Patrick Burner vs Jos Hooiveld - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
97
Defence
France France
Profil zawodnika
4
Defence
193 cm
86 kg
43 lat (1983-04-22)
Netherlands Netherlands
Statystyki Patrick Burner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi CONCACAF Nations League 1 2 liga amerykańska USL League One Cup Puchar USA CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jos Hooiveld, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Trzecia liga Amerykańska Liga szwedzka Klubowe mecze towarzyskie Puchar Szwecji Finlandia 1
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick Burner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   23 0 0 2 2965' 23 0 11 8 0 22 4 0 13 651 64% 2
CONCACAF Nations League 1 Martynika 1 0 0 0 152' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 21 81% 0
2 liga amerykańska 2 liga amerykańska 2 liga amerykańska Carolina RailHawks 17 0 0 1 2014' 17 0 6 6 0 16 2 0 10 504 77% 2
USL League One Cup Carolina RailHawks 4 0 0 1 603' 4 0 3 2 0 4 1 0 1 107 0% 0
Puchar USA Puchar USA Puchar USA Carolina RailHawks 1 196' 1 0 1 0 0 0 1 19 53% 0
2023/2024   3 2 0 1 354' 3 0 1 3 0 0 0 0 0 3 67% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 67% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nimes 3 2 0 1 354' 3 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 0 0 1 3404' 27 9 5 3 0 8 2 13 19 761 81% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 36 0 0 1 3404' 27 9 5 3 0 8 2 13 19 761 81% 3
2021/2022   34 0 0 2 3506' 23 13 7 4 0 8 2 20 28 600 78% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 34 0 0 2 3506' 23 13 7 4 0 8 2 20 28 600 78% 1
2020/2021   35 0 0 0 2358' 15 4 9 0 0 5 1 15 14 496 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 32 0 0 0 2178' 14 4 8 0 0 5 1 14 14 468 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 1 90' 1 0 0 0 0 1 0 28 75% 0
2019/2020   28 1 0 1 2007' 17 2 5 6 1 6 1 15 8 790 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 25 1 0 1 1827' 15 2 5 6 1 6 1 15 8 790 87% 0
2018/2019   32 0 0 0 2095' 18 5 2 3 0 8 0 14 12 518 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 29 0 0 0 1718' 15 4 2 3 0 8 0 14 12 518 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 0 0 0 287' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 0 0 0 2047' 15 2 7 3 0 1 1 4 7 262 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 31 0 0 0 1231' 10 1 3 2 0 0 0 0 2 48 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 6 0 0 0 484' 4 1 1 0 0 1 1 4 5 214 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 2 90' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 2 0 0 0 166' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2016/2017   21 0 0 0 677' 5 1 2 0 0 5 1 5 2 162 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 90' 1 0 0 2 0 2 0 36 69% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 18 0 0 0 426' 3 1 1 0 0 3 1 3 2 126 90% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jos Hooiveld
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   35 1 0 0 1443' 6 1 10 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 3 0 0 0 245' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 32 0 0 0 1198' 5 0 9 3 0 - - - - - - -
Trzecia liga Amerykańska Trzecia liga Amerykańska Trzecia liga Amerykańska Orange County Blues FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   17 0 0 0 707' 3 0 6 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AIK Sztokholm 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 13 0 0 0 527' 1 0 6 1 0 - - - - - - -
2015/2016   1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji AIK Sztokholm 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 1 0 0 2043' 21 2 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 17 1 0 0 1350' 15 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 13 0 0 0 693' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 2 0 0 450' 5 0 0 1 0 1 0 3 2 162 83% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 270' 3 0 0 1 0 3 2 162 83% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   38 0 0 0 2317' 24 2 2 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 37 0 0 0 2227' 23 2 2 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   39 8 0 0 3684' 39 3 0 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Southampton 39 7 0 0 3684' 39 3 0 4 0 - - - - - - -
2010/2011   25 0 0 1 1401' 11 2 5 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 10 0 0 0 463' 4 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Kopenhaga 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 13 0 0 1 938' 7 1 4 0 0 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 234' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 3 0 0 0 234' 2 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2