Robert Strauss vs Andreas Hanche-Olsen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Defence
175 cm
70 kg
39 lat (1986-10-07)
Germany Germany
Profil zawodnika
25
Defence
29 lat (1997-01-17)
Norway Norway
Statystyki Robert Strauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Andreas Hanche-Olsen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje Tippeligaen Qualification
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Robert Strauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   24 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 0 470' 2 2 2 0 0 0 0 0 3 62 77% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 0 0 0 923' 4 2 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 3 174' 1 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 27 0 0 0 749' 3 2 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 0 0 0 2638' 23 7 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 25 0 0 0 2467' 22 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   27 1 0 1 2521' 21 7 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 26 1 0 1 2444' 21 6 2 3 0 5 2 22 28 225 64% 0
2015/2016   26 0 0 2 2388' 21 6 2 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 2 2125' 19 4 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 4 0 0 0 263' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 34 0 0 1 3173' 32 3 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 36 0 0 0 935' 0 9 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 37 2 0 0 1591' 0 20 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   21 0 0 0 960' 0 5 8 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 4 165' 0 0 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Heidenheim 17 0 0 0 795' 0 5 6 0 0 - - - - - - -
2010/2011   17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 17 733' 0 0 10 - - - - - - -
2009/2010   23 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 21 0 0 0 934' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 15 305' 0 0 4 - - - - - - -
2007/2008   11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 11 540' 6 0 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Augsburg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andreas Hanche-Olsen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 1 1655' 16 0 3 5 0 11 4 0 9 830 82% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 10 0 0 1 1115' 10 0 3 3 0 6 3 0 6 438 81% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 0 77 68% 0
Europa Conference League FSV Mainz 05 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 3 0 0 3 258 87% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Norwegia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 57 84% 0
2024/2025   17 1 0 2 1588' 17 0 1 5 1 13 3 0 10 920 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 120' 1 0 0 1 1 0 0 81 86% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Norwegia 4 0 0 0 388' 4 0 1 1 0 0 0 0 1 217 91% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 12 1 0 2 1080' 12 0 0 4 1 12 2 0 9 622 85% 0
2023/2024   12 1 0 0 1501' 12 0 6 5 0 4 1 0 8 436 74% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 12 1 0 0 1501' 12 0 6 5 0 4 1 0 8 436 74% 1
2022/2023   37 1 0 2 3061' 26 3 6 5 0 4 2 13 3 1050 77% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Norwegia 6 0 0 0 438' 3 1 1 0 0 0 0 2 0 199 86% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 10 692' 4 0 4 0 0 0 0 209 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 1 0 2 1587' 17 1 0 5 0 4 2 11 3 642 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 2 0 0 0 254' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   47 1 0 2 4015' 42 2 1 6 0 15 3 32 24 1993 82% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 38 1 0 1 3296' 35 1 1 5 0 11 3 30 20 1761 82% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Gent 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Norwegia 7 0 0 1 539' 5 1 0 1 0 4 0 2 4 232 85% 0
2020/2021   41 1 0 1 3782' 39 4 0 4 0 4 0 13 11 857 83% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 31 1 0 1 2998' 31 3 0 3 0 2 0 8 6 521 79% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Norwegia 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 0 0 0 244' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 6 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 2 0 5 5 336 89% 0
2017/2018   1 0 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Izrael U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Norwegia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Stabaek 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2