Robert Strauss vs Philipp Mwene - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Defence
175 cm
70 kg
39 lat (1986-10-07)
Germany Germany
Profil zawodnika
2
Midfield
168 cm
68 kg
32 lat (1994-01-29)
Austria Austria
Statystyki Robert Strauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Philipp Mwene, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Robert Strauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   24 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 923' 4 2 5 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 27 0 0 0 749' 3 2 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 3 174' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   27 0 0 0 2638' 23 7 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 25 0 0 0 2467' 22 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 1 0 1 2521' 21 7 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 26 1 0 1 2444' 21 6 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   26 0 0 2 2388' 21 6 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 4 0 0 0 263' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 2 2125' 19 4 2 4 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 34 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   21 0 0 0 960' 0 5 8 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 17 0 0 0 795' 0 5 6 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 4 165' 0 0 2 - - - - - - -
2010/2011   17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2009/2010   23 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 21 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2007/2008   11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Philipp Mwene
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 1 0 2 4510' 35 0 19 4 0 19 3 0 39 857 76% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 24 1 0 2 2879' 24 0 10 4 0 10 2 0 30 552 75% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 159' 1 0 1 0 0 0 0 21 71% 0
Europa Conference League FSV Mainz 05 8 0 0 0 1168' 8 0 6 0 0 9 1 0 9 236 78% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Austria 2 304' 2 0 2 0 0 0 0 48 77% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   40 1 0 6 4806' 40 0 17 9 0 26 7 0 31 1276 79% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 0 0 1 643' 6 0 2 2 0 4 1 0 5 261 87% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 278' 2 0 1 1 1 0 2 46 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 32 1 0 5 3885' 32 0 14 7 0 21 5 0 24 969 78% 3
2023/2024   24 1 0 2 2544' 23 0 6 4 1 24 9 0 13 655 74% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 24 1 0 2 2544' 23 0 6 4 1 24 9 0 13 655 74% 3
2022/2023   43 0 0 1 3543' 28 7 7 4 0 5 3 15 7 811 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 0 0 0 630' 6 0 1 2 0 0 0 2 1 50 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 0 0 0 424' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 196' 1 0 1 0 0 0 0 107 92% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 29 0 0 1 2293' 19 5 4 1 0 5 3 13 6 654 83% 1
2021/2022   50 3 0 3 3546' 30 9 3 2 0 8 5 18 16 914 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 0 0 1 676' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 6 0 0 0 609' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 3 2 2 1 103 86% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 30 3 0 1 1991' 16 5 3 0 0 5 3 16 15 811 80% 0
2020/2021   30 1 0 2 2153' 20 4 1 3 0 2 1 12 8 245 64% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 1 0 2 2017' 19 3 1 3 0 2 1 12 8 245 64% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 0 406' 4 1 0 1 0 0 0 3 3 55 58% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 21 0 0 0 406' 4 1 0 1 0 0 0 3 3 55 58% 1
2018/2019   10 1 0 0 569' 3 0 4 0 0 1 0 5 8 70 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 9 449' 2 0 4 1 0 5 8 70 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 4 0 4 3404' 32 5 2 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 33 4 0 4 3224' 30 5 2 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 0 0 2 3090' 34 0 0 4 0 10 3 40 41 556 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 34 0 0 2 3060' 34 0 0 4 0 10 3 40 41 556 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 0 121' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka VfB Stuttgart II 33 0 0 0 121' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 0 0 0 243' 0 1 5 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka VfB Stuttgart II 31 0 0 0 243' 0 1 5 0 1 - - - - - - -
2013/2014   34 0 0 0 357' 0 3 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka VfB Stuttgart II 34 0 0 0 357' 0 3 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   3 0 0 0 82' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka VfB Stuttgart II 3 0 0 0 82' 0 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2