Reece James vs Pedro Neto - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
England England
Profil zawodnika
7
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Reece James, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Carabao Cup FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pedro Neto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Liga Mistrzów Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Reece James
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 3 0 7 4324' 37 0 14 6 0 32 9 0 31 1992 86% 2
Premier League Premier League Premier League Chelsea 21 2 0 5 2270' 21 0 5 4 0 21 6 0 21 1299 89% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 2 916' 8 0 3 1 0 9 2 0 6 387 90% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 240' 2 0 1 0 0 0 0 49 98% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 5 1 0 0 747' 5 0 4 1 0 2 1 0 3 173 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Chelsea 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 84 0% 0
2024/2025   19 2 0 2 2399' 19 0 11 1 0 17 5 0 21 1168 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 136' 1 0 1 0 0 0 1 54 91% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 13 1 0 1 1639' 13 0 7 1 0 11 3 0 11 740 88% 0
Europa Conference League Chelsea 5 1 0 1 624' 5 0 3 0 0 6 2 0 9 374 93% 0
2023/2024   6 0 0 2 845' 6 0 5 2 2 10 2 0 6 308 85% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 151' 1 0 1 3 1 0 1 52 92% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 5 0 0 2 694' 5 0 4 2 2 7 1 0 5 256 84% 2
2022/2023   33 2 0 3 2706' 26 3 3 8 0 9 4 8 16 769 91% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 1 782' 8 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 6 0 0 1 422' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 19 1 0 1 1502' 14 2 2 4 0 9 4 8 16 769 91% 5
2021/2022   51 6 0 12 4284' 34 7 10 7 1 27 12 26 34 1661 88% 4
Premier League Premier League Premier League Chelsea 28 5 0 9 2458' 22 4 4 4 1 24 10 20 29 1322 89% 4
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 1 0 0 545' 5 0 1 1 0 3 2 2 2 137 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 0 0 1 392' 2 0 2 1 0 0 0 1 0 31 71% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 8 0 0 2 603' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 0 0 0 286' 2 0 1 1 0 0 0 3 3 171 84% 0
2020/2021   58 1 0 5 4316' 35 1 14 4 1 19 8 30 18 1774 89% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 2 379' 3 0 2 1 0 1 0 2 1 243 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 13 0 0 1 944' 6 1 4 0 0 1 0 5 2 158 86% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 35 1 0 2 2764' 25 0 7 3 0 17 8 23 15 1373 89% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 0 169' 1 0 1 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 2 0 3 3523' 26 5 11 3 0 21 4 23 25 1091 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 496' 4 1 1 1 0 0 0 2 0 107 89% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 0 0 2 2284' 16 3 8 1 0 17 3 20 20 847 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 7 1 0 0 563' 4 1 2 1 0 4 1 1 5 137 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   46 3 1 3 4363' 44 4 2 5 0 43 15 47 61 1199 73% 1
Championship Championship Championship Wigan Athletic 45 3 1 3 4306' 44 4 1 5 0 43 15 47 61 1189 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 57' 0 0 1 0 0 0 0 10 60% 0
2017/2018   6 0 0 0 792' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 6 0 0 0 792' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 102' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 1 0 0 0 102' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Pedro Neto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   52 13 0 8 6307' 52 0 22 10 1 83 32 0 38 1697 86% 8
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 5 0 4 3499' 30 0 11 4 1 44 12 0 23 892 87% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 975' 8 0 4 11 4 0 2 226 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 4 0 2 641' 5 0 2 2 0 10 6 0 2 234 93% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 4 2 0 3 65 82% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Portugalia 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 2 1 0 1 43 93% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 6 3 0 0 803' 6 0 3 2 0 8 4 0 7 186 92% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Chelsea 1 0 0 1 163' 1 0 1 0 0 4 3 0 0 51 0% 0
2024/2025   41 7 0 10 5403' 41 0 24 10 0 79 28 0 41 1195 88% 6
Premier League Premier League Premier League Chelsea 24 4 0 6 2789' 24 0 9 8 0 59 17 0 33 727 89% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 8 1 0 1 1226' 8 0 6 2 0 9 5 0 4 255 82% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 1 1 0 0 153' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 24 92% 0
Europa Conference League Chelsea 6 1 0 3 935' 6 0 6 0 0 9 5 0 3 149 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 300' 2 0 2 1 0 0 1 40 92% 0
2023/2024   20 3 0 10 2262' 19 1 7 5 0 39 13 0 23 624 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 1 0 1 224' 1 1 1 1 0 3 1 0 2 46 87% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 18 2 0 9 2038' 18 0 6 4 0 36 12 0 21 578 84% 2
2022/2023   22 0 0 0 2289' 13 9 7 2 0 9 3 7 14 305 85% 2
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 21 0 0 0 2289' 13 9 7 2 0 9 3 7 14 305 85% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   17 1 0 3 1505' 6 6 9 3 0 11 5 3 6 197 85% 1
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 14 1 0 1 1311' 5 5 8 3 0 10 4 2 6 186 85% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 3 0 0 2 194' 1 1 1 0 0 1 1 1 0 11 82% 0
2020/2021   37 5 0 6 3887' 31 11 4 4 0 40 20 20 38 938 89% 3
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 31 5 0 6 3600' 30 11 1 4 0 39 20 20 36 894 88% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 227' 1 0 2 1 0 0 2 44 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   54 7 0 5 4499' 17 14 27 6 0 25 9 20 21 408 85% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 370' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolverhampton Wanderers 13 2 0 2 1031' 4 3 7 1 0 8 3 4 4 94 84% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 251' 2 1 0 1 0 0 0 2 1 15 93% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 37 3 0 3 2847' 9 8 20 3 0 17 6 14 16 299 85% 4
2018/2019   20 0 0 0 425' 0 0 5 1 0 1 0 2 2 30 93% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 5 107' 0 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 15 0 0 0 318' 0 0 4 1 0 1 0 2 2 21 90% 0
2017/2018   15 84' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lazio Rzym 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 3 84' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 11 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 1 0 0 189' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 2 1 0 0 132' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 2 57' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2