Robert Strauss vs Maxim Leitsch - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Defence
175 cm
70 kg
39 lat (1986-10-07)
Germany Germany
Profil zawodnika
5
Defence
188 cm
83 kg
27 lat (1998-05-18)
Germany Germany
Statystyki Robert Strauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Maxim Leitsch, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Europa Conference League Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Robert Strauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   24 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 923' 4 2 5 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 27 0 0 0 749' 3 2 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 3 174' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   27 0 0 0 2638' 23 7 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 25 0 0 0 2467' 22 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 1 0 1 2521' 21 7 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 26 1 0 1 2444' 21 6 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   26 0 0 2 2388' 21 6 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 4 0 0 0 263' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 2 2125' 19 4 2 4 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 34 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   21 0 0 0 960' 0 5 8 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 17 0 0 0 795' 0 5 6 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 4 165' 0 0 2 - - - - - - -
2010/2011   17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2009/2010   23 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 21 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2007/2008   11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Maxim Leitsch
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 1 0 0 333' 3 0 1 0 0 1 0 0 1 115 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 72% 0
Europa Conference League FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 86% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 3 0 0 0 333' 3 0 1 0 0 1 0 0 1 90 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FSV Mainz 05 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   9 1 0 0 1044' 9 0 3 2 0 6 1 0 4 445 81% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 296' 2 0 1 0 0 0 0 92 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 7 1 0 0 748' 7 0 2 2 0 6 1 0 4 353 79% 0
2023/2024   4 0 0 0 430' 4 0 1 0 0 0 0 0 2 171 79% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 4 0 0 0 430' 4 0 1 0 0 0 0 0 2 171 79% 0
2022/2023   22 0 0 0 850' 7 1 2 0 0 1 1 3 3 319 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 21 0 0 0 850' 7 1 2 0 0 1 1 3 3 319 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   27 1 0 0 2034' 20 0 2 3 0 3 1 9 0 941 82% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 3 0 0 0 330' 3 0 0 1 0 0 0 1 0 162 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Bochum 24 1 0 0 1704' 17 0 2 2 0 3 1 8 0 779 83% 1
2020/2021   36 0 0 1 3315' 35 2 0 6 0 10 5 16 11 1725 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 33 0 0 1 3105' 33 2 0 5 0 10 5 15 11 1641 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 3 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 1 0 84 79% 0
2019/2020   15 1 0 0 1350' 15 0 0 4 0 2 1 8 8 426 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 15 1 0 0 1350' 15 0 0 4 0 2 1 8 8 426 85% 0
2018/2019   9 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   15 0 0 0 1003' 8 2 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 13 0 0 0 957' 8 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 2 46' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   7 0 0 0 269' 1 1 1 0 0 1 0 0 1 47 91% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 6 0 0 0 239' 1 1 1 0 0 1 0 0 1 47 91% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2