Milton Keynes Dons 3
  •  
  • Rotherham United 4
    Morecambe 5
  •  
  • Scunthorpe United 2
    Notts County 0
  •  
  • Oldham Athletic 2
    Wigan Athletic 1
  •  
  • Walsall 0
    Yeovil Town 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Accrington Stanley 1
    Burnley 0
  •  
  • Morecambe 1
    AFC Bournemouth 2
  •  
  • Fulham 2
    Middlesbrough 1
  •  
  • Sunderland 1
    Shrewsbury Town 0
  •  
  • Reading 2
    Milton Keynes Dons 2
  •  
  • Blackburn Rovers 4
    Crewe Alexandra 3
  •  
  • Oxford United 2
    Brighton & Hove Albion 4
  •  
  • Scunthorpe United 1
    Bristol City 2
  •  
  • Chelsea 3
    Bristol Rovers 2
  •  
  • Burton Albion 0
    Liverpool FC 5
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 2
    Cambridge United 1
  •  
  • Derby County 1
    Carlisle United 1
  •  
  • Newcastle United 2
    Cheltenham Town 0
  •  
  • Norwich City 6
    Coventry City 1
  •  
  • Everton 4
    Yeovil Town 0
  •  
  • Exeter City 1
    Hull City 3
  •  
  • Watford 1
    Gillingham 2
  •  
  • Luton Town 0
    Leeds United 1
  •  
  • Millwall 1
    Nottingham Forest 2
  •  
  • Northampton Town 2
    West Bromwich Albion 2
  •  
  • Preston North End 2
    Oldham Athletic 0
  •  
  • Peterborough United 1
    Swansea City 3
  •  
  • Queens Park Rangers 2
    Rochdale 1
  •  
  • Stevenage 0
    Stoke City 4
  •  
  • Crystal Palace 2
    Blackpool 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • Tottenham Hotspur 5
    Gillingham 0
  •  
  • Stoke City 1
    Hull City 2
  •  
  • West Ham United 1
    Accrington Stanley 0
  •  
  • Fulham 1
    Bristol City 2
  •  
  • Southampton 2
    Crystal Palace 0
  •  
  • Swansea City 1
    Manchester City 2
  •  
  • Northampton Town 1
    Manchester United 3
  •  
  • Queens Park Rangers 1
    Sunderland 2
  •  
  • AFC Bournemouth 2
    Preston North End 3
  •  
  • Nottingham Forest 0
    Arsenal 4
  •  
  • Leeds United 1
    Blackburn Rovers 0
  •  
  • Brighton & Hove Albion 1
    Reading 2
  •  
  • Leicester City 2
    Chelsea 4
  •  
  • Derby County 0
    Liverpool FC 3
  •  
  • Everton 0
    Norwich City 2
  •  
  • Newcastle United 2
    Wolverhampton Wanderers 0
  •  
  • Round 4
  •  
  • Manchester United 1
    Manchester City 0
  •  
  • West Ham United 2
    Chelsea 1
  •  
  • Southampton 1
    Sunderland 0
  •  
  • Arsenal 2
    Reading 0
  •  
  • Bristol City 1
    Hull City 2
  •  
  • Leeds United 2
    Norwich City 2
  •  
  • Liverpool FC 2
    Tottenham Hotspur 1
  •  
  • Newcastle United 6
    Preston North End 0
  •  
  • Round 5
  •  
  • Manchester United 4
    West Ham United 1
  •  
  • Arsenal 0
    Southampton 2
  •  
  • Hull City 1
    Newcastle United 1
  •  
  • Liverpool FC 2
    Leeds United 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Southampton 11
    Liverpool FC 00
    11-01-2017 Southampton
    1 - 0
    Liverpool FC
    25-01-2017 Liverpool FC
    0 - 1
    Southampton
  •  
  • Manchester United 21
    Hull City 02
    10-01-2017 Manchester United
    2 - 0
    Hull City
    26-01-2017 Hull City
    2 - 1
    Manchester United
  •  
  • final
  •  
  • Manchester United 3
    Southampton 2
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Valur 10
    Broendby IF 46
    30-06-2016 Valur
    1 - 4
    Broendby IF
    07-07-2016 Broendby IF
    6 - 0
    Valur
  •  
  • Breidablik 22
    FK Jelgava 32
    30-06-2016 Breidablik
    2 - 3
    FK Jelgava
    07-07-2016 FK Jelgava
    2 - 2
    Breidablik
  •  
  • KR Reykjavik 26
    Glenavon 10
    30-06-2016 KR Reykjavik
    2 - 1
    Glenavon
    07-07-2016 Glenavon
    0 - 6
    KR Reykjavik
  •  
  • Shkendija Tetowo 22
    Cracovia 01
    30-06-2016 Shkendija Tetowo
    2 - 0
    Cracovia
    07-07-2016 Cracovia
    1 - 2
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Hearts 24
    Infonet Tallinn 12
    30-06-2016 Hearts
    2 - 1
    Infonet Tallinn
    06-07-2016 Infonet Tallinn
    2 - 4
    Hearts
  •  
  • Shamrock Rovers 01
    RoPS 21
    30-06-2016 Shamrock Rovers
    0 - 2
    RoPS
    07-07-2016 RoPS
    1 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 30
    CS Fola Esch 11
    30-06-2016 Aberdeen
    3 - 1
    CS Fola Esch
    07-07-2016 CS Fola Esch
    1 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Linfield 01
    Cork City 11
    30-06-2016 Linfield
    0 - 1
    Cork City
    07-07-2016 Cork City
    1 - 1
    Linfield
  •  
  • Cukaricki 33
    Ordabasy Szymkent 03
    30-06-2016 Cukaricki
    3 - 0
    Ordabasy Szymkent
    07-07-2016 Ordabasy Szymkent
    3 - 3
    Cukaricki
  •  
  • La Fiorita Montegiardino 00
    Debreceni VSC 52
    30-06-2016 La Fiorita Montegiardino
    0 - 5
    Debreceni VSC
    07-07-2016 Debreceni VSC
    2 - 0
    La Fiorita Montegiardino
  •  
  • Connah's Quay 01
    Stabaek 00
    30-06-2016 Connah's Quay
    0 - 0
    Stabaek
    07-07-2016 Stabaek
    0 - 1
    Connah's Quay
  •  
  • Spartak Trnawa 33
    Hibernians 00
    30-06-2016 Spartak Trnawa
    3 - 0
    Hibernians
    07-07-2016 Hibernians
    0 - 3
    Spartak Trnawa
  •  
  • NK Domżale 32
    Lusitanos 11
    30-06-2016 NK Domżale
    3 - 1
    Lusitanos
    07-07-2016 Lusitanos
    1 - 2
    NK Domżale
  •  
  • Teuta Durres 00
    Kajrat Ałmaty 15
    30-06-2016 Teuta Durres
    0 - 1
    Kajrat Ałmaty
    07-07-2016 Kajrat Ałmaty
    5 - 0
    Teuta Durres
  •  
  • NSI Runavik 00
    Szachcior Soligorsk 25
    30-06-2016 NSI Runavik
    0 - 2
    Szachcior Soligorsk
    07-07-2016 Szachcior Soligorsk
    5 - 0
    NSI Runavik
  •  
  • Beroe 02
    Radnik Bijeljina 00
    30-06-2016 Beroe
    0 - 0
    Radnik Bijeljina
    07-07-2016 Radnik Bijeljina
    0 - 2
    Beroe
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 31
    Gorica 00
    30-06-2016 Maccabi Tel Awiw
    3 - 0
    Gorica
    07-07-2016 Gorica
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • AEK Larnaca 33
    Folgore 01
    30-06-2016 AEK Larnaca
    3 - 0
    Folgore
    07-07-2016 Folgore
    1 - 3
    AEK Larnaca
  •  
  • Siroki Brijeg 10
    Birkirkara 12
    30-06-2016 Siroki Brijeg
    1 - 1
    Birkirkara
    05-07-2016 Birkirkara
    2 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 03
    Czichura 12
    30-06-2016 Zimbru Kiszyniów
    0 - 1
    Czichura
    05-07-2016 Czichura
    2 - 3
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Differdange 03 10
    Cliftonville 12
    30-06-2016 Differdange 03
    1 - 1
    Cliftonville
    07-07-2016 Cliftonville
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • FC Midtjylland 11
    Suduva 00
    30-06-2016 FC Midtjylland
    1 - 0
    Suduva
    07-07-2016 Suduva
    0 - 1
    FC Midtjylland
  •  
  • FC Vaduz 32
    FK Sileks 11
    30-06-2016 FC Vaduz
    3 - 1
    FK Sileks
    07-07-2016 FK Sileks
    1 - 2
    FC Vaduz
  •  
  • FK Gabala 51
    Samtredia 12
    30-06-2016 FK Gabala
    5 - 1
    Samtredia
    07-07-2016 Samtredia
    2 - 1
    FK Gabala
  •  
  • Odds Ballklubb 21
    IFK Mariehamn 01
    30-06-2016 Odds Ballklubb
    2 - 0
    IFK Mariehamn
    07-07-2016 IFK Mariehamn
    1 - 1
    Odds Ballklubb
  •  
  • Kukesi 11
    Rudar Pljevlja 10
    30-06-2016 Kukesi
    1 - 1
    Rudar Pljevlja
    07-07-2016 Rudar Pljevlja
    0 - 1
    Kukesi
  •  
  • AIK Sztokholm 22
    Bala Town 00
    30-06-2016 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Bala Town
    07-07-2016 Bala Town
    0 - 2
    AIK Sztokholm
  •  
  • Europa FC 21
    Pjunik 02
    30-06-2016 Europa FC
    2 - 0
    Pjunik
    07-07-2016 Pjunik
    2 - 1
    Europa FC
  •  
  • IFK Goeteborg 52
    Llandudno FC 01
    30-06-2016 IFK Goeteborg
    5 - 0
    Llandudno FC
    07-07-2016 Llandudno FC
    1 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • Slavia Sofia 10
    Zagłębie Lubin 03
    30-06-2016 Slavia Sofia
    1 - 0
    Zagłębie Lubin
    07-07-2016 Zagłębie Lubin
    3 - 0
    Slavia Sofia
  •  
  • Atlantas Kłajpeda 01
    HJK Helsinki 21
    30-06-2016 Atlantas Kłajpeda
    0 - 2
    HJK Helsinki
    07-07-2016 HJK Helsinki
    1 - 1
    Atlantas Kłajpeda
  •  
  • Balzan FC 02
    FK Neftczi 21
    30-06-2016 Balzan FC
    0 - 2
    FK Neftczi
    07-07-2016 FK Neftczi
    1 - 2
    Balzan FC
  •  
  • Sloboda Tuzla 00
    Beitar Jerozolima 01
    30-06-2016 Sloboda Tuzla
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
    07-07-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 0
    Sloboda Tuzla
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    FK Spartaks 10
    30-06-2016 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    FK Spartaks
    07-07-2016 FK Spartaks
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • FC Banants 01
    Omonia Nikozja 14
    30-06-2016 FC Banants
    0 - 1
    Omonia Nikozja
    07-07-2016 Omonia Nikozja
    4 - 1
    FC Banants
  •  
  • Videoton FC 30
    FC Zaria 02
    30-06-2016 Videoton FC
    3 - 0
    FC Zaria
    07-07-2016 FC Zaria
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Levadia Maardu 12
    HB Torshavn 10
    30-06-2016 Levadia Maardu
    1 - 1
    HB Torshavn
    07-07-2016 HB Torshavn
    0 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Traku FK 21
    Nomme JK Kalju 14
    30-06-2016 Traku FK
    2 - 1
    Nomme JK Kalju
    07-07-2016 Nomme JK Kalju
    4 - 1
    Traku FK
  •  
  • FK Bokelj 10
    Vojvodina 15
    30-06-2016 FK Bokelj
    1 - 1
    Vojvodina
    07-07-2016 Vojvodina
    5 - 0
    FK Bokelj
  •  
  • Admira Moedling 13
    Spartak Myjava 12
    30-06-2016 Admira Moedling
    1 - 1
    Spartak Myjava
    07-07-2016 Spartak Myjava
    2 - 3
    Admira Moedling
  •  
  • UE Santa Coloma 11
    NK Lokomotiva Zagrzeb 34
    30-06-2016 UE Santa Coloma
    1 - 3
    NK Lokomotiva Zagrzeb
    07-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    4 - 1
    UE Santa Coloma
  •  
  • Ventspils 22
    Vikingur 00
    30-06-2016 Ventspils
    2 - 0
    Vikingur
    07-07-2016 Vikingur
    0 - 2
    Ventspils
  •  
  • Aktobe 10
    MTK Budapeszt 12
    30-06-2016 Aktobe
    1 - 1
    MTK Budapeszt
    07-07-2016 MTK Budapeszt
    2 - 0
    Aktobe
  •  
  • Dila Gori 10
    Szirak 01
    30-06-2016 Dila Gori
    1 - 0
    Szirak
    07-07-2016 Szirak
    1 - 0
    Dila Gori
  •  
  • St. Patrick's Athletic 11
    AS Jeunesse Esch 02
    28-06-2016 St. Patrick's Athletic
    1 - 0
    AS Jeunesse Esch
    05-07-2016 AS Jeunesse Esch
    2 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Budućnost Podgorica 11
    28-06-2016 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Budućnost Podgorica
    07-07-2016 Budućnost Podgorica
    1 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • FC Kapaz 01
    Dacia Kiszyniów 00
    28-06-2016 FC Kapaz
    0 - 0
    Dacia Kiszyniów
    07-07-2016 Dacia Kiszyniów
    0 - 1
    FC Kapaz
  •  
  • Partizani 0
    Slovan Bratysława 0
    28-06-2016 Partizani
    0 - 0
    Slovan Bratysława
    07-07-2016 Slovan Bratysława
    -
    Partizani
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 31
    Grasshopper 32
    14-07-2016 KR Reykjavik
    3 - 3
    Grasshopper
    21-07-2016 Grasshopper
    2 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • Austria Wiedeń 14
    Kukesi 01
    14-07-2016 Austria Wiedeń
    1 - 0
    Kukesi
    21-07-2016 Kukesi
    1 - 4
    Austria Wiedeń
  •  
  • Aberdeen 31
    Ventspils 00
    14-07-2016 Aberdeen
    3 - 0
    Ventspils
    21-07-2016 Ventspils
    0 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Cliftonville 20
    AEK Larnaca 32
    14-07-2016 Cliftonville
    2 - 3
    AEK Larnaca
    21-07-2016 AEK Larnaca
    2 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Hibernian 01
    Broendby IF 10
    14-07-2016 Hibernian
    0 - 1
    Broendby IF
    21-07-2016 Broendby IF
    0 - 1
    Hibernian
  •  
  • Piast Gliwice 00
    IFK Goeteborg 30
    14-07-2016 Piast Gliwice
    0 - 3
    IFK Goeteborg
    21-07-2016 IFK Goeteborg
    0 - 0
    Piast Gliwice
  •  
  • Birkirkara 02
    Hearts 01
    14-07-2016 Birkirkara
    0 - 0
    Hearts
    21-07-2016 Hearts
    1 - 2
    Birkirkara
  •  
  • Videoton FC 21
    Cukaricki 01
    14-07-2016 Videoton FC
    2 - 0
    Cukaricki
    21-07-2016 Cukaricki
    1 - 1
    Videoton FC
  •  
  • MTK Budapeszt 10
    FK Gabala 22
    14-07-2016 MTK Budapeszt
    1 - 2
    FK Gabala
    21-07-2016 FK Gabala
    2 - 0
    MTK Budapeszt
  •  
  • Slovan Bratysława 00
    FK Jelgava 03
    14-07-2016 Slovan Bratysława
    0 - 0
    FK Jelgava
    21-07-2016 FK Jelgava
    3 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Partizan Belgrad 00
    Zagłębie Lubin 00
    14-07-2016 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Zagłębie Lubin
    21-07-2016 Zagłębie Lubin
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Genk 20
    Budućnost Podgorica 02
    14-07-2016 Genk
    2 - 0
    Budućnost Podgorica
    21-07-2016 Budućnost Podgorica
    2 - 0
    Genk
  •  
  • Vojvodina 12
    Connah's Quay 01
    14-07-2016 Vojvodina
    1 - 0
    Connah's Quay
    21-07-2016 Connah's Quay
    1 - 2
    Vojvodina
  •  
  • CSMS Iasi 21
    Hajduk Split 22
    14-07-2016 CSMS Iasi
    2 - 2
    Hajduk Split
    21-07-2016 Hajduk Split
    2 - 1
    CSMS Iasi
  •  
  • NK Maribor 01
    Lewski Sofia 01
    14-07-2016 NK Maribor
    0 - 0
    Lewski Sofia
    21-07-2016 Lewski Sofia
    1 - 1
    NK Maribor
  •  
  • PAS Giannina 31
    Odds Ballklubb 03
    14-07-2016 PAS Giannina
    3 - 0
    Odds Ballklubb
    21-07-2016 Odds Ballklubb
    3 - 1
    PAS Giannina
  •  
  • Beroe 10
    HJK Helsinki 11
    14-07-2016 Beroe
    1 - 1
    HJK Helsinki
    21-07-2016 HJK Helsinki
    1 - 0
    Beroe
  •  
  • Szachcior Soligorsk 11
    NK Domżale 12
    14-07-2016 Szachcior Soligorsk
    1 - 1
    NK Domżale
    21-07-2016 NK Domżale
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Admira Moedling 12
    FC Kapaz 00
    14-07-2016 Admira Moedling
    1 - 0
    FC Kapaz
    20-07-2016 FC Kapaz
    0 - 2
    Admira Moedling
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Europa FC 00
    14-07-2016 AIK Sztokholm
    1 - 0
    Europa FC
    21-07-2016 Europa FC
    0 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Beitar Jerozolima 12
    Omonia Nikozja 03
    14-07-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 0
    Omonia Nikozja
    21-07-2016 Omonia Nikozja
    3 - 2
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Haecken 10
    Cork City 11
    14-07-2016 Haecken
    1 - 1
    Cork City
    21-07-2016 Cork City
    1 - 0
    Haecken
  •  
  • Maccabi Hajfa 11
    Nomme JK Kalju 11
    14-07-2016 Maccabi Hajfa
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
    21-07-2016 Nomme JK Kalju
    1 - 1
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 20
    Osmanlispor FK 25
    14-07-2016 Zimbru Kiszyniów
    2 - 2
    Osmanlispor FK
    21-07-2016 Osmanlispor FK
    5 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • SoenderjyskE 22
    Stroemsgodset 12
    14-07-2016 SoenderjyskE
    2 - 1
    Stroemsgodset
    21-07-2016 Stroemsgodset
    2 - 2
    SoenderjyskE
  •  
  • Debreceni VSC 10
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino 21
    14-07-2016 Debreceni VSC
    1 - 2
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    21-07-2016 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    1 - 0
    Debreceni VSC
  •  
  • FC Midtjylland 32
    FC Vaduz 02
    14-07-2016 FC Midtjylland
    3 - 0
    FC Vaduz
    21-07-2016 FC Vaduz
    2 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • Levadia Maardu 30
    Slavia Praga 12
    14-07-2016 Levadia Maardu
    3 - 1
    Slavia Praga
    21-07-2016 Slavia Praga
    2 - 0
    Levadia Maardu
  •  
  • RoPS 10
    NK Lokomotiva Zagrzeb 13
    14-07-2016 RoPS
    1 - 1
    NK Lokomotiva Zagrzeb
    21-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    3 - 0
    RoPS
  •  
  • FK Neftczi 00
    Shkendija Tetowo 01
    14-07-2016 FK Neftczi
    0 - 0
    Shkendija Tetowo
    21-07-2016 Shkendija Tetowo
    1 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Dynamo Mińsk 11
    St. Patrick's Athletic 10
    14-07-2016 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    St. Patrick's Athletic
    21-07-2016 St. Patrick's Athletic
    0 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Kajrat Ałmaty 11
    Maccabi Tel Awiw 12
    14-07-2016 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    21-07-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Szirak 10
    Spartak Trnawa 12
    14-07-2016 Szirak
    1 - 1
    Spartak Trnawa
    21-07-2016 Spartak Trnawa
    2 - 0
    Szirak
  •  
  • Round 3
  •  
  • Admira Moedling 10
    Slovan Liberec 22
    28-07-2016 Admira Moedling
    1 - 2
    Slovan Liberec
    03-08-2016 Slovan Liberec
    2 - 0
    Admira Moedling
  •  
  • Saint-Etienne 01
    AEK Ateny 00
    28-07-2016 Saint-Etienne
    0 - 0
    AEK Ateny
    04-08-2016 AEK Ateny
    0 - 1
    Saint-Etienne
  •  
  • AZ Alkmaar 12
    PAS Giannina 01
    28-07-2016 AZ Alkmaar
    1 - 0
    PAS Giannina
    04-08-2016 PAS Giannina
    1 - 2
    AZ Alkmaar
  •  
  • Aberdeen 10
    NK Maribor 11
    28-07-2016 Aberdeen
    1 - 1
    NK Maribor
    04-08-2016 NK Maribor
    1 - 0
    Aberdeen
  •  
  • NK Domżale 20
    West Ham United 13
    28-07-2016 NK Domżale
    2 - 1
    West Ham United
    04-08-2016 West Ham United
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Videoton FC 01
    FC Midtjylland 11
    28-07-2016 Videoton FC
    0 - 1
    FC Midtjylland
    04-08-2016 FC Midtjylland
    1 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Gent 50
    FC Viitorul Constanta 00
    28-07-2016 Gent
    5 - 0
    FC Viitorul Constanta
    04-08-2016 FC Viitorul Constanta
    0 - 0
    Gent
  •  
  • Hertha Berlin 11
    Broendby IF 03
    28-07-2016 Hertha Berlin
    1 - 0
    Broendby IF
    04-08-2016 Broendby IF
    3 - 1
    Hertha Berlin
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    AIK Sztokholm 00
    28-07-2016 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    AIK Sztokholm
    04-08-2016 AIK Sztokholm
    0 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Genk 12
    Cork City 01
    28-07-2016 Genk
    1 - 0
    Cork City
    04-08-2016 Cork City
    1 - 2
    Genk
  •  
  • Vojvodina 12
    Dynamo Mińsk 10
    28-07-2016 Vojvodina
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    04-08-2016 Dynamo Mińsk
    0 - 2
    Vojvodina
  •  
  • Pandurii 11
    Maccabi Tel Awiw 32
    28-07-2016 Pandurii
    1 - 3
    Maccabi Tel Awiw
    04-08-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Pandurii
  •  
  • Osmanlispor FK 12
    Nomme JK Kalju 00
    28-07-2016 Osmanlispor FK
    1 - 0
    Nomme JK Kalju
    04-08-2016 Nomme JK Kalju
    0 - 2
    Osmanlispor FK
  •  
  • Shkendija Tetowo 20
    Mlada Boleslav 01
    28-07-2016 Shkendija Tetowo
    2 - 0
    Mlada Boleslav
    04-08-2016 Mlada Boleslav
    1 - 0
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Grasshopper 23
    Apollon Limassol 13
    28-07-2016 Grasshopper
    2 - 1
    Apollon Limassol
    04-08-2016 Apollon Limassol
    3 - 3
    Grasshopper
  •  
  • FC Luzern 10
    Sassuolo 13
    28-07-2016 FC Luzern
    1 - 1
    Sassuolo
    04-08-2016 Sassuolo
    3 - 0
    FC Luzern
  •  
  • Birkirkara 01
    FK Krasnodar 33
    28-07-2016 Birkirkara
    0 - 3
    FK Krasnodar
    04-08-2016 FK Krasnodar
    3 - 1
    Birkirkara
  •  
  • Istanbul Basaksehir 02
    Rijeka 02
    28-07-2016 Istanbul Basaksehir
    0 - 0
    Rijeka
    04-08-2016 Rijeka
    2 - 2
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Austria Wiedeń 01
    Spartak Trnawa 10
    28-07-2016 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Spartak Trnawa
    04-08-2016 Spartak Trnawa
    0 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • FK Jelgava 10
    Beitar Jerozolima 13
    28-07-2016 FK Jelgava
    1 - 1
    Beitar Jerozolima
    04-08-2016 Beitar Jerozolima
    3 - 0
    FK Jelgava
  •  
  • Lille 10
    FK Gabala 11
    28-07-2016 Lille
    1 - 1
    FK Gabala
    04-08-2016 FK Gabala
    1 - 0
    Lille
  •  
  • IFK Goeteborg 12
    HJK Helsinki 20
    28-07-2016 IFK Goeteborg
    1 - 2
    HJK Helsinki
    04-08-2016 HJK Helsinki
    0 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • NK Lokomotiva Zagrzeb 03
    Vorskla 02
    28-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    0 - 0
    Vorskla
    04-08-2016 Vorskla
    2 - 3
    NK Lokomotiva Zagrzeb
  •  
  • Tarpieda-BiełAZ Żodzino 00
    Rapid Wiedeń 03
    28-07-2016 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    0 - 0
    Rapid Wiedeń
    04-08-2016 Rapid Wiedeń
    3 - 0
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
  •  
  • Slavia Praga 01
    Rio Ave 01
    28-07-2016 Slavia Praga
    0 - 0
    Rio Ave
    04-08-2016 Rio Ave
    1 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Zagłębie Lubin 11
    SoenderjyskE 21
    28-07-2016 Zagłębie Lubin
    1 - 2
    SoenderjyskE
    04-08-2016 SoenderjyskE
    1 - 1
    Zagłębie Lubin
  •  
  • Heracles 10
    Arouca 10
    28-07-2016 Heracles
    1 - 1
    Arouca
    04-08-2016 Arouca
    0 - 0
    Heracles
  •  
  • FC Olexandria 01
    Hajduk Split 33
    28-07-2016 FC Olexandria
    0 - 3
    Hajduk Split
    04-08-2016 Hajduk Split
    3 - 1
    FC Olexandria
  •  
  • AEK Larnaca 11
    Spartak Moskwa 10
    28-07-2016 AEK Larnaca
    1 - 1
    Spartak Moskwa
    04-08-2016 Spartak Moskwa
    0 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • final
  •  
  • AS Trenczyn 02
    Rapid Wiedeń 40
    18-08-2016 AS Trenczyn
    0 - 4
    Rapid Wiedeń
    25-08-2016 Rapid Wiedeń
    0 - 2
    AS Trenczyn
  •  
  • Arouca 01
    Olympiakos Pireus 12
    18-08-2016 Arouca
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
    25-08-2016 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Arouca
  •  
  • Sassuolo 31
    Crvena Zvezda Belgrad 01
    18-08-2016 Sassuolo
    3 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    25-08-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 1
    Sassuolo
  •  
  • Gent 24
    Shkendija Tetowo 10
    18-08-2016 Gent
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    25-08-2016 Shkendija Tetowo
    0 - 4
    Gent
  •  
  • Astra Giurgiu 11
    West Ham United 10
    18-08-2016 Astra Giurgiu
    1 - 1
    West Ham United
    25-08-2016 West Ham United
    0 - 1
    Astra Giurgiu
  •  
  • Vojvodina 00
    AZ Alkmaar 30
    18-08-2016 Vojvodina
    0 - 3
    AZ Alkmaar
    25-08-2016 AZ Alkmaar
    0 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Panathinaikos Ateny 31
    Broendby IF 01
    18-08-2016 Panathinaikos Ateny
    3 - 0
    Broendby IF
    25-08-2016 Broendby IF
    1 - 1
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Fenerbahce 32
    Grasshopper 00
    18-08-2016 Fenerbahce
    3 - 0
    Grasshopper
    25-08-2016 Grasshopper
    0 - 2
    Fenerbahce
  •  
  • NK Lokomotiva Zagrzeb 20
    Genk 22
    18-08-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    2 - 2
    Genk
    25-08-2016 Genk
    2 - 0
    NK Lokomotiva Zagrzeb
  •  
  • Istanbul Basaksehir 10
    Szachtar Donieck 22
    18-08-2016 Istanbul Basaksehir
    1 - 2
    Szachtar Donieck
    25-08-2016 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • AEK Larnaca 00
    Slovan Liberec 13
    18-08-2016 AEK Larnaca
    0 - 1
    Slovan Liberec
    25-08-2016 Slovan Liberec
    3 - 0
    AEK Larnaca
  •  
  • Slavia Praga 00
    Anderlecht Bruksela 33
    18-08-2016 Slavia Praga
    0 - 3
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2016 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Austria Wiedeń 22
    Rosenborg Trondheim 11
    18-08-2016 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
    25-08-2016 Rosenborg Trondheim
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • FK Gabala 30
    NK Maribor 11
    18-08-2016 FK Gabala
    3 - 1
    NK Maribor
    25-08-2016 NK Maribor
    1 - 0
    FK Gabala
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 21
    Hajduk Split 12
    18-08-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Hajduk Split
    25-08-2016 Hajduk Split
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • IFK Goeteborg 10
    FK Karabach 03
    18-08-2016 IFK Goeteborg
    1 - 0
    FK Karabach
    25-08-2016 FK Karabach
    3 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • FK Krasnodar 40
    Partizani 00
    18-08-2016 FK Krasnodar
    4 - 0
    Partizani
    25-08-2016 Partizani
    0 - 0
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Midtjylland 00
    Osmanlispor FK 12
    18-08-2016 FC Midtjylland
    0 - 1
    Osmanlispor FK
    25-08-2016 Osmanlispor FK
    2 - 0
    FC Midtjylland
  •  
  • SoenderjyskE 02
    Sparta Praga 03
    18-08-2016 SoenderjyskE
    0 - 0
    Sparta Praga
    25-08-2016 Sparta Praga
    3 - 2
    SoenderjyskE
  •  
  • Dinamo Tbilisi 00
    PAOK Saloniki 32
    18-08-2016 Dinamo Tbilisi
    0 - 3
    PAOK Saloniki
    25-08-2016 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FK Astana 22
    BATE Borysów 02
    18-08-2016 FK Astana
    2 - 0
    BATE Borysów
    25-08-2016 BATE Borysów
    2 - 2
    FK Astana
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Saint-Etienne 20
    17-08-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 2
    Saint-Etienne
    25-08-2016 Saint-Etienne
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Taunton Town 21
    Barrow 22
    06-11-2016 Taunton Town
    2 - 2
    Barrow
    15-11-2016 Barrow
    2 - 1
    Taunton Town
  •  
  • Lincoln 2
    Altrincham 1
  •  
  • Stockport 2
    Woking 4
  •  
  • Crawley Town 12
    Bristol Rovers 14
    05-11-2016 Crawley Town
    1 - 1
    Bristol Rovers
    15-11-2016 Bristol Rovers
    4 - 2
    Crawley Town
  •  
  • Round 2
  •  
  • Stourbridge 1
    Northampton Town 0
  •  
  • Lincoln 3
    Oldham Athletic 2
  •  
  • Port Vale 4
    Hartlepool United 0
  •  
  • Woking 0
    Accrington Stanley 3
  •  
  • Bristol Rovers 1
    Barrow 2
  •  
  • Bolton Wanderers 3
    Sheffield United 2
  •  
  • Millwall 5
    Braintree Town 2
  •  
  • Cambridge United 4
    Coventry City 0
  •  
  • Eastleigh 32
    Halifax Town 30
    04-12-2016 Eastleigh
    3 - 3
    Halifax Town
    13-12-2016 Halifax Town
    0 - 2
    Eastleigh
  •  
  • Notts County 20
    Peterborough United 22
    04-12-2016 Notts County
    2 - 2
    Peterborough United
    20-12-2016 Peterborough United
    2 - 0
    Notts County
  •  
  • Curzon 3
    AFC Wimbledon 4
  •  
  • Chesterfield 0
    Wycombe Wanderers 5
  •  
  • Blackpool 1
    Brackley Town 0
  •  
  • Carlisle United 0
    Rochdale 2
  •  
  • Charlton Athletic 01
    Milton Keynes Dons 03
    03-12-2016 Charlton Athletic
    0 - 0
    Milton Keynes Dons
    13-12-2016 Milton Keynes Dons
    3 - 1
    Charlton Athletic
  •  
  • Sutton United 2
    Cheltenham Town 1
  •  
  • Shrewsbury Town 02
    Fleetwood Town 03
    03-12-2016 Shrewsbury Town
    0 - 0
    Fleetwood Town
    13-12-2016 Fleetwood Town
    3 - 2
    Shrewsbury Town
  •  
  • Luton Town 6
    Solihull Moors 2
  •  
  • Plymouth Argyle 01
    Newport County 00
    03-12-2016 Plymouth Argyle
    0 - 0
    Newport County
    21-12-2016 Newport County
    0 - 1
    Plymouth Argyle
  •  
  • Macclesfield Town 00
    Oxford United 03
    02-12-2016 Macclesfield Town
    0 - 0
    Oxford United
    13-12-2016 Oxford United
    3 - 0
    Macclesfield Town
  •  
  • Round 3
  •  
  • Cambridge United 1
    Leeds United 2
  •  
  • Tottenham Hotspur 2
    Aston Villa 0
  •  
  • Chelsea 4
    Peterborough United 1
  •  
  • Middlesbrough 3
    Sheffield Wednesday 0
  •  
  • Liverpool FC 01
    Plymouth Argyle 00
    08-01-2017 Liverpool FC
    0 - 0
    Plymouth Argyle
    18-01-2017 Plymouth Argyle
    0 - 1
    Liverpool FC
  •  
  • Cardiff City 1
    Fulham 2
  •  
  • Preston North End 1
    Arsenal 2
  •  
  • Wycombe Wanderers 2
    Stourbridge 1
  •  
  • Accrington Stanley 2
    Luton Town 1
  •  
  • Millwall 3
    AFC Bournemouth 0
  •  
  • Sutton United 03
    AFC Wimbledon 01
    07-01-2017 Sutton United
    0 - 0
    AFC Wimbledon
    17-01-2017 AFC Wimbledon
    1 - 3
    Sutton United
  •  
  • Blackpool 02
    Barnsley 01
    07-01-2017 Blackpool
    0 - 0
    Barnsley
    17-01-2017 Barnsley
    1 - 2
    Blackpool
  •  
  • Barrow 0
    Rochdale 2
  •  
  • Birmingham City 11
    Newcastle United 13
    07-01-2017 Birmingham City
    1 - 1
    Newcastle United
    18-01-2017 Newcastle United
    3 - 1
    Birmingham City
  •  
  • Queens Park Rangers 1
    Blackburn Rovers 2
  •  
  • Bolton Wanderers 01
    Crystal Palace 02
    07-01-2017 Bolton Wanderers
    0 - 0
    Crystal Palace
    17-01-2017 Crystal Palace
    2 - 1
    Bolton Wanderers
  •  
  • Brentford 5
    Eastleigh 1
  •  
  • Brighton & Hove Albion 2
    Milton Keynes Dons 0
  •  
  • Bristol City 01
    Fleetwood Town 00
    07-01-2017 Bristol City
    0 - 0
    Fleetwood Town
    17-01-2017 Fleetwood Town
    0 - 1
    Bristol City
  •  
  • Sunderland 00
    Burnley 02
    07-01-2017 Sunderland
    0 - 0
    Burnley
    17-01-2017 Burnley
    2 - 0
    Sunderland
  •  
  • Watford 2
    Burton Albion 0
  •  
  • West Bromwich Albion 1
    Derby County 2
  •  
  • Everton 1
    Leicester City 2
  •  
  • Huddersfield Town 4
    Port Vale 0
  •  
  • Hull City 2
    Swansea City 0
  •  
  • Ipswich Town 20
    Lincoln 21
    07-01-2017 Ipswich Town
    2 - 2
    Lincoln
    17-01-2017 Lincoln
    1 - 0
    Ipswich Town
  •  
  • Norwich City 20
    Southampton 21
    07-01-2017 Norwich City
    2 - 2
    Southampton
    18-01-2017 Southampton
    1 - 0
    Norwich City
  •  
  • Wigan Athletic 2
    Nottingham Forest 0
  •  
  • Rotherham United 2
    Oxford United 3
  •  
  • Stoke City 0
    Wolverhampton Wanderers 2
  •  
  • Manchester United 4
    Reading 0
  •  
  • West Ham United 0
    Manchester City 5
  •  
  • Round 4
  •  
  • Manchester United 4
    Wigan Athletic 0
  •  
  • Sutton United 1
    Leeds United 0
  •  
  • Fulham 4
    Hull City 1
  •  
  • Millwall 1
    Watford 0
  •  
  • Southampton 0
    Arsenal 5
  •  
  • Middlesbrough 1
    Accrington Stanley 0
  •  
  • Blackburn Rovers 2
    Blackpool 0
  •  
  • Chelsea 4
    Brentford 0
  •  
  • Lincoln 3
    Brighton & Hove Albion 1
  •  
  • Burnley 2
    Bristol City 0
  •  
  • Crystal Palace 0
    Manchester City 3
  •  
  • Rochdale 0
    Huddersfield Town 4
  •  
  • Oxford United 3
    Newcastle United 0
  •  
  • Tottenham Hotspur 4
    Wycombe Wanderers 3
  •  
  • Liverpool FC 1
    Wolverhampton Wanderers 2
  •  
  • Derby County 21
    Leicester City 23
    27-01-2017 Derby County
    2 - 2
    Leicester City
    08-02-2017 Leicester City
    3 - 1
    Derby County
  •  
  • Round 5
  •  
  • Sutton United 0
    Arsenal 2
  •  
  • Blackburn Rovers 1
    Manchester United 2
  •  
  • Fulham 0
    Tottenham Hotspur 3
  •  
  • Wolverhampton Wanderers 0
    Chelsea 2
  •  
  • Huddersfield Town 01
    Manchester City 05
    18-02-2017 Huddersfield Town
    0 - 0
    Manchester City
    01-03-2017 Manchester City
    5 - 1
    Huddersfield Town
  •  
  • Millwall 1
    Leicester City 0
  •  
  • Middlesbrough 3
    Oxford United 2
  •  
  • Burnley 0
    Lincoln 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Chelsea 1
    Manchester United 0
  •  
  • Tottenham Hotspur 6
    Millwall 0
  •  
  • Arsenal 5
    Lincoln 0
  •  
  • Middlesbrough 0
    Manchester City 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Arsenal 2
    Manchester City 1
  •  
  • Chelsea 4
    Tottenham Hotspur 2
  •  
  • final
  •  
  • Arsenal 2
    Chelsea 1
  •  
  •  
  • Winner

    Arsenal
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Chelsea Chelsea 38 93 30 3 5 85 33 52
W
W
W
W
W
2 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 38 86 26 8 4 86 26 60
W
W
W
L
W
3 Manchester City Manchester City 38 78 23 9 6 80 39 41
W
W
W
W
D
4 Liverpool FC Liverpool FC 38 76 22 10 6 78 42 36
W
W
D
W
L
5 Arsenal Arsenal 38 75 23 6 9 77 44 33
W
W
W
W
W
6 Manchester United Manchester United 38 69 18 15 5 54 29 25
W
D
L
L
D
7 Everton Everton 38 61 17 10 11 62 44 18
L
W
L
L
D
8 Southampton Southampton 38 46 12 10 16 41 48 -7
L
D
W
L
D
9 AFC Bournemouth AFC Bournemouth 38 46 12 10 16 55 67 -12
D
W
D
W
W
10 West Bromwich Albion West Bromwich Albion 38 45 12 9 17 43 51 -8
L
L
L
D
L
11 West Ham United West Ham United 38 45 12 9 17 47 64 -17
W
L
W
D
D
12 Stoke City Stoke City 38 44 11 11 16 41 56 -15
W
L
D
D
L
13 Leicester City Leicester City 38 44 12 8 18 48 63 -15
D
L
L
W
W
14 Crystal Palace Crystal Palace 38 41 12 5 21 50 63 -13
L
W
L
L
L
15 Swansea City Swansea City 38 41 12 5 21 45 70 -25
W
W
W
D
W
16 Burnley Burnley 38 40 11 7 20 39 55 -16
L
L
D
W
L
17 Watford Watford 38 40 11 7 20 40 68 -28
L
L
L
L
L
18 Hull City Hull City 38 34 9 7 22 37 80 -43
L
L
L
D
W
19 Middlesbrough Middlesbrough 38 28 5 13 20 27 53 -26
L
L
L
D
W
20 Sunderland Sunderland 38 24 6 6 26 29 69 -40
L
L
L
W
L

West Ham United Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najlepsi strzelcy West Ham United
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Andy Carroll Carroll
11
0.5
2 Michail Antonio Antonio
9
0.3
3 Manuel Lanzini Lanzini
9
0.3
4 Andre Ayew Ayew
7
0.4
5 Mark Noble Noble
6
0.2
6 Sofiane Feghouli Feghouli
5
0.3
7 Ashley Fletcher Fletcher
4
0.7
8 Cheikhou Kouyate Kouyate
4
0.3
9 Dimitri Payet Payet
3
0.3
10 Winston Reid Reid
3
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 72 na mecz: 1.24
Straconych bramek 101 na mecz: 1.74
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 31
53.45%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 14
24.14%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.98
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
18.97%
Przegranych meczów do zera (LTN) 13
22.41%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 15
25.86%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 22
37.93%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna West Ham United wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 11 2 4 0
Przegranych 11 5 6 4

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 7
25.9%
0-3 2
7.4%
2-1 2
7.4%
1-1 2
7.4%
0-4 2
7.4%
2-3 2
7.4%
3-0 2
7.4%
1-5 1
3.7%
0-0 1
3.7%
0-2 1
3.7%
0-5 1
3.7%
2-2 1
3.7%
0-1 1
3.7%
1-2 1
3.7%
2-4 1
3.7%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics