Sam Byram vs Ferdi Kadioglu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
183 cm
71 kg
32 lat (1993-06-09)
England England
Profil zawodnika
24
Defence
173 cm
64 kg
26 lat (1999-10-07)
Netherlands Netherlands
Statystyki Sam Byram, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Ferdi Kadioglu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Audi Cup 1
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sam Byram
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 417' 3 0 2 0 0 1 0 0 2 90 58% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 191' 1 0 1 1 0 0 1 55 91% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 32 0% 0
2024/2025   19 1 0 1 2570' 19 0 12 5 0 16 4 0 16 833 83% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 0 0 0 154' 1 0 1 1 0 1 0 0 3 30 87% 0
Championship Championship Championship Leeds United 16 1 0 1 2159' 16 0 10 4 0 15 4 0 13 767 83% 5
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 257' 2 0 1 0 0 0 0 36 86% 0
2023/2024   27 2 0 1 3556' 27 0 16 3 0 23 5 0 22 1218 69% 6
Championship Championship Championship Leeds United 25 2 0 1 3174' 25 0 14 3 0 23 5 0 19 1027 70% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 382' 2 0 2 0 0 0 3 134 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 57 0% 0
2022/2023   17 1 0 0 1471' 11 4 4 5 0 4 2 11 10 691 77% 0
Championship Championship Championship Norwich City 17 1 0 0 1471' 11 4 4 5 0 4 2 11 10 691 77% 0
2021/2022   25 0 0 0 1478' 13 1 4 4 0 6 2 13 5 469 77% 0
Premier League Premier League Premier League Norwich City 23 0 0 0 1298' 11 1 4 3 0 5 2 10 4 409 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 3 1 60 75% 0
2019/2020   29 0 0 0 1961' 18 3 2 4 0 15 2 16 8 495 78% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Norwich City 26 0 0 0 1605' 15 2 2 4 0 15 2 16 8 495 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   8 0 0 0 864' 8 2 0 3 0 3 0 8 7 190 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0 0 0 249' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 6 0 0 0 615' 6 1 0 3 0 3 0 8 7 190 77% 0
2017/2018   17 0 0 0 1024' 7 2 3 1 0 3 0 4 1 55 62% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 300' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 12 0 0 0 454' 2 1 3 1 0 3 0 4 1 55 62% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 0 0 1 1908' 17 2 5 7 1 8 0 20 13 435 70% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 22 0 0 1 1548' 13 2 5 7 1 8 0 20 13 435 70% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 3 0 1 2756' 19 6 8 10 0 0 0 7 4 98 73% 2
Championship Championship Championship Leeds United 25 3 0 1 2368' 16 6 6 7 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 7 0 0 0 193' 2 0 1 3 0 0 0 7 4 98 73% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 105' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   42 3 0 1 3739' 36 3 3 8 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 41 3 0 1 3739' 36 3 3 8 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 3 2292' 17 3 8 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 30 0 0 3 2292' 17 3 8 3 0 - - - - - - -
2012/2013   47 4 0 0 4293' 45 1 2 6 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 44 3 0 0 4023' 42 1 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ferdi Kadioglu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 0 3766' 37 0 6 7 0 36 13 0 42 1449 86% 7
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 32 1 0 0 3204' 32 0 4 6 0 26 12 0 35 1293 86% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 5 1 0 5 82 90% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 382' 3 0 2 1 0 5 0 0 2 74 86% 0
2024/2025   11 3 0 0 1561' 11 0 8 2 0 9 5 0 15 375 86% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 5 1 0 0 726' 5 0 4 1 0 4 1 0 3 143 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Fenerbahce 2 1 0 0 263' 2 0 1 1 0 3 2 0 6 78 87% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Turcja 2 258' 2 0 1 1 1 0 3 92 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 12 83% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 1 0 0 0 178' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 50 82% 0
2023/2024   48 3 0 5 4564' 46 2 4 3 0 42 17 0 76 2646 75% 3
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 37 1 0 4 3508' 37 0 2 3 0 33 14 0 61 1962 81% 3
Europa Conference League Fenerbahce 11 2 0 1 1056' 9 2 2 0 0 9 3 0 15 684 57% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   24 0 0 0 2099' 19 4 1 1 0 6 4 4 23 665 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Fenerbahce 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 4 360' 4 0 0 0 0 0 14 243 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fenerbahce 12 0 0 0 779' 7 1 1 1 0 2 2 0 4 83 86% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Turcja 6 0 0 0 750' 6 3 0 0 0 4 2 4 5 339 88% 1
2021/2022   37 3 0 2 4152' 32 13 4 6 0 12 7 18 24 1050 82% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 28 2 0 1 3179' 26 9 2 5 0 12 7 18 24 1050 82% 0
Europa Conference League Fenerbahce 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fenerbahce 8 0 0 1 883' 5 4 2 1 0 - - - - - - -
2020/2021   37 1 0 2 2760' 8 7 21 3 0 5 2 11 10 234 82% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 34 1 0 2 2408' 6 6 20 3 0 5 2 11 10 234 82% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 3 0 0 0 352' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   37 7 0 4 2683' 14 4 16 3 0 16 6 11 10 275 81% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 8 2 0 0 676' 6 0 2 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 29 4 0 4 2007' 8 4 14 2 0 16 6 11 10 275 81% 1
2018/2019   17 78' 0 0 1 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 15 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 2 78' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   39 8 0 0 4307' 34 13 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 36 7 0 0 4036' 32 12 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej NEC Nijmegen 2 0 0 0 181' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   36 4 0 3 2537' 9 6 21 2 0 10 5 6 7 468 72% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 32 4 0 3 2365' 9 6 18 1 0 10 5 6 7 468 72% 0
Baraże ligi holenderskiej NEC Nijmegen 4 0 0 0 172' 0 0 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2